به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
عزیز من کلا حرف قشنگ زیاد میزنیا ! آرسنال یه تیم معمولی ؟ میگم تیمی که ادعا میکنید بهترین تیمه تاریخه چطور جلوی این تیم معمولی باخت؟

دقیقا همون طور که هلند (بهترین تیم تاریخ)2 بار تو فینال جام جهانی باخت.
همون طور که بارسا به روبین کازان و اتلتیکو و گیخون باخت.اگه حذف میشد تو درست میگفتی ولی شما تو مجموع 2 دیدار باختید.فک کنم اون برد خیلی بهتون چسبیده.حقم داریدوتنها تیمی بودید که بارسا رو بردید
نقل قول
میگم این بازیکنایی معمولی چشم مربیتون رو خیلی گرفته . مخصوصا سسک .

نه.بازیکنا معمولی نه.کاپیتان آرسنال.همون طور که بازیکنی مثل پاستوره تو پالرمو خوبه یا سانچز تو اودینزه.
نقل قول
دوست عزیز منظور بنده رو اشتباه گرفتید . من منظورم عملکرد بارسونا نبود . منظورم رویکرد هوادارای فعلیشه که الان توی سایت میشه نظرات جالب دوستان رو دید !

در مورد trophy hunter : اولا که بارسا بخاطر مسئال غیر فوتبالی و شعار باشگاه همیشه طرفدارای زیادی داشته.
دوما حتما انتظار داری ما تو سایت هوادارای بارسا بیایم از رئال حمایت کنیم؟
یا آرسنال؟
شما که با یه برد جلوی بارسا نمیتونستید خودتونو کنترل کنید،انتظار دارید که با این بازی ما فقط بشینیم تخمه بشکنیم؟
نقل قول
در مورد مکان و رتبه آرسنال هم بهتره نظر ندید لطفا چون مسلما بازی های این فصل این تیم رو ندیدید مخصوصا همون فینال جام اتحادیه ! اگه هر کسی اون بازی رو میدید میفهمید که شکست هیچ ربطی به کیفیت تیم نداره . بالاخره این تیم هرچند کوچک تیم شما رو شکست داده . پس میشه به این نتیجه رسید شما هم تیم کوچکی دارید ؟

در مورد فینال جام اتحادیه که نیمه ی دوم و مخصوصا 25 دقیقه ی آخر باید 2-3 تا گل دیگه میخوردین
فقط مارتینز 2 تا گل خراب کرد
نیمه ی دوم هم به جز اون توپی که ارشاوین خراب کرد هیچ کار دیگه ای نکردین
آرسنال از لحاظ سبک بازی بعد بارسا مورد علاقه ترین تیمه.ولی خب ما با آرسنالیا مشکلی نداریم.این آرسنالیان که با ما مشکل دارن

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Xaviesta
پیام: ۱,۰۲۴
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: Terrassa
طرفدار:
- ژاوی-مسی-اینیستا
- یوهان کرایف- پپ گواردیولا
- اسپانیا
- پپ گواردیولا- ویسنته دل بوسکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میگم این بازیکنایی معمولی چشم مربیتون رو خیلی گرفته . مخصوصا سسک .

اگه معمولیه پس رد کنین بره دیگه چرا همه ش این دست اون دست میکنین به جاشم تیاگو رو بگیرین که جوونه و آینده دار. مربیتون از این بازیکنای جوون که خوشش میاد. اضافه براون یه عالم پول هم میگیرین.
اینا همه ش واسه یه بازیکن معمولیه. چه معامله ی پرسودی!

