به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

باز هم بدرفتاری سرمربی نیوکاسل کار دستش داد

جو کینیر, سرمربی موقت نیوکاسل برای دومین بار از جانب اتحادیه فوتبال انگلیس به سوء رفتار محکوم شد.

کینیر که در جریان جدال شنبه شب نیوکاسل مقابل استوک سیتی در استادیوم سنت جیمز پارک از نیمکت تیمش اخراج و مجبور شد از روزی جایگاه تماشاگران شاهد تساوی 2-2 زاغ ها باشد, از جانب مقامات اتحادیه فوتبال انگلیس به انجام رفتار توهین آمیز و فحاشی نسبت به داور این دیدار محکوم شده است

این در حالی است که این سرمربی 61 ساله که مارتین آتکینسون, داور دیدار ناموفق نیوکاسل مقابل فولام در نهم نوامبر را نیز "داور میکی موسی" خطاب کرده , از جانب اتحادیه فوتبال به سوء رفتار در مسابقات فوتبال محکوم شده بود

سرمربی سابق ویمبلدون و ناتینهام فارست که تا پایان فصل با نیوکاسل قرارداد دارد درست پس از جدایی غیرمنتظره کوین کیگان از نیوکاسل, در ماه سپتامبر به سنت جیمز پارک آمد.

منبع : هورا اسپرت

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

بازيكنان آرسنال براي دفاع از هم تيمي خود هم قسم مي شوند

بازيكنان تيم آرسنال بعد از برد تيم ويگان از انتقادات شديدي كه هواداران از بازي آبو كردند،ناراحت شده و تصميم گرفته اند او را در پاسخگويي به اين انتقادات ياري كنند

امانوئل آبو،هافبك تيم آرسنال آخر هفته خيلي بدي را گذراند چون در بازي با ويگان چند بار پاس هاي بي دقتي را فرستاد و در چند موقعيت هم توپ را از دست داد.اين اشتباهات هواداران تيم را عصباني كرد طوري كه او را هو كردند

ولي بازيكنان تيم به خصوص مهاجم تيم امانوئل آدبايور به دفاع از هم تيمي خود آمده و هم قسم شده اند كه او را در اين موقعيت ياري كنند

آدبايورگفته است:همه ما با هم بازي مي كنيم و نتيجه هر چه كه باشد بخاطر عملكرد همه است. من واقعا متاسفم كه با آبو چنين برخوردي مي شود.او يكي از بهترين بازيكنان تيم است ولي هواداران او را مسخره كردند.ما براي او تاسف مي خوريم چون او بخاطر آسيب ديدگي يك ماه بازي نكرده بود و اين اولين بازي او بعد از بهبودي بود.ما به او حق مي دهيم كه كار سختي داشته است. ما همه از او پشتيباني كرده و به همه اطمينان مي دهيم كه او قويتر از هميشه به بازي بر مي گردد

منبع : هورا اسپرت

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تحليلى بر دريافت توپ طلا از سوى ستاره پرتغالى باشگاه منچستر یونایتد.

