به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
کنفرانس مطبوعاتی شکرانه درباره شرایط پورتو

علی شکرانه، رئیس و مالک پورتو پس از مدت ها در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و گزارش کاملی از شرایط پورتو داد.

وضعیت پورتو

از لحاظ روحی بهتر شدیم. در نیم فصل اول که تیم را تحویل گرفتم، چندین برد خوب بدست آوردیم، بعد از آن نتایجمان رو به افت رفت و معمولی شد. با عملکرد خوبی که در نقل و انتقالات داشتیم انتظارات برای نیم فصل دوم بیشتر شد. من از تیمم انتظار بیشتری داشتم، نیم فصل دوم را رویایی آغاز کردیم، پیروزی برابر اینتر، آرسنال، میلان و رئال مادرید کار بزرگی بود که ما انجام دادیم. متاسفانه بعد از چند پیروزی شرایط تیم بد شد و پس از چندین باخت پیاپی، وضع پورتو نامناسب شد.

اگر شرایط تغییر نمی کرد الان رتبه ای یک رقمی داشتیم. به هر حال گذشته ها گذشته، به آینده خوش بینیم و رو به جلو حرکت خواهیم کرد.

جام همایونی

با تمام قوا در این جام حاضر می شویم. بازی نخستمان را در خانه با والنسیا 2-2 کردیم ولی اطمینان داریم که در مستایا پیروز خواهیم شد. هدف ما قهرمانی در این جام است و تمام تلاش خود را برای آن خواهیم کرد.

بدشانسی های تیم

بسیار بدشانسیم. بار ها با 2-3 گل پیش افتادیم اما در نهایت نبردیم. اگر این بدشانسی ها نبود ما اکنون شاید 10-12 امتیاز بیشتر در لیگ داشتیم. فوتبال همین است!

نقل و انتقالات

برای جذب چند بازیکن به توافق رسیده ایم. فعلا مایل به صحبت کردن راجع به نقل و انتقالات نیستم ولی بدانید که با کمترین خرج، بهترین خرید ها را کرده ایم.

بازی جمعه برابر تاتنهام

اگر در زمین مسابقه حاضر شوند (!) با تمام قوا برای برد تلاش خواهیم کرد. باید این بازی را ببریم.

حرف آخر

همانطور که پیش از این نیز گفته ام، پورتوی واقعی را در فصل آینده خواهید دید!

۲۵ شهریور ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

صبح والنسیا
اولین و قدیمی ترین نشریه لیگ فانتزی
و نشریه رسمی سازمان لیگ فانتزی

عدالت در لیگ فانتزی

طرحی که شکست خورد

محل تبلیغات شما

مسئله عدالت در لیگ فانتزی بر می گردد به چند فصل پیش که لیگ فانتزی شروع به کار کرد. داستان از آنجایی شروع شد که چند تیم خوب رو چند نفری گرفتند و برای اینکه عدالت برقرار شود مقدار بودجه بیشتری نصیب مابقی تیم ها شد.
اما این بودجه فقط جنبه آماری داشت و در بازار نقل و انتقالات عملا بی ارزش بود. این اتفاق باعث شروع یک معذل جدید در لیگ شد، معذل «بی ارزش بودن پول».
با توجه به بی ارزش بودن پول تیم های ضعیف اقدام به خریدن بنجل های تیم های قوی تر با قیمت نجومی کردند. چیزی که بیش از پیش به بی ارزش شدن پول دامن میزد.
تزریق های بی امان پول به لیگ به بهانه جایزه و تشویق هم به اصطلاح باعث نقدینگی شد و باز هم پول بی ارزش تر از قبل شد.
اما داستان به آنجایی بر میگردد که با شروع کار سازمان لیگ انتظار می رفت سازمان لیگ به تعهدات خود مبنی بر اقدام به افزایش ارزش پول پایبند باشد. انتظاری که در ثبت قانون سقف خرید سه برابر به نظر می رسید در حال به ثمر نشستن است. اما بعد با تزریق بی حساب و کتاب پول به سازمان لیگ بار دیگر امید تیم هایی که دل به بودجه خود بسته بودند و منتظر بودند دور آن ها شروع بشود ناامید شد.
بدون شک از سازمان لیگی که اکثر اعضای آن جزو تیم های دسته اول انتظاری جز این نمی شد داشت. با نگاهی به مصوبات سازمان میتوان متوجه شد که سازمان لیگ نه تنها هیچ تعهدی مبنی بر ارزشمند کردن پول ندارد، بلکه علاقه مند به بی ارزشتر کردن پول است.
امید است در انتخابات پیش روی سازمان لیگ با توجه به اینکه تغییراتی در مدیران بعضی از تیم ها حاصل شد اعضای لیگ کاربرانی را بعنوان عضو سازمان لیگ انتخاب کنند که سیاست هایی از جمله ارزشمند کردن پول و اجرای عدالت در لیگ را به منافع شخصی خود ترجیه دهند.

