به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
The One True King of Westros نوشته:

یه جمله معروف داره استیو جابز در مورد بیل گیتس. میگه: «اگر موفقیت به پول در آوردن باشه، بله بیل گیتس آدم موفقیه». حالا حکایت پپ ه. اگر بزرگی به جام باشه، بله پپ بزرگه. اما پپ از بعد فنی چیزی از خودش نداشت و نداره. هیچ چیز به سبک بارسا اضافه نکرد، همون فوتبال مدرسه کرویف و کلاس ریکارد رو اجرا کرد و جام برد. تفاوت کار انریکه زمین تا آسمونه با پپ. انریکه سبک بازی به بن بست رسیده رو با شیوه ای کاملا جدید و نو و بدیع متحول کرد، چیزی که قبلا تو بارسا نبود. این هیچ ربطی به دوران پپ نداره. پپ صرفا آدم خوش شانسی بود که موقع درستی سرمربی بارسا شد. شاید هر مربی دیگه ای هم با اون تیم آماده و سبک رو به تعالی، همون قدر موفق شد.

به هر حال پپ برای شما بهترین مربی دنیا، و برای من یه مربی ضعیف از نظر فنی ه. هرکس نظر خودش رو داره. این جور واکنش نشون دادن دقیقا به خاطر باور راست بودن حرفهاست! قبلا هم گفتم گذر زمان نشون میده پپ از نظر فنی چیزی نداره. چیزی هم به بایرن اضافه نکرد الان بکش زیرش که سبک بازی زمان هاینکس ش رو هم خراب کرد. پارسال جلوی رئال و امسال جلوی بارسا و سالهای بعد جلو بقیه تیمهای بزرگ اروپا بازم نشون داده خواهد شد که تاریخ مصرف پپ گذشته و هرگز نخواهد تونست سبکی مترقی به فوتبال سطح اول اروپا اضافه کنه.

پپ یک روانشناس خوب، یک مدیر موفق، یک leader دوست داشتنی، بله؛ اما مربی فنی بزرگ؟ هرگز!

الکس فرگوسن گفت بزرگترین فرق بارسای پپ با قبلش تو جنگندگیشون و شیوه ی باز پس گیریشون بود .

شما منکر این هستی که از وقتی پپ اومد خیلی خیلی سنگین تر و بهتر از زمان رایکارد پرس می کردیم ؟

خوب این تحول فنی نیست به نظر شما ؟

==============

در مورد بازی امشب . شما یه نگاه به مهره های دو تیم بنداز می فهمی که پپ کارش سخت بود . پپ فقط می تونست با شیوه ی اتوبوسی نبازه که آدمی نیست که تن به این خفت بده !

==============

هزار بار در مورد بایرن هاینکس گفتم . تیم هاینکس هیچ تضمینی وجود نداشت که همون راهو ادامه بده . این توهم بایرنیاس که فکر می کردن قراره هاینکس هر سال براشون سه گانه بیاره .

حالا الان زمان مناسبی برای این بحث نیست. فکر کنم هممون تفاوت بنیادی ایجاد کردن تو سبک بازی رو تو دهه اخیر یاد گرفتیم. این بحث آخر فصل و تابستون می تونه بر اساس مستندات - نه احساسات - پیگیری بشه.

فعلا زمان لذت بردن از فتوحات بارسای لوئیز انریکه است که فقط 6 قدم تا یه سه گانه شیرین فاصله داره...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آقا اون صحنه خوشحالی مسی ونیمار که تو بغل هم رو زمین دراز کشیدن عااالی بود
مسی فوق العاده ست
سادگیش منو عاشق خودش کرده
مث یه بچه دنبال توپ می دوه
مث یه بچه بعد گل شادی می کنه و می دوه (نه اینکه مث بعضیا شورتشو بده بالا و عضلات رون پاشو به نمایش بذاره)
مث یه بچه وقتی روش خطا می کنن، میره پیش داور و شاکی میشه ( بچه ها در این مواقع میرن پیش مامانشون ) (تو همین بازی به صحنه همین اتفاق افتاد و یه جوری با یه مظلومیتی رفت سمت داور که من اگه به جای داور بودم لپاشو می کشیدم، از بس که شیرینه این بشر)
نمی دونم این چیزی که میگمو شمام حس می کنین
منظورم اینه که اصلا راه رفتنشم خاص و شیرین و ساده و بی آلایشه
آدم دوسش می داره

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

نقل قول
Pentragon نوشته:

من واقعا دلیل انتقاد از راکیتیج تو بازی امشب رو اونم از فرد با درایتی چون سعید آقا نمیفهمم ... من که چنین بازی ای از ایوان تو بارسا ندیده بودم. بسیار پر تلاش و صد البته باهوش ... به نظرم بعد لئو و دنی بهترین بازیکن بارسا بود ... البته که نمیتونه جایگزین مناسبی برای ژاوی و آندرس مقدس باشه ولی امشب عالی بود ...

