به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
رسمی: جدایی ژاوی از بارسا به مقصد السد قطر
ژاوی هرناندز دقایقی پیش در نشست خبری خود رسما اعلام کرد که در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، ژاوی هرناندز که از سال 1998 برای تیم اول بارسا بازی می کند، سرانجام تصمیم خود برای جدایی از بارسا را عملی خواهد کرد. او که در طول 17 سال حضوش در بارسلونا، 8 لالیگا بعلاوه افتخارات فراوان دیگر را کسب کرده، فصل گذشته قصد رفتن به لیگ ایالات متحده را داشت اما در نهایت با اصرار انریکه راضی به ماندن در بارسلونا شد. او فصل آینده برای السد قطر بازی خواهد کرد.

ژاوی به خبرنگاران گفت:" قبل از اینکه سوالی مطرح کنید می خواهم اعلام کنم که در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهم شد. این یک تصمیم آسان نبود. با همفکری خانواده ام چنین تصمیمی را گرفتم. زمان رفتن رسیده و نیاز به تغییر فضا دارم. پیشنهاد جذابی از سوی السد دریافت کردم که دورنمای خوبی دارد. قرارداد دوساله ای با این باشگاه امضا خواهم کرد."

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: ElMaestro6
پیام: ۱۸۵
عضویت از: ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- ریوالدو
- اسپانیا-آرژانتین
- پپ کبیر-ارسن ونگر-بیلسا
- فوتبال داخلی نگاه کردن داره اخه :إ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رسمی: جدایی ژاوی از بارسا به مقصد السد قطر

لحظه تلخی ک انتظارشو میکشیدیم رسید...
فقط امیدوارم باشگاه و هوادارا چنان تجلیل باشکوهی از کاپیتان ب جا بیارن ک شایسته نام بزرگ ژاوی باشه...

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
اه
خیلی حیف شد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بدرود اسطوره
هیچکس نمیتونه تو باشگاه جات رو بگیره.تک بودی.
امیدوارم بیشترین تعداد بازی تو تاریخ باشگاه که با اختلاف اونو مال خودت کردی هرگز شکسته نشه!چون فقط لایق خودته!
الان که میری فقط منتظر بازگشتت هستیم اونم بعنوان مربی.
مطمئنم مثه پپ و انریکه بازگشت باشکوه و پرافتخاری به بارسا داری.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: zarringr
پیام: ۷۶۹
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- مارادونا
- سپاهان
- ارژانتین
- هیچ کدوم ...
- یورگن کلوب
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
انجام توافقات اولیه بین بارسلونا و گوندوگان

به گزارش "ورزش سه"، حتی خود مدیران بارسلونا نیز می دانند که پیدا کردن یک جانشین برای ژاوی چه کار مشکلی است و شاید هیچ بازیکنی در آینده نزدیک هم نتواند جای او را پر کند. ایلکای گوندوگان، هافبک 24 ساله دورتموند که تا ژوئن 2016 با این باشگاه قرارداد دارد، قصد تمدید قرارداد با این باشگاه را ندارد. او سال گذشته نیز مورد توجه بارسلونا قرار داشت اما ترجیح داد در دورتموند بماند.

بایرن مونیخ، منچستریونایتد و بارسلونا سه باشگاهی هستند که به شدت در پی امضای قرارداد با این بازیکن هستند اما طبق ادعای موندودپورتیوو، گوندوگان با مدیران بارسا به توافقات اولیه دست یافته و هفته بعد در کلینیک دکتر مولر، پزشک سابق بایرن، تست های پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت تا برای آمدن به بارسلونا مشکلی نداشته باشد.

در این گزاش آمده است که او ممکن است از جولای به تمرینات بارسا اضافه شود و یا ممکن است به دلیل محرومیت بارسا از خرید بازیکن تا ژانویه 2016، یک نیم فصل دیگر برای دورتموند بازی کرده و سپس راهی بارسلونا شود.

خیلی مفت میتونیم به عنوان بازیکن ازاد بخریمش !! ولی نباید از خرید پوگبا صرف نظر بشه باید اونم بخریم !! کما اینکه خرید گوندوگان ریسکیه ممکنه بلای فرمائلن سرمون بیاد !!

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Johan-Cruyff
پیام: ۱۱۲
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو

اولین و آخرین باری که برای فوتبال واقعا بغض کردم ، موقع رفتن پپ بود که واقعا حالمو بد کرد و احساس عجیبی داشتم .. فکر نمی کردم دوباره این اتفاق بیفته .. رفتن پویول هم به هر دلیلی، زیاد باعث ناراحتیم نشد ..