محمد رضا بارانی

محل تبلیغات شما

کانون هواداران والنسیا

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱ مهر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «بدشانس بوده ایم اما قهرمانی از آن ماست».

لوئیز انریکه مارتینز، سرمربی بارسلونا، پس از چند هفته سکوت، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حساس تیمش در تورین شرکت کرد و در مورد مسائل گوناگونی به بحث و گفتگو پرداخت.

نتایج اخیر

«از نظر اسکوربورد خوب نبوده ایم، این را قبول داریم. انتظارات از تیم ما بسیار بالاست و هواداران با کسب چند نتیجه ضعیف، به شدت افسرده می شوند. اما آنها نباید از یاد ببرند که ما هنوز در صدر جدول هستیم و شانس اول قهرمانی محسوب می شویم».

شکست خانگی برابر آرسنال

«این تیم بسیار خوش شانس است. فکر می کنم در طی چند هفته اخیر، همه این مسئله را به وضوح دیده باشند. این را به ضد فوتبالی که بازی می کنند، اضافه کنید. کافی است یک گل پیش بیافتند تا فرانک دستور ارائه یک بازی دفاعی را به تیمش بدهد. من سبک بازی آنها را نمی پسندم. ما از دقیقه 1 تا دقیقه 90 حمله می کنیم، بدون اینکه به این فکر کنیم که بازی چند چند است. آنها در برابر ما تنها 3 شوت به چهارچوب داشتند که 2 تای آن گل شد اما 6 شوت داخل چهارچوب ما به هیچ جا نرسید، تیرکهای همیشگی به کنار! وقتی 2-0 به یک تیمی می بازی و امتیاز تیمت بیشتر است، خودش گواه واقعیت ماجراست»!

شکست در برابر میلان

«بازی تلخی بود. می توانستیم بازی را از آن خود کنیم اما بی دقتی مهاجمین ما باز هم کار دستمان داد. تمام مدت در تمرینات دارم به این نادانها می گویم که ضربه آخر را با دقت بزنند اما کو گوش شنوا؟! ما در تمام بازیهایی که نتیجه نگرفته ایم، می توانستیم پیروز میدان باشیم، از جمله بازی با میلان».

تساوی در الکلاسیکو

«بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. حقمان بیش از یک امتیاز بود!»

قهرمانی در لیگ

«روی کاغذ ما به 2 امتیاز از 2 بازی پیش رو نیاز داریم. امیدوارم که با پیروزی برابر یوونتوس، قهرمانی خود را قطعی کنیم. در نیم فصل دوم ما از 15 بازی تنها 23 امتیاز کسب کرده ایم، یعنی متوسط 1.5 امتیاز در هر بازی که آماری بسیار ضعیف است، در حالی که در نیم فصل اول در 17 بازی 42 امتیاز بدست آورده بودیم، یعنی در حدود 2.5 امتیاز در هر بازی! با وجودی که در فاصله نقل و انتقالات نیم فصل تیم را تقویت کردیم و حضور بازیکنانی چون رونی و نیمار هواداران را به تماشای حضور قدرتمندانه تری از تیم محبوبشان امیدوار کرده بود، اما اوضاع اینطور پیش نرفت. باید برای فصل آینده، تدابیر بهتری اتخاذ نماییم. تکیه بر جوانان یکی از استراتژی های اصلی ما در لیگ آینده خواهد بود».

جام حذفی

«باید اعتراف کنم که جام حذفی را جدی نگرفتیم. در بازی رفت برابر مالاگا در آن بازی عجیب غافلگیر شدیم. در بازی برگشت هم نتوانستیم نتیجه را برگردانیم. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و تمام تمرکز خود را بر روی جام حذفی گذاشته بودند، در حالی که تمام توان ما معطوف به لیگ بود. به هر حال بابت از دست دادن جام حذفی از هواداران عذرخواهی می کنم».

