به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
ببینید همین الان که من حرف زدم از امام علی هم حدیث نقل شد و خیلی چیزای دیگه ایرادی هم نداره ولی همون مولا سفارش اکید کرده اند که اگر میخواهید کار خیر انجام دهید کار خیری انجام ندهید که شبه ای درش وارد شوند
منم میگم تبلیغات اشکالی نداره اصن دوس داشته پولشو اتیش بزنه ولی شهامتشم داشته باشه بگه این پول مال چه کسی و ارگانیه چه اشکالی داره رسیده به فقرا فقط کاش میگفتن خب این پول چیه و از کجا میاد و نکته بعدی امام رضا مال همست حتی مال بی دینا ولی بهترین کارها نزد خدا همون کاریه که پوشیده بمونه
راجعبه نبویان هم بهتون میگم که اقای نبویان قسم جلاله خوردن که ظریف قول داده سردار سلیمانی رو تحویل امریکا بده
که خود سردارو اقای ظریف دیدار کردن و همین جواب خوبی براشون بود
بله منم قبول دارم طرفدارای اقای روحانی حد اقل از نظر ظاهری زیادی پوشیده نیستنو تعدادشونم کمم نیست ولی یک همه ما اینطور نیستیم دو اگه اون مثبت ده ملیون نفریم که رای ندادن رای میدادن دیگه این قابل قبوله که مثبت 80 درصد اونا به روحانی رای میدادن
اما مهم ترین نکته و شکاف افکار من با این تفکر موافق اقای رئیسی اینه که ما به بن بست میرسیم
ینی چی
ینی من اگر از یک طلبه بپرسم طلبه ها دقیقا مثلا 30 ساله چه میکنند قطعا به من جواب میدن کار فرهنگی انجام میدیم و مبلغ دینی هستیم
بعد میپرسم خب به نظرتون بعد 30 سال فرهنگ و دین روبه زوال نرفته پاسخشون اینه اینا حیله های دشمنه
خب این پاسخ منطقیه؟؟؟
من میگم ببینید اگر دین ما اگر پیغمبر ما در دنیا در زمان خودش فراگیر شد نه به نیروی نظامی بلکه به خاطر این بود که دین ما از جنس فرهنگ بود چون بزرگترین معجزه پیامبر ما کتاب بود و پیامبر ما موفق شد چون از قلبها نفوذ میکرد
چطوری میشه که اسلام جلوی بی حجابی رو میگرفت ولی الان نمیتونه؟ دلیلش توی این سوال قرار داره که ایا ما همون دینو داریم یا نه که مسلما نه
احکام و چیزایی که به نفعمونه رو ورداشتیم باقیشو ولش کردیم
در صورتی که ماها قرآنو داریم ماها مولا علی رو داریم
بچه شیعه علی باوجود داشتن قرآن و عترت و اهل بیت مگه باید از دشمن بترسه مگه از چیزی باید فرار کنیم
مطمئن باش اگه فرهنگ مولا نمیگم همش ولی بخش زیادیش توی این کشور پیاده بشه ما 80 ملیون مدافع حرم خواهیم داشت
ولی احکامو گرفتیمو و اخلاقو بوسیدیم گذاشتیم کنار
بعد از یه دختری که چشش همش به ماهوارستو موبایلو و اینستا و شبکه های دیگه
و کلی چیزای دیگه میبینه و کلی ابهام تو ذهنش به وجود میاد یا پسرشم همینطور توقع رعایت همه مسائلو داریم
اونا این کارارو انجام میدن چون توش جذابیت میبینن چاره کار ماهم فیلتر کردن نیست اظهار همون دلیله که چرا اینکار بده اخه اگه دین ما توانایی پاسخ به اینارو نداشت که دین نبود
شکر خدا تو دانشگاهای ما انقدی که از فراماسونو کابالا سخنرانی میشه 4تا تیریبون مناظره و ابراز عقیده نه سخنرانی راجعبه این مسائل نمیذارن
اگه حجاب بده پس چرا ملکه انگلیس به عروسش میگه حق نداری لباس تنگ بپوشی چون واسه خانواده سلطنتی افت داره یه مرد عادی با دیدن تو فکر بدی کنه اون که مسلمونم نیست ولی ما فقط به همین عبارت پایانی بسنده میکنیم در صورتی که باید تمام جوانب خوبی داشتن حجابو بیان کنیم
چقد زیاد حرف زدم عذر میخوام

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
forca barca نوشته:

