به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
باحرفت كاملا موافقم هيچ سايت ايراني نيست كه درست و حسابي اخبار را بنويسد تازه اين سايت گل از همش بهترينه كه از نظر من تعدادي شتر در اين سايت گل فعاليت ميكنند اون سايت فارس نيوز كه افتضاحه.
سايت اسپورت شايعات زيادي مينويسد كه با جرات ميتونم بگم در اين همه سالي كه اين سايت را ميشناسم فقط 60 در صد اخبارش درسته بقيه از خودشون مينويسند سايت آاس هم دست كمي از اسپورت نداره.

دقیقا ! چرا دروغ بگم من خودم سایت گل میرم اما برای پیگیری اخبار فوتبال داخل کشور !
ببینید الان کلا سایت های پر بازدید فقط زدن تو کار شایعات . الان مثلا همه میدونن بارسا طرفدارای زیادی داره . میان یه بازیکن اسم دار و محبوب رو به این تیم وصل میکنن که همه بیان اخبار رو بخونن !

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
هیچ وقت به جلو نمی روم و نمی گویم که می خواهم به بارسلونا بروم. پس از هشت سال بودن در آرسنال، نمی خواهم به باشگاه صدمه بزنم. من اینگونه نیستم!!

تیکه ی اول که مشخصه به خاطر احترام به باشگاس ! ولی تیکه ی دوم به نظرت منظورش از اینکه : نمیخوام بعد از 8 سال بودن در آرسنال به تیم صدمه بزنم چیه ؟! طبیعیه بازیکنی که 8 سال توی یه تیم بوده نمی تونه واضح و روشن بگه من میخوام برم ! چون نمیخواد بین آرسنالی ها منفور نشه اینجوری گفته !

نقل قول
ونگر می داند که من چه می خواهم و او رئیس است و تصمیم میگیرد.

نظرت راجع به این تیکه چیه برادر آرسنالی ؟!

مشخصه که سسک کاملا با احتیاط مصاحبه کرده ! نمی خواد بعد از 8 سال منفور بشه که !

سسک تو یکی‌ از قسمتهای مصاحبش یه چیز جالب گفته مخصوصاً برای شما و دوستانی که منتظر هستین تو هر مصاحبه علاقه به بارسا رو تکرار کنه گفته: "از وقتی‌ 11 سال داشتم دارم میگم که بازی برای بارسا رویای من بوده، و نباید اینو تو هر کنفرانس مطبوعاتی هی‌ تکرار کنم."

Cesc (Arsenal): Since I'm 11, I'm saying that playing at Barça is my dream. I don't have to repeat it at every press conference

------------------------------------------------

Cesc (Arsenal): I'm very happy, I'm an Arsenal player now, and that's it. Wenger knows what I want and he's the boss, he decides
Cesc: It's frustrating not to win trophies. Barcelona are a great club, the best in the world, and playing there is a guarantee to win
Cesc: I won't step forward and say I want to join Barça. After 8 years at Arsenal, I won't harm the club. That's not my way of being

کامل می‌شه فهمید چه حسی داره ولی‌ 8 سال حضور تو ارسنال زیر نظر ونگر محدودیت‌های اخلاقی‌ براش به وجود آورده که نمی‌تونه راحت زیر پا بذاره

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
برادر داریوش مگه من گفتم فابرگاس میگه من از بارسلونا بدم میاد و فلان و بهمان ؟ نه آقا منم میدونم بارسلونا رو دوست داره اما چیزی که هست اینه که من با نشون دادن این مصاحبه خواستم بگم فعلا تو تیم میمونه . علاوه بر این خواستم نشون بدم که اون سایت هایی که گفتن ونگر گفته من بویان رو میخوام یا تیاگو . یا مثلا اینکه فقط میتونی بری بارسلونا یا رئال دارن نشر اکاذیب میکنن ! خلاص شد رفت . همین عزیز من فقط میمونه یه سوال . شما این متن رو از کدوم سایت در آوردی داریوش جان ؟

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
معلوم نیست هنوز که میمونه یا نه !

متن انگلیسیه همینی ه که گذاشتی دیگه !
از توتال بارسا .

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
بفرمایید بچه ها، از همون اول گفتم اگه سسك دلش فقط با بارسا بود میومد مثل ژابی آلونسو باشگاهشو تحت فشار میذاشت تا مجبور شن بفروشنش، اینكه بگیم نه پپ بهش علاقه داره! دلیل نمیشه پپ به خیلیای دیگه هم ممكنه علاقه داشته باشه دلیل نمیشه اون بازیكن هم بخواد واسه بارسا پرپر بزنه! اصلا این فكر اشتباهه كه بخوایم بگیم همه دوست دارن واسه بارسا بازی كنن! اصلا هم چنین چیزی نیست، حالا هم دیر نشده اگه بخوایم تا آخر تابستون منت اینو آرسنالو بكشیم دست بزم گیرمون نمیاد! پاستوره رو دریابید تا رو هوا نزدنش!

Anti khook
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حالا دیگه خودتون و انصافتون ... حامد جان یه سری سایت دقیقا گفته بودن ونگر به سسک گفته بود یا بارسا یا رئال که فکر کنم همین اسپورت هم جزوشون بود . خب الان چه نتیجه ای میگیری ؟ غیر از اینه دارن نشر اکاذیب میکنن ؟

شما معتبر ترین سایت های مربوط به بارسا رو به شایعه پراکنی متهم میکنی! این واقعا عجیبه!

