به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آمار آردا توران در اتلتیکو او در مدت 4 فصل حضور در این تیم تنها موفق به زدن 13 گل در 127 بازی در لالیگا شده است. حتی در زمینه پاس گل نیز آمار پیشرفت خاصی را نشان نمی دهد. 18 پاس گل، تمام سهم او از این 127 بازی بوده است
برای تیمی که همش دفاعیه معلومه امار گلش پایینه.
قبول نداری؟؟؟

@esalatbarca
۱۱ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
برای تیمی که همش دفاعیه معلومه امار گلش پایینه. قبول نداری؟؟؟

این فقط ی نقل قول بود از سایت طرفداری

ولی در مورد گلزنی،

تیم اتلتیکو در این 4 فصل ی مقام قهرمانی و دو مقام سومی و یه مقام پنجمی

که در فصل پیش 67 گل زدن،در دو فصل قبل 77 گل ودر سه فصل قبل 65 و در چهار فصل قبل 53 گل زدن

حال ما اگر رئال و بارسا و بایرن رو حذف کنیم تعداد گل های اتلتیکو نسبتا خوب بوده

حال بر فرض که کم هم باشه و اصلا به گلزنی هم توجه نکنیم که یکی از مشخصه های هافبک تهاجمی هست و فقط به امار پاس گل توجه کنیم،این تعداد پاس گل اصلا خوب نیست

ودرکل من بحثی سر پاس گل و گل ندارم ،واسه یه بازیکنی که وقتی به تیم اضافه بشه میشه 29 سالش مبلغ 40 میلیوهن یعنی خودکشی

این بارمتئو یه مرکزی وا کرده به نام خرید بازیکن عتیقه با قیمت بالا،سمساری که نیستیم

حالا ما اگر این بازیکن با جیمز مقایسه کنیم که وقتی اومد رئال 22 سالش بود اونم با مبلغ 80 میلیون و در اکثر بهترین ترکیب هایی که کارشناس ها برای فصل پیش در نظر گرفتن هست(اونم با توجه به مصدومیت تقریبا طولانی در این فصل)،و امار بسیار خوبی که در فصل پیش از خودش به جا گذاشت و باتوجه به سنش که 23 سال هست میتونه 7 فصل دیگه در اوج باشه یعنی تا سی سال

ایا بهتر نیست با دوبرابر پولی که واسه توران که نهایتا دو فصل میتونه بدرخشه یکی مثل جیمز رو به تیم اضافه کنیم

و من اعتقادم این که تنها هافبکی که برای بارسا مفیده میتونه باشه و ارزش خریدن داره پوگباست که انگار یه کوه میاد وسط زمین و بسیار شوت زن و دریبل زن وهمینطور دید توی عمق بالایی داره که توانایی هاش چن برابر جیمز هست

حیف 40 میلیون هست،اگر با 20 تا 25 میلیون بیاد خوبه اونم دیگه بدون پاداش

زنده باد کاتالونیا
۱۲ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: hsbr13
پیام: ۵۱۴
عضویت از: ۴ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres
- Ronaldinho
- esteqlal
- spain
- lucho,pep,del bosque
گروه:
- کاربران عضو
نکته ریال اینه که خامس میاد و 7 سالم بازی میکنه ولی بارسا این داستانم داره که بازیکنایی مث رافینیا هالیلویچ سمپر سرجی روبرتو رو داریم الان یکی مثل پوگبا بیاد با اون درامدی که درخواست داده(دومین بعد مسی) و با هزینه 90 ملیونی نمیشه نیمکت نشینش کرد اونورم اینیستا و راکیتیچم هستن پس عملا هیچ شانسی برای جوونا نمیمونهپس به نظر من بهتره یه جوری این 2 3 سالو جمع کنیم و پول اضافه رو روی این بازیکنا سرمایه گذاری کنیم البته میدونم برای جوونا چیزی نیست ... در کل فلسفه باشگاه روی پای خودش وایسادنه که متاسفانه تیتو و تاتا جوونگرایی نکردن و الان که رافینیا باید کوه انگیزه باشه و حرفه ای و با تجربه نمیتونه بازی خوبی کنه ولی بازم اشکال نداره اگه نسوزونیمشون ...

