به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از تساوي برابر پيكان
قلعه‌نويي: براي اولين بار پنالتي را آوانتاژ دادند
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: پس از 28 سال حضور در فوتبال براي اولين مرتبه ديدم پنالتي را آوانتاژ دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از تساوي يك بر يك برابر پيكان قزوين عنوان كرد:‌ قبل از اينكه بخواهم راجع به مسابقه صحبت كنم بايد از هيات فوتبال استان قزوين و يگان ويژه نيروي انتظامي اين استان تشكر ويژه‌اي داشته باشم زيرا شرايط خوبي براي برگزاري مسابقه به وجود آوردند.
وي افزود: امروز بدشانس بوديم و برخلاف روند مسابقه يك گل دريافت كرديم. مي‌توانستيم در اين مسابقه پيروز شويم اما به دليل كم دقتي از فرصت‌هايمان استفاده نكرديم. متاسفم كه بگويم پس از 28 سال حضور در فوتبال براي اولين مرتبه ديدم داور پنالتي را آوانتاژ اعلام مي‌كند. در آن صحنه سعيد لطفي بايد از زمين اخراج مي‌شد و جهانبازي يك پنالتي به سود استقلال اعلام مي‌كرد.
سرمربي تيم استقلال ادامه داد: پيكان يك مربي جوان و باهوش دارد و بازيكنانش امروز بسيار با انگيزه بودند. البته انگيزه بازيكنان اين تيم‌هه فقط مقابل استقلال و پرسپوليس مضاعف مي‌شود.
قلعه‌نويي در مورد علت افت تيم استقلال اظهار داشت: همه تيم‌ها در دنيا افت مي‌كنند. حتي بارسلونا كه ركوردار گلزني است دچار افت شده است. البته امروز ما چند بازيكن مصدوم خود را در اختيار نداشتيم. جانواريو مي‌توانست 20 دقيقه براي ما بازي كند اما او را براي ديدار با ذوب آهن و حضور در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا حفظ كرديم.
وي ادامه داد: در نيم فصل دوم برخي از تيم‌ها مي‌خواهند به دسته اول سقوط نكنند و برخي ديگر براي كسب سهميه آسيايي تلاش مي‌كنند. به همين دليلي فشردگي مسابقات زياد است. ضمن اينكه صدرنشيني ما نيز فشار زيادي را بر تيم وارد كرد. من ديدار پيكان و سپاهان را ديدم. 2 هزار نفر هم در ورزشگاه حضور نداشتند. اما امروز ورزشگاه پر بود.
قلعه‌نويي تاكيد كرد: ‌از بازيكنانم ممنون هستم. هر چند كه معتقدم در دو سه ديدار اخير بازي‌هاي خيلي خوبي را به نمايش نگذاشتيم اما امروز تيم ما بسيار خوب بازي كرد و داور مي‌توانست شرايط مسابقه را عوض كند.
سرمربي استقلال درمورد گل آفسايد عليزاده و تعويض برهاني گفت: در مورد گل عليزاده نمي‌توانم نظر بدهم اما تعويض برهاني فقط به خاطر تغيير تاكتيك بود. از سياوش اكبرپور نيز رضايت كامل دارم.
قلعه‌نويي در مورد بازي رينالدو بازيكن پرويي استقلال تصريح كرد: او از قاره ديگري آمده است و بايد براي محيط‌ پذيري به او زمان داد تا به شرايط ايده‌آل برسد.
سرمربي استقلال در مورد ديدار با ذوب آهن در روز چهرشنبه يادآور شد: با تمام توان به اصفهان خواهيم رفت. ما امروز برابر پيكان بازي خوبي را ارائه داديم. اين تيم همواره 12 موقعيت گل دارد اما امروز نتوانست چنين موقعيت‌هايي را به دست بياورد. سرمربي ذوب‌آهن در تيم ملي همكار من بوده و بسيار خوب پيشرفت كرده است. ما ذوب آهن را آناليز كرده‌ايم و نقاط ضعف و قوت آنرا به خوبي مي‌دانيم.
قلعه‌نويي در مورد اينكه پرسپوليس زودتر از استقلال در ليگ بازي مي‌كند گفت: با توجه به اينكه حساسيت زيادي براي تعيين قهرمان وجود دارد معتقدم تمام مسابقات بايد بطور همزمان برگزار شود.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از تساوي برابر پيكان
اكبرپور: مي‌خواهند تيم ديگري قهرمان ليگ برتر شود
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: اگر مي‌خواهند تيم ديگري قهرمان ليگ شود اين مسئله را به طور شفاف اعلام كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، سياوش اكبرپور پس از تساوي يك بر يك برابر پيكان در جمع خبرنگاران عنوان كرد: براي داوران فوتبال متاسفم كه به اين شكل قضاوت مي‌كنند. امروز حق مسلم استقلال را ضايع كردند و پنالتي آشكار ما ديده نشد.
وي افزود: نمي‌دانم به چه چيز خطاي پنالتي مي‌گويند. خطايي كه مدافع پيكان روي من انجام داد صددرصد پنالتي و جريمه‌اش يك كارت قرمز بود.
مهاجم استقلال تهران تاكيد كرد: اگر مي‌خواهند تيم ديگري را قهرمان كنند اين مسئله را به طور علني بگويند تا همه بدانند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۰ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: behzad_jentelman
پیام: ۴۴۵
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: آذربايجان شرقي
گروه:
- کاربران عضو
استقلال قهرمان اين فصله

