به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
من خودم ندیدم ولی میگن ورزش3 خبر زده بود که دلیل رفتن کی روش اینه که یه موسسه مالی اعتباری پولاشو بالا کشیده!راسته؟

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
THE END نوشته:

من خودم ندیدم ولی میگن ورزش3 خبر زده بود که دلیل رفتن کی روش اینه که یه موسسه مالی اعتباری پولاشو بالا کشیده!راسته؟

دلیلش دقیقا این بود که کی روش واسه بازی با سوئد و شیلی به سردار آزمون و جهان بخش نیاز داشت و می گفت این دو نفر باید تو تیم ملی باشن اما آقای گودرزی وزیر ورزش می گفت نخیررر اینا باید تو تیم امید ایران باشن. و چون کی روش اصرار کرد آقای کفاشیان مصاحبه می کنه که آقای کی روش با ما هماهنگ نیست و از این چرت و پرتا.
اینم بگم آقای گودرزی کلا با کی روش مشکل داشت، چرا؟! چون کی روش این آقا رو آدم حساب نمی کرد و ازش نظر نمی خواست واسه همین بهشون بر می خورد.
الانم منم شنیدم آقای فرکی جانشین کی روش ه، هه فقط می خوام ببینم چه غلطی می خواد بکنه.
با رفتن کی روش احتمالا چمد نفر که طرف کی روش بودن و بخاطر سنشون خداحافظی می کنن که به نظر من نکونام و تیموریان و پژمان منتظری و احتمالا سید جلال حسینی هستن.
نکونام و تیموریان برن تیمشون ه فنا میره.
من فقط می خوام ببینم اینا میرن جام جهانی یا نه یعنی اگه نرن طرفدارای کی روش آبروشون رو میبرن و رسواشون می کنن رسما.
کی روش حرف خوبی زد گفت فکر می کنم با رفتن من دست مسئولان بیشتر واسه هدیات تیم ملی بازه.
آقای فرکی ببینیم چه می کنی.

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خیلی خنده داره که آدمی مثل کیروش یا یه عده هواداراش نتونن بفهمن بازیهای انتخابی تیم امید خیلی مهمتر از بازیهای دوستانه تیم ملیه!

مسلما رفتن به جام جهانی و حذف شدن تو جام ملتها کاری نیست که از فرکی بر نیاد، همون طور که ایران قطبی هم تو جام ملتهای قبلی همین قدر خوب بود. خداحافظی نکونام و امثالهم هم که بهترین خبر ممکنه برای تیم ملی!

سوال اصلی اینه که بعد 5 سال حضور، ایران بعد از کیروش با ایران قبل از کیروش چقدر فرق کرده؟! واقعا نمیشه جواب خیلی جدی به این سوال داد! خطر اصلی اینه که تیم ملی دوباره دست بی سواد هایی مثل دایی و قلعه نوعی بیافته، و گرنه اگه پای امثال قطبی و فرکی وسط باشه ارزش نداره 10 برابر پول بدیم به کیروش.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ فروردین ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
جناب محترم نکونامم گفته میخواهد خدافظی کنه، قطعا کلاس اضافه گذاشته ...اخه تو که بودو نبودت تو تیم هیچ فرقی نداره چرا الکی ناز میکنی؟!

۱۲ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دوستان کمی خونسرد باشید!به خاطر کیروش همه رو متهم به چرند گویی نکنید!اولا اون موسسه مالی ایرانی نبوده!و اصلا ربطی به قضایای تیم ملی نداره...

در ثانی به خاطر سردار وجهانبخش قهر کرده که برای اولین بار تو عمرم از کفاشیان دفاع میکنم!چون اگه این دوتا نبودن ممکن بود با فلسطین تیم امید مساوی کنه و حتی به عنوان تیم دوم هم صعود نکنه دور بعد!تازه اینقدر به کفاشیان فحش ندین!کفاشیان در جواب ایمیل کیروش گفته ما مایل به ادامه همکاری هستیم همانطور که قرار داد بستیم لطفا برگردید ایران تا با مذاکره حل شه!

مگه کیروش چکاره هست اینقدر نازش رو بکشن؟!به اندازه درصدی از بودجه این مملکت پول گرفته و به جای تمام فدراسیون و وزارت تصمیم گیری کرده با 4تا تریپ معرفت و عشق به ایران کلی هم طرفدار جمع کرده...!

اما در مورد بازی دیشب واقعا کسی متوجه نشد برای دومین بار بعد از بازی با شیلی که تیم ما از بالا یودن میانگین سنی رنج میبره و نیمه دوم دقیقا داشتن همه راه میرفتن!؟ .

امیدوارم کیروش که حالا رفته فکرشون رو کار بندازن و مربی درست انتخاب کنن!بیخیال دایی و قلعه نویی شن!فرکی هم بدرد نمیخوره چون زیاد تفکراتش قدیمیه و میگن اصلا با دورگه ها موافق نیست...یا مربی خارجی بیارن یا به نظرم تو لیگ خودمون یحیی و اسکوچیچ میتونن بهترین گزینه باشن...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بحث اینجاست که اون دو نفر کلا با تیم ملی هماهنگ بودن و با تیم امید اصلا هماهنگ نبودن.
فدراسیون فقط داشت وجه ی کی روش رو خراب می کرد و می گفتن کی روش مالیات نداده مالیات مربی رو خود فدراسیون باید بده اصن. قبل بازی با شیلی کی روش رو بخاطر همین مسخره بازیا نگه داشته بودن یکی نبود بهشون بگه آخه مرد حسابیا تیم الان رفته و باید تمرین کنه اون وقت شما مربی رو نگه داشتین که میخواین بعدا بفرستین پیشه بازی کنا؟!
واقعا از کار فدراسیون سر در نمیارم، کارشون خلیی مسخره اس.