--------------------------------------------------------------------------------

سر انجام كريستيانو رونالدو توپ طلاى نشریه فرانس فوتبال را به نشانه برترين بازيكن سال اروپا از آن خود كرد هر چند اكنون ديگر هر بازيكن شايسته اى از سراسر جهان شانس دريافت آن را دارد و واژه اروپا براى آن ديگر بى معنا است و اگر اتفاق خاصى نيفتد باز هم اين او خواهد بود كه جايزه بازيكن سال فيفا را به خود اختصاص خواهد داد. فكر نمیكنم هيچ كسى در اين كه كريستيانو رونالدو سزاوار دريافت اين پاداش بوده بحثى داشته باشد اما آيا میتوان او را هم رديف بزرگان تاريخ فوتبال قرار داد ؟ اين واقعيت كه در حال حاضر هر گاه بحث از برترين بازيكن جهان میشود نام لینول مسى و ریکاردو كاكا به اذهان خطور میكند خود نشان میدهد كه كريستيانو رونالدو را هنوز نمیتوان در رديف ستارگان فراموش نشدنى دنياى فوتبال قرارداد. اگر چه اين تحليل ذهنى من است اما به واقع بايد گفت آخرين بارى كه زمين شاهد درخشش ستاره اى بى چون و چرا بود به سال 2006 و نمايش هاى حيرت آور رونالدينيو باز میگردد. پيش از او زين الدين زيدان - رونالدو ( ستاره تيم ملى برزيل ) و بيشتر از همه اين ها ديگو آرماندو مارادونا بود. شماره 1 بودن تنها به معناى بهترين بازيكن جهان بودن نيست بلكه به منزله تسخير قلبها و اذهان - داشتن كاريزما و برخوردار بودن از احترام بى چون و چراى همتايان و هواداران است اين حد اقل چيزى است كه من میبينم. اما با وجود اين تفاسير اين بال پرتغالى چقدر به پيوستن به ستارگان تاريخ فوتبال نزديک است ؟ هيچ كس نمیتواند منكر درخشش كريستيانو رونالدو در فصل گذشته كه به تنهايى 42 گل در تمامى رقابتها براى تیم منچستر يونايتد به ثمر رساند شود. ضمن اينكه وى در فصل جارى پس از بازگشت از مصدوميت در 17 بازى اش تاكنون 9 گل براى تيمش به ثمر رسانده كه اين مساله با توجه به اينكه وى يک بال است ارزش كارش را بيشتر میكند.
اينها درست اما بياييد بحث مان را از اين موضوع آغاز كنيم كه عملكرد كريستيانو رونالدو كه چنين آمار و ارقام شگفت آورى را به ثبت رسانده در برابر تيمهاى بزرگ ليگ برتر انگلستان چگونه بوده است ؟
او در طول 3 سال و نيم حضورش در باشگاه منچستر یونایتد در 21 بازى اش مقابل تیمهای چلسى - ليورپول و آرسنال تنها 4 گل به ثمر رسانده است. البته او در مقابل بزرگان ليگ قهرمانان باشگاههای اروپا همانند تیمهای ويارئال - رم - ميلان و بارسلونا كه شياطين سرخ طى اين مدت 3 ساله با آنها روبه رو شده اند 12 گل زده است. هر چند كه 2 گل از اين تعداد در پيروزى 7 - 1 تیم منچستر يونايتد مقابل تیم رم رقم خورد. پيروزى كه در آن حتى آلن اسميت هم گلزنى كرد. در عرصه ملى كريستيانو رونالدو آمارى به مراتب بدتر از بازیهايش در برابر تيمهاى بزرگ ليگ برتر انگلستان و ليگ قهرمانان باشگاههای اروپا دارد. در 2 تورنمنت مهم و بزرگ جام جهانى 2006 و مسابقات يورو كريستيانو2008 رونالدو تنها 2 گل در 9 بازى به ثبت رسانده كه يكى از آنها هم پنالتى بود. پس بياييد كمى واقع بينانه تر به آنچه كه اين بازيكن 23 ساله تا كنون به دست آورده نگاه كنيم. كريستيانو رونالدو اگر چه به شخصه بازيكن با استعدادى است اما حضور در باشگاههاى بزرگ مانند باشگاه منچستر يوناتيد با حمايت همه جانبه اعضاى آن بود كه باعث شد وى اين چنين پيشرفت كند و اكنون كه پيراهن تيم ملى پرتغال را برتن میكند به عنوان برترين بازيكن ميدان شناخته شود. كريستيانو رونالدو شخصيت - فيزيک و استعداد تبديل شدن به بهترين بازيكن جهان را دارد اما هنوز تا حدودى آنها دچار نقصهايى هستند. براى بهترين بودن بايد محبوب مردم هر چند بسيار كم بود. رونالدو برزيلى با چهره خاصش هميشه لبخندى بر لب داشت كه يخ را ذوب میكرد. رونالدينيو نيز هميشه لبخندى دائمى بر لب داشت. حتى زین الدین زيدان هم با وجود بازى محكم