به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
محمدرضا شاه با اون همه سازش جلو آمریکا و غرب به هیچ جایی نرسید ما میخواییم به کجا برسیم خدا میدونه!!!
همون هایی که یه روزی تو واشنگتن رو سره محمدرضا شاه و فرح دیبا از روی ساختمون ها به پاسه ورودشون کاغذه رنگی میریختن رو سرشون و زیره پاشون فرش قرمز پهن میکردن زمانی که نوبت به اثبات رسوندن مردانگی و برادریشون نسبت به محمدرضا شاه رسید جا زدن و حتی اون تو کشورشون راه ندادن!!! اینا یه همچین آدمای پستی هستن اصن منطق سرشون نمیشه که اقای ظریف میاد هی دم از مذاکراته بر پایه منطق و احترامه متقابل میزنه!!!
تو روزه روشن با ناو وینسِنس زدن هواپیمای مسافر بریه مارو و 290 ایرانی در دم کشتن جواب گوی این اقدام سبوعانه و بی شرمانه ی خودشون نبودن بعد واقعا فکر میکنیم اگه توافقی هم صورت بگیره و اون ها طبق معمول بعد ها بهوونه بیارن و بزنن زیره همه چیز پاسخگوی این اقدامشون میشن؟؟!!! بنظرتون تو مجامع بین المللی زیره سوال میرن؟؟!!! خیلی ساده باید باشیم که هنوز به عدالت سازمان ملل و جامعه جهانی امید داشته باشیم.
سازمانه ملل و شورای امنیتی که در قباله کودک کشی تو یمن لال شده در صورته عمل نکردن تعهدات آمریکا و متحداش اون رو محکوم کنه؟؟!!!!

و چه تامل برانگیزه این جمله ی محمدرضا شاه:
" بدون شک سرنوشت من درس عبرتی خواهد بود برای رهبران منطقه که دیگر به آمریکا دل نبندند"

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

نقل قول
ریحانه نوشته:

نقل قول
محمدعلي نوشته:

این طرف مسئولینه ما صحبت میکنن اونطور که باید قاطع باشن نیستن ولی حالا غربی ها که دارن صحبت میکنن چپو راست دارن به صورته قاطعانه مارو تحقیر میکنن!!
فقط دعا میکنم کلاهه بزرگی سرمون نزاشته باشن که اینجوری دارن بِشکن میزنن!

نگران نباشید هیچ غلطی نمیتونن بکنن اینجوری میکنن ک تو رسانه ها مردم دنیا ببینن مثلا شانشون جلو ایران پایین نیومده
بچه ها تو بازیا میگن ما بردیم ما بردیم دقیقا مثه همونه

نه اینا بچه نیستن. اتفاقا خوب طرف هالو رو شناختن. سال 79 هم همین روحانی و ظریف بودن که زمان خاتمی ملعون رفتن مذاکره کردن و چنان کلاهی سرشون رفت که کل فعالیتهای هسته ای تعلیق شد. جزئیاتش تو مستند «من روحانی هستم» اومده. به محض اومدن اینها هم لبخند به چهره آمریکایی ها برگشت!

این وسط تنها امیدم به اینه که حضرت آقا حواسش هست و فراتر از همه حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه شریف) که محافظ ما هستن. قصه دنیا روال خودش رو پیش خواهد برد و نه تهدید آمریکا می تونه موجودیت شیعه رو به خطر بندازه و نه بزدلی و سازشکاری اشعری مسلک های زمانه...

ولی این بار ملت هم هوشیارتر و بیدارتر شده و اجازه چنین کاری رو نمیده

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

نقل قول
ریحانه نوشته:

نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

آقا مبارکه.

مبارکه
از تاریخ کی میخواد عبرت گرفته شه خدا میداند

بعضیا تا چکمه سرباز آمریکایی رو روی صورت خودشون و زن و بچه شون حس نکنن درس نمی گیرن. در عجبم از معنای شرافت برای آدمهایی که به حقارت افتخار می کنن. با این طرز فکر یقینا درخشان ترین نقطه تاریخ ایران رو هم امضای قرارداد ترکمانچای و گلستان باید بدونن!

بشینید و ببینید یکبار دیگه چطور آمریکا جواب دم تکون دادن دولت تدبیر (بخوانید حقارت) رو با تکه استخونی هم نخواهد داد و بازم چیزی جز توهین های تحقیرآمیز کری و اوباما و امثالهم نصیبشون نخواهد شد. افسوس که آقا فرمودن دندون رو جگر بذارید تا بی خردی این جماعت مدعی تعقل خودش در طول زمان نمایان بشه...

