به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
بهتره در مورد فابرگاس خوشحال هم باشیم که قصد وطن کرده . هر چی نباشه اون موقع که آرسن ونگر مخشو زد ، فابرگاس بچه بود و بچگی کرد .
بعدشم رسیدن به تیم یک بارسا خیلی خیلی سخته و جا افتادن تو ترکیب بارسا از اون سختتر . یکی مثل اینیستا واقعا کارش جای تحسین داره که قاطی اینهمه ستاره از صفر شروع کرد و بازیکن فیکس شد ولی فابرگاس هم پست ژاوی بود و اگه تو بارسا میموند الان 10 تا بازی هم بش نرسیده بود .
من که میگم فابرگاس میتونه بعد از پایان فوتبال ژاوی رهبر وسط زمین بارسا بشه . اصلا این سبک بازیکن رو فقط خودمون بلدیم درست کنیم و استفاده کنیم . گواردیولا ، ژاوی و ایشاللا فابرگاس .

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
من که هیچ وقت تشخیص ندادم این فابرگاس چی کارس

۲۹ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
یه چنتا بازی از آرسنال ببیینی میبینی که در اصل همه کاره آرسنال همین یه وجب آدمه .

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
برای همینم هست که باید هر سال برای سهمیه اروپا بجنگن دیگه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میثم نوشته:

یه چنتا بازی از آرسنال ببیینی میبینی که در اصل همه کاره آرسنال همین یه وجب آدمه .
موضوع رو نگرفتید منظوره من این بود که یه بار میگه از رئال کثیف خوشش میاد یه بار میگه بارسا

۳۰ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: JEDWARD
پیام: ۱۲۳
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۸۷
از: كره ي زمين
طرفدار:
- ژاوي
- هرستو استويچكف
- استقلال
- كلمبيا
- فريدون زندي
- فرانك رايكارد
- مجيد جلالي
گروه:
- کاربران عضو
من موندم چه جوري لاپورتا تو تمديد كردن قرارداد بازيكنا اين قدر به مشكل خورده اونم در حالي كه خود اين بازيكنا آرزوشون موندن تو بارساست . مدام اعلام مي كنن كه تو بهترين وضعيت مالي قرار داريم اون وقت قرارداد بازيكناي بيست ساله ي تيم رو هم نمي تونن تمديد كنن .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه بارسلونا
باشگاه پر افتخار و پر ستاره بارسلونا در سال 1899 در ایالت کاتالانیا تاسیس شد.

درهای استادیوم نوکمپ در سال 1957 به روی عموم باز شد. این استادیوم با ظرفیتی بالغ بر 98600 نفر در جهان بی نظیر بوده و بارها درخشش فوق ستارگان بارسا را نظاره کرده است.

آبی و اناری پوشان کاتالانی یک بار در سال 92-1991 قهرمان اروپا شدند و در کلکسیون افتخارات آنها قهرمانی های متعدد در جام های مختلف اسپانیا دیده می شود.

آخرین افتخار آنها دو قهرمانی پیاپی لالیگا در فصل 06-2005 با هدایت فرانک ریکارد و ستارگانی چون رونالدینیو، دکو، اتوئو، پویول و ژاوی می باشد.

آنها هم چنین در فصل 06-2005 با شکست آرسنال در فینال جام باشگاه های اروپا، قهرمان قاره سبز شدند.

در فصل 07-2006 در حالیکه از نظر امتیاز با رئال برابر بودند، به خاطر قانون شکست در بازی مقابل، جام را به کهکشانی های مادرید واگذار نمودند.

نام باشگاه : بارسلونا
لقب باشگاه : Barca
سال تاسيس : 1899
رئيس باشگاه : ژوان لاپورتا

آدرس:
Avda.Aristides Maillol s/n ES - 08028 Barcelona
+34-934-112-219 : تلفن
+34-934-963-791 : فكس
سايت : مشاهده لینک
ايميل : secretaria@fcbarcelona.com
لباس : آبی و اناری
اسپانسر : Unicef
اسپانسر ورزشي : Nike
ورزشگاه : Camp Nou
آدرس ورزشگاه :

Av. Aristides Maillol 08028, Barcelona(Spain)
ظرفيت ورزشگاه : 98771
ابعاد زمين : 105m x 72m
منشي باشگاه : خاویر کامبرا
مدير مطبوعاتي : خمی ترس

افتخارات:

