به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
🔸در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تشکر و قدردانی صادر و بر نکات مهمی تأکید کردند.

🔹متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز ایران
جشن حماسی انتخابات دیروز،‌ بار دیگر گوهر درخشانِ عزم و اراده‌ی ملی را در برابر چشم جهانیان به جلوه آورد. مشارکت گسترده و پرشور شما، و هجوم مشتاقانه به مراکز رأی‌گیری، و تشکیل صفهای طولانی برای رسیدن به صندوق‌های رأی در همه جای کشور، و از همه‌ی قشرهای اجتماعی، نشانه‌ئی آشکار از استحکام پایه‌های مردم‌سالاری اسلامی و دلبستگی همگانی به این موهبت بزرگ پروردگار بود و ایران و ایرانی را در آزمونِ میدان‌عمل، سرافراز و روسفید کرد. دیروز با این حضور متراکم و افکندن بیش از چهل میلیون برگه‌ی رأی در صندوقها، نصاب تازه‌ئی در انتخابات ریاست جمهوری پدید آمد و پیشرفت روزافزون ملت ایران را در عرصه‌ی حضور و بروز قدرتمندانه نشان داد. ایران اسلامی بار دیگر بدخواهان و کین‌ورزان و حسودان را عقب نشانید و دل دوستان و تحسین‌کنندگان خود را لبریز از شادی و افتخار کرد. پیروز انتخابات دیروز، شما مردم ایرانید و نظام جمهوری اسلامی است که به رغم توطئه و تلاش دشمنان، توانسته است اعتماد این ملت بزرگ را به طور فزاینده جلب کند و در هر دوره درخشش تازه‌ئی نشان دهد. آزمون برجسته‌ی دیروز تنها مشارکت گسترده نبود، آرامش و متانت و نجابت شرکت کنندگان که امنیت انتخابات را تضمین کرد، نیز بخش مهمی از این آزمون خیره‌کننده بود. همه‌ی قشرها، همه‌ی سلیقه‌ها، همه‌ی گرایشهای سیاسی در کنار هم به صحنه آمدند و دوشادوش یکدیگر به نظام جمهوری اسلامی رأی دادند.
اینجانب با خشوع در برابر خدای بزرگ، جبهه‌ی سپاس بر خاک میسایم، و لطف و رحمت و پاداش شایسته برای ملت ایران مسئلت می‌نمایم و به پیشگاه حضرت بقیة‌الله الاعظم ارواحنا فداه عرض سلام و اخلاص میکنم و نکاتی چند را متذکر می‌شوم:
۱ـ به مردم عزیز، عرض میکنم خدای را بر موفقیت در برگزاری انتخابات شکر گزارید و پس از التهابِ روزها و هفته‌های پیش از انتخابات، اکنون به اتحاد و اتفاق عمومی بیاندیشید که بی‌شک یک عامل مهم استحکام و اقتدار ملی است. همه در زیر سایه‌ی نظام جمهوری اسلامی و فرزندان این میهنِ سرافرازید، بکوشید تا سهم خود از وظیفه‌ی پیشبرد کشور به سمت هدفهای بزرگ را بشناسید و دنبال کنید. برآمدن همه‌ی آرزوهای ملی در گرو چنین اندیشیدن و چنین عمل کردن است.
۲ـ به رئیس جمهور محترم و همه‌ی کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت سفارش و تأکید میکنم که کار و تلاش پرانگیزه و اندیشیده و جوانانه را برای برطرف کردن مشکلات کشور در پیش گیرند و لحظه‌ئی از این خط مستقیم غفلت نکنند. رعایت قشرهای ضعیف، توجه به روستاها و مناطق فقیر، در نظر گرفتن اولویتها، برخورد با فساد و با آسیبهای اجتماعی ، باید در صدر برنامه‌ها قرار گیرد.
۳ـ عزت ملّی و رعایت حکمت در ارتباطات جهانی و اهتمام به اقتدار بین‌المللی نیز از جمله‌ی اولویتهای مدیریت انقلابی و اسلامی است.
۴ـ لازم میدانم از یکایک آحاد شرکت کننده در انتخابات و نیز کسانی که در ترغیب آنان به این وظیفه نقش آفریدند تشکر کنم، بویژه مراجع معظم و علماء اعلام و نخبگان دانشگاهی و سیاسی و فرهنگی و هنری.
۵ ـ لازم میدانم از حضرات نامزدهای ریاست جمهوری نیز که در این روشنگری و شورآفرینی برای انتخابات تأثیر جدّی بر جای نهادند تشکر کنم.
۶ـ لازم میدانم از همه‌ی دست اندرکاران اجراء و نظارت انتخابات ریاست جمهوری و نیز انتخابات شوراهای شهر و روستا که متحمل زحمات طاقت فرسا شدند تشکر کنم.
۷ـ لازم میدانم از حافظان امنیت انتخابات و نیز از رسانه‌ی ملّی که انتخابات پرشور، مرهون تلاش شبانه‌روزی و هنرمندانه‌ی آنان است سپاسگزاری کنم.
۸ ـ در پایان، خود و همگان را به تقوا و تلاش در راه وظیفه‌ی الهی و اجتماعی و پایبندی به مسیر انقلاب که میراث ارزشمند امام خمینی بزرگ و شهدای گرانمایه است دعوت میکنم و شادی روح و علو درجات آنان را از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