این تفسیرای مزخرفتونو واسه خودتون نگه دارین. رهبر هیچ وقت همچین صحبتی نکرده شمایین که این حرف ها رو سر خود می زنین. خب بزنین. مساله اینجاست که ایران حق غنی سازی داره، 5000 تا سانتریفیوژ هم داره، تحریم ها هم به صورت کامل برطرف میشه. شما فقط وقتی میتونین بفهمین که تحریما چی کار کرده که بخواین جنسی وارد کنین. وضعیت کشور تا قهقهرا رفته بود. اگه نرفته بود دلواپسا رضایت نمیدادن به مذاکره. کشور پول نداشت و نداره صرف کارهای تسلیحاتیش کنه حتی. این که شما این چیزا رو ندونین، این که تو سیستم نباشین، سخته درکش سخته واستون. از شریعتمداری که اصولگراتر نداریم، اون گفته اگه کل تحریما برداشته شه توافق خوبیه. حالا هم که قراره برداشته شه. اصولا هم چون ایران از اول قرار نبود بمب اتم بسازه چیز زیادی از دست نداد. یعنی نسبت به این که کل تحریما برداشته میشه چیز زیادی از دست نداد. در مورد توهین هم کسی که حرف بدتری زد ظریف بود. ظریف گفت اونایی که مردم نسبت بهشون دید مثبت ندارن ببینن چی کار کردن که مردم دید مثبت ندارن. گفت ایران و آمریکا هیچ رابطه ای با هم ندارد. دیگه چی بگه؟
شما یه سری کاسه داغ تر از آشین. همچنان میخواین کشور بیشتر نابود شه تا بفهمین ایران یه کشور صد در صد مصرف کننده اس. همچین کشوری با هیچ سیستمی نمیتونه جلوی تحریما رو بگیره.

این کسایی هم که دلواپسن اکثرشون اونایین که از این تحریما نفع میبرن. تحریما باعث شد کسایی مثل بابک زنجانی به وجود بیان. خلاصه که یه ملتی شادن. لطفا مزاحم نشوید.

به سبک رئیس جمهور محبوبتونم بگم آبو بریزین همونجا که میسوزه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریحانه نوشته:

نقل قول
محمدعلي نوشته:

این طرف مسئولینه ما صحبت میکنن اونطور که باید قاطع باشن نیستن ولی حالا غربی ها که دارن صحبت میکنن چپو راست دارن به صورته قاطعانه مارو تحقیر میکنن!!
فقط دعا میکنم کلاهه بزرگی سرمون نزاشته باشن که اینجوری دارن بِشکن میزنن!

نگران نباشید هیچ غلطی نمیتونن بکنن اینجوری میکنن ک تو رسانه ها مردم دنیا ببینن مثلا شانشون جلو ایران پایین نیومده
بچه ها تو بازیا میگن ما بردیم ما بردیم دقیقا مثه همونه

این حرف رو نزنید... تو توافق نامه ی ژنو هم دقیقا همین حرف هایی ازین دست میزدن غربی ها و همه متن توافق نامه رو دیدیم که چقدر خفت بار بود و مشخص شد اون کسی که مثله بچه ها هی گفت ما بردیم تیمه مذاکره کننده ی ما بود نه غربی ها.
این ما بودیم که تو رسانه ها تو بوق و کرنا کردیم که به توافقی تاریخی با غرب دست پیدا کردیم که مردمه ما نفهمن چه گندی زدیم!!
اگه ما تو این مذاکرات گول نخورده بودیم هیچ وقت جزئیات مذاکرات رو از نمایندگان ملت(مجلسی ها) پنهان نمیکردیم به بهوونه های مختلف در حالی که طرف غربی ثانیه به ثانیه ی مذاکرات رو میرفت میزاشت کفه دسته نتانیابویه بی شرف!!
خیلی دردناکه وقتی ما در گذشته ای نچندان دور همه ی این راه هایی رو که الان میخواییم بریم رو رفتیم حتی کار به جایی رسید که کله صنایع هسته ای مون رو تعطیل کردیم ولی هیچی نصیبمون نشد که هیچ بلکه دقیقا هفته ی بعد از تعلیق شدن تاسیسات هسته ای ایران جرج بوش ایران رو محور شرارت اعلام کرد!!!
من نمیدونم ما به چی امید بستیم؟؟!!!

