به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

اشماتکه: پیشنهادی برای هکتور دریافت نکرده ایم
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدیر ورزشی باشگاه کلن شایعات روزهای اخیر پیرامون هکتور را رد کرد.

در روزی که گذشت، رسانه های اسپانیایی خبر از پیشنهاد 18 میلیونی بارسلونا برای به خدمت گرفتن یوناس هکتور دادند. حال مدیر ورزشی باشگاه کلن این شایعات را رد کرده است.

به نقل از اشپورت آینس، یورگ اشماتکه پیرامون پیشنهاد بارسلونا برای به خدمت گرفتن مدافع چپ ملی پوش کلن گفت:

"هیچ پیشنهادی برای هکتور دریافت نکرده ایم."

همچنین اشماتکه در روزهای گذشته اعلام کرد که باشگاهش هکتور را نخواهد فروخت.

در طول رقابت های یورو 2016 و حضور ثابت یوناس هکتور در سمت چپ خط دفاعی و هافبک تیم ملی آلمان، شایعات زیادی از علاقه باشگاه های اروپایی برای به خدمت گرفتن او منتشر شد.

قرارداد مدافع 26 ساله اف سی کلن، تا سال 2018 با این باشگاه اعتبار دارد.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۳ تیر ۱۳۹۵
کلوپ: باشگاه هایی هستند که بالوتلی را بخواهند؛ ساخو از ناحیه آشیل مصدوم است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

روزهای سوپرماریو در آنفیلد، بار دیگر به شماره افتاده است.

با شروع پیش فصل، ماریو بالوتلی یکی از بازیکنان جدید یورگن کلوپ بوده است. مهاجم ایتالیایی، یک فصل به طور قرضی پیراهن میلان را بر تن کرد اما روسونری علاقه ای به دائمی کردن قرارداد وی نشان نداد. حالا او منتظر یک پیشنهاد جدی، به تمرین در ملوود می پردازد. در شرایطی که مینو رایولا تاکید کرده بود ماریو می تواند با کلوپ کار کند، به نظر این احساس نیست که در لیورپول وجود داشته باشد. مصاحبه مربی آلمانی را با لیورپول اکو می خوانید:

"حالا زمانی نیست که در مورد نقل و انتقالات صحت کنم. اما می شود که در مورد ماریو صحبت کنم. صحبت های زیادی در مورد او مطرح شده است. در واقع در یک بازی (تمرینی) مقابل او بازی کردم و او یک گل به ثمر رساند؛ یک پنالتی که در واقع پنالتی نبود! از وقتی که او به اینجا بازگشته، پسر خوبی بوده. نمی توانم حرف دیگری در موردش بزنم. همه چیز این بین خوب است. اینجاست و هرکاری می کند تا آماده باشد. می خواهیم که ماریو به بازیکنی تبدیل شود که پیش از مصدومیت بود. "

"استعدادش را هنوز دارد؛ تردیدی در این خصوص نیست. وقتی سانتری ارسال می شود؛ روی ضربات سر، بازیکنی در کلاس جهانی است. اما این تنها جنبه ای نیست که باید در آن با سایر بازیکنان در پستش رقابت کند. او در مقطعی از دوره بازی اش نیست که با 4 یا 5 مهاجم دیگر رقابت کند. پس به راه حل نیاز داریم. باشگاه هایی هستند که از داشتن او خوشحال خواهند شد. با او به طور شفاف باید در این خصوص صحبت کنم. زمان تصمیم گیری است و می خواهم او در بهترین شرایط باشد؛ آنگاه برای اتفاقات آتی، منتظر می مانیم. "

او تائید کرد که ممدو ساخو مصدوم است.