نقل و انتقالات

«دو یا سه خرید نهایتا خواهیم داشت. تا زمانی که خریدهای ما به پایان نرسید، برای فروش بازیکنی مذاکره نمی کنیم. هر زمان که لیست فروش ما اعلام شود، تیمهای دیگر می توانند پیشنهادهای خود را ارائه کنند. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نیمار را آنطور که خودش می خواهد، در تیم نگه داریم، اما این بسته به نظر مسئولین آرسنال دارد. ژاوی و اینیستا به تیم بازخواهند گشت که غیبتشان کاملا احساس شد. باستوس ما را به قصد لیگهای عربی ترک کرد و احتمالا آدریانو برای فصل آینده جای او را خواهد گرفت. قرارداد والدس تمدید شده و هیچ مشکلی وجود ندارد. در خط حمله، بویان پیش ما بر می گردد و جزو بازیکنان کلیدی ما خواهد بود. همین طور جیوانی دوس سانتوس. با حضور این دو بازیکن در کنار مسی و رونی، مشکلی در خط حمله نخواهیم داشت. نگردو، الشاراوی و تیو ممکن است تیم را ترک کنند، بستگی به وقایع پیش رو دارد. آلبا، اتوو، کاکا و پودولسکی در لیورپول خواهند ماند. وضعیت ماندن و رفتن لوکاس 50-50 است. آردا توران به احتمال زیاد ما را به طور قرضی یا دائمی ترک خواهد کرد. بازیکنان جوانمان به هیچ وجه فروخته نخواهند شد. در مورد خریدها، احتمالا یک خرید بزرگ خواهیم داشت و یک یا دو خرید برای پوشش ضعف در برخی نقاط از زمین. به هواداران قول می دهم که تیم خوبی را برای فصل آینده خواهیم بست».

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
فرانک دی بوئر:هدف این فصلمان قهرمانی است/تغییر چندانی در ترکیب ایجاد نمی شود/با بازی هایمان همه را سورپرایز میکنیم/با انریکه هیچ دوستی ای ندارم

فرانک دی بوئر سرمربی تیم آرسنال در مصاحبه ی مفصلی با روزنامه هایبوری به موارد زیادی اشاره کرد.این مصاحبه مفصل را در زیر بخوانید