اگه اون مثبت ده ملیون نفریم که رای ندادن رای میدادن دیگه این قابل قبوله که مثبت 80 درصد اونا به روحانی رای میدادن

واقعا دردناکه حال و روز افرادی که فکرهاشون رو تعطیل کردن و یه مشت مزخرف رو که به خوردشون میدن تکرار می کنن! در بیارید این سرها رو از زیر خاک!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

ببینید همین الان که من حرف زدم از امام علی هم حدیث نقل شد و خیلی چیزای دیگه ایرادی هم نداره ولی همون مولا سفارش اکید کرده اند که اگر میخواهید کار خیر انجام دهید کار خیری انجام ندهید که شبه ای درش وارد شوند
منم میگم تبلیغات اشکالی نداره اصن دوس داشته پولشو اتیش بزنه ولی شهامتشم داشته باشه بگه این پول مال چه کسی و ارگانیه چه اشکالی داره رسیده به فقرا فقط کاش میگفتن خب این پول چیه و از کجا میاد و نکته بعدی امام رضا مال همست حتی مال بی دینا ولی بهترین کارها نزد خدا همون کاریه که پوشیده بمونه
راجعبه نبویان هم بهتون میگم که اقای نبویان قسم جلاله خوردن که ظریف قول داده سردار سلیمانی رو تحویل امریکا بده
بله منم قبول دارم طرفدارای اقای روحانی حد اقل از نظر ظاهری زیادی پوشیده نیستنو تعدادشونم کمم نیست ولی یک همه ما اینطور نیستیم دو اگه اون مثبت ده ملیون نفریم که رای ندادن رای میدادن دیگه این قابل قبوله که مثبت 80 درصد اونا به روحانی رای میدادن
اما مهم ترین نکته و شکاف افکار من با این تفکر موافق اقای رئیسی اینه که ما به بن بست میرسیم
ینی چی
ینی من اگر از یک طلبه بپرسم طلبه ها دقیقا مثلا 30 ساله چه میکنند قطعا به من جواب میدن کار فرهنگی انجام میدیم و مبلغ دینی هستیم
بعد میپرسم خب به نظرتون بعد 30 سال فرهنگ و دین روبه زوال نرفته پاسخشون اینه اینا حیله های دشمنه
خب این پاسخ منطقیه؟؟؟
من میگم ببینید اگر دین ما اگر پیغمبر ما در دنیا در زمان خودش فراگیر شد نه به نیروی نظامی بلکه به خاطر این بود که دین ما از جنس فرهنگ بود چون بزرگترین معجزه پیامبر ما کتاب بود و پیامبر ما موفق شد چون از قلبها نفوذ میکرد
چطوری میشه که اسلام جلوی بی حجابی رو میگرفت ولی الان نمیتونه؟ دلیلش توی این سوال قرار داره که ایا ما همون دینو داریم یا نه که مسلما نه
بچه شیعه علی باوجود داشتن قرآن و عترت و اهل بیت مگه باید از دشمن بترسه مگه از چیزی باید فرار کنیم
مطمئن باش اگه فرهنگ مولا نمیگم همش ولی بخش زیادیش توی این کشور پیاده بشه ما 80 ملیون مدافع حرم خواهیم داشت
و کلی چیزای دیگه میبینه و کلی ابهام تو ذهنش به وجود میاد یا پسرشم همینطور توقع رعایت همه مسائلو داریم
اونا این کارارو انجام میدن چون توش جذابیت میبینن چاره کار ماهم فیلتر کردن نیست اظهار همون دلیله که چرا اینکار بده اخه اگه دین ما توانایی پاسخ به اینارو نداشت که دین نبود
شکر خدا تو دانشگاهای ما انقدی که از فراماسونو کابالا سخنرانی میشه 4تا تیریبون مناظره و ابراز عقیده نه سخنرانی راجعبه این مسائل نمیذارن
اگه حجاب بده پس چرا ملکه انگلیس به عروسش میگه حق نداری لباس تنگ بپوشی چون واسه خانواده سلطنتی افت داره یه مرد عادی با دیدن تو فکر بدی کنه اون که مسلمونم نیست ولی ما فقط به همین عبارت پایانی بسنده میکنیم در صورتی که باید تمام جوانب خوبی داشتن حجابو بیان کنیم

من اول درباره حرف های آخری که گفتین یه نکته رو بگم، اونم اینکه کاملا حرفاتون درسته.
ولی نمیفهمم چه ربطی به بحث ما داشت؟ ما هم که همین رو میگیم.

