به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

اتکت پیرهن نیمارو.
من دیگه حرفی ندارم.
هنوز تو حس و حال تعطیلات و سواحل ریوئه فکر کنم.

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
عشق؛ یعنی علی نوشته:

نقل قول
ßƐĤИΛM♠ نوشته:

شوما فک کن بعد بارسا جایی جز جزایر قناری قبولش میکنه واسه مربی گری امیدوار باش

هرجا بره نمیره یه لیگ تک قطبی که علی داییم بلده توش قهرمان شه و تو اولین بازی جدیش 5 تایی شه!

زمان بارسا پپ هم همه میگفتن اگه مظلومی هم سرمربی این بازیکن ها بشه اینجوری نتیجه میگیره، در صورتی که همه می بینن که بعد پپ بارسا هیچوقت اون بارسا نشد واگر نابغه ای مثل مسی نبود، قطعا وضعمون خیلی بدتر می شد. در صورتی که بایرن پپ کاملا با یوب هاینکس متفاوت، گرچه که بازیکنهای خیلی خوبی داره؛ ولی واضح که تفکرات پپ که بایرن رو انقدر خطرناک کرده.

البته من قبول دارم که اواخر دوران پپ هم بارسا افت کرده بود و پپ احساس می کرد که راه حلی برای این مسئله نداره و برای همین هم رفت.

من نمیدونم چرا بعد گذشت 17 هفته ما هنوز یک ترکیب ثابت نداریم، درست مربی باید بعضی وفت ها ریسک کنه، مثل کاری که تو مستایا کرد و نتیجه داد؛ ولی این سوسیداد مویس اصلا تیمی نبود که بتونه خطرناک باشه و این کار انریکه اسمش حماقت محض بود.

سال پیش تو همین زمین سوسیداد با این گریژمان لعنتی خیلی خطرناک تر بود، قطعا اگه ما از اول فصل یک ترکیب ثابت میداشتیم، الان وضعمون انقدر تو بازی های خارج خونه افتضاح نبود.

انریکه همینجوری پیش بره، بارسا رو هم مثل روم نابود میکنه.

۱۵ دی ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه سری جمله تکراری رو هی بیاید تکرار کنید! یعنی چی ترکیب ثابت نداریم؟ یعنی تمام بازیا باید 11 نفر اصلی بازی کنن؟ اون وقت میاید میگید پس جوون گرایی چی شد و لاماسیا نابود شد و چی و چی.

ترکیب بارسا کاملا مشخصه. تو بیشتر بازیهای بزرگ هم همین ترکیب بازی کرده.

خیلی خنده داره به خدا که تک تکتون فکر می کنید از آدمی که بیشتر عمرش رو تو لالیگا بوده بیشتر می فهمید! من نمیگم انتقاد نکنید، اما حرف خنده دارم نزنید. مسلما دیدی که ما به فوتبال اسپانیا داریم قابل قیاس با انریکه نیست. نه اینکه اشتباه نکنه، بالاخره هر کسی اشتباه می کنه، اما مسخره است که تک تک هوادارا حس می کنن بیشتر از انریکه فوتبال می فهمن!

البته تو مملکتی که 70 میلیون کارشناس داریم که در تمام مسائل اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی و ... کارشناسن و صاحب نظر، هواداری فوتبالمون هم همین طور میشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Zahra.Argentina
پیام: ۱,۲۵۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- پرسپولیس
- aRgEnTiNa
گروه:
- کاربران عضو
من ، هیچوقت تز ندادم که انریکه رو اخراج کنین و نمیخوام هم این اتفاق بیفته...
مربی باید تاکتیک تیم رو مشخص کنه، مربی باید از بازیکن ها بازی بگیره ، مربی تیم رو برمیگردونه
رئال پیشرفت کرد و ما پسرفت داشتیم
یادمه اوایل خودم همینجا اومدم رئال رو مسخره کردم که هافبک دفاعی ندارن ، به خاطر باخت جلوی سوسیداد ، و ترکیب نادرست آنجلوتی ...! اما الان رو نگاه کنین ...چه تیمی درست شد از رئال