-دوم شدید.نظرتان چیست؟
در ابتدا باید به تیم بارسلونا به خاطر قهرمانی چندباره شان تبریک بگویم.رقابت با بارسلونا بسیار لذت بخش است و واقعا باعث افزایش سطح تیمی ما شد.در مورد سوالتان هم باید بگویم واقعا هدف ما در ابتدای فصل فقط رتبه ی بالاتر از فصل گذشته بود.یعنی ما به هیچ وجه برای قهرمانی نرفته بودیم.اما پس از ده هفته صدر نشینی ما قهرمانی می خواستیم.در خیلی از بازی ها با تمرکز بازی کردیم؛ولی متاسفانه نتوانستیم قهرمان شویم.اگر اول فصل به شما میگفتند نایب قهرمان میشوید من بسیار خوشحال می شدم ولی اگر وسط فصل این را به من میگفتند بسیار ناراحت.
-چرا به تیم بارسلونا زودتر تبریک نگفتید؟
یک جوّی راه افتاده بود که من هم ترجیح دادم با آن جو حرکت کنم.مطمئنا قهرمانی آن ها درست بوده.هرچند اشتباهات داوری، وحشتناک بود ولی به هر حال اشتباهات داوری جزئی از لیگ است.
-چرا بعد از بازی مقابل بارسلونا گفتید آن ها در لیگ دست دارند؟
ببینید، در برابر اتهاماتی که آن ها به باشگاه و من زدند این خیلی کوچک بود ولی به هر حال این که هر بار که ما مسابقه داشتیم بازی به تعویق می افتاد کمی عجیب بود.
-هدفتان برای این فصل چیست؟
مطمئنا تیمی که دوم می شود تنها چیزی که باید در فصل بعد بخواهد قهرمانی است.ولی من بیشتر دوست دارم به سرنوشت لیورپول دچار نشوم
-در فصل قبل کدام بازی ها را شانسی بردید و کدام بازی ها را با بدشانسی نبردید؟
فکر میکنم بازی مقابل اینتر که در دقیقه 90 گل زدیم خیلی شانسی بود.البته چند بازی دیگر هم بود.اما در چندین بازی ما با بدشانسی نبردیم.بازی رفت مقابل بارسلونا،بازی برگشت در برابر آژاکس،بازی برگشت در مقابل سیتی و چلسی و چند بازی دیگر اما واقعا در اکثر بازی هایی که حقمان باخت بوده باختیم.
-گل نزنی های ون پرسی شما را کلافه نکرد؟
در مقطعی او گل نمیزد.واقعا کلافه شده بودم.ولی نمی توانستم او را بکشم.به هر حال وقتی به او نیاز داشتیم او گلزنی کرد.
-نظرتان راجع به درخشش ریبری چیست؟
اشتباه کردیم که او را فروختیم.و البته از بابت این موضوع ناراحتم.در تمام فصل این را نگفتم ولی واقعا اشتباه بدی کردم.ولی ما بدون ریبری هم بسیار موفقیم
-در فصل آینده چه بازیکنانی را خواهید فروخت؟ورودی هایتان چه کسانی هستند؟
خروجی های زیادی داریم از جمله آن ها موتینیو،چمبرلین،دی ماریا،لاوزی و مارکینیوش به صورت قرضی هستند.
در مورد ورودی ها هم باید بگویم در مجموع ترکیب تیم تغییر نمیکند.تیتی هانری،اولیور تورس،لوکاس داین و اشکان دژاگه را به تیم اضافه کردیم.
-شما با کمترین میانگین سنی قهرمان شدید.نظرتان چیست؟
به نظر من در لیگی که 34 هفته باید بازی کنیم بهترین حالت استفاده از جوانان با انگیزه و در عین حال با استعداد است.در کنار این ها باید بازیکنانی در تیم باشند که تیم از لحاظ بالانس در بهترین شرایط باشد.
-بهترین خاطره تان از فصل گذشته چیست؟
بهترین خاطره من دومین مسابقه لیگ است.ما در سی دقیقه چهار گل زدیم و برنده شدیم.فوق العاده بود.مونیاین در آن بازی در حد سوپراستار بود.اگر آن بازی با نتیجه 3-0 تمام می شد شاید سرنوشت فصل قبل گریبانمان را میگرفت.البته بردمان در مقابل بارسلونا هم طعم خوبی داشت.در نیوکمپ آن ها را زمین گیر کردیم.
-تیم آژاکش از شما به عنوان سرمربی آینده نام برده.؟
بله شنیده ام.فکر میکنم که اشتباهی شده است.
-نیمار هم که به بارسلونا نرفت؟
نیمار به بارسلونا نرفت چون من نخواستم که برود.او می خواست که به بارسلونا برود و من به او گفتم نیم فصل به آن جا برو و بعد تصمیم بگیر.او از سوپراستاری رفت و آن جا به بازیکنی عادی تبدیل شد.او برگشته و مطمئنا در آرسنال خواهد ماند.مگر این که بارسلونا مسی و پیکه را یکجا بدهد.
-حالا چرا پیکه؟
با رفتن مارکینیوش به یک ذخیره مطمئن برای کوشیلنی و ورمائلن نیاز دارم.(با خنده)
-شما آمار فوق العاده ای نداشتید؟چطور این اتفاق افتاد؟
کاش آمار نیم فصل اول هم منتشر کنند تا به آن ها آمار فوق العاده نشان می دادم.ما در نیم فصل دوم افت کردیم.
-با لوییز انریکه دوستید؟
قبلا بودم.الان هیج دوستی ای ندارم.البته دشمنی هم ندارم
-چرا؟
حرف هایش را دوست ندارم.او بدون مدرک حرف می زند.من فقط به خاطر این که او دوستم بود سعی کردم با احترام با مسئولان بارسا حرف بزنم.اما او فقط توهین میکرد.او سعی کرد داوران را تحت تاثیر قرار بدهد.من با احترام مربی گری میکنم و او با لمپن بازی و قلدربازی.او مورینیو وار فکر میکند و من خوشم نمی آید.برای من مهم ترین چیز ادب و شخصیت است.اما او فقط به نتیجه آخر فکر میکند.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: خوب است که لیگ را در خانه شروع می کنیم.
از خریدها کاملا راضی هستم. فرانک را دوست دارم.

روز گذشته و پس از پایان مراسم قرعه کشی فصل جدید لیگ فانتزی، لوئیز انریکه مارتینز سرمربی آبی و اناری ها در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد. این اولین کنفرانس مطبوعاتی رسمی سرمربی بارسلونا در فصل جدید رقابتها تلقی می گردد.

فصل جدید

مثل قبل؛ با انگیزه و برای فتح جام آغاز خواهیم کرد. ما هرگز از بردن جام سیر نخواهیم شد، و انگیزه بازیکنانم نیز ذره ای کاهش نیافته است. آنها درست همانند سه سال اخیر، تشنه پیروزی و زدن پوز بعضی ها هستند (خنده خبرنگاران).