نمیشه مطمئن بود تحت فشار اشتباه نمی کنه. پاس غلط زیاد میده. اشتباه زیاد داره. اشتباهایی که تو دقایقی ممکنه سرنوشت ساز باشن. من اوایل خیلی قبولش داشتم اما اعتمادم رو بهش از دست دادم. یه هافبک بارسا باید بتونه تحت فشار توپ رو حفظ کنه و پاس سالم بده. تکرر پاسهای اشتباه اصلا قابل قبول نیست.

تو فاز تدافعی امیدی به بوسکتس نیست و به قول بوسکتس فنا بیشتر نقش هافبک رابطه به عهده داره ... !!!

حالا یه پاس دومتری که سال هاست مهندس و آندرس چشم بسته 20 متریشو به هم میدن و این وسط رابط که آفای بوسکتس باشند من موندم وقتی ارتباط بیسیم و وای فایه این وسط سیم چی میگه ...
بگذریم ...

ایوان مثل یه کارگر اون وسط زحمت میکشه و واقعا هم جور کارای تدافعی بعضیا رو دوششه ... به نظرم شایسته احترام و حمایت از یه بارسایی ... به نظرم از این جنبه به بازی راکیتیچ نگاه کنید بهتره ...

یاد روزی که دکو، آندرس مقدس و ژاوی ...
چه روزایی بود ...

امیدوارم : وراتی، آندرس مقدس و رافینیا (یا روبرتو) ...
..............

مقایسه این بارسای انریکه با اون بارسای ملال آور پپ توهین به فوتباله ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
best_of_all نوشته:

آقا اون صحنه خوشحالی مسی ونیمار که تو بغل هم رو زمین دراز کشیدن عااالی بود
مسی فوق العاده ست
سادگیش منو عاشق خودش کرده
مث یه بچه دنبال توپ می دوه
مث یه بچه بعد گل شادی می کنه و می دوه (نه اینکه مث بعضیا شورتشو بده بالا و عضلات رون پاشو به نمایش بذاره)
مث یه بچه وقتی روش خطا می کنن، میره پیش داور و شاکی میشه ( بچه ها در این مواقع میرن پیش مامانشون ) (تو همین بازی به صحنه همین اتفاق افتاد و یه جوری با یه مظلومیتی رفت سمت داور که من اگه به جای داور بودم لپاشو می کشیدم، از بس که شیرینه این بشر)
نمی دونم این چیزی که میگمو شمام حس می کنین
منظورم اینه که اصلا راه رفتنشم خاص و شیرین و ساده و بی آلایشه
آدم دوسش می داره

واقعا همینه.

هم بهترین و هم دوست داشتنی ترین بازیکن تاریخ!

چه دردناکه وقتی با یه لاشخور که از قضا تهوع آورترین و نفرت انگیزترین بازیکن تاریخ هم هست مقایسه ش می کنن! مثل مقایسه بتهوون با هیتلر می مونه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من موندم وقتی ارتباط بیسیم و وای فایه این وسط سیم چی میگه ...

نقل قول
مثل مقایسه بتهوون با هیتلر می مونه!

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول

نقل قول
Pentragon نوشته:

من واقعا دلیل انتقاد از راکیتیج تو بازی امشب رو اونم از فرد با درایتی چون سعید آقا نمیفهمم ... من که چنین بازی ای از ایوان تو بارسا ندیده بودم. بسیار پر تلاش و صد البته باهوش ... به نظرم بعد لئو و دنی بهترین بازیکن بارسا بود ... البته که نمیتونه جایگزین مناسبی برای ژاوی و آندرس مقدس باشه ولی امشب عالی بود ...

نمیشه مطمئن بود تحت فشار اشتباه نمی کنه. پاس غلط زیاد میده. اشتباه زیاد داره. اشتباهایی که تو دقایقی ممکنه سرنوشت ساز باشن. من اوایل خیلی قبولش داشتم اما اعتمادم رو بهش از دست دادم. یه هافبک بارسا باید بتونه تحت فشار توپ رو حفظ کنه و پاس سالم بده. تکرر پاسهای اشتباه اصلا قابل قبول نیست.

