به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

زیدان: برای انتخاب ترکیب ابتدایی، سرم درد می گیرد!
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی فرانسوی رئال مادرید از نمایش تیمش در دیدار مقابل سوسیه داد راضی است.

رئال مادرید در اولین دیدارش در فصل جدید لالیگا موفق شد با درخشش بیل و آسنسیو، 3-0 سوسیه داد را شکست دهد. زیدان پس از بازی در گفتگو با آ اس گفت:

"می دانستیم اینجا بازی سختی در انتظار خواهیم داشت اما از همان ابتدای بازی خیلی خوب کار کردیم اگر چه جاهایی، کار برایمان سخت می شد. مهم است که فصل را با پیروزی شروع کنید. از همه چیز راضی ام. همه اعضای تیم، تمام تلاششان را انجام دادند. با هم دفاع کردیم و با هم حمله کردیم. با جنگ برای تصاحب هر توپ می توانید به هر هدفی برسید. "

"آسنسیو؟ مجبور بودم تصمیم بگیرم و به او بازی دادم و او نیز بسیار عالی کار کرد. هامس و ایسکو هم همینطور عالی بودند. برای انتخاب ترکیب ابتدایی، سرم درد می گیرد! ما در یک زمین سخت، سه امتیاز حساس به دست آوردیم. آسنسیو خوب کار می کند. او کیفیت و استعداد بالایی دارد. گل او بسیار موثر بود. از همه راضی هستم. همه بازیکنان می خواهند مهم باشند. من یک تیم پر از بازیکنان با کیفیت دارم. در دفاع نیز بسیار خوب بودیم و یک کلین شیت به دست آوردیم. "

"برای گرت بیل خوشحالم. او از نظر بدنی کاملا آماده نبود اما عالی شروع کرد و گل زد. در این زمین اگر از شانس هایتان استفاده نکنید بازی گره می خورد. امسال سال بزرگی برای بیل است و او این را نشان می دهد. "

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱ شهریور ۱۳۹۵
آسنسیو: از این که در ترکیب ثابت بودم متعجب نیستم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مارکو آسنسیو از نمایش خودش و تیمش راضی است.

مارکو آسنسیو بازیکن 20 ساله رئال مادرید امشب از ابتدا در ترکیب رئال مادرید قرار گرفت و موفق شد گل دوم تیمش را در پیروزی 3-0 مقابل سوسیه داد به ثمر برساند. وی پس از بازی به آ اس گفت:

"خیلی مهم بود که کارمان را با پیروزی آغاز کنیم و بسیار خوب بازی کردیم. خیلی خوشحالیم که اولین پیروزی لالیگا را به دست آوردیم. من برای خودم محدودیتی تعیین نمی کنم. تلاش می کنم خوب کار کنم."

"از این که در ترکیب ابتدایی به میدان رفتم متعجب نیستم زیرا تمرینات پیش فصل را خیلی خوب گذراندم و پیش از مسابقه به من گفته شد که در ترکیب ثابت به میدان می روم."

۱ شهریور ۱۳۹۵
موناکو (3)1-0 (1) ویارئال؛ نماینده لالیگا از راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا باز ماند
نام کاربری: mnssamadi
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
از: شهریار،تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

شاگردان اسکریبا برابر شاگردان یاردیم شکست خوردند و حذف شدند.

تیم فوتبال موناکو با پیروزی 1-0 در دیدار برگشت، رسما حکم حذف ویارئال را امضا کرد.

گزارش بازی

دقیقه 3: ارسال برناردو سیلوا را، والر ژرمان درست از مرکز محوطه جریمه، از سمت چپ دروازه به بیرون فرستاد.

دقیقه 19: روی پاس فابینیو مدافع راست برزیلی موناکو، والر ژرمان صاحب توپ شد و از پشت محوطه جریمه دروازه ویارئال را هدف گرفت. چیزی نمانده بود روی اشتباه فاحش سرخیو آسنخیو، کار برای زیردریایی های سخت دشوارتر شود ولی این گلر به هر شکلی بود، پیش از عبور توپ از خط دروازه، آن را مهار کرد.

