به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

اشکها و اعترافات محمد حسینی در شبکه من و تو

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از تیتر1 از البرز؛محمد حسینی شب گذشته در صندلی داغ شبکه من و تو حاضر شد و از خیانت هایی که در حق مردم و رسانه ملی انجام می داد پرده برداشت.

اشکها و اعترافات محمد حسینی در شبکه من و تو/ بین اصولگراها و بسیجیان هم محبوب بودم/ مردم و خاک کشورم را از دست دادم
وی با بیان اینکه پول هنگفتی که من دریافت می کردم را هیچکس دیگری نمی گرفت گفت: همان هایی که به من پولهای کلان می دادند تا خودشان را مسخره کنم می گفتند ، در زمان شاه هم کسی به اندازه تو در صدا و سیما پول نگرفته است!

گریه و اعتراف بی پرده حسینی در مورد عاقبت خیانتهایش به نظام / مجری لوده ای که مورد توجه آقازاده معروف بود

حسینی افزود: جالب اینجا بود ، همان ها که به من پول هنگفت می دادند به خوبی می دانستند که چه هدفی دارم وآنان را با پولهای خودشان به تمسخر می کشم.
وی گفت: هر حرف و هر کاری که جلوی آنتن انجام می دادم هدفی در پشت آن داشتم و دغدغه من آن زمان پول نبود .
وی افزود: تمام برنامه ها و نوشته هایم را با دقت طوری تنظیم می کردم که به تمسخر نظام جمهوری اسلامی ایران و دشمنی با آن ختم شود و جالب اینجا بود که مسئولین امر هم این را می دانستند و غیر از اینکه یک بار حراست مرا بخواهد برخوردی با من نشد.
حسینی ادامه داد: می دانستم که همه ، حتی اصولگراها و بسیجیان نیز مرا دوست داشتند ولی به کار خود ادامه می دادم و در جلسه ای که با آقازاده های ...؟ داشتم به من گفت: تو خیلی متفاوت و جالب هستی و تمام خانواده ما تو را دوست دارند و می پسندند !
وی که پس از چند بار دیپورت شد در کشورهای مختلف اکنون در لس آنجلس ساکن است اظهار کرد: چند بار به طور جدی تصمیم به بازگشت گرفتم ، چون وضعیت و نتیجه کارهای برخی از افراد را دیدم و عاقبت کار را در نظر گرفتم.

اشکها و اعترافات محمد حسینی در شبکه من و تو/ بین اصولگراها و بسیجیان هم محبوب بودم/ مردم و خاک کشورم را از دست دادم

حسینی با بیان اینکه سرو ته آمریکا را که بزنی سه یا چهار قوم هستند که اگر آنها را از او بگیری تجزیه خواهد شد گفت: ایران هفتاد قومیت و بیشتر دارد و آن قدر با هم هم فکر و هم دل هستند که وقتی به چیزی توجه می کنند همه با هم هستند و وقتی هم از چیزی رو بر می گردانند باز هم با هم هستند و هیچ کجای دنیا چنین مردمی وجود ندارد.
محمد حسینی در بخش آخر سخنان خود با گریه گفت: ولی با تمام رفتاری که داشتم و کارهایی که تا به امروز انجام دادم دردم ساکت نشده است و امروز می بینم مادرم ، خاک وطن و مردم کشورم را از دست داده ام....
این مجری سابق رسانه ملی که به عنوان یک شومن معاند با جمهوری اسلامی ، پس از خروجش از کشور دست به کارها و توهین های زیادی بر علیه انقلاب و مسئولین کشور زد ، مورد سوء استفاده چندین شبکه ضد نظام و انقلاب قرار گرفت و پس از اینکه داغی پرده برداریهای مضحکش از بین رفت ، دورانداخته شد .
وی اکنون به کارگردانی ، نویسندگی و لودگی های مستهجن در نمایشنامه های سطح پایین و موزیکال میپردازد که ممر درآمد وی است.
او که به زعم خود روزی از برترین مجریان رسانه ملی ایران با درآمدی هنگفت بوده است به خوبی میداند مردم نظام جمهوری اسلامی ، به هر خیانتکاری که آبروی کشور و مصالح آن را به خطر بیاندازد پشت می کنند ، اکنون از افسوسی عمیق رنج میبرد اشکهایش نیز دردی از وی دوا نمی کند.
حسینی حتی می داند در شبکه ای به گفتگو و اعتراف نشسته است که به سبب همین خیانتها دیگر مخاطبی ندارد و عاقبت تمام خائنان به ایران و ایرانی همین است.
مردمی که سالها تمام مشکلات و سختی ها را در راه اقتدار و عزت کشور تحمل می کنند و استوارانه دشمن را از تسلط بر آن می رانند از خائنان متنفرند.
مسئله جالب اینجاست که شبکه های معاند با نظام جمهوری اسلامی ایران هرچند مدت یکبار دست به ساخت چنین برنامه هایی میزنند تا به قول خود ضربه ای به انقلاب اسلامی زده باشند و شگفتا که به دست خود ، خویشتن را رسوا میکنند.
و...
قابل توجه مسئولین و دست اندرکاران رسانه ملی که مجریان دیگری از این دست را باز هم در اختیار دارد و پول و آنتن ویژه خود را برای لودگی ، به چالش کشیدن و تمسخر کشور توسط آنان به هدر می دهد ، امیدواریم بعدها شاهد بروز حسینی دیگری نباشیم که با پول کشور ! کشور را مسخره کند....

مشاهده لینک

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۰ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
فقط من موندم چطور کسی میتونه این رو نوشته باشه؟
دروغ تا کی ؟ تا کجا؟ البته ایشون که اینو نوشته به خیال خودش قطعا دروغ نگفته. اما حرف ها رو جابجا کرده تا به چیزی که میخواد برسه. دوستان لطف کنین اگه دوست دارین برین دانلود کنین نیگا کنین که چیا گفته. و چقدر از این حرفا درسته.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اتفاقا من اینو خوندم علاقه مند شدم ویدئوش رو پیدا کنم اصل صحبتها رو بخونم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
پرواز پهپاد RQ170 ایرانی

فيلم پرواز

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۲۲ آبان ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
فرمانده نیروی هوافضای سپاه

سردار حاجی‌زاده زمان مأموریتی