Nothing's clear; So don't judge
۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
night shadow نوشته:
در مورد دوست عزیز Hamed
دوست عزیز منظور بنده رو اشتباه گرفتید . من منظورم عملکرد بارسونا نبود . منظورم رویکرد هوادارای فعلیشه که الان توی سایت میشه نظرات جالب دوستان رو دید !
در مورد اینکه فلان هوادار بیاد نظر بده هم این یه حرف خنده داره . خوب ما چون لیگ قهرمانان رو نبردیم باید بیایم جلو شما تعظیم کنیم ؟
پس اگه اینطور باشه به این استدلال میرسیم که قبل سال 1992 بارسلونا هیچی نبوده . درسته ؟
در مورد مکان و رتبه آرسنال هم بهتره نظر ندید لطفا چون مسلما بازی های این فصل این تیم رو ندیدید مخصوصا همون فینال جام اتحادیه ! اگه هر کسی اون بازی رو میدید میفهمید که شکست هیچ ربطی به کیفیت تیم نداره . بالاخره این تیم هرچند کوچک تیم شما رو شکست داده . پس میشه به این نتیجه رسید شما هم تیم کوچکی دارید ؟

تو در جایگاهی نیستی که بخوای در مورد رویکرد هوادارا نظر بدی
همونطور که من نمیتونم در مورد "رویکرد هوادارهای" منچستر - رئال - آرسنال و.... نظر بدم(این شامل نظر دادن در مورد دلیل هواداری از یه تیم هم میشه)

بارسلونا قبل از سال 1992 وضعیتی مثل آرسنال داشت
یه تیم که در اسپانیا تیم بزرگی بود اما افتخار بزرگ اوپایی نداشت
بعد از سال 1992 این تیم کم کم به یکی از قدرت های اروپا تبدیل شد
بارسا از اون زمان مسیر رو شروع کرد
مشکل من اینه که خیلیا طوری حرف میزنن انگار بارسا قبل از پپ تیمی مثل هرکولس بوده!

در مورد مکان و رتبه ی آرسنال هم میتونم نظر بدم چون همه میدونن من بعد از بارسا هوادار آرسنالم و این تیمو دوست دارم
من بازی های این فصل آرسنال رو دیدم مخصوصا" اون فینال جام اتحادیه رو!
کیفیت فاکتور های مختلفی داره
آرسنال شاید تمام فاکتور های فنی رو داشته باشه اما شخصیت خودشو از دست داده
اون تیمی که تو 25 دقیقه 5 تا به من سیتی زد از بین رفته
تیمی که یک فصل شکست نخورد از بین رفته
الان کار این تیم به جایی رسیده که 4 تا به نیوکاسل میزنه اما 4 تا هم میخوره!
نمیتونه بیرمنگام رو ببره

من نمیگم آرسنال تیم کوچیکیه
حرف من اینه که آرسنال داره تیمی مثل تاتنهام میشه
تیمی که اگه این روندو ادامه بده حضور در اروپا مثل بردن جام براش تبدیل به آرزو میشه
عملکرد یک تیم رو هم در طول یک فصل و با توجه به نتایجی که گرفته میشه بررسی کرد
آرسنال تیمیه که الان 6 ساله جامی نبرده
با این وضعیت عجیب که این تیم داره هم این مدت مرتبا" تمدید میشه

کلام آخر در مورد سسک
سسک بازیکن مورد علاقه ی منه
اونو در حال حاضر بعد از ژاوی بهترین بازیساز دنیا میدونم
اما من فکر میکنم پپ و راسل اشتباه میکنن
سسک بدون شک حدود 40 میلیون یورو ارزش داره
اما مشکل اینه که پپ و راسل حاضرن به هر قیمتی حتی از دست دادن استعدادهایی مثل تیاگو یا بویان سسک رو به خدمت بگیرن
باشگاه اگه برای سسک حتی 45 میلیون یورو پول بده به نظر من مشکلی نداره
اما اگه تیاگو یا بویان رو به همراه حتی 20 میلیون یورو بدن تا سسک رو بیارن باید به عقلشون شک کرد!
اینا خودشون در آینده ستاره های بزرگی میشن(شما ویلشر آرسنال رو در نظر بگیرید)
بارسا بدون سسک هم بهترین تیم دنیاست...البته حضور سسک قطعا" عملکرد این تیم رو بهتر میکنه اما حفظ چند تا بازیکن با استعداد از حضور سسک خیلی مهمتره
هر چند بارساییا عادت دارن بازیکنای بقیه ی تیم ها رو بزرگتر از اونی که هست ببینن
اگه همین تیاگو یا بویان بازیکن آرسنال بودن الان راسل با دوتا چک 40 میلیونی دنبال اونا بود و ونگر هم همین داستان سسک رو تکرار میکرد...