باید کل تیم منسجم و متحد باشه تا یک بازیکن بتونه درست بازی کنه ، مثال پدرویی که توی اون 4 سال چجوری بازی میکرد و الان چه جوری بازی میکنه ، زیاد تفاوتی ندارن ولی دلیل اصلی اینکه اون موقع درخشانتر بود انسجام کل تیم بود

ما هنوز یه ترکیب ثابت رو ندیدیم ، حمل بی هدف توپ ، تغییری برای رفع ضعف هامون نداشتیم ،حتی شاید بدون خرید هم بشه تغییراتی رو ایجاد کرد و باگ ها رو بست ! ولی متاسفانه هیچگونه تغییری من ندیدم
هنوز هم همون مشکلات قدیمی رو داریم ، جلوی دفاع اتوبوسی پر از مشکلیم،دفاع هامون هنوز به همون ترتیب چیده میشن و تغییر تاکتیکی هیچی ، از کناره ها عملا فلجیم ، 4-3-3 بدون هیچ تنوعی یا ایده ی جدیدی
توی چندتا بازی از این فصل مثلا رفت و برگشت جلوی پاریس به نظرم واقعا عالی بودیم و خیلی روونتر بازی کردیم ، امیدوارم از تغییرات خوب اون بازیها استفاده کنه

۱۵ دی ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
سیــدنــا الــقائـــده نوشته:

زمان بارسا پپ هم همه میگفتن اگه مظلومی هم سرمربی این بازیکن ها بشه اینجوری نتیجه میگیره، در صورتی که همه می بینن که بعد پپ بارسا هیچوقت اون بارسا نشد.

بله چون جناب پپ از بهترین تیم تاریخ نهایت استفاده رو برد و وقتی اون تیم پا به سن گذاشت و رو به سرازیری شد، چون عرضه نداشت 4 تا جانشین خوب تربیت کنه، ول کرد رفت تا توی سقوط تیم شریک نباشه! اون تیمی که پپ از خودش به جا گذاشت و تمام استعدادهاش رو به خاطر بازیکن بی مصرفی مثل پدرو سوزوند، قابل قیاس نیست با تیمی که تحویل گرفت و بهترین بازیکنای تاریخ تو بهترین سن در اختیارش بودن.

مطمئن باشید پپ اگر الان مربی بارسا بود همین قدرم نمی تونست نتیجه بگیره، کما اینکه با آماده ترین تیم حال حاضر دنیا که رفتن و جام جهانی رو هم بردن، جلوی رئال 5 تایی شد!

۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Zahra.Argentina
پیام: ۱,۲۵۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- پرسپولیس
- aRgEnTiNa
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مطمئن باشید پپ اگر الان مربی بارسا بود همین قدرم نمی تونست نتیجه بگیره، کما اینکه با آماده ترین تیم حال حاضر دنیا که رفتن و جام جهانی رو هم بردن، جلوی رئال 5 تایی شد

من موندم اگه جلوی رئال 5 تایی نمیشد قرار بود الان شما چی بگین دقیقا ؟! اون بازی هزاران بار اینجا گفته شده که روی اشتباهات فردی بازیکنا بود ، بله پپ هم تقصیراتی داشت
در ضمن 4-0 جلوی رئال، رایکارد چی پس ؟
وقتی هیچ ایده ای نداشت باید میموند که بارسا بدتر از فصل تیتو هم بشه ؟! که مثلا وفاداریش ثابت شه ؟

۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من عاشق انریکه بازیکن بودم.ولی انریکه ی مربی قابل دفاع نیست!90درصد طرفدارا تو نظرسنجی اسپورت هم اونو مقصر دونستن!
تو خارج خونه افتضاح بوده!
از 7بازی خارج خونه؛3برد-2مساوی-2باخت/ 12گل زده و 5 گل خورده!
خوبه ازون 12تام 5تاش فقط سهم یه تیم یعنی لوانته بوده!
خیلی انتظارم ازش بالا بود ولی متاسفانه اونی نیست که فکر میکردم.

