به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

عزیز من اینجا چه ربطی داره به چپ بودن یا راست بودن؟(که من خدا رو شکر هیچ کدوم نیستم). اصلا دلیل اینجا بودن مگه سیاسیه که من نباید اینجا باشم. منم میتونم و باید نظر خودمو بگم. همون قدرکه تو میتونی بیای و توهین کنی به این و اون.
در مورد رد صلاحیت ها خب من نظرمو گفتم. وقتی رسایی و علی مطهری رد صلاحیت میشن نباید اصلا در مورد بقیه بحث کرد. من حتی به رد صلاحیت شدن حمید رسایی که کاملا ضد اصلاح طلباس هم اعتراض کردم و گفتم نباید رد بشه. یا علی مطهری که اصولگراست. اینا هم رد شدن. من خیلی به تعدّد رد صلاحیت شده ها کار ندارم(تاکید میکنم خیلی مگر نه بحث دارم). اما یه سریا رو رد کردن که شما هیچ سابقه ای از ضد نظام بودنشون پیدا نمیکنی و یه سریا مثل محسن هاشمی(که انصراف داد) تایید شدن که عجیب بود. شما یه توهمی داری که هرکی مثل خودت فکر نکنه دیگه آمریکا دوست و ضد استقلاله. واسه خودت نگهش دار. خیلی مهم نیست. چه بخوای چه نخوای هم یه جناحی تو این مملکت وجود داره به طور رسمی که شما از نظریاتش خوشت نمیاد. و همچنین یه جناح دیگه که دوستش داری. همیشه هم این یکی به اون یکی اتهام زده که جمهوری اسلامی رو خراب کردن و جفتشون هم به لحاظی درست میگن و به لحاظی اشتباه میکنن. چون اصلا حزب و جناح تو نظام ایدئولوژیک معنی نمیده. ولی تفاوت نظر معنی میده.

من سوالم اینه. لطف کن و به این سوال جواب بده.
سوال: تو استان های هرمزگان، سمنان، خراسان شمالی و بوشهر چه نیازی به برگزاری انتخابات هست؟ یعنی وقتی یک نفر برای یک ظرفیت وجود داشته باشه چه انتخابی هست؟ اصلا معنی انتخاب چیه؟ یعنی بین حداقل دو موضوع یکی رو برداری. این کجاش انتخاباته؟ من هم اصلا انتخابات رو زیر سوال نمیبرم. تا الان هم هرچی شده رای خودمو دادم. اما سوال هم نمیتونه برام پیش بیاد؟ که مبادا امثال شما بیاین فوش بدین؟ نه خدا وکیلی شرمندتم. نمیشه

اینم از داستانهای طنز و تلخ روزگاره، یعنی چی من نه چپم نه راست؟ اصلا بی طرفی چه معنی ای داره؟! تو یا حزبِ اللهی و جناح راست یا در حزب شیطان و ایادی استکبارهستی و جناح چپ و این بی طرفی تو که در واقع سکوتی است در برابر طغیان و گردن کشی شیطان، گناهیه هزار بار بدتر از بودنت درحزب شیطان، چون تکلیف حزب خدا با شیطان معلومه چون اون شمشیر از رو بسته اما وای از کسانی که در خلعت صالحین سر سفره ی ابلیس نشستن و خنجرهاشون رو در آستین پنهان کردن.

در جواب سوالت اینم به توضیحات ابوالفضل اضافه کنم که تا زمان انتخابات ممکنه بعضی از افراد صلاحیتشون بعد از اعتراض محرز بشه و دوباره به انتخابات برگردن و دوم اینکه ممکنه بعضی از کاندید ها، حوزه ی انتخابی شون رو تغییر بدن و این جدول جنابعالی تا زمان انتخابات دست خوش تغییرات خواهد شد.
خیلی از همین نمایندگان که رد صلاحیت شدنشون رو زیر سوال بردی از دادن امتحان که نص صریح قانونه سر باز زدن و تو آزمون شرکت نکردن یا از شروط تایید که شامل این موارده رد شدن:
نقل قول
طبق ماده 3 مصوب شورای نگهبان، خبرگان منتخب مردم بايد داراي شرايط زير باشند:

1- اشتهار به ديانت و وثوق و شايستگي اخلاقي
2- اجتهاد در حدي كه قدرت استنباط بعض مسائل فقهي را داشته باشد و بتواند ولي فقيه واجد شرايط رهبري ، را تشخيص دهد.
3- بينش سياسي و اجتماعي و آشنايي با مسائل روز
4- معتقد بودن به نظام جمهوري اسلامي ايران
5- نداشتن سوابق سوء سياسي و اجتماعي

تبصره 1 – مرجع تشخيص دارا بودن شرايط فوق ، فقهاي شوراي نگهبان قانون اساسي مي باشند.
تبصره 2 – كساني كه رهبر معظم انقلاب – صريحاً و يا ضمناً – اجتهاد آنان را تأييد كرده باشد، از نظر علمي نياز به تشخيص فقهاي شوراي نگهبان نخواهند داشت .
تبصره 3 – ضرورت ندارد كه نمايندگان ، ساكن و يا متولد حوزه انتخابيه خود باشند.

