به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
كفاشيان: استقلال اعتراض خود را به فدراسيون فوتبال ارائه كند

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: باشگاه استقلال اگر به داوري اعتراض دارد اين مسئله را به ما بگويد تا به AFC منعكس كنيم.

علي كفاشيان در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد اعتراض امير قلعه نويي به داور ژاپني مسابقه با الاتحاد عنوان كرد: مربيان نبايد به داور معترض باشند و اگر اعتراضي هم نسبت به نحوه قضاوت داور دارند آن را به فدراسيون ارائه كنند تا ما هم اين اعتراض به اطلاع AFC برسانيم و در ارزيابي ها ترتيب اثر داده شود. اين مسئله هم در رقابت هاي داخلي بايد مدنظر باشد و هم در رقابت هاي خارجي. اصولا مربيان نبايد به داوران اعتراض كنند.
وي در مورد نامه 4 باشگاه ليگ برتري براي دعوت نشدن بازيكنان به تيم ملي گفت: آنها خودشان مي دانند اولويت با تيم ملي است و مسابقات باشگاهي همواره برگزار مي شود. بايد به فكر منافع تيم ملي بود و به آن كمك كرد. همه بايد به تيم ملي كمك كنند تا از اين مرحله به سلامت عبور كند.
كفاشيان در ديدار با سنگال يادآور شد: اگر اتفاق خاصي پيش نيايد اين مسابقه صددرصد برگزار خواهد شد.
وي در مورد احتمال دعوت علي كريمي به تيم ملي براي ديدار با عربستان گفت: اين مسئله مربوط به كادر فني است اما من شنيده ام اين بازيكن مصدوم است.
رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينكه كريمي در ديدار با الشارجه به ميدان رفت تصريح كرد: او در آن مسابقه خوب هم بازي كرد با اين حال اين مسئله به تشخيص كادر فني باز مي گردد. شايد كادر فني تصور مي كرده امكان دارد اين بازيكن مجددا دچار آسيب ديدگي شود. به هر حال در موارد فني ما دخالت نمي كنيم.
كفاشيان در مورد اينكه برخي از دلالان دستگير شده به گفته برخي رسانه ها در نتايج ليگ برتر در دوره هاي گذشته تغيير ايجاد مي كردند گفت: در اين مورد زياد اطلاعي ندارم و وارد اين بحث نمي شوم.

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

گفت‌و‌گوي فارس با قلعه‌نويي درباره كميته‌انضباطي، عنايت و جباري:
كميته انضباطي پنالتي‌هاي ما را زنده كند تا من هم جوابشان را بدهم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر كميته انضباطي به خاطر صحبت هايم درباره داوري مرا احضار كرده پس اين كميته بيايد پنالتي‌هاي ما را زنده كند؛ آن وقت ما هم مي‌رويم به سئوالات اين كميته پاسخ مي‌دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس اتفاقات رخ داده در استقلال، شكست اين تيم برابر الاتحاد عربستان، عدم حضور قلعه نويي در كميته انضباطي، كنار گذاشتن جباري از تمرينات و مشكلات داوري بهانه خوبي بود تا خبرنگار فارس با سرمربي استقلال گفت و گو كند.
متن مصاحبه فارس با قلعه نويي را در زير مي خوانيد:

* عده‌اي معتقدند استقلال در عربستان خوب كار نكرد و عده‌اي ديگر اعتقاد دارند تيم شما در مقابل الاتحاد تا قبل از دريافت گل تساوي فوتبالي منطقي ارائه كرد. نظر خود شما در خصوص اين بازي چيست؟
قبل از هر چيز ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را به تمام مسلمانان و به ويژه مردم ايران تبريك مي گويم.
اعتقاد دارم الاتحاد با توجه به اينكه 6 ملي‌پوش را در تركيب خود دارد حتي از تيم ملي عربستان هم قوي‌تر بود. ضمن اينكه آنها 5 بازيكن خارجي را نيز در اختيار داشتند. ما در نيمه اول سعي كرديم در يك سوم مياني زمين متراكم شويم و فضاها را از آنها بگيريم. طبيعي بود كه با توجه به بازي در زمين حريف در ابتدا بايد هم فضاهاي خالي و هم زمان را از بازيكنان الاتحاد مي‌گرفتيم. در نيمه دوم با توجه به اينكه شناخت بيشتري نسبت به تيم حريف پيدا كرديم روي عمق دفاع و كناره‌هاي اين تيم تله‌گذاري انجام داديم.به همين خاطر آرش برهاني را به زمين فرستاديم تا اين بازيكن از سرعت خودش در عمق و كناره‌ها استفاده كند و همانطور كه همه ديدند، روي يك حركت تاكتيكي به گل رسيديم.

*تعويض دوم شما و حضور شكوري به جاي اكبرپور انتقادات زيادي را به همراه داشت.
با توجه به نزديكي نيمكت‌هاي دو تيم و همچنين فشار جمعيت زياد در ورزشگاه مربي تيم الاتحاد تيمش را با سه فوروارد داخل زمين چيد. حتي در آخر بازي شماره 9 آنها به سه مهاجم ديگر اضافه مي‌شد و عملا الاتحادي‌ها با چهار فوروارد بازي مي‌كردند. در اين هنگام عقل و منطق مي‌گفت كه يك مهاجم كم و يك دفاع اضافه كنيم. قرار بود شكوري توپ‌هاي جلوي كوشكي را بزند كه در هر صورت روي يك اتفاق گل را دريافت كرديم.

* از بازيكنانتان راضي بوديد؟
بله؛ من از آنها تشكر مي‌كنم. واقعا دستشان درد نكند و اگر يكسري اتفاقات رخ نمي‌داد شايد ما برنده بازي مي‌شديم.

* پس از پايان اين ديدار به داور اعتراض‌ كرديد. دليلش چه بود؟
داور يك پنالتي ما را نگرفت. حتي شماره 19 آنها نيز بايد اخراج مي‌شد. تعجب مي‌كنم در نيمه اول درحالي كه فرهاد مجيدي با گلر حريف تك به تك شد، چطور داور به سود تيم الاتحاد خطا گرفت. در مجموع اگر اين داور اين اشتباهات را نداشت شايد نتيجه طور ديگري رقم مي‌خورد. داور حق ما را خورد به خاطر همين اعتراض كردم.

* عده‌اي انتظار نداشتند در اين ديدار فرهاد مجيدي فيكس بازي كند يا معتقد بودند اين بازيكن بايد به جاي جباري درنيمه دوم تعويض مي‌شد.

اين حرف را قبول ندارم. فرهاد يكي از روزهاي خوبش را پشت سر گذاشت؛ چه هنگامي كه مهاجم بود و چه هنگامي كه در نقش هافبك بازي مي‌كرد. ولي تعجب مي‌كنم كه چرا بعضي از دوستان مي‌گويند ما با يك مهاجم بازي كرديم. زماني كه شكوري به زمين آمد، ما مجيدي و برهاني را در خط حمله داشتيم و عملا با دو فوروارد به سمت دروازه حريف حمله مي‌كرديم.

* در خصوص حركت جباري پس از تعويض چه نظري داريد؟
بازيكن پول مي‌گيرد كه خوب تمرين كند و اگر كادر فني صلاح دانست بازي كند. اصلا بازيكن حق اعتراض ندارد. من به بازيكنان تيمم گفته‌ام هر كس احساس مي كند بايد در تيم ما بازي كند و تحمل نيمكت‌نشيني را ندارد، از فردا به تمرين نيايد. براي من بازيكنان هيچ فرقي نمي‌كند. جباري هم در عربستان آن كار را انجام داد و من به خاطر اين بازيكنان اصولم را زير پا نمي‌گذارم. به همين خاطر هم او را در اختيار باشگاه گذاشتم.