"ساخو در فصل گذشته با مشکل آشیل روبرو بود. وقتی که زمانی برای استراحت پیدا کرد، مورد درمان قرار گرفت و حالا 3-4 هفته تا زمانی که مجددا بتواند تمرین کند، به زمان نیاز دارد. جراحی در کار نبوده، اما در حال حاضر قادر به تمرین نیست و در حال بازیابی است. صحبت های سایرین اهمیتی ندارد، او اینجاست اما در حال حاضر در دسترس نیست. واکنش (بدن) او را می بینیم و وقتی اوضاع مرتب شد، می تواند بازی کند. "

پرونده دوپینگ ساخو:

"به عنوان مربی نمی توانم حرف زیادی در این خصوص بزنم. در خصوص اتفاقاتی که رخ خواهد داد، بی خبرم. اما به عنوان یک انسان باید بگویم که داستان غمگینی داشت. برای سه ماه و نیم بازی نکرد. اتفاق خوبی نبود اما می دانیم که مسئله دوپینگ تا چه اندازه جدی است. اما می دانم که تلاش می کند تا کار درست را انجام دهد. بهتر است بقیه صحبت کنند چون من نمی دانم چه حرف هایی را اجازه دارم بزنم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که او مصدوم است. "

۲۳ تیر ۱۳۹۵
وضعیت فعلی ناپولی در بازار نقل و انتقالات؛ کاندروا یا پریرا؟
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ناپولی گزینه های مختلفی را برای تقویت تیمش در نظر دارد.

باشگاه ناپولی همچنان برای خرید کاندروا از لاتزیو تلاش می کند. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اختلاف دو تیم در حال حاضر 1 میلیون یورو است که مربوط به حق عکس گرفتن کاندروا می شود. با این حال اگر این معامله انجام نشود ناپولی سریعا با پریرا از یوونتوس قرارداد می بندد. چیزی که مشخص است این است که ناپولی قطعا یکی را از بین کاندروا و پریرا خواهد خرید.

همچنین ناپلی ها به توافق برای خرید امانوئله جاکرینی رسیده اند تا با او قراردادی 3 ساله امضا کنند. باشگاه ایتالیایی فردا با مسئولان ساندرلند برای قطعی کردن خرید جاکرینی دیدار خواهد کرد. به عقیده دی مارتزیو، ساندرلند قصد دارد 100 هزار یورو به ناپولی تخفیف دهد زیرا آنها در مقایسه با تورینو، مبلغ قرارداد را نقدا پرداخت می کنند اما تورینو قصد داشت این مبلغ را در طول دو سال پرداخت کند.

خبر بد برای ناپلی ها این است که در جریان خرید اکسل ویتسل از زنیت، مشکلاتی به وجود آمده و احتمال دارد این خرید لغو شود. به نظر می رسد ویتسل از مذاکرات طولانی دو باشگاه خسته شده و این درحالی است که هافبک بلژیکی، اورتون و چلسی را خواهان خود می بیند. ناپولی ممکن است دوباره برای خرید هکتور هررا اقدام کند.

۲۳ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ مورگان دی سانتیس به موناکو پیوست
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

باشگاه موناکو، مورگان دی سانتیس را به جمع نفرات خود اضافه کرد.

قرارداد دروازه بان رم با این باشگاه در همین تابستان به پایان رسید اما مسئولان رم قرارداد او را تمدید نکردند. باشگاه موناکو به صورت رسمی اعلام کرد با دروازه بان 39 ساله قراردادی یک ساله به صورت آزاد امضا کرده است.

مورگان دی سانتیس روز چهارشنبه در تمرینات موناکو حاضر خواهد شد. دروازه بان ایتالیایی، سابقه حضور در باشگاه های یوونتوس، ناپولی، سویا و گاتاسارای را دارد و 3 سال اخیر را در تیم رم گذراند. وی در 80 مسابقه از دروازه گرگ ها مراقبت کرد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ ایبار به به را به خدمت گرفت
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

بال سابق شیاطین سرخ راهی ایبار شد.

باشگاه ایبار موفق شد با عقد قراردادی 4 ساله، به به هافبک فصل پیش رایو وایکانو را به خدمت بگیرد. این وینگر 26 ساله که در سال 2010 برای منچستریونایتد 7.4 میلیون پوند هزینه برداشت، هرگز در حد و اندازه های این تیم ظاهر نشد و پس از جدایی از این تیم، مدتی را در ویتوریا گیمارش، بشیکتاش، ریو آوه و پاکوش د فریرا گذراند.