دوم اینکه اون حرف هایی که اول بحثتون زدین بازهم نامفهومه
همینطور حرف هاتون درباره آقای رئیسی. ممنوون میشم بهتر منظورتون رو بگید
و دیگه اینکه شما از کجا میدونید غذایی که پخش شده از پول امام رضا بوده؟ که میگید نباید به اسم امام رضا اینکار رو میکردند؟
و دیگه اینکه راجع به نبویان بسیاار بسیاار اتفاقی همین الان یه کلیپی دیدم که میذارم، توصیه میکنم ببینید.
نبویان نمیگه ظریف گفته قاسم سلیمانی رو تحویل میدن، میگه جزو قرارداد اینه که باید اینکار رو بکنید.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۷ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
شقاوت و پستی این اصلاح طلبهای مزدور و دشمنی آشکارشون با دین و مبانی انقلاب، به قدری آشکار شده که دیگه نیاز به بحث نداره. اینها تا تونستن در جهت تضعیف شعائر اسلام و ترویج فحشا تو جامعه شعار دادن و عمل هم کردن.

کسی اگر واقعا اهل فکر و مطالعه باشه، می بینه دینداری اینها دینداری معاویه است. حکایت اونها که ادعا می کنن مذهبین و حامی اینهان هم حکایت همونهاس که نماز رو پشت امیر المومنین می خوندن و ناهار رو پای سفره معاویه می زدن! اما امان از مذهبی نماهای احمق که در طول تاریخ بیشترین صدمه رو به اسلام زده!

لعنت خدا به همه منافقین. از رجوی و بنی صدر گرفته تا خاتمی و روحانی!

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
داعش هنوز اعلام نکرده عامل اصلی حمله چی بوده؟ گزینه های محتمل دولت تزویر:

- تقصیر احمدی نژاده
- حمله به سفارت عربستان
- پخش نشدن ربنای شجریان
- نبود شیر خشک در دولت قبل
- تلاش برای کشیدن خیابان در پیاده رو

گزینه های خود را مطرح نمایید.

پی نوشت:

مردم یادتان هست امنیت داشتید؟
یادتان هست عربستان گوز ما را هم نمی توانست بخورد و امروز صبح تا شب تهدید نظامی می کند؟
یادتان هست آمریکا برای دیدار با ایران التماس می کرد و حالا همان ترکمانچای دوم (برجام) را هم هر روز نقض می کند؟
یادتان هست اصلاح طلب های لیبی و مصر و تونس و ... چه بر سر انقلابهای مردم آوردند؟

افسوس که این جماعت لیاقتشون چیزی بیشتر از روحانی نیست و امثال رئیسی براشون خیلی زیادن. افسوس که دود حماقت این خلایق تو چشم همه خواهد رفت و تر و خشک رو با هم خواهد سوزاند...

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۷ خرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
beautiful queen نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

من عضو نهاد رسمی ای نیستم فقط یکمی سعی میکنم مطالعه داشته باشم
در باره راس راس گشتنشونم خب واضحه دیگه رئیس اون کسایی که حمله کردن کنار یکی از اقایون بود تو انتخابات دقت کنید رئیس کسایی که حمله کردن ازاد بود
راجعبه اینم که میگم در هر حالت بد میشد چه حمله میشد چه دفاع دلیلش اینه وقتی حمله بشه اعراب میگن بیاید ایرانیا دارن حمله میکنن و رو رگ عرب پرستی سایر کشورای عرب کار میکنن
اگه دفاع بشه بازم میگفتن بیاید ببینید دارن عرب کشی میکنن تو کشورشون ولی حکومت نمیذاره ای اعراب دنیا دیدگاهشون به شما اینه مردم ایران
میبینی این کار دوسر سوخت بود

راجعبه باقی حرفاتونم باید بگم ما سه تا قوه داریم مقننه یا مجلس مجریه یا دولت و قضاییه که کارش پیگیری جرائم هست
مثلا همون دختر وزیرو دیدید اقای قالیباف میگفت چقد سریع پیگیری کردن اخرشم بی گناه اعلام شد
خب اشکال نداره اونم کار خوبیه گفتم انتخابات که تموم میشه بحث طرفداری تموم میشه و بحث مطالبه باید شروع بشه و وجود منقد واسه دولت خیلی عالیه چون اونا ضعفارو بهتر میبینن
منم میگم خب قوه قضاییه توی همه موارد همین قدر سریع عمل کنه

با عرض معذرت ولی این کاملا نظر شخصی شماست و غیر کارشناسانه که اگه دفاع میشد اعراب اینطور میگفتن.
و بازهم با عرض معذرت ولی کاملا غیر منطقی بود حرفتون.