* ظاهرا پس از بازي با پيكان جباري در يكي از نشريات مصاحبه‌اي انجام داد كه آن گفت و گو بنا به دلايلي چاپ نشد. اين تصميم شما به آن مسئله مربوط نمي‌شود.
خود شما مي‌گوييد مصاحبه چاپ نشد اما اگر همان زمان هم اين اتفاق مي‌افتاد تصميم آن روز و امروز من هيچ فرقي نمي‌كرد.

* هواداران استقلال معتقدند شما در اين چند وقت مراعات حال جباري را كرده‌ و از بعضي رفتارهاي او چشم‌پوشي كرده‌ايد. اين مسئله را قبول داريد؟
من با هيچ كس راه نمي‌آيم. در بعضي مواقع بازيكن مثل انسان‌هاي ديگر تحت فشار است و بايد با او صحبت كرد اما اينكه بگوييد من مراعات كسي را كردم اصلا درست نيست. مطمئن باشيد به خاطر پايمال نشدن منافع استقلال با هيچ كس تعارف ندارم.

* شايعه شده يدا... اكبري هم به خاطر مصاحبه‌هايش تا آخر فصل شانس بازي در استقلال را ندارد. آيا چنين مسئله‌اي صحت دارد؟
با اكبري صحبت كردم. او گفت كه صحبت‌هاي منتشر شده در مطبوعات از قول او نيست والا اگر اكبري هم مصاحبه‌اي عليه استقلال انجام مي‌داد مطمئن باشيد او را از تيم كنار مي‌گذاشتم.

* به نظر مي رسد خيلي از بازيكنان استقلال اين روزها مشكلات مالي را به خاطر شما تحمل مي‌كنند. در اين خصوص چه صحبتي داريد؟
من از بازيكنان تيمم ممنونم كه تا به حال صبوري به خرج داده‌اند اما آن سر قضيه هم را نگاه كنيد كه واعظ آشتياني زحمات زيادي را متحمل مي‌شود. استقلال تعريف بودجه ندارد و به همين دليل يكسري دغدغه‌هاي مالي براي مديرعامل پيش مي‌آيد كه او در پي حل كردن آنها است. در حال حاضر بيش از 9 بازيكن در تيم ما حضور دارند كه پول زيادي دريافت نكرده‌اند اما به نظر من روزي كه واعظ، مديرعامل استقلال شد مردانگي كرد. وي 3 ميليارد پول به اين تيم تزريق كرد در حالي كه مي‌توانست بگويد بدهي‌هاي سال گذشته به من ارتباطي ندارد، اما اين كار را انجام نداد و اول در پي تسويه‌حساب طلب بازيكنان از فصل گذشته برآمد. اگر قرار بود واعظ پولي به بازيكنان در خصوص اين فصل بدهد، اعضاي تيم ما الان بيش از 65 الي70 درصد مطالباتشان را دريافت كرده بودند. اعتقاد دارم مديريت و كادر فني صداقت به خرج دادند تا كسي براي دريافت طلبش به مشكل برنخورد.

* شما به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال دعوت شده‌ بوديد. اما به اين جلسه نرفتيد.
بله، نرفتم. آنها هر تصميمي مي‌خواهند بگيرند.

* يعني هر حكمي صادر كنند مي‌پذيريد؟
من حرف هايم را زده‌ام اما سئوال من اين است مگر فوتبال ما ديكتاتوري است،‌ كه هر كس بخواهد سخني بگويد محرومش كنند. اگر به اين شكل است كه كميته انضباطي به خاطر صحبت هايم درباره داوري مرا احضار كرده پس اين كميته بيايد پنالتي‌هاي ما را زنده كند؛ آن وقت ما هم مي‌رويم به سئوالات اين كميته پاسخ مي‌دهيم. در همين دو بازي گذشته كارشناسان گفتند كه قرباني نبايد اخراج مي‌شد و پنالتي روي مجيدي درست بود. اين را ما كه نگفتيم؛ كارشناسان داوري گفتند. يا همان اتفاقات رخ داده در ديدار مقابل پيكان. شما محاسبه كنيد اگر از همين دو بازي 6 امتياز را مي‌گرفتيم الان بي‌دغدغه در صدر جدول به كار خود ادامه مي‌داديم.