دقیقه 22: راجی مدافع ایتالیایی موناکو والر ژرمان را پیدا کرد ولی این مهاجم از سانتر انجام شده بهره نبرد و توپ را با ضربه سرش به آسمان فرستاد.

دقیقه 31: ارسال دیگری از نبیل دیرار در مرکز محوطه جریمه تیم میهمان به توماس لمار رسید ولی ضربه پای چپ وی به حدی نبود که دروازه ویارئال را باز کند.

دقیقه 40: شاگردان اسکریبا هم خودی نشان دادند و ضربه پای راست سانتوس بوره که روی پاس برونو فراهم شده بود را، سوباسیچ ازان خود کرد.

دقیقه 43: سانتر سامی کاستیخو از روی یک کرنر را، موساکیو پیش تاخته با یک ضربه نه چندان دقیق به بیرون فرستاد.

دقیقه 60: تیموئه باکایوکو در یک زاویه تنگ و دشوار اقدام به شوتزنی کرد ولی توپش راهی به دروازه حریف نیافت و به بیرون رفت. توماس لمار ظرح ریز این حرکت بود.

دقیقه 85: جبرئیل سیدیبه از سمت چپ محوطه جریمه ویارئال حرکت کردو با یک ضربه پای چپ کم دقت و بد، توپ را به آسمان فرستاد.

دقیقه 89: روی خطای هند موساکیو مدافع ویارئال، موناکو صاحب یک ضربه پنالتی شد. مدافع راست این تیم فابینیو پشت توپ ایستاد و آن را به گوشه بالایی و سمت چپ دروازه فرستاد.

آمار بازی

۳ شهریور ۱۳۹۵
رونالدو: بله، در رئال مادرید بازنشسته خواهم شد؛ بهترین سال فوتبالی ام را پشت سر گ...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

فوق ستاره پرتغالی در 31 سالگی هم جوایز را درو می کند.

به گزارش مارکـــــا، عصر امروز در موناکو مراسم انتخاب مرد سال اروپا برگزار شد و همانطور که در جریان هستید کریستیانو رونالدو برای دومین بار موفق شد این عنوان را از آن خود کند. او که در این راه رقبایی چون گرت بیل و آنتوان گریزمان را شکست داد، پس از این مراسم مصاحبه ای با وبسایت UEFA انجام داد و در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

یک سال فراموش نشدنی

"برای من چه در سطح ملی و چه باشگاهی یک سال فراموش نشدنی بود. از لحاظ تیمی و انفرادی فوق العاده بود و من خیلی خوشحالم. این یک عنوان فوق العاده بود بعد از اینکه در تورنمنت ملی و باشگاهی به قهرمانی رسیدم و بردن یک جایزه انفرادی آن را کامل می کرد. من همچنین باید از هم تیمی هایم در تیم ملی و رئال مادرید تشکر زیادی کنم."

هدف؟

"ادامه دادن تا سطحم را بالا نگه دارم و بتوانم آمار گل ها و پاس گل هایم را بالا ببرم. همچنین می خواهم به باشگاهم کمک کنم تا در تورنمنت های لالیگا و کوپا و لیگ قهرمانان به موفقیت برسد و با تیم ملی نیز برای صهود به جام جهانی تلاش کنیم."

فلورنتینو پرز می گوید که تو در رئال مادرید بازنشسته می شوی، درست است؟

"بله من این را می خواهم چرا که در بهترین باشگاه جهان هستم و می خواهم اینجا بازنشسته شوم، در 41 سالگی ، همانطور که قبلا هم گفته ام (با خنده) ... بله هدفم این است که تمدید کنم و در این تیم بمانم."

بهترین سال تو بود؟

"یک سال خوب دیگر، خیلی مهم است. من همیشه گفته ام که هر سال خیلی مهم است و هر سال با سال دیگر متفاوت است. مشخصا امسال با رئال مادرید قهرمان شدیم و با پرتغال به اولین قهرمانی مهم در تورنمنت های معتبر رسیدیم پس در مجموع بهترین سال برای من بود."

