به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بعدشم قرار نیس کسی بره نه مسی نه انریکه!

خواهیم دید که حرف کدوم عده از فنا به حقیقت میرسه...!

---
یه ضرب المثل بود زن و شوهر دعوا میکنن ابلهان باور میکنن!
طرفداران عزیز چلسی و یونایتد و سیتی و بعضا رئال..دوستان شما با ستاره هاتون سر کنید این یه بحث خونوادگیه بین آبی اناریا و کمپ نو خونه لئو هست!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پپ رابطه دوستانه داشت؟

زلاتان اخلاق خاصی داشت و با جو تیم سازگار نبود!
شاید پپ با یکی دو بازیکن مشکل داشت اما انریکه با تیم!

نقل قول
واقعا دارم باور می کنم بعضیا الکی ادای بارسایی بودن رو در
میارن

درسته من هوادار رئال مادرید هستم ☻

نقل قول
انریکه اسطوره بارساس، کمتر از مسی نبوده

لئو بهترین گلزن تاریخ بارسا و لالیگاس!
4 تا توپ طلا داره!
بهترین دلیل موفقیتای سالهای اخیر ماست!

نقل قول
خوبه بازیو دیدین چقد موقعیت گل داشتیم؟! خود بچه هام
مقصر باخت بودن !

شما انقدر حرفای مدیر سایت رو زدید صدای خودتون رو نشنیدیم!
خواهر من یه تیم کامل فقط رو نیمکت نشسته بود!
مگه تیم بره مسی و نیماره یا خونه خالشونه که 2 روز بیشتر استراحت کنن؟
حالا که استراحت دادین خب 2 روز تمرین کردن اصلا مسی نیاز به تمرین داره؟
تو اون موقعیت حساس مونیر و پدرو و سوارز که نصف خودشم نیست فیکس باشن؟
مشکل این آقا با ساندرو و آداما چیه؟ ساندرو بره ما تو 3 جام گل زده! گل 3 امتیازی زده!
تمام کاراش سلیقه ای ـه و اخر سر هم بهترین موقعیت برای کم کردن فاله با رئال از دست رفت!
مگه اونا دیگه میبازن؟...!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
خوب اول بگم تاپیک از مرز 30000 تا کامنت رد شد، تبریک..

خوبه که زوبی اخراج شد، این کار باید زمان تیتو انجام می شد ولی اجلش نرسیده بود زوبی هنوز . در کل خیلی خوبه.. هیچ وقت بابت فروش سسک، و ویا با قیمت بز خری ازش نمیگذرم.

من در لحظه شنیدن خبر

منم نظرم رو بگم:
در مورد مدیر ورزشی

بارسا بعد از تکسیکی بگیریستین(اتفاقا محصول جوانان سوسیداد هم هست) مدیر ورزشی خوبی نداشته الان 2 سال هست که تو من سیتی کار میکنه و آدم کار بلدی هم هست. قبل از شروع فصل بود دوستان اگر خاطرشون باشه که بارسا اعلام کرد، مدیر ورزشی سویا ؛ رامون رودریگز (همون مونچی) رو می خواد.یک پیشنهاد هم بهش تاتنهام داد ولی گفت دیدگاهم به بارسلونا نزدیکتره.همون موقع رفتم تحقیق کردم؛ این آقا، دنی آلوز، آدریانو، راکیتیچ، کیتا، رو شناسایی کرده بود از غیر بارسایی هم، از سیستم جوانان سویا همین سرخیو راموس، ناواس، ژولیو باپتیستا رو کمک کرد تا شناخته بشن، زمان خودش مسئول استعداد یابی هم بوده.

بارتومئو و رئیس آینده بارسا

اخراج به ظاهر محترمانه زوبی توسط 2 تا نکته داره.. 1:بحث کنترل شرایط و به دست آوردن دل هوادار ها با اخراج زوبی و به ظاهر اولتیماتوم به انریکه و آوردن سرمربی جدید و نشون دادن اینکه اینجا رئیس من هستم.