شورای نگهبان برای احراز اجتهاد نامزدان، تایید اجتهاد آنها در دوره های قبل یا شرکت در آزمون علمی اجتهاد و کسب حد نصاب نمره علمی را منظور می دارد. همچنین تایید اجتهاد توسط شخص رهبر ملاک تایید اجتهاد علمی است.

این مشکل قانون نیست که در بعضی از حوزه های انتخابی فقط یک کاندید صلاحیتش محرز شده.این مشکل قانون یا شورای نگهبان نیست که تو هیچ سابقه ای از ضد نظام بودن این افراد یا نداشتن یکی از همین شروط 5 گانه پیدا نکردی چون تشخیص این هم در صلاحیت تو نیست!
هر کسی با کمترین بینش سیاسی می دونه که این حجم از ثبت نام های حزب شیطان در انتخابات صرفا برای فشار وارد کردن به شورای نگهبان در کوتاه مدت و حذفش از جریان سیاسی کشور در بلند مدته که افراد بی بصیرتی مثل شماها در حال فراهم کردن مقدماتش هستن!
بهتره به جای ایجاد شبهه و نفاق در ذهن دیگران، بینش سیاسی خودت رو بالاتر ببری و فراتر از چند تا شبکه یا رسانه ی معاند فکر کنی، در واقع خودت فکر کنی و اجازه ندی دیگران به جای تو فکر کنن و تصمیم بگیرن.
تو مجاز به این نیستی که هر نظر و دیدگاهِ شبهه افکن و نفاق آمیزی رو به زبون بیاری و باعث تشویش اذهان عموم بشی.
ذکر این دیالوگ از گروهبان " براد بلیک " تو سریال "فرار از زندان" هم خالی از لطف نیست اونجا که بلیک در بدو ورود "اسکافیلد" و بقیه ی زندانی های تازه وارد خطاب بهشون میگه : اگه نظری در مورد شرایط زندان داشتید می تونید بنویسید رو یه تیکه کاغذ و بندازید توی توالت و سیفون رو بکشید!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۹ بهمن ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان یه کمی ملایم تر بحث کنین.

به تجربه دیدم کیاوش اگرچه به قول خودش خیلی مذهبی نیست و روحیه انقلابی شبیه ما نداره اما آدم منطقی ایه. مثل عده نون به نرخ روز خور نیست که هزار استفاده از قیافه مذهبی می کنن و در عمل آب به آسیاب دشمن می ریزن.

در مورد بحثای اخیر، اولا من خودم ارزشی برای این حزب بندی ها قائل نیستم. حزب بندی مال حکومتهای دنیای کمونیسم و امپریالیسم و غیره س. تو مملکت شیعه که مردمش شیعه ن غالبا، دین رسمیش شیعه س و قانون اساسی ش بر همین اساسه، حزب فقط حزب الله. تمام اصول کلی حکومت و سیاست داخلی و خارجی هم تو آیات و روایات مشخص شده. نیازی به اجتهاد و تئوری سرایی کسی نیست!

این وسط تفکر اصلاح طلب نشون داده تعارض جدی با مبانی اسلام داره و تئوریسین هاش اصلا اسلام رو قبول ندارن! نمونه های بارزش اینجاس:

مشاهده لینک

این جماعت یه بار مملکت رو تا مرز نابودی بردن. قطعا کسایی که به ریشه این تفکر معتقدن هیچ جای مملکت نباید جایی داشته باشن. این به این معنی نیست که ممکن نیست یه اصطلاح طلب خوب پیدا شه یا همه اصول گراها خوبن. اصلا. اما تفکر غالب هر کدوم مشخصه.

حتی اگر کسی به هیچ چیز معتقد نباشه، فقط مطالعه تاریخ بهش نشون میده سیاست اصلاح طلبا که تسلیم در برابر قدرت بزرگتر، با نگاه کاملا مادی و خالی از باورهای معنوی - که میگه چه بسا ضعیفی به اذن خدا قوی ای رو شکست بده - تو تاریخ فقط باعث نابودی ملتها شده و اینا هرگز نباید مثل دوران سیاه اصطلاحات و مجلس ششم که توش به اساس اسلام و ائمه توهین می شد، پستهای تاثیرگذار مملکت رو در اختیار داشته باشن. این کاملا منطبق با هر منطق عقلیه و هرگز تناقضی حتی با دموکراسی مادی نداره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: shohaday.haram
پیام: ۱۹۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
🔴گل به خودی روحانی در حد سری A و لوشامپیونه!

