به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

پاتو درگفت‌وگو با FIFA.Com:
اميدوارم بتوانم به اندازه رونالدو موفق شوم
هدفم قهرماني در جام جهاني به همراه برزيل است

فوتبال برزيل همواره ستارگان جوان بسياري را به خود ديده است و شکي نيست که اين روزها مرد شماره 7 ميلاني ها يکي از همين ستاره ها است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، "الکساندر پاتو" بازيکن جوان و جوياي نام برزيلي است که در حال حاضر براي باشگاه ميلان ايتاليا توپ مي زند.

او فوتبال را از سنين بسيار پايين آغاز کرده و اکنون درکنار بازيکناني توپ مي زند که شايد تا ديروز آرزوي گرفتن عکس و يا امضاي آنها را داشت.

پاتو در گفت و گو با پايگاه اينترنتي فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) از زندگي پرفراز و نشيب خود سخن گفت. او همچنين از رونالدو به عنوان اسطوره دوران کودکي خود ياد کرده و بازي در کنار او را يکي از بي نظيرترين خاطره هاي تمام دوران فوتبالش توصيف کرد.

به گزارش ايسنا؛ متن اين گفت و گو در زير مي آيد:

* بهتر است نگاهي به نقطه آغاز بيندازيم جايي كه تو نخستين بار در سن 17 سالگي براي اينترناسيونال در ليگ قهرماني برزيل به ميدان رفتي. آيا اين رويايي بود كه به حقيقت پيوست؟

نخستين بازي من با پيروزي پايان يافت و من نقش عمده اي در اين پيروزي ايفا كردم. يك پاس گل دادم و نخستين گل خود را به ثمر رساندم. نخستين بازي من همچنان برايم خاطره زيبايي است.

*چند هفته بعد، در ژاپن، برابر الاهلي در نيمه نهايي جام باشگاه هاي جهان به ميدان رفتي. در آن زمان تنها 17 سال و 102 روز سن داشتي و به عنوان جوان ترين بازيكن كه توانسته بود در مسابقات بزرگسالان فيفا گلزني كند، شناخته شدي و توانستي ركورد پله بزرگ را بشكني. اين مساله براي تو چه معنايي داشت؟

فوق العاده بود. يك ماه پس از نخستين باري كه به ميدان رفتم، مي شنيدم كه مردم درباره بازي هاي من صحبت مي كردند و مي گفتند: پاتو بازيكن بسيار جوان گل هاي بسياري به ثمر رسانده است. او پديده جديد است.» آنچه براي من رخ مي داد شگفت آور و استثنايي بود. اما شهرت تنها كافي نيست، تو به بخت و اقبال نياز داريد و من از وجود اين مساله هم بهره مند بودم چرا كه به همراه يكي از بهترين باشگاه هاي وقت يعني اينترناسيونال به ژاپن رفتم.

* تو گل هاي بسياري به ثمر رسانده اي اما از طرفي در زدن ضربه هاي آخر هم پيشرفت كردي. آيا خودت را بيشتر به عنوان يك بازيكن در خدمت تيم مي بيني يا يك استعداد فردي؟

من همواره به دنبال گلزني هستم. بارها و بارها اين هدف را در ذهن مي پرورانم. اما اگر نتوانم گل به ثمر برسانم، بايد بيش از پيش در خدمت تيمم باشم. فوتبال بازي 11 نفره است و اگر ما به يكديگر كمك نكنيم، به جايي نخواهيم رسيم. اگر با هم متحد باشيم، خود به خود گل ها از راه مي رسند.

* اينتر، چلسي و رئال مادريد همگي به جذب تو علاقمند بودند، پس چرا به ميلان پيوستي؟

انتخاب من تاثير گرفته از خانواده و مدير برنامه هايم بود. بسياري از برزيلي ها در اين باشگاه بازي مي كنند. بازيكناني همچون "امرسون" كه همواره او را مي شناختم. زماني كه تصميم خود را به خانواده ام اعلام كردم آنها به من گفتند: «وقت رفتن رسيده است. ما شكي نداريم كه تو دوران فوق العاده اي را سپري خواهي كرد.»