mes que un club......
۱۲ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Nima.Kanani
پیام: ۶۵۲
عضویت از: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: آبادان
طرفدار:
- Messi, Iniesta, Umtiti
- Ronaldinho, Enrique, Puyol, Xavi
- صنعت نفت آبادان
- اسپانیا
- علیرضا جهانبخش
- لوییز انریکه، یوهان کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
جوسپ ماریو بارتومئو کاندیدای ریاست باشگاه بارسلونا، به خوان لاپورتا رئیس سابق این باشگاه هشدار داد که از متهم کردن باشگاه به فساد مالی دست بردارد.

بارتومئو در گفت و گوی جدید انتخاباتی اش خودش را کاملا جدا از تفکرات لاپورتا خواند و گفت قصد ندارد به حرفهای رقیبانش پاسخ بدهد. با این وجود او گفت: «لاپورتا گفته که بارسا غرق در فساد است که این حرف درستی نیست. انتقاد از من، به عنوان یک فرد، یک بحث جداست اما من نمی توانم تحمل کنم که او بارسا را اینچنین زیر سئوال ببرد. باشگاه بابت یک قضیه مالیاتی که با تفسیرهای متفاوتی همراه بوده متهم شده است اما این به معنی فساد نیست. لاپورتا در حال لطمه زدن به بارشگاه بارسلونا است.» سپس بارتومئو با لحنی عصبانی مستقیما خطاب به لاپورتا گفت: «از تهمت زدن به بارسا دست بردار. بارسا به فساد متهم نیست، تمامش کن.»

اومدیم گفتیم انتخابات بشه باشگاه سرو سامون بگیره که هنوز هیچی نشده این اعتراض کرده والا
لاپورتا انتخاب شه این چ غوغایی ب پا میکنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ تیر ۱۳۹۴
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: "اگر انتخاب شدم، برای خرید پوگبا به تورین خواهم رفت"
بارتومئو:این اخرین خرید تیم مدیریتی من خواهد بود

نقل قول
بازیکنایی مث رافینیا هالیلویچ سمپر سرجی روبرتو رو داریم الان یکی مثل پوگبا بیاد با اون درامدی که درخواست داده(دومین بعد مسی) و با هزینه 90 ملیونی نمیشه نیمکت نشینش کرد اونورم اینیستا و راکیتیچم هستن پس عملا هیچ شانسی برای جوونا نمیمونهپس به نظر من بهتره یه جوری این 2 3 سالو جمع کنیم و پول اضافه رو روی این بازیکنا سرمایه گذاری کنیم

اول یاد اوری می کنم زمانی رو که در خط دفاعی پیکه افت کرده بود،ماسکرانو عملا ناکاآمد بود و پویول هم مصدوم بود وبارترایی که با این شرایط نتونست جای ثابتی واسه خودش پیدا کنه

در این زمان که تیم مدیریتی راسل هیچ فکری برای خرید مدافع نکردن و دلخوش به جوونا واحیا شدن پویول و....... داشت(سال اخر پپ و سال تیتو)
زمان تاتا که دیدن نتیجه نداد تیم به فنا رفت اومدن روی به خرید مدافع اوردن که تیم ها چون از شرایط تیممون خبر داشتن دست روی هر مدافعی که میذاشتیم قیمت 40 میلیونی روش گذاشتن و نتیجش نخریدن مدافع بود که فصل تاتا ناکامی های ما تکمیل شد ویک فصل بدون جام وفصل تیتو تحقیر مقابل بایرن وفصل پپ با 15 امتیاز کمتر دوم شدیم

خوب الان دیگه شرایطی نیست که یکی مثل ژاوی رو پرورش بدیم چون سطح توقع از بارسا خیلی بالاست،اون سال های زاوی یعنی زمان فن خال اوردن ی جام مثل کسب سه گانه بود وصعود از مرحله 1/8 لیگ قهرمانان برابر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان بود،اون تیم یک هزار این تیم که بهترین تاریخه نبود

ما اگر بخوایم بازیکن جوون هم پرورش بدیم باید استعدادی داشته باشه در حد مسی و اینی