چگونه انگیزه می گیری؟

"خودم به خودم انگیزه می دهم. نیازی ندارم به دیگران نگاه کنم. خودم سطح خودم را می دانم و این چیزیست که دوست دارم. دوست دارم فوتبال بازی کنم و یک سال دیگر رقابت کنم."

۵ شهریور ۱۳۹۵
زیدان: هامس با رئال مادرید خواهد ماند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پس از برد برابر سلتا ویگو زین الدین زیدان می‌‌گوید هامس در رئال مادرید خواهد ماند.

زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی باشگاه رئال مادرید پس از برد ۲-۱ برابر سلتاویگو در مورد موارد زیر صحبت می‌‌کند که آن را به نقل از مارکا با هم می‌‌خوانیم:

هامس:

"خوب بود. در بازی درگیر شد و بله. با ما خواهد ماند. "

آنالیز بازی:

"چیزی که من برداشت کردم این است که تا آخر به خودمان اعتقاد داشتیم و پیروز شدیم. تعویض‌ها قرار بود چیزی به تیم اضافه کنند که این کار را کردند. ما امروز چنین بازی را به خوبی‌ در آوردیم."

سلتا

"تیم خوبی‌ بودند. نمی‌‌توانید جلو آنها به راحتی‌ پیروز شوید. باید تا آخر تلاش کنید."

موراتا

"بازی کاملی داشت. دوست داشتم. گل اول را زد و می‌‌توانست دومی‌ یا سومی‌ را هم بزند. "

مودریج:

"لوکا تلاشش را کرد. خوب بود. هنوز از نظر فیزیکی‌ کمی‌ عقب تر از بقیه است. "

۷ شهریور ۱۳۹۵
لوکاز وازکز: هر نتیجه‌ای در خانه خودمان جز پیروزی برای ما راضی‌ کننده نیست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

لوکاز وازکز که پاس گل دوم و پیروزی بخش رئال مادرید را داد از شرایط بازی با سلتا ویگو می‌‌گوید.

لوکاز وازکز وینگر اسپانیایی باشگاه رئال مادرید در مورد پیروزی ۲-۱ برابر سلتاویگو گفت:

"بازی سختی بود که مقابل حریفی دشوار به میدان رفتیم. آنها خوب فوتبال بازی می‌‌کنند و امروز روز بسیار گرمی‌ بود که برای ما کمی‌ دشوار بود. مشخص است که در استادیوم خودمان قوی تر هستیم و هر چیزی جز برد راضی کننده نیست. در مورد هامس باید بگویم که فکر نمی‌‌کنم آخرین بازی او بود اما باید ببینیم چه می‌‌شود."

۷ شهریور ۱۳۹۵
مودریچ: به پیشنهاد هیچ تیم دیگری حتی گوش هم نمی دهم چون رئال مادرید را می خواهم
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

هافبک کروات از شرایطش فوق العاده راضیست.

این فصل هم همانند فصول اخیر لوکا مودریچ یکی از اصلی ترین بازیکنان رئال مادرید است و همانطور که پیش تر در طرفداری خواندید، احتمال تمدید قرارداد این بازیکن با کهکشانی ها کاملا وجود دارد.

در همین راستا این بازیکن خوش تکنیک در مصاحبه ای با نشریه کروات Sportske Novosti در مورد شرایطش در لوس بلانکوس گفته است:

"به هیچی تیمی علاقه مند نیستم چون در رئال مادرید خیلی خوشحالم. احتمالا هستند تیم های دیگری که به من علاقه مند هستند اما من به ایجنتم گفتم حتی نمی خواهم آن ها را بشنوم و اصلا اهمیتی نمی دهم چون رئال مادرید را می خواهم و ماموریت من اینجاست، همانگونه که این باشگاه هم من را می خواهد."