* در تابستان 2007 به ميلان پيوستي، اما قوانين فوتبال ايتاليا مانع اين شدند كه تا سال جاري بتواني نخستين بازي خود براي روسونري را انجام دهي. كنار آمدن با اين مساله چقدر دشوار بود؟

چهارماه بازي نكردن به من اين اجازه را داد تا بتوانم خودم را با تركيب تيم يكرنگ كنم. من در تمامي جلسه‌هاي تمرين و سفرها شركت كردم و قابليت تطبيق با فوتبال ايتاليا را داشتم. پس از آن، سال 2008 از لحاظ شخصي سرتاسر خوشحالي به همراه داشت. نخستين بار با پيراهن ميلان به ميدان رفتم و نخستين گل هاي خود را به ثمر رسانده و پيشرفتم ادامه داشت. اميدوارم سال آينده بتوانيم به قهرماني در جام يوفا دست يافته و در رقابت هاي فصل آينده ليگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشيم.

* در ميلان برزيلي هاي بسياري را در كنار خود مي بيني. آيا اين مساله سازگاري با شرايط را براي تو آسان تر كرده است؟

زماني كه به ميلان آمدم، ايتاليايي صحبت نمي كردم. برزيلي هاي باشگاه از لحاظ ورزشي و غير ورزشي كمك هاي باورنكردني اي براي تطبيق در اينجا به من كردند. تا امروز، ما اغلب همچنان همراه هم شام مي خوريم و به بيان عقايد مشترك مي پردازيم.

* بدون شك يكي از آن برزيلي ها رونالدو بود كه سال گذشته در كنارش بازي كردي. ستايش تو از رونالدو همواره بر همگان آشكار بوده است.

بازي كردن در كنار او لحظه اي بود كه تا پايان دوران فوتبال من، در قلبم باقي خواهد ماند. زماني كه بچه بودم، بيرون زمين در حاليكه پيراهن اين بازيكن افسانه اي را بر تن داشتم، همواره به دوستانم مي گفتم: «من رونالدو هستم.» اميدوارم بتوانم به اندازه او دوران موفقيت آميزي داشته باشم.

* تو به همراه تيم ملي برزيل تاكنون تنها يك شكست را در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2010 تجربه كرده‌اي و تيم شما بهترين خط دفاعي را در اختيار دارد. فكر مي كني ديدارهاي باقي مانده اين رقابت ها در منطقه آمريكاي جنوبي براي تيم برزيل چگونه پيش خواهد رفت؟

در حال حاضر، برزيل در موقعيت خوبي براي راهيابي به جام جهاني قرار دارد. ما در جدول با شش امتياز كمتر نسبت به تيم صدرنشين، دوم هستيم. پاراگوئه بازي هاي بسيار خوبي از خود ارائه كرده است و آنها امتيازهاي مهمي از ديدارهاي دشوار خود گرفته اند. ما امتيازهاي بسياري را در ديدارهاي خانگي از دست داده ايم. هريك از بازي هاي خانگي ما چالشي براي حريفان به حساب مي آيد. آنها براي پيروزي انگيزه دارند و همواره بيش از حد تلاش مي كنند چرا كه برابر برزيل به ميدان مي روند. در نتيجه، ما هم بايد همواره از جان مايه بگذاريم؛ به ويژه به خاطر تمامي كساني كه ما را حمايت مي كنند. هربار كه به تيم ملي فرا خوانده مي‌شوم، همين مساله باعث خوشحالي و افتخار من مي شود.

* زندگي تو دستخوش رخدادهاي ناراحت كننده نيز شده است. در 10 سالگي، يك تومور در بدن تو تشخيص داده شد. در آن برهه زماني دشوار، چگونه با شرايط كنار آمدي؟

رنج زيادي كشيدم. پس از عمل جراحي، عوارض ديگري به چشم مي خورد. بايد تزريقات متعددي انجام مي دادم. اين امتحان سختي باعث شد من به اينجا برسم، چرا كه مادرم دركنارم بود و هردوي ما همراه هم گريه مي كرديم. به راستي دشوار بود. آن قسمت از زندگي ام باعث رشد من شد و حمايت خانواده ام حياتي بود.

