به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
یه خبر دارم توپ شاید خیلیها رو خوشحال کنه مثل من
بارسا بالاخره به فکر دفاع افتاد
بازیکن برزیلی میلان
تیاگو سیلوا

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۲۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دوستان لطفا اینقدر زود قضاوت نکنید!

ما قرار نیست جوانامون رو بفروشیم پس الکی نگران نباشید!

تیم های دیگه میان به بازیکن های ما پیشنهاد میدن دلیل بر فروششون نیست!

پدر تیاگو گفته تیاگو نمیره حتی خود راسل هم گفته بود که تیاگو رو نمیفروشه

بویان هم خودش گفته میمونه

مشکلات مالی هم در کار نیست، بارسلونا دومین تیم ثروت مند جهانه، مسائل مالی هم حرف هایی بود که اوایل زده شد تا یک جوری این حس رقابت حفظ بشه!

۲۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
من خودم عاشق سسکم ولی حاضر نیستم به هر قیمتی بیاد بارسا
دیگه این پسره هم شورشو در آورده شیطونه میگه پاشم برم با پس گردنی بیارمش
اون آرسنالیا هم که بدتر ونگر انگار مال باباشه سسک خب بنده خدا ها هم حق دارن یه بازیکن درست درمونشون همین سسکه اگه بیاد بارسا دیگه هیچی ندارن
ولی باید بدونن بارسا به هر قیمتی سسکو نمیخواد

بابا بیخیال
سسک بازیکن آرسناله و باید بارسا بیخیالش بشه . به نظرم فقط با اینکارا خودشون رو کوچیک میکنن ! هزار بار از خودشون حرف دراوردن که آره سسک داره میاد هر بار هم ونگر گفت مطبوعات اسپانیا دارن چرت میگن !
خطاب به مسئولان عزیز بارسا : بیخیال بابا یه داوید ویا رو با این روش مصاحبه بز خر کردید دیگه خز نکنید اینکارا رو

۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
night shadow نوشته:

نقل قول
من خودم عاشق سسکم ولی حاضر نیستم به هر قیمتی بیاد بارسا
دیگه این پسره هم شورشو در آورده شیطونه میگه پاشم برم با پس گردنی بیارمش
اون آرسنالیا هم که بدتر ونگر انگار مال باباشه سسک خب بنده خدا ها هم حق دارن یه بازیکن درست درمونشون همین سسکه اگه بیاد بارسا دیگه هیچی ندارن
ولی باید بدونن بارسا به هر قیمتی سسکو نمیخواد

بابا بیخیال
سسک بازیکن آرسناله و باید بارسا بیخیالش بشه . به نظرم فقط با اینکارا خودشون رو کوچیک میکنن ! هزار بار از خودشون حرف دراوردن که آره سسک داره میاد هر بار هم ونگر گفت مطبوعات اسپانیا دارن چرت میگن !
خطاب به مسئولان عزیز بارس : بیخیال بابا یه داوید ویا رو با این روش مصاحبه بز خر کردید دیگه خز نکنید اینکارا رو

خب حالا که میبینی خودش هم دوست داره بیاد خونش، ونگر زیادی جو گیره! وگرنه تا الان خریده بودیمش

روزنامه های کاتالان هم درست مینویسن ، هر موضوعی که باشه رو به صورت کامل پوشش میدن

الان هم وکیل سسک هم خود سسک و هم بازیکن های بارسا دوست دارن سسک بیاد ، مذاکرات هم تا الان خوب بوده!

البته از ونگر بعید نبود وسط بحث همه چیز رو خراب کنه و با یم مصاحبه مسخره بخواد دوباره قیمت رو ببره بالا تر یا باز هم از فروش سسک جلو گیری کنه

۲۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Pink.Girl
پیام: ۱,۸۷۸
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۸۸
از: شیراز
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- کرایف-ریوالدو
- استقلال
- آرژانتین
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- غلام پیروانی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بابا بیخیال سسک بازیکن آرسناله و باید بارسا بیخیالش بشه . به نظرم فقط با اینکارا خودشون رو کوچیک میکنن ! هزار بار از خودشون حرف دراوردن که آره سسک داره میاد هر بار هم ونگر گفت مطبوعات اسپانیا دارن چرت میگن ! خطاب به مسئولان عزیز بارسا : بیخیال بابا یه داوید ویا رو با این روش مصاحبه بز خر کردید دیگه خز نکنید اینکارا رو
سسک واقعا عاشق بارسا اگه هم مطبوعات اسپانیا حرفی در آوردن تقصیر خودشه میخواست بگه نمیام تا حالا شده از زبون خودش بگه من اصلا بارسا رو دوس ندارمو نمیام اون ونگر شماست که دودستی چسبیدتش البته حقم داره خب دیگه بازیکن ندارید به خوبی سسک نداره سسکم درسته خوبه ولی در حد بازیکنای بارسا نیست تازه ما غصه ی فابرگاسو نمیخوریم چون کسایی تو بارسا هستن که فابرگاس خیلی مونده تا بهشون برسه مثل ژاوی جون
سسکم خواست بیاد قدمش به روی چشم اگه خواست کلاس بذاره و گیر بدینو اینا مال خودتون ما بازیکن بی شیله پیله میخوایم نه اینکه از دماغ فیل افتاده
قابل توجه ویا هم خودش دوست داشت بیاد ما هم با آغوش باز پذیرفتیمش