بارها گفتم که مسی در چه شرایطی تونست خودش رو به تیم تحمیل کنه
ا. در زمان خط حمله ژولی رونی و اتوئو و گودیانسن و ساویولا که رفته رفته با زمان های بسیار کوتاهی که میومد توی زمین همه رو شگفت زده می کرد

2. بااین شرایط که مسی خودش رو نشون داد بازهم ریسک نکردن و انری رو به تیم اضافه کردن که خط حمله انری اتوئو و رونی و گودیانسن بود،که بازهم مسی با بازی عالیش به همه نشون که حتی باید یکی از اون بهترین ها نیمکت نشینش بشن(بهتره بازی گره خورده جلوی چلسی رو بگم و دریبل هاش و عملکرد عالی چک،وبازی مقابل منچستر ودریبل فوق العاده به اسکولز رو)

اینی رو هم که یادتونه چه هافبک هایی تیم داشت،همچون ژاوی ،دکو ،ادمیلسون،ون بومل

ولی خودش رو به تیم تحمیل کرد

امسال انصافا رافینیا کم بازی کرد؟؟؟؟؟؟

خداییش هیچ کدوم از سرمربی ها به اندازه انریکه به جوونا بازی ندادن

دیگه رافی تا نیم فصل که انریکه نمی تونست به راکیتیچ اعتماد کنه خیلی بازی کرد و بازی هایی مثل بازی بسیار مهم مقابل ویارئال رو بازی کرد و سرجیو روبرتو وقتی با" اینیستا افت کرده" نمی تونه رقابت کنه،میتونه تیم رو به قهرمانی برسونه

ولی نتونست انریکه اونطور که باید وشاید راضی کنه

مونتویا هم که دیگه نگم بهتره اتوبانی میزد که حرف نداشت کلا فاز حمله هم که دایورت بود

نظر من اینه که بازیکن سازی نباید متوقف بشه ولی باید طور دیگه ای انجام بشه

اگر بازیکن تونست خودش رو نشون بده مثل اینی و مسی،خوب بمونه و مثل همونا با بهترین ها مبارزه کنه و جاش رو بگیره

نمی تونه خودش رو نشون بده بره و هروقت خودش نشون داد بربگرده
مثل الکس ویدال و آلبا و پیکه(دوستان توجه دارن که اینا بازیکن های اکادمی خودمون هستن)که چون بارسایی هستن با قیمت پایین خریدیمشون

دیگه خدای جوونگرایی که ونگر بود،بعد از چن سال بی جام موندن دیگه دید داره سنش خیلی میره بالا و اون نتیجه ای که می خواد نمی گیره الان هر سال داره تیمش 50 میلیون خرج می کنه تا بلکه همون جام حذفی رو بگیرن

باید واسه اکادمی خیلی پول خرج کنیم دقیقا مثل زمان لاپورتا که تیم همش قهرمان میشد وبهترین سرمربی ها واسش بذاریم ولی وقتی بازیکن پا به تیم بزرگسالان گذاشت دیگه این خودش که که باید خودش رو نشون یا بمونه با بهترین ها بجنگه یا بره و وقتی رسید به اوج برگرده

غیر از این نمی تونیم سرمربی به تیمی که سه گانه گرفته بگه ی چن سالی شما صبر کن و با همین هافبک هایی که امسال هم دهنت رو سرویس کردن بساز بلکه رافی و روبرتو بتونن خودشون نشون بدن و سه یا چهار سال دیگه بتونی جام بگیری

اون طرف رئال کروس و جیمز و مودریچ و ایسکو(البته از ایسکو زیاد خوشم نمیاد چون زمان مصدومیت مودریچ و جیمز اصلا جاشون رو پر نکرد و تیم رئال شدیدا ضعیف شد)،خیلی باید ساده باشیم که فک کنیم به راحتی میتونیم در رقابت جام ها شکست بدیم

دوستان فراموش نکنید امسال که رئال از جام ها حذف شد اگر جیمز ومودریچ مصدوم نمیشدن شرایط طوری دیگه ای بود الان واسشون،

زنده باد کاتالونیا
۱۳ تیر ۱۳۹۴
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
دوستان بادیدن بازی های آرژانتین باید بیش تر قدر نیمار و سوارز رو بدونیم

بحث های مربوطه رو درتاپیک مربوط به کوپا ادامه بدید.

