به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ساندرو راسل
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
کار ها و حرف های راسل کپی مدیرای ایرانیه.

Catalonia is not Spain
۷ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینا همش به خاطر بحران مالی هستش این کمبود بودجه! چیگرینسکی که از همون اول خریدش اشتباه بود!5 میلیون واسه اون ضرر کرد! شما از همین حالا دارید این راسل را می کوبید! فقط به خاطر یه تصور به نظر من غلط که فکر میکنید تنها انگیزه راسل از مدیریت خراب کردن شخصیت لاپورتا باشه! بقیه باشگاه ها هم الان وضعیت انچنان خوبی تو نقل و انتقلات نداشتند! مثلا اینتر با اینکه چندین جام را فصل قبل گرفت و حدود 130 میلیون در آمد داشت هیچ خرید بزرگی رو انجام نداده!

همش چاخانه، تو تاپیک بارسای محبوب من در مورد این دروغ ها توضیح داده شده. بارسا مشکل مالی نداره.

نقل قول
راسل تو نقل و انتقالات عالیه. 2 تا بازیکن خیلی خوب برا تیم اورد. در حالی که 40 میلیون از بودجه قبل از اومدنش خرج شده بود

بله 40 میلیون خرج شده بود ولی 45 میلیون هم فروختیم. حالا هم ایبرا رو 24 میلیون (مفت) فرختیم شد 69 میلیون.
دوستان لطفا این جمله عجیب راسل تو نقل و انتقالات عالیه رو بذارین کنار! غیر از قضیه سسک که لاپورتا فرصتش رو پیدا نکرد شما بگین تو خرید کدوم بازیکن ناکام موندن؟ نه یکی رو نام ببرین.
راسل فقط داره هوادارا رو فریب می ده. کجای دنیا دستمزد بازیکن فروخته شده رو هم به عنوان سود اعلام می کنن؟
به قول دوستان سال های بعد منتظر فروختن مسی و پیکه و آلوز و ... باشین. این بابا بارسا رو نابود می کنه. شک نکنین.

دوستان اینو بخونین (اون متی که خشایارشا گذاشت) تا یکم با این راسل آشنا بشین که چطور مردمو فریب میده:
لینک

Catalonia is not Spain
۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
من با حمید موافقم بازیکنی که اینطوری بگه همون بهتر که تو تیم نباشه!تیم رو به حاشیه میکشه!

شما دارین زود قضاوت میکنین درباره ی راسل!
باید منتظر باشین و نتایج این کارارو ببینیند!بعد تند تند بزنین تو سر راسل!
اون موقعی که لاپورتا پپ رو آورد هم همه همین چیزارو میگفتن!
ولی مشخص شد که اشتباه میکردن!

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
سلام

اصلا قصد نداشتم وارد شم و دوباره چیزی بنویسم. الان تو ترکم
ودارم خودمو مجبور می کنم که بعضی چیزها رو برای همیشه ترک کنم. مثل همین بحثای اینجا. بنابراین فکر نمی کنم باز هم متنی این جا بذارم. فقط به سورنای عزیز و اون شهریار عزیز و خشای آرشای عزیز می گم که راسل یه میلیونره! این بحثای یه قرون دوزاری چیه وسط می کشین!
آخه این چه فکریه که بعضیا دارن که یکی اومده چندسال از عمرشو بذاره که لاپورتا رو خراب کنه. چرا باید بارسا رو نابود کنه! دیگه نه می خوام از راسل دفاع کنم نه جواب اون متن شهریار عزیزو بدم! چون روی هیچ کدوم از ما حرفای بقیه مون اثر نمی ذاره. اما تو رو خدا بی خیال این جور تحلیل های شخصیتی بشین!
دقیقا مثل جهان سومی ها داریم حرف می زنیم!(کلا می گم، لطفا به کسی بر نخوره،خودم رو هم می گم!!!داشتم دوباره می خوندم دیدم شاید شهریار فکر کنه اونو می گم، منظورم خداییش تو نیستی ها( البته اگه سری به سایت بزنه!)) از روی نظر خودمون مردمو تفسیر می کنیم. توی قضیه انتخابات یادتونه چقدر تفسیر دادن که راسل رو زنده نمی ذارن این کاتالونی ها و....
نه می خوام بگم کی راست می گه نه می گم کی دروغ می گه فقط به نظر من تو این موارد شما فقط حرفای طرفین رو بذارین تو تاپیک، حرفای همه ی طرفارو و خودتون هم تفسیر ندین، هرکی هر چی خودش برداشت کرد!