🖋 سفر آقای روحانی به ایتالیا و فرانسه را باید یک بازی در خانه حریف ارزیابی کرد که رئیس جمهور کشورمان با سه گل به خودی نشان داد مربی خوبی برای رقم زدن تئوری ناقص الخلقه بازی "برد-برد" نیست.
گل به خودی اول را آقای روحانی در رم [به قول جوانها در حد لیگ سری A] با انتقاد از شورای نگهبان به ثمر رساند. اتفاقی که با طرح بی ربط یک موضوع داخلی در سفر اروپایی... زمینه دخالت در امور داخلی ایران را برای دیگران فراهم کرد موضوعی که در خوش بینانه ترین حالت یک گاف دیپلماتیک ارزیابی می شود.
او همچنین در اشتباهی فاحش به تماشاچیان جهانی القا کرد ایران در تب ارتباط با آمریکاست و این کاخ سفید است که از کلید عادی سازی روابط با ایران استفاده نمی کند.
روحانی گفت: "کلید عادی سازی روابط ایران و آمریکا در امریکاست... اگر این کلید در ایران بود من از آن استفاده می کردم".
خود رئیس جمهور می داند که ملت این اختیار را به او نداده است تا مقاومترین کشور جهان و پرچم دار دیپلماسی غیرت در طول دهه های اخیر را در سفر اروپاییش، گدای روابط با آمریکا جلوه دهد و ایالات متحده را بی میل به ارتباط معرفی کند. این گل به خودی دوم رئیس جمهور در حالیست که آمریکا از هر زمانی برای رابطه به ایران حریص تر است...
این پایان کار نیست... رئیس دولت یازدهم در جمع ایرانیان مقیم فرانسه گفت: اگر ظریف نبود ما الان اینجا نبودیم!!
اینکه آقای روحانی الان کجاست؟ که اگر ظریف نبود به آن نمی رسید بماند... اما این اصلا خوب نیست که روحانی ذوق زدگی خودش از حضور در فرانسه را پای مردم بنویسد و نداند که یک ایرانی با وعده ایرباس های دست دوم و ساندویچ های امریکایی با گوشت گاو و بوفالو استحاله نمی شود. این همان گل به خودی سوم رئیس جمهور است چون سفری را که چند ماه پیش به دلیل قتل عام صدها نفر در خیابانهای پاریس لغو شد و آقای روحانی ایران امن را به مقصد فرانسه نا امن ترک نکرد به عنوان یک مدال افتخار برای سربازان عرصه دیپلماسی ایران معرفی می شود.

پی نوشت:
قذافی شاید در سالهای پایانی حکومتش یک سیاست مدار نمونه از نظر جلب رضایت و خرسندی امریکا بود اما عوامل آمریکا در اولین فرصت و در بیابانهای لیبی حتی به پاپوشی که عیب و عورت او را پوشانده بود نیز رحم نکردند...

افوض امری الی الله والله بصیر بالعباد
۱۲ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: a.fcb
پیام: ۵۷۵
عضویت از: ۱ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی،اینیستا،ماسکرانو
- -
- تیم ملی
- آرژانتین
- مهدی طارمی
- لوییز انریکه
- کیروش
گروه:
- کاربران عضو
دوستان کسی خبر داره؟انگار روحانی یه سخنرانی داشته دیروز درباره اینکه: ما دو انتخابات داریم...انتخابات مجلس شورا اسلامی و مجلس خبرگان برای انتخاب رهبر جدید..
واقعیه؟!! چیکار دارن میکنن!!؟

بعضی وقتا
یه نگاه آشنا از بین هزارتا نگاه
میتونه تک تک سلول های بدنت رو بلرزونه...
۱۹ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات

#من_با_اعتماد_رای_میدهم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول

#من_با_اعتماد_رای_میدهم

"هر جای خالی می تواند به انتخاب نامزدهای تندروی اصولگرا بیانجامد"

رهبر انقلاب، مسئولان و سیاسیون را همچنین به پرهیز از تکرار ادبیات سیاسی دشمن، به‌ویژه استفاده از تعبیر «تندرو» و «میانه‌رو» توصیه کردند و افزودند: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، بدخواهان این تعبیر را به‌کار بردند و منظور آنها از تندرو کسانی است که نسبت به انقلاب اسلامی و تفکر و اصول امام پایبندتر و مصمم‌تر هستند و مقصود آنها از میانه‌رو کسانی هستند که در مقابل بیگانگان، تسلیم و سازش‌پذیرتر هستند.
دیدار مردم نجف‌آباد با رهبر انقلاب ۱۳۹۴/۱۲/۰۵