ولی الان ژاوی .. نمی تونم بگم چه حسی دارم .. دوست نداشتم همچین روزی برسه .. که دیگه نتونیم اون مثلث طلایی و دوست داشتنی رو تو زمین ببینیم .. که باید منتظر روز خداحافظی مهندس محبوبمون باشیم ..
دلم نمی خواد شنبه برسه ... دلم نمیخواد تصور کنم فصل بعد بدون ژاوی چطور میخوام به بازیهای بارسا نگاه کنم ... که دیگه حتی انتظار تعویضش رو هم نباید داشته باشم .. که ولو برای چند دقیقه حس کنم این تیم هنوز یه بزرگتر داره ..

دلم برای چرخشهاش تنگ میشه .. برای آروم کردم بازی .. برای پاسهای تک ضرب با مسی و اینیستا .. برای پاس گلهای ناگهانیش ... برای خندیدن هاش .. برای بالا بردن دستش وقتی یه گل تماشایی میزد ...

شاید مثل پویول بازم تو بارسا بیاد .. مثل اینیستا، پپ و حتی مسی ... ولی شک ندارم مثل ژاوی دیگه فوتبال به خودش نمی بینه .. این افسانه برای همیشه تموم میشه ..

حالم خوب نیست ..

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- پرسپولیس
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول

شاید مثل پویول بازم تو بارسا بیاد .. مثل اینیستا، پپ و حتی مسی ... ولی شک ندارم مثل ژاوی دیگه فوتبال به خودش نمی بینه .. این افسانه برای همیشه تموم میشه ..

اشتباه نکن دوست عزیز!
دراینکه ژاوی تو تاریخ باشگاه ثبت شده و شده اسطوره باشگاه شکی نیست ولی دلیل نمیشه بخاطر رفتنش از رو احساسات بگیم که مثل اینیستا و پویول و مسی بازم میاد ولی مثل ژاوی هرگز!!
مثل مسی شاید 30-40 سال دیگه بیاد(مثل تفاوت زمان مارادونا-مسی) و مثل اینیستا هم پیدا میشه مسلما ولی مثل پویول نخواهد آمد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: God_of_Football
پیام: ۹۱
عضویت از: ۲۲ دی ۱۳۹۳
از: sanandaj
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- برزیل
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
یکی از غمگین ترین شبای عمرمه امشب

بغض گلومو گرفته ... بدرود آقای رئیس .... دلم برات تنگ میشه اسطوره...همیشه به یادتم

Gracies "XAVI" for every things... For Ever

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
برای ژاوی حالا یا بازی با دپور یا فینال کوپا، باید موزاییک بزنن.مطمئن بودم تا ژانویه نگهش میدارن(به خاطر محرومیت) ولی شرایط جور دیگه ای شد.ژاوی می تونست این دو سال رو که بهش پیشنهاد داده شده بود هم بازی کنه هم جزئی از کادر فنی باشه. جدای از این واقعا 1 فصل دیگه هم جای بازی داشت؛ رفتنش به هر حال نزدیک بود ولی خوب، تو لیگ آمریکا به مراتب زودتر به هدفش می رسید تا این لیگ های نفتی.(منظورم تفاوت بین دوره های آموزشی و کیفیت لیگ بین این دوتاست.)

۱ خرداد ۱۳۹۴
طرفدار:
- پرسپولیس
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بعد از رفتن ژاوی حالا آلوزم جوگیر شده برامون!!
انگار رفتنش قطعی شده چون اینم قراره 3شننبه کنفرانس خبری بذاره برا خودش!!
مطمئنا اینم به همین علت که رفتنش رو اعلام کنه کنفرانس خبری میذاره وگرنه هیچ دلیلی نداره!!
آلوز پارسال کلا با نیم فصل اول امسال اصلا خوب نبود ولی نیم فصل دوم عالی شد و شده آلوز 3 سال اولش تو بارسا.
با این وجود اگه باهاش حتی تمدیدم میکردن یه فصل بیشتر نمیتونست مفید باشه بنظرم!
جالبه باشگاه پیشنهاد 2+1 سال رو بهش داده ولی انگار از این و حقوق پیشنهادیش راضی نبوده و گفته خیلی بهترش رو دارم!!(پی اس جی-سیتی-منیو)
حالا ما شاید یه نیم فصل دفاع راست خوب نداشته باشیم ولی تو نیم فصل 2 با آوردن دارمیان-فابینیو-کلاین... میتونیم مشکلمون رو حل کنیم ولی آلوز اشتباه کرد بخاطر پول رفت!

۱ خرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۶۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۹,۰۹۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۶,۰۵۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۳۳۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۹۸۹ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۴۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۲۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۱۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!