به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
دیشب یاد بازی آرژانتین بوسنی افتادم . مسی و سوارز و نیمار کوچکترین کمکی تو کارای دفاعی نمی کردن . بعدش رفتم بازی 5-0 رو دیدم یه بار دیگه . یادش به خیر داوید ویا به جز زده دو گل و دادن یه پاس گل چقدر دوندگی داشت . چقدر قطع توپ داشت ...

مثلا بازیکنای ما تکنیکین . ولی تعداد دریبل های موفق ما نصف رئالیام نبود . نیمار و مسی و اینیستا تو دریبل زنی عاجز بودن . از اون سمت مارسلو دریبل می زنه . خامس دریبل سر پا می زنه

به جز ژاوی همه بازیکنامون استرس توپ لو دادن داشتن . اینیستا و بوسکتس و حتی مسی . تیم اعتماد به نفس نداشت

تنها انتقادی که به بازی سسک می شد کندیش بود و راکیتیچ به جاش خریده شد که واقعا آدم محو سرعت بی نظیر بازی راکیتیچ میشه

دیشب بوسکتس خوب نبود . همون طوری که همه بد بودن . اینیستا-مسی-نیمار و از همه بدتر لوئیز انریکه که تیمو از نظر روانی و تاکتیکی آماده نکرده بود

دیشب فقط از ژاوی و سوارز راضی بودم

در آخر خوشحال بودم که رئال بازیکن باهوشی مثل مسی نداشت . دیشب جای مسی و رونالدو رو عوض می کردن بارسا 8تا گل می خورد . حیف این فضاها که به اون دیلاق بی خاصیت می رسید . مسی از این طرف بین 5تا دفاع قفل بود . همون داستان ال کلاسیکوی قبل و بازی های فصل قبل با اتلتیکو

۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
الان که فکرشو میکنم اگه آلبا بود با سرعتش به عقب میومد و توپی که به بنزما برای گل سوم رسید رو میتونست قطع کنه!!

وقتی انریکه خودش یه بازیکن جنگنده بود که تا لحظه آخر می جنگید و تلاش میکرد،چرا تیمش این حس رو تو وجودش نداشت و بعد از 3-1 تسلیم شد؟!!!
واقعا عجیبه!
از انریکه انتظار داریم که تیمش بازتاب شخصیت فوتبالی خودش باشه!!
مثل کونته و سیمئونه که اونام مثل انریکه جنگنده بودن و حالا اون حس رو به تیمشون منتقل کردن و همه دیدیم که یووه ی کونته و اتلتیکو سیمئونه چه جور تو زمین میجنگن و مبارزه میکنن!!
حالام انتظار داریم بارسای انریکه اوجوری باشه!!
تو بازیای بزرگی که باختیم اصلا نشانی از یه تیم جنگنده و پرتلاش نداشتیم که شاید یه علتش اینه بازیکن جنگنده ای تو ترکیب نداریم!
البته الان با اضافه شدن سوارز این بازیکن به ترکیب اومده و امیدوارم این حسش به بقیه هم منتقل بشه!
هرچند مسی امسال زیر نظر انریکه دونده و جنگنده شده و برای توپهای جلو میجنگه که خیلی خوبه!

از همین الان لحظه شماری میکنم بازیای بعدی بارسا رو هر چه زودتر ببینم تا بازیای لوییز سوارزو تو پیرهن بارسا مشاهده کنم!!
تحمل ندارم تا بازی بعدی برسه که سوارز بازی می کنه،بخصوص تو نیوکمپ!

۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرق آلوز با کارواخال می دونی چیه ؟

کارواخال فقط یه نیمارو می خواست مهار بکنه در حالیکه اون خامس هم همش به کمکش می اومد و در واقع خامس+کارواخال نیمارو مهار می کردن

ولی آلوز باید سمت خودش بدون اینکه کسی کمکش بکنه رونالدو+مارسلو رو مهار می کرد

باری که رو دوش آلوز بود چند برابر کارواخال یا هر مدافع راست دیگه ای بود

دیشب اگه کارواخال مدافع راست بارسا بود و آلوز دفاع راست رئال بازم همین طوری می شد

رئال تو اکثر نقاط زمین برتری عددی داشت .