* ظاهرا اين صحبت‌هاي شما به خاطر ناراحتي از آقاي عنايت بود.
ببينيد من جايي كه منافع باشگاه استقلال در خطر باشد، صحبت‌ام را انجام مي‌دهم. برايم فرقي نمي‌كند يك سال محرومم كنند يا شش ماه. اصلا مي‌خواهم بپرسم چرا كميته انضباطي اين همه پنالتي‌هاي نگرفته ما را بررسي نمي‌كند.

* عنايت بعد از بازي استقلال والاتحاد اعلام كرد رفتار شما زيبنده فوتبال ايران نبود.
رفتار من ربطي به عنايت ندارد. ايشان بهتر است به جاي نقد كردن من به فكر ارتقاي سطح داور كشور باشد.

* در خصوص بازي تيم ملي مقابل كنيا چه صحبتي داريد؟
من تنها دقايق كوتاهي از اين بازي را ديدم و نمي‌توانم از لحاظ فني نظري بدهم اما معتقدم اين بازي‌ها به تجربه بازيكنان ملي ما اضافه مي‌كند.

* ديدار حساسي مقابل الجزيره پيش رو داريد. چه برنامه‌هايي براي شكست الجزيره در تهران داريد؟
الجزيره يكي از تيم‌هاي خوب ليگ امارات است كه مهره‌هاي بسيار بزرگي دارند. ما دو سه فيلم اين تيم را آناليز كرديم و با توجه به شكستي كه در عربستان متحمل شديم اگر مي‌خواهيم جزء يكي از دو تيم صعود كننده باشيم بايد در ديدار روز چهارشنبه به پيروزي برسيم.

* در پايان صحبتي با هواداران استقلال نداريد؟
- آنها هميشه شرايط حساس را درك مي‌كنند. فقط ما نگران آنها هستيم كه در سرما و گرما و بي‌پولي ما را تحمل كرده و اميدوارم كه هيچ وقت شرمنده آنها نباشيم.

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
كاظمي: داور كمر تيم ما را شكست

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال استقلال گفت: در ديدار با الاتحاد عربستان داور كمر تيم ما را شكست.

حسين كاظمي در گفت و گو با خبرگزاري فارس عنوان كرد: در بازي مقابل الاتحاد به اتفاقات فوتبال باختيم. در دقايق پاياني بخت با ما يار نبود و مهمتر از آن قضاوت داور بود كه كمر تيم ما را شكست.
وي ادامه داد: در 3 صحنه داور با سوت هاي اشتباه خود به ضرر ما قضاوت و سعي كرد بازي را به نفع ميزبان اداره كند. با اين حال ما نيز قدر گلمان را ندانستيم و 3 امتياز را از دست داديم.
كاظمي درباره ديدار تيم ملي برابر كنيا اظهار داشت: حريف تيم خوبي بود. آنها فوتبال تاكتيكي ارائه كردند. اين مسابقه محك جدي براي ما بود.
وي در مورد ضربه پنالتي كه تبديل به گل كرد؛ گفت: من هميشه عادت دارم ضربات پنالتي ام را محكم بزنم. دوست نداشتم در اين بازي ملي اين ضربه را از دست بدهم.

