به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
سال 2010 اعضای باشگاه 57 هزار تا بودن که میتونستن رای بدن 61 درصدشون به راسل رای دادن امسال 155هزار تا عضو داره که نمیدونم چندتاشون میتونن رای بدن ولی مطمئنن بیشتر از 80هزار نفر باشن امیدوارم اینا انتخابشون درست باشه

۲۳ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
وقتی بعضی بازی های سال پیش رو یادم میاد فقط می تونم انریکه رو تحسین بکنم و بگم کارش خارق العاده بود

مثلا الکلاسیکوی برگشت،فقط با ی نگاه ساده به بازی میشد فهمید خط هافبک رئال بدون مودریچ از نظر تسلط به بازی از ما سرتره و انریکه با اینکه هافبک هاش نصف هافبک های مادریدی نبودن و میانه میدون دست مادریدی ها بود و با ی تغییرات کوچیک بازی با برد به پایان رسوند فقط کافی بود تک به تک نفرات مقایسه کنیم

بازی فینال لیگ قهرمانان توی نیمه دوم دقایق 55 به بعد تقریبا زور خط هافبک یووه به ما چربید و راکیتیچ و اینی و بوسکتس ضعیف تر از پوگبا و ویدال و مارکزیو بودن،ولی بازم این تاکتیک انریکه بود که تفاوت ها رو رقم زد

خدایی زمان ریکارد و پپ که خط هافبکمون نسبت به کل دنیا سر بود اوردن قهرمانی بسیار راحتر از الان بود که ما خط هافبکمون در حد ی تیم متوسط بود،اونم اوردن سه گانه

حالا فکر کنید دست انریکه ی هافبک هایی مثل خامس یا پوگبا یا یحیی توره و کروس هازارد قرار بگیره

فک می کنم تیم های دیگه،بدست اوردن لیگ قهرمانان میشه واسشون ارزو

زنده باد کاتالونیا
۲۳ تیر ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
چلسی می خواد برا پدرو ۳۰ میلیون بده؟!!! آقا بدینش بره! این ۳ میلیونم نمی ارزه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ تیر ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
مناظره ی داغ و تعیین کننده ی امشب کاندیداهای ریاست باشگاه به شکلی بعد از این مناظره شانس ریاست لاپورتا نزدیک به70% شده است ¡!¡
--------------------------------------------

بارتومئو:
"برای دومین بار در تاریخ باشگاه سه گانه کردیم و از نظر اقتصادی سود زیادی داشتیم"
.
لاپورتا:
"ستون های تیم رو ما ساختیم و بهشون اهمیت دادیم و باعث پیشرفتشون شدیم. به لطف ما اینکارو کردید"
.
لاپورتا:
"میخواهم برگردم و مشکلاتی که اونا ساختن رو برطرف کنم"
.
بندیتو:
"اونا چهره بارسا رو تخریب کردن... قرارداد بستن با قطر و مشکلات فیفا و دادگاه ها..."
.
بندیتو:
"از نام قطر روی پیراهنمان احساس شرم میکنیم... اونا چهره این باشگاه رو خدشه دار کردن"
.
بندیتو:
"تفاوتی بین روسل و بارتومئو وجود نداره... جفتشون یه پاشون توی دادگاهه"
.
لاپورتا:
"رئیسی داریم که پرونده های مالیاتی و فساد علیهش در دادگاهه"
.
بارتومئو:
"آقای لاپورتا گویی شما اصلا وکیل نیستین... مراقب حرف هایی که میزنی باش! من از بارسا حمایت میکنم"
.
لاپورتا:
"باشگاه باید جایگاه بزرگش توی دنیا که با این اداره از دست داد رو برگردونه"
.
لاپورتا:
"گوش کن ای سنیور بارتو... هر چی دروغ بگی نمی تونی حقیقت رو از بین ببری... تو متهم هستی و پرونده های زیادی علیه تو بازه"
.
لاپورتا:
"با وجود من، بهترین بازیکن تاریخ خوشحال خواهد بود... چون ما مثل اونا به فروش مسی فکر نمیکنیم!"
.
فریکسا:
"در خرید نیمار اشکال هایی وجود داشت ولی اتهاماتی که علیه روسل و بارتومئو وجود داره بیش از حده و درست نیست"
.
بارتومئو:
"توی مدتی که باشگاه رو در اختیار داشتیم 12 جام گرفتیم! با نیمار و سوارز قرارداد بستیم تا کنار مسی بازی کنن"
.
لاپورتا:
"پیروزی های پیاپی مون رو تضمین میکنم... لاماسیا دوباره اهمیتشو به دست میاره و مسی خوشحال خواهد بود..."