من موندم انریکه که انقدر دم از آنالیز و تحلیل بازیا می زنه بازی ال کلاسیکو پارسالو یه بار ندیده بود ؟ اون بازیم همین طوری بود از سمت راست ما انقدر حمله کردن تا دو تا گل زدن و یه گلم پیکه از رو خط در آورد . بازی دیشبم چند بار از سمت راست ما نفوذ کردن . به تیر زدن و اخرشم نتیجه گرفتن

خیلی دلم داره برای مسی و نیمار می سوزه . خیلی بده که در برابر بازیکنایی ببازی که سطحشون پایین تر از خودته ولی مربیشون تفکر بهتری داره :(

۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
انریکه فقط حرفاش قشنگه به عمل میرسه نه تاکتیکی موقع دفاع وجود داره نه موقع حمله تا اینجا که اکثرا اینجوری بوده

قبلا هم گفتم بازی دادن همزمان اینی و ژاوی با هم خودکشیه تو اینجور بازی ها چون جفتشون تو فاز دفاعی کمک زیادی به تیم نمیکنن با توجه به سنشون و نوع بازیشون

بوسی هم که ناآماده بود و کلا هم سرعتشم کمه بوسی هم اینجور بازی ها جاش باید ماسکی بازی کنه

سمت راستمون که دنی اکثر موقع ها نبود ولی با حرفت موافقم اون سمت 2 نفری حمله میکردن که خوب اصلشم همینه !

اون سمتو نگاه نکن نیمار بخاطر متئوی فوق ضعیف تنها بود مدافع کناری نرمال هم نفوذ میکنه هم دفاع که ماشالله واسه ما تو این بازی هیچ کدوم نرمال نبودن !

ولی نیمه اول همون جلو پرس میکردن کمتر تونستن ضدحمله بزنن و موقعیت درست کنن ولی نیمه دوم تیم کلا برید که غیر طبیعی بود و نه از پرس خبری بود و نه از هافبک ها !

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: MoOn.Girl
پیام: ۴,۲۸۴
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۲
از: بابل
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- لوچو❤ - پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بابا انقدر از انریکه بد نگین...
مگه پپ وقتی اومد بارسا کسی فکرشو میکرد انقدر پیشرفت کنه؟!
واقعا کسی فکرشو میکرد؟!
بیخیال بابا...
بعد بازی خیلی حرص خوردم ولی الان دارم به این فک میکنم بالاخره هر شکستی باعث یه پیروزی میشه...
این شکست ها واسه کسب تجربه لازمه...
اینو فراموش نکنین که بارسا به رئاله 12 نفره باخت...
به امید سوراخ کردن رئال تو نیو کمپ

خوبی که از حد بگذرد
نادان خیال بد کند
..
۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
واقعا تعجب می کنم از هوادارایی که بعد از هر باخت میان میگن انریکه هیچی از مربی گری نمی فهمه و ... یکم اگه درک فوتبالی داشته باشید، هیچوقت باخت تو یه بازی به این حساسی رو گرچه با اشتباهات محرز مربی باشه، پای بی دانش بودنش نمی ذارید.

انریکه چوب ترسش از الکلاسیکو رو خورد، وگرنه به نظر من مربی بدی نیست. همچین وضعیتی رو مورینیو وقتی تازه به رئال اومده بود داشت که حاصلش شده بود 5 تایی شدن جلوی آماده ترین بارسای سال های اخیر؛ ترکیب های عجیب و غریب و تعویض های عجیب غریب، چیزهایی بود که مورینیو به خاطر ترسش از پپ و بارسا به اون ها دست زد و تنها بازتاب اون سنگین تر شدن شکستش جلوی پپ بود. انریکه برای متفاوت کردن ترکیب، انسجام رو از تیم گرفت، و این بزرگترین فرصت برای قدرت نمایی رئال بود.