* شهرت روزافزون تو جنبه مثبت مساله است؛ چگونه با اين شهرت زندگي مي کني؟

زماني كه مردم را مي بينم كه تقاضاي عكس يا امضاي مرا دارند، اين مساله باعث خوشحالي من مي شود. همين ديروز بود كه خود من مي خواستم از بازيكنان مورد علاقه ام يادگاري داشته باشم، در نتيجه اين مسائل را درك مي كنم و نمي خواهم مردم به ويژه كودكان از دست من ناراحت شوند. زماني كه هواداران در ورزشگاه نام مرا فرياد مي زنند، اين موضوع انگيزه من براي عملكرد خوب در زمين را دوچندان مي كند.

* اهداف شخصي تو براي باشگاه و تيم ملي كشورت چيست؟

همراه ميلان، مي خواهم در ايتاليا و در رقابت هاي بين المللي به بيشترين عناوين ممكن دست پيدا كنم. به همراه برزيل هم هدفم قهرماني در جام جهاني است. همچنين قصد دارم روزي به عنوان بهترين بازيكن جهان شناخته شوم.

* برزيلي هاي بسياري هستند كه حركت هاي بي نظير خودشان را دارند همانند حركت ايلستيكو كه توسط رونالدينيو به شكل كاملي اجرا مي شود. آيا تو هم روي اين حركت ها كار مي كني؟

اكنون كه در كنار رونالدينيو بازي مي كنم به راحتي مي توانم از او الهام بگيرم. شايد روزي بتوانم اين حركت ها را به اجرا درآورم. بدون شك آنچه مرا بيش از همه متمايز مي كند، دريبل زدن هاي سرعتي ام است. شايد در آينده اين توانايي من باعث شود كه ديگر مرا پاتو صدا نزنند.

منبع : خبرگزاري دانشجويان ايران

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Frank.Rijkaard
پیام: ۳۴
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۷
از: بارسلونا-ویلای شخصی فرانک رایکارد-در میان گل های باغچه
گروه:
- کاربران عضو
پيروزى ۳- صفر اينتر مقابل لاتزيو
صدرنشينى مقتدرانه نراتزورى

گلزنى والتر ساموئل و زلاتان ابراهيموويچ مقابل لاتزيو سبب شد كه اينتر با اختلاف ۹ امتياز در صدر جدول رده بندى سرى A قرار بگيرد.
در دقيقه دوم اين بازى ساموئل با يك ضربه سر، ارسال سولى مونتارى را به گل اول اينتر تبديل كرد تا پس از آن و در وقت هاى اضافه نيمه اول موبيدو دياكيته مدافع لاتزيو، اينتر را ۲-صفر پيش بياندازد. در نيمه دوم نيز اينتر همچنان تيم برتر ميدان بود. 10 دقيقه پس از شروع نيمه دوم ابراهيموويچ مهاجم سوئدى اينتر سومين گل نراتزورى را به ثمر رساند تا تيم تحت هدايت ژوزه مورينيو مربى پرتغالى اينتر ششمين پيروزى متوالى خود را جشن بگيرد.مورينيو پس از اين ديدار گفت: در حال حاضر تيم از انسجام و هماهنگى بالايى برخوردار است اما به طور كامل از عملكرد تيم رضايت ندارم نمى خواهم تنها در نيم فصل قهرمان باشيم بلكه دوست دارم در پايان فصل فاتح اسكودتو شوم. كسب پيروزى هنگامى كه تيمى قوى و قدرتمند در اختيار داريد بسيار مشكل است. چيزى كه در فوتبال بيش از هر چيز اهميت دارد اين است كه بين تاكتيك بازيكنان و آمادگى ذهنى آنان رابطه خوبى برقرار باشد. به نظر من عملكر خوب خط دفاع باعث شد كه اكنون با ۹ امتياز اختلاف نسبت به تيم دوم در صدر جدول جاى داشته باشيم. علاوه بر اين در خط ميانى نيز بسيار قوى هستيم.مربى سابق چلسى همچنين از بازى استبان كامبياسو ابراز رضايت كرد وى گفت: كامبياسو مرا به ياد فرناندو ردوندو مى اندازد او بازيكن سريعى است و مى تواند سريع تر از ساير بازيكنان بدود كه اين قابليت ممتازى براى يك فوتباليست محسوب مى شود. او بازيكنى است كه مى تواند به آسانى دست حريف را بخواند.
آقاى خاص همچنين درباره ماريو بالوتلى گفت: او بازيكن جوان و خوبى است وى توانايى اين را دارد كه براى ما در تيم اصلى به ميدان رود. او در تيم جوانان باشگاه بازى هاى خوبى به نمايش مى گذارد و بايد رفتار خود را اصلاح كند.
وى درباره رقابت هاى ليگ قهرمانان نيز گفت: ما منتظر مرحله حذفى هستيم تنها در اين مرحله است كه مى توان درباره قدرت واقعى اينتر نظر داد. از سوى ديگر دليو روسى مربى لاتزيو نيز با اشاره به عملكرد خوب اينتر گفت: در دقايق ابتدايى اين بازى گل خورديم و اين باعث شد كه نتوانيم بازى هميشگى خود را به نمايش بگذاريم. براى اين بازى از هر جهت آماده بوديم و تمرينات خوبى را نيز پشت سر گذاشته بوديم. با اين حال بازيكنان ما اشتباهات زيادى مرتكب شدند. بازيكنان اينتر به راحتى در محوطه جريمه ما كار مى كردند. از توپ هاى مرده ۳ گل دريافت كرديم. خوان پابلو كاريزو دروازه بان تيم هر چند ۳ گل را دريافت كرد اما چندين توپ خوب را نيز مهار كرد. اينتر به نظر من توپ و ميدان را در دست داشت و مشكلات زيادى را براى ما به وجود آورد. لاتزيو نيز فرصت هاى خوبى داشت ولى نتوانستيم از آنها استفاده كنيم. به نظر من گل سوم آفسايد بود.

