به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
اولا که پپ زحمت آنچنانی برای بارسا انجام نداده!!
اینا همش دست رنج رایکارد ه!البته پپ هم زحمت کشیده!ولی نه در اون حد که شما میگید!
پپ اگه سوگلی بازی در نمیآورد حتما مطمئن باشید که بویان بهتر از پدرو و حتی ویا میتونست بازی کنه!!!!البته من بابت این انتقال خوشحال شدم!
چون اگه بویان با این وضع سوگلی توی بارسا میموند نابود میشد!!
هرچند که فکر نکنم تا پپ توی تیممونه بویان برگرده!!
در ضمن فکر نکنم شما بتونید کار خاصی بر علیه ناظرین این بخش انجام بدید!!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
حالا چرا اینقدر ناراحتین ؟ نیمکت نشین بارسا بهتره یا فیکس بازی کردن زیر نظر انریکه ؟! اگه بازیکن تاپ و بدرد بخوری باشه با 15 میلیون میشه برگردوندش . خیلی اتفاق بدی نیفتاده .

۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
یه قربانی دیگه بابت سوگولی پروری و خریدهای احمقانه پپ. واقعا هیچ وقت نمی فهمم با خودش چی فکر می کنه، فقط می دونم که ازش متنفرم!

واقعا که:
این همه موفقیت پپ و سربلندی چندسال اخیر ما رو جلو رئالیا و کل فوتبال جهان نادیده میگیرین بخاطر رفتن بویان!!!
بویان اگه بازیکن خوبیه باید شایستگیهاش رو نشون بده مثل فابرگاس
که خوشبختانه برعکس اون بندی تو قراردادش برای بازگشتش وجود داره .پس غصه نداره.

من بارسا رو بخاطر بارسا دوست دارم نه هیچ بازیکنی.
کرایوف ،رونالدو،ریوالدو،رونالدینیو و... رفتند و در آینده ... میرن ولی بارسا همچنان پایدار و جاودانه و تا ابد در قلب منه.

۱ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اولا که پپ زحمت آنچنانی برای بارسا انجام نداده!! اینا همش دست رنج رایکارد ه!البته پپ هم زحمت کشیده!ولی نه در اون حد که شما میگید! پپ اگه سوگلی بازی در نمیآورد حتما مطمئن باشید که بویان بهتر از پدرو و حتی ویا میتونست بازی کنه!!!!البته من بابت این انتقال خوشحال شدم! چون اگه بویان با این وضع سوگلی توی بارسا میموند نابود میشد!! هرچند که فکر نکنم تا پپ توی تیممونه بویان برگرده!! در ضمن فکر نکنم شما بتونید کار خاصی بر علیه ناظرین این بخش انجام بدید!!

اگه پپ زحمت نکشیده کی زحمت کشیده ؟! رایکارد زحمت کشید ، دستش درد نکنه . 1 قهرمانی اروپا و 2 قهرمانی لالیگا آورد . ولی خودش 2 فصل بعدش بیشتر از 70 امتیاز نتونست بیاره !! اگه رایکارد میتونست خودش تیم رو به این سطح میرسوند . ولی نتونست و یکی دیگه کارش رو تکمیل کرد و به اینجا رسونده این تیم رو !

اینیستا ، ژاوی ، پویول ، پیکه ، و خیلی های دیگه تا 22-23 سالگی روی نیمکت بودن !! با صدای بلند بخونید : روی نیمکت !!!! ولی الان در چنین سطحی هستن ! بویان از اینا که شاخ تر نیست که !! مسی تنها استثنا بود که از 18 سالگی خدایی میکرد توی تیم . ولی بویان خیلی زود به تیم اصلی اومد . اون هم به دلیل مصدومیت های بسیار زیاد خط حمله بارسا در اون فصل بود .

بویان هم 22 سالگی این شانس رو داره که بیاد بارسا و فیکس بشه . اگه خودش رو توی تیم انریکه نشون بده ! اگه نتونه نشون بده هم جایی براش توی بارسا نیست .

همه که مثل مسی و در حد مسی نیستن که از 18 سالگی فیکس بتونن باشن توی یه تیم ! تا دیدین بویان 20 ساله نیمکت نشینه برچسب میزنین به پپ که هیچی نمیفهمه و ما میفهمیم !!

بویان هم میتونه همون سنی که اینیستا و ژاوی تونستن فیکس بشن توی بارسا فیکس بشه . همه چی به خودش بستگی داره .

۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اولا که پپ زحمت آنچنانی برای بارسا انجام نداده!!

مسعود من حتما برات دعا ميكنم واقعا جالبه گوارديولا زحمت چنداني براي بارسا انجام نداده زماني كه رايكارد در تيم اول بارسا بود گوارديولا هم بر روي تيم دوم و آكادمي كار ميكرد ميدونستي كه پپ در كاتالان پرستش ميشه ؟؟؟؟ رايكارد مربي بسيار بزرگي بود كه بارسا را به اوج افتخارات رساند و شكي در بزرگي اين مربي نيست ولي نبايد در مورد گوارديولا اين حرفها زده بشه. گوارديولا كارهاي بسيار بزرگي براي بارسا انجام داده كه متاسفانه خيلي از دوستان خبر ندارن همين گوارديولا بود كه اينيستا را به اينجاها رساند و خيلي از بازيكنان ديگر
نقل قول
در ضمن فکر نکنم شما بتونید کار خاصی بر علیه ناظرین این بخش انجام بدید!!