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
عزیزان بارسایی برای جوی که بوجود اومد بنده واقعا شرمنده هستم اما اگر انصاف داشته باشید میبینید که فقط من مقصر نبودم ! از آقایان مارلون براندو و 2 آقا حامد که در کمال ادب با بنده بحث کردن نهایت تشکر رو دارم که احترام متقابل رو رعایت کردن بنده دیگه سعی میکنم مزاحمتون نشم ( فوقش واسه عرض تبریک خدمتتون میرسم )
بنده در جواب حرفهای دوستان مثل آقای مارلون براندو و حامد عزیز حرفهای زیادی نوشتم اما همین جا بیخیال شدم چون میدونم نمیشه این بحث رو منطقی پیش برد و بخاطر تضاد هواداری مشکل بوجود میاد . اول خواستم آخرین نظراتم رو بگم و بعد بگم که همین جا بحث رو تمام میکنم اما دیدم اگر بخوام انتظار پایان بحث رو داشته باشم باید اول خودم وظیفم رو انجام بدم پس از اون نوشته ها صرف نظر کردم .
فقط میخوام به یه نفر به اسم آقای پنتراگون جوابی بدم :
اولا بنده به کسی توهین نکردم . جواب هر کسی رو مناسب با ادبیات خودش دادم . این بخش هم مدیر داره میتونه مثل قبلا پست رو حذف کنه . دوما بنده اینجا دوستانی دارم . اونی که میخواد اظهار وجود کنه شمایی که از چیزی خبر نداری و میپری وسط ! بنده علاوه بر اینکه دوستانی رو در این سایت دارم نامزدم هم همین جا فعالیت میکنه
در آخر از حامد عزیز (مدیر انجمن ) عذر میخوام اگه بحث مقداری به بیراهه کشیده شد .
دوستان عزیزی که تمایل به ادامه بحث دارن من میتونم تو یاهو در خدمتشون باشم .

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد عزیز لطفا مثل طوطی یک حرف رو 100 بار تکرار نکن . آقا به پیر به پیغمبر این چیزا رو سایتی مثل گل مینویسه که 2 تا بازدید بیشتر داشته باشه ! آقا شما یه مصاحبه بیار که ونگر بگه من به تیاگو علاقه دارم . شایعه میدونی چیه؟ دقیقا همین کلمه رو برابر همین منابعی که ذکر کردی قرار بده !

حرف هایی که من زدم از سایت های معتر اسپورت و الموندو بود حالا شما نمیخوای قبول کنی ، به من ربطی نداره!

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دوستان جوري با اين دوست آرسنالي ما صحبت كردين كه پرندونيش رفت. ولي فابرگاس سال 2003 به آرسنال رفت.
يه عكس از زماني كه سسك در بارسا با پيكه همبازي بوده براتون ميزارم.

ايستاده دومي از سمت چپ پيكه است و نشسته از سمت چپ نفر اولي سسك است.

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حرف هایی که من زدم از سایت های معتر اسپورت و الموندو بود حالا شما نمیخوای قبول کنی ، به من ربطی نداره!

آقا به جان عزیزم قسم اینا چیزی مینویسن که شما دوست داری بخونی ...
نقل قول

دوستان جوري با اين دوست آرسنالي ما صحبت كردين كه پرندونيش رفت. ولي فابرگاس سال 2003 به آرسنال رفت.