قرعه کشی لیگ

خوشحالم که بازیها را در خانه شروع می کنیم. این یک مزیت است. با حضور تماشاگرانمان می توانیم در مقابل تیم قدرتمند منچستر بازی خوبی ارائه دهیم و اولین سه امتیاز خود را کسب کنیم.

خروجی های تیم

پیکه و آلوز ما را ترک کردند که از بازیکنان اصلی من بودند. از رفتن آنها بسیار ناراحتم. هرگز فکر نمی کردم زمانی برسد که آنها را در لباس تیم دیگری ببینم. جالب است که پیکه در هفته اول رقابتها به نیوکمپ بازخواهد گشت. امیدوارم تماشاگران با احترام با او برخورد کنند. همه ما می دانیم که او خودش نیز تمایل داشت تا در بارسا بماند، اما قضایا جور دیگری پیش رفت.

نگردو هم ما را ترک کرد. مطمئنم که او امسال بازیهای درخشانی برای آژاکس انجام می دهد و داغ بزرگی بر دل مدیران مالاگا خواهد گذاشت (با خنده).

رونی، اتوو، آلبا و لوکاس هم در لیورپول هستند. این فرقی ندارد با اینکه آنها در خانه می بودند. بندر لیورپول همان حسی را برای بازیکنان ما دارد که بندر بارسلونا که خانه آنهاست، آن را داشته است. برای آنها آرزوی موفقیت ویژه می کنم.

پودولسکی هم از ما جدا شد و به بایرن پیوست. او از بازیکنان دوست داشتنی من بود، اما می خواست فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد. امیدوارم در تیم جدیدش بدرخشد.

الشراوی و کامپاینرو هم برای کمک به تیم تازه صعود کرده فیورنتینا به این تیم رفتند. امیدوارم با تجربه بیشتر به جمع ما بازگردند.

ورودی ها

خرید آگرو اقدام بزرگی بود. ما به یک تمام کننده حرفه ای نیاز داشتیم. صرف نظر از مزیت فنی خرید سرجیو، از آتشی که به جگر برخی مدیران گذاشتیم خوشحالم (خنده خبرنگاران). راموس بر خلاف میل باطنی من به اینجا آمد. با این وجود در طی مدت اخیر، او خیلی تغییر کرده و تلاش نموده تا گذشته بدش را پشت سر بگذارد و با مکتب کاتالان خود را پالایش کند.

ریو میائیچی؛ این پسر گوگولی من است . از اولین باری که بازی او را دیدم، شیفته اش شدم. او یک ستاره عالی خواهد شد. گرچه او فعلا بسیار جوان و کم تجربه است، اما قطعا در طول فصل از او استفاده خواهم کرد.

دیگر بازیکنی که دوست داشتم همیشه به بارسلونا برگردد، مارتین کاسرس بود. این پسر یک استعداد واقعی است، اما پپ هرگز نتوانست از او بازی بگیرد. به هر حال او برگشته تا جای خالی دنی آلوز را احساس نکنیم. او رقابت سختی با آدریانو در دفاع راست خواهد داشت.

جیوانی دوس سانتوس

جیو از بازیکنان محبوب من است. او سال گذشته زیاد فرصت نکرد بازی کند. با این وجود، امسال می خواهم از او در ترکیب ثابت تیم استفاده کنم. مدافع چپ؟ بله، درست شنیده اید. من با او صحبت کردم و گفتم که می خواهم مدافعین کناری تیمم بیشتر از قبل در حمله ها شرکت کنند و او بهترین گزینه برای این کار است. وظیفه او 70 درصد حمله و 30 درصد دفاع خواهد بود. شک ندارم که او خواهد درخشید.

بویان کرکیچ

بویان که اصل کاری است (می خندد). فصل گذشته او در مالاگا روزهای خوبی را گذارند. او کاملا آماده است. قصد دارم او را در ترکیب اصلی تیم در کنار آگرو و مسی مورد استفاده قرار دهم. او یکی از کاندیدهای آقای گلی امسال است و یقین دارم که در کنار زوج آرژانتینی، خط حمله قدرتمندی را تشکیل خواهد داد.

تغییر استراتژی تیم

امسال دست یه تغییرات گسترده زدیم. اگر نگاه کنید، نیمکت ما پر از بازیکنان جوان است. حتی داخل زمین هم. ما بیشتر بازیکنان بزرگ خود را به تیمهای دیگر دادیم تا فرصت برای حضور جوانان باز شود. مطمئنم که از این تصمیم پشیمان نخواهم شد.

