به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
MESSIDONA نوشته:

چند روز دیگه انتخابات برای ریاست بارسا شروع میشه، در مورد بودن یا نبودن اسپانسر نظر بدید..

اما قبلش یک سری اطلاعات در مورد اسپانسر و قرار داد جدیدش و وضعیت فعلی.

بعد از انتخابات تکلیف تمدید یا پایان قرار داد اسپانسر پیراهن اعلام میشه.چون 1 ماه پیش اعلام شد که قرار داد جدید 4 حاصل شده با مبلغ 60 میلیون یورو(44 میلیون پوند) و فقط مونده تایید یا رد قرارداد جدید اسپانسر.

به نظرتون حالا با اسپانسر ادامه بدن یا بدون اسپانسر..؟

مسلمه که نمیخوام.
تازه اونم تبلیغ عربی!!
حداقل یونیسف یا کاتالان بنویسن چیزی

اما نکته جالب تو این جدول مربوط به رئاله که خوب کلاهی سر پرز گذاشتن این عربا!
با وجودی 3 سال بعد از قرارداد بارسا با قطر رفتن با امارات قرارد بستن ولی باز ارزش قراردادشون کمتر از 3 سال قبل بارسا بوده

۱۸ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
اسپانسری که به خاطرش طرح پیرهن عوض بشه حذف بشه کلا بهتره

Arda's first day in 5 minutes

۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: messi-6810
پیام: ۱,۵۶۶
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: کرمانشاه
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- اسپانیا-ارژانتین
- کریمی
- پپ گواردیولا
- -
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مترجمین اخبار
نامه فوق العاده ی فالکائو برای لئو:

من افتخار می کنم که توی دوران مسی زندگی می کنم"
"اگه یه گل بزنی، حسود ها میگن چرا دو تا نزدی؟ اگه یه پاس گل بدی میگن چرا دو تا ندادی؟ چرا تو زمین بهتر ظاهر نشدی؟ وقتی بیشتر از یک مدافع رو دریبل میزنی، میگن اونا مدافعای خوبی نبودن! وقتی از ضربه کاشته گل بزنی، میگن دیوار دفاعی مشکل داشت! وقتی توپ طلا رو میگیری، میگن حق تو نبود! وقتی با قدرت حمله میکنی و مدافع ها رو جا میذاری، میگن اونا کند بودن! اگه ضد حمله ای واسه حریف بشه و تو خسته باشی و دفاع نکنی، میگن واسه تیمش زحمت نمیکشه! وقتی هتریک میکنی، مدافعای حریفو ضعیف می دونن! وقتی با تیمت به تمام افتخارات برسی، میگن واسه تیم ملیت کاری نمیکنی در حالیکه تو اونا رو به فینال رسوندی! وقتی کودکی دستشو به سمت تو دراز کنه و تو اونو نبینی، میگن اخلاق نداری! وقتی بارسا هر بازی یا هر جامی رو از دست بده، مسی مقصره!"
"این زندگی لیونل مسیه... واسه رسانه ها هم خیلی مهمه... بهش حمله میکنن؛ از اون حمایت نمی کنن؛ با اون می جنگن... با وجود اینکه لحظه به لحظه پیگیر زندگی اون هستن..."
"15 سال دیگه ویدیو های گل ها و بازی تو رو می بینیم... اون وقت با افتخار میگیم: ما توی دوران لیونل مسی زندگی کردیم...

تا ابد بهت ایمان دارم
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Nima.Kanani
پیام: ۶۵۲
عضویت از: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: آبادان
طرفدار:
- Messi, Iniesta, Umtiti
- Ronaldinho, Enrique, Puyol, Xavi
- صنعت نفت آبادان
- اسپانیا
- علیرضا جهانبخش
- لوییز انریکه، یوهان کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
مهدی نوشته:

من افتخار می کنم که توی دوران مسی زندگی می کنم'
'اگه یه گل بزنی، حسود ها میگن چرا دو تا نزدی؟ اگه یه پاس گل بدی میگن چرا دو تا ندادی؟ چرا تو زمین بهتر ظاهر نشدی؟ وقتی بیشتر از یک مدافع رو دریبل میزنی، میگن اونا مدافعای خوبی نبودن! وقتی از ضربه کاشته گل بزنی، میگن دیوار دفاعی مشکل داشت! وقتی توپ طلا رو میگیری، میگن حق تو نبود! وقتی با قدرت حمله میکنی و مدافع ها رو جا میذاری، میگن اونا کند بودن! اگه ضد حمله ای واسه حریف بشه و تو خسته باشی و دفاع نکنی، میگن واسه تیمش زحمت نمیکشه! وقتی هتریک میکنی، مدافعای حریفو ضعیف می دونن! وقتی با تیمت به تمام افتخارات برسی، میگن واسه تیم ملیت کاری نمیکنی در حالیکه تو اونا رو به فینال رسوندی! وقتی کودکی دستشو به سمت تو دراز کنه و تو اونو نبینی، میگن اخلاق نداری! وقتی بارسا هر بازی یا هر جامی رو از دست بده، مسی مقصره!'
'این زندگی لیونل مسیه... واسه رسانه ها هم خیلی مهمه... بهش حمله میکنن؛ از اون حمایت نمی کنن؛ با اون می جنگن... با وجود اینکه لحظه به لحظه پیگیر زندگی اون هستن...'
'15 سال دیگه ویدیو های گل ها و بازی تو رو می بینیم... اون وقت با افتخار میگیم: ما توی دوران لیونل مسی زندگی کردیم...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
واقعا نامه فوق العادیه و درد دل همه ما بارسایی ها را به بهترین شکل بیان کرده.

۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کریستیانو بازیکن خاصی است، امّا هیچ وقت نمی تواند در سطح مسی باشد. فکر نمی کنم در طول تاریخ کسی به مانند مسی وجود داشته باشد یا در آینده به وجود بیاید. من پیشنهادات زیادی را دریافت کردم، امّا وقتی پیشنهاد بارسلونا را دیدم، بقیه پیشنهادها را کنار گذاشتم. کسانی که من را می شناسند، می دانند که از کودکی آرزویم بازی برای بارسلونا بوده است. خوشحالم که به بهترین باشگاه دنیا آمده ام و تمام توانم را برای ارائه بهترین خدمت به بارسلونا در اختیار خواهم گذاشت. فکر می کنم مردم بهترین آردا را در بارسلونا خواهند دید.
عاقا اینوووووو
گوله تعصب خود سوارزه حرفاش ههههه

@esalatbarca
۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
آردا وحشتناک بارساییه مثل این که

در مورد اسپانسر هم که به نظر من برند بارسلونا میتونه خیلی پول بیشتری رو داشته. اگه مثلا اندازه منچستر بدن و یه اسپانسر درست و حسابی باشه(مثلا شورلت) مشکلی ندارم. اما ترجیحم اینه که کلا اسپانسر نداشته باشیم. نه یونیسف، نه هیچ چیز دیگه. خالی و دست نخورده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: God_of_Football
پیام: ۹۱
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۹۳
از: sanandaj
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- برزیل
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

در مورد اسپانسر هم که به نظر من برند بارسلونا میتونه خیلی پول بیشتری رو داشته. اگه مثلا اندازه منچستر بدن و یه اسپانسر درست و حسابی باشه(مثلا شورلت) مشکلی ندارم. اما ترجیحم اینه که کلا اسپانسر نداشته باشیم. نه یونیسف، نه هیچ چیز دیگه. خالی و دست نخورده

دوستان عزیز یه نکته ای در مورد اسپانسر هست که چندین بار به اشتباه نقل کردید:
لوگو یونیسف که در زمان لاپورتا رفت رو پیرهن به هیچ عنوان "اسپانسر" باشگاه نبود .در واقع این باشگاه بود که در راستای شعار "فراتر از باشگاه" سالانه پولی رو به یونیسف هدیه میکرد تا خرج کودکان نیازمند و بی سرپرت در نقاط مختلف دنیا کنه.
یادمه قبل از بازی رفت نیمه نهایی سی ال 2010- 2011 با رئال تو سانتاگو از کرایوف کبیر پرسیدن شانس پیروزی کدوم تیم بیشتره ؟
در جواب گفت : درسته که اونا پول دارن ولی ما یه چیزی با ارزشتر از پول پشتمونه که اونم "دعای کودکان تحت حمایت یونیسفه"
در آخر هم بازی رو با گل های رویایی مسی دو هیچ بردیم و اون سال هم قهرمان شدیم.
امیدوارم به زودی فلسفه و اصول ارزشمند باشگاه دوباره عملی بشن.

۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
God_of_Football نوشته:

نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

دوستان عزیز یه نکته ای در مورد اسپانسر هست که چندین بار به اشتباه نقل کردید:
لوگو یونیسف که در زمان لاپورتا رفت رو پیرهن به هیچ عنوان "اسپانسر" باشگاه نبود .در واقع این باشگاه بود که در راستای شعار "فراتر از باشگاه" سالانه پولی رو به یونیسف هدیه میکرد تا خرج کودکان نیازمند و بی سرپرت در نقاط مختلف دنیا کنه.
یادمه قبل از بازی رفت نیمه نهایی سی ال 2010- 2011 با رئال تو سانتاگو از کرایوف کبیر پرسیدن شانس پیروزی کدوم تیم بیشتره ؟
در جواب گفت : درسته که اونا پول دارن ولی ما یه چیزی با ارزشتر از پول پشتمونه که اونم "دعای کودکان تحت حمایت یونیسفه"
در آخر هم بازی رو با گل های رویایی مسی دو هیچ بردیم و اون سال هم قهرمان شدیم.
امیدوارم به زودی فلسفه و اصول ارزشمند باشگاه دوباره عملی بشن.

میدونم. و میدونم که یونیسف اعتبار و شخصیت به باشگاه داد. اما من شخصا پیراهن های بدون اسپانسر باشگاه رو خیلی بیشتر دوست داشتم. اصلا اون زمان کلی به ما کیف میداد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: 3pehrkh
پیام: ۱۸۱
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: Tehran
طرفدار:
- اینیستا / مسی
- یوهان کرایوف / رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مهدی نوشته:

من افتخار می کنم که توی دوران مسی زندگی می کنم'
'اگه یه گل بزنی، حسود ها میگن چرا دو تا نزدی؟ اگه یه پاس گل بدی میگن چرا دو تا ندادی؟ چرا تو زمین بهتر ظاهر نشدی؟ وقتی بیشتر از یک مدافع رو دریبل میزنی، میگن اونا مدافعای خوبی نبودن! وقتی از ضربه کاشته گل بزنی، میگن دیوار دفاعی مشکل داشت! وقتی توپ طلا رو میگیری، میگن حق تو نبود! وقتی با قدرت حمله میکنی و مدافع ها رو جا میذاری، میگن اونا کند بودن! اگه ضد حمله ای واسه حریف بشه و تو خسته باشی و دفاع نکنی، میگن واسه تیمش زحمت نمیکشه! وقتی هتریک میکنی، مدافعای حریفو ضعیف می دونن! وقتی با تیمت به تمام افتخارات برسی، میگن واسه تیم ملیت کاری نمیکنی در حالیکه تو اونا رو به فینال رسوندی! وقتی کودکی دستشو به سمت تو دراز کنه و تو اونو نبینی، میگن اخلاق نداری! وقتی بارسا هر بازی یا هر جامی رو از دست بده، مسی مقصره!'
'این زندگی لیونل مسیه... واسه رسانه ها هم خیلی مهمه... بهش حمله میکنن؛ از اون حمایت نمی کنن؛ با اون می جنگن... با وجود اینکه لحظه به لحظه پیگیر زندگی اون هستن...'
'15 سال دیگه ویدیو های گل ها و بازی تو رو می بینیم... اون وقت با افتخار میگیم: ما توی دوران لیونل مسی زندگی کردیم...

اینو من تو سایت طرفداری دیدم. عکس متن هم مربوط به پیج فیسبوکی به نام Rademel Falcao بود؛ درحالیکه پیج اصلی فالکو توی فیسبوک اسمش Falcao هست. پس این متن فکاهیه

۱۹ تیر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۶,۳۰۱ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۵۰ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۸,۴۹۷ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۵۴۵ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۰ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۵۶۵ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۵۰ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۱۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۷۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!