من خودم عاشق بازیکنای جنگنده و متعصبم!
بازیکنایی مثل سیمئونه،پویول،انریکه،کونته،روی کین،رونی،دروگبا،الکسیس،الانم لویز سوارز اینجوریه! و متاسفانه راموس رئالیا هم این خصوصیت رو داره
از بین اینا اونایی که مربی شدن، سیمئونه و کونته همون حرارت و انرژی رو کنار زمین دارن و جنگندگی رو به بازیکناشون منتقل میکنن و تیمشون آینه بازیگری دوران خودشونه.
روی کین رو ندیدم نمیتونم نظر بدم.
ولی انریکه نمیدونم چرا اینجوریه!!پس کو اون انرژی و جنگندگی داخل زمین ،کنار زمین؟؟؟؟
خیلی ساکت و ساکن و بی روح کنار تیمه!!
من روحیه انریکه بازیکن رو برای انریکه مربی میخوام،نه افکار سراسر همراه با لجاجت و کله شقیش!!

۱۵ دی ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
BlaugRanA نوشته:

نقل قول
مطمئن باشید پپ اگر الان مربی بارسا بود همین قدرم نمی تونست نتیجه بگیره، کما اینکه با آماده ترین تیم حال حاضر دنیا که رفتن و جام جهانی رو هم بردن، جلوی رئال 5 تایی شد

من موندم اگه جلوی رئال 5 تایی نمیشد قرار بود الان شما چی بگین دقیقا ؟! اون بازی هزاران بار اینجا گفته شده که روی اشتباهات فردی بازیکنا بود ، بله پپ هم تقصیراتی داشت
در ضمن 4-0 جلوی رئال، رایکارد چی پس ؟
وقتی هیچ ایده ای نداشت باید میموند که بارسا بدتر از فصل تیتو هم بشه ؟! که مثلا وفاداریش ثابت شه ؟

اولا که فقط اون نیست و من قبلا لطمه هایی که بارسا از ضعف آینده نگری و استعداد پروری پپ خورده رو بارها اینجا نوشتم. اون 5 تایی به خاطر اینه که طرفدارای پپ فقط بلدن به 4 تا نتیجه ای بنازن که خود تیم هم بدون مربی اونا رو بدست می آورد!

خیلی بامزه س که در مورد اون بازی که بایرن عملا جلوی رئال به در بسته خورد میگید اشتباهات فردی، اما بازی ای مثل بازی دیشب رو میگید تقصیر مربی!

در مورد اون بازی 4-1 (نه 4-0) که خود ژاوی بعد بازی مصاحبه کرد گفت 3 تا گلشون خطا بود (خطا روی مارکز رو گل اول، گل دوم دایو راموس رو داور الکی خطا گرفت و پنالتی هم که توپ به دست پویول خورد). فقط 1 گلشون سالم بود! بعدم اون نتیجه در شرایطی بود که بارسا در اوج نبود، از نظر روحی افت کرده بود. اما پپ با تیمی که کاملا روی اوج بود و قبلش سه گانه برد و بعدش قهرمان جهان شد، اون افتضاح رو به بار آورد.

من نمیگم وقتی ایده ای نداشت باید می موند. اتفاقا اصل حرفم همینه. پپ کلا یه روش بازی بلد بود که زمانی جواب داد و بعد چند سالم تموم شد و رفت. دیگه بلد نبود سیستمش رو آپدیت کنه و پلن بی و ضد ضد تاکتیک طراحی کنه. دوستانی که میگن این شاخصه یه مربی بزرگه - که هست - این نکته رو توجه داشته باشن!

در ضمن باید یادآور بشم که تیتو هم بهترین لالیگای تاریخ رو گرفت و فقط تو یه بازی تیمش بد بود (جلوی بایرن) که اونم همه دیدید بازی رفت از اون 4-0 چطور 3 گلش نادرست زده شد و بازی برگشت اون بازی هم که تیم بدون انگیزه رفته بود تو زمین.

قبلا هم گفتم بازم میگم. اون 5 تایی شدن جلوی رئال آخرین افتضاح پپ نخواهد بود. گذر زمان نشون میده که بارسا به خاطر بزرگی پپ انقدر جام نبرد، بلکه پپ خوش شانس بود که به بهترین تیم تاریخ رسید و انقدر بزرگ شد!

