به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «هر نتیجه ای که در بازی این هفته بدست آید، برای ما برد است».

لوئیز انریکه مارتینز، سرمربی آبی و اناری ها، در کنفرانس مطبوعاتی که به مناسب بازی در برابر تیم لیورپول ترتیب داده شده بود، شرکت کرد. وی در مورد بازی هفته قبل برابر چلسی گفت: «چند هفته ایست که اسیر بدشانسی می شویم. مهاجمین ما نیز در زدن ضربات آخر دقت کافی به خرچ نمی دهند. در شرایطی که باید 3-0 از چلسی پیش می افتادیم، گل اول را روی اولین شوت دریافت کردیم. این چندمین باری است که این اتفاق می افتد. ما باید روی ضد حملات حریفان هشیارتر باشیم تا اسیر ضد حمله ها نشویم. نباید این نکته را هم فراموش کرد که تیم چلسی در بازی رفت نشان داده بود که تیم خوش شانسی است. همین طور من سیتی که پدر شانس لیگ است».

وی در خصوص بازی هفته آینده برابر لیورپول گفت: «برد، مساوی یا باخت؛ هر نتیجه ای که در این بازی بدست آوریم، برای ما برد است. از اینکه لیورپول نمی تواند نتیجه بازی خوب خود را بگیرد ناراحتیم، و اگر سه امتیاز را به این تیم بدهیم هم ناراحت نخواهیم شد».

نیمار: «حسینی برای خودش حرف می زند. من هیچ جا نمی روم»!

نیمار جونیور، بازیکنی که نیم فصل دوم را به طور قرضی به بارسا پیوسته، دیگر شرکت کننده این کنفرانس بود. وی در مورد چند هفته حضور خود در ترکیب آبی و اناری ها گفت: «رویایی است! بودن در اینجا مثل زندگی کردن یک رویا است. این همیشه آرزوی من بوده و الان از زندگیم واقعا لذت می برم. امیدوارم بتوانم در آینده برای تیم محبوبم مثمر ثمر باشم».

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اظهارات اخیر مدیر آرسنال که بازگشت او به این تیم را در پایان فصل حتمی دانسته بود، گفت: «حسینی برای خودش حرف می زند. از زمانی که در آرسنال بودم، می دیدم که او مدیر کاربلدی نیست. او بلد نیست با بازیکنان چطور رفتار کند. هرگز یک مدیر حرفه ای نیست. حتی عکسهایش با شورت ورزشی فوتوشاپ است. او فکر می کند دلیل چند نتیجه ضعیف اخیرش، نبودن من است، در حالی که این نتیجه دخالتهای ناصحیح او در کار سرمربی تیم است. فرانک مربی بزرگ و بادانشی است، اما نمی تواند در آن تیم کار کند. مربیان و بازیکنان در آرسنال آسایش ندارند. با آنها بدرفتاری می شود و در کارشان دخالت می کنند. حسینی همواره بخشی از قرارداد بازیکنانش را به جیب می زند. بله، برای این حرف مدرک دارم و اگر لازم باشد رو می کنم».

او در پایان گفت: «هر مدیر حرفه ای می داند که نباید بازیکنی را به زور در تیمی نگه داشت که دوست ندارد آنجا باشد. امیدوارم حسینی در طی این چند سال، این قدر را یاد گرفته باشد. ولی بی شک اگر او بخواهد مرا به زور به تیمش برگرداند، با مدارکی که دارم او را به دادگاه خواهم کشاند. من تازه به خانه ام رسیده ام و مطمئن باشید هیچ جا نخواهم رفت»!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
حسینی:«من غیر حرفه ای؛اما نیمار بازمیگردد.این ها حرف های نیمار نیست.»