۸ شهریور ۱۳۹۵
کریستیانو رونالدو: زیدان ما را مجبور ساخت که بیشتر تلاش کنیم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم پرتغالی از سال قبل صحبت می‌‌کند.

کریستیانو رونالدو مهاجم باشگاه رئال مادرید با مجله یوفا مصاحبه کرده است و از موارد زیر حرف زده است؛

سال گذشته:

"توانستیم قهرمان چمپیونزلیگ شویم و من آقای گل رقابت‌ها شدم. یکی‌ از بهترین فصل‌های من بود. "

زدن پنالتی در میلان:

"قلبم محکم می‌‌زد و من جلو رفتم که ضربه بزنم و می‌‌دانستم که ضربه من بسیار مهم است. با این حال اعتماد به نفسم تغییری نداشت و ضربه من به رئال مادرید برای قهرمانی یازدهم کمک کرد."

زیدان:

"زیدان فصل گذشته کلیدی بود. بعد از آمدنش ما را مجبور ساخت بیشتر کار کنیم و موثر تر باشیم. یک حرفه‌ای به تمام معنا است و شخصیت فوق العاده‌ای دارد. از نظر من او بازیکنان را قوی تر ساخت و آنها را تغییر داد. کدام مربی‌ در ۶ ماه می‌‌تواند قهرمان چمپیونزلیگ شود؟ زیدان لایق احترام و توجه زیادی است و من خوشحالم که او با ماست."

احتمال تکرار قهرمانی سال گذشته:

"وقتی‌ در رئال مادرید بازی می‌‌کنید یعنی‌ هر سال باید جام‌های مختلف را ببرید. چمپیونزلیگ همواره جام مهمی‌ برای ما بوده است. ما بیش از هر باشگاه دیگری آن را بردیم و رئال مادرید با این رقابت‌ها یک ارتباط خاص دارد. هدف ما گرفتن دوازدهمی در ژوئن ۲۰۱۷ است."

۱۵ شهریور ۱۳۹۵
مسی: برای یک شروع جدید، چهره‌ام را تغییر دادم: دوست دارم روزی به نیولز بازگردم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

فوق ستاره آرژانتینی در یک برنامه تلویزیونی دلیل تغییر ناگهانی چهره خود را فاش کرد.

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا که فصل جدید را با چهره‌ای جدید و کاملا متفاوت از همیشه آغاز کرده، در یک گفتگوی جالب با یکی از کمدین‌های بنام آرژانتینی دلیل این تغییر را فاش کرد.

به گزارش Goal، زمانی که مسی اولین تصویرش با ظاهر جدید را منتشر کرد، دنیای فوتبال را به تعجب واداشت و حالا این فوق ستاره می‌گوید دلیل این تغییر کلی، شروعی دوباره پس از ناکامی دوباره با تیم ملی کشورش بوده است. اشاره مسی به باخت در فینال کوپا آمریکا مقابل شیلی‌ست که باعث شد او از بازی‌های ملی خداحافظی کند. هرچند که پس از گذشت تنها چند هفته از تصمیم خود صرف نظر کرد.

مسی که با یکی از شاخص‌ترین کمدین‌های هم‌وطنش صحبت می‌کرد در این‌باره گفت:

"یک روز خاص و البته بسیار دشوار بود که موهایم را رنگ کردم. مجبور بودم از صفر ،یک شروع دوباره داشته باشم.با خودم گفتم «باید همه‌چیز را فراموش و دوباره از نو شروع کنم."