او که فصل گذشته 31 بار برای رایو وایکانو در لالیگا بازی کرد، نتوانست مانع سقوط تیمش به دسته پایین تر شود و حال ایبار را برای ادامه دوران ورزشی اش گزینش کرده است. شایان ذکر است که این یار پرتغالی، در مدت حضورش در منچستریونایتد تنها 6 بار لباس تیم نخست این باشگاه را به تن کرد و سپس در ازای 2.4 میلیون پوند، از این تیم جدا شد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ تیر ۱۳۹۵
وولفسبورگ در آستانه جذب بورخا مایورال
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

گرگ های نیدرزاکسن در آستانه به خدمت گیری بورخا مایورال، مهاجم جوان رئال مادرید هستند.

با جدایی احتمالی باس دوست و مکس کروزه از وولفسبورگ، این تیم قصد دارد خط حمله خود را به خوبی ترمیم کند.

به گزارش کیکر، وولفسبورگ که مدتی است به بورخا مایورال، مهاجم ۱۹ ساله رئال مادرید علاقه‌ مند‌ است با این بازیکن به توافق شخصی دست یافته و این مهاجم اسپانیایی در تست های پزشکی وولفسبورگ حضور یافته است. گفته می شود رئال مادرید قصد دارد همانند قرارداد آلوارو موراتا با یوونتوس، یک بند بازخرید در قرارداد میان مایورال و وولفسبورگ بگنجاند تا در صورت نیاز، این مهاجم جوان را دوباره بازگرداند.

مایورال در فصل گذشته برای تیم جوانان رئال مادرید در ۷ بازی ۸ گل به ثمر رساند و سابقه بازی برای تیم اصلی رئال مادرید را نیز دارد.

۲۶ تیر ۱۳۹۵
رادیو ناپولی: هیگواین قطعا به آرسنال می رود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ناپلی ها امیدوارند گونزالو هیگواین را به آرسنال بفرستند.

در حالی که یوونتوس برای به خدمت گرفتن گونزالو هیگواین کاملا جدی شده است و بحث بر سر پرداخت رقم جدایی ۹۴ میلیون یورویی این بازیکن به میان آمده، برنامه امروز رادیو کیس کیس به عنوان رادیوی رسمی ناپولی، نکات مهمی را در بر داشت.

فرانچسکو مارچانو، مجری مشهور این رادیو در این باره گفت:

"اخبار و شایعاتی که در مورد هیگواین و یوونتوس می شنوید حقیقت دارد اما من مطمئن هستم که در پایان گونزالو تیم را به مقصد باشگاهی در خارج از ایتالیا ترک می کند. می توان تقریبا گفت او قطعا به آرسنال می پیوندد. در حال حاضر توپچی ها ۵۰ میلیون یورو به علاوه ژیرو به ناپل پیشنهاد داده اند. آرسنال در تلاش است با فروش بازیکن، توان مالی اش برای این پیشنهاد را بیشتر کند."

ناپولی در حالی می گوید برای هیگواین مذاکره نمی کند و تنها ۹۴ میلیون یورو نقد قبول می کند، اما اگر قرار باشد یک سر انتخاب به قوی کردن یوونتوس بیانجامد، ترجیح می دهد هیگواین را به آرسنال بفرستد.

۲۶ تیر ۱۳۹۵
کانته: فرصت کار کردن با کونته را نمی توان رد کرد؛‌ از پیوستن به یکی از بزرگترین با...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

انگولو کانته اولین مصاحبه اش را به عنوان بازیکن چلسی انجام داد.

