به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هونته لار شاید به سویا نرسد.

ملی‌پوش هلندی ممکن است دیدار یکشنبه‌شب تیمش را از دست بدهد.

رئال مادرید شاید مجبور شود در دیدار با سویا بدون کلاس یان هونته‌لار مصدوم به میدان برود. روزنامه مارکا نوشته پس از پیروزی رئال مقابل ختافه در روز سه‌شنبه، هونته‌لار به تنهایی با مربی بدنسازی تمرین کرده تا بتواند به آمادگی برسد.

در هر حال، هنوز تردیدی جدی بر سر حضور او در دیدار یکشنبه وجود دارد و شاید در آن بازی نیمکت‌نشین شود. خوان‌ده راموس در این بازی وزلی اسنیدر، آرین روبن و گابریل هاینتزه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. اسنیدر در دیدار با رکرئاتیوو اوئلوا لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد و احتمالا تا انتهای فصل غایب خواهد بود.

هاینتزه درگیر مصدومیت از ناحیه زانوست و مشخص نیست تا کی از میادین غایب خواهد بود. روبن هم دو یا سه هفته مصدوم است و ال‌کلاسیکو را از دست خواهد داد. مدافعان عنوان قهرمانی په‌په را هم به دلیل اخراج در بازی مقابل سویا در اختیار نخواهند داشت. احتمالا په‌په پنج بازی محروم می‌شود و حتی شاید تا انتهای فصل را از دست بدهد. بارسلونا روز شنبه مقابل والنسیا بازی می‌کند و مادرید ممکن است بعد از دیدار با سویا فاصله خود را با بارسا 9 امتیاز ببیند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آلوس: نتایج رئال مهم نیست.

کاتالونیایی ها برای شکست دادن سویا سختی زیادی را متحمل نشدند ولی رئالی ها مقابل ختافه، شب بسیار سختی را پشت سرگذاشته و در نهایت به پیروزی رسیدند.

دانیل آلوس، ستاره برزیلی بارسلونا اعلام کرد که پیروزی بارسا مقابل سویا، در حقیقت واکنش این تیم نسبت به پیروزی کهکشانی ها مقابل ختافه نبوده است. مدافع برزیلی بارسا معتقد است که آبی اناری پوشان بازی خود را به نمایش گذاشته اند و اطلاعی نداشتند که نزدیکترین حریفشان چه کاری انجام می دهد.

پس از پیروزی مادریدی ها در دیدار سه شنبه شب، کاتالونیایی ها 4بار دروازه سویا را درنوکمپ باز کردند و آلوس در صحبتهایی عملکرد تیم بارسا را مورد تحسین قرار داد:« پیروزی فوق العاده ای بود ولی نباید آن را واکنشی به نتیجه دیدار دیگری دانست. بارسلونا هیچ محدودیتی ندارد و ما نباید برای خودمان محدودیتی تعیین کنیم.»

پپ گواردیولا نیز از شاگردانش خواسته تا به همین روند ادامه دهند. آلوس ادامه داد:« ما می بایست با حفظ قدرت به راهمان ادامه دهیم و تلاش کنیم تا جوایز را مال خود نمائیم. ما باید در هر دیدار پیشرفت کرده و بهتر و بهتر شویم.»

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا: از شادی در پوست خود نمی‌گنجم.

رییس بارسلونا گفته از موفقیت تیمش در دیدارهای اخیر او را شادمان کرده است.

خوان لاپورتا گفته نمی‌تواند جلوی خوشحالی خود را از عملکرد تیم فعلی بارسلونا بگیرد. بارسا سویا را شب گذشته درهم کوبید و توانست فاصله 6 امتیازی خود را با صدر جدول حفظ کند. آنها می‌توانند این فصل سه جام را ببرند.