کیاوش حسینی در مصاحبه ای فوری با اسکای اسپورتس گفت:"من غیر حرفه ای نیستم.ولی من حق دارم که بازیکن تیمم را به تیمی دیگر نفروشم.او بازیکن آرسنال است و در تیم آرسنال رشد کرده.من او را نه به بارسا بلکه به هیچ تیم دیگری نخواهم داد.مطمئن باشید وی در بارسلونا نخواهد ماند."وی در مورد سخنان نیمار گفت:"او اکنون در بارسلونا است و مطمئنا این ها حرف هایی هستند که مدیران بارسلونا به او گفته اند که در مورد من بزند.این ها برای این است که آن ها میخواهند نیمار را داشته باشند.این دوستان مطمئن باشند که نیمار فصل آینده در آرسنال بازی خواهد کرد.نه تنها در فصل آینده بلکه تمام دوران ورزشیش را در آرسنال سپری خواهد کرد.این مسئله در مورد بازیکنان دیگر به مانند گوتزه،موتینیو،لاملا،اریکسن،بندر،کوشیلنی،ورمائلن،تراشتگن،پیزچک و... هم صدق میکند."وی در مورد فصل آینده گفت:"فصل آینده ما از تمام توانمان برای شرکت در لیگ شرکت میکنیم.به همین دلیل تمام بازیکنان خوبمان را نگه خواهیم داشت.نیمار و گوتزه هم از این مسئله مستثنا نیستند.به هر حال مطمئن باشید هر بازیکنی را که مانند نیمار بخواهیم در تیممان داشته باشیم را نخواهیم فروخت"

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
فرانک دی بوئر:فکر میکنم به روند خوبمان بازگشته ایم/امیدوارم بازی مقابل منچستر سیتی را ببریم/قهرمانی را به بارسلونا تبریک میگویم/سال آینده تیم بسیار خوبی خواهیم داشت.

فرانک دی بوئر سرمربی تیم آرسنال پس از پیروزی 2-0 در دربی شمال لندن در کنفرانس خبری شرکت کرد که متن آن را در زیر میخوانیم

برد برابر رقیب دیرینه

از این برد خیلی خوشحالم.مشکلاتی بود که شاید تاتنهام بازیو برگزار نکنه ولی خودمون همت کردیم و تلاش کردیم که اگه قراره ببریم فوتبالی ببریم.کلا فکر میکنم دوباره تونستیم به روند خوبمون برگردیم.در مجموع راضیم.

نتایج بد در نیم فصل دوم

ببینین،ما خودمونم میدونیم خوب کار نکردیم.اما ما تو نیم فصل دوم 14 امتیاز گرفتیم که فقط 4 امتیاز از میانگینی که واسه خودمون در نظر گرفته بودیم کمتره.انصافا هم بعضی بازی ها مثل بازی جلو والنسیا یا جلو آژاکس حقمون بوده ببریم و نبردیم.اما در مجموع بخوایم حساب کنیم شما درست میگین نسبت به نیم فصل اول بد نتیجه گرفتیم.ما نیم فصل اول این موقع صدر جدول بودیم.

فروش ریبری و درخشش او

ببینین کاملا قبول دارم که ریبری با قیمت کمی رفت منچستر سیتی.اونم یه علت داشت از سبک بازیش خوشم نمیومد.یعنی همون طور که یادتونه تو سیستم من اونقدری که الان میدرخشه خوب نبود.هرچند واقعا ریبری بازیکن بزرگیه.ولی من سبک بازی لاوزی رو بیشتر قبول دارم

بازی هفته بعد مقابل من سیتی

من سیتی تو نیم فصل دوم کلا احیا شده.ولی تو نیم فصل اول هم که جلو همه بد بود جلو ما شاخ شده بود .من واقعا امیدوارم که این بازیو بتونیم ببریم.

گل نزدن های ون پرسی

متاسفانه ون پرسی اون آمادگی ذهنی اول فصلشو از دست داده.آخرین بازی ای که گل زده جلو مالاگا بوده.من خیلی امید دارم که بتونه جلو من سیتی دوباره همون ون پرسی دوست داشتنی بشه.