با این که خود شهریار می دونه خیلی دوستش دارم اما باید بگم همیشه یه رگه ای از گرایش به طرف لاپورتا توش بوده، من تا الان مقاله ای ازش ندیدم که جواب راسل به لاپورتا یا دلایل اون باشه، همیشه جوابیه های لاپورتا به چیزی از راسل که به طور غیر رسمی و با دهن به دهن گشتن از یکی که اصل خبر رو خونده، بوده.

الان که تاپیکو قفل کرده بودین صفحه های قبلو می خوندم، اون موقعی که من و بهزاد حنجره مونو پاره کردیم تا بگیم اینی که از ذهن مریض یه نفر در اومده و گفته بود با اومدن راسل، پپ( که الان به خاطر کارش با زلاتان خیلی خیلی ازش بدم میاد) میره، دروغ بوده یا هزارتا حرف دیگه که از ذهن های جهان سومی فقط در میاد.
ما اون روزا ترجمه مصاحبه ی راسل رو می ذاشتیم که می گفت اینها دروغه اما باز تو تاپیک بعضیا می گفتن که نه راسل داره دروغ می گه!!!!!!! و ما از مقاصدش خبر داریم.

چرا منتظر نمی شین تا نتایجو ببینین، قضاوت و مقایسه بین راسل و لاپورتا فقط بعد چند سال امکان پذیره! نه الان و از روی حرف های لاپورتا یا مشاوراش یا اعضای اون!!! یا بر عکس این موضوع، باز هم گذشت زمان مشخص می کنه که حرفای راسل هم راست بوده یا دروغ!

----------------------------------------

در مورد بحران مالی هم من یکی منتظر می مونم گرچه واقعا فکر می کنم این که اوزیل رو نگرفتیم به خاطر پولمون بود!!
----------------------------------------
بازم می گم من اینو به خاطر این ننوشتم که از راسل دفاع کنم یا جوابی به کسی داده باشم که به قول خشایار هیچ کی از جمله خودمن حوصله این بحثای بی سرانجام رو نداره. من فقط ازتون می خوام که هم به نظرات هم دیگه کاری نداشته باشین، هم تو این بحثای جدی حرف های دو طرف رو بذارین. الان خوب من از کجا باید بدونم دلایلی که حسابدار راسل اون حرف رو زده بوده چیه تا بتونم قضاوت کنم؟ بحثا رو دو طرفه کنید.
این دو تا خواهش بود،فقط خواهش نه چیز دیگه!
--------------------------------------------
راستش الان چندماهی بودکه سرنزده بودم اما باز توی همه ی تاپیکا که رفتم دیدم فقط همه دارن به جواب های هم دیگه جواب می دن.
یه زمانی من توی توتال اسپورت یه خبر دیدم در مورد خواستن رونی و روبینیو! نزدیک 40-50 تا کامنت گذاشته بودن، وقتی هم کسی می خواست نظر متفاوتی رو بده فقط جواب نفر قبل رو نقل قول می کرد و بعد می گفت <<<< به نظر من>>>>> و بعد حرف خودشو می زد و دلایل خودشو برای نظر خودش می آورد نه دلایل خودش رو برای رد نظر دیگری!( چقدر با بحثای ما متفاوت بود!!!)
خداییش خسته شدم وقتی این چند تا تاپیکو گشتم.
-------------------------------------------
ببخشید که طولانی شد! مثل این که حرفای چندماه بود که باید الان می گفتم. بازم خداحافظتون!!!

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
قسمت عمده پول فروش چیگرینسکی که صرف حقوق عقب مونده بازیکنا شد. مسئله پولی نیست که صرف نقل و انتقالات کرده. مهم اینه که چه بازیکنایی را با چه قیمتی گرفته
ماسکرانو را که قیمت 30 میلیون داشته را 21 میلیون خریده
آدریانو را هم با قیمت خیلی خوبی خرید
قبول دارم که ایبرا را ارزون فروخت ولی در شرایطی قرار داشت که مجبور بود اونو بفروشه ولی خریداش خیلی خوب بود
ضمن اینکه خرید رونالدینیو که مورد علاقه تموم شماست کار راسل بود

میگی لاپورتا تو خرید کدوم بازیکنا ناکام موند؟
دو نمونش: بکهام که اصلا شعار تبلیغاتیش بود و ماسکرانو که پارسال مرتب میگفت دیگه نمیخواد تو انگلیس زندگی کنه و پپ هم میخواستش
ولی تموم خریدایی که داشته به خاطر حاشیه هایی که خودش رو خریداش ایجاد میکرد قیمت خیلی بالایی مجبور بود براش پرداخت کنه

خیلی مسخرست که به عنوان سند حرفت، گفته های حسابدار لاپورتا را میاری. خوب چرا فکر میکنی حرفای اون درسته؟ مگه میتونه یه مدیر به دروغ بگه حقوق بازیکنا عقب افتاده؟ یعنی بازیکنا هیچ کدوم خبر نداشتن که حقوقشون پرداخت شده قبلا؟