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

برهاني در گفت و گو با فارس:
فكر نمي‌كردم ناراحتي‌ام از جباري اين همه حاشيه به وجود بياورد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: فكر نمي‌كردم ناراحتي‌ام از جباري در هنگام تعويض اين همه حاشيه به وجود بياورد.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص ديدار تيم‌هاي استقلال و الاتحاد عربستان عنوان كرد: تصور نمي‌كرديم از اين بازي بازنده خارج شويم. ما براي 3 امتياز به عربستان رفتيم اما اعتقاد دارم گلي كه زودتر از الاتحاد زديم توقعات را از ما بالا برد. به همين دليل پس از خوردن دو گل شكست ما بيشتر به چشم آمد وذگرنه قبول دارم كه خوب بازي نكرديم.
برهاني در خصوص برخي حرف و حديث ها پس از بازي اظهار داشت: ‌من با قلعه‌نويي و مجتبي جباري رابطه‌اي بسيار دوستانه دارم اما اگر در داخل خانواده هم حرفي زده باشم بازيكنان نبايد آن را به روزنامه‌ها انتقال دهند. معتقدم مشكل خانوادگي بايد در داخل خانواده حل شود و انتقال مسائل به بيرون از مجموعه تيمي باعث حاشيه مي‌شود.
وي در خصوص اينكه هنگام تعويض، جباري قهر كرد؛ گفت: در مورد جباري زيادي شلوغش كرده‌اند. جباري از من ناراحت نبود. هنگامي كه من به خاطر حركت مجتبي سرم را تكان دادم به شدت ناراحت بودم و البته به اين قضايا هم فكر نمي كردم كه چنين حاشيه‌هاي به وجود مي‌آيد.
برهاني در خصوص اينكه آيا حركت جباري حرفه‌اي بود يا نه تاكيد كرد:‌ مگر زيدان در جام جهاني با سر به سينه ماتراتزي نكوبيد. زيدان يك بازيكن حرفه‌اي بود اما در آن لحظه نتوانست خودش را كنترل كند.
مهاجم استقلال در مورد خط خوردن از تيم ملي تصريح كرد: از اين موضوع خيلي ناراحتم. دعوت نشدنم به تيم ملي در روحيه‌ام تاثير منفي گذاشت. امسال سعي كردم بازي‌هاي خوبي براي استقلال انجام دهم. در اين چند هفته اخير انتقادهايي از من شد كه بخشي از آن را مي پذيرم و بخشي را قبول ندارم.
برهاني يادآور شد: در اين چند هفته كل تيم استقلال افت داشته است كه اين افت 50 درصد روي كار من تاثيرگذار بود. البته 50 درصد ديگر بر گردن خودم است. به طور مثال در بازي در مقابل پاس همدان خوب بازي نكردم اما بعد از آن بازي يك ريكاوري روحي و جسمي انجام دادم كه متاسفانه كادر فني از من استفاده نكرد. اگر در ديدار با ذوب‌آهن نيمكت‌نشين نبودم شايد به تيم ملي دعوت مي‌شدم. ولي به تصميمات امير قلعه‌نويي احترام گذاشته و تابع هستم.
برهاني در خصوص وضعيت قراردادش با استقلال گفت:‌ قراردادي دو ساله با اين تيم دارم اما در صورتي كه پيشنهاد خارجي داشته باشم، مي‌توانم اين تيم را ترك كنم. تمام فكر و ذكرم معطوف به استقلال است و اميدوارم با اين تيم در ليگ و رقابت‌هاي آسيايي نتايج خوبي بگيرم.
مهاجم 18 گله استقلال در خصوص ديدار روز چهارشنبه مقابل الجزيره گفت: ديدار سختي پيش رو داريم و با توجه به شكست قبلي تنها به سه امتياز اين بازي فكر مي‌كنيم .

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

با تاكيد شريفي
قلعه‌نويي ساعت 18 امروز به كميته انضباطي مي‌رود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران امروز عصر در جلسه كميته انضباطي شركت خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، گفته مي‌شد با توجه به مصاحبه اخير امير قلعه نويي مبني بر اينكه حاضر نيست در جلسه كميته انضباطي شركت كند، وي امروز نيز در جلسه كميته انضباطي شركت نخواهد كرد.
شايعه شده بود كه وي با وجود قول واعظ آشتياني به مجتبي شريفي امروز نيز در اين جلسه غيبت خواهد داشت؛ اما رئيس كميته انضباطي در اين مورد به خبرنگار فارس گفت: امروز ساعت 18 امير قلعه نويي در جلسه كميته انضباطي شركت خواهد كرد تا اين شايعات هم پايان يابد.