نه بنده هستم خدمتتون ...
فکر کنم مصاحبه جدید فابرگاس خیال همه رو راحت کرد خدا رو شکر ...

" هیچ وقت به جلو نمی روم و نمی گویم که می خواهم به بارسلونا بروم. پس از هشت سال بودن در آرسنال، نمی خواهم به باشگاه صدمه بزنم. من اینگونه نیستم!!

جام نبردن ناامید کننده است. بارسلونا بهترین باشگاه در جهان است و بازی کردن در آنجا به شما تضمینی برای پیروزی می دهد.

اما در اینجا بسیار خوشحالم. اکنون بازیکن آرسنال هستم. همین! بقیه حرف ها شایعه است. ونگر می داند که من چه می خواهم و او رئیس است و تصمیم میگیرد. "

فابرگاس معتقد است آرسنال هیچ جامی نبرده است و این ناامید کننده است اما ایمان دارد که باشگاه بالاخره به موفقیت های خود می رسد.

" بازیکنی که از نبردن جام ناامید نباشد، به خود دروغ گفته است و جاه طلب نیست.

تیم خوبی اینجا وجود دارد و یک مربی خوب همراه با یکی از وفادار ترین هواداران در اروپا !! با وجود اینها، اعتقاد دارم ما می توانیم پیشرفت کنیم و یک روز جام مهمی را پیروز شویم. "

خبرگزاری ها از ملاقات ونگر و فابرگاس و درخواست او مبنی بر خروج خبر دادند. اما فابرگاس اعلام کرد بین او و ونگر ملاقاتی وجود نداشته است و او نزدیک به شش هفته ونگر را ملاقات نکرده است!!

" او رئیس است و کسی که تصمیم گیری می کند. شما باید از او بپرسید. من در پایان فصل مصدوم شدم و او را حدود شش هفته است که ندیده ام !! "
حالا دیگه خودتون و انصافتون ... حامد جان یه سری سایت دقیقا گفته بودن ونگر به سسک گفته بود یا بارسا یا رئال که فکر کنم همین اسپورت هم جزوشون بود . خب الان چه نتیجه ای میگیری ؟ غیر از اینه دارن نشر اکاذیب میکنن ؟

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل

همین حرفایی که دوست ارسنالیمون از سسک نوشت تو سایت گل هم هست!
سسک گفته من برای رفتن به بارسلونا پا پیش نمیزارم!

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
سایت گل

همین حرفایی که دوست ارسنالیمون از سسک نوشت تو سایت گل هم هست!
سسک گفته من برای رفتن به بارسلونا پا پیش نمیزارم!

سجاد جان ترجمه سایت گل خیلی مضخرفه ! . بهت توصیه میکنم اونجا نری . سایت توتال بارسا منبع بهتریه .
خدا شاهده نویسنده های سایت گل ترجمه هم بلد نیستن ! به خدا اگه یکم وقتم بیشتر بود بهتون ثابت میکردم که حتی از یه فرد مبتدی هم کمتر هستن !

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ترجمه سایت گل خیلی مضخرفه ! . بهت توصیه میکنم اونجا نری . سایت توتال بارسا منبع بهتریه .

باحرفت كاملا موافقم هيچ سايت ايراني نيست كه درست و حسابي اخبار را بنويسد تازه اين سايت گل از همش بهترينه كه از نظر من تعدادي شتر در اين سايت گل فعاليت ميكنند اون سايت فارس نيوز كه افتضاحه.
سايت اسپورت شايعات زيادي مينويسد كه با جرات ميتونم بگم در اين همه سالي كه اين سايت را ميشناسم فقط 60 در صد اخبارش درسته بقيه از خودشون مينويسند سايت آاس هم دست كمي از اسپورت نداره.

۲۵ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۲,۵۴۹ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۶۰ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۴۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۴۹۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۲۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۴۹۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۶۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!