و شخصيت جدى اش كاريزماى مخصوص به خود را داشت اما كريستيانو رونالدو گويى هنوز ياد نگرفته چگونه خود را به مهره اى محبوب در نزد هواداران و ساير بازيكنان تبديل كند. برخورد هاى شديد او با برخى از بازيكنان حريف همچون درگيرى با تياگو سيلوا مدافع تیم ملی برزيل ( در جريان بازى دوستانه اين تيم با تیم ملی پرتغال ) رفتارى عجيب و غريب وى همچون تلاش بى حصرش براى رفتن به باشگاه رئال مادريد و پس از آن ابراز ندامت از اين تصميم نخواهد گذاشت او به ستاره اى ماندگار در فوتبال تبديل شود. اگر كريستيانو رونالدو را با همتايان فعلى اش ليونل مسى كه شخصيتى بسيار افتاده و فروتن دارد و ریکاردو كاكا كه زندگى دوباره اش را لطف خدا میداند مقايسه كنيد به اين موضوع پى خواهيد برد كه او از لحاظ شخصيتى در سطح بسيار پايين ترى قرار دارد. براى بهترين بودن و براى تبديل شدن به شخصى مانند محمد على كلى شخصاً استعداد فراوان - حاشيه سازى و چند قهرمانى كافى نيست بلكه فاكتور ديگرى نيز لازم است كه من نام آن را قدرت ستاره گذاشته ام فاكتورى كه كريستيانو رونالدو هنوز آن را به دست نياورده و ممكن نيز هست كه هرگز به آن دست نيابد.
از آن جهت ادعا میكنيم او فاقد قدرت ستاره است كه او آن شخصيتى كه زین الدین زيدان يا رونالدينيو داشتند را ندارد. شايد كريستيانو رونالدو از لحاظ شخصيتى و شهرت با ديويد بكهام كه گفته میشود بزرگترين ستاره حال حاضر ورزش دنيا است بتوان مقايسه كرد چرا كه كاپيتان سابق تيم ملى انگلستان نيز على رغم آوازه فراوانى كه به دست آورده هرگز نتوانسته در قلب دوستداران فوتبال جايى ثابت داشته باشد. تنها يک چيز است كه در مورد كريستيانو رونالدو بايد اعتراف كرد. او تنها با استعداد نيست بلكه او از مجموعه اى از مهارتهاى ماورايى بهره میبرد. او به مراتب ورزشكارى ورزيده تر از تمام بازيكنانى بود كه اسمشان ذكر شد و از لحاظ فيزيكى بر همه آنها برترى دارد. ضربات سر و پرشها او فوق العاده كار میكند و در حقيقت وى يكى از بهترين سر زنهاى ليگ برتر انگلستان است كه كمتر بالى در آن چنين توانايى دارد.
مسلماً هيچ هوادارى رفتارهاى خشن كريستيانو رونالدو پس از آنكه با خطاى بازيكنان تيم حريف مواجه میشود را دوست ندارد. هر چند هر از چند گاهى ممكن است شاهد چنين رفتار هايى از سوى ستارگانى بزرگ مانند زين الدين زيدان كه فينال جام جهانى 2006 ضربه سرى به سينه مارکو ماتراتزى وارد آورد و به تبع آن از زمين اخراج شد باشيم. اين درست است كه كريستيانو رونالدو بايد از نقصهاى اخلاقى و شخصيتى براى تبديل شدن به ستاره اى هميشه روشن در فوتبال درسهاى زيادى بياموزد اما بايد پذيرفت او بود كه به نوعى تیم منچستر يونايتد را به فينال ليگ قهرمانان باشگاههای اروپا رساند و بايد قبول كرد براى بازيكنى 23 ساله كه هنوز در ابتداى مسير پيشرفت قرار دارد رسيدن به افتخاراتى بزرگ همچون فتح ليگ قهرمانان باشگاههای اروپا و ليگ برتر انگلستان افتخارى بزرگ است. علاوه بر اين اگر بخواهيم كريستيانو رونالدو را با 23 سالگى زین الدین زيدان زمانى كه هنوز بازيكنى گمنام در باشگاه بوردو بود و رونالدينيو در باشگاه پارى سن ژرمن كه به دنبال يافتن راه خروج و پيوستن به باشگاهى بزرگتر بود مقايسه كنيم متوجه خواهيم شد موفقيتى كه او تا كنون به دست آورده بسيار فراتر از آن چيزى است كه ستارگان سابق در اين سن و سال داشتند. مسلماً او هر چه بيشتر پا به سن بگذارد به موفقيتهاى بيشتر دست میيابد. شايد تنها كارى كه كريستيانو رونالدو براى پيوستن به اسطوره هاى فوتبال بايد انجام دهد مهار اسب افسار گسيخته غرور و عصبانيتش است كه در صورت مهار نشدن وى را به قهقرا خواهد كشاند.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
برنده توپ طلای اروپا به طور رسمی با شبکه اختصاصی باشگاه منچستر یونایتد ( MUTV ) و سایت مشاهده لینک مصاحبه کرد.