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
آقا کیاوش منم ب شما توصیه میکنم ی لیوان آب خنک بخورید
اگه ایران ب این وضعیت افتاده از سوء مدیریته سوء مدیرت بخاطر اینکه ی عده فقط ب فکر پرکردن جیب خودشونن
کسی منکر اثر تحریمات نشده ولی مطمءن باشید امریکا تا خیالش از خیلی جاها راحت نشه کاری ب نفع ایران انجام نمیده
درآخر شما هم بشین ببین امریکا چ گلی میخواد ب سر این مملکت بزنه

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
قطعا آمریکا ذره ای دلش به حال من و مملکتم نمی سوزه. اصلا بحثی هم درش نیست. اما میخوام بگم قبل تحریما وضعیت ایران چطور بود؟ من راضیم همون طوری باشه. مگه همون موقع هم تحریمای سازمان ملل نبود؟ ولی وضعیت معیشتی مردم به مراتب بهتر بود. نفتو می خریدن 110 دلار زمان احمدی نژاد از ما. الان می خرن پولشو نمیدن. 9 میلیارد دلار از هند پول نفت طلب داریم. 20 میلیارد دلار پول بلوکه شده تو آمریکا و اروپا داریم. دیگه هرچقدرشم بخوان بخورن یکمش میرسه به مردم. یکمش شرکت اینا باز میشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

نقل قول
The Dark Heir نوشته:

نقل قول
ریحانه نوشته:

نقل قول

آقا مبارکه.

مبارکه
از تاریخ کی میخواد عبرت گرفته شه خدا میداند

بعضیا تا چکمه سرباز آمریکایی رو روی صورت خودشون و زن و بچه شون حس نکنن درس نمی گیرن. در عجبم از معنای شرافت برای آدمهایی که به حقارت افتخار می کنن. با این طرز فکر یقینا درخشان ترین نقطه تاریخ ایران رو هم امضای قرارداد ترکمانچای و گلستان باید بدونن!

بشینید و ببینید یکبار دیگه چطور آمریکا جواب دم تکون دادن دولت تدبیر (بخوانید حقارت) رو با تکه استخونی هم نخواهد داد و بازم چیزی جز توهین های تحقیرآمیز کری و اوباما و امثالهم نصیبشون نخواهد شد. افسوس که آقا فرمودن دندون رو جگر بذارید تا بی خردی این جماعت مدعی تعقل خودش در طول زمان نمایان بشه...

این تفسیرای مزخرفتونو واسه خودتون نگه دارین. رهبر هیچ وقت همچین صحبتی نکرده شمایین که این حرف ها رو سر خود می زنین. خب بزنین. مساله اینجاست که ایران حق غنی سازی داره، 5000 تا سانتریفیوژ هم داره، تحریم ها هم به صورت کامل برطرف میشه. شما فقط وقتی میتونین بفهمین که تحریما چی کار کرده که بخواین جنسی وارد کنین. وضعیت کشور تا قهقهرا رفته بود. اگه نرفته بود دلواپسا رضایت نمیدادن به مذاکره. کشور پول نداشت و نداره صرف کارهای تسلیحاتیش کنه حتی. این که شما این چیزا رو ندونین، این که تو سیستم نباشین، سخته درکش سخته واستون. از شریعتمداری که اصولگراتر نداریم، اون گفته اگه کل تحریما برداشته شه توافق خوبیه. حالا هم که قراره برداشته شه. اصولا هم چون ایران از اول قرار نبود بمب اتم بسازه چیز زیادی از دست نداد. یعنی نسبت به این که کل تحریما برداشته میشه چیز زیادی از دست نداد. در مورد توهین هم کسی که حرف بدتری زد ظریف بود. ظریف گفت اونایی که مردم نسبت بهشون دید مثبت ندارن ببینن چی کار کردن که مردم دید مثبت ندارن. گفت ایران و آمریکا هیچ رابطه ای با هم ندارد. دیگه چی بگه؟
شما یه سری کاسه داغ تر از آشین. همچنان میخواین کشور بیشتر نابود شه تا بفهمین ایران یه کشور صد در صد مصرف کننده اس. همچین کشوری با هیچ سیستمی نمیتونه جلوی تحریما رو بگیره.

این کسایی هم که دلواپسن اکثرشون اونایین که از این تحریما نفع میبرن. تحریما باعث شد کسایی مثل بابک زنجانی به وجود بیان. خلاصه که یه ملتی شادن. لطفا مزاحم نشوید.

مشکله شما اینجاست که بحث رو میبرید به سمته اصولگرا و اصلاح طلب در حالی اینجا بحث عزته یه کشور در میوونه.
اگه از رهبری دم میزنی این رو بدون ایشون بارها و بارها گفتن من به مذاکرات خوش بین نیستم.