پس از امضای قرارداد، انگولو کانته در اولین مصاحبه به وب سایت چلسی گفت:

"خیلی خوشحالم که با یکی از بزرگترین باشگاه های جهان قرارداد امضا کردم. رویایم به وقوع پیوست. فرصت کار کردن با آنتونیو کونته و برخی از بهترین بازیکنان جهان، چیزی نبود که بتوان آن را رد کرد. در انتظار ملاقات با هم تیمی هایم هستند و امیدوارم به کسب موفقیت های زیاد توسط باشگاه کمک کنم. فصل اولم در فوتبال انگلیس خیلی خاص بود و حالا می خواهم با چلسی به عناوین بیشتری برسم."

۲۶ تیر ۱۳۹۵
بن عطیه: می خواهیم قهرمان اروپا شویم؛ فصل گذشته خواهان جدایی از بایرن بودم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدافع جدید یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

مهدی بن عطیه که امروز با شماره 4 یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کرد، در خصوص شرایط این انتقال به صحبت پرداخت. بن عطیه در جمع خبرنگاران گفت:

"از سوی هواداران، اعضای باشگاه و بازیکنان با استقبال گرمی روبرو شدم. همه به من از پروژه مهم یوونتوس که برای موفقیت در ایتالیا و خارج از ایتالیاست، صحبت کردند. هدفی که این باشگاه دارد، فتح لیگ قهرمانان پس از سال هاست. باید به تلاش کردن باز گردم و یک ماجراجویی جدید را آغاز کنم و بتوانم به یوونتوس برای کسب عناوین قهرمانی کمک کنم. "

بن عطیه درباره دیدار یک هشتم نهایی فصل گذشته بایرن مونیخ مقابل یوونتوس که یکی از تماشایی ترین دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا بود، گفت:

"ناامید کننده بود که چنین دیدار جذابی در مرحله یک هشتم برگزار شد، یوونتوس و بایرن مونیخ هر دو شایسته حضور در فینال بودند. بازی سختی بود، یوونتوس فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده بودو هدف برای یووه رقابت با تیم های بزرگ اروپا و قهرمانی خواهد بود. بایرن مونیخ باشگاهی بزرگ است. من دو فصل سخت را پشت سرگذاشتم و می دانستم که به ایتالیا باز می گردم، این سبک و سیاق فوتبالی را دوست دارم. من به ذهنیت ایتالیایی بیشتر نزدیک تر هستم تا ذهنیت آلمانی، طبیعی است که یوونتوس گزینه خوبی برای من بود. "

مدافع فصل گذشته بایرن مونیخ افزود:

"حتی فصل گذشته هم به بایرن مونیخ و رومنیگه اعلام کردم که اجازه جدایی ام را بدهند، امّا آن ها مخالفت کردند. پیشنهادات دیگری هم داشتم، امّا از انتخاب یوونتوس بسیار خوشحالم. این هیجان انگیز است که در کنار بارزالی، بونوچی و کیه لینی بازی خواهم کرد.هر زمانی که مربی صلاح ببیند و به من بازی دهد، سعی می کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. ترجیح می دهم در سیستم چهار دفاعه بازی کنم، امّا در اودینزه هم تجربه بازی در دفاع سه نفره را دارم. "

۲۶ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ انگولو کانته به چلسی پیوست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ستاره فرانسوی باشگاه لستر سیتی راهی چلسی شد.

به گزارش وب سایت چلسی، انگولو کانته، هافبک بیست و پنج ساله تیم ملی فرانسه پس از درخشش در یورو ۲۰۱۶ و البته فصل گذشته با لستر سیتی، قهرمان لیگ برتر، به این تیم پیوسته است.

کانته در ازای مبلغ ۳۲ میلیون پوند یا ۳۸ میلیون یورو به لندن آمده و با چلسی قراردادی پنج ساله به امضا رسانده است. پس از میچی باتشوایی، انگولو کانته، دومین خرید آنتونیو کونته برای چلسی محسوب می شود.

از رئال مادرید و یوونتوس به عنوان تیم های خواهان کانته یاد می شد.

۲۶ تیر ۱۳۹۵
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ... ۱۳ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۴,۷۵۲ بازدید
۲ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۲ بازدید
۱۳ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۳۹۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۲۸ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۴۷ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۵۳ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۳۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۳ کاربر آنلاین است. (۱۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!