پ.ن: من نمیدونم رهبر انقلاب دیگه باید به چه زبونی حرف بزنه؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

#من_با_اعتماد_رای_میدهم

رای دادن به این لیست اشقیا مصداق بیعت کردن با معاویه س! "تفکر" اصلاح طلب - شاید 4 تا آدم خوب هم بینشون باشه اما خط فکری اینه - تو کلام و عمل ثابت کرده هیچ التزامی به اسلام و مکتب اهل بیت نداره و خط فکریشون کاملا بنا شده بر اساس مکاتب مادی و به خصوص آمریکاست و اولویت هاشون فقط منافع حزب منافقینه نه مردم، همین طور که این مرتیکه عارف صراحتا میگه اولویت اصلی ما رفع حصره! لباس پیامبر پوشیدن و علیه مکتب حرکت می کنن، با بازی با کلماتی مثل تندرو و افراطی و ... و تحریف کلماتی مثل آزادی و اعتدال، یه سری عوام الناس بیسواد رو فریب میدن، آخر هم جز به سود آمریکا و دار و دسته ش کاری نمی کنن!

دیپلماسی خدا و شیعه، «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» ه، «سلم لمن سالکم و حرب لمن حاربکم» ه، اما دیپلماسی اینا سازش و تسلیم در برابر زورگو به خاطر دو لقمه نون بیشتره!

چهره واقعی منافقین اصلاح طلب! بخونید تا بعدا نگید نمی دونستیم اینا با خدا و دین و اهل بیت زاویه دارن و حتی محکمات اسلام و اهل بیت رو قبول ندارن!

نقل قول
- شخصی از امام صادق (ع) پرسید:
بین دو حاکم در تردیدم، چه کنم؟
🔹امام فرمودند: عادل ،صادق، فقیه و با تقواترین را انتخاب کن.
- اگر به تشخیص نرسیدم؟
🔹امام فرمودند: ببین افراد متدین به کدام مایلند؟
-اگر نفهمیدم؟
🔹امام فرمودند: بنگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندند، او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر آن هارا خشمگین میکند، او را برگزین.
(اصول کافی،ج۱،ص68)

خیلی واضحه امروز آدمهای مذهبی طرفدار مکتب اهل بیت به کدوم سمت مایلن و آدمهای لاابالی بی دین ولنگار جامعه به کدوم سمت! بترسید از روز قیامت که ازتون سوال می کنن چرا زیر علم کسایی رفتید که التزامی به خدا و گفته هاش ندارن!

به والله قسم کسی به اینا رای بده، تو تمام جنایاتی که اینا در گذشته علیه اعتقادات و مملکت کردن و در آینده برای خوش خدمتی به غربی ها خواهند کرد شریکه و فردا روزی که حضرت حجت ظهور کرد جوابی برای دادن ندارن! لیستی که مورد تایید انگلیس و اسرائیله! لعنت خدا بر هرچی منافق سازشگر با دشمنان خداست...

نقل قول
Amir نوشته:

رهبر انقلاب، مسئولان و سیاسیون را همچنین به پرهیز از تکرار ادبیات سیاسی دشمن، به‌ویژه استفاده از تعبیر «تندرو» و «میانه‌رو» توصیه کردند و افزودند: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، بدخواهان این تعبیر را به‌کار بردند و منظور آنها از تندرو کسانی است که نسبت به انقلاب اسلامی و تفکر و اصول امام پایبندتر و مصمم‌تر هستند و مقصود آنها از میانه‌رو کسانی هستند که در مقابل بیگانگان، تسلیم و سازش‌پذیرتر هستند.
دیدار مردم نجف‌آباد با رهبر انقلاب ۱۳۹۴/۱۲/۰۵

الا لعنت الله علی القوم الظالمین...

۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تفاوتهای لیست اصولگرایان و اصلاح طلبان

با چشم باز رای بدید و اسیر بازیهای سیاسی نشید!

۶ اسفند ۱۳۹۴
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رای دادن به این لیست اشقیا مصداق بیعت کردن با معاویه س

۶ اسفند ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
*SepideH* نوشته:

نقل قول
رای دادن به این لیست اشقیا مصداق بیعت کردن با معاویه س

دقیقا همینه. این جماعت به تشرع تظاهر می کنن اما در عمل عامدانه و آگاهانه خلاف شرع عمل می کنن! کسی اگه اهل تفکر باشه و تا حالا هم جنایتهای اینا رو ندیده باشه، با خوندن این لینک متوجه تفکرات کثیف اینا میشه! البته کسی که خودشو به خواب نزده باشه!

مشاهده لینک

۶ اسفند ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۸۳۵ بازدید
۱۹ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۵۹ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۶۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۱,۰۵۰ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۳۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۳ کاربر آنلاین است. (۸۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!