رهبر انقلاب: "گسترش و توسعه‌ی ماشین‌های غنی‌سازی را متوقّف شده. تولید اورانیوم بیست درصد را - که یک کار بسیار بزرگی است رسیدن به دانش و فنّاوری بیست درصد، کار بسیار بزرگی بود متوقف شده است. کارخانه‌ی اراک را که یکی از کارهای بسیار بزرگ و مهمّ فنّاوری و یک هنر بزرگ فنّاوری است، فعلا متوقّف کرده‌اند. فردو را که یکی از برترین ابتکارهایی است که نیروهای ما و عناصر داخلی ما آن را برای امنیت دستگاه‌های سانتریفیوژ ما توانستند تأمین بکنند و تضمین بکنند، فعلا متوقّف کرده‌اند" ۱۳۹۳/۱۱/۱۹

در ادامه ایشون تو همین جلسه گفتن: من نگرانم
شما که از ایشون مشرف تر به قضایا نیستی!!! بیشتر از ایشون که تو سیستم نیستی؟؟!!
اگه از رهبری دم میزنی این رو بدون ایشون بارو بارها تذکر دادن راه حل رفع مشکلات اقتصادیه ما نگاه به غرب و رفع تحریم ها نیست. آقا راه حل اصلی اصلاحه خودمونه.. وقتی نه مسئولین و نه خوده مردم به هم رحم نمیکنن و پول های بسیار عظیمی داره تباه میشه این وسط مشکلاته اقتصادیه ما چه ربطی به تحریم ها داره؟؟!!
شما مثل اینکه موقعیت جغرافیایی ایران رو با کره ی شمالی اشتباه گرفتی که وقتی به صورته کامل تحریمش کنن مشکلی برای جهان به وجود نیاد. ایران بر تنگه ای داره حکمفرمایی میکنه که 60 درصد انرژی جهان داره ازین تنگه رد میشه ... ایران غنی ترین معادن رو در اختیاره داره و یکی از بهترین فرصت های سرمایه گزاری برای هر کشوری محسوب میشه. شما فکر میکنی واقعا میتونن با تحریم دستو پایه ایران رو ببندن؟؟!!! نه عزیزه من.. ایرانی که زمانه جنگ حتی سیم خار دار رو تحریم بود ولی باز ایستاد ،کاره خودشو کرد و علی رغم همه ی تحریم ها نفته خودشم فروخت به نظرت تو این دورو زمونه با این پیشرفت هایی که نسبت به اون سالها داشته میشه با عبارته مضحکه تحریم دستو پاشو ببندی!!! درسته تحریم ها تاثیر گزاره ولی به هیچ عنوان فلج کننده نیست.
ایران تحریمه قبول.اما آیا کشوری مثله یونان هم تحریمه؟؟ آیا اون هم با آمریکا رابطه نداره که بخاطره زیاد بودنه بدهیش مجبور شد 5 تا جزیرش رو بفروشه؟؟!!! همین آمریکایی که خیلی سنگشو به سینه میزنی بدهکار ترین کشوره دنیاست که با دزدی و چپاوول از کشورهایی مثل کشور های آفریقایی و کشور های حاشیه ی خلیج فارس تونسته سطح تولیداتش رو حفظ کنه و به حیاتش ادامه بده.. داری از چی دم میزنی؟؟!! داری به کی دل میبندی؟؟!!
انقدر کشوری مثله آمریکا رو بزرگ نکنید وقتی اندیشکده های خوده آمریکا میگن: دیگر هژمونی آمریکا در جهان شسکته شد.

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

قطعا آمریکا ذره ای دلش به حال من و مملکتم نمی سوزه. اصلا بحثی هم درش نیست. اما میخوام بگم قبل تحریما وضعیت ایران چطور بود؟ من راضیم همون طوری باشه. مگه همون موقع هم تحریمای سازمان ملل نبود؟ ولی وضعیت معیشتی مردم به مراتب بهتر بود. نفتو می خریدن 110 دلار زمان احمدی نژاد از ما. الان می خرن پولشو نمیدن. 9 میلیارد دلار از هند پول نفت طلب داریم. 20 میلیارد دلار پول بلوکه شده تو آمریکا و اروپا داریم. دیگه هرچقدرشم بخوان بخورن یکمش میرسه به مردم. یکمش شرکت اینا باز میشه