اختلاف 8 امتیازی با بارسلونا

بهتره بگین اختلاف یه امتیازی با چلسی.من فکر میکنم که قهرمانی بارسلونا حتمیه.هیچ تیمی نمیتونه جلو اونا قد علم کنه.هرچند اونا تو نیم فصل دوم خوب نبودن اما ما افتضاح بودیم.شاید اگه مثل نیم فصل اول بودیم الان صدر جدول بودیم.من قهرمانی بارسا رو تبریک میگم

تیم سال بعد

اصلا نمیتونم تصور کنم.خیلی بازیکنای خوبی داریم.از دروازه تا حمله بازیکنای خیلی خوبی داریم.فصل آینده به این زودیا قهرمانی رو به بارسا تبریک نمیگیم.

قرارداد فرانک دی بوئر

من به جز امسال 3 سال دیگه قرارداد دارم و مطمئنم تا آخرش و حتی بیشتر میمونم تو این تیم.

نقل و انتقالات

فعلا فقط آلونسو قطعی شده.البته دیماریا و موتینیو و چمبرلین هم احتمالا باشگاه رو ترک کنن.ما وینگر های زیادی داریم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر :بازی بدی بود باید میبردیم/برای بازی در مقابل بارسلونا آماده ایم.

فرانک دی بوئر در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل من سیتی با خبرنگاران مصاحبه کرد که مشروح آن را در زیر می آوریم.

مساوی با من سیتی

ابتدا جا داره که روز پزشکو به تمامی پزشکا از جمله پزشک خودمون گری ادریس کول تبریک بگم در مورد بازیم باید بهتون بگم که به هر حال ما تیممون خوب شروع کرد.نبض بازیم دستش داشت.پنالتی اشتباهی داور گرفت واسه سیتی که ژسنی خوب توپو گرفت.ما کلا خوب بودیم.دقیقه 84 که خبردار شدیم بایرن یه گل زده خیلی خوشحال شدیم و یه لحظه تمرکز بازیکنا به هم ریخت که من مسئول اسکوربرد ورزشگامونو کمی مقصر میدونم.به هر حال تو همون یه لحظه من کلا حواسم رفت به جدولو این صحبتا که اگه ما ببریم و بارسا ببازه و ما هم بارسا رو ببریم احتمال قهرمانیمون هست که نشد .حالا امیدوارم این آخریش بشه .کلا بازی پایاپای بود.

گلزنی ریبری و خوشحالی نکردن
این نشون از شخصیت و وقار این بازیکن میده.همین که خوشحالی نکرد و اومد و به من احترام گذاشت خیلی منو خوشحال کرد.خب به هر حال ریبری میدونه که ما اینجا خیلی دوسش داشتیم و اگه اون حرکتو نمیکرد همین الان ستاره تیم ما بود.ولی خب خوشحالم واسه ریبری که رفته یه تیم دیگه و اینقدر خوب بازی میکنه.

غیبت بندر
به هر حال مصدومیت مسئله ایه که پیش میاد.نمیدونم چرا همش باید جلو سیتی پیش بیاد.نیم فصل که نیمار بود الانم که بندر.مگرنه تیم 11 نفره ما واقعا سرتر از سیتیه.

نتایج خوب سیتی تو نیم فصل
سیتی دقیقا منو یاد آرسنال پارسا میندازه.نیم فصل دوم اونقدر خوب بود که همه رو به تعجب وا داشت.هرچند امیدوارم آخر فصلش مثل ما نشه.