من با آقا حامد كه متاسفانه چندروزي اينجا نيومده شوخي دارم همان طور كه تو با بعضيها در اين سايت شوخي داري

۱ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود من حتما برات دعا ميكنم واقعا جالبه گوارديولا زحمت چنداني براي بارسا انجام نداده زماني كه رايكارد در تيم اول بارسا بود گوارديولا هم بر روي تيم دوم و آكادمي كار ميكرد ميدونستي كه پپ در كاتالان پرستش ميشه ؟؟؟؟ رايكارد مربي بسيار بزرگي بود كه بارسا را به اوج افتخارات رساند و شكي در بزرگي اين مربي نيست ولي نبايد در مورد گوارديولا اين حرفها زده بشه. گوارديولا كارهاي بسيار بزرگي براي بارسا انجام داده كه متاسفانه خيلي از دوستان خبر ندارن همين گوارديولا بود كه اينيستا را به اينجاها رساند و خيلي از بازيكنان ديگر

نه حاجی همه چیو اشتباه گفتی که

پپ فقط فصل 2007-2008 مربی بارسا ب بود .
اینیستا رو هم رایکارد کرد اینیستا !

کلآ خیلی از بچه های اینجا همین 2-3 ساله بارسایی شدن از گذشته خبر ندارن !

۱ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اگه پپ زحمت نکشیده کی زحمت کشیده ؟! رایکارد زحمت کشید ، دستش درد نکنه . 1 قهرمانی اروپا و 2 قهرمانی لالیگا آورد . ولی خودش 2 فصل بعدش بیشتر از 70 امتیاز نتونست بیاره !! اگه رایکارد میتونست خودش تیم رو به این سطح میرسوند . ولی نتونست و یکی دیگه کارش رو تکمیل کرد و به اینجا رسونده این تیم رو !

منم همینو میگم!پپ کار رایکارد رو تکمیل کرد نه اینکه خودش تیم رو ساخت!!
نقل قول
اینیستا ، ژاوی ، پویول ، پیکه ، و خیلی های دیگه تا 22-23 سالگی روی نیمکت بودن !! با صدای بلند بخونید : روی نیمکت !!!! ولی الان در چنین سطحی هستن ! بویان از اینا که شاخ تر نیست که !! مسی تنها استثنا بود که از 18 سالگی خدایی میکرد توی تیم . ولی بویان خیلی زود به تیم اصلی اومد . اون هم به دلیل مصدومیت های بسیار زیاد خط حمله بارسا در اون فصل بود .

بله!درسته!یکی از دلایلی که باعث شد بویان نتونه زیاد بدرخشه همین بود!چون زود اومد تیم و قدرت بدنی کافی رو نداشت!
نقل قول
همه که مثل مسی و در حد مسی نیستن که از 18 سالگی فیکس بتونن باشن توی یه تیم !

همین بویان اگه بهش میدون داده میشد از پدرو بهتر بود!من نمیگم در حد مسی بود!ولی از پدرو بهتر بود!شما بگید!بویان چند بازی رو فیکس بوده و چند گل و پاس گل داده؟!همچنین؛پدرو چند بازی رو فیکس بوده و چند گل و چند پاس گل داده؟!
نقل قول
تا دیدین بویان 20 ساله نیمکت نشینه برچسب میزنین به پپ که هیچی نمیفهمه و ما میفهمیم !!

من که فکر نکنم همچین حرفی زدم!اگه نظرتون مخالف اینه توی کامنتهام پیدا کنید و بگید که همچین حرفی زدم!

۱ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

اصلا لازم به جواب دادن نمیبینم!!
نقل قول

آخه من الان چی بگم؟!همین بهتره که فقط به حرفت بخندم!

۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نه حاجی همه چیو اشتباه گفتی که

پپ فقط فصل 2007-2008 مربی بارسا ب بود .
اینیستا رو هم رایکارد کرد اینیستا !

من خودم فيلم گوارديولا كه به اينيستا آموزش ميده دارم و دايي ام از بارسلونا برايم آورده و هيچ وقت بدون سند حرف نميزنم و قبول نخواهم كرد. ما خيلي وقته طرفدار بارسا هستيم حدود 20 سال و من حتي فينال جام حذفي سال 1990 كه 7 سالم بود به يادم مي ياد كه بارسا، رئال را شكست داد

۱ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
یه قربانی دیگه بابت سوگولی پروری و خریدهای احمقانه پپ. واقعا هیچ وقت نمی فهمم با خودش چی فکر می کنه، فقط می دونم که ازش متنفرم!
بهتره تعصبو کنار بگذارید و واقع بینانه به قضیه نگاه کنید.بویان می موند رو نیمکت می پوسید!روم باشگاه بزرگیه و می تونه توش پیشرفت کنه و به بارسا برگرده.
جالب اینه که بعضی از اشخاص سایت میان برای سایت قانون می نویسن بعد میان خودشون این قانون رو لگد می کنن.

۱ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۸۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۷۹۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۱۸۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۶۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۸۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!