1991,2006

1978,1981,1988,1996

1992,1997

1929,1945,1948,1949,1952,
1953,1959,1960,1974,1985,
1991,1992,1993,1994,1998,
1999,2005,2006

1983,1986

1984,1992,1993,1995,1997,
2006

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: sawyer
پیام: ۲۰۸
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو

توی تایپیک بالا قسمت افتخارات حالگیری یکشنبه رئال را هم اضافه کن

افتخارات
2008
EL clasico

وبلاگ من
۲۶ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
این پست رو قبلا" تو تاپیک صندلی داغ ارسال کرده بودم که آقا محمد زحمت کشیدن و حذفش کردن،مجبور شدم اینجا ارسالش کنم:

پاسخ به دوست گرامی President.Laporta

نقل قول
چرا وقتی از یکی تعریف می کنم همه فکر می کنین دارم به ژاوی توهین می کنم،

فکر کنم این دو تا صحبتتون چیزی به غیر از توهین به ژاوی نباشن:
نقل قول
بارسا در حال حاضر از دو بازی ساز خوب به نام های اینیستاو هلب برخورداره و ضمن اینکه اولویت اول بارسا برای خرید های تابستانی سسک فابرگاس هستش که با توجه به سن فابرگاس ( 21 ) در برابر سن ژاوی ( آستانه 29 ) دیگه بازی دادن به ژاوی بی معنا به نظر می رسه .

آخه این حرفتون یعنی چی؟؟ اینیستا مگه چقدر از ژاوی جوونتره؟؟
بعدش هم شما یه طوری میگی بازی دادن به ژاوی بی معنیه که انگار سن ژاوی رو بازیش تأثیر سوء داشته!! درسته که فابرگاس جوونه ولی جوونی که دلیل برتری نیست، اگه اینطور بود که شما میگین، سسک تو تیم ملی اسپانیا تو اکثر بازی ها ذخیره ی ژاوی نمی نشست.
یا مثلا" این حرفتون:
نقل قول
مطمئن باشید رئیس لاپورتا کسی نیست که از کنار چنین وقایعی به همین راحتی بگذره و به بازیکنی باج بده

اینکه شما گفتی باج اصلا" کلمه ی درستی نبود، یعنی اگه ژاوی مثل همه ی بازیکنا برای تأمین زندگیش پول بخواد میشه باج گیری و اگه بارسا به ژاوی پول بده بهش باج داده تا براش بازی کنه!!
نقل قول
مطمئنا تلاش برای خریدن سسک فابرگاس با قیمت 45 میلیون یورو در همین زمینه انجام می شه .

اولا" که بارسا کلا" برای خرید فان پرسی و سسک با هم 45 میلیون یورو کنار گذاشته، بعدش هم شما از کجا میدونی که اونو برا نیمکت نشینی ژاوی نمیخوان!!
تفاوت ژاوی و سسک حتی تو قیمتهاشون هم کاملا" مشهوده.
سسک اگه بازیکن بود، تا یه پیشنهاد از آرسنال بهش رسید بارسا رو ول نمی کرد بره.ژاوی هم مطمئنا" خیلی بیشتر از سسک پیشنهاد داشته، ولی به بارسا وفادار مونده و این خیلی ارزشمنده.
نقل قول
من نظر نمی دم فقط برین این منبع ها رو بخونین:
مشاهده لینک
مشاهده لینک
مشاهده لینک
مشاهده لینک
و...