--------------------------------------------------------------------------------

در یک مصاحبه اختصاصی با شبکه اختصاصی باشگاه منچستر یونایتد ( MUTV ) و سایت مشاهده لینککریستیانو رونالدو گفت که او از این که بهترین بازیکن در دنیا شناخته شده است بسیار خوشحال است و ادامه داد که هنوز جوایز بیشتری هستند که من باید آنها را به دست بیاورم.
1 - با تبریک به تو کریستیانو رونالدو. چه احساسی داری از این که این جایزه را به دست آوردی و چهارمین بازیکن تاریخ باشگاه منچستر یونایتد هستی که این جایزه را از آن خود میکنی؟
احساس فوق العاده ای دارم. این جایزه ای است که من وقتی بچه بودم آرزویش را داشتم و الآن احساس غرور میکنم و خیلی خوشحال هستم که این جایزه را به دست آوردم. من باید از هم تیمیهایم تشکر ویژه کنم و همه کسانی که در باشگاه به من کمک کردند که این جایزه را به دست بیاورم. این جایزه تاریخ بزرگی در این باشگاه دارد و بازیکنان بزرگی این جایزه را در این باشگاه از آن خود کرده اند بنابر این این که من کنار آنها قرار گرفتم بسیار عالی است. این خیلی فوق العاده است که قبل از من 3 نفر دیگر در این باشگاه این جایزه را برده اند. من این موضوع را تا دیروز نمیدانستم. این موضوع برای باشگاه خیلی خاص است و همچنین برای من. و من وقتی که در تاریخ بالن دیور و باشگاه قرار گرفتم احساس غرور کردم. وقتی شما تلاش میکنید که جوایز تیمی و فردی به دست بیاورید خیلی خوب است اما برای من این جایزه خیلی ارزش داشت.
2 - این جایزه در میان جوایزی که تا بحال بدست آورده ای چه جایگاهی دارد؟
هر جایزه ای تاریخی برای خود دارد اما این جایزه یک از بهترینهاست. وقتی من وارد دنیای فوتبال حرفه ای شدم معتقد بودم که روزی این جایزه را به دست می آورم و انجام این کار احساس خیلی خوبی به من میدهد. اما جوایز تیمی هم برای خیلی مهم است. من در یک باشگاه عظیم هستم جایی که در آن توانستم جوایز فردی و تیمی زیادی ببرم و برای این که شما به عنوان یک بازیکن بزرگ به خاطرات سپرده بشید باید با تیم بزرگی افتخار کسب کنید نه فقط جوایز فردی. افتخارات تیمی از همه برای من مهم ترند.
3 - هنوز وظیفه سنگینی بر عهده شما میباشد و انتظارات زیادی از شما است. آیا بردن این جایزه به این انتظارات را بالا میبرد؟
من همیشه با فشار و با انرژی بازی میکنم چرا که انتظارات مردم از من زیاد است و من فکر نمیکنم این وضعیت تغییر بکند. به دست آوردن این جایزه برای من احساس بسیار خوبی دارد چون این روز یکی از بهترین روز های زندگی من است. اما مسئولیتهای من مثل قبل است : من میخواهم به خوب بازی کردن ادامه دهم چه برای باشگاهم و چه برای کشورم و سعی میکنم به خوبی فصل پیشم بازی کنم.
4 - تو همیشه میگویی که میخواهی پیشرفت کنی. چگونه بازیکنی که به عنوان بهترین بازیکن جهان رای آورده است میخواهد این کار را انجام بدهد؟
حتماً میتوانم پیشرفت کنم. خیلی چیز ها هست که من باید یاد بگیرم. شما هیچ وقت نباید به خودتان اجازه دهید که فکر کنید همه چیز را میدانید. من هنوز جاه طلب هستم و میخواهم هر روز خیلی سخت تمرین کنم. من میدانم که اگر بخواهم بهتر از فصل پیش باشم خیلی سخت است اما من تلاش میکنم. اگر تلاش نکنید هیچ چیز به دست نمی آورید. یک فصل جدید یعنی یک رقابت جدید و من میخواهم به تیمم کمک کنم که افتخارات بیشتری به دست بیاوریم.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فوتبال انگليس: تاتنهام از منطقه سقوط ليگ برتر دور شد
در يك ديدار باقيمانده از هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال انگليس ، تاتنهام دوشنبه شب پس از پيروزي دو بر صفر در خانه وستهام رقيب لندني خود از منطقه سقوط دور شد .