تو فاز تدافعی امیدی به بوسکتس نیست و به قول بوسکتس فنا بیشتر نقش هافبک رابطه به عهده داره ... !!!

حالا یه پاس دومتری که سال هاست مهندس و آندرس چشم بسته 20 متریشو به هم میدن و این وسط رابط که آفای بوسکتس باشند من موندم وقتی ارتباط بیسیم و وای فایه این وسط سیم چی میگه ...
بگذریم ...

ایوان مثل یه کارگر اون وسط زحمت میکشه و واقعا هم جور کارای تدافعی بعضیا رو دوششه ... به نظرم شایسته احترام و حمایت از یه بارسایی ... به نظرم از این جنبه به بازی راکیتیچ نگاه کنید بهتره ...

یاد روزی که دکو، آندرس مقدس و ژاوی ...
چه روزایی بود ...

امیدوارم : وراتی، آندرس مقدس و رافینیا (یا روبرتو) ...
..............

مقایسه این بارسای انریکه با اون بارسای ملال آور پپ توهین به فوتباله ...

تو چه علاقه ای داری نظراتتو تحمیل کنی ؟

یه به نظر منی بزنی تنگ حرفات بد نیستا !

اینا فقط نظر تو هست و هیچ دلیلی وجود نداره که درست باشه . اون استدلالت در مورد بوسکتسم که خدا بود واقعا بار فنی ازش می چکید

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
انریکه: تاکتیک گواردیولا صحیح بود، اما مسی سرنوشت بازی را
عوض کرد

الان دوران انریکست و بسیار تیم خوب بازی میکنه و بدجوری سبک بازی به دل میشینه ممنونیم مرد...اما شاید 1 روزم برسه که ما سره انریکه با دوستداران مربی های آینده بجنگیم ودر آخرم نتونیم ثابت کنیم حرفمونو!
بهتره شبمونو با مقایسه خراب نکنیم به هر حال لذتی که تو بردای الان هست تو یادآوری جام های گذشته نیست اون موقع هم همینطور بود و اون موفقیت ها تو لحظه ی خودش واسمون قابل قیاس با هیچی نبود و البته آینده هم قطعا همینطوره

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
80 دقیقه با عشق و اشتیاق نیمکت نشین اسطوره ای چون انیستا باشی ولی مثل این آشغال 90 دقیقه کَ اَنَهو بز اَخ وَش تو زمین قدم نزنی و ماحصل وطن فروشیت تو نود دقیقه یه شوت نصف نیمه که اونم با برخورد به پای یکی دیگه به زور به خط دروازه میرسید ...

یعنی اونقدر که از کنف شدن این خوشحال شدم از درس درست حسابی که انریکه (فوتبال تهاجمی و فلسفه ی حقیقی بارسا) به پپ داد و از اون بهتر تحقیر لوله و آلمان ها و گل گرفتن دهن خیلی ها خوشحال نشدم ...

یکی مثل سسک یه پولی از جیبش میده تا بیاد بارسا یکی هم مثل این ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من امشب خوابم نمی بره
دارم فکر میکنم که مشابه گل دومی که مسی به نویر زد رو چند بار ازش دیدم!؟
جواب: حدودا هزار بار ( به رئال و اون کاسیاس بدبختم از این چیپای کجکی مایل زیاد زده، یه بارم یادمه پپه اگه اشتباه نکنم میخواست چیپ مسی رو از تو دروازه بیرون بکشه که همین جوری رفت تو تیر دروازه)
حالا درسته که کلا مسی حدود 400 تا گل زده، اما نمی دونم چرا حس میکنم مثل گل دومش رو قبلا هم هزار بار از خودش دیدم
و یه حقیقت دیگه: اینکه این مدل گل زدن رو فقطم از مسی دیدم
یعنی خالق این شکل گل زدن هست و انحصاری دست خودشه
اصلا چیپ کجکی رو باید به نام مسی ثبت اختراعش کنن
یه نکته ی خیلی مهمی که توو این شکل چیپ هست اینه که از فاصله ی خیلی نزدیک به دروازه و دروازه بان می زنه و تازه به قول عادل که امشب اشاره کرد، دروازه بانم کامل جلوش دراز نمیکشه، اما نمی دونم چه جوری به توپ ارتفاع میده که اینقد عجیب غریب میره تو دروازه

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
اون کاناوارو بود که رفت تو تیر ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۰۷۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۵۹ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۷۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۳,۸۲۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۶۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۷۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!