منبع: روزنامه ایران ورزشی

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
تيم ميلان، نگران پرش‌هاي ديويد بكام شد
پرش ديويد بكام از پل معروف اوكلند هاربر در نيوزيلند، موجب سرگرمي و تفريح تماشاگران شد اما مسوولان باشگاه آ.ث ميلان را كه قرار است از اول ماه ژانويه بازيكن قرضي آنها باشد، به فكر فرو برد.

به گزارش یوفا: ستاره سابق باشگاه منچستريونايتد در حاليكه همراه با بازيكنان تيم لس آنجلس گالكسي در تور نيوزيلند بسر مي‌برد، از فرصت استفاده كرد تا قدري تفريح كرده و البته ديگران را نگران كند.

تماشاگران حاضر در محل چيز زيادي به غير از مردي كه با شلوار جين براي پرش آماده مي‌شود، نمي‌ديدند اما با كمي دقت دريافتند يكي از مشهورترين ستارگان فوتبال جهان چنين قصدي دارد.

بكام كه در سال جديد ميلادي به عنوان بازيكن قرضي به ميلان ملحق مي‌شود، بعد از پرش آنقدر هيجان زده و خوشحال بود كه درخواست كرد پرش دوم را با طناب بلندتر انجام دهد تا بتواند سطح آب را لمس كند.

هم تيمي‌هاي بكام، شمارش معكوس را برايش انجام دادند در حاليكه پرش او با صدها دوربين و گوشي فيلمبرداري شد.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
رونالدينيو: منتظر يوونتوس هستم
رونالدينيو، مهاجم برزيلي باشگاه آث ميلان، همانند تك تيراندازي قهار در انتظار ديدار يكشنبه آينده برابر يوونتوس است تا طعمه‌اش را شكار كند.

به گزارش یوفا: ميلان و يوونتوس هفته آينده در ورزشگاه اليمپيكو ديدار مي‌كنند و هر دو تيم اميدوارند هيچ امتيازي را از كف ندهند چراكه كمترين لغزش مي‌تواند به بهاي سنگيني در مسير قهرماني تمام شود.