والسلام علیکم و رحمة‌الله

سیّدعلی خامنه‌ای

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
The Best نوشته:

یه نقل قول از طرفداران روحانی:

"هموطن عزیزم که به رییسی رأی دادی،با پیروزی من شما هم پیروزی و شکست نخوردی.
چرا که روحانی هرگز شما رو مشتی خس و خاشاک خطاب نمیکنه. انتخاب من که به نظر شما انتخابی اشتباهه باعث نابودی کسی،تجاوز به حریم خصوصی کسی نمیشه.شما آزادی بیان خواهی داشت و روحانی شمارو نمیفرسته کهریزک.میتونی مثل سابق راحت بری مسجد نمازتو بخونی و بعد نمازت هرچی از دهنت درمیاد با صدای بلند به روحانی بگی و کسی کاریت نداشته باشه!!.امثال شریعتی رییس دانشگاها نمیشن.میتونین از تریبون بسیج دانشجویی دانشگاها راحت حرف دلتو بزنی.میتونی انتقاد کنی،به ظریف فوش بدی،لباس زیر بنفش رو تو ملأ عام به نشانه تمسخر روحانی و دولتش دستت بگیری.آره رییسی و علم الهدی رو کسی نمیفرسته حصر.قالیباف ممنوع التصویر نمیشه.بر عکس میتونین از اینترنت پرسرعت روحانی برای نشر عقایدتون و تخریب خود روحانی استفاده بکنین!!ایران تحریم نمیشه هموطن ساده من.قیمت رب و پنیر و نون و مانتو تصاعدی بالا نمیره.قیمت ملک و خودرو نجومی نمیشه.دارو تو دارو خونه ها کم نمیشه.برنج و پودر شستشو و روغن احتکار نمیشن.....آره هموطن عزیز،با برد روحانی شما
بازنده نیستی...هیچکس بازنده نیست"

واقعا این جماعت تعبیر انتها نداشتن حماقتن! تک تک جملات عین دروغ و وارونه نشون دادن واقعیته؛ کاری که استادش همون روحانی ملعون ه! اگر امروز اینها نتیجه نگرفته بودن، می دیدیم الان جای ژستهای روشنفکری داشتن دیوار رو گاز می زدن، حالا برای ما شدن اندیشمند!