رقبای احتمالی

کری های فرانک را خواندم. او مجبور است این حرفها را بزند تا زن و بچه اش گشنه نمانند (خنده خبرنگاران). او انسان خوبی است، شک ندارم. او را از نزدیک می شناسم. او گفته دوستی با من ندارد، اما می دانم که قلبا چنین حسی ندارد. ما خیلی اوقات با هم چت می کنیم و حتی با وایبر برای هم پیام می فرستیم. آنجا را دیگر نمی توانند چک کنند، برای همین او حرف دلش را می زند. امسال سعی زیادی کردم تا او را از مدیریت دیکتاتورانه حسینی نجات دهم، اما نشد. به هر حال، روزی این اتفاق خواهد افتاد. برای او آرزوی موفقیت می کنم اما آرسنال را رقیب خود نمی دانم.

منچستر یونایتد تیم خوبی است. آنها می توانند از تجربه سال قبل درس گرفته و نتایج بهتری بگیرند.

همین طور منچستر سیتی. آنها کثیف کار می کنند، پیروزی را به هر قیمتی می خواهند. نمونه اش خرید بازیکن منحوسی مثل رونالدوست. با این حال، آنها در زمین مسابقه حریف دشواری هستند.

دورتموند هم تیم خوبی است. گرچه مدیرش غالبا با رسانه ها دعوا دارد اما بازیکنان خوبی دارند.

بایرن، آژاکس، چلسی، رئال مادرید، میلان و یوونتوس هم می توانند رقبای دشواری باشند.

لیون را هم از یاد نبرید. این تیم با بازیکنان خوبی که جذب کرده و با حضور ستاره ای مثل فالکائو می تواند یک شگفتی ساز واقعی باشد.

در آخر می خواهم بگویم، منتظر بازگشت لیورپول هم باشید. با فرانک ریکارد عزیز صحبت کردم. تیم آنها انگیزه زیادی دارد تا ناکامی فصل قبل را جبران کند.

حرف آخر

منتظر حرف ما در زمین مسابقه باشید. می دانم که پیروزی ما خیلی ها را ناراحت می کند و عده ای که یارای رقابت ندارند، ما را متهم می کنند، اما حرفهایشان ارزشی برایم ندارد. ما سخت کار می کنیم و خود را دوباره در زمین مسابقه اثبات خواهیم کرد.

۱۶ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات

خبرگزاری اسکای اسپورت به تهیه گزارش مختصری از وضعیت تیم منچستریونایتد پرداخت و با سرمربی این تیم مصاحبه کوتاهی داشته است که در ادامه ملاحظه می کنید.

فصل گذشته
تیم منچستریونایتد در فصل گذشته بدترین دوران خود را سپری کرد. در نیم فصل اول هیچ نام و نشانی از منچستری که در دور اول لیگ نایب قهرمان شده بودند ندیدیم. با این حال در نیم فصل دوم با مربی گری تیتو این تیم توانست نتایج بهتری کسب کند.

دوره چهارم لیگ فانتزی
به دلیل بیماری تیتو، برای این که روند درمان خود را طی کند به اجبار باید به طور موقت مربی گری را کنار بگذارد. از این رو باشگاه منچستریونایتد کادر فنی خود را تغییر داد.
سرمربی این تیم دنیس برگ کمپ به همراه دستیارش فیلیپ کوکو هستند و مربی دروازبان ها هم پیتر اشمایکل انتخاب شد.
دنیس برگ کمپ که اولین تجربه خود در لیگ را خواهد داشت، در مورد این فصل صحبت کرد:
من به طور کامل با مربی پیشین تیم، تیتو ویلانووا صحبت کردم، امیدوارم هرچه زودتر سلامت خود را به دست بیاورد.
به نظر من دور چهارم لیگ می تواند فشرده ترین و سخت ترین و هیجان انگیز ترین دوره تاریخ لیگ فانتزی تا به حال باشد.
تیم های قدرتمند بسیاری هستند که بازی مقابل تک تک آن ها دشوار است.