The sky was almost blue, the sun was almost bright
۲۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
خب حالا که میبینی خودش هم دوست داره بیاد خونش، ونگر زیادی جو گیره! وگرنه تا الان خریده بودیمش

روزنامه های کاتالان هم درست مینویسن ، هر موضوعی که باشه رو به صورت کامل پوشش میدن

الان هم وکیل سسک هم خود سسک و هم بازیکن های بارسا دوست دارن سسک بیاد ، مذاکرات هم تا الان خوب بوده!

البته از ونگر بعید نبود وسط بحث همه چیز رو خراب کنه و با یم مصاحبه مسخره بخواد دوباره قیمت رو ببره بالا تر یا باز هم از فروش سسک جلو گیری کنه

آقا حامد شما تو جلسات مذاکره در مورد سسک حضور داشتی نه ؟
عزیز من چرا حرفی رو میزنی که بدون مدرک و سنده ! من نمیدونم چرا شما یه حرف رو 1000 با قرقره میکنید ؟
اولا بگم من خودم زودتر از همه شما فهمیدم که سسک به بارسا علاقه داره . خیلی وقت پیش که شما اسمشم نمیدونستید (و البته ادعا نمیکردید محصول شماست ) اما چه ربطی داره ؟ الان آرشاوین داره تو بهترین لیگ دنیا بازی میکنه اما گفت دوست دارم سال های آخر دوران حرفه ایم رو برگردم زنیت تیمی که از کودکی توش بودم . همین حرفو توماس روسیچکی زد ! همین الان رونالدینیهو بازیکنی که مشتری های بهتری نسبت به گرمیو داشت میبینی که به تیمی برگشته که از همون جا کارشو شروع کرده . منم میگم احتمال زیاد سسک یه روزی به بارسا برمیگرده . اما الان چیزی شده؟ نه . باشگاه بازیکن رو میخواد خودش هم اعلام کرده من کاپیتان این تیمم و میخوام واسه باشگاه جام بیارم . ( یه حرف بسیار جالب هم زد شاید بعضیا بتونن درک کنن . گفت من با پویول دوستم صحبت کردم اون تا 27 سالگی هیچ جامی رو نبرده بود ! الان سسک تازه 23 سالشه و راه زیادی پیش رو داره ) در ضمن سسک مصاحبه رسمی کرده من میخوام برم ونگر نمیذاره ؟ شما یه مصاحبه از یه منبع معتبر بیار واسه من . در ضمن ونگر کی گفت میخوام سسک رو بفروشم؟ لطفا حرفتو با مدرک بزن . میخوای منبع هم بدی خواهشا سایت گل و ... رو فاکتور بگیر ...
همین الان شما میگی سسک رو بزور نگه داشتن . چنین حرفی هیچ پایه و اساسی نداره . میدونی یوفا چقدر قانون گذاشته واسه حمایت از بازیکنا؟ سال 2008 رو فکر کنم یادتون باشه . هلب یکی از ستاره های بی چون و چرا آرسنال با پیشنهاد بارسا روبرو شد . ونگر نمیخواست بذاره بره و بارها هم اعلام کرد هلب رو میخواد . اما هلب پافشاری کرد گفت میخوام برم (یادش بخیر 100 تا مصاحبه بعد از این انتقال انجام داد و گفت غلط کردم ! ) باشگاه هم نمیخواست بفروشتش تا جایی که وکیلش گفت اگه آرسنال اجازه خروج نده ما با توجه به قوانین یوفا بقیه قراردادش رو میخریم و در اینصورت آرسنال نصف پولی که بارسا میده هم گیرش نمیاد ! باشگاه هم دید بازیکن دلش با تیم نیست فروختش !
در ضمن درمورد کسایی که میگن سسک اشتباه کرده و دزدیده شده و ... باید بگم تروخدا سایلنت باشید . اولا همه مثل شما Trophy hunter نیستن بعد سال 2009 یهو طرفدار 100 ساله بارسا بشن . دوما سسک سال 2003 از تیم 6 لالیگا اومد تیم 2 بهترین لیگ جهان همون سال هم همون تیم بدون شکست قهرمان لیگ شد . پس فکر کنم حرفی نمونه .