در جواب این لاطائلات فقط باید سکوت کرد و تاسف خورد از اینکه یه نفر تا کجا می تونه خودشو به خواب بزنه، انقدر که دیگه هشیار شدنش محال باشه! همیشه احمق ترینِ قوم، پیاده نظام شرورترین ها بودن و خواهند بود!

نقل قول
The Best نوشته:

پ.ن: من سیاسی نیستم و برام فرقی نداشت کدوم طرف ببره و فقط دعا کردم کسی ببره که برای کشور و مردم بهتر باشه😊

متاسفانه دعات مستجاب نشد. مثل دعاها و نظرها و نمازهای ما.

کار از دست ما خارجه. امروز داشتم علائم آخر الزمان رو می خوندم، حتی ترسناک تر از روزگار امروزه. و برای تحققش باید خبیث هایی مثل روحانی سر کار باشن تا دنیا مسیرش رو به سمت شرایط هولناک آخر الزمان طی کنه... فقط باید دندون روی جگر گذاشت و برای ظهور منجی دعا کرد...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات

در مرام «على» نيست بيعت با «ابوبكر»، حتى اگر راى جماعت «اشباح الرجال» شكم باره و لاقيد را به لطايف الحيل دزديده باشد!

هرگز از خاطرمان نخواهد رفت خيانتهاى حزب ضاله تان در تضعيف شعائر دين، و ترويج فساد در كيان مسلمين، و شكستن قبح گناه و زشتى، و دشمنى با آنچه قرآن امر كرده بود...

با شما هميشه همان «حرب لمن حاربكم» و «عدو لمن عاداكم» خواهيم بود و بس؛

شايد سستى كوفى هاى امروزى، ما را يك چهار سال ديگر - تير در چشم و استخوان در گلو - ناگزير از تحمل خيانتهايتان كرده باشد، اما هرگز، با شما بيعت نخواهيم كرد!

وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ...

شما تنها مستاجر دو روزه اين دنياييد. بارها را ببنديد كه وقت رفتن نزديك است!

وَالْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ...

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
🕌نقل است که روزی «معاویه» برای نماز در مسجد آماده می‌شد. به خیل عظیم جمعیتی که آماده اقتدا به او بودند نگاهی از سر غرور انداخت.

عمروعاص» که در نزدیکی او ایستاده بود، در گوشش نجوا کرد که: بی‌دلیل مغرور نشو! این‌ها اگر عقل داشتند به جماعت تو نمی‌آمدند و «علی» را انتخاب می‌کردند.

معاویه» برافروخت. «عمروعاص» قول داد که حماقت نماز‌گزاران را ثابت می‌کند.

📜پس از نماز، بر منبر رفت و در پایان سخن‌رانی گفت: از رسول خدا شنیدم که هر کس نوک زبان خود‌ را به نوک بینی‌اش برساند، خدا بهشت را بر او واجب می‌نماید و بلافاصله مشاهده‌کرد که همه تلاش می‌کنند نوک‌ زبان‌ِشان را به نوک بینی‌ِشان برسانند تا ببینند بهشتی‌اند یا جهنمی؟

عمروعاص» خواست در کنار منبر حماقت جمعیت را به «معاویه» نشان دهد، دید معاویه عبایش را بر سر کشیده و دارد خود را آزمایش می‌کند و سعی می‌کند کسی متوجه تلاش ناموفقش برای رساندن نوک زبان به نوک بینی نشود.😉

از منبر پایین آمد در گوش «معاویه» نجوا کرد:
❌ این جماعت احمق خلیفه احمقی چون تو می‌خواهند. ""علی""برای این جماعت حیف است

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ريـפـانـہ نوشته:

دوستان بايد بگم اون حديث انتخاباتى امام صادق (ع) واقعيت نداره و تحريف شده س

چطور این رو میگی؟ من خودم متن عربیش رو توی اصول کافی دیدم.
چون مطمعن شدم اینجا فرستادم و الا نمیفرستادم.
اگه مطمعنی میتونی متن اصلی حدیث رو (عربی یا فارسیش فرق نداره) بفرستی؟