پایین رفتن همه مدعی های نیم فصل
به هر حال من فکر نمیکردم میلان و رئال با این افت مواجه شن.این تیما واقعا فکر کردن واسه این که خوب باشن و همینجور هردمبیل بازیکن نخریدن.من امیدوارم که این تیما هم بتونن تو این شیش هفته بیان دوباره بالای جدول

مدعی ها
ببینین من اون اوایل فصل یه مصاحبه مفصل انجام دادم و از مدعی ها اسم بردم.چلسی،رئال مادرید،دورتموند،میلان.من سیتی هم که پایین ترش گفتم،بارسلونم بالاترش.این تیما دقیقا الان تیم های بالای جدولن.من دیگه حرفی ندارم

بازی هفته بعد جلو بارسلونا
به هر حال اگه ببریم واسمون مهمه.اگرم نبریم خیلی بد میشه.تمام تلاشمون اینه که دو بازی بعدی رو ببریم.و اگه نبریم از رتبه دوم میایم پایین

فصل آینده
ما تقریبا یه تیم 10 نفره رو تو باشگاه استفاده میکنیم که تیم فصل آینده رو داره برنامه ریزی میکنه.اون چیزی که نظر من این تیم آنالیزور هست تیم ما کلا نیاز نداره به تغییرات زیاد.ما حتی یه بازیکن رو امکان داره بفروشیم.شما ببینین ما تو دروازه دو تا دروازه بان خوب و آینده دار داریم.تو دفاع بازیکنای خوبی مثل ورمالن،کوشیلنی،مارکینیوس،سن خوزه،زوما،پیزچک،انریکه و اشملزر رو داریم.تو هافبک که بندر،آلونسو،گوتزه،اریکسن،لاملا،گرنیر و ون خینکل رو داریم تو فوروارد هم که واقعا ترافیک زیادی داریم.ون پرسی،لاوزی،لاکینا،نیمار،توماس اینس،آلبرتو،میچو و خسه رو داریم.به همین خاطر فکر نمیکنم بازیکن خاصی بخریم.هرچند یه لیست 10 نفره از بازیکنای جوون رو داریم که بخریمشون،ولی خب اگه بخریمشون هم واسه آیندن و به ترکیب دست نمیزنیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ شهریور ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لوئیز انریکه: «قهرمانی را در نیوکمپ جشن خواهیم گرفت»

سرمربی آبی و اناری ها در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی برابر بایرن مونیخ در مورد مسائل گوناگونی به صحبت پرداخت.

تساوی در برابر بایرن

«به هیچ وجه عادلانه نبود. بازی کاملا در اختیار ما بود. از بی دقتی مهاجمین خود راضی نیستم. ما فقط سه توپ را به تیر دروازه بایرن زدیم. نتیجه عادلانه یک پیروزی پر گل برای بارسا بود».

بحران

«قبول دارم که در چند هفته اخیر خوب نتیجه نگرفته ایم، اما هیچ بحرانی وجود ندارد. تیم ما در تک تک بازیها بهتر از حریف بازی می کند و تنها اسیر بدشانسی شده است. ما باید روی ضربات آخر دقت کنیم و آسیب پذیری خود را روی ضد حمله پوشش دهیم. در این صورت می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم».

نیمار

«انتظارات از او بالاست. در طول این چند هفته او چندان موفق به گلزنی نشده، اما من یقین دارم که روز به روز بهتر خواهد شد. او اینجا خوشحال است، نه مثل زمانی که در آرسنال در شرایط روحی نامطلوبی قرار داشت. ما به نظر او احترام می گذاریم. اگر او بخواهد اینجا بماند، آرسنال هیچ غلطی نمی تواند بکند (خنده خبرنگاران)».

بازی برابر آرسنال

«قصد داریم کار قهرمانی را در همین بازی یکسره کنیم. بهترین بازی خود را به نمایش خواهیم گذاشت و یکبار دیگر اثبات می کنیم که چرا بهترین هستیم. برای آرسنال برنامه ویژه ای دارم».

اینیستا

«دلمان برایش تنگ شده است. او بازیکن بزرگی است اما بازی گرفتن از او کار هر کسی نیست. اگر او در آرسنال چندان درخشان نبوده، مشکل از چیز دیگری است. خوشحالم که بعد از چند هفته او را خواهم دید».