نفر اولی که گفت راسل میخواد باشگاه را نابود کنه کی بود که الان همه دارن همینو میگن؟
راسل تو کاتالونیا خیلی محبوبه
بازم خوبه شما تو این سر دنیا فهمیدین اون چه جور آدمیه و چه هدفی داره. میخواین بریم به بارسلونا حمله کنیم بارسا را از دست راسل نجات بدیم؟

۷ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دو نمونش: بکهام که اصلا شعار تبلیغاتیش بود و ماسکرانو که پارسال مرتب میگفت دیگه نمیخواد تو انگلیس زندگی کنه و پپ هم میخواستش

1- بکام خودش رئال رو می خواست، زوری که نیست.
2- اون تمایل ماسکرانو بود نه بارسا، اون موقع بارسا توره رو داشت. بازیکنی نبوده که مربی بخواد و لاپورتا نتونه بیاره. قضیه سسک هم نصفه نیمه موند وگرنه شاید می تونست.
بازم میگم در دوران لاپورتا حتی یک مثال نداریم که بارسا واقعا کسیو بخواد و نتونه. مگر همون مورد بکام که خود بکام رئال رو ترجیح می داد.

Catalonia is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
آها یه چیزی! من نگفتم می خواد نابود کنه! گفتم نابود میکنه!
فرقش در اینه که نتیجه کاراش این خواهد بود (به خاطر مدیریت غلتش)، نه اینکه خودش بخواد.
این هم دو سه اپسال دیگه معلوم میشه چون هنوز قدرت تیم از همون دوران لاپورتاست.
موفقیت مالی بارسا حتی در معتبرترین نشریات اقتصادی جهان هم مورد تایید بوده (مثل فوربس).
مگه دیوونن که الکی بگن فلان قدر سود کردیم تا n میلیون هم بابتش مالیات بدن!
دیگو میگه ما به خاطر بی پولی اوزیل رو نگرفتیم، ما الآن بیشتر از پول اوزیل رو برای ماسکرانو دادیم. چطور پول نداشتیم؟!

Catalonia is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
از دوستان عزيز خواهش مي كنم پيش گويي نكن كه آينده تيم چي ميشه و راسل به كجا ميرسه.

۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
پپ سال پیش ماسکرانو را میخواست ولی نتونستن بگیرنش
اگه بکهام خودش نخواست بیاد به خاطر پول بیشتری بود که رئال بهش میداد

همین قضیه ای که در مورد اوزیل هم پیش اومد. با این تفاوت که این بار پپ زیاد تمایلی تو این قضیه نشون نداد

اگه فابرگاس این فصل نیومد به خاطر این بود که لاپورتا بارها گفت فابرگاس امسال بازیکن ماست. آرسنال هم لج کرد و قیمت بالا روش گذاشت و گفت بارسا باید به قرارداد بین آرسنال و بازیکناش احترام بگذاره
لاپورتا در مورد نقل و انتقالات خیلی سر و صدا میکرد و همین موضوع خیلی به ضرر بارسا تموم شد
اگه آدریانو قرار بود زمان لاپورتا خریداری بشه مطمئن باش تو اخبار مرتب میخوندیم که رئال بزرگترین مشتری آدریانوه. در نهایت هم با 2 برابر این قیمت میومد
تو این موضوع لاپورتا ضعیف کار کرد

گرچه ستارگان بزرگی را به بارسا آورد. به مربی بزرگی مثل گواردیولا میدون داد
تیم بارسا اتلتیک در دوران لاپورتا به دست 2 صعود کرد
این همه جام در دوران لاپورتا به دست اومد

من فقط حرفم اینه که راسل تو خرید بازیکن خیلی بهتر از لاپورتا عمل میکنه
فقط به خاطر اینکه یه بازیکنی را ارزونتر از اون چیزی که انتظار داشتیم فروخته نمیتونین بگین داره باشگاه را نابود میکنه
2 تا خرید فوق العاده داشته این فصل. بیشتر از اون هم نیازی نداره تیم

۸ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: MES.QUE.UN.CLUB
پیام: ۸۶۹
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: اينجا!!!
طرفدار:
- والدس-ویا-پيكه-ژاوي-مسي-آلوز-اینیستا
- كرايوف-مارادونا-رونالدينهو-توره
- اسپانيا
- يوهان كرايوف-پپ گوآرديولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا مشکل مالی نداره؛مشکلش جوون گرایه...

۸ شهریور ۱۳۸۹
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ... ۱۸ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۱۲۱ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۱۳ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۱,۷۱۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۲۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۰ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۴۷ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۶۳ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۱۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!