دوستان من بعد از چند روز امروز اومدم.
اول از همه به طرفدارهای آقای روحانی تبریک میگم بابت این پیروزی پر اشکال، و همچنین یه تبریک و احسنت به طرفدارهای آقای رئیسی، که مثل سال 88 با اینکه خود طرفدارهای روحانی هم قبول داشتند دولت توی برگزاری انتخابات افتضاح عمل کرد، ولی سکوت کردند و منش و بزرگواریشون رو حفظ کردند.
در اصل این ما هستیم که پیروز ماجرا شدیم.
توی جنگ صفین، امام علی پیروز جنگ بودند. اما حاضر نشدن عمروعاص رو که جلوی امام عریان شده بود بکشند. اونم فقط بخاطر رعایت اخلاق.
امام جنگه پیروز رو شکست خورده رها کردند تا مبادا اخلاق اسلامی رو زیر پا بگذارند.
دوستانی هم که طرفدار آقای رئیسی بودند خواهش میکنم مثل امیرالمومنین با وجود اینکه میدونن نا حقی شده اما از دایره ی اخلاق اسلامی خارج نشن.
اما بعد از انتخابات یک نکته ای نظر من رو جلب کرد ، در اصل بهتره بگم یک ایراد از گروه اصولگراها اونم اینکه ما به اندازه ی طرفدارهای آقای روحانی تلاش نکردیم که بقیه رای بدن.
خیلی ها با این استدلال که روحانی رای میاره بهش رای دادن. خیلی ها با نا آگاهی، خیلی ها از ترس جنگ و خیلی ها با سطحی نگری در مورد اوضاع بازار.
یه صحبت هم دارم با طرفدارهای آقای روحانی.
اون وقتی که ما از تخلفات جناب روحانی گفتیم، از رشوه و پول دادن هاش و ... گفتیم شماها باور نکردین، خب حق دارید، کاندیدای محبوبتون بوده و حق داشتید مدرک و سند معتبر بخواین.
اما اونقدر مروت و جوانمردی داشته باشید که وقتی از طرف جناب آقای رئیسی هم تخلف میبینید دنبال مدرکش باشید اول.
اینکه به دروغ میگید برنج و ... پخش کرده حداقل مطمعن باشید که واقعی بوده بعد بگید. بقول امام حسین اگر اسلام ندارید
آزاده باشید حداقل
دیشب توی مهمونی بهم کلیپ نشون میدادن که ببییییین طرفدارهای رئیسی حمله کردن به ستاد روحانی.
بعد فیلم رو که دیدم بهش میگم زن مومن، اولا که از کجا معلوم ستاد باشه ، دوما به فرض ستاد بودن، اصلا این اصلا معلوم نیست کدوم ستاده، سوما از کجا معلوم طرفدارهای رئیسی هستند و چهارما از کجای فیلم میگی فلان شهره ؟.
یکم فکر کرد و گفت خب آره. ولی...
اون ولی که گفت برام از هزارتا حرف بیشتر معنی داشت. "ولی" برای من این معنا رو داشت که من بدون فکر و دلیل هر دروغی رو میپذیرم. و حتی اگر آگاهمم کنند بازهم چون اون دروغ جذابتره همون دروغ رو میپذیرم
بخاطر همین طرفدارهای روحانی به راحتی پذیرفتن سال 67 آقای رئیسی ملت بیگناه رو قتل عام کرده
بخاطر همین پذیرفتن بیاد تو خیابون دیوار میکشه
بخاطر همین پذیرفتن بیاد همه رو اعدام میکنه
بخاطر همین پذیرفتن بیاد با کشورهای دیگه جنگ راه میافته
بخاطر همین پذیرفتن بیاد عزت ایران لکه دار میشه
و...
و
بخاطر همین دروغ های روحانی رو پذیرفتند و ندیدن که
برجام چه برسر ملت آورد
ندیدن واقعیت سند 2030 رو از دید تحلیلگرای واقعی و فقط بین بقیه متن ترجمه شده اش رو پخش کردند بدون اینکه علم به این داشته باشند که ترجمه و اصل متن با هم متفاوت است. و بدون اینکه علم به تفسیر متن اصلی از دید کارشناسانه داشته باشند.
ندیدند اختلاس ها و رانت خواری هایی رو که نزدیکان رئیس جمهور به راحتی انجام دادند.
چون همیشه پذیرش دروغ خیلی راحتتره. من بهتون حق میدم.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
قشنگترین جمله ای که خوندم:

نقل قول
16میلیون جنگ طلب و متحجر تو انتخابات رای نیاوردند ولی شهر در امن و امانه... 8 سال پیشم 13 میلیون صلح طلب و متمدن رای نیاوردن 8ماه جنگ داخلی شد

نقل قول
صد روز پیش رفتم خواستگاری، بابای دختره گفت خونه داری؟ گفتم: نه ولی اگه دختر تون رو بهم بدین قول میدم صد روزه بخرم گفت: برو صد روز دیگه بیا امروز دوباره رفتم گفت: خونه خریدی؟ گفتم: نه ولی اگه دختر تون رو بهم بدین تو این صد روز حتما میخرم، نامرد از شوتینگ برج شون پرتم کرد پایین🤕 چطور بعضیا اینجوری رئیس جمهور میشن پس؟

نقل قول
تنها مزیت دولت جدید اینه که «دولت قبل» خودشه😕

نقل قول
ولی قبول کنید سرعت عمل تو شمارش آرا خیلی پایینه. ۸۸ اینموقع یه سریا سطل آشغالاشونم آتیش زده بودن رفته بودن سراغ پروژه ی شهید سازی

نقل قول
و اینم شاه بیت طنزهای دیشب :
روحانی خطاب به رئیس جمهور چین :
الو! شی ژینگ پینگ؟
آقا حله ، چوب بستنی ها رو بفرستید بیاد

نقل قول
امشب توی چین به مناسبت پیروزی حسن روحانی قراره جشن رقص اژدها برگزار شه😐

نقل قول
صبح تا از خونه رفتم بیرون دوتا سطل آشغال دویدن پشت تیر برق قایم شدن. بغلشون کردم گفتم: نترسید نترسید من جنبش سبزی نیستم

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
beautiful queen نوشته:

نقل قول
ريـפـانـہ نوشته:

دوستان بايد بگم اون حديث انتخاباتى امام صادق (ع) واقعيت نداره و تحريف شده س

چطور این رو میگی؟ من خودم متن عربیش رو توی اصول کافی دیدم.
چون مطمعن شدم اینجا فرستادم و الا نمیفرستادم.
اگه مطمعنی میتونی متن اصلی حدیث رو (عربی یا فارسیش فرق نداره) بفرستی؟