به گزارش یوفا: يك ضربه سر كاپيتان لدلي كينگ در اواسط نيمه دوم و يك شوت جيمي اوهارا بازيكن تعويضي تاتنهام از فاصله دور ، سرنوشت اين داربي را به نفع تاتنهام رقم زد .

تيم احياء شده تحت رهبري هري ردنپ با اين پيروزي توانست سه امتياز از تيم سوم از قعرجدول فاصله گرفته و با يك جهش از شرايط بهتري نسبت به نيوكاسل و وستهام برخوردار شود .

در اوايل بازي اين وستهام بود كه بر ميهمان خود برتري داشت و چنين تصور مي كرد كه در دقيقه ‪ ۲۲‬صاحب گل شده است . اما داور مسابقه اين گل جرامين يناس را به دليل خطايي كه صورت گرفت مردود شناخت .

منچسترسيتي ، تاتنهام و وستهام اكنون هر سه هيجده امتيازي بوده و تنها تفاضل گل بين آنها فاصله انداخته است .

در ليگ برتر فوتبال انگليس ، ليورپول با ‪ ۳۷‬امتياز و يك امتياز بيشتر نسبت به چلسي صدرنشين است . پس از اين دوتيم ، منچستر يونايتد با ‪۳۱‬ امتياز و يك بازي كمتر در مكان سوم ايستاده است .

۱۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اريكسون دوباره در ليگ برتر
رسانه‌هاي انگليس از احتمال جانشيني اسون گوران اريكسون به جاي روي‌كين خبر مي‌دهند.

به گزارش یوفا: روي‌كين مربي ايرلندي ساندرلند هفته‌ي پيش درميان شگفتي همگان از مربي‌گري اين تيم ليگ برتري كنار رفت.

سران تيم هجدهم جدول كنوني رقابت‌هاي ليگ برتر درپي يافتن جانشيني براي بازيكن و كاپيتان سال‌هاي پيش منچستريونايتد هستند.

رسانه‌هاي انگليسي از احتمال حضور اريكسون خبر دادند. اين مربي كه هم اكنون هدايت تيم ملي مكزيك را برعهده دارد، فصل پيش در منچسترسيتي كار مي‌كرد. مكان نهم سيتي در پايان رقابت‌هاي فصل پيش ليگ برتر او را از اين تيم دور و راهي آمريكاي مركزي كرد اما، اين مربي با تجربه در مكزيك نتوانسته انتظارها از خودش را برآورده كند و با انتقاد شديد رسانه‌هاي مكزيكي روبه‌روست.

سه باخت در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي شرايط اين مربي را دشوار كرده است. البته تيم او راهي مرحله پلي- آف شده است.

سران فدراسيون فوتبال مكزيك قرار است در ماه جاري ميلادي نشستي را پيرامون تيم ملي فوتبال كشورمان ترتيب دهند. شايد نتيجه‌ي نهايي اين نشست راه را براي حضور اريكسون در ليگ برتر و ساندرلند هموار كند.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
منچسترسيتي به دنبال جذب بازيكنان جديد
باشگاه منچسترسيتي قصد خريد چند بازيكن جديد در فصل نقل و انتقالات ژانويه را دارد.