نیمار: «اگر به آرسنال گل بزنم، بیشتر از هر وقت دیگری خوشحالی خواهم کرد. هرگز به این تیم باز نخواهم گشت»

نیمار جونیور که به طور قرضی در بارسا حضور دارد، از دیگر حاضرین در این کنفرانس مطبوعاتی بود و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

عملکرد فعلی

«می دانم که چندان خوب نبوده ام، اما بهتر خواهم شد. این را به هواداران قول می دهم».

آرسنال

«قطعا بازی را خواهیم برد. آرسنال تیم خوبی است اما دخالت های مدیر تیم در کار سرمربی این تیم را به تباهی کشانده. ما نشان خواهیم داد که چقدر از این تیم بهتر هستیم».

شادی پس از گل

«اگر گل بزنم شادی خواهم کرد، بیشتر از همیشه. من در آرسنال زجر کشیدم. بدترین دوران فوتبالی من در این تیم سپری شد. اگر بتوانم آنها را شکست دهم، مشت های گره کرده ام را نشان حسینی خواهم داد».

وضعیت فصل بعد

«من اینجا خوشحالم. زندگی در بارسلونا خیلی با زندگی در لندن متفاوت است. من در آرسنال حس بدی داشتم، کم کم داشتم افسردگی می گرفتم. اما الان خوشحالم. من نمی خواهم به این تیم برگردم. هیچ جا نخواهم رفت، حتی اگر مجبور به پرداخت غرامت برای فسخ قراردادم با این تیم شوم».

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
حسینی:این مصاحبه ها دلیلی بر فروش نیمار نیست

کیاوش حسینی در صفحه توییتر خود نوشت:
مصاحبه نیمارو خوندم،زنگ زدم بهش فهمیدم که مدیر بارسا تهدیدش کرده که این مصاحبه رو انجام بده.اولا که باید ببینیم نیماری که قبل از رفتن به بارسا ستاره تیم بود چی به سرش اومده که الان شده یه بازیکن الکی بدو.دوما که اینو همه بدونن ما نیمارو نمیفروشیم.شک نکنین تو این موضوع.اگرم یه روز داشتیم ورشکست میشدیم و مجبور بودیم بفروشیم نیمارو به بارسلون نمیفروشیم.اینم بدونین ما میخواستیم نیمارو بفروشیم به بارسا ولی رفتار زننده مدیرا باعث شد که به هیچ وجه نفروشیم نیمارو.این مصاحبه ها هم دلیلی نمیشه که نیمار رو بفروشیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:«برد خوبی کسب کردیم/هدفمان کسب برد بود که انجام شد/انتظار دیگری جز دفاع داشتید؟

فرانک دی بوئر در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مقابل بارسلونا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد

نظرتان راجع به بازی؟
خب بازی خوبی بود،تیم ما با تمرکز بالایی بازی کرد و این برد را کسب کرد.هدف ما کسب برد که انجام شد؛تمام بازیکنان ما دستورات فردی را انجام دادند و باعث این برد خوب شدند.همین جا از مهمان نوازی اهالی بارسلونا از من و تیمم و همچنین مسئولان بارسلونا تشکر میکنم که در این سه روزی که به خاطر تاخیر در برگزاری ما در بارسلونا ماندیم به بهترین نحو از ما پذیرایی کردند.

برد در مقابل بارسلونا.چه احساسی دارید؟
ببینید تیم حریف بارسلوناست.این بازی هم بسیار بازی حساسی بود.این که بتوانی در این گونه بازی ها ببری خیلی خوب است.احساس بسیار خوبی دارم.به خصوص این که بعد از مدت ها نیمار و گوتزه را دیدم.

انتقال نیمار به بارسلونا؟
ببینید من قبلا در این مورد صحبت کرده ام.قبلا گفتم که او غیر قابل فروش است.اما حالا میگویم او فروشی است.قیمت او هم 1000 میلیون یورو هست.کسی این پول را میدهد؟ مشکلی نیست ما میفروشیم.

