به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

پ.ن: امروز داشتیم از چند تا روستا سرکشی میکردیم ؛ یه روستایی که کلا 90 نفر واجد شرایط رای دادن داشت؛ تو آمار بخشداری 495 رای به شیخ سخن داده بودن
و فقط 12 رای به دیوار کش(بقول بعضیا)
ما با همه 90 نفر صحبت کردیم و نظرشون رو پرسیدیم
71 نفر رئیسی بودن 6 نفر شیخ
پس بگو چرا آمار تفکیکی رو ارائه نمیدن

خدا لعنت كنه اين دولت دروغگويى راى دزد رو. كثيف ترين دولت تاريخ!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
چه اتفاقی درحال رخ دادن است

ترامپ دقیقا فردای انتخابات به عربستان سفر میکند دخترش رابه همراه میاورد
اولین سفرخارجی است درریاست جمهوری
دیشب دخترش بااسکورت 7ماشین میرود به منطقه ای در قطیف شیعه نشین
نامه ترامپ به روحانی شبانه به سفیرایران درعربستان همراه بایک بسته به اوداده میشود
حکم شیخ عیسی قاسم امروز اعلام میشود
داعش درحال تجدید قوااست
ترامپ به زودی باظریف وزیر امورخارجه دیدارمیکنم
تصاویر رای دادن مراجع وشخصیتهای اول نظام زیاد تحت پوشش قرار نمیگیرد
دیشب درجماران شام اعیونی واشرافی
باحضور افراد مختلف داده میشود
وزرا درصدد سفرتفریحی به چندکشور درحال آماده شدن هستند
وفعلا شورای نگهبان مهر تایید انتخابات رانزده
تهدیدچندباره روحانی به نظام ورهبری ومسولین مبنی بر رای نیاوردن
پیام سریع رهبری بدون تبریک به روحانی
سلام ایشان به امام زمان ع
درونک تهران دیشب درجشن پیروزی حسن روحانی
پاره کردن پوسترهای امام رضا ع
وبرخی علما وریسی
وقرآن سوزی ورقی ازقرآن درتجریش

اتفاقاتی درحال رخ دادن است
مراقب فتنه وفتنگران باشید
وازرهبری دور نشویم
پس باید مراقب باشیم
خیمه ولی فقیه زمین نیافتد
مراقب باشیم
اتفاقی زیرزمینی درحال جریان است

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
گویا اخبار ضد و نقیضی از شورای نگهبان در راه است
باید در روزهای آینده منتظر اخبار جدیدی بود.............................
........
.........
هرکس بخواهد با نتیجه‌ آراء ملّت دربیفتد، بنده در مقابلش می‌ایستم
در امر انتخابات مُرّ قانون باید عمل بشود؛ مُرّ قانون باید عمل بشود. نتیجه‌ی انتخابات ملّت هرچه شد، این معتبر است، این قانون است. بنده در انتخاباتها دخالت نمیکنم؛ هیچ‌وقت به مردم نگفته‌ام و نمیگویم این کس را انتخاب کنید، آن کس را انتخاب نکنید. فقط یک جا بنده دخالت میکنم و آن جایی است که کسانی بخواهند در مقابل رأی مردم و انتخاب مردم بِایستند و با مزاحمت در مقابل رأی مردم، رأی مردم را بشکنند. هرکس بخواهد با نتیجه‌ی آراء ملّت دربیفتد، بنده در مقابلش می­‌ایستم. در سالهای گذشته و انتخاباتهای گذشته هم همین‌جور بوده؛ در سال ۷۶ در سال ۸۴ در سال ۸۸ در سال ۹۲؛ بعضی مقابل چشم مردم بوده و مردم مطّلع شده‌اند؛ بعضی را هم مردم مطّلع نشده‌اند امّا این حقیر در جریان قرار گرفته‌ام. در همه‌ی این سال‌هایی که شمردم، کسانی بودند که میخواستند در مقابل انتخابات بِایستند؛ که در سال ۸۸ آشکار شد و آمدند در میدان اردوکشی کردند، و در آن سالهای دیگر جور دیگری [بود]. در همه‌ی این سالها بنده ایستادم و گفتم نتیجه‌ی انتخابات مردم هرچه هست باید تحقّق پیدا کند؛ این آنجایی است که من در امر انتخابات دخالت میکنم و در مقابل مخالفین و معارضین انتخابات می‌ایستم./بیانات در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی ۱۳۹۶/۱/۱