كارلو آنجلوتي سرمربي ميلان، گنارو گتوسو را به دليل محروميت در اختيار نخواهد داشت اما رونالدينيو كه در جريان پيروزي ‪ ۱‬بر صفر مقابل كاتانيا غيبت داشت، براي ديدار با يووه لحظه شماري مي‌كند.

وي اظهارداشت: احساس خيلي خوبي دارم و براي بازي برابر يوونتوس آماده خواهم بود.

يكي از عادت‌هاي رونالدينيو اين است كه در ديدارهاي مهم و حساس، ستاره مي شود. بسياري افراد هنوز به خاطر دارند كه گل او در شهرآورد ميلان، تعيين كننده سرنوشت بازي بود.

يوونتوس براي بدست آوردن تمام امتيازات در ورزشگاه خانگي خود، بايد با دقت مراقب حركات اين ستاره برزيلي باشد.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

بازيكن اسبق تيم ملي ايتاليا وارد تهران شد
«جوزپه سينيوري» ميهمان ويژه پرسپوليس - سايپا

جوزپه سينيوري، بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال ايتاليا براي حضور در همايش بين‌المللي خصوصي سازي فوتبال وارد تهران شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، همايش بين‌المللي خصوصي‌سازي فوتبال ايران از سوي اتحاديه‌ي باشگاه‌هاي فوتبال ايران روز چهارشنبه هفته‌ي جاري در سالن شهيد مطهري دانشگاه تربيت مدرس برگزار مي‌شود و براي حضور در اين مراسم "جوزپه سينيوري" مدير فوتبال تيم ترنانا كالچو ايتاليا، مفسر فوتبال سري A ايتاليا به همراه يكي از اعضاي سازمان ليگ فوتبال ايم كشور وارد تهران شدند.

اين افراد امروز ميهمان ويژه‌ي ورزشگاه آزادي خواهند بود واز نزديك ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و سايپا را تماشا خواهند كرد.

سينيوري روز چهارشنبه در همايش خصوصي‌سازي فوتبال ايران سخنراني خواهد كرد. در بين مراسم صبح و بعدازظهر همايش نيز مصاحبه‌ي مطبوعاتي براي اين بازيكن تيم ملي ايتاليا در جام جهاني 1994 برگزار خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

"سطل طلايي" براي كورشما!

ريكاردو كورشما در شروع فصل جاري با انگيزه‌هاي فراواني راهي اينتر ميلان شد و روياي رسيدن به توپ طلاي اروپا را در سر داشت اما، اكنون يك شبكه راديويي او را به عنوان بدترين بازيكن سري A برگزيد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، شبكه راديويي RAI به بازيكن پرتغالي اينتر جايزه "سطل طلايي" را اهدا مي‌كند.

اين جايزه معمولا براي بدترين بازيكن سري A اهدا مي‌شود.

از نظر اين شبكه راديويي كورشما بدترين بازيكن سري A بود. اين بازيكن پرتغالي در انتخاب بدترين بيش از 17 درصد آرا را به خود اختصاص داد.

پس از او كريستين ويري (آتالانتا) و آدريانو (اينتر) انتخاب‌هاي بعدي بودند.

رونالدو، نلسون ديدا (ميلان) و آندري شوچنكو همگي از ميلان هم در مكان‌هاي بعد جاي گرفتند.

كورشماي پرتغالي در حالي به اين جايزه دست يافت كه در ابتداي فصل در ازاي 18 ميليون يورو از پورتو به اينتر پيوست ولي نتوانست انتظارها را برآورده كند.

"سطل طلايي" جايزه‌اي است كه هيچ بازيكني دوست ندارد در شب كريسمس به داشتن آن مفتخر شود

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

نوولینو سرمربی جدید تورینو شد

همان طور که انتظار می رفت, به دنبال برکناری دی بایسی, والتر نوولینو سکان هدایت تیم تورینو را به دست گرفت.

