به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اتلتیک بیلبائو vs بارسلونا [ هفته 33 لالیگا ]
نام کاربری: MASIHfcb
پیام: ۵۳۸
عضویت از: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰
از: esfahan
طرفدار:
- lionel messi
- rivaldo
- sepahan
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو

به نام خالق زیبایی ها
عجب دنیاییست! مرز بین شادی و غم ما تنها 24 ساعت بود! غم و شادی به خاطر شکست های سنگین ! فعلا باید منتظر باشیم ! هنوز سیل مقالات علیه فوتبال اسپانیا و بی آبرو شدن لالیگا و بی ارزش خواندن گلهای مسی و قهرمانی لالیگایی بارسا و... جاری نشده است! خوشحال باشیم یا ناراحت رفیق؟
من میگویم خوشحال! اما نه به خاطر باخت کهکشان n میلیون دلاری و تنها یک لیگ و یک حذفی در 3 سال!(خودش بعد از فروکردن انگشت در چشم تیتو سوپرکاپ را بی اهمیت خوانده بود ! تقصیر من نیست!) همراه با پرادعاترین مرد جهان! نه رفیق! من بخاطر باخت بارسا خوشحالم ! شماتتم نکن.دلم پر از غصه است.خواب و خوراک ندارم و بیمارم.گلویم درد میکند... هم سرما خورده ام هم این بغض لامصب رهایم نمی کند. اما چه بخواهم چه نخواهم باید آب دهانم را به سختی فرو دهم . درد میگیرد اما چاره چیست ؟ باید هضمش کرد. واقعیت این است.باید هضمش کنیم.باید از دیدی دیگر نگریست. شنیده ای که هر شکست مقدمه ی پیروزی است؟شاید حرفهایم تکراری باشد اما تو بخوان.. برای همدردی .. دردی که باید بخاطرش خوشحال بود..میپرسی چرا؟!