امیدوارم اومدن سوارز نتیجه ی عکس نده. و همه ی این ها به مدیریت انریکه بین بازیکن ها بر می گرده. اینکه مسی چطور همه کاره ی تیم باشه، در حالی که ذره ای نقش بقیه ی بازیکن ها کمرنگ نشه. تا اینجای فصل با اینکه آمار میگه نیمار و مسی خیلی هماهنگ بودن، اما تو دو تا بازی بزرگ فصل، اون طور که باید نبودن؛ و همه ی این ها بر می گرده به انریکه. امیدوارم روزهای خیلی بهتری ببینیم!

هر چی هم بگیم، بازی تموم شده و ما این الکلاسیکو رو باختیم. اما انریکه با درس گرفتن از اشتباه های شب گذشته ش، می تونه به زودی رئال رو زمین گیر کنه - شاید تا دو تا الکلاسیکوی دیگه - و ما هم طعم شیرین بردهای قاطع تو الکلاسیکو رو دوباره بچشیم... .

۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
واقعا تعجب می کنم از هوادارایی که بعد از هر باخت میان میگن انریکه هیچی از مربی گری نمی فهمه و ... یکم اگه درک فوتبالی داشته باشید، هیچوقت باخت تو یه بازی به این حساسی رو گرچه با اشتباهات محرز مربی باشه، پای بی دانش بودنش نمی ذارید.

کسی نمیگه بی دانشه ولی بی تجربه که هست !

فقط منتظر بازی با پاریس هستم تا ببینم بازم قراره اشتباهات

تاکتیکی ببینیم یا این دو باخت پرگل واسمون درس شده !

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: hsbr13
پیام: ۵۱۴
عضویت از: ۴ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres
- Ronaldinho
- esteqlal
- spain
- lucho,pep,del bosque
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من دیشب از قصد ترکیبو بد چید
ببینید بیاین یه کم منطقی باشیم
میدونیم رئال بخوایم نخوایم یکی از بزرگترین تیمای دنیاست الان و فوق العاده قویه
خب مطمئنا وقتی تو زمین خودشون باهاشون بازی داریم احتمال شکست بالاست
حالا وقتی انریکه بیاد ترکیب با یکی دو تا نقطه ضعف بچینه حداقل این حس به همه منتقل میشه که خب اگر اون ضعف ها نبودن ما میبردیم و این داستانا ولی اگر مثلا البا بود و پیکه نبود و باز میباختیم میگفتیم دیگه بهترین ترکیبمون باخت و خیلی بدتر میشد
این جوری تیم کمتر میره زیر سوال

mes que un club......
۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
من وقتی از باختن بارسا ناراحت میشم که حقش باخت نباشه و در صورت عدم رعایت عدالت بارسا باخته باشه ولی الان ناراحت نیستم چون بارسا بد بود و بعد از گل، بازی رو وا داد و به خودش باخت نه به رئال!

بارسا شایسته باخت بود! همه بد بودن به جز براوو ولی 2 نفر بد نبودن بلکه تعریف جدیدی از واژه افتضاح ارائه دادن : 1. اون مرتیکه شکیرا زده و 2. متیو که به زور 10 تا پاس سالم هم نداد.

به نظرم نمیشه به راکیتیچ خرده گرفت چون افت و خیز برای هر بازیکنی وجود داره. وقتی یاد بازیسازی کم نقصش تو فصل قبل میفتم، به هیچ وجه اونو مقصر نمیدونم. الان با این حرفا دردی از ما دوا نمیشه. ما بد بودیم و دفاعمون با این که 8 بازی تقریبا (نه کاملا) بی نفص بود، این بازی فوق العاده بد بود و رئال تو نیمه دوم هر 5 دقیقه یه ضد حمله میزد.

به امید خدا روزای بهتری از راه میرسن.

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
لاشخور تو 4 ال کلاسیکوی قبلی 2 گل زده که جفتش پنالتی بوده!
از وقتی آنجلوتی اومده رئال، 2 بازی بردیمش و 2 بازی ازش باختیم. 9 گل خوردیم و 8 گل زدیم و بهترین گلزن ما تو این 4 بازی مسی بوده و بهترین گلزن رئال بنزما بوده.
پ.ن : یه آماری بود که به طور خودجوش به ذهنم رسید!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ آبان ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۲,۳۷۴ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۵۸ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۳۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۲۸۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۲۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۴۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!