.
بندیتو:
"با مونچی (مدیر ورزشی سویا) صحبت کردم. میخواهیم اون رو با خودمون بیاریم"
.
بارتومئو:
"لاماسیا اونطور که میگن ضعیف نشده... طی 5 سال 15 تا بازیکن رو به تیم اول اوردیم که 4 تاشون الان توی تیم هستن"
.
لاپورتا:
"ای بارتو خان به نظرت افرادت به تورین رفتن تا با یووه عکس بگیرن؟ چیز منزجر کننده ایه که ببینیم در خرید پوگبا موفق نشدی"
.
بارتومئو:
"لاپورتا آیا آخرین باری که با رایولا (مدیر برنامه پوگبا و زلاتان) کار کردی رو یادت رفته؟ برای خرید ابراهیمویچ 54 میلیون خرج کردی!"
.
لاپورتا:
"اولش گفتی که زوبیزارتا رهبر انقلاب بارساست و ناگهان بعد از چند ماه اخراجش کردی! دلیل این کارهاتو نمی فهمم"
.
بندیتو:
"قرارداد بستن با برایدا اشتباه بزرگیه... همه ما گمان کردیم که اون اومد تا خرید پوگبا رو حتمی کنه!"
.
لاپورتا:
"بارتومئو یادت رفته میخواستی با تاتا تمدید کنی؟" (بارتومئو میخواست قرارداد تاتا رو تمدید کنه ولی زوبیزارتا مخالف بود و انریکه رو به تیم اورد)
.
لاپورتا:
"فروش امسال دلوفئو برای اینکه پول به دست بیاری، کاری بیهوده و ناراحت کننده بود"
.
بندیتو:
"با لاپورتا موافقم... حرفش کاملا درسته"
.
فریکسا:
"بارتومئو تو میدونی که ما فقط درباره خرید بازیکن ها صحبت نمی کنیم! ما داریم درباره استراتژی عجیبی که بر باشگاه رهبری میکنه صحبت میکنیم"
.
لاپورتا:
"ما در خرید ابراهیمویچ 54 میلیون ضرر کردیم؟ باشه کی اونو به میلان مجانی قرضی داد و بعدش 24 میلیون فروخت؟ اینم از اداره شما!"
.
لاپورتا:
"شما که پوگبا رو نمیخواستید پس چرا به ایتالیا رفتید؟ میدونم که موضوع کاملا دست مدیر برنامه اون هست نه باشگاه یوونتوس"
.
لاپورتا:
"هر کی میخواد پوگبا رو بخره باید با مدیر برنامه اون (رایولا) صحبت کنه نه اینکه به تورین بره تا اونجا عکس بگیره..."
.
لاپورتا:
"در واقع نمیدونم که چجوری آقای بارتومئو میگه نمیخواستن با پوگبا قرارداد ببندن در حالیکه کل اداره رو واسه اون به تورین فرستادن"
.
بارتومئو:
"ما از بهترین فوتبال در تاریخ باشگاه لذت می بریم! آینده درخشان خواهد بود و با ویدال و آردا قرارداد بستیم"
.
فریکسا:
"لاماسیا باید از دادگاه ها دور باشه... باید بیشتر مراقب لاماسیا باشیم"
.