وضعیته معیشتیه مردم بدون شک به بی تدبیریه مسئولینه ما برمیگرده.
یکی از آشنا های ما پارسال زمان مالیات گیری بود تو یکی از اداره مالیات ها. میگفت تو یه اداره مالیاته یه شهرستان کوچیک چیزی نزدیک به 100 میلیون پول خورده شد!!(به صورت مستند دارم میگم) حالا تو جاهای دیگه چقدر پول تباه میشه خدا میدونه. وقتی اختلاص میشه 3 هزار میلیارد!!وقتی وام داده میشه 6500 میلیارد!! وقتی سه تا صراف با همکاری بانکه مرکزی 7 هزار میلیارد سود میکنن وقتی اقا زاده ها تو این کشوره به ظاهر اسلامی از هر جور رانت و امتیازی سود میبرن و هزاران هزار کلاه برداری نقدی و غیر نقدی دیگر دیگه انتظار داری پول بیاد سره سفره ی مردم؟؟!!!
این بی تدبیری ها چه ربطی به تحریم داره؟؟ مرغ رو امروز میخری 5 تومن فردا میشه 8 تومن چه ربطی به تحریم داره؟؟!!
آقاجان تحریم ها نهایتا 15 الی 20 درصد تاثیر گزاره 80 درصده دیگش مشکل از همین داخله

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
Queen of Gallerion
طرفدار:
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول

بله حرفای شمادرسته
ولی ب نظر شما چرا امریکا انقدر از حق ایران رو خورده؟
وقتی بعد از پیروزی انقلاب کلی از پول های ما رو بلوکه کردن اون موقعم ترسشون از بمب هسته ای بود؟
آیا این آمریکایی ک دستش ب خون مردم ایران آلوده س درجاهای مختلف ب دشمنان ایران کمک کرده پول این ملتو خورده واس نابودیش ب روش های مختلف برنامه ریزی کرده و اقدام کرده، ب راحتی و بدون امتیاز خاصی میاد تحریما رو لغو کنه؟

گیریم ک تحریما ب ضرر خودشون هم بوده و خودشون هم یجورایی خواستار لغو تحریما بودن(مثلا بخاطر فشارای اروپا)
آیا تضمینی هست ک امریکا رو حرفش وایمیسه؟
آیا تاریخ نشون نداده ک امریکا هرکاری رو ک دوس داره انجام میده و قول و قرارا رو زیرپا میذاره؟
شما بگو ب من،من چجوری ب سیاست مدارای آدمکش شیطانی اعتماد کنم؟

۱۴ فروردین ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

آره ما سوزمون میاد چون شرف داریم. چون شرفمون برامون از شکممون مهمتره. چون نیش باز ظریف جلوی ملعون هایی که هنوز دستشون از خون پدرها و برادرهای ما پاک نشده بهمون فشار میاره. چون پارس کردن کثافتهایی مثل کری و اوباما که دولت حماقت دهن کثیفشون رو باز کرد، غرورمون رو جریحه دار می کنه. چون از حراج آبرو و عزتمون به خاطر یه لقمه نون بیشتر می سوزیم. خوش به حال تو و امثال تو که نمی سوزین و جشن هم می گیرین.

من با آدمای مادی گرا بحث نمی کنم، چون کسی که دردش درد اعتقادات و عزت و آبروشه با کسی که دردش درد شکمشه هیچ وقت به نتیجه نمی رسه! دلم براتون اونجایی می سوزه که داغش به شکمتون هم می مونه و آمریکا همون تکه استخونم جلوتون نمی اندازه.

در ضمن این توهم کودکانه «همه مردم همین نظر رو دارن» رو بنداز دور. یاد توهم «ما بیشماریم» احمقهای سبز می افتم. گفتم قبلا 22 بهمن سری به خیابون آزادی بزن تا بفهمی مردم یعنی چی. اگه امثال ماها ساکتیم فقط چون گوش به فرمان رهبریم، نه اینکه با حراج شرف و گرفتن صدقه موافقیم. این صدقه ای که آمریکا قراره بده - اگر داد - نوش جون شماها، ما سهمی نمی خوایم.

به امید خدا که ما به طمع 4 لقمه نون علی مون رو تنها نمی ذاریم که پای سفره چرب معاویه بشینیم! ما پیرو اون حسینی هستیم که فرمود بین ذلت و شمشیر، شمشیر رو انتخاب می کنم! شیعه حتی اگه مجبور باشه و بی اختیار، لااقل از صلح با یزید زجر می کشه، نه اینکه رقص و پایکوبی کنه. آره ما می سوزیم، خوش به حال شماها که خوشحالید! بالاخره این زمستون هم میره و روسیاهیش به ذغال ها می مونه...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ فروردین ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۰۳۰ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۰۸ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۷۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۹۸۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۴۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۵۸۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۸۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!