انتقال گوتزه به بارسلونا؟
قیمت او هم 1 میلیارد یورو است.تفاوتی با نیمار ندارد.

قهرمانی؟
ببینید من چند هفته پیش قهرمانی را به بارسلونا تبریک گفتم و اکنون چیز دیگری را به حرفم اضافه نمیکنم.اگر نتایج هفته قبل تا دقیقه 80 محاسبه میشد اکنون چیز دیگری میگفتم.

بازی دفاعی؟
ببینید شما در برابر بارسلونا بازی میکنید نه آلکورکون.وقتی در نیوکمپ به بارسلونا دو گل میزنید هیچ دلیلی نیست برای این که دفاعی بازی نکنید.به هر حال من شخصا از هواداران آرسنال معذرت میخواهم که دفاعی بازی کردیم اما مجبور بودم.ولی واقعا شما خبرنگاران جز دفاع انتظار دیگری داشتید؟ سطح بازی بارسلونا واقعا بالاست.به نظر من تنها کاری که در نیمه دوم میشد انجام داد بازی دفاعی بود.

بازی گرنیر؟
این سورپرایزی بود که برای لوییز کنار گذاشته بودم.گرنیز در این بازی کیفیت خود را ثابت کرد.روی گل دوم حرکت گرنیر بود که باعث اشتباه پویول شد.در مجموع حرکاتش باعث شد به این فکر کنم که فصل آینده جزو بازیکنان اصلی ما باشه.

اشتباه بازیکنان بارسلونا روی گل دوم؟
من مسئول اشتباه بازیکنان بارسلونا نیستم.من فقط یک چیز را دیدم هوشیاری دیماریا.همین وبس.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:شانس آوردیم/هیچ گاه سیستم بازیمان تغییر نمیکند/با چهار تیم قدرتمند بازی میکنیم.

فرانک دی بوئر پس از بازی مقابل یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی شرکت کرد

درباره بازی

بازی در مجموع خوب بود.موقعیت های خوبی به دست آوردیم.اگر ضربه بندر به تیر نمیخورد مطمئنا برده بودیم.این بازی جدال دو بازیکن بود؛ون پرسی و فورلان.فکر میکنم کمی هم خوش شانس بودیم که در آخرین دقیقه توانستیم از باخت فرار کنیم.تمام سعیمان را میکنیم که در بازی برگشت بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.

سیستم بازی
ما برای این مسابقات سیستم خود را تغییر دادیم.به هر حال در هر تورنمنتی باید یک سیستم انتخاب کرد.ما در این بازی بیشتر به دفاع فکر میکردیم.

ون پرسی
او چند بازی بود که گل نزده بود.ما خیلی با او صحبت کردیم و حالا او در 4 بازی اخیر خود 5 گل زده.در این چهار بازی در تمام بازی ها گلزنی کرده.از این بابت خوشحالم

شانس قهرمانی
به شخصه معتقدم تا وقتی که روی کاغذ شانس داشته باشیم برای قهرمانی میجنگیم.ولی واقعا فکر میکنم که بارسلونا قهرمانی اش را به دست آورده.

بازی های باقی مانده در لیگ
واقعا تیم های سختی هستند.هر چهار تیم به شدت توان بردن ما را دارند.

فصل آینده
به احتمال 95 درصد هم من و هم حسینی در آرسنال خواهیم بود.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:شانس آوردیم/هیچ گاه سیستم بازیمان تغییر نمیکند/با چهار تیم قدرتمند بازی میکنیم.