منبع

۲۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

با كنار گذاشتن جباري
رينالدو مقابل الجزيره به ميدان مي رود

خبرگزاري فارس: با تصميم كادرفني تيم فوتبال استقلال مبني بر كنار گذاشتن جباري، هافبك پرويي جايگزين اين بازيكن مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي به دليل رفتار مجتبي جباري در جريان بازي اين تيم مقابل الاتحاد اين بازيكن را با توجه به تاكيد مسئولان باشگاه از حضور در تمرينات منع كرد.
اين تصميم در حالي گرفته شده كه استقلال چهارشنبه هفته جاري بازي حساسي مقابل الجزيره دارد اما اين دليل بر اين نشده كه مسئولان باشگاه و يا مربيان اين تيم با مصلحت انديشي قصد داشته باشند بعد از اين بازي تكليف جباري را مشخص كنند.
اين بار در مقابل ناهنجاري هاي رفتاري جباري باشگاه استقلال قصد ندارد كوتاه بيايد و اين بازيكن در صورتي كه در اين سه روز باقي مانده اتفاق ويژه اي رخ ندهد به طور حتم براي بازي مقابل الجزيره در فهرست 18 نفره نخواهد بود.
در صورتي كه اين تصميم پا بر جا بماند امير قلعه نويي قصد دارد از رينالدو در خط مياني استفاده كند.

منبع

۲۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
قلعه‌نويي مرد روزهاي سخت نيست را قبول ندارم

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: با اين حرف كه قلعه نويي مرد روزهاي سخت نيست، مخالفم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير واعظ آشتياني در حاشيه ديدار روساي فدراسيون‌ها با رئيس سازمان تربيت بدني، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم دغدغه فدراسيون دوچرخه‌سواري و هم دغدغه استقلال را دارم. براي هر دو نهاد برنامه دارم و با حضور نيروي انساني، مي‌توانم آنها را پر قدرت در عرصه‌ها قرار دهم.
رئيس فدراسيون دوچرخه سواري در مورد تصدي دوشغله‌ها در ورزش اظهار داشت: به قانون احترام مي‌گذارم؛ اما فقط يك نهاد نمي‌تواند قانون را تفسير كنم. زماني كه ارگان‌ها با مسئله دو شغله ها مشكلي ندارند و حتي مجلس شوراي اسلامي به آن ايراد نمي‌گيرد و ديوان محاسبات نيز همين رويه را، چرا رئيس سازمان بازرسي چنين ايرادي مي‌گيرد؟
وي تاكيد كرد: تابع قانون هستم؛ اما برايم جاي سوال است كه چرا سازمان بازرسي به دو شغله‌ها ايراد مي‌گيرد و ديگران در مواجه با اين مسئله مي‌گويند اين شغل نيست. قانون قابل احترام است و حتما مي خواهيم آن اجرا شود؛ اما اميدوارم جواب سوال من نيز پيدا شود.
مديرعامل استقلال در مورد ديدار با الاتحاد عربستان گفت: هيچكس باور نمي‌كرد از اين تيم شكست بخوريم. بازيكن الاتحاد اگر 100 بار ديگر شوت بزند، يك بار هم آن توپ گل نمي‌شود. فوتبال جذابيتش به همين است. در اين شكست كادر فني مقصر نيست و اتفاق غير مترقبه‌اي رخ داد.
واعظ آشتياني تصريح كرد: بايد تجربه داشته باشيم كه بتوانيم در 10 دقيقه پاياني، نتيجه را حفظ كنيم و از گل‌هاي زده شده مراقبت كنيم.
مدير عامل استقلال در مورد اينكه مي‌گويند قلعه نويي مرد روزهاي سخت نيست، گفت: هر اظهار نظري قابل احترام است. هر مربي سليقه خودش را دارد؛ اما گاهي اوقات فنون در كنار هم جواب نمي‌دهند. با اين حرف كه قلعه نويي مرد روزهاي سخت نيست، مخالفم. مگر روزهاي سخت چه روزهاي هستند؟
آشتياني در مورد شايعه اخراج مجتبي جباري گفت: جباري كنار گذاشته نمي‌شود؛ بلكه بايد تنبيه سازنده شود تا فوتبالش پايان پيدا نكند و درسي از كاري كه گرفته، بگيرد.