در سخت ترین روزهای فصل قبل پپ کبیر از بین ما رفت(فقط جسم و مغزش البته!) خیلی گمانه ها زده شد. حتما شنیده اید که میگفتند میخاست بازیکنانی مثل پیکه،ویا ، فابرگاس و یکی دوتای دیگر را بفروشد. وقتی راسل نپذیرفت پپ هم علی رغم میل باطنی اش رفت.صرف نظر از اینکه این خبر حقیقت دارد یا نه، اکنون میفهمیم اگر این اتفاق می افتاد بهتر بود.
تیکی تاکا باید نو میشد. خود پپ که هیچ تمام دنیا فهمیده بودند بارسا مقابل تیمهای فیزیکی، مقابل پرس فضای حریف، در برابر بازی هوایی و چندین نقطه دیگر ضعف دارد. پپ به فکر تغییر بود. تغییری که اگر رخ میداد...
تمام بازیکنان تیمم را میستایم و از هیچ کدام گله مند نیستم. اما باید دانست زمان تغییر فرا رسیده بود. پپ با رفتنش این هشدار را داد. اما کسی گوش نکرد.این نتیجه همین بی اعتنایی است. من به اصل فلسفه بارسا اعتقاد دارم اما این همه لجبازی چرا؟ واقعا چرا؟!
تیتو جان! نتوانستی عزیز! در حضور تو حتی تیکی تاکای عادیمان هم رنگ باخت! تیکی تاکا یعنی سراسر حمله! نه احتیاط محض و اینکه از ترس گل نخوردن توپ را وسط زمین بچرخانی بدون حتی یک موقیعت! قربون اون کانسر پاروتیدت بشم من! مسی آماده نبود؟ باشد اما بارسای من انقدر ضعیف است که حتی یک حمله موثر نکند؟نمیگویم چرا نبردی! حرفم این است: بازی تهاجمی تیمم کو؟چرا در لیگ قهرمانان امسال ندیدم؟ چرا همیشه احتیاط و پاسهای رو به عقب؟از آن خیمه های روی دروازه که از چپ و راست دروازه مادرید و منچستر و آرسنال را به توپ میبست چه خبر؟ خودت که کنار تیم بوده ای عزیزم! سرعت پاسهای ما چقدر بود و چقدر شده؟! زمانی که چند پاس سریع و رو به جلو میدادیم همه انگشت به دهان میماندند! اما اکنون حتی از تیکی تاکای خودمان هم خبری نیست! در مقابل تیمهای بزرگ که تمام فضا ها بسته است ایده ای برای حرکت رو به جلو نیست!سرعت حملات (نه ضد حملات!) بایرن را دیدی؟ دورتموند را چطور؟ این دورتموند بود که تیکی تاکا را به نمایش گذاشت! سرعت! شجاعت! گل اول را ببین! بدون معطلی بدون حرکت اضافه! دورتموند همانطور رئال را 4 تایی کرد که ما 5 تایی کردیم! اما این که ما بازی میکنیم توتال فوتبال نیست! دیگر نیست! تو حتی نتوانستی بازیکنان را از لحاظ روحی برای این بازی بزرگ آماده کنی! از همان اول بازی در چهره همه بازیکنان حالتی عجیب دیده میشد.از همان اول حالم بد شد. فیلم گلادیاتور 2 را نساخته اند؟!
نمیخواهم تو را بکوبم. دوستت دارم. همه بارسایی ها را دوست دارم. جوردی رورا که همه چیز سرش شکست و دم نزد را هم دوست دارم. اما مدیران محترم باشگاه! لجبازی بس است! ما دورانی طلایی داشتیم و یک سبک خاص. به من یاد دادند اگر درتشخیص بیماری اشتباه کنیم مهم نیست(البته نه اینکه مریضو بکشیما! )اما اصرار بر اشتباهت داشته باشی سر و کارت با پزشکی قانونی است! پس برای درمان بیمارت بهترین تصمیم را بگیر! اگر اشتباه کردی بپذیر اشکالی ندارد! حداقل برای بیمار سکل به جا نمیگذاری! صحبت من هم با شما همین است. بارسای امروز بیمار است. نه تنها چیز جدیدی برای ارائه ندارد بلکه از اصل خویش نیز دور افتاده است. چاره ای بیندیشید! برای همین است که خوشحالم! دیگر تقصیر را متوجه نبود تیتو نکنیم! خواهشا متوجه داوری نکنیم! ما بهرحال با این نحو بازی کردن میباختیم. فقط این بازی مد نظر من نیست. این حرفهاییست که از اول فصل در دلم است اما با تحلیل کامل دیدارهای این فصل شکم به یقین تبدیل شده است.
نمیگویم سبک بازی باید تغییر کند.اما اصلاحات اساسی نیاز دارد. تیمی که داعیه ی بزرگی دارد باید بتواند از هر راهی به گل برسد. خوب حمله کند . خوب دفاع کند. تاکتیک پذیر باشد. برای بازیهای بزرگ با برنامه و با فکر بازی کند. تیمی موفق است که نقاط ضعف کمتری داشته باشد . به تمام بازیکنان لاماسیا احترام میگذارم. اما وقتی لازم است از غرور و شخصیت تیم دفاع شود تعارفات و تعصبات باید کنار رود. هیچ اشکالی ندارد که ما هم بازیکن بزرگ بخریم. جوانان لاماسیا باید به تدریج وارد بدنه تیم شوند .. تا روزی که آنقدر بزرگ شوند که بازهم یک لاماسیای 11 نفره در زمین ببینیم.

تیتوی عزیز! فهمیدی چرا خوشحالم؟ چون به این باخت و این تحقیر نیاز داشتیم تا بلند شویم.تا حرکتی بکنیم و عقب نمانیم..نمیدانم..شاید چهارشنبه شبیه بازی میلان حماسه ای در راه باشد.. اما چه باشد چه نباشد غفلت نکن... فکری بکن تا بارسا دوباره بارسا شود.اگر واقعا نمیتوانی... چه بگویم.. بدان همیشه در قلب ما هستی اما زخم به قلبمان نزن.شاید توهم بی تقصیری .شاید ساندرو نمیگذارد. ما منتظر آن بارسای قدرتمند هستیم.بارسایی فیزیکی تر، جسورتر، جنگنده تر، با روحیه تر، سریع تر و بی رحم تر..ما منتظریم.. غرورمان را بازگردان.

زنده باد بارسلونا
تمام

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: 13685510
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۵ تیر ۱۳۹۱
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا و آرزانتین
- کریم انصاریفر
- پپ گواردیولا
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
وقتی از رئال ومیلان باختیم به خودم گفتم خوب شاید واقعا لازم بود شاید یه تلنگر باشه اما حالا می بینم انگار حتی اگه با تبر هم بزنی دیگه تاثیر نداره چون هیچکی به فکر فرو نمی ره که چی داره به سر بارسا میاد ، برد میلان فقط یه مسکن بود که همه مشکلات بارسا رو پشت خودش پنهان کرد . من واقعا نگرانتم بارسای من لااقل این چند تا بازیه لیگ رو با اقتدار ببر که شاید امیدی داشته باشیم که فصل آینده همه چی درست شه . اما می ترسم بعد از فتح لالیگا همه چی دوباره فراموش شه واین مشکل همچنان ادامه داشته باشه...