لاپورتا به روزنامه مارکا گفته: «طرفداران بسیار دارند لذت می‌برند و فوتبال طوری است که در آن نمی‌توان جلوی خوشحالی را گرفت.» او البته تایید کرده که این پیروزی‌ها تضمینی برای قهرمانی است و هنوز هیچ جامی فتح نشده. رییس همچنین درباره حرف‌های جوپز لویس نونیس رییس سابق بارسلونا اظهار نظر کرده. نونیس گفته بود تیم فعلی بارسلونا از آن «تیم رویایی» مشهور هم بهتر است. لاپورتا گفته «تنها نتایج نشان خواهد داد که این طور است یا نه» و از تیمش خواسته فکر خود را چندان به دوردست‌ها معطوف نسازند: «باید متواضع و فروتن باشیم چون هنوز هیچ عنوانی کسب نشده و می‌دانیم که اگر پیروز شویم قهرمان خواهیم شد. نباید فراتر از آینده نزدیک فکر کنیم.» رییس همچنین از حمایت طرفداران تمجید کرده و گفته این در مراحل پایانی این حمایت‌ها حیاتی است.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

خبر بد براي رئال مادريد
روبن ال كلاسيكو را از دست داد

خبرگزاري فارس: بازيكن هلندي تيم فوتبال رئال مادريد بازي در هفته هاي حساس 33 و 34 را به دليل مصدوميت از دست داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، آرين روبن به خاطر مصدوميت شديد نمي تواند حداقل تا دو ماه آينده در خدمت تيمش باشد.
به اين ترتيب روبن نمي تواند برابر سويا در هفته 33 و بارسلونا در هفته 34 بازي كند.
خوانده راموس به خاطر غيبت اين بازيكن مجبور است برخي تغييرات تاكتيمي را در تيم خود لحاظ كند.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
اينيستا: هنوز قهرمان نشده ايم

خبرگزاري فارس: بازيساز بزرگ تيم فوتبال بارسلونا از روزنامه هاي ايالت خود خواست فعلا از قهرماني تيمش ننويسند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، آندرس اينيستا گفت: فعلا زود است كه بخواهيم از قهرماني در لاليگا صحبت كنيم.
وي ادامه داد: خيلي ها منتظر لغزش ما در بازي هاي پيش رو هستند؛ اما بايد بدانند كه هرگز سودي از اين انتظار بي مورد خود نخواهند داشت و بيهوده وقت خود را تلف مي كنند.
بارسلونا با نتيجه 4 بر صفر برابر سويا به پيروزي رسيد.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

پس از درگيري شديد با بازيكنان ختافه
احتمال محروميت شديد براي په‌په وجود دارد

خبرگزاري فارس: طبق گزارش سايت فدراسيون فوتبال اسپانيا احتمال در نظر گرفتن محروميت از 6 تا 8 بازي براي مدافع پرتغالي رئال مادريد وجود دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، په‌په در بازي تيمش برابر ختافه مرتكب خطاي منجر به پنالتي و همچنين اخراج از بازي به خاطر درگيري شديد با بازيكنان تيم حريف شد.
فدراسيون فوتبال اسپانيا به احتمال فراوان براي اين بازيكن جريمه نقدي سنگين و محروميت از 6 تا 8 بازي را در نظر خواهد گرفت.
بسياري از كارشناسان معتقدند حركت ضد ورزشي په‌په صرف نظر از پنالتي كه ختافه آن را از دست داد در پيروزي رئال مادريد تاثير داشت.

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
كار سخت بارسلونا در مستايا

خبرگزاري فارس: شاگردان پپ گوارديولا در اولين شب از هفته سي و سوم لاليگا ميهمان تيم مدعي و اميدوار والنسيا هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس، هفته سي و سوم لاليگا در فشردگي پيش بيني شده فدراسيون فوتبال اسپانيا بار ديگر بارسلونا را با چالشي جدي مواجه مي سازد.
اين دومين بازي سخت بارسلونا از سري بازي هاي سخت هفت گانه اين تيم است و رئال مادريد رقيب جدي اين تيم در لاليگا مشتاقانه در انتظار لغزش نماينده اول كاتالان به سر مي برد.
والنسيا با 55 امتياز در رتبه چهارم جدول ايستاده و نمي خواهد از نقطه اروپايي جدول خارج شود.
برنامه بازي هاي شنبه شب آينده:
آلمريا - نومانسيا
مالاگا - دپورتيوو لاكرونيا
والنسيا - بارسلونا