منبع

۲۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

در تمرين امروز
هواداران استقلال خواهان اخراج جباري شدند

خبرگزاري فارس: طرفداران تيم فوتبال استقلال در تمرين امروز خواهان اخراج هافبك خاطي تيمشان شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال از ساعت 15:45 امروز در ورزشگاه دستگردي تهران تمرين كرد. مهم ترين اتفاقي كه رخ داد شعار هوادارن تيم عليه مجتبي جباري بود. آنها خواهان اخراج اين بازيكن از استقلال شدند.

*شماري از بازيكنان از علي نظري جويباري سرپرست تيم حقوق خود را مطالبه مي كردند كه وي به بازيكنان وعده داد كه روز آينده بخشي از مطالبات پرداخت شود.

*سياوش اكبرپور و ميلاد نوري غايبان تمرين امروز بودند.

*وحيد طالب لو بعداز 40 دقيقه تمرين را ترك كرد.

*يكي از ليدرهاي پرسپوليس در تمرين استقلال حضور داشت. ظاهرا وي به واسطه دوستي با برخي از ليدرهاي استقلال سر تمرين اين تيم حضور يافته بود.

استقلال ساعت 15 روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادي در دومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا به مصاف الجزيره امارات خواهد رفت.

منبع

۲۶ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

قلعه نويي خطاب به بازيكنان:
با پيروزي برابر الجزيره به هواداران عيدي بدهيد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال در تمرين امروز از بازيكنان خواست با پيروزي برابر الجزيره به هواداران عيدي بدهند.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي در تمرين امروز استقلال نقاط ضعف الجزيره را براي شاگردانش توضيح داد و از آنها خواست تمام تلاش خود را براي پيروزي به كار بگيرند. وي به مدت 10 دقيقه براي بازيكنان به صحبت پرداخت و به آنها گوشزد كرد كه 3 امتياز اين مسابقه حياتي است و بايد با اين پيروزي به هواداران عيدي بدهند.

* تمرين استقلال از ساعت 16:15 در زمين شماره يك آزادي آغاز شد.

* هيچ تماشاگري در تمرين حضور نداشت.

* مجتبي جباري تنها غايب تمرين بود.

* سرمربي استقلال با حسين كاظمي به طور اختصاصي تمرين كرد.

* در جريان تمرين داوران بازي فردا نيز در حال گرم كردن خود بودند.
استقلال ساعت 15 فردا در ورزشگاه آزادي ميزبان الجزيره امارات است.

منبع

۲۷ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
اميرآبادي از فهرست استقلال كنار گذاشته شد

هافبك تيم فوتبال استقلال از فهرست اين تيم براي ديدار با الجزيره امارات خط خورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي اميرآبادي به دليل مصدوميت نمي تواند تيمش را در بازي فردا همراهي كند.
به اين ترتيب نام اين بازيكن براي ديدار با الجزيره از فهرست استقلال خط خورد.

تركيب احتمالي استقلال در بازي فردا برابر الجزيره كه از ساعت 15 آغاز مي شود به شرح زير است:
وحيد طالب لو، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، پژمان منتظري، هاشم بيك زاده، خسرو حيدري، فابيو جانواريو، حسين كاظمي، فرهاد مجيدي، آرش برهاني و سياوش اكبرپور
مجتبي جباري نيز به دلايل انضباطي از استقلال كنار گذاشته شده است.

منبع

۲۷ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۵۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۳۲۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۳۷۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۵۴۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۵۶۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۲۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۷۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۴ کاربر آنلاین است. (۱۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!