۱۵ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
امشب باید حال این عرب ها رو بگیریم!فکر کردن پول بدن بلیط ها رو بخرن میتونن جلوی قهرمان رو بگیرن!
ایشالا که امشب این بازی رو ببریم!
به امید قهرمانی!

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۲۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
من واقعا نميدونم داور با اون پولهای کثیف چی کار کرد!!خیلی جالبه که هيچکدوم از خطاهایی که رو آرش انجام میشد رو نمی دید ولی حال کردم گل آرش به قدری قشنگ بود که دهن عربهای کثیف باز مونده بود حیف که باز هم بخت با ما یار نبود و گل دقیقه 93 حالمونو گرفت ولی من مطمئنم به عنوان تیم اول صعود می کنیم البته اگه کارشکنی یه سری آدمهای خودی بهمون اجازه بده سومین قهرمانی در آسیا هم دور از دسترس نیست

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۲۲ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
قلعه نويي: پيروزي الاتحاد را به داور بازي تبريك مي‌گويم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: الاتحاد عربستان با اشتباهات داوري برنده شد و من اين پيروزي را به داور تبريك مي گويم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت باشگاه استقلال، امير قلعه نويي پس از شكست 2 بر يك استقلال برابر الاتحاد در حالي كه به شدت از قضاوت مسابقه ناراضي بود در كنفرانس مطبوعاتي مسابقه شركت كرد.
وي در ابتداي صحبت هايش گفت: من به احترام شما خبرنگاران محترم به سالن كنفرانس آمدم در غير اين صورت تصميم داشتم به نشانه اعتراض به داوري اين مسابقه در اين كنفرانس حاضر نشوم.
قلعه نويي كه با كنايه صحبت مي كرد در ادامه با يك خنده تلخ اظهار داشت: اول اين پيروزي را به داور مسابقه تبريك مي گويم و سپس به تيم الاتحاد. همه ديدند صحنه قبل از گل دوم الاتحاد روي بازيكن ما يك خطاي مسلم شد اما داور نگرفت و من متاسفم كه داور نتيجه بازي را عوض كرد.
در اين هنگام يك خبرنگار عربستاني از قلعه نويي پرسيد: منظور شما اين است كه داور به عمد خطا روي بازيكن شما را نگرفت؛ كه سرمربي تيم استقلال در پاسخ عنوان كرد: نه، من نمي گويم كه اشتباه داور عمدي بود اما او تحت تاثير ورزشگاه و جو مسابقه قرار گرفت. اگر فوتبال آسيا مي خواهد پيشرفت كند بايد به فكر ارتقاء داوري اش هم باشد. داور ژاپني يك هديه بزرگ به تيم الاتحاد داد و ما بارها در صحنه هاي مختلف ديديم كه او سوت را به سمت دهانش مي برد اما صرف نظر مي كرد.
يك خبرنگار عربستاني ديگر درباره آرش برهاني و اينكه او بهترين گلزن ليگ برتر ايران است و چرا در تركيب اصلي حضور نداشت، پرسيد و قلعه نويي پاسخ داد: ما براي لحظه لحظه اين مسابقه برنامه داشتيم و مي خواستيم آرش را وقتي در نيمه دوم مدافعان الاتحاد خسته مي شوند به زمين بياوريم.

منبع

۲۳ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
جباري: نه از قلعه‌نويي مي‌ترسم و نه نگران پولم هستم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: من از هيچ كس غير از خدا نمي ترسم؛ نه از قلعه نويي ترس دارم و نه نگران پولم هستم.