VIVA Barca
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: pedram__M30
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۳,۰۰۹
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۰
از: ESF
گروه:
- كاربران بلاک شده
اقا این رئال چقدر تقلید کاره بابا حالا ما 54 تا خوردیم شما هم باید 4 تا بخورید
زنده باد لواندوفسکی که حال رئالیارو بدجوری گرفت خیر از جوونیش ببینه

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Anabaena
پیام: ۱,۱۳۷
عضویت از: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- °•ิ. мєѕѕι & χανι & αη∂яєѕ & пεч °•ิ.
- ΞSТΞGHŁΛŁ
- šραıи
- F●majidi
- PΞP
- мªzĻ◊мÎ
گروه:
- کاربران عضو
چه زمان خوبی بود زمان پپ
مرسیMASIH
بفرست برای خود تیتو

мéš qυe υи ¢łυв
νıνα вαяçα
Força Tito
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.Xavi.Iniesta
پیام: ۳۸
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: Sky
طرفدار:
- Messi.Xavi.Iniesta
- Ronaldinho"Goardeola
- پرسپولیس
- Spain+Argentina
- Mahdavi Kia
- Goardiola
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
خب تمام همه دو گفتید اما یه سوال بزرگ چرا ابیدال به جای بارترا بازی نکرد؟ایا بارترا از سمت راست خیلی راحت جانموندگل 4رونزدند؟ایا روی گل گومز پیکه بین خاوی مارکز (شماره8)وگومز نمود؟ایا پیکه میتونست همزمان دونفرروبگیره؟آیا از اول بازی چهره وارنج تیم نشونه از ترس نداشت؟مسیح اف سی بی عزیز تحلیلت بسیار فوق العاده ودقیق بود ومن تمام حرفهای تورا دوباره میزنم اما ایا تیتو یک مترسک دربازی نبود ؟بارسا احتیاج به فروش بازیکنانش نداره ایا همه ما قابلیت های پویول وپیکه وفابرگاس وویا روفراموش کردیم؟آیا تیتوتونست یارگیری خوبی کنه بارسای ما از2007که شروع بود مشکل دفاع داشت که باحمله حساب شده وجانانه وآمادگی وبازی گرفتن درست از بازیکنان رفع میشد اما آیا گل دوم روکه خوردیم برنامه وتعویضی داشتیم؟آیا بارسلون تاکتیک داشت؟آیا دربازی های پپ مسی مهار نمیشد؟اما میدرخشید آیا تابه حال ژاوی با5 هافبک مواجه نشده بود اما با روحیه بالا خلاقیت وتاکتیک همراهی وفضاسازی سایر بازیکنان جادو نمیرد؟ آیا آندرس برنامه داشت تاپشت محوطه توپ رو میاورد باتکنیک ناب وساده خودش وجادویی بودنش نه باتاکتیک!!!ایا بارسا یک دفع 6دونگ سعی کرد جذب کنه ؟که بامصدومیت ومحرومییت وخستگی کناربییام؟نه بارسا یه مربی مثه ارسن ونگر رومیخواد نه تیتویی که جواب سوالهای من ومسیح اف سی بی رو نمیتونه بده...

کاش درخشش مسی رافراموش نمیکردیم
اوخورشید حتی اگه ابری بزرگ وسیاه جلوشوبگیره باز هست جاودانه جادویی
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ژاویر
پیام: ۶۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: ایلام
طرفدار:
- آلبا
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- گواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
خداکنه مسی تو این بازی زیاد گل بزنه

اگر صخره در مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمیداد.
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: MASIHfcb
پیام: ۵۳۸
عضویت از: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰
از: esfahan
طرفدار:
- lionel messi
- rivaldo
- sepahan
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
saeed.Angel نوشته:

خب تمام همه دو گفتید اما یه سوال بزرگ چرا ابیدال به جای بارترا بازی نکرد؟ایا بارترا از سمت راست خیلی راحت جانموندگل 4رونزدند؟ایا روی گل گومز پیکه بین خاوی مارکز (شماره8)وگومز نمود؟ایا پیکه میتونست همزمان دونفرروبگیره؟آیا از اول بازی چهره وارنج تیم نشونه از ترس نداشت؟مسیح اف سی بی عزیز تحلیلت بسیار فوق العاده ودقیق بود ومن تمام حرفهای تورا دوباره میزنم اما ایا تیتو یک مترسک دربازی نبود ؟بارسا احتیاج به فروش بازیکنانش نداره ایا همه ما قابلیت های پویول وپیکه وفابرگاس وویا روفراموش کردیم؟آیا تیتوتونست یارگیری خوبی کنه بارسای ما از2007که شروع بود مشکل دفاع داشت که باحمله حساب شده وجانانه وآمادگی وبازی گرفتن درست از بازیکنان رفع میشد اما آیا گل دوم روکه خوردیم برنامه وتعویضی داشتیم؟آیا بارسلون تاکتیک داشت؟آیا دربازی های پپ مسی مهار نمیشد؟اما میدرخشید آیا تابه حال ژاوی با5 هافبک مواجه نشده بود اما با روحیه بالا خلاقیت وتاکتیک همراهی وفضاسازی سایر بازیکنان جادو نمیرد؟ آیا آندرس برنامه داشت تاپشت محوطه توپ رو میاورد باتکنیک ناب وساده خودش وجادویی بودنش نه باتاکتیک!!!ایا بارسا یک دفع 6دونگ سعی کرد جذب کنه ؟که بامصدومیت ومحرومییت وخستگی کناربییام؟نه بارسا یه مربی مثه ارسن ونگر رومیخواد نه تیتویی که جواب سوالهای من ومسیح اف سی بی رو نمیتونه بده...

سعید جان من بیشتر از بازیکنان به تاکتیک تیتو و سبک بازی تیم ایراد گرفتم. حالا البته از خرید و فروش بازیکن هم حرف زدم اما روی اصلی حرفهام متوجه سرمربی تیم بود. در حال حاضر که بارتومئو اعلام کرده تیتو مربی فصل آینده هم خواهد بود. اگر باشه ما هم ازش حمایت میکنیم اما بدون تغییرات اساسی در تفکراتش واقعا از این هم نابودتر میشیم. من هم موافقم با حرفات.اتفاقا اگه انتخاب با من بود قطعا ونگر یا کلوپ رو میاوردم چون واقعا هم کاریزما دارن هم تجربه هم دانش . در هرحال امیدوارم تیتو فکری به حال ضعف های فاحش بارسا بکنه

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: messiTNT
پیام: ۵۸۸
عضویت از: ۱۳ آبان ۱۳۸۹
از: شهر یاقوت های سرخ
طرفدار:
- مسی...............................
- پیروزی
- بارسلونا
- کریم باقری
- گواردیولا................
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
از نظرم این بازی دیگه باید مسی رو فیکس بزاریم چون داریم به خاطر لیگ قهرمانان لالیگا رو به خطر میندازیم و تازه داریم با این کار مسی رو به افت میکشونیم

بله نظزه منم همینه اصلا مسی استراحت نکنه انگار آماده تره مسی هرچی استراحت کنه افت میکنه باید تو این بازی فیکس بازی کنه. تیتو باید یه فکری کنه . به نظر من بازی با میلان اتحاد بازیکنا و فکر ژاوی و اینیستا بود که رفتیم بالا (نظر منه فقط ) از تیتو فقط حمایت کردن از لحاظ روحیه بود همین . بهترین جایگزین تیتو برای سال های بعد ژاوی شک نکنین تفکرش حرف نداره

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: onlymessi10
پیام: ۱,۴۸۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- لئو .اینی.لوئیز.جوردی.دنی.و...
- ژاوی.پویول.پپ.انریکه.ریوالدو.رونالدینهو.کرایف
- استقلال
- آلمان . آرژانتین
- .منتظری.
- .یورگن کلوپ.ونگر.بیلسا.لوئیز انریکه
- امیرخان.ویسی.جلالی.
گروه:
- کاربران عضو
انشاالله با گلزنی مسی میبریم

« مسی اگر در آسمان بازی می کردی، حاضر بودم که برای دیدن بازی ات بمیرم تا به اسمان بیایم.»
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: 13685510
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۵ تیر ۱۳۹۱
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا و آرزانتین
- کریم انصاریفر
- پپ گواردیولا
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
آره منم به این نتیجه رسیدم که مسی هر وقت بازی نمی کنه از آمادگی دور می شه امیدوارم این بازی با گلزنی مسی همراه باشه

VIVA Barca
۶ اردیبهشت ۱۳۹۲
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ... ۳۰ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۴۱۷ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۸۹ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۳۳ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۵۷۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۶۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۲۴۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۲۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۴ کاربر آنلاین است. (۱۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!