دوستان من بعد از چند روز امروز اومدم.
اول از همه به طرفدارهای آقای روحانی تبریک میگم بابت این پیروزی پر اشکال، و همچنین یه تبریک و احسنت به طرفدارهای آقای رئیسی، که مثل سال 88 با اینکه خود طرفدارهای روحانی هم قبول داشتند دولت توی برگزاری انتخابات افتضاح عمل کرد، ولی سکوت کردند و منش و بزرگواریشون رو حفظ کردند.
در اصل این ما هستیم که پیروز ماجرا شدیم.
توی جنگ صفین، امام علی پیروز جنگ بودند. اما حاضر نشدن عمروعاص رو که جلوی امام عریان شده بود بکشند. اونم فقط بخاطر رعایت اخلاق.
امام جنگه پیروز رو شکست خورده رها کردند تا مبادا اخلاق اسلامی رو زیر پا بگذارند.
دوستانی هم که طرفدار آقای رئیسی بودند خواهش میکنم مثل امیرالمومنین با وجود اینکه میدونن نا حقی شده اما از دایره ی اخلاق اسلامی خارج نشن.
اما بعد از انتخابات یک نکته ای نظر من رو جلب کرد ، در اصل بهتره بگم یک ایراد از گروه اصولگراها اونم اینکه ما به اندازه ی طرفدارهای آقای روحانی تلاش نکردیم که بقیه رای بدن.
خیلی ها با این استدلال که روحانی رای میاره بهش رای دادن. خیلی ها با نا آگاهی، خیلی ها از ترس جنگ و خیلی ها با سطحی نگری در مورد اوضاع بازار.
اون وقتی که ما از تخلفات جناب روحانی گفتیم، از رشوه و پول دادن هاش و ... گفتیم شماها باور نکردین، خب حق دارید، کاندیدای محبوبتون بوده و حق داشتید مدرک و سند معتبر بخواین.
اما اونقدر مروت و جوانمردی داشته باشید که وقتی از طرف جناب آقای رئیسی هم تخلف میبینید دنبال مدرکش باشید اول.
اینکه به دروغ میگید برنج و ... پخش کرده حداقل مطمعن باشید که واقعی بوده بعد بگید. بقول امام حسین اگر اسلام ندارید
آزاده باشید حداقل
دیشب توی مهمونی بهم کلیپ نشون میدادن که ببییییین طرفدارهای رئیسی حمله کردن به ستاد روحانی.
بعد فیلم رو که دیدم بهش میگم زن مومن، اولا که از کجا معلوم ستاد باشه ، دوما به فرض ستاد بودن، اصلا این اصلا معلوم نیست کدوم ستاده، سوما از کجا معلوم طرفدارهای رئیسی هستند و چهارما از کجای فیلم میگی فلان شهره ؟.
اون ولی که گفت برام از هزارتا حرف بیشتر معنی داشت. "ولی" برای من این معنا رو داشت که من بدون فکر و دلیل هر دروغی رو میپذیرم. و حتی اگر آگاهمم کنند بازهم چون اون دروغ جذابتره همون دروغ رو میپذیرم
بخاطر همین طرفدارهای روحانی به راحتی پذیرفتن سال 67 آقای رئیسی ملت بیگناه رو قتل عام کرده
و...
و
برجام چه برسر ملت آورد
ندیدن واقعیت سند 2030 رو از دید تحلیلگرای واقعی و فقط بین بقیه متن ترجمه شده اش رو پخش کردند بدون اینکه علم به این داشته باشند که ترجمه و اصل متن با هم متفاوت است. و بدون اینکه علم به تفسیر متن اصلی از دید کارشناسانه داشته باشند.
ندیدند اختلاس ها و رانت خواری هایی رو که نزدیکان رئیس جمهور به راحتی انجام دادند.

یعنی از الان تا 4 سال دیگه همین رای دهندگان به این آقا بیان از نظام انتقاد کنن یا از گرونی و بیکاری و رکود و فساد و مشکلات کشور ناله کنن یا مشکلات رو گردن نظام بندازن یا بگن دموکراسی نداریم؛ با کمربند می افتم دنبالشون
شایدم اسلحه داداشم رو ازش کش رفتم و ............
ولی گذشته از شوخی من بارها گفته بودم مردم ما کوفه صفتن
و در روزگاری زندگی میکنیم که دروغ و تهمت و افترا بیشتر خریدار داره تا اخلاق و حرف حق و انتقاد سازنده و بجا

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

🕌نقل است که روزی «معاویه» برای نماز در مسجد آماده می‌شد. به خیل عظیم جمعیتی که آماده اقتدا به او بودند نگاهی از سر غرور انداخت.