مجتبي جباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اينكه از او خواسته شده تا اطلاع ثانوي در تمرين استقلال شركت نكند؛ اظهار داشت: از اين مسائل نمي ترسم و نگران آينده فوتبالي خود نيستم. با توجه به شرايط حساس استقلال در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا ترجيح مي دهم سكوت كنم.
وي افزود: يكسري حقايق را بايد مردم و هواداران بدانند اما اكنون وقت مطرح كردن آن نيست. از من خواسته شده در تمرين شركت نكنم. منتظر هستم تا باشگاه استقلال دلايل اين تصميم را به صورت رسمي اعلام كند تا آن موقع حرف هايم را بزنم. حرف هاي زيادي براي گفتن دارم و معتقدم بايد در مورد مسائل اتفاق افتاده در اين تيم شفاف سازي شود.
جباري كه در جريان بازي استقلال مقابل الاتحاد به هنگام تعويض با آرش برهاني با ناراحتي زمين مسابقه را ترك كرد و سمت برهاني نرفت؛ عنوان كرد: جا دارد از همه مردم ايران و هواداران استقلال بابت رفتارم عذرخواهي كنم. قبول دارم رفتارم حرفه اي نبود. از آرش برهاني نيز عذرخواهي مي كنم. حتي بعد از بازي نزدش رفتم و از او عذرخواهي كردم.
اين بازيكن تصريح كرد: در آن لحظه ناراحتي من ربطي به آرش نداشت. با برهاني رابطه دوستانه اي دارم. او مي داند از چه جرياناتي ناراحت بودم. يكسري مسائل در تيم ما رخ داده و مي دهد كه من در واكنش به آن رفتارها هنگام تعويض آن رفتار را نشان دادم.
جباري در پاسخ به اين سئوال كه اين ناراحتي به خاطر مسائل مالي است؛ گفت: ناراحتي ام ربطي به مسائل مالي ندارد. البته هنوز 120 ميليون تومان از باشگاه طلب دارم و حتي در قراردادم قيد شده بابت پرداخت نشدن مطالباتم مي توانم در تمرين حاضر نشوم. با اين وجود با مصدوميت هاي كه داشتم به خاطر هواداران در تمرين حاضر شدم و حتي بازي هم كرده ام و هيچ گاه كم كاري نكردم.
هافبك آبي پوشان با بيان اينكه حرف هاي زيادي براي گفتن دارد اما نمي خواهد بيش از اين صحبت كند؛ تصريح كرد: مربيان بايد دلايل اخراجم را بگويند. فكر نمي كنم يك واكنش به تعويض دليل خوبي براي اخراج آن هم در آستانه بازي حساس با الجزيره باشد.

منبع

۲۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
تمرين استقلال بدون جباري برگزار شد

خبرگزاري فارس: اولين تمرين تيم فوتبال استقلال تهران پس از بازگشت از عربستان امروز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، كاروان استقلال شب گذشته پس از شكسست 2 بر يك برابر الاتحاد عربستان به ايران بازگشت.
اين تيم ساعت 16 امروز در ورزشگاه دستگردي و در غياب مجتبي جباري تمرين كرد. جباري از سوي كادر فني به دليل اعتراض به تعويض در بازي با الاتحاد تا اطلاع ثانوي حق حضور در تمرينات را ندارد.
به دليل شكست در بازي چهارشنبه شب در تمرين استقلال از شادابي و طراوت هميشگي خبري نبود.
تنها 10 تماشاگر از اين تمرين ديدن كردند.

منبع

۲۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو

به دليل اعتراض به تصميم كادر فني
جباري از حضور در تمرينات استقلال منع شد

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال از سوي كادر فني از حضور در تمرينات منع شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري در ديدار استقلال و الاتحاد عربستان پس از تعويض شدن به حالت قهر از زمين بيرون آمد و با اين كار اعتراض خود را به تصميم مربيان نشان داد.
پس از اينكه كاروان استقلال شب گذشته به تهران آمد امير قلعه نويي به مجتبي جباري اعلام كرد تا اطلاع ثانوي حق حضور در تمرينات استقلال را ندارد.
برخلاف آنچه كه گفته مي شد قلعه نويي در عربستان برخوردي با اين بازيكن نداشته و پس از ورود به تهران به جباري اعلام كرده كه در تمرينات حاضر نشود.
قرار است تكليف اين بازيكن به زودي مشخص شود.
بازيكنان استقلال ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه دستگردي تمرين خواهند كرد.
استقلال در دومين ديدار خود در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه 28 اسفند ميزبان الجزيره امارات است.

منبع

۲۴ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
طالب‌لو: فوتبال روي خوش خود را به ما نشان نداد

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: در بازي با الاتحاد عربستان فوتبال روي خوش خود را به ما نشان نداد.

وحيد طالب لو در گفت و گو با خبرگزاري فارس تصريح كرد: يك روز سخت را در عربستان سپري كرديم. فوتبال غير قابل پيش بيني است و در بازي با الاتحاد روي خوش خود را به ما نشان نداد.
وي ادامه داد: اگر كمي تمركز داشتيم مي توانستيم 9 دقيقه پاياني را تحمل كنيم و با دست پر از ميدان خارج شويم. با اين حال اين يك تجربه خوب براي ما بود تا بتوانيم در بازي هاي آينده با هوشياري بيشتري ظاهر شويم.
طالب‌ لو درباره مشكلات داوري در اين ديدار عنوان كرد : شايد داور تاثير گذار بود اما دوست ندارم در اين باره صحبت كنم. اين بازي تمام شد. ما قصد داريم در تهران با يكدلي الاتحاد را شكست دهيم و باخت هفته گذشته را جبران كنيم.

منبع

۲۵ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۸۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۶,۰۱۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۲,۹۳۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۶۶ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۲۶ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۶۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۴۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!