به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بیشتر همین نظرای متعصبانه برام آزار دهنده است. دقیقا بر چه اساسی بهتر از تیاگوئه؟

به نظر من تیاگو بهتره چون توی"تیم فصل"پیش بوندس لیگا قرار گرفت و امسال یه دو بری توی تیم های رفت و برگشت لیگ قهرمانان قرار گرفت اونم بعد مصدومیتش ولی حیف که بسیار بی تعصب بود و چه راحت از کنار اون همه زحمتی که براش در بارسلونا کشیده شد رد شد و بعد رفتنش مصاحبه های زیاد جالبی انجام نداد.

زنده باد کاتالونیا
۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Johan-Cruyff
پیام: ۱۱۲
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
خوب یا بد رو شما باید تعریف کنی .. از یه بازیکن 22 ساله چه انتظاری دارین؟!
عجیبه که از استایل حرف میزنی! نوع حرکات و حمل توپش کاملا شبیه تیاگوئه و تو بازیهایی که فرصت داشته، بنظرم خیلی خوب کار کرده .. خوب حرکت میکنه، دریبل میزنه و پاسهاش هم درصد خطای بالایی نداره ..قطع به یقین نسبت به تیاگو تو همین سن چیزی کمتر نداره ..

میشه به عنوان جانشین اینیستا(ولو یک سطح پائینتر) بهش نگاه کرد ..

۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

عجیبه که از استایل حرف میزنی! نوع حرکات و حمل توپش کاملا شبیه تیاگوئه و تو بازیهایی که فرصت داشته، بنظرم خیلی خوب کار کرده .. خوب حرکت میکنه، دریبل میزنه و پاسهاش هم درصد خطای بالایی نداره ..قطع به یقین نسبت به تیاگو تو همین سن چیزی کمتر نداره ..

میشه به عنوان جانشین اینیستا(ولو یک سطح پائینتر) بهش نگاه کرد ..

دقیقا همینطوره رافینیا میتونه جایگزینی مشابه اینیستا باشه با سطحی یکم پایینتر ولی من هیچ افتی در بازی اینیستا نمیبینم همونطور که در یکی از مقالات ترجمه شده در سایت دیدیم اینیستا عقب تر بازی میکنه ولی همون کاری رو انجام میده که مربی میخواد یک زمانی من pes2008 بازی میکردم گاهی اوقات اینیستا رو میذاشتم وینگر چپ چرا؟چون واقعا اون موقع هجومی تر بازی میکرد درسته اون بازی بوده ولی بازی براساس واقعیت بود الان دیگه نمیتونه اونقدر جلو بازی کنه چون نیمار هست خودش میخواد استارت بزنه و دریبل بزنه و موقعیت بسازه در حالی که دفاع چپ هم رفته و نفوذ کرده اگه اینیستا هم بخواد بره اونجا و موقعیت سازی کنه دیگه کی میمونه که بازی رو در میانه میدان کنترل کنه؟ من رافینیا رو مطمئنم میتونه به یک بازی خوب تبدیل بشه و امیدوارم تا سال دیگه که بخوان بازیکن بخرن خودش رو نشون بده چون دوست دارم بازیکن های خود تیم تیم رو تشکیل بدن نه بازیکن هایی که خریده میشن واقعا اینجوری آدم حس هم بستگی بیشتری بین اعضای تیم میبینه

۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: سوداگر
پیام: ۳,۷۰۸
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- بکن بائر
- پرسپولیس
- آلمان وهلند
- کریم باقری
- آرسن ونگروگواردیولا
- سلطان علی پروین،افشین قطبی،یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
من توی این چندسال کوتاهی که ازخداعمرگرفتم فهمیدم بابحث کردنظردیگران رونمی شه عوض کردبلکه فقط اختلاف میاره......درمورددوستان هم بگم توی یک باشگاه حرفه ایی به سرمربی امکانات میدن و ازسرمربی توضیح میخوان .......حالا سرمربی هرکاری کرده اگه استعدادی رونابودکرده یانکرده اگه 14جام آورده یا نیاورده اون مال گذشته اس ....من یادمه چندهفته پیش بحث یه بازیکن روپیش کشیدید بعضیهاگفتن که بهترکه رفت اگه میموند افت میکرد....وبسیاربحثهایی که اینطورانجام شده...دوستان قرارنیست هرسال دویاسه نفرازلاماسیا مثل ژاوی واینیستاوپویول ومسی بدیم تحویل.....تااوایل قرن جدید باشگاه آژاکس درصدراستعدادیابی وپرورش استعداد بودکه روزبه روز کم وکمترشدآخرین کشف آژاکس همین سوارز بودالان بارسا اوله که البته این هم داره کم وکمترمی شه واین طبیعی ...ماهیچ دوره ایی مثل این دودهه ازاستعدادهامون نتونستیم استفاده بهینه کنیم ....بیشترازاین دیگه جانبود

جزدلم که اوزازل تابه ابد عاشق رفت /// جاودان کس نشنیدم که دراین کاربماند ////
ازصدای سخن عشق ندیدم خوشتر/// یادگاری که دراین گنبد دوار بماند
۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: 3pehrkh
پیام: ۱۸۱
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
از: Tehran
طرفدار:
- اینیستا / مسی
- یوهان کرایوف / رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یعنی چی متعصبانه؟ چرا دوست دارین هرکی باهاتون مخالفه یه چیزی بهش بچسبونین؟!