به گزارش یوفا مارك هيوز سرمربي منچسترسيتي گفت: به دنبال خريدهاي جديد براي ايجاد تعادل در تيم هستيم. بازيكنان بسيار و ستارگان بزرگي هستند كه هواداران علاقه زيادي به آنها دارند، اما شايد اين ستاره ها در پست هايي كه ما به دنبال افزايش قوا هستيم، بازي نكنند.

هيوز ادامه داد: ماه ژانويه برهه زماني دشواري براي مذاكره با بازيكنان بزرگ است چرا كه آنها به طور اجتناب ناپذيري در تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان اروپا كه براي كسب عنوان تلاش مي كنند، توپ مي زنند. جذب بازيكن از باشگاه هاي بزرگ بسيار دشوار است چرا كه اين باشگاه ها قصد مذاكره با شما را ندارند. حقيقت اين است كه ما در چهار يا پنج پست نياز به پيشرفت داريم و در حال حاضر روي اين مساله كار مي كنيم. شايعه هاي بسياري وجود دارد و مشكل اينجاست كه بسياري، از جمله مديران برنامه سعي مي كنند از اين مساله نهايت استفاده را ببرند.

سرمربي انگليسي منچسترسيتي همچنين تاكيد كرد كه مالكان عرب باشگاه در مسائل نقل و انتقالات هيچگونه دخالتي نخواهند كرد.

هيوز گفت:‌ قرار است تغييرهاي فاحشي در باشگاه ايجاد شود. ما قصد داريم به يكي از بهترين باشگاه هاي جهان مبدل شويم، اما مالكان جديد به ما نمي گويند كه كدام بازيكن بايد از تيم جدا شود و يا كدام بازيكن بايد به تيم اضافه شود. آنها از ما مي خواهند تا نام بازيكناني را كه نياز داريم با آنها در ميان بگذاريم تا بتوانند موارد مورد نياز براي جذب اين بازيكنان را در اختيار ما بگذارند.

هيوز خاطرنشان كرد: در چند ماه و چند سال آينده مردم راجع به منچسترسيتي بسيار خواهند شنيد، اما نخستين مساله اين است كه بتوانيم تعادل و روحيه پيروزمندانه را در تيم حكمفرما كنيم.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
واكنش مربي اسپانيايي لبورپول نسبت به اخبار روزنامه ها

بنيتس: پول براي من اهميت ندارد

سرمربي تيم ليورپول گفت: براي ادامه همكاري با اين باشگاه هيچگاه طلب دستمزد بيشتر نكرده ام.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، رافائل بنيتس اظهار داشت: براي من حيرت انگيز است در مطبوعات مي خوانم جهت عقد قراردادي جديد با باشگاه خواهان دريافت پول بيشتر هستم.در برابر اين اخبار تنها مي توانم بگويم كه به هيچوجه صحت ندارد.
بنيتس در حالي مجبور شد در مقابل انتشار اخباري در مطبوعات مبني بر درخواست دستمزد بيشتر از ليورپول واكنش نشان دهد كه مدير برنامه هاي او مدتي است باب گفت و گو را با تام هيكس و جورج ژيلت، مالكين باشگاه گشوده است.
اين مربي افزود: من به مدير برنامه هايم گفتم در وهله نخست برسر مسائل مالي مذاكره نكند. زيرا براي من دستمزد، اولويت اول نيست.
وي ادامه داد: به مدير برنامه ام توصيه كردم ابتدا بر سر مسائل مختلف كاري حرف بزند و در پايان درباره شرايط مالي مذاكره كند. به اين ترتيب فكر نمي كنم خواسته باشم دستمزدم را افزايش دهم.
مطابق گزارش رسانه ها باشگاه ليورپول تمايل دارد قرارداد جديدي با اين مربي اسپانياي به امضا برساند كه مدتي بالغ بر دو سال را شامل مي شود. اما همين گزارش ها حكايت مي كنند بنيتس درخواست قراردادي براي مدت بيش از مدت ياد شده را دارد. ضمن اينكه خواهان افزايش دستمزد خويش نيز است.
وي مدت 4 فصل است كه با ليورپول همكاري مي كند و توانسته تيمش را به مقام قهرماني اورپا نيز برساند.