پس اگر اینطور که شما میگی الان به هیچ سایتی نباید اعتماد کرد!
اما باید خدمتتون عرض کنم که اینجوری نیست ، این روزنامه ها و نشریات درون باشگاه ها نفوذ دارن و خبرنگار ی دارن که تا جایی که به سایتشون مربوط میشه اخبار روز رو تهیه کنن و بزارن

در مورد سسک هم که کاملا مشخصه ، خودش میخواد بیاد و همیشه مصاحبه هایی کرده و گفته که خواهان امدن به بارساست

حتی روزنامه های انگلیسی هم این اخبار رو پوشش میدن لطفا یکم دیدت رو وسیع تر کن!
بعد یک چیزی رو بگو

نقل قول
خبرگزاری ها از ملاقات ونگر و فابرگاس و درخواست او مبنی بر خروج خبر دادند. اما فابرگاس اعلام کرد بین او و ونگر ملاقاتی وجود نداشته است و او نزدیک به شش هفته ونگر را ملاقات نکرده است!!

اولا شما هم منبع خبرت رو بده، دوما خب این هم مثل خیلی از مصاحبه های دیگه بازیکن ها هست اون داره با بارسا مذاکره حتی اول شروع تعطیلات به بارسلونا اومد این رو حتما خودت میدونی!

درضمن مذاکره کردن با بازیکنی ربطی به مربیش نداره راسل میتونه با سسک مذاکره کنه

ما هم نمیگیم سسک صد در صد امدنیه ، اما احتمالش خیلی زیاده

ماسکرانو هم قبل از انتقالش به بارسا همچین حرف هایی رو زده بود حتی یک مدتی گفته میشد که اصلا خریدش لغو شده اما باز هم دیدی که اومد

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
مشاهده لینک
بیا حامد جان . این سایت نه وابستگی به آرسنال داره نه بارسلونا . تازه توسط یه نفر یا چند نفر هوادار هم اداره نمیشه . این سایت لیگ برتر انگلیسه . سایت سازمانیه دیگه دلیل برای شایعه پراکنی هم نداره ! MirrorFootball - Supersport و هم این خبر رو زدن میتونی ببینی ...
عزیز دل من شما خیلی داری احساسی برخورد میکنی ! خب چون این سایت ها معتبر ترین سایت های مربوط به بارسا هستن هرچیزی مینویسن درسته ؟
مگه همینا پارسال نگفتن سسک داره میاد و فلان بهمان و ... ؟ پس چی شد؟

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
بیاید یه بار هم که شده از یه بحثی نتیجه گیری کنیم:
سسک دلش میخواد بیاد.ولینه به ترتیبی.یجورایی خودشو مدیون آرسنال و ونگر میدونه.میخواد محترمانه از تیم بره.
البته اگه نشده از تیم نمیره

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بیا حامد جان . این سایت نه وابستگی به آرسنال داره نه بارسلونا . تازه توسط یه گروه یا چند نفر هوادار هم اداره نمیشه . این سایت لیگ برتر انگلیسه . سایت سازمانیه دیگه دلیل برای شایعه پراکنی هم نداره ! MirrorFootball - Supersport و هم این خبر رو زدن میتونی ببینی ... عزیز دل من شما خیلی داری احساسی برخورد میکنی ! خب چون این سایت ها معتبر ترین سایت های مربوط به بارسا هستن هرچیزی مینویسن درسته ؟ مگه همینا پارسال نگفتن سسک داره میاد و فلان بهمان و ... ؟ پس چی شد؟

چقدر جالبه شما mirrorfootball رو که یک سایته انگلیسیه رو کاملا قبول داری اما اسپورت و.. رو نه!!!

در ضمن این رو یادت باشه هیچ سایتی از اینده خبر نداره!

اما این خبر هایی که زده میشه اتفاقاتی هست که الان در داره می افته و خبر هایی هست که الان داره در موردش بحث میشه!!!!

این رو بهت بگم حتی همین سایت اسپورت هنگام اومدن ماسکرانو یک خبر زد منبی بر اینکه مذاکرات خوب پیش نرفته و احتمال لغو شدن مذاکرات با ماسکرانو هست ، خیلی از سایت های دیگه هم این رو نوشتند اما باز هم بعدا توافقات انجام شد و ماسکرانو امد

این گونه مشکلات ممکنه پیش بیاد اما زیر سوال بردن ماهیت یک سایت معتبر درست نیست!

۲۶ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
چقدر جالبه شما mirrorfootball رو که یک سایته انگلیسیه رو کاملا قبول داری اما اسپورت و.. رو نه!!!

در ضمن این رو یادت باشه هیچ سایتی از اینده خبر نداره!

اما این خبر هایی که زده میشه اتفاقاتی هست که الان در داره می افته و خبر هایی هست که الان داره در موردش بحث میشه!!!!

این رو بهت بگم حتی همین سایت اسپورت هنگام اومدن ماسکرانو یک خبر زد منبی بر اینکه مذاکرات خوب پیش نرفته و احتمال لغو شدن مذاکرات با ماسکرانو هست ، خیلی از سایت های دیگه هم این رو نوشتند اما باز هم بعدا توافقات انجام شد و ماسکرانو امد

این گونه مشکلات ممکنه پیش بیاد اما زیر سوال بردن ماهیت یک سایت معتبر درست نیست!

بحث انگلیسی اسپانیایی نیست ! خدا وکیلی اینا هرچی گیرشون بیاد میزنن . من نگفتم میرور رو 100 درصد قبول دارم . اما در کل اینا سعی میکنن چیزی رو بزنن که خواننده دوست داره اونو بخونه ....
منم نگفتم اون سایت ها بدرد نخورن . اما میگم فرصت پیش بیاد سوء استفاده میکنن بدون شک ...

۲۶ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۴,۲۲۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۹۵ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۳۲ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۱,۱۶۰ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۵۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۸۳۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۲۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!