2:بحث ریاست باشگاه و زهر چشم گرفتن از سایر رقیباش، یعنی خوان لاپورتا و آگوستی بندیتو که اتفاقا رد کردن پیشنهاد بارسا از طرف مونچی هم یک دلیلش همین مسئله هست که نمیدونه چه کسی مدیر بارسا میشه چون مورد توجه بندیتو هم هست.می دونید؛ بیشتر هوادار ها مدیریت بارتومئو رو قانونی نمیدونن، و بارتومئو اگر زیرک باشه میدونه چطوری باید هم رقیباش رو کنار بزنه هم دوباره به ریاست برسه که حرف و حدیثی نمونه.در کل با استعفای کاپیتان پویول عزیز، و رد کردن پیشنهاد بارسا توسط رامون، عملا این دو نفر از آینده بارسا بی خبرن و عملا اعتقادی به بارتومئو ندارن.
عکس:آگوستی بندیتو

اوضاع کلا پیچیده شده، و نمیشه انکارش کرد و نادید گرفت و قطعا این وسط مشکلاتی از قبل وجود داره که به نفع مجموعه بارسا نیست.و یک شبه هم به وجود نیومده.این وسط پروپاگاندای رسانه‌ای هم کارش رو خوب بلده و بالاخره حاشیه خوراکش بیشتر و آدم های بیشتر خواهانش.

منزلت انریکه به عنوان بازیکن و اسطوره برای من همیشه محفوظه و البته بحث دوران بازیش با مربی گریش کاملا متفاوت هست.بازی با پی اس جی به خاطر ترکیبش انتقاد داشتم ولی خوب گفتم نیاز به حمایت داره.کلا ترکیب بازی رو که دیدم، هیچ احتمالی برای برد نمی دادم و بعد از اینکه باختیم ذره ای هم ناراحت نشدم چون کاملا مشهود بود.گذشته از این ها این حجم حمله و انتقاد(که 100 درصد بهش انتقاد وارده) به انریکه جدای از بحث فنیش یکم ناعدالتی و بیش از حد شده.نبردن جام تو فصل پیش با تاتا، هم مزید بر علت شده و کاسه ی صبر هوادارها هم لبریز.

بریم سر اصل مطلب، بعد از گل به خودی آلبا البته سریع ترین گل به خودی تاریخ بارسا، و اون حرکت نیمار که انصافا در نوع خودش بس بی نظیر و جالب بود..( مسی پاشو کار خودته یعنی کل تیم امیدشون به مسی هست حتی نیمار اونم دقیقه 2!!!! )

1:اوایل فصل اشاره کردم، انریکه با یک دندگیش، لجبازیش، از بالا به پایین نگاه کردناش (نمونش بازی با سویداد :دید بزرگتری باید داشته باشیم. من این دید را دارم. با دیدن نتایج مردم به شکل دیگری فکر می‌‌کنند)، تعریف نکردن از بازیکن ها اللخصوص مسی، با تیم به مشکل میخوره بی برو برگرد.عدم استفاده از جوون ها خودش یک مشکل دیگست که علتش رو فقط فقط باید از انریکه پرسید.

2.رفتار و منش انریکه رو کنار بذاریم، عملا هیچ توجیهی نداره و عملا جای هیچ دفاعی باقی نمیذاره که ترکیب رو اینطوری انتخاب کنی.استفاده نکردن از راکیتیچ، رافینیا، پیکه.بعلاوه ی اینکه تو مصاحبش میگه که مسی و نیمار بازی رو از اول شروع نمیکنن، چون دیر رسیدن .. یکی نیست بگه کی اجازه ی تعطیلات بیشتر به اینا داده..؟ فردا که بازی با سوسیداد شد به مشکل نمیخوری..؟ بعضی از کارهای انریکه جای هیچ حمایتی نداره.

3. 24 تا بازی کردیم(لیگ+چمپیونز)، 24 تا ترکیب متفاوت.بعد از بازی با psg، هم گفتم انریکه کار رو برای خودش سخت میکنه وگرنه راحت از داشته هاش می تونه بهترین استفاده رو بکنه البته با کمی تغییر تو تصمیماتش.انریکه فکر کنم به کارهای عجیب و غریب علاقه داره و الا همه میدونن آنوئتا چند سالی هست مشکل ساز شده و سوسیداد رئالی رو 4 تایی کرده و با دیدی بازی تدارکاتی ترکیب بفرسته. این ترکیب های متفاوت معنی جز نشناختن و برنامه نداشتن فعلی روی تیم نداره.

4.نا خداگاه همین تصمیم های غلط باعث یک سری مسائل حاشیه ای میشن، که عنوان بدترین تیم از سال 2007، دندون تیز کردن های تیم هایی بی ریشه ای مثل چلسی و پی اس جی برای مسی، و حتی منتظر باخت بودن بارسا تو بازی های بعد توسط هوادارها برای روشن شدن تکلیف، اتفاق می افته هر چند درست نیستن و بعضی هاشون هم هستن.همین رفتن سسک فابرگاس در حد یک جوک بود ولی شوخی شوخی جدی شد و رفت چلسی.