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۰ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
آستون ويلا استخدام هنريك لارسون را تكذيب كرد

باشگاه آستون ويلا در انديشه جذب مهاجم سابق منچستريونايتد نيست.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از بي بي سي، مارتين اونيل، سرمربي آستون ويلا ضمن بيان اين مطلب اظهار داشت: آنچه در خصوص علاقه آستون ويلا نسبت به هنريك لارسون شنيده مي شود، شايعه اي بيش نيست.
اين مربي در خصوص مهاجم سابق تيم هاي منچستريونايتد انگليس و سلتيك اسكاتلند بيان كرد: من براي مدتي در تيم سلتيك با او همكاري داشتم. به اعتقاد من اين مهاجم سوئدي در رديف بهترين گلزنان جهان است.او يك گلزن ذاتي است،اما آستون ويلا برنامه اي براي استخدام وي ندارد.
لارسون 37 ساله كه قراردادش با تيم هلسينگبورگ سوئد به پايان رسيده ، هم اكنون بدون تيم است. اين مساله سبب شده تا شايعات زيادي در مورد انتقال او به آستون ويلا در سطح رسانه ها مطرح شود.

۲۰ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
اسكولاري: بايد آماده رويارويي با هر تيمي باشيم
جان تري: براي رسيدن به فينال بايد بهتر از اين بود
سرمربي برزيلي چلسي آماده رويارويي با بزرگترين باشگاه‌ها در مرحله يك هشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) لوئيس فليپه اسكولاري پس از پيروزي 2 بر يك تيمش برابر كلوژ كه منجر به صعود آبي‌هاي لندن به مرحله يك هشتم پاياني رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا شد، گفت: اطمينان داشتم كه پيروز اين ديدار مي‌شويم اما پس از گذشت 60 دقيقه از زمان بازي و نتيجه يك - يك شايد ديگر اطمينان خود را از دست داده بودم. برخي از هواداران نيز نگران به نظر مي‌رسيدند. ما خوب بازي كرديم اما خيلي خوب هم نبوديم.

اسكولاري ادامه داد: از رويارويي با هيچ تيمي ناراحت نمي‌شوم و براي من فرقي نمي‌كند كه برابر بارسلونا، رئال مادريد يا اينتر به ميدان برويم. اگر مي‌خواهيم به فينال برسيم بايد آماده تقابل با هر يك از اين تيم‌ها باشيم.

سرمربي برزيلي با تمجيد از ديديه دروگبا مهاجم ساحل عاجي خود كه با گل خود برابر كلوژ سه امتياز اين ديدار را براي تيمش به ارمغان آورد،‌ گفت: همه مي‌دانند كه دروگبا به دليل آسيب ديدگي تمرين‌هاي پيش فصل را از دست داد. سپس آماده بود و دچار آسيب ديدگي و سپس آماده بود و با محروميت روبرو شد اما اكنون او با شرايط خوبي كه دارد بازيكن بزرگي براي ما است. حفظ شرايط ‌آرماني دروگبا براي ادامه فصل مهم است چرا كه او بازيكن بزرگي است و حضورش در تيم به معناي اين است كه مي‌توانيم سيستم خود را تغيير دهيم.

اسكولاري كه اين روزها با فهرست بازيكنان آسيب ديده بي‌شماري در تيم خود روبرو است اظهار كرد: ‌دعا مي‌كنم كه ديگر بازيكن آسيب ديده‌اي نداشته باشيم چرا كه در اين صورت مي‌توانم از زوج دروگبا و آنلكا در خط حمله استفاده كنم.

جان تري كاپيتان چلسي نيز پس از پيروزي اين تيم برابر كلوژ و راهيابي به مرحله بعدي رقابتها گفت: ‌اگر مي‌خواهيم به مرحله پاياني رقابتها راه پيدا كنيم كارهاي بسياري بايد انجام گيرد. ما بايد بازي خود را تا حد بسيار زيادي بهبود بخشيم. هواداران مي‌دانند كه ما مي‌توانيم به مراتب بهتر از اينها باشيم پس نبايد از چيزي واهمه داشته باشيم.

۲۰ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۵,۸۰۹ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۴۲ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۶۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۳,۰۱۵ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۷۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۳۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۷۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۶۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!