اما راجع به سریع عمل کردن قوه قضاییه، کسی مخالف حرف شما نیست. ما کجای حرفامون گفتیم نباید باهاشون برخورد بشه؟

مطمعن باشید مطالعه ای که شما دارید من هم داشتم

غیر کارشناسانه و غیر منطقی اینه که بیایم بگیم حمله ای که سردمدار تقریبا نظامی داره نه سردمدار مردمی باید توسط نظامی ها جلوش گرفته میشد (اقای کرد میهن مسئوال انصار حزب ا.. کرج )
غیر کارشناسی اینه که نه تنها مخالف نبودن خود اقای رئیسیم اون حمله رو تایید کردن
و شما تو ایران اصلا سفارت زامبیا رو یه شب نه یه ساعت ببر تو بایکوت ببین رسانه های یهودی چه ها که نمیکنن
چون ایران زیر با ظلم نمیره تمام چشمای رسانه هاشون سمت ماست تا از هر چیزی استفاده کننو بهمون بتوپنو حمله کنن
و شمارو نمیگم و جسارت نمیکنم یه دوستیم گفتن که ما مودبانش اینه که حرفای خنده دار میزنیم
انیشتین یه حرف جالب داره درمورد این دوستان که فک میکنن بری از اشتباهن
میگه دو چیز هستن کمن ولی صدای زیادی دارن
خرده پول خرده اطلاعات
و اما اینکه میگید کجا گفتید نباید برخورد بشه ؟؟؟ بله دقیقا مثل من که با کارهای دولت فعلی کم مخالف نیستم
ولی شما حرف از برخورد بزن به این دوستان اگه نگفتن ضد انقلابی و داری سو استفاده میکنی مثل قضیه زمینا
اقای قالیباف گفتن دادن به رفتگرا
من نمیدونستم نجف زاده و اجرلو هم رفتگرن
اگه یه قانونی هست باید برای همه باشه و به همون قدرم سریع اجرا بشه

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۷ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ريـפـانـہ نوشته:

دقیقا! گرچه این قوم ضاله همیشه مزخرفی برای گفتن دارن!

علی لعنت الله علی القوم الظالمین...

۱۷ خرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
beautiful queen نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

ینی چی
خب این پاسخ منطقیه؟؟؟

من اول درباره حرف های آخری که گفتین یه نکته رو بگم، اونم اینکه کاملا حرفاتون درسته.
ولی نمیفهمم چه ربطی به بحث ما داشت؟ ما هم که همین رو میگیم.

دوم اینکه اون حرف هایی که اول بحثتون زدین بازهم نامفهومه
همینطور حرف هاتون درباره آقای رئیسی. ممنوون میشم بهتر منظورتون رو بگید
و دیگه اینکه شما از کجا میدونید غذایی که پخش شده از پول امام رضا بوده؟ که میگید نباید به اسم امام رضا اینکار رو میکردند؟
و دیگه اینکه راجع به نبویان بسیاار بسیاار اتفاقی همین الان یه کلیپی دیدم که میذارم، توصیه میکنم ببینید.
نبویان نمیگه ظریف گفته قاسم سلیمانی رو تحویل میدن، میگه جزو قرارداد اینه که باید اینکار رو بکنید.

ربط صحبتای من به موضوع بحث این بود که میگن چرا طرفدارای اقای روحانی اینجورین و رئیسی ها همه حزب الهی که من خود بحثو باز کردم که چرا اصلا اینطور شده
این که آقای نبویان قسم جلاله میخورن موجوده
بعد اینکه سردار سلیمانی بعد از این حرفا میرن دیدار اقای ظریفو شما برای معنی کنید چه جوابی به این آقا هست؟؟؟؟؟؟
سوم من نگفتم پول امام رضاست گفتم میگفتن این پول از کجاست مثلا آقای هاظمی طبا گفتن من 20 ملیون خرج کردم توی فلان جا
اون امام رضا رو هم دلیل گفتنش این بود که به نام نذری اقا و به اسم سید ابراهیم توی همه جا پخش میشد منظورم این بود امام رضا مال ایشون نیستو به نام ایشون نخورده اتفاقا امام برای ادم گمراهی چون منه وگرنه مخلص و دیندار که مسیرش مشخصه

۱۷ خرداد ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۰۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۴۲۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۸,۳۰۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۵۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۷۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۵۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۰۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۲۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!