مسی در ادامه اعتراف کرد که همیشه به بازگشت به نیولزاولدبویز فکر می‌کند و شخصا دوست دارد روزی بار دیگر برای باشگاه دوران کودکی‌اش بازی کند:

"دوست دارم برگردم. همیشه به بازگشت به نیولز چشم داشتم چون این رویای دوران کودکی‌‌ام است. اگرچه زندگی من کاملا متفاوت از چیزی که فکر می‌کردم رقم خورد که البته از آن‌چه برایم اتفاق افتاده متاسف نیستم. مایلم بار دیگر در آرژانتین و در نیولز بازی کنم. جایی که در آن رشد کردم. "

کاپیتان و بهترین گلزن تاریخ تیم ملی آرژانتین در ادامه از دلیل اعلام بازنشستگی‌اش از بازی‌های ملی نیزحرف زد:

"آن صحبت‌ها در واقع چیزی بود که در آن زمان واقعا احساس می‌کردم. احساس می‌کردم دنیا روی سرم خراب شده است چون فکر می‌کردیم این بار دیگر قهرمان خواهیم شد. همه می‌خواستیم بازی را ببریم. تمام تلاشم را در تیم ملی به کار می‌بستم تا رویایم برای کسب افتخار با آرژانتین را به واقعیت تبدیل کنم اما هر بار تا نزدیک جام رفتن و ناکام شدن،خردمان کرد."

آخرین قسمت صحبت‌های مسی درباره پسر بزرگش، تیاگو بود. که طبق گفته‌های مسی، چندان علاقه‌ای به فوتبال ندارد:

"معمولا سعی می‌کنم در کادوهایی که برای تیاگو می‌خرم، توپ، جایی نداشته باشد چون او چندان به فوتبال علاقمند نیست. باید ببینیم وقتی به عضویت یک تیم فوتبال درآمد چگونه با آن کنار می‌آید (باخنده)."

۱۵ شهریور ۱۳۹۵
آربلوا: با جدایی از رئال مادرید احساس می کنم که از بهشت پا به زمین گذاشته ام
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

مدافع پیشین رئال مادرید، حال ماجراجویی تازه ای را در لیگ برتر شروع کرده است.

آلوارو آربلوا مدافع اسپانیایی جدید وست هم یونایتد، می گوید که قبل از پیوستن یه جم چکش ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی، پیشنهاد آث میلان را رد کرده است. این بازیکن که بین سال های 9-2007 هم در لیگ برتر حضور داشت و برای لیورپول بازی می کرد، در پاین فصل 16-2015 و با اتمام قراردادش با رئال مادرید، یک بازیکن آزاد محسوب می شد.

به گزارش ESPN، آربلوا که با قراردادی یکساله به جمع شاگردان اسلاون بیلیچ ملحق شده، در این باره می گوید:

"گفت و گو ها با میلان در مراحل پیشرفته ای قرار داشت اما مالکان چینی (میلان) مانع از این انتقال شدند. من تصمیم گرفتم که این دیگر با این گزینه ادامه ندهم و خوشبختانه این پیشنهاد (از سوی وست هم) از راه رسید."
آربلوا که حالا دیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت نمی شود، برای هفت سال متوالی در مادرید حضور داشت. او با پیوند این مطلب به حرف هایش گفت:

"ترک رئال مادرید و انتخاب مقصد دیگری، دشوار است. این همانند ترک کردن بهشت و انتخاب مکانی در زمین است. من خواستار تیمی بودم که در تمامی زمینه ها من را متقاعد کند. پیشنهادی را از تیم های اسپانیایی داشتم ولی نمی خواستم پس از مادرید، پیراهن تیم دیگری را در اسپانیا بر تن کنم و به همین خاطر خارج را انتخاب کردم."

این مدافع راست عقیده دارد که در بهترین زمان ممکن، به لیگ برتر بارگشته است:

"انتخاب وست هم، باشگاه، شهر، مربی و هواداران در تمامی زمینه ها حس خوبی داشت و برای همین من الان اینجا هستم.خیلی راضی هستم؛ جایی هستم که می خواستم باشم و به دنبال بازی کردن هستم. کیفیت لیگ برتر تنها در بازیکنانش خلاصه نمی شود، بلکه مربیانی که آمدند، رقابت را خیلی نفس گیر و زیبا می سازند. این یک لیگ برتر متعادل است و تقریبا متعادل ترین در طی فصول اخیر. می خواهم که از آن لذت ببرم."

۱۶ شهریور ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۰,۰۸۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۳۹ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۸۰ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۲,۲۲۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۳۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!