به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولی حیف نربیا و مسولان الدنگی این چند سال اخیر بارسا که با وجود داشتن اینهمه ستاره توی تیم جز اجازه دادن به دشمنای باشگاه برای اینکه بگن بارسا دیه بارسا نیست..حیف اینهمه ستاره که با برنامه هلی غلط از کل ظرفیتشون استفاده نشد...خیفه والا حیفه...سه چهار سال از عمر مسی تو این دوران مسخره بارسا گذشت....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
فک کنم باید بدون نیروی پشتیبانی از تیمم تو این شرایط دفاع کنم چون اون دوستانی که بعد از برد مقابل سیتی ، با همین مربی و طرز فکرش و همین بازیکنانی که شما هیچی حسابشون نمیکنید و همین سبک بازی ، کلی از تیم و بازیکنان و خط دفاعی و سرمربی و ... تعریف میکردند ، الان خودشون به منتقد درجه یک تبدیل شدند.
باهاتون موافقم که تیم باید تقویت بشه اما الان که فصل نقل و انتقالات نیست!!!!
الان تیممون به حمایت هوادارانش نیاز داره.
هوادار اونی نیست که بعد از برد خودشو هوادار بدونه و بعد از باخت بشه منتقد عملکرد چند ساله تیم.
حالا لطفا یکی یکی انتقاد کنید تا من یه بهانه واستون جور کنم

۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
چه طور ممکنه ترکیب اسمشو نبر 1 + مونتویا و پدرو کاری کنه که از دست تکنیکی ترین بازیکن حال حاظر جهان "انیستا" باهوش ترین و با مهارت ترین بازیکن تمام ادوار "لیونل مسی" و بهترین بازیکن حال حاظر سرزمین قهوه و وارث جوگابونیتو "نیمار" هیچ کاری ساخته نباشه ...
شما این سوالو برو از تاتای عزیزتون بپرس.بوسی همیشه فیکسه پس چرا فقط تو این بازی افتضاح بود؟جوابشو من بهتون میگم به خاطر آشغالی مثل سانگ که گند زده بود به کل بازی.
نقل قول
تشکر ویژه از تاتای عزیزم
به خاطر شجاعتش. امیدوارم با، ابتدا نمایش بازی های زیبا و سپس تحقیر تمام حریفان به آنچه که لیاقتشو داری برسی ...
شجاعت؟ بازی زیبا با تاتا؟ تحقیر حریفان با شیوه های تاتا؟ خواهش میکنم بگید این حرفتون شوخی بود

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
M.Rezaei نوشته:

فک کنم باید بدون نیروی پشتیبانی از تیمم تو این شرایط دفاع کنم چون اون دوستانی که بعد از برد مقابل سیتی ، با همین مربی و طرز فکرش و همین بازیکنانی که شما هیچی حسابشون نمیکنید و همین سبک بازی ، کلی از تیم و بازیکنان و خط دفاعی و سرمربی و ... تعریف میکردند ، الان خودشون به منتقد درجه یک تبدیل شدند.
هوادار اونی نیست که بعد از برد خودشو هوادار بدونه و بعد از باخت بشه منتقد عملکرد چند ساله تیم.
همه چی ک گفتی قابل تحمله حز این دفاع بی منطق و اساست از تاکتیک جدید بارسا...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: barca-barca
پیام: ۱۷۵
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- کارلس پویول
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
تو یه صحنه مونتویا پاس داد به پدرو ،اونم یه پا عوض کرد توپو انداخت جلو دید نمیشه برگشت داد به مونتویا بعدش مونتویا بلند فرستاد برای چپ زمین، آدریانو ام طبق معمول داد به نیمار اونم یه پا عوض کرد انداخت جلو دید نمیشه داد به آدریانو ؛آدریانو ام طبق انتظار دوباره انداخت برای مونتویا مسی و اینیستا و فابرگاسم داشتن اون وسط سینه میزدن(دقیقه 80 تیم 3-1 عقبه)
خدا وکیلی من خندم گرفته بود آخه تا کی پاسهای عرضی بی هدف

۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mohammad.shiraz نوشته:

نقل قول
M.Rezaei نوشته:

همه چی ک گفتی قابل تحمله حز این دفاع بی منطق و اساست از تاکتیک جدید بارسا...

من اول فصل با این مربی موافق نبودم ، و میگفتم باید دفاعمون رو ترمیم کنیم.
نیم فصل هم گفتم باید دفاع ترمیم بشه!
الان دیگه فقط همین بازیکنا و همین مربی با همین طرز تفکر رو داریم.
تنها کاری که میتونیم بکنیم حمایت از تیممون تا آخرین لحظه و دعا کردن واسشه!
وگرنه هر آدم عاقلی دوست داره تیم محبوبش دائم حمله کنه و تیمهای حرف رو گلبارون کنه!
من طرفدار بارسام و الان مهم نیست کی مربیش هستش و کی بازیکنش ، برای موفقیت تیمم ازش دفاع میکنم.

اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم!!
۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
یعنی حالم از تاتا بهم میخوره به سه دلیل و ی دلیل اصلی:
1.اول فصل گفت ما پرس میکنیم و تیم من باید همیشه وقتی پشت سرشو نگاه میکنه 50 متر پشتش خالی باشه چون همه تو حمله ان 2.گفت چیزایی که بازیکنا یادشون رفته رو به یادشون میاره آخه مرتیکه ما کی سانتر بی هدف میکردیم؟ 3. 4-3-3 همیشگی بارسا رو چرا داری به گند میکشی با شیوه های آشغال خودت؟
و دلیل اصلی هم اینه که حالم از آدمای دروغگو بهم میخوره پس در نتیجه حالم از تاتا هم بهم میخوره

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
شکست جزیی از بازی ه.
اما چنین شکستی آبروریزی هست!!
متاسفم واسه تاتا داره تاریخچه باشگاه رو لکه دار میکنه.ما ت. بدترین حالت هم همیشه 4-3-3 بازی کردیم و همیشه 1 هافبک دفاعی داشتیم.حتی تو زمین تیمهایی مثل رئال-چلسی-منچستر -بایرن و... حتی اگه بدترین شرایط رو داشتیم!

میترسم تو برنابئو هم 2 هافبک دفاعی بذاره!!
تاتا عزیزم درد و بلات بخوره تو سر خودت،خواهشا تاریخچه بارسا رو خدشه دار نکن!!
بعد اگه ایشون با شرایط فوتبال اسپانیا و زمین تیمها آشنایی داشت می دونست که ما همیشه اینجا به مشکل خوردیم باید بهترین ترکیب رو میذاشت نه بدترین!!

جالبه که با دست خودمون به سیتی هم راه بردنمون رو بهشون نشون دادیم!!
اما این دفاع...
این پیکه چرا اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا لعنتت کنه،که یه فصل نشد ثبات داشته باشی.
فقط پاس گل بهشون میداد!
اون صحنه ای که توپ ولا به تیر خورد،بعدش این دفاع ما اونقد عرضه نداشت که از چپ و راست توپ میریختن رو دروازه و این دفاعهای بی عرضه نتونستن توپ رو بگیرن و اونام تیم مارو میرقصوندن!!
بخدا رو اون صحنه آبرومون رفت!!
من از رئال متنفرم.ولی این 10 سال اخیر دفاع دو تیم رو با هم مقایسه کنی همیشه دفاع اونا از ما بهتر بوده!!!فقط اون سالی که مارکز-پویول زوج دفاع بودن دو سالش رو خیلی خوب بودن ولی بعد از اون پویول همیشه تنها بود و دفاع ما هم همیشه افتضاح!
من از قهرمانی ناامید نشدم -اتفاقا هنوزم میگم ما شانس اولیم ولی از بازی فوق بد تیم اعصابم خراب شده!!!
در واقع تو بازیهای باقیمانده فقط این بازی ما مهم بود + بازی برنابئو،بعد ایشون بدترین ترکیب ممکن رو گذاشته.آخه تو مهمترین بازی فصل آلوز-ژاوی نیمکت نشین میشن؟؟؟
باید این تاتا خان بازی بعدی برای تنبیه پیکه رو جزو 18تا هم نذاره.کاری که آرسنال با اوزیل کرد!بهش بفهمونه برای تیم بهتر بازی کنه وگرنه جایی تو تیم نداره!

۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: farshadfn
پیام: ۱۰۸
عضویت از: ۲۳ دی ۱۳۸۹
از: نارمک
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا
- رونالدینیو
- هیچ کدام
- اسپانیا-آرژانتین
- مهدوی کیا
- دل بوسکه
- فیروز کریمی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فقط و تنها فقط حضور مونتویا برای به فنا دادن تیم کافی بود اونوقت برداشته اینهمه تغییر تو ترکیب تیم ایجاد کرده و یه ترکیب مسخره واسه خودش جور کرده فرستاده تو زمین!
بوسکتس شده بود بازیساز تیم و بارترا هم سد محکم تیم در برابر مهاجمان حریف!
بارترا فکر کرده تو حیاط مدرسه شون داره بازی میکنه و انقدر بیخیال و بی مسئولیت بازی میکنه که آدم میمونه چی بگه.
بوسکتس یه کارت گرفت دیگه تا آخر بازی محو شد و نود دقیقه هم فیکس بود و بدبختی اینجاست که سانگ هم انقدر فاجعه بود که نمیشد بین این دوتا یکی رو انتخاب کرد.
ترکیب اشتباه چیدن جلوی تیمی که تمام آمال و آرزوهاش رو جلوی بارسا جستجو میکنه فقط از مغز خر برمیاد.
والدس 250 تا خروج اشتباه داشت و معلوم نیست برای چی تو این تیمه!
یعنی هر طرفش رو بگیری یه طرف دیگه لنگ میزنه.
خوشگل باید دو سه تا دیگه میخوردیم و تنها موقعیتمون رو گل کردیم!
مربی انقدر نفهمه که نمیدونه تیم هفت ساله اونجا نمیتونه ببره و بجای اینکه تیمو با تمام توان بفرسته به زمین اول خودزنی میکنه و تا جایی که ممکنه تیمو تضعیف میکنه بعد میفرسته تو زمین.
تیمی که میخواد بازیاش رو ببره از اول با برنامه میره برای گل زدن و مشخصه که چجوری بازی میکنه ولی تیمی که واسه نباختن میره به زمین حاصلش میشه این.
تاتا مربی بازیای خونگیه، تو همون نیوولز اولد بویز هم که بود تیمش فقط تو خونه خوب بازی میکرد و بازیای خارج از خونه رو وا میداد حالا با این سطح پایین دانش و این مغز معیوب از بدبختی روزگار و حماقت روسل شده سرمربی بارسا!