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱ خرداد ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

کم کم داریم قانع میشیم کل مشکلات کشور بخاطر وجود سپاه و بسیج و نیروهای امنیتی(البته بجز اطلاعاتی های مطرود و غیر ملبس و مریش اطراف شیخ)و وجود مساجد و حسینیه ها بوده
و کل فقر کشور بخاطر دهه محرمه
و مناسک حج تمتع
و سایر جشنهای و مراسمات مذهبی
ومشکل نبود اشتغال بخاطر لغو کنسرتها و حجاب اجباری و نبود آزادی جنسیتی و اعدام دلسوزان انقلاب در سال 67
و.........
و با اومدن دولت جدید و همزمان با خرید 110 میلیاردی تسلیحاتی عربستان از شیطان بزرگ؛ ماهم کم کم شهرهای موشکیمون رو بتن می ریزیم به لطف دولتمردان خسته از نفس افتاده
چون دیدم بعضی از دوستان خیلی اهل مغالطه و سفسطه هستن ؛ منم کلی صحبت در نقد اصلاحات داشتم؛ ولی گفتنش فایده ای نداره
ضمنا اصلاحطلب و اصولگرا رو بذارین کنار
خط قرمز ما انقلابی و ضد انقلابی هست
خط قرمز ما اسلامی و ضد اسلامی هست(منظور بین مسلمانان وطنی و نه اقلیتهای مذهبی ؛ که اونها کاملا محترمن ولی مسلمان نماهای داخلی در سطح رده بالای کشور کم نداریم)
خلاصه ایشالله تا 4 سال دیگه که حجاب برداشته بشه و دختر و پسر راحت تو هم لول بخورن و جسارتا هر کی دلش خواست بره مخ هر دختر ( یا زن شوهردار) دیگه ای رو بزنه( که البته همین الانشم اینجوریه) و تمام کنسرتها بدون مشکل اجرا بشن و.........تمام گورخوابها به مسکن اجتماعی میرسن و سالی 955 هزار شغل ایجاد میشه و مجددا عقدهای اخوت شکسته میشه و رکود کلا برطرف میشه و تورم منفی میشه و رشد اقتصادی بالای 100 درصد و..............
فقط دیگه اصلاحیون دم از نبود دموکراسی و انداختن مشکلات به گردن رهبر نزنن؛ چون که خودکرده را تدبیر نیست

من دلم از این میسوخت که مذهبی ها هم ادعا می کردن، دیشب یه کبیپ از این رقصای وسط خیابون براش فرستادم گفتم اینه اونی که حسین براش قیام کرد؟!
مغلطه هاش به کنار، اینکه تا از نمونه های رخ داده تو تاریخ اسلام بهش میگفتم بحثو می پیچوند یه طرف دیگه به کنار، اونجایی فهمیدم دیگه نباید دلم بسوزه که فهمیدم معتقده اگه مثه قبل انقلاب بود و عیسی به دین خود موسی به دین خود بود، الان اوضاع بهتر بود، اونجایی که فهمیدم معتقده نه اقاجون حکومت اسلامی فقط واسه اماما و معصومین و بقیه هیچ غلطی نباید بکنن پس بذار هرکی هر راهی خواست بره، حالا یه 313 تایی هم این وسط خودرو رشد میکنن، و وقتی براش خطبه های امام علی درمورد شرایط تشکیل حکومت اسلامی و ویژگی های رهبر جامعه اسلامی و... رو فرستادم، و پرسیدم پس اینا برا کیه؟ و باز هم پیچوند بحثو..نه من دیگه دلم نمیسوزه..