آخه چرا سعی میکنی افکار رو منحرف کنی؟!!
البته دوستان اینقدر فهمیده هستن که متوجه شده باشن این خبر ها همشون گمانه زنی های خبرنگار ها درباره ی مبلغ قرارداد قبل از ثبت قرداد بوده و هیچ کدوم از خبر هایی که شما لینکشو دادی مبلغ قرارداد رو بعد از انعقاد ذکر نکرده!!
تو این خبر هم گفته شده که: "قرار است اكثر بازيكنان مطرح بارسلونا تا فصل نقل و انتقالات زمستاني قرارداد خود را با مبالغ بيشتري نسبت به قبل تمديد كنند."
پس چرا شما انتظار داری ژاوی با همون مبلغ قبلی یعنی فقط 29 میلیون یورو قراردادش رو تمدید کنه؟!!!
87.9.30 فارس نیوز
یا مثلا" تو این خبر (لینک پایین) اینطور نوشته بود:
"...تمدید قرارداد او با بارسلونا یک هدیه کریسمس خوب برای او و برای 156 هزار نفر طرفدار رسمی این باشگاه- که هر ساله به این باشگاه حق عضویت می پردازند- بود.
قرارداد او یک حقوق 5/7 میلیون یورویی (5/10 میلیون دلاری) سالانه را برایش تضمین خواهد کرد اما تقریباً تمام 80 میلیون نفر طرفدار (نسبی) بارسلونا در سرتاسر جهان اعتقاد دارند که ارزش وفاداری این بازیکن به باشگاهش را با هیچ مبلغی نمی توان پرداخت کرد البته وکیل ژاوی هرناندز هم می‌گوید باشگاه های بزرگ خواستار این هافبک میانی کارآمد، حاضر بوده اند مبالغ بیشتری به او بپردازند اما وی تمام پیشنهادهای سال های اخیر تیم های بزرگی مثل منچستریونایتد، لیورپول و چلسی انگلستان، آث میلان و اینترمیلان ایتالیا را رد کرد تا به تیمش وفادار باشد..."
البته این فقط بخشی از این خبره و خواهش میکنم که دوستان به لینک زیر برن و حتما" این مطلب رو بخونن.
تیتر خبر اینه:
هنوز هم بازیکنان وفادار پیدا می شوند.
حالا می بینید که این گمانه زنی ها همش چرت و پرت هایی بوده که خبرنگار ها برای داغ کردن خبر هاشون ازش استفاده کردن.
نقل قول
شبیه ترین بازیکن به ژاوی که فابرگاس هست و 8 سال هم کوچکتره بازی می دادم تا هم یه بازیکن جنگنده و هم یه بازیکن بازیساز داشته باشم. عوض کردن ژاوی با فابرگاس تو ترکیب فقط به خاطر تفاوت سنیشونه،

یعنی ما الآن بازیکن بازیساز نداریم؟!! یعنی بازیسازی سسک میتونه به بازیسازی ژاوی برسه؟؟؟
دوباره هم که گفتی تفاوت سنی؟!!!
نقل قول
50 میلیون یورو برای 4 سال رقم بالائی نیست؟ به طور میانگین 15 میلیون دلار برای هر سال ،
کاکا برای هر سال 11 میلیون یورو می گیره ( به عنوان پر در آمد ترین بازیکن جهان ).

همونطور که تو لینک بالا خوندین:
"قرارداد او یک حقوق 5/7 میلیون یورویی (5/10 میلیون دلاری) سالانه را برایش تضمین خواهد کرد."
یعنی نه اون 9 میلیون یورو سالانه که تو لینک های شما بود و نه این مبلغی که شما حالا داری میگی!!
نقل قول
همین رونی سوخته الان توی نیم فصل اول 7 گل زده وپاس گل های مهمی در میلان داده و به گفته فرانس فوتبال رونی در صدر امتیاز آورترین بازیکنان امسال قرار داره . داری به خاطر ژاوی به رونی می گی مهره ی سوخته، فابرگاس رو هم هیچی می دونی و جرارد رو هم یه بازیکن معمولی. اون وقت حرف من توهین به ژاوی می شه؟

چرا فقط یه بخشی از جمله های منو نقل قول کردی؟؟ اگه این بخش به تنهایی خونده بشه، مطمئنا" همون برداشتی ازش میشه که شما کردی ولی اگه کامل بخونی، مفهومش زمین تا آسمون با اینی که شما گفتی فرق خواهد کرد...
شما داری فرافکنی میکنی! شما باید به سؤالی که در اون جمله ها مطرح شد جواب میدادی. منظورم از اون حرفها این بود که تمدید قرارداد ژاوی با اخراج رونی چه ربطی به هم دارن، که شما جواب ندادی!
از کجا معلوم که اگه رونی تو بارسا می موند، از اونی که شده بود بدتر نمیشد؟ گرچه همین حالا هم زمین تا آسمون با اون رونی قبلی فرق میکنه.
در اون زمان رفتن رونی هم به نفع خودش بود و هم به نفع بارسا...
مثل اینکه شما باید حرفای قبلیم که در همین مورد بودن رو دوباره بخونی!
نقل قول
این حرف دیگه خیلی زور داره گفتنش قطعا از روی غرض ورزی بوده ،

مطمئن باش که هیچ غرضی در کار نیست، شاید باورت نشه ولی من همین الآن که دارم اینا رو مینویسم پیرهن سسک (تیم ملی اسپانیا) رو پوشیدم... من خیلی هم سسک رو دوست دارم ولی اصل" نمی تونم اونو با ژاوی (بهترین بازیکن یورو 2008 و بهترین بازیکن سال 2008) مقایسه کنم.
نقل قول
فابرگاس وقتی به آرسنال رفت از تیم جوانان بارسا ، فقط 17 سال سن داشت و توی همین سن کم میدان داری تیم بزرگی مثل آرسنال رو به طور کامل به دست گرفته