5.1.گذشته از این یک شنبه نقطه عطف کار انریکه تو این فصل هست.بازی با ATM، یکی از سخت ترین بازی هامون.البته بگم اخراج انریکه تصمیم غلطی هست تو این دوره زمانی و تیم بدتر صدمه می بینه.هر تصمیمی میگیرن باید آخر فصل باشه.امیدواریم انریکه شرایط رو مدیریت کنه.

5.2.خبر رفتن مسی حتی شایعش هم آدم رو اذیت میکنه.بدون مسی بارسا ترسناک نیست.توجه نکنید کلا.

6.بدون شرح..

نقل قول
Zubizarreta (sports director): "Song can play centre back, but at Barça automatisms are very important at that position, he needs time"

Zubizarreta (sports director): "Douglas can play in a defense of 4, defense of 3, and even as midfielder. He gives us more tactical options"

Zubizarreta (sports director): "We have been following Douglas since two years. First scouting reports are from 2012

Zubizarreta (sports director): "If we'd have wanted, we'd already have sined a centre back, but we want someone who improves what we have."

Zubizarreta: "Benatia? We chose to sign Mathieu and Vermaelen. Every team has their own needs. We needed left-footed, versatile players."

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اتفاقا انریکه باید بمونه
الآنم این قضایا اونقدر بزرگ نباید می شد که این بارتومئوی احمق بزرگش کرده، مردک ورداشت بی خود زوبی رو اخراج کرد، اونم زوبی که خودش یه پا اسطوره ست برای تیم، خب بعد معلومه چی میشه، معلومه که پویول صداش در میاد، ژاوی صداش در میاد، مسی صداش در میاد
این مدیر واقعا یه احمق به تمام معناست، آخه مگه زوبی که رفته بازیکن خریده بدون مشورت همین احمق یا اون روسل بی شرف رفته خریده، خب بابا اون طفلکم همه ی سعی شو کرده، حالا گیرم اشتباه کرده و بازیکنای خوبی نخریده، یه مدیر باید چقدر احمق باشه که تو همچین موقعیتی بیاد مدیر ورزشی رو اخراج کنه و شایعات و حواشی تیم رو صد برابر کنه، پر واضحه که بارتومئو داره فقط سعی میکنه خودشو نجات بده و حاضره توو این مسیر هرکسی رو هم قربانی کنه، حالا قربانیه بعدیش کیه، انریکه، و بعد یه مربی درجه سه لابد می خواد بیاره توو این برهه از فصل، من که میگم این یارو حتی برای موندن خودش حاضره مسی رو هم بفروشه اگه احساس کنه که نارضایتی مسی به ضررشه
این تیم هیچ مشکلی نداره
فقط باید مدیریتش عوض بشه
ما نه مشکل بازیکن داریم، نه مشکل مربی
فقط باید یه بستر آروم برای اینا آماده باشه تا بتونن کارشونو بکنن
وقتی این بستر آماده نباشه، شروع میکنن به گیر دادن به همدیگه و از زیر بار مسیولیتای خودشون در رفتن
اینکه یه روز تیم از نقل و انتقالات محروم بشه، یه روز توو این دادگاه محکوم بشه، یه روز تو اون دادگاه، همه از بی عرضگیه مدیریته که نتیجه ش میشه جو ناآروم برای تیم
مسی ام حق داره، هر تصمیمی بگیره و هرکاری بکنه و هر مصاحبه ای بکنه حق داره، الکی الکی یه مشت احمق مثل راسل و بارتومئو زدن بهترین بازیکن دنیا و بهترین تیم دنیا رو نابود کردن

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۱۶ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
"مغز" عزیز خیلی عالی و کامل کامنت دادی...
با تک تک کلمات موافقم...
ای کاش این انجمن دکمه لایک و دیسلایک داشت!
مورد 6 هم عالیه :}}

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ما نه مشکل بازیکن داریم، نه مشکل مربی

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
شما انقدر حرفای مدیر سایت رو زدید صدای خودتون رو نشنیدیم!
خواهر من یه تیم کامل فقط رو نیمکت نشسته بود!
مگه تیم بره مسی و نیماره یا خونه خالشونه که 2 روز بیشتر استراحت کنن؟
حالا که استراحت دادین خب 2 روز تمرین کردن اصلا مسی نیاز به تمرین داره؟
تو اون موقعیت حساس مونیر و پدرو و سوارز که نصف خودشم نیست فیکس باشن؟
مشکل این آقا با ساندرو و آداما چیه؟ ساندرو بره ما تو 3 جام گل زده! گل 3 امتیازی زده!
تمام کاراش سلیقه ای ـه و اخر سر هم بهترین موقعیت برای کم کردن فاله با رئال از دست رفت!
مگه اونا دیگه میبازن؟...!