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Strong forever نوشته:

من دلم از این میسوخت که مذهبی ها هم ادعا می کردن، دیشب یه کبیپ از این رقصای وسط خیابون براش فرستادم گفتم اینه اونی که حسین براش قیام کرد؟!
مغلطه هاش به کنار، اینکه تا از نمونه های رخ داده تو تاریخ اسلام بهش میگفتم بحثو می پیچوند یه طرف دیگه به کنار، اونجایی فهمیدم دیگه نباید دلم بسوزه که فهمیدم معتقده اگه مثه قبل انقلاب بود و عیسی به دین خود موسی به دین خود بود، الان اوضاع بهتر بود، اونجایی که فهمیدم معتقده نه اقاجون حکومت اسلامی فقط واسه اماما و معصومین و بقیه هیچ غلطی نباید بکنن پس بذار هرکی هر راهی خواست بره، حالا یه 313 تایی هم این وسط خودرو رشد میکنن، و وقتی براش خطبه های امام علی درمورد شرایط تشکیل حکومت اسلامی و ویژگی های رهبر جامعه اسلامی و... رو فرستادم، و پرسیدم پس اینا برا کیه؟ و باز هم پیچوند بحثو..نه من دیگه دلم نمیسوزه..

منم مثل تو، وقتی با اون مذهبیایی که دم از امام زمان و امام حسین و حضرت فاطمه میزنن و عید عمر میگیرن و ... حرف میزنم و میبینم معتقدند که حکومت اسلامی فقط مال ائمه است و ولا غیر، دیگه بیخیالشون میشم.
وقتی یکی از همین ها، وقتی بهش میگم رهبری فلان گفته ، بهم میگه مگه گوسفندی که به حرف بقیه گوش بدی، دیگه دلم برای اون ها نمیسوزه.
برای خودم غصه میخورم که چرا حرص میخورم.برای اون آقایی غصه میخورم که مردم به ظاهر شیعه براش جشن میگیرند ولی معتقدند امر به معروف و نهی از منکر مختص امام است.
من هنوز خیلی مونده تا آدم بشم، ولی دلم برای صاحب الزمان میسوزه، نه بخاطر روی کار اومدن شخصی خاص. بلکه بخاطر اینکه فقط ورد زبونمون شده مولا بیا، و تنها خود صاحب الزمان میدونه اگر بیاد، همین به ظاهر مذهبیا پشتش رو خالی میکنن.
الانا بیشتر از همه از خودم میترسم. نکنه منم توی عمل کم بیارم مثل بقیه...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Barca.Forever
پیام: ۵۶
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- پویول
- کرایوف
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

۱ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مذهبى بودن فقط به نماز و روزه و حجاب نيست. اونا كه پشت معاويه نماز مى خوندن و خيلى از اونا كه تو سپاه عمر سعد بودن هم اهل نماز و روزه بودن! مذهبى بى بصيرت براى اين دين از كافر حربى بدتر بوده هميشه!

۱ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: delsanik91
پیام: ۳
عضویت از: ۱ خرداد ۱۳۹۶
گروه:
- کاربران عضو
وقعا نمیدونم چی بگم

[color=#FFFFE0]مواد شیمیایی مرک[/color] [color=#FFFFE0]مجله موفقیت[/color]
۱ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
puyol نوشته:

نقل قول

این آمار رو ا ز کجا آوردین؟
اگه این آمار واقعیه و ساختگی نیست پس چرا مجموع رای های گفته شده توی این عکس با مقدار واقعی اعلام شده نمیخونه؟
کافیه یه جمع بزنید تمامی رای های هر استان رو
مجموع رای های آقای رئیسی طبق این عکس بابر است با 14 میلیون و 354 هزار و 870 رای که چیزی حدود 1 میلیون و 500 هزار رای کم تر از مقدار اعلام شده وزارت کشور است.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
از جماعت ضد دین، از اونها که با اسلام مشکل دارن و غایت آمالشون «جمهوری ایرانی» ه، از اونا که تمام دغدغه شون لختی و ولنگاریه، از اونا که می خوان دینی نباشه و آزادی حیوانی آمریکایی تو این مملکت باشه... از این جماعت انتظاری نیست. اینا باید از روحانی و اصلاح طلب ها حمایت کنن. راه درست رو دارن میرن.

اما امان از اون مذهبی نماهای بی بصیرتی که همیشه تاریخ خون به دل ائمه کردن. و هنوزم دارن خون به دل امام زمان می کنن. اون «اشباح الرجال»ی که عبادتشون هم عبادت اصحاب صفین و نهروانه و مغزهای خالی پشت پیشونی های پینه بستشون، همیشه بزرگترین دشمن دین و دلیل اصلی موفقیت حزب شیطان بوده!