لاپورتا:
"بارتومئو مثل پرز (رییس رئال مادرید) هستش! برای خرید به بازار میره و کار دیگه ای نمیکنه..."
.
بارتومئو:
"بستن قرارداد با برایدا برای تداوم در بازار نقل و انتقالات بود. و همچنین رکساچ و سولیر"
.
بندیتو:
"سه گانه زیبایی بود درسته... ولی ستاره های آینده کجا هستن؟ هیچ اهمیتی به اونا داده نمیشه!"
.
بارتومئو:
"سخته که بازیکنای کم سن رو در تیم اول بازی بدی... به خصوص در هفته های سخت فصل"
.
بندیتو:
"سوارز ستاره ای با سطح جهانی و با ارزشه ولی بارتومئو باید اعتراف کنه که در مذاکره با اون موفق نشد... اونا می تونستن با هزینه کمتری سوارز رو به بارسا بیارن"
.
بندیتو:
"بودجه 600 میلیونی باشگاه، مبلغ زیادیه ولی به بدهی های زیاد باشگاه که پرداخته نشدن چی؟"
.
فریکسا:
"ما به بارتومئو حمله نمی کنیم ولی میخوایم بدونیم که اون چجوری باشگاه رو اداره میکرد... اون مسؤول تمام اتفاقاته"
.
فریکسا:
"من مطمئنم که رای لوییز انریکه برای من خواهد بود!"
.
بندیتو:
"بارتومئو باید اعتراف کنی که انریکه لیست کامل رو به برایدا داد ولی به بازیکن مد نظرش نرسید... بذار توی تمام اروپا بگرده و عکس و بگیره"
.
بندیتو:
"پروژه استادیوم فوق العادست ولی باید ببینیم که آیا به واقعیت تبدیل میشه؟ تا الان شهرداد بارسلونا هیچ خبری از نقشه های شما نداره!!"
.
فریکسا و لاپورتا:
"قطر حق اینو داره که استادیوم جدید رو به نامش کنه و ما مخالف این هستیم! نام این ورزشگاه باید تا ابد کمپ نو بمونه..."
.
بندیتو:
"ما قطر رو نمیخوایم چون از ماجراهای فسادش با فیفا با خبریم!" (منظورش جام جهانی 2022 قطره)
.
فریکسا:
"بارسا بزرگترین باشگاه جهانه و باید برخلاف قطر، اسپانسرهای بزرگی داشته باشه"
.
بندیتو:
"ای بارتو باید توضیح بدی که ماجرای قرارداد بستن با قطر چیه؟ و روسل چه ارتباطی با اون داره"
.
فریکسا:
"وقتی که پیشنهاد قطر برای اسپانسری باشگاه اومد، من جزء اداره باشگاه بودم و تمام اعضا مخالف این بودن!!!"
.
لاپورتا:
"قطر تنها اسپانسری نبود که به بارسا پیشنهاد داد"
.
بارتومئو:
"در ماه 10م میلادی درباره اسپانسر بحث میکنیم"
.
بندیتو:
"برای بار دوم باهات موافقم آقای لاپورتا"
.
لاپورتا در جواب بندیتو:
"حالا که اینطوره به من رای بده" (خنده)
.
لاپورتا:
"پیراهن بارسا میراثی با ارزشه! شما این میراثو فروختید!"
.
فریکسا:
"فاجعه بزرگ اینه که اداره سابق میخواستن بدون توجه به بودجه باشگاه، نیوکمپ رو بازسازی کنن"
.
بارتومئو:
"بله درسته که موافقت شهرداری رو برای پروژه نیوکمپ هنوز دریافت نکردم ولی اگه اعضا موافق این پروژه باشن، به راحتی موافقت شهرداری رو می گیرم"
.
بارتومئو:
"کارهای خوبی در نیوکمپ انجام دادیم. برای مثال ورود رایگان کودکان!"
.
بارتومئو:
"تمام بچه ها و نوه های اعضای باشگاه حق ورود رایگان به نیوکمپ رو دارن"
.
لاپورتا:
"بازی سوپرکاپ جزء بلیط های فصلی برای اعضا خواهد بود... همچنین به اعضای باشگاه حق انتخاب پیراهن تیم رو میدیم! اونا مستحق این هستن..."
.
فریکسا:
"سعی کردم کارها رو اصلاح کنم و از اداره روسل علیه اداره لاپورتا شکایت نکنم ولی هر دو طرف مخالف صلح بودن..."
.
فریکسا: (پایان)
"بارسا نمیتونه منتظر بمونه و اشتباهات رو تحمل کنه... ما برای آینده برنامه داریم"
.
بندیتو: (پایان)
"اگه اتفاق ناگهانی نیفته مطمئنم که شنبه برنده انتخابات خواهیم بود"
.
بارتومئو: (پایان)
"وقتی که همه چیز فوق العادست بهتره که اداره رو تغییر ندیم..."
.
لاپورتا: (پایان)
"تضمین میکنم که در صورت ریاستم، بازیکنا و مسی خوشحال خواهند بود و به پیروزی ادامه میدیم و فلسفه باشگاه و یونیسف باز خواهند گشت"
.
.
.
پایان مناظره - نظرتون چیه؟
به نظر من قاطعیت لاپورتا و بندیتو مثال زدی بود و عملا شانسی برای بارتو قائل نیستم !! فوق العاده منفعل عمل کرد . بارتومیو یه عروسکه که توسط راسل گردانده میشه به یاد نمیارم علیه راسل حروم زاده حرفی زده باشه . نظر سنجی ها بعد این مناظره شانس لاپورتا رو نزدیک به 70% نشون داده 3 کاندید دیگه شانس نزدیک به هم داشتند .