من خودم همون شبم گفتم که مقصر فقط انریکه نیست بچه هام مقصرن! یادتون نیس لینکشو بدم
برید ملاحظه کنید من حرفای کسیو تکرار نکردم
انریکه برای کارش منطقی یا غیر منطقی دلیل داشت!
پدرو و سوارز کی فیکس نبودن؟ همیشه هستن...بخصوص پدرو
میمونه مونیر...که
1-بخاطر اینکه مسی و نیمار خسته نشن واسه بازی های بعدی اورد تو بازی
2-بالاخره اونم باید تقویت شه!
بعدشم شما کی دیدین مربی طبق سلیقه هوادارا ترکیب بچینه که انریکه دومیش باشه؟! همون روزم که همتون داشتین حرص میخوردین این چه ترکیبیه گفتم با حرص خوردن شما انریکه نظرش عوض نمیشه!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: saeed.tiraxtorchi
پیام: ۴۵۰
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف_ پپ گواردیولا_ ریوالدو_رونالدينيو
- تراکتورسازی تبریز
- بعد از ايران:1-ترکیه2-آرژانتین3-اسپانیا
- سامان نريمان جهان
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو

انقدر نتيجه گرا نباشيد...تيم وضعيتش خوبه...نحوه بازي تيم اميدوار كننده س...انريكه خوبه ولي بازم ميگم بي تجربه س...كه اينو اول فصل هم ميدونستيم...بايد به انريكه فرصت داد حتي اگه به بي جامي منجر بشه
لئو هم بهترين بازيكن تاريخ فوتباله و كسي كه حتي فكر درباره رفتنش هم كابوسه برام
ولي اگه مرد باشه و پاي بارسا بمونه زياد طول نميكشه كه دوباره قدرت مسلم اروپا ميشيم با همين انريكه...
من كه امسال شيوه بازي تيمو دوست دارم...فقط و فقط اين حاشيه هاس كه داره حالمو به هم ميزنه

مرتضي سوزوندي مارو با رفتنت سوزوندي...
۱۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
★ 2016 ★ نوشته:

نقل قول
شما تا خودت به شخصه انریکه رو برکنار نکنی بیخیال نیستی
نه؟

به نظر من مربی که با بازیکناش صمیمی نباشه و رفیق نباشه..بهتره نباشه!

شما پپ گواردیولا رو نگاه کن روابطش تو بارسا با بچه ها و تو بایرن!
یا کلوپ با دورتموندیا و یا حتی سیمئونه با بکس اتلتیکو!
کونته با یووه ای ها...
این مربیا خیلی جو صمیمی درست میکنن...
اما خب تو بارسا انریکه محیط نظامی درست کرده انگار ارتش هیتلره!

نمیخوام ایراد بگیرم یا توهین بکنم ولی انصافا از اون سکویی که اول فصل تو زمین گذاشته بودن و دیدبانی میداد، مشخص بود!

انگار پادگانه!

من یه بار ندیدم که بعد از تعویض بازیکنی بهش خسته نباشید بگه و بهش روحیه بده! اگه کسی دیده لطفا عکسی چیزی بذاره ما رو از این وضعیت بیرون بیاره!

فقط کنار زمین وایساده و نگاه میکنه! آقا یه حرکتی یه جنب و جوشی چیزی از خودت نشون بده! آدم فکر میکنه انگار خیالش نیست و براش اهمیت نداره که چه اتفاقی بیفته!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
انقدر به خودتون تلقین کردین انریکه عالیه که اصلا حقیقت رو نمیبینین.
یک لحظه، فقط یک لحظه فکر کنید مسی بخاطر مشکلاتش با انریکه از بارسا بره.
الان اصلا بحثم این نیست که این شایعه اس و اینا ولی اگر فقط یک صدم درصد این اتفاق بیوفته می تونین انریکه رو ببخشین؟!
من یکی عمرا ببخشمش.
انریکه باعث شد اسطوره باسا نوکمپ را ترک کند...
حتی فکرشم عذابم میده!
من نمیگم انریکه بده یا بی استعداده، انریکه شاید بتونه توی یک تیم دیگه موفق بشه، اما تو بارسا نمی تونه.
بارسا یک تیم جهانیه، پر حاشیه اس، یک باخت ممکنه سر نوشت تیم رو رقم بزنه.
فکر نکنم انریکه بتونه بارسا رو موفق کنه.
حالا این نظر منه و نظرم واسه خودم محترمه.

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۶ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۱
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۵۱ بازدید
۴ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۸۲ بازدید
۴ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۴,۵۴۷ بازدید
۸ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۰۲۰ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۷۰ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۵۰ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۶۱۶ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۹۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۵۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۲ کاربر آنلاین است. (۶۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!