فرانک دی بوئر پس از بازی مقابل یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی شرکت کرد

درباره بازی

بازی در مجموع خوب بود.موقعیت های خوبی به دست آوردیم.اگر ضربه بندر به تیر نمیخورد مطمئنا برده بودیم.این بازی جدال دو بازیکن بود؛ون پرسی و فورلان.فکر میکنم کمی هم خوش شانس بودیم که در آخرین دقیقه توانستیم از باخت فرار کنیم.تمام سعیمان را میکنیم که در بازی برگشت بتوانیم از گروه خود صعود کنیم.

سیستم بازی
ما برای این مسابقات سیستم خود را تغییر دادیم.به هر حال در هر تورنمنتی باید یک سیستم انتخاب کرد.ما در این بازی بیشتر به دفاع فکر میکردیم.

ون پرسی
او چند بازی بود که گل نزده بود.ما خیلی با او صحبت کردیم و حالا او در 4 بازی اخیر خود 5 گل زده.در این چهار بازی در تمام بازی ها گلزنی کرده.از این بابت خوشحالم

شانس قهرمانی
به شخصه معتقدم تا وقتی که روی کاغذ شانس داشته باشیم برای قهرمانی میجنگیم.ولی واقعا فکر میکنم که بارسلونا قهرمانی اش را به دست آورده.

بازی های باقی مانده در لیگ
واقعا تیم های سختی هستند.هر چهار تیم به شدت توان بردن ما را دارند.

فصل آینده
به احتمال 95 درصد هم من و هم حسینی در آرسنال خواهیم بود.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۲
سر سامی: فصل آینده در لیگ هستیم/منتظر گرانی هستیم تا بیشتر سود کنیم!
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
سر سامی: فصل آینده در لیگ هستیم/منتظر گرانی هستیم تا بیشتر سود کنیم!/این فصل مدعی جدی قهرمانی در رتبه دوم هستیم.
مدیر باشگاه دورتموند از حضور این تیم در فصل بعد لیگ فانتزی خبر داد.

سر سامی مدیر باشگاه بروسیا دورتموند آلمان در مصاحبه با روزنامه کیکر این کشور، درباره شرایط و حضور این تیم در لیگ فانتزی سخن گفت.

شرایط تیمتون در این فصل چطور بود؟
با خریدهای خوبی که در شروع فصل داشتیم، قول داده بودیم که امسال رتبه درخوری رو داشته باشیم. شروع فوق العاده ای داشتیم اما کم کم دچار افت شدیم و از صدر جدول فاصله گرفتیم.
بعد از چند خرید خوب در نیم فصل، شرایط تیم نسبت به نیم فصل اول بهتر شد و اینک بعنوان یکی از مدعیان جدی کسب مقام قهرمانی (دومی در لیگ) هستیم. تا به اینجای کار هم با تفاضل گل کمتر در رتبه چهارم هستیم. این هفته میتوانستیم با یک برد مقابل پورتو هم جایگاه سومی خود را تثبیت کنیم و هم به صدر جدول برسیم.

منظورتان از صدر جدول همون رتبه دومی است یا رتبه اول واقعی؟
مگر رتبه اولی در لیگ فانتزی برای سایر تیم ها داریم؟!

نداریم؟
نه والا.

نظرتون درباره آخرین بازی و دیدار هفته های بعد
بازی با پورتو کمی بدشانس بودیم. آمار بازی گواه این بود که حقمون برد بود. در این بازی 10 شوت به سمت دروازه داشتیم که تمام شوت ها در چارچوب بودن و اگر عملکرد دروازبان حریف نبود، چه بسا نتیجه جالب توجهی رقم میخورد. برام جالب بود که چطور مهاجم این تیم بعنوان برترین بازیکن انتخاب شد. احتمالاً خواستن به این بازیکن روحیه بدن تا در سایر بازیها عملکرد بهتری داشته باشه. از طرفی هم نمیتوان به سادگی از ضعف خط دفاعیمون در این بازی گذشت. نمیدونم چرا بهترین خط دفاعی لیگ، از تیمی که در پایین جدول است و خط حمله قدرتمندی ندارد 2 گل دریافت میکند. احتمالا بخاطر بازیهای تیم ملی و خستگی دو بازیکن برزیلیمون بوده که از اون ور دنیا اومدن به این ور دنیا
سه بازی بعدیمون خیلی سخت نیست. سخت ترین بازی میتونه مقابل منچستر یونایتد باشه که امیدوارم بتونیم این تیم رو شکست بدیم.