زنده باد کاتالونیا
۱۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
طبق آمارها تا اینجا رای بارتمئو خیلی بیشتر از لاپورتاست!
من نگرانیم فقط بابت ضعف تیمای پایه و گرون خریدن بازیکنای بی ارزش و از طرفی بٌرش نداشتن برای جذب ستاره ها در رقابت با تیم های دیگه است که حسابی در دوره راسل و بارتمئو پررنگ بوده این مشکلات.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
♠... پادشاه... ♠ نوشته:

من نگرانیم فقط بابت ضعف تیمای پایه و گرون خریدن بازیکنای بی ارزش و از طرفی بٌرش نداشتن برای جذب ستاره ها در رقابت با تیم های دیگه است که حسابی در دوره راسل و بارتمئو پررنگ بوده این مشکلات.

واقعا همینطوره.
خدا کنه لاپورتا رای بیاره-یعنی اگه بارتمئو رای بیاره چهره باشگاه ازینم بدتر میشه!!!بعدشم اگه بارتمئو رای بیاره اون اعضایی که رای میدن معلومه هیچی بارشون نیست

.
.
.
بوسی:میخواهم بعد از بازنشستگی مربی شوم
همین مونده استاد یه روزی بیاد مربی بارسا بشه
البته اگه خوب باشه،استقبال میکنیم
ولی من رو پیشونی این نمیتونم چیزی به اسم مربی موفق ببینم!!

۱۴ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Albiceleste نوشته:

نقل قول
♠... پادشاه... ♠ نوشته:

واقعا همینطوره.
خدا کنه لاپورتا رای بیاره-یعنی اگه بارتمئو رای بیاره چهره باشگاه ازینم بدتر میشه!!!بعدشم اگه بارتمئو رای بیاره اون اعضایی که رای میدن معلومه هیچی بارشون نیست

.
.
.
بوسی:میخواهم بعد از بازنشستگی مربی شوم
همین مونده استاد یه روزی بیاد مربی بارسا بشه
البته اگه خوب باشه،استقبال میکنیم
ولی من رو پیشونی این نمیتونم چیزی به اسم مربی موفق ببینم!!

مدیری که نتونسته از خودش دفاع کنه تو دادگاه و کلی جریمه شده و امکان داره به زندان بره درد لای جرز دیوار میخوره نه بارسا اونی هم که به این رای میده احتمالا دنبال سمت بهتره چون به خاطر احتمال زندانی شدن بارتومئو قضیه راسل پیش میاد و معاون میشه مدیر و به همین ترتیب تقریبا هرکس سمتش بهتر از قبل میشه

۱۵ تیر ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
چقد رسانه های آرژانتین به مسی تاختن نامردا!!
گفتن باید بازوبند ازش گرفته بشه!!!!!!
گفتن تو فینال ضربه به دروازه نداشته و راه میرفته!!!!

متاسفم براتون که فقط مسی رو تو ناکامی می بینید.یکی نیست بهشون بگه نابغه ها مسی بدون توپ تو فینال چکار کنه؟!اگه همین مسی نبود دور گروهی حذف بودین!!
با مسی بعد از مدتها رفتین فینال جام جهانی و کوپا، بعد بهش خرده میگیرین!!!!!!
بقول مسی که گفت:"من تنها یک بازیکن آرژانتین هستم و همه موفقیت یا عدم موفقیت تیم ملی تنها مربوط به من نیست" پس بقیه همه ستاره بودن و مسی کم کاری کرده!!
آگرو-دیماریا-ایگواین-بیلیا-پاستوره ... چه گلی به سر تیمتون زدن که مسی نزده؟!
آرژانتینی لیاقت مسی رو نداره و بهتره با همون ایگواین و پالاسیو بره مسابقات/تا قدر عافیت بدونن!

۱۵ تیر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۶,۹۰۳ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۶۴ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۸,۹۳۹ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۶۴۹ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۰ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۶۱۱ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۶۳ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۲۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!