به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دوستان بحث آزاد لیگ قهرمانان:

مشاهده لینک

حتما شرکت کنید.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: barca-barca
پیام: ۱۷۵
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- کارلس پویول
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
دیشب هر چقدر که از بازی روون و مهیج تیم لذت بردم نیمار با این موقعیت خراب کردناش کوفتمون کرد! من باشم پرچش میکنم به نیمکت
تیم هنوز نقطه ضعف هایی داره که به نظرم دفاع کناریامون بدترینشونن! چشمم از دنی آب نمیخوره ، آلبا هم ضعفاش تو دفاع کردن مشخصه و دیشبم تا حول و حوش دقیقه 60 که اینیستا سرحال بود خیلی کمکش کرد ولی بعد از اون چند بار بد جا موند!

دیگه از الان همه بازیا برامون یه پا فیناله و حق اشتباه نداریم.
پارسال همین موقع ها هم تو هر سه جام شانس داشتیم ولی افتی که کردیم باعث شد با سر بخوریم زمین! امیدوارم که دیگه اینطوری نشه.

۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
سیــدقـائـد نوشته:

ال کلاسیکو رو همینجوری بازی کنیم قطعا بازی رو باختیم. این دو تیم ثابت کردن که این بازی واسشون یک بازی جدا از تمام فصل و نمایششون تو بازی ربطی به بازی های قبلی نداره. مادرید هرچقدر هم داغون باشه. جدی ترین حریف ما تو اروپا و با این تیمی که دیشب دیدم نمیشه امید برد داشت.

اتفاقا اون دربی تهرانه که ربطی به فرم دو تیم تو لیگ نداره و همیشه نتیجه بازی تو بازی مشخص میشه. تو این چند سال حداقل که من ال کلاسیکو می بینم، نتیجه بازی ها رابطه مستقیمی با فرم تیم ها داره؛ چون اونحا فوتبال بازی می کنن، ایران نه! البته یکم حساسیت های بسیار بالای بازی - به عنوان مهمترین بازی باشگاهی جهان؛ چند سال پیش فقط هند پخش مستقیم نداشت، که فکر کنم دیگه داشته باشه - روی بازی دو تیم تأثیر می ذاره اما هیچوقت به فرم بهتر تیم دیگه نمی چربه!

دیشب یه نکته ای ذهنم رو درگیر کرد. رئال مادرید اگه رونالدو رو از دست بده - مثلا با تموم شدن فوتبالش - افت فاحشی نخواهد داشت، چون به راحتی می تونه یه بازیکن در قواره تأثیر گذاری رونالدو برای تیمش پیدا کنه؛ اما ما بدون مسی مطمئنا افت غیر قابل اغماضی خواهیم داشت. چون تأثیری که مسی تو بازی بارسا داره، هیچ بازیکنی تو تاریخ، تو بازی هیچ تیمی نداشت!

از الان نگران روزهای پایان فوتبال مسی هستم، که ضمن از دست دادن ستاره ای تکرار نشدنی برای تیم، لذت تماشای فوتبالی چنین ناب رو از دست می دیم... ارائه دیشب مسی، هوش مطلق بود، بدون ذره ای ناخالصی. برای اولین بار از تهِ دلم جمله کلیشه ایِ "خدایا ممنون که تو دوره ای هستم که می تونم بازی های مسی رو ببینم" رو گفتم!

فقط یه دیدگاه متعصبانه می تونه هر بازیکن دیگه ای رو با مسی مقایسه کنه. بُتی که ما الان از مارادونا و پله ساختیم، با بُتی که آیندگان از مسی می سازن، قابل مقایسه نخواهد بود؛ بی ذره ای شک!

۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
♥ XaVieStA ♥ نوشته:

تراشتگن فقط عالی بود! مرسی پسر!

و دیگر هیچ

پ.ن: به قوله مازنی ها، دَکِل مرسی پسر؟؟!!! اَی چی؟؟
(با حالته سوالی خوانده شود)

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
آقا قضیه این کوپا آمریکا چی؟ تاریخ برگذاریش کی؟ بازیکنها مثل یحیی توره ول نکنن برن. براوو، مسی، آلوز، ماسکرانو و نیمار احیانا باید برن

این بازی ها اوایل تابستون هستش نگران نباش

۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
از الان نگران روزهای پایان فوتبال مسی هستم

ولی من مطمئنم توی تیم پایه یکی رو برای جایگذینی دارن اماده میکنن.
نقل قول
که ضمن از دست دادن ستاره ای تکرار نشدنی برای تیم، لذت تماشای فوتبالی چنین ناب رو از دست می دیم

این چیزیه که ادم تاسفش رو خواهد خورد.

۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو

انریکه در نشست خبری بعد از بازی

نظر شما در مورد بازی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی: «بازی با کیفیتی را ارائه دادیم هر چند سوارز و نیمار موقعیت هایی خوبی را از دست دادند و می تونستند بهتر عمل کنند ولی در نهایت توانستیم به پیروزی برسیم».[انتقاد از بازی توسط یکی از خبرنگاران: مطمئنید بازی دیگری را نمی دیدید..؟]

ترشتگن و سعی در دریبل زدن آگوئرو: «این نشون دهنده اعتماد به سقف خوب ترشتگن هست، ازش راضیم».

هایل مسی:«او نه تنها بهترین بازیکن جهان بلکه از نظر من بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال است».

لایی به بازیکنان من سیتی اللخصوص میلنر: «[با خنده] اگر می خواهید َپر َپر نشید بهتره نزدیک مسی نشید دیگه همین..».

قرعه کشی روز جمعه و حریف احتمالی در 1/4: « جدا از مهندسی شدن قرعه کشی و نحوه ی انتخاب گوی ها هیچ حریفی را دست کم نخواهیم گرفت؛ ولی خوب تا ببینیم چه پیش می آید.».

حضور پپ:« مشخص است که برای بررسی و آنالیز حریف احتمالی در ورزشگاه حاضر شده است و [با لبخند] با چکش بادی به دیدار پپ عزیز می روم».

خوشحالی بعد از گل : «بعد از آن پاس گل کشنده؛ مسی را صدا زدم و خوشحالی خودم را انجام دادم مشکلی دارید؟».

ال کلاسیکو: «خوب از صدر نشینی دفاع خواهیم کرد و بهتره از الان به فکر نات مِگ های مسی باشن».

پ.ن: پروفسور نظر شما در مورد مسی چیه..؟

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سجاد نوشته:

دیشب یه نکته ای ذهنم رو درگیر کرد. رئال مادرید اگه رونالدو رو از دست بده - مثلا با تموم شدن فوتبالش - افت فاحشی نخواهد داشت، چون به راحتی می تونه یه بازیکن در قواره تأثیر گذاری رونالدو برای تیمش پیدا کنه؛ اما ما بدون مسی مطمئنا افت غیر قابل اغماضی خواهیم داشت. چون تأثیری که مسی تو بازی بارسا داره، هیچ بازیکنی تو تاریخ، تو بازی هیچ تیمی نداشت!

از الان نگران روزهای پایان فوتبال مسی هستم، که ضمن از دست دادن ستاره ای تکرار نشدنی برای تیم، لذت تماشای فوتبالی چنین ناب رو از دست می دیم... ارائه دیشب مسی، هوش مطلق بود، بدون ذره ای ناخالصی. برای اولین بار از تهِ دلم جمله کلیشه ایِ "خدایا ممنون که تو دوره ای هستم که می تونم بازی های مسی رو ببینم" رو گفتم!

فقط یه دیدگاه متعصبانه می تونه هر بازیکن دیگه ای رو با مسی مقایسه کنه. بُتی که ما الان از مارادونا و پله ساختیم، با بُتی که آیندگان از مسی می سازن، قابل مقایسه نخواهد بود؛ بی ذره ای شک!

نیمار هست دیگه. حالا نه در سطح مسی یه سطح از مسی پایین تر.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو

بنظرتون چی دارن بهم میگن؟
واقعا هردوشون دیشب فوق العاده بودن ، از حق نگذریم جو هارت واقعا عالی بود

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دو فصله که من تو مستر لیگ دارم با یوونتوس بازی میکنم تو این مرحله.
امیدوارم، امیدوارم یا به بایرن و یا روال بخوریم. البته بیشتر بایرن.

امیدوارم ما ،یوونتوس،اتلتیکو و پاریس چهار تیم برتر و تشکیل بدیم و فینالم بین بارسا پاریس باشه و شاهد یه بازی جذاب باشیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۷,۶۶۶ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۱۵ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۱۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۷,۷۶۳ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۹۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۱۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۲۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۹۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!