فقط یه دلیل خواستم که بگی روی چه اساسی تیاگو الان بهتره؟
با زمان قبل کاری ندارم. الان چه برتری ای داره که شما بهتر میدونید؟

هرکی برزیلی باشه مگه خوبه؟ ظرافت بازی تا وقتی برای تیم مفید نباشه به چه دردی میخوره؟
(5 تا هافبک هم نیازی نیست فقط یه هافبک فانتزی و یه هافبک بازیساز)
نقل قول

انتظارم اینه که یه نشونه ای بده که بشه روش حساب کرد و با اطمینان بشه گفت که باوجودش آینده ی بارسا تضمینه.
اونو نشون نداده فکر کنم شما هم باهام موافق باشی
نقل قول
من هیچ افتی در بازی اینیستا نمیبینم همونطور که در یکی از مقالات ترجمه شده در سایت دیدیم اینیستا عقب تر بازی میکنه ولی همون کاری رو انجام میده که مربی میخواد

من نمیدونم مربی ازش چی میخواد ولی به نظرم قطعا افت کرده(هرچند نامحسوس) هم از لحاظ بازی و هم از لحاظ آمار! هر چقدرم عقب اومده باشه دیگه نباید آمارش از 1/3 فصول قبل کمتر باشه! ضمنا با این تفاسیر شما آندرس توی دفاع و توپگیری هم تغییری نداشته

۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: M.A.T.S
پیام: ۵۷
عضویت از: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- هیچکدام
- کلوپ
- هیچکدام
گروه:
- كاربران بلاک شده
راکیتیچ خوب نبوده ؟؟؟!!!

WTF???!!!!!!

۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این مدتی که تیاگو رفت بایرن مونیخ خیلی پیشرفت داشته و بهتر شده، ولی رافینیا به زودی جزء بهترین هافبک های باشگاه میشه؛ به نظر من در آینده ای نزدیک جای اینیستا رو خوب پر میکنه.

تیاگو:

۷ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رافینیا هم قطعا از اون داداشش بهتره!

موافقم!

اینکه شما تو طرفداری از بارسا افراطی هستی رو دوست دارم با بیشتر نظراتت راجع به پپ هم موافقم ولی این حقیقته که بعضی وقتا هم کاملا مشخصه که نظرتون از روی سلیقه و علاقه هست..

-------
وضع الان پپ گواردیولا با بایرن هم یه تائید کوچیکی به بعضی نظرات ما هست..بگذریم..

اما چیزی که هست ادم باید قبول کنه بعضی وقتا اشتباه میکرده و حرفش درست نبوده..

مثل خود من که به انریکه به عنوان مربی اعتقاد نداشتم ولی از وسطای فصل که صحبت از هیچ جامی هم نبود! چیزهایی ازش دیدم که فهمیدم دربارش اشتباه کردم و میتونه از مربیای محبوب من باشه همونطور که بازیکن افراطی و محبوبی بود..

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ خرداد ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به هر حال هرکس نظر خودش رو میگه و نظر هیچ کس حقیقت محض و عاری از خطا و bias نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ خرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اولا که آقای فیلسوف دیوونه خوش اومدی
اما در مورد رافینیا و تیاگو بگم که در حال حاضر تیاگو بهتر از رافینیاس.تازه اگه 1 سال و نیم مصدوم نمیشد شاید بهترم میبود الان!
برین بازی برگشت بایرن رو ببینید که چجور مدافع هافبکامون رو گیج کردتیاگو پخته بازی میکنه،فیزیکی بازی میکنه و میتونه هافبک جنگنده و دونده ای باشه که بازیسازم هست.یه چیزی مثل خصوصیات فنی پوگبا و ویدال!!
تازه ضربه سرم با این قامت کوتاهش عالی میزنه و چندتا گل خوب و قشنگ برامون با هد زده که نمونه ش گل مهم و حیاتی برا قهرمانی جلو آلمریا تو بازیای آخر تو فصل سوم پپ بود!چیزی که رافینیا با قد بلندترش نمیتونه!!
ولی رافینیا یه جورایی سر به هوا بازی میکنه و شاید علتشم کم تجربگیش باشه!لبته این فصل اولش بود (این فصل چندتا موقعیت خوب رو با ضربات یا پاسای آخر بد بی جهت خراب کرده) ولی دیگه باید فصل بعد خودشو نشون بده و به ترکیب اصلی تحمیل کنه وگرنه دیگه نمیشه اونجوری روش حساب کرد!
.
.
.
اما ازین مقایسه بگذریم بعد از آلبا،راکیتیچم گفته قهرمان چمپیونزلیگ بشیم موهامو میزنم
تصور کنید که راکیتیچ کچل باشه!!دخترش ازش فرار میکنه

۸ خرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۷۲۰ بازدید
۱۲ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۰۱ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۴۳ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۷۹۳ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۸۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۳۴۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۳۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۵۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۴۹ کاربر آنلاین است. (۱۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!