در هر حال حرف زدن در مورد پپ الان سودی نداره. زمان نشون میده که واقعا عیارش چی بوده. مسئله اصلی اینه که هوادار باید موقع شکست پشت تیمش باشه، نه اینکه تیمی که دوم جدوله، مربیش رو به فحش بکشه! جالبه که همین آدما اسم کلوپی رو میارن که تیمش تو لیگ ضعیف آلمان داره سقوط می کنه!

۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
خوب شد یه بار پپ 5 تا خورد تا چیزی داشته باشید بگید!

چند تا نکته به ذهنم میرسه:

1- پپ یه تیم شکست خورده رو از ریکارد تحویل گرفت که تو آخرین فصلش با صدر جدول 20 امتیاز فاصله داشت، برای رئال تونل زد و 4 تا ازشون خورد! اگه بهترین بازیکنای تاریخ (!) تو تیم ریکارد بودن چرا انقدر تو فصل 08-2007 ضعیف عمل کردن؟!

2- هیچ جوره نمی تونید موفقیت پپ تو بارسا رو کوچیک جلوه بدید، بیخودی تلاش نکنید. پپ بعد سالها به تیم ما غرور داد، همه جام ها رو درو کرد، یکی از بهترین تیمای تاریخ رو ساخت و رئال رو مداوم تحقیر می کرد.

3- رفتن پپ دو دلیل داشت: 1- مشکل با کادر مدیرتی 2- ناتوانی در تداوم بخشیدن به موفقیت های تیم.

پپ همون موقع که رفت، تو مصاحبش گفت که دیگه نمی تونه چیز جدیدی به تیم اضافه کنه. وقتی میدونه که ناتوانه کار جدیدی کنه، موندنش خیانت نیست؟! رفت تا فرصت رو به مربیای جدید بده تا تیم رو احیا کنن، و این که جایگاه خوب خودش رو حفظ کنه. این کجاش بده که نکوهش می کنید پپ رو؟!

4- پپ در حالی بارسا رو ترک کرد که مسی بهترین بازیکن تاریخ شده بود، اینیستا تو سطح معرکه ای بود، پیکه احیا شده بود و خیلی ستاره های دیگه مثل تیاگو، سسک و ... تو تیم بودن. فکر نمیکنم خیلی میراث خرابه ای به جا گذاشته بود.

5- پپ در اواسط فصل آخر یوپ هاینکس با بایرن قرارداد بست. یعنی موقعی که اون بایرن رویایی به انتهای فصل نرسیده بود و انقدر انتظارات ازش بالا نبود. اینکه میگید تیم آماده ای تحویل گرفت درسته، اما وسط فصل نمیشید گفت که تیم 3 گانه میگیره!

6- بوندس لیگا بیشترین تعدد قهرمان رو در سالهای اخیر داشته. موقعی که پپ رفت بایرن، دورتموند فینالیست اروپا بود و فصل قبلش چندین بار بایرن رو شکست داده بود و قهرمان شده بود. چطور میگید وارد یه لیگ تک قطبی شده؟! قدرت زیاد بایرن در مقایسه با دیگر تیما دلیلی بر ضعیف بودن بقیه نیست. همه تیمای بودنس لیگا امسال از گروهشون تو لیگ قهرمانان به مرحله بعد صعود کرن، حتی دورتموند.

7- همین پپ 5 تایی (!)، فصل قبل 4 عنوان قهرمانی کسب کرد!

8- پپ نه فرشته بود نه شیطان! انقدر 0 یا 100 به افراد نیگا نکنید. به خاطر اینکه به فلان بازیکن بها نداده همه کاراشو سیاه نبینید! متقابلا اسطوره هم نکنیدش و مثل خدا بالا نبریدش!

پی نوشت: بی خیال نبش قبر گذشته ها بشید. پپ چند ساله که از پیش ما رفته. بحث دربارش فایده نداره.

۱۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
عشق؛ یعنی علی نوشته:

جالبه که همین آدما اسم کلوپی رو میارن که تیمش تو لیگ ضعیف آلمان داره سقوط می کنه!

الان دقیقا منظورتون به منه دیگه!
دورتمند الان خیلی بازیکن خوبی داره که بخواد تو اوج باشه؟!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۵ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۷,۲۶۶ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۰۶ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۰۹ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۷,۳۳۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۹۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۰۵۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!