نوولینو که فصل گذشته نیز سرمربی تورینو بود پس از اینکه در ماه آوریل سال 2008 از جانب مقامات این باشگاه اخراج شد روز سه شنبه به عنوان جانشین دی بایسی به تیم سابقش بازگشت

نوولینو در حالی هدایت تورینو را بر عهده می گیرد که بازیکنان این تیم تحت سرمربیگری دی بایسی, از مجموع 15 بازی خود تنها 12 امتیاز به دست آورده اند و هم اکنون نیز در مکان هفدهم جدول رده بندی سری آ جای دارند

دی بایسی به دنبال دیدار یکشنبه تورینو مقابل فیورنتینا که با نتیجه 4 بر یک به سود فیورنتینا خاتمه یافت از سمت خود برکنار شد

منبع : هورا اسپرت

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

پاتو:من رونالدوي جديد هستم

پاتو هميشه از علاقه وافر خود به قهرمان زندگي اش صحبت كرده و حالا مي خواهد خودش هم مثل او شود .

مهاجم ميلان الكساندر پاتو آنچنان مجذوب قهرمان زندگي اش رونالدو شده كه خود را هم به اين نام مي خواند

پاتو جوان از زمان پيوستن به روسونري به خوبي خود را با آن وفق داده هر چند هميشه اولين انتخاب مربي تيم نبوده است

پاتو هنوز هم شيفته مهاجم سابق رئال مادريد است و خيلي دلش مي خواهد كسي مثل او شود

پاتو به سايت فيفا گفت:من رونالدو هستم،بله من رونالدو هستم

البته پاتو نمي خواهد با همان بدشانسي هاي كه قهرمانش روبرو بوده مواجه شود چون دو آسيب ديدگي زانو آينده شغلي مرد اينتري را به خطر انداخته است

رونالدو در حال حاضر به دنبال پيدا كردن راهي براي برگشتن به بازي است و حتي برطبق گزارشهاي رسانه هاي ايتاليايي او ممكن است به ميلان برگردد.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

شكست وردر برمن تنها راه تثبيت صدر نشيني اينتر

اينتر اين هفته به برمن رفت البته با دانستن اين حقيقت كه فقط پيروزي جايگاه آنها را در صدر جدول گروه ب اين فصل ليگ قهرماني قطعي خواهد كرد

اينتر هم اكنون از 5 بازي خود 8 امتياز دارد وبا تمام توان خود را براي مسابقه حساس روز سه شنبه با وردر برمن آماده كرده و تنها راه ماندن در صدر جدول بردن اين بازي است .چون مردان خوزه مورينيو علي رغم فرصت هاي زيادي كه در مسابقه دو هفته پيش تيم با پاناتيناكو بازي را 1-0 واگذار كردند و همين مسئله حساسيت اين بازي را بيشتر مي كند و آنها فقط بايد به پيروزي فكر كنند.

دروازه بان تيم جوليو سزار در مورد حساسيت بازي اين هفته در مصاحبه اي اظهار داشته كه با حريف سر سختي روبرو هستند چون وردربرمن در طول اين رقابتها هر چند پيروزي اي نداشته اما فقط يك شكست هم داشته است

فردا ديه گو بازي نخواهدكرد اما ما بايد حواسمان را خوب جمع كنيم كه صدر نشيني را از دست ندهيم.

اين دروازه بان 29 ساله در ادامه گفته است: ما در اين فصل خوب عمل كرديم و فقط بايد به پيروزي فكر كنيم.

۱۹ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو

تلاش يوونتوس براي به خدمت گيري مالودا

منابع خبري از علاقه زياد باشگاه يوونتوس به بازيكن فرانسوي تيم چلسي انگليس حكايت دارند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازته دلو اسپرت، اين تيم براي فصل تصميم دارد تا فلورن مالودا را به خدمت بگيرد.
اين بازيكن 27 ساله كه در گذشته نيز مورد توجه تيم‌هاي خارجي زيادي بوده، بي ميل نيست بازي در يوونتوس را تجربه كند.
پاول ندود به لحاظ اينكه به پايان دوران فوتبال حرفه اي خود نزديك شده، تلاش توريني‌ها را براي يافتن جانشينش باعث شده است.
اين منابع احتمال دادند در هفته هاي آينده، يوونتوس به طور جدي براي به خدمت گيري مالودا پا پيش گذارد و پيشنهاد ارائه دهد.

منبع : خبرگزاري فارس

۲۰ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۸۱۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۷۳ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۹۵ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۶,۴۴۰ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۹۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۸۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!