عمروعاص» که در نزدیکی او ایستاده بود، در گوشش نجوا کرد که: بی‌دلیل مغرور نشو! این‌ها اگر عقل داشتند به جماعت تو نمی‌آمدند و «علی» را انتخاب می‌کردند.

معاویه» برافروخت. «عمروعاص» قول داد که حماقت نماز‌گزاران را ثابت می‌کند.

📜پس از نماز، بر منبر رفت و در پایان سخن‌رانی گفت: از رسول خدا شنیدم که هر کس نوک زبان خود‌ را به نوک بینی‌اش برساند، خدا بهشت را بر او واجب می‌نماید و بلافاصله مشاهده‌کرد که همه تلاش می‌کنند نوک‌ زبان‌ِشان را به نوک بینی‌ِشان برسانند تا ببینند بهشتی‌اند یا جهنمی؟

عمروعاص» خواست در کنار منبر حماقت جمعیت را به «معاویه» نشان دهد، دید معاویه عبایش را بر سر کشیده و دارد خود را آزمایش می‌کند و سعی می‌کند کسی متوجه تلاش ناموفقش برای رساندن نوک زبان به نوک بینی نشود.😉

از منبر پایین آمد در گوش «معاویه» نجوا کرد:
❌ این جماعت احمق خلیفه احمقی چون تو می‌خواهند. ""علی""برای این جماعت حیف است

نقل قول
beautiful queen نوشته:

آزاده باشید حداقل
و...
و
برجام چه برسر ملت آورد

اگر نبود جهل این جماعت، یکی مثل روحانی بر گرده شون سوار نمی شد. جهلای قوم همیشه پیاده نظام اشقیا بودند و خواهند بود!

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
از تخلفات بیشماری که دیروز بارها و بارها به چشم دیدیم بگذریم؛ از شعبی که ساعت 11 انتخابات رو شروع کردن و ساعت 14 تعرفشون تموم شد بگذریم؛ از خرید و فروش رای بگذریم؛ از تخلفات گسترده بخشداری ها فرمانداری ها استانداری ها بگذریم، از بی اخلاقی های سیاسی بگذریم ؛ از اینکه چه بر سر اون 4میلیون و 800 هزار تعرفه ای که بدون مهر بین گروههای حامی رئیسی توزیع شد و معلوم نشد به کجا رسید بگذریم؛ از اعلام نکردن تدریجی نتیجه انتخابات طبق روال گذشته و اعلام نتایج اولیه به طرز مشکوکی اونهم بعد از گذشت 9 ساعت بگذریم
من موندم چطوری تو منطقه ما یه قاچاقچی با مدرک سیکل که 3 سال قبل با 10 کیلو تریاک گرفتنش و چند سال به حبس محکوم شد و بعد معلوم نشد چه جوری حبسش رو خرید و بعد کاندیدای شورای شهر شد و بعد تایید شد و در آخر چه جوری این فرد نفر اول شورا شد(اصلا معیار تایید صلاحیت ها چی بوده)
ولی یه پسر شهید با مدرک فوق لیسانس شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی تهران که ذره ای در زندگیش نقطه سیاه وجود نداره و جزو مهندسین برتر سازمان نظام مهندسی هست و ...........؛ چه جوری توی انتخابات شوراها بین 29 نفر نفر 20 م شد
یعنی ما اینجور مردمی داریما

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
اگر شهر سقوط كرد ناراحت نباشيد
شهر را پس ميگيريم
مواظب باشيد ايمانتان سقوط نكند
ضمنا :
خب آقای روحانی، وعده دادی سالی 930 هزار شغل ایجاد میکنی ، یعنی هر ماهی 77500 شغل

ما منتظریم، دمت گرم!
راستی:
خوبی رای اوردن روحانی اینه که تا چهار سال دیگه هر سه ماه یک بار از رکود عبور میکنیم

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۷,۶۹۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۹۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۴۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۶۵۱ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۹۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۷۴۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۷۷۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۰۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!