۲۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه خبر دارم توپ شاید خیلیها رو خوشحال کنه مثل من بارسا بالاخره به فکر دفاع افتاد بازیکن برزیلی میلان

خدا کنه بیاد-تیاگو سیلوا یکی از بازیکنان بارسای رویاهای منه-

خدایا امسال اگئرو وسیلوا.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
عزیز من چرا حرفی رو میزنی که بدون مدرک و سنده ! من نمیدونم چرا شما یه حرف رو 1000 با قرقره میکنید ؟ اولا بگم من خودم زودتر از همه شما فهمیدم که سسک به بارسا علاقه داره . خیلی وقت پیش که شما اسمشم نمیدونستید (و البته ادعا نمیکردید محصول شماست ) اما چه ربطی داره ؟ الان آرشاوین داره تو بهترین لیگ دنیا بازی میکنه اما گفت دوست دارم سال های آخر دوران حرفه ایم رو برگردم زنیت تیمی که از کودکی توش بودم . همین حرفو توماس روسیچکی زد ! همین الان رونالدینیهو بازیکنی که مشتری های بهتری نسبت به گرمیو داشت میبینی که به تیمی برگشته که از همون جا کارشو شروع کرده . منم میگم احتمال زیاد سسک یه روزی به بارسا برمیگرده .

از حرفات خندم میگیره! تو داری رونالدینهو رو که بعد از جدایی از بارسا بازیش هم تمام شد رو با سسک جوان مقایسه میکنی!

این حرف ها همیشه هست اتو"و هم یک زمانی میگفت میخوام بازیم رو توی تیمی که بازیم رو ازش شروع کردم تمام کنم !!!! این ها مجبورند الان با توجه با شرایط بازیشون رو ببرن توی تیم هایی کوچیکی که ازشون رشد کردند چون تنها تیم هایی که اون ها رو قبول میکنند تیم های اولشون هستند اما مثلا همین ارسنال الان قبول میکنه انری رو دوباره به خدمت بگیره؟!!! مطمئنا این کار رو نمیکنه چون نه بهش احتیاجی داره نه اینکه در شان باشگاهش هست که بازیکن هایی رو به خدمت بگیره که بازیش تمام شده است اما مسئله مهم اینه که سسک توی همین سن گفته که میخواد برای بارسا بازی کنه دلایلش هم مشخصه

لطفا حرف هایی نزن که هیچ عقل سالمی نمیتونه قبولش کنه

نقل قول
همین الان شما میگی سسک رو بزور نگه داشتن . چنین حرفی هیچ پایه و اساسی نداره

اگر یکم فکر کنی و پارسال رو به یاد بیاری و مصاحبه های فابرگاس رو ببینی که میگفت میخوام برم و ونگر مخالفت میکرد این جوری حرف نمیزندی!
اگر منبع هم میخوای بهتره اینجا رو ببینی که ونگر باز هم زیر حرف خودش و پا روی احساسات فابرگاس گزاشته
و اگر دوست داری باز هم بدونی که فابرگاس چقدر علاقه داره به بارسا بیاد ولی ونگر مخالفت میکنه بهتره اینجا رو ببینی!(منبع معتبر برات گزاشتم که حرفی پشت سرش نمونه)
نقل قول
همین الان شما میگی سسک رو بزور نگه داشتن . چنین حرفی هیچ پایه و اساسی نداره . میدونی یوفا چقدر قانون گذاشته واسه حمایت از بازیکنا؟

لطفا چیزی که نمیدونی رو در موردش حرف نزن! این قانون در شرایطی هست که بازیکن با باشگاه مشکل پیدا کرده و یک جورایی رفتنش اجباریه! در اون شرایط اگر باشگاه بخواد مخالفت کنه فیفا شرایط رو برسی میکنه و اگر موضوع روشن بشه حق اصلی با بازیکن و وکیلش هست!(از این اتفاقات هم کمتر پیش میاد که بی افته) سسک و وکیلش محترمانه دارن موضوع رو پیش میبرن اتفاقا با این همه مخالفت های ونگر تازه خیلی کار کردن که تا الان کارتون به فیفا نکشیده!!!!
هلب هم موکلش بیشتر خواهان رفتنش بود البته خودش هم میخواست بره طبیعی هم هست هر کسی دوست داره برای بارسا بازی کنه حالا بهش بازی نرسید دلیلش شلوغ بودن در خط هافبکمون بود این اتفاقات برای خیلی از بازیکن ها پیش میاد!