در فصل بعد در لیگ فانتزی حضور دارید؟
احتمال بسیا زیاد بله! اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، فصل آینده هم در خدمت دوستان هستیم.

چه زمانی هزینه شرکت در لیگ رو پرداخت میکنید؟
احتمالاً 22 سپتامبر.

خب چرا زودتر اینکار رو نمیکنید؟
تا اون زمان حدود یک هفته باقیست. با توجه به گرانی ها، یک هفته آینده مبلغ 30 هزار تومن ارزش کمتری پیدا میکند . الان از 30 تومن بیشتر میشه استفاده برد .

چقدر اقتصادی فکر میکنید؟
با دوستان اصفهونی زیاد گشتیم

از نقل و انتقالات چه خبر؟
سلامتی. خبر زیاده، چی رو میخواید بشنوید؟

خبرهای مهم رو!
این فصل بازیکن زیادی برای فروش نداریم. حداکثر 1 یا 2 بازیکن که اگر مشتری داشته باشند واگذار میکنیم. فروش نرفت تو باشگاه نگهشون میداریم. احتمال داره در این فصل هم دو سه بازیکن جوان خود رو به سایر تیم ها قرض بدیم.
جاگیلکا و کاردوزو دو بازیکنی هستند که تو لیست فروشمون هستند. دو سه هافبک جوونمون هم به سایر تیم ها واگذار خواهند شد تا تجربه بیشتری را کسب کنند.
در حال حاضر خروج قرضی شاهین برای یک فصل آن هم با شرایط خاص قطعی شده است و یکسال دیگر در پورتو خواهد ماند. اگر نیاز مبرمی در نیم فصل به این بازیکن داشته باشیم، وی را خواهیم برگرداند.

خرید های جدیدی داشته اید؟
فعلاً نه. منتظر هستیم تا بازه انتقالات شروع شود و مدیر جدید تیم ها نیز مشخص شود تا کار انتقالات را بصورت جدی تری پیگیری کنیم. تیم کمبودی احساس نمیکند، اما اگر لازم باشد در یکی دو پست بازیکنان جانشین خواهیم گرفت.
تصمیم داریم ویدال را نیز با یک هافبک تهاجمی هم تراز و یا با کیفیت بالاتر معاوضه کنیم. یک بازیکن رو مدنظر داریم ولی باید منتظر موند تا تکلیف مدیر این باشگاه مشخص شود. به سایر پیشنهاد ها هم فکر میکنیم.
به دنبال معاوضه سوارز با یکی از مهاجمین لیگ هستیم که اگر با موافقت باشگاه مورد نظر انجام گیرد، این بازیکن این فصل دورتموند را ترک خواهد کرد و اگر نهایی نشود در تیم خواهد ماند تا خط حمله آتشین تیم این فصل نیز حضور داشته باشند. پالاسیو و جکسون مارتینز نیز فصل بعد قطعاً در تیم خواهند ماند تا مهاجمان ذخیره تیم باشند.

بعنوان آخرین سوال، شما همیشه اینطوری خبرنگارهارو سرویس میکنید؟
والا ما با هر کی صحبت میکنیم همچین حرفی رو آخرش میزنه . یه سری واژه های بالای 18 سال هم گاهاً استفاده میکنند که اگر دوست دارید این کلمات رو بگم؟!
نه

حرف آخر؟
جانم فدای یار دوازدهم

پ.ن: این رو نمیگفتم خفه میشدم

۲۴ شهریور ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۹۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۸,۰۷۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۶۹۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۸ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۵۱۲ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!