بازیکنان تیم

دنیس در مورد بازیکنان تیم به صحبت پرداخت:
ما بازیکنان فوق العاده ای داریم. دروازبان تیم همیشه خوب بوده است و رهبر تیم ماست.
مدافعین مرکزی پیکه و کیلینی از بهترین های دنیا هستند. پیکه مدافع مورد علاقه من است.
در سمت راست رافائل جوان و سخت کوش و سمت چپ اورای با تجربه را در اختیار داریم.
شاید یکی از قدرتمند ترین خطوط میانی در لیگ را دارا باشیم. بوسکتس، شواینی و فابرگاس. ترکیبی از جنگندگی و بازی سازی. این عالی است.
در خط حمله روبن، ویا، هرناندز می توانند هر دفاعی را متزلزل کنند.
ما روی نیمکت هم بازیکنان آینده دار و خوبی داریم.
موریل که حتما در طی بازیها از او استفاده خواهیم کرد. مونتویا، جونز و بارترا می توانند فرصت های خوبی برای بازی در تیم پیدا کنند.
زوئت، مورنو و دلفائو هم آینده تیم ما هستند.

رقبا
از دید من تمامی تیم ها محترم و قدرتمند هستند. امسال رقابت های سخت و زیبایی را شاهد خواهیم بود. تیم های بارسلونا، آرسنال، دورتموند، میلان، رئال، چلسی همگی مدعی هستند. من امسال تیم پاریس سنت ژرمن را هم حریفی بسیار سرسخت می بینم. در کل برای تمامی تیم ها آرزوی موفقیت می کنم.
هفته اول با بارسلونا، قهرمان سه دوره لیگ بازی داریم. این شروعی بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

هدف تیم
از دیدگاه سرمربی هلندی تیم منچستریونایتد، دستیابی به قهرمانی در این فصل برای هر تیمی دشوار است.
هدف ما در این فصل قرار گیری در بین 5 تیم بالای جدول است. البته در هر بازی برای پیروزی به میدان می رویم و از این نظر هرگز کوتاهی نخواهیم کرد، ولی باید منطقی عمل کنیم.
برای ما بازی زیبا به اندازه نتیجه اهمیت دارد.
مطمئن باشید که با کمک فیلیپ کوکو تیمی راهی مسابقات می کنیم که پرطراوت و زیبا بازی می کند.

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۲۲ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: nadiasahraei
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
از: Teh
طرفدار:
- سسک فابرگاس
- رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- پژمان منتظری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ندود:" امید زیادی برای موفقیت داریم/ پروژه ما بر محوریت فالکائو است."

پاول ندود در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با تیم تاتنهام حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. شرح کنفرانس را در زیر می خوانیم.

شرایط تیم:
در مجموع شرایط راضی کننده ای داریم. بازیکنان خوبی که هر روز بیشترین سطح تمرینات را دارند. فکر می کنم که مدتی برای هماهنگی ما زمان ببرد. ما 9 بازیکن جدید در ترکیب اصلی و سه بازیکن جدید در بین بازیکنانی که برای ادامه فصل به آن ها نیاز داریم. فکر می کنم در اوایل فصل فقط باید به دنبال نتیجه گیری داشته باشیم.

بازیکنان جدید:
بازیکنان بسیار فوق العاده ای به تیم اضفه شده اند. سوپراستار هایی به مانند لاوزی، چرچی،بنات ،آردا،انکولو و بقیه باعث شده اند که تیم ما به تیم خوبی تبدیل شود.

موفقیت تیم:
ببینید ما امید بسیاری به موفقیت داریم. یکی از مزیت های ما این است که تیم ها از سبک بازی ما خبر ندارند. وقتی شما بازیکنی مثل فالکائو را داشته باشید زندگی بر شما آسان می شود.

فروش فالکائو:
ما پروژه خود را با فالکائو آغاز کرده ایم. او بعد از مسی و رونالدو بهترین بازیکن دنیا است و مطمئن باشید او به راحتی به فروش نمی رود. اگر قرار به فروش فالکائو باشد باید بتوانیم با هزینه آن یک تیم فوق العاده بسازیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ دی ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
کیروش: هفته به هفته بهتر می شویم / سیتی مدعی اول قهرمانیست اما بارسا همچنان بهترین تیم لیگ است / آژاکس بادی بود که وزید و رفت!

کارلوس کیروش، سرمربی تیم پورتو، پس از پیروزی ارزشمند تیمش برابر منچستریونایتد به میان خبرنگاران آمد و پیرامون مسائل مختلفی صحبت کرد.

او در خصوص شرایط تیمش گفت: «شروع خوبی نداشتیم اما رفته به رفته بهتر شدیم. در دو هفته اخیر دو پیروزی ارزشمند برابر مالاگا و من یو کسب کردیم که شرایط ما را بسیار بهتر کرد. نکته مهم این است که علاوه بر نتیجه، بازی بهتری را نیز به نمایش می گذاریم. امیدوارم مقابل میلان هم پیروز شویم و این روند فوق العاده را ادامه دهیم».

پس از این صحبت های کیروش، خبرنگاری در مورد شرایط کلی لیگ و دیگر تیمها از او سوال کرد و وی در پاسخ گفت: «سیتی طوفانی بوده، آن ها شانس اول قهرمانی این دوره اند اما به عقیده من بارسا همچنان بهترین است. آژاکس فوق العاده کار کرده و باید به مدیریت جدیدش تبریک گفت، اما مطمئنم عملکرد آن ها بادی بود که وزید و رفت و تداوم نخواهد داشت! با این حال قطعا نسبت به فصل قبل رتبه بهتری کسب خواهد کرد. عملکرد دورتموند نیز تحسین برانگیز است».

او در پایان صحبت های خود افزود: «امیدوارم در این دوره از بالانشین های جدول باشیم».

۱۹ بهمن ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اسکولاری در تیم مالاگا کاره ای نیست!
هیچ توضیحی برای شکست در برابر لیون نیافته ایم!

لوئیز انریکه مارتینز گارسیا، سرمربی آبی و اناری ها، پس از گذشت چند روز از شکست عجیب بارسلونا در برابر تیم لیون، حاضر به صحبت با خبرنگاران شد. وی در مورد این بازی و همچنین بازی پیش رو برابر مالاگا صحبت کرد.

لیون شگفتی ساز

«من همیشه احترام زیادی برای این دست تیمها قائل بوده ام. آنها بودجه کلانی صرف نمی کنند، رونالدو و بیل را نمی خرند، ستارگان آنها هم خانگی هستند، اما بازی خوبی ارائه می نمایند. گرچه باید اعتراف کنم اصلا انتظار شکست را نداشتم! ما دو بازی درخشان را در برابر یووه و رئال به نمایش گذاشتیم و من انتظار داشتیم در برابر لیون هم همان طور بازی کنیم. اما ما خوب بازی نکردیم و شایسته این باخت بودیم. باید به خودمان بیاییم و هیچ بازی را از پیش برنده تلقی نکنیم! من به مدیریت لیون بابت این پیروزی تبریک می گویم!»

بازی در برابر مالاگا

«مالاگا تیم ویژه ای است. خبر دارم که اسکولاری تنها یک مترسک است، و حاج حسین مدام بر سر تمرینات می رود و با بازیکنان صحبت می کند. او از اینکه اسکولاری زبانش را نمی فهمد، استفاده می کند تا تفکرات خودش را در زمین پیاده کند. حتی شنیده ام که ارنج تیمش را قبل هر بازی تغییر می دهد! نمی دانم چرا فیل بزرگ در این شرایط دوام آورده، آن هم با چکهای بی محل حاج حسین که هنوز پاس نشده اند! شنیده ام که اگر کسی با حاج حسین سرشاخ شود، چند لات چک پاس کن را می فرستد تا حالش را جای بیاورند! البته نمی دانم این چقدر صحت دارد، اما پیش از این سابقه کبود بودن چک و چونه بازیکنان مالاگا و ویارئال سابق دیده شده است! البته باید از بازیکنان مالاگا قدردانی کرد که با دریافت 5 درصد از مبلغ قراردادشان، همچنان حاضرند برای این تیم بازی کنند. امیدوارم روزی شاهد مدیریت حرفه ای به جای دیکتاتوری حاج حسین در این باشگاه باشیم. نمی شود امید داشت که با دخالت در کار سرمربی و کشیدن چکهای بی محل، بتوان تیمی را در این سطح حفظ کرد، حالا حتی اگر حاج حسین برود و برای خودش مدال شوالیه هم بخرد»!

رقابت در صدر جدول

«منچستری ها بسیار خوش شانسند! آنها امتیازات مفت زیادی را گرفته اند! هیچ کس هم جرات ندارد در مورد این تیم حرف بزند، چرا که همه از کمربند مشکی مدیر خشن این تیم می ترسند! اما ما حرفمان را صریح می زنیم و از کسی ابایی نداریم: ما تا سرنگونی منچستر شانسی و آزادسازی صدر جدول اشغالی از پای نخواهیم نشست. (صدای شعار الله اکبر حضار فضا را پر می کند)».

۶ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
شکرانه: از فصل آینده، مانژوکیچ، دراکسلر و جیمز رودریگز به پورتو بازخواهند گشت / یووه بسیار عجولانه رفتار کرد، بهتر بود درباره مودریچ با ما حداقل دو کلمه صحبت میکرد!

۶ اسفند ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۹۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۸,۰۶۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۵۹۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۸ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۵۱۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!