برا همینم هست که آرسنال هر سال داره واسه سهمیه اروپا می جنگه دیگه!!
نقل قول
آیا در این سن شما خبری از ژاوی با این کارائی داشتی ، یا اینیستا یا رونالدینیو یا ک. رونالدو یا کاکا وحتی مسی که بتونن به طور کامل کاری کنن که تیم روی شاخ اونها بچرخه .

اونایی که گفتی در بارسایی بازی میکردن که همیشه جای بزرگان بوده.
مثل اینکه سسک داره تو آرسنال بازی میکنه ها!! سسک با همین 21 سال از لحاظ سن از بقیه ی بازیکنهای خط هافبک آرسنال بزرگتره. اون داره تو تیمی بازی میکنه که اکثر بازیکناش از اون جوونترن پس خواهی نخواهی سکان دار تیم میشه. اگه اون در حال حاظر در بارسا بازی میکرد مسلما" اون جایگاهی رو که الآن در آرسنال داره نداشت.
نقل قول
قطعا وقتی به 29 سالگی فوتبالش برسه یک بازیکن بی همتا خواهد بود .

این قطعنی که شما داری من بهش شک دارم. از کجا معلوم که تا اون موقع بتونه به حد ژاوی رشد کنه؟!!
نقل قول
درسته اما بازیکنی نیست که بتونه یه تنه نتیجه بازی رو عوض یا حفظ کنه برای نمونه میتونید بازی فینال اروپا بین میلان و لیورپول رو به یاد بیارید که با درخشش جرارد نتیجه عوض شد وبا بازی خوب جرارد نتیجه حفظ شد که منجر به قهرمانی لیورپول شد و بازهم دو سال بعد بادرخشش مجدد جرارد به فینال رسید و امسال هم با درخشش جرارد در صدر لیک برتر قرار دارد ، تمام نظرات من در باره جرارد عین واقعیت و مورد تایید همه افراد قرار داره مگه طرف هوادار افراطی بارسا باشه .

شما داری یه تعداد بازی خاص رو از جرارد نام می بری و طوری وانمود می کنی که ژاوی برای تیمش تا این حد مؤثر نبوده!! من که هوادار افراطی بارسا هستم هم قبول دارم که جرارد همه ی این کارهایی رو که شما گفتی رو واسه تیمش انجام داده ولی ژاوی برای بارسا و اسپانیا نه تنها در تعداد خاصی بازی بلکه در همه ی بازیها از ارکان اصلی پیروزی های تیمش بوده و هست.شما میتونین به یاد خودتون بیارین که چه تعدادی از گلهای حساس و سرنوشت ساز بارسا و اسپانیا روی پاس های طلایی ژاوی شکل گرفته.
نقل قول
بله به شرطی که وقتی طرف داره این حرفها رو می زنه یا نقد می کنه با وجدان بی طرف و با دیدن حقایق ونه صرفا علاقه دیوانه وار به یک تیم یا یک نفر بیان بشه ، اون وقته که اون حرف معنا پیدا می کنه .

شما درست میگی ولی خیلی وقتها هست که یه فرد به دور از تعصب و بر اساس وجدان یه نظری رو میده ولی وقتی عاقلانه نگاه میکنی می بینی که این نظر (هر چند به دور از تعصب) اصلا" درست و قابل قبول نیست. واسه همین هم هست که رأی اکثریت رو در نظر می گیرن. یه انسان که عقل کل نیست!!
نقل قول
علیرغم این حرفها من نه با شما مشکلی دارم و نه با عقاید شما چون عقاید من وشما از توانائی ولیاقت بازکنان مورد بحث چیزی رو کم یا زیاد نمی کنه.

من هم نه تنها با شما و نظرات شما دوست عزیز مشکلی ندارم بلکه به همه ی عقایدتون احترام میذارم.
موفق باشید...

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۱ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: ali.abbasi
پیام: ۱۱۸
عضویت از: ۲۶ آذر ۱۳۸۷
از: مشهد
گروه:
- کاربران عضو
فقط می تونم بکم : بارسا دوستت دارم!

He died, but Wisdom never dies
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۳۵۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۹۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۹۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۱۷۸ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۴۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۳۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!