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
THE END نوشته:

جناب محترم نکونامم گفته میخواهد خدافظی کنه، قطعا کلاس اضافه گذاشته ...اخه تو که بودو نبودت تو تیم هیچ فرقی نداره چرا الکی ناز میکنی؟!

نقل قول
*Barca* نوشته:

دوستان کمی خونسرد باشید!به خاطر کیروش همه رو متهم به چرند گویی نکنید!اولا اون موسسه مالی ایرانی نبوده!و اصلا ربطی به قضایای تیم ملی نداره...

در ثانی به خاطر سردار وجهانبخش قهر کرده که برای اولین بار تو عمرم از کفاشیان دفاع میکنم!چون اگه این دوتا نبودن ممکن بود با فلسطین تیم امید مساوی کنه و حتی به عنوان تیم دوم هم صعود نکنه دور بعد!تازه اینقدر به کفاشیان فحش ندین!کفاشیان در جواب ایمیل کیروش گفته ما مایل به ادامه همکاری هستیم همانطور که قرار داد بستیم لطفا برگردید ایران تا با مذاکره حل شه!

مگه کیروش چکاره هست اینقدر نازش رو بکشن؟!به اندازه درصدی از بودجه این مملکت پول گرفته و به جای تمام فدراسیون و وزارت تصمیم گیری کرده با 4تا تریپ معرفت و عشق به ایران کلی هم طرفدار جمع کرده...!

اما در مورد بازی دیشب واقعا کسی متوجه نشد برای دومین بار بعد از بازی با شیلی که تیم ما از بالا یودن میانگین سنی رنج میبره و نیمه دوم دقیقا داشتن همه راه میرفتن!؟ .

امیدوارم کیروش که حالا رفته فکرشون رو کار بندازن و مربی درست انتخاب کنن!بیخیال دایی و قلعه نویی شن!فرکی هم بدرد نمیخوره چون زیاد تفکراتش قدیمیه و میگن اصلا با دورگه ها موافق نیست...یا مربی خارجی بیارن یا به نظرم تو لیگ خودمون یحیی و اسکوچیچ میتونن بهترین گزینه باشن...

کاملا موافقم. این کیروش خیلی موزی بازی در میاره و همیشه طوری بازی می کنه که توپ بیافته تو زمین فدراسیون و خودش دستش تو مذاکرات بالاتر باشه. در حالی که اصلا متناسب با پولی که گرفته خروجش نداشته. شاید 2-3 برابر مربیای داخلی خروجی داشته اما 10 برابر پول گرفته و این نسبت متعادلی نیست. البته یه مشکل هم اینه که فدراسیونی ها بلد نیستن به خوبی ازش کار بکشن و کیروش هم مثل یه آدم صرفا حرفه ای عاری از اخلاقیات، فقط در حدی که ازش خواستن انجام داده. این دقیقا نکته ای بود که جلالی اشاره می کرد که اگر کیروش قراره در همین حد باشه، یه مربی ایرانی هم می تونه انقدر رو انجام بده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
جهانبخش دوتا بازی برای امید انجام داد از کل بازی های ملیش تاثیر گذار تر بود!سردار هم بیشترین گل زده تیم امید رو تو دور گروهی داشت!پس تاثیر گذار بودن...در ضمن من ندیدم جهانبخش با تیم ملی هماهنگ باشه یا نیمکت نشین بود یا تو تاکتیک اتوبوسی و بکش زیرش تیم ملی گم بود!بدترین بازی های جهانبخش برای تیم ملی بوده اتفاقا!.

این مشکل مالیاتی همه جای دنیا پیش میاد و مشکل هم حل شد وکیروش رفت پیش بازیکنا...انصافا این چیزا رو ربط ندید به رفتن کیروش...من خودم احساس میکنم پای پول وسطه!که جناب قهر کرده.وگرنه واسه دوتا بازی دوستانه قهر کردن به خاطر دوتا بازیکنی که تا چندوقت پیش هم نیمکت نشین بودن خنده داره...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ فروردین ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
دوستان کمی خونسرد باشید!به خاطر کیروش همه رو متهم به چرند گویی نکنید!اولا اون موسسه مالی ایرانی نبوده!و اصلا ربطی به قضایای تیم ملی نداره
...

فعلا بهتر شما خودتون خونسرد باشید! منم گفتم شنیدم خودم ندیدم خبرشو، درثانی هممون میدونیم ورزش3 همجینم منبع موثقی نیس....منم فقط سوال پرسیدم چون مطمئن نبودم!

۱۲ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
جدیدا نکونام خوب نیست؟!
اون همه پاسای خوب رو عمه ی من میده لابد.
من نگفتم خودش گفته خداحافظی می کنه، گفتم احتمالا و از نظر من.
نکونام اصن خوب نباشه، تیموریان هم لابد خوب نیست؟!

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۱۲ فروردین ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۸,۹۷۰ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۱,۵۱۷ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۳۴۹ بازدید
۱۹ ساعت قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۹ بازدید
۱۹ ساعت قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۷ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۳۰۵ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۸۰۶ بازدید
۹ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۴۳ بازدید
۱۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۳۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۱۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۷ کاربر آنلاین است. (۱۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!