خطبه های امیر المومنین رو که می خونی می خوای از درد حضرت بمیری:

«چه اندازه با شما مدارا كنم! همچون مدارا كردن با شتران نوبارى كه از سنگینى بار پشتشان مجروح گردیده و همانند جامه كهنه و فرسوده‏ اى كه هرگاه از جانبى آنرا بدوزند از سوى دیگر پاره‏ مى‏ گردد. هرگاه گروهى از لشكریان شام به شما نزدیك مى‏ شوند، هر یك از شما در را به روى خود مى‏ بندید و همچون سوسمار در لانه خود مى‏ خزید و همانند كفتار در خانه خویش پنهان‏ مى‏ گردید. به خدا سوگند! آن كس كه شما یاور او باشید ذلیل است و كسی كه با شما تیراندازى‏ كند، همچون كسى است كه تیرى بى پیكان به سوى دشمن رها سازد. به خدا سوگند! جمعیت ‏شما در خانه‏ ها زیاد و زیر سایه پرچمهاى میدان نبرد كم. من مى ‏دانم چه چیز شما را اصلاح مى ‏كند ولى اصلاح شما را با تباه ساختن روح خویش جایز نمى ‏شمرم، خدا نشانه ذلت را بر چهره ها و پیشانى شما بگذارد! و بهره ‏هاى شما را نابود سازد. آن گونه كه به باطل متمایل و به آن آشنائید، به حق آشنائى ندارید و آن چنان كه در نابودى حق مى ‏كوشید براى از بین بردن باطل قدم برنمى ‏دارید.

گرفتار کسانی شده ام که چون امر می کنم، فرمان نمی برند و چون می خوانم، پاسخ نمی دهند. ای ناکسان، برای چه در انتظارید؟ و چرا برای یاری دین خدا گامی بر نمی دارید؟ دینی کو تا فراهمتان آرد؟ غیرتی کو تا شما را به غضب آرد؟

زشت بادید و از اندوه بیرون نیایید، اگر آماج بلایید. بر شما غارت می برند و ننگی ندارید؛ با شما پیکار می کنند و به جنگی دست نمی گشایید؛ خدا را نافرمانی می کنند و خشنودی می نمایید. اگر در تابستان شما را بخوانم، گویید: هوا سخت گرم است، مهلتی ده تا گرما کمتر شود. اگر در زمستان فرمان دهم، گویید: سخت سرد است، فرصتی ده تا سرما از بلاد ما به در شود. شما که از گرما و سرما چنین می گریزید، با شمشیر آخته کجا می ستیزید؟

ای مردمی که به تن فراهمید و در خواهش ها مخالف همید! سخنانتان تیز، چنان که سنگ خاره را گدازد و کردارتان کند، چنان که دشمن را درباره شما به طمع اندازد. در بزم، جوینده مرد ستیزید و در رزم، پوینده راه گریز. آن که از شما یاری خواهد، خوار است و دل بیمار. خوارتان از آسایش به کنار. برای کدام خانه پیکار می کنید و پس از من در کنار کدام امام کارزار؟ به خدا سوگند فریفته کسی است که فریب شما را خورد و بی نصیب کسی است که انتظار پیروزی از شما برد.

ای نه مردان به صورت مرد! ای کم خردان ناز پرود! کاش شما را ندیده بودم و نمی شناختم، که به خدا پایان این آشنایی ندامت بود و دستاورد آن اندوه و حسرت. خدایتان بمیراند، که دلم از دست شما پر خون است و سینه ام مالامال خشم شما. مردم دون که پیاپی جرعه اندوه به کامم می ریزید و با نافرمانی و فرو گذاری جانبم کار را به هم در می آمیزید.

خدایا! اینان از من خسته اند و من از آنان خسته؛ آنان از من به ستوده اند و من از آنان دل شکسته؛ پس بهتر از آنان را مونس من دار و بدتر از مرا بر آنان بگمار».

خدایا ما رو هرگز از این قوم قرار نده...

۱ خرداد ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۲۴۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۵۲۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۰۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۷۳ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!