منبع : صفحه ی هوادارن بارسلونا در اینستا گرام @asheghane_barca
در آخر بعد نظر سنجی ای که درباره ی مناظره برگزار شد 66درصد گفتن که لاپورتا حرفاش بهتر بوده

۲۴ تیر ۱۳۹۴
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
لاپورتا خوب حرف زده و خوشحال شدم كه بالآخره يكي به دادگاهي بودن بارتو اشاره كرد.

اميدوارم لاپورتا راي بياره. اگه لاپورتا نشد بنديتو

۲۴ تیر ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
anis نوشته:

لاپورتا خوب حرف زده و خوشحال شدم كه بالآخره يكي به دادگاهي بودن بارتو اشاره كرد.

اميدوارم لاپورتا راي بياره. اگه لاپورتا نشد بنديتو

اگر بندیتو کنار بکشه مطمئنن اونای که میخواستن بهش رای بدن به جاش به لاپورتا رای میدن امیدوارم اینطور بشه چون بندیتو هم طرفداران خوبی داره و تعداد رایش بالا باید باشه ولی فکر نمیکنم شانس زیادی داشته باشه
پ.ن :توی تمرینات حس میکنم آلن هلیلوویچ(که احتمالا بنا به مصاحبه های انریکه که فقط از ساندرو و مونیر درباره ی بازیکن های احتمالی تیم اصلی یاد کرده این فصل هم در تیم اصلی نخواهد بود)به خاطر مشکل زبان ارتباط زیادی با بقیه نداره امیدوارم هرچه سریعتر این مشکل رو حل کنه زبان اسپانیایی لااقل یاد بگیره کاتالانی بعدا یاد میگیره تنها کسی که میتونه باهاش راحت حرف بزنه راکیتیچه مطمئنن زبان انگلیسی بلده ولی خب اسپانیایی خیلی مهمتره الان براش

۲۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
از اول معلوم بود ولی الان تو این مناظره بیشتر معلوم شد که راسل و بارتمئو چه گندی زدن و تیشه به ریشه باشگاه زدن!!
جالبه برای دفاع از خودش همش میگه 3گانه آوردیم.جام آوردیم.زیباترین بازیارو انجام میدیم!!
یکی نیست بگه اینا که کار تو نیست و تو کمترین نقش توش داشتی!!سوارزو هرکی میتونست با 80تا بخره.نیمارم سر بی عرضگیتون و کلاه گذاشتن سرتون آبرو باشگاه رو بردین که اگه اینجوری بود اصلا نخواستیم با این اوضاع برامون بخرین!!
تازه لاپورتام 3 گانه آورده/6 تا به رئال زدیم/تو چی؟!

قبل از مناظره بارتمئو شانسش بالا بود ولی الان بنظرم لاپورتا شانس خوبی داره!
اون قسمتش باحال بود که فریکسا گفته:مطمئنم انریکه به من رآی میده!
منم مطمئنم پپ به لاپورتا رآی میدهاگه بیاد البته!بهمراه پویول و ژاوی و اینیستا و مسی و پیکه.بقیه اعضارو نمیدونم دیگه

۲۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بارتومئو رو با خاک یکسان کردند !

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
3 تا عکس از تمرینات.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
لاپورتا در جواب بندیتو:
"حالا که اینطوره به من رای بده" (خنده)

جالب و تامل برانگیز.شاید یکیشون به نفع اون یکی بکشه کنار.

ما هم اینجا رای گیری میکنیم.نظرتون رو بگید.
رای من بندیتو

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ تیر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۹,۵۰۴ بازدید
۱۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۱,۹۰۲ بازدید
۱۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۴۳۶ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۲۱ بازدید
۲۳ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۸ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۳۴ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۲۴ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۷۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۴۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۵ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!