بازی قبلی رو که تو زمین سوسیداد مساوی کردیم(در حالی که اون بازیم حقمون باخت بود) یه سری اومدن گفتن نیازی نیست تیم خودش رو خسته کنه بدون اینکه توجه کنن تیم بدون توجه به نتیجه مشکل داشت.
یه عده هم بودن تیم تاتا رو به تیم پپ ترجیح میدادن و اعتمادی که به این تیم داشتن رو زمان پپ حس نمیکردن!

ویرایش:دوست عزیز لطفا؛ هنگام نظر دادن از کلمات نا مناسب و به دور از ادب استفاده نکنید.

۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
دوستان در هیچ شرایطی درست نیست به سرمربی تیم بی احترامی بشه

همه از باخت ناراحتیم

و باید در بعضی از مواقع زندگی شکست رو پذیرفت

شاید شکست یه پله واسه یه پرواز بلند باشه

نقل قول
مارتينو گفت: شکست و واگذاري عرصه در ليگ هميشه ناراحت کننده است، اما ما هفته آينده يک شانس ديگر داريم و تا پايان فصل به مبارزه ادامه مي‌دهيم. سرمربي بارسلونا تاکيد کرد: حريف ما بسيار خوب بازي کرد. آنها بهتر از ما بودند. درسي که ما از اين بازي گرفتيم اينست که واکنش ما با چيزي که امروز از ما انتظار مي‌رفت مطابقت نداشت. وي افزود: بايد کمي بيشتر به کارلوس ولا و گريزمن، دو مهاجم سوسيه داد فکري مي‌کرديم. مارتينو گفت: محل قرار گرفتن سرجيو کانالس مشکلاتي را براي ما ايجاد کرد زيرا آنها يک لوزي درست کردند و کانالس از پشت سر بوسکتس فرارهايي را ترتيب داد. برخلاف پيروزي 2-0 برابر منچسترسيتي در ليگ قهرمانان اروپا، مارتينو در بازي برابر سوسيه داد شش تغيير در ترکيب بارسا ايجاد کرده بود. نيمار پس از يک ماه دوري براي اولين بار به ترکيب بازگشت و مارتينو براي بازي دادن به نيمار، فابرگاس و ژاوي را روي نيمکت نشانده بود. سرمربي بارسلونا درباره اين تغييرات گفت: ما مثل هميشه سيستم چرخشي را اجرا کرديم تا به تمام بازيکنان بازي برسد. البته نتايج به اين بستگي دارد که اين سيستم چرخشي درست بوده يا خير. مارتينو افزود: ما احساس کرديم که بايد بيشتر نفوذ کنيم و به همين دليل با يک مهاجم بيشتر بازي کرديم. اما ظاهرا تصور من از اين بازي غلط بوده است. مارتينو در ادامه از صحبت کردن درباره آنچه که باعث اخراج وي از کنار زمين به سکوها شد، خودداري کرد. وي گفت: به تصميم داور احترام مي‌گذارم و حرفي براي گفتن وجود ندارد. همچنين جرارد پيکه مدافع بارسلونا گفت: نبود ژاوي و فابرگاس در زمين به معني اينست که بارسا قدرت حفظ توپ خود را از دست مي‌دهد. وي افزود: ما احساس راحتي نداشتيم و توپ در مالکيت ما نبود. قدرت ما در حفظ توپ است و به ما امکان ايجاد موقعيت گلزني را مي‌دهد. به گزارش خبرگزاري فرانسه، پيکه افزود: اکنون ما يک هفته فرصت داريم که استراحت کنيم و به اين فکر کنيم که چرا اوضاع درست پيش نرفت. اين چندان نگران کننده نيست. ما فقط بايد براي بازي بعدي آماده شويم.

زنده باد کاتالونیا
۴ اسفند ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۱۳۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۵۰ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۰۴ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۳,۷۵۴ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۸۲۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۶ کاربر آنلاین است. (۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!