۲۴ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سانیا گفته سسک میخواد بیاد بارسا
ادامه

میدونم خیلی معتبر نیست ببخشید بهر حال

۲۵ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Pink.Girl
پیام: ۱,۸۷۸
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۸۸
از: شیراز
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- کرایف-ریوالدو
- استقلال
- آرژانتین
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- غلام پیروانی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آقا حامد شما تو جلسات مذاکره در مورد سسک حضور داشتی نه ؟ عزیز من چرا حرفی رو میزنی که بدون مدرک و سنده ! من نمیدونم چرا شما یه حرف رو 1000 با قرقره میکنید ؟ اولا بگم من خودم زودتر از همه شما فهمیدم که سسک به بارسا علاقه داره . خیلی وقت پیش که شما اسمشم نمیدونستید (و البته ادعا نمیکردید محصول شماست ) اما چه ربطی داره ؟ الان آرشاوین داره تو بهترین لیگ دنیا بازی میکنه اما گفت دوست دارم سال های آخر دوران حرفه ایم رو برگردم زنیت تیمی که از کودکی توش بودم . همین حرفو توماس روسیچکی زد ! همین الان رونالدینیهو بازیکنی که مشتری های بهتری نسبت به گرمیو داشت میبینی که به تیمی برگشته که از همون جا کارشو شروع کرده . منم میگم احتمال زیاد سسک یه روزی به بارسا برمیگرده . اما الان چیزی شده؟ نه . باشگاه بازیکن رو میخواد خودش هم اعلام کرده من کاپیتان این تیمم و میخوام واسه باشگاه جام بیارم . ( یه حرف بسیار جالب هم زد شاید بعضیا بتونن درک کنن . گفت من با پویول دوستم صحبت کردم اون تا 27 سالگی هیچ جامی رو نبرده بود ! الان سسک تازه 23 سالشه و راه زیادی پیش رو داره ) در ضمن سسک مصاحبه رسمی کرده من میخوام برم ونگر نمیذاره ؟ شما یه مصاحبه از یه منبع معتبر بیار واسه من . در ضمن ونگر کی گفت میخوام سسک رو بفروشم؟ لطفا حرفتو با مدرک بزن . میخوای منبع هم بدی خواهشا سایت گل و ... رو فاکتور بگیر ... همین الان شما میگی سسک رو بزور نگه داشتن . چنین حرفی هیچ پایه و اساسی نداره . میدونی یوفا چقدر قانون گذاشته واسه حمایت از بازیکنا؟ سال 2008 رو فکر کنم یادتون باشه . هلب یکی از ستاره های بی چون و چرا آرسنال با پیشنهاد بارسا روبرو شد . ونگر نمیخواست بذاره بره و بارها هم اعلام کرد هلب رو میخواد . اما هلب پافشاری کرد گفت میخوام برم (یادش بخیر 100 تا مصاحبه بعد از این انتقال انجام داد و گفت غلط کردم ! ) باشگاه هم نمیخواست بفروشتش تا جایی که وکیلش گفت اگه آرسنال اجازه خروج نده ما با توجه به قوانین یوفا بقیه قراردادش رو میخریم و در اینصورت آرسنال نصف پولی که بارسا میده هم گیرش نمیاد ! باشگاه هم دید بازیکن دلش با تیم نیست فروختش ! در ضمن درمورد کسایی که میگن سسک اشتباه کرده و دزدیده شده و ... باید بگم تروخدا سایلنت باشید . اولا همه مثل شما Trophy hunter نیستن بعد سال 2009 یهو طرفدار 100 ساله بارسا بشن . دوما سسک سال 2003 از تیم 6 لالیگا اومد تیم 2 بهترین لیگ جهان همون سال هم همون تیم بدون شکست قهرمان لیگ شد . پس فکر کنم حرفی نمونه .

من که حسشو ندارم یه ساعت جواب آرسنالیارو بدم چون کلا هر چی بگی یه چیزی دارن بگن واسه همین انگشتای خودمو خسته نمیکنم فقط یک کلمه میگم
واقعا سخته آدم درحاضر هیچی نباشه و فقط به گذشتش افتخار کنه دلم میسوزه
خوب بخوابید خواب شیرینیه

The sky was almost blue, the sun was almost bright
۲۵ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۴,۷۹۷ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۰۴ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۴۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۱,۵۹۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۶۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۹۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!