منبع

۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
په‏په: شاید از فوتبال خداحافظی کنم

بعد از حمله به بازیکن ختافه، " په‏په " مدافع رئال مادرید اعلام کرد شاید در 26 سالگی از فوتبال خداحافظی کند.

این مدافع پرتغالی در جریان بازی به کمر " فرانسیسکو کاسکوئرو " ضربه‏ای وارد کرد و از زمین مسابقه اخراج شد. او بعد از گل پیروزی‏بخش رئال مادرید در واپسین دقایق در حالی که باید تا اتمام بازی در رختکن می‏ماند، برای خوشحالی به میدان آمد و انتظار می‏رود با محرومیتی طولانی مدت – حداقل 6 بازی – مواجه شود.

" په‏په " به مارکا گفت: « بدترین روز زندگی من بود. من صحنه تکرار را نگاه کردم و خودم نبودم. من نبودم. من دیوانه شدم و برای چند دقیقه کنترل خودم را از دست دادم. »

مدافع پرتغالی رئال مادرید افزود: « نمی‏خواهم دوباره فوتبال بازی کنم، اگر آن صحنه را ببینم نمی‏توانم بیش از این فوتبال بازی کنم. زندگی‏ام را صرف چیزهای دیگر خواهم کرد. »

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو

توجه جهاني به پاهاي ال پيپيتا
هيگواين: احساس خوشبختي مي‌كنم

خبرگزاري فارس: مهاجم آرژانتيني تيم فوتبال رئال مادريد گفت: به خاطر هت تريك براي رئال در بازي مقابل ختافه با همه وجود احساس خوشبختي و غرور مي كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، گونسالو هيگواين گفت: گلزني در فوتبال وظيفه يك مهاجم است؛ اما در لباس رئال مادريد و در دقايق پاياني يك بازي باخته كه آن را به يك بازي برده تبديل كند چيز ديگري است و ارزش بالايي براي من دارد.
وي افزود: رئال مادريد براي قهرماني پيش مي رود و بازي بزرگ ما برابر بارسلونا همه چيز را تعيين مي كند. ما بايد در آن بازي بزرگ به پيروزي برسيم.
رئال مادريد در هفته سي و دوم لاليگا برابر ختافه با نتيجه 3 بر 2 به پيروزي رسيد و هر سه گل اين تيم را هيگواين به ثمر رساند.
رئال در حالي به سه امتياز اين بازي دست يافت كه تا دقايق پاياني از حريف خود عقب بود و ختافه يك ضربه پنالتي را نيز به گل تبديل نكرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو

در جريان بازي با سويا صورت گرفت
مبارزه بازيكنان بارسلونا با مالاريا

خبرگزاري فارس: شاگردان گوارديولا در بازي با تيم سويا از بازوبند خاصي به نشانه مبارزه با بيماري مالاريا استفاده كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، بازيكنان بارسلونا سال ها است كه به خاطر قرارداد باشگاه خود با سازمان ملل متحد از هر فرصتي براي مبارزه با بيماري مالاريا استفاده مي كنند.
تمامي سود حاصل از بليت فروشي و كمك مالي حاميان مالي بارسلونا در ديدار اين تيم برابر سويا نيز به بنياد خيريه مربوط به مبارزه با مالاريا اختصاص پيدا كرد.
روي پيراهن بازيكنان بارسلونا نيز نوشته شده بود: "گزارش بيماري مالاريا ممنوع "

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۴ اردیبهشت ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۷۵۷ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۶ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۱۳۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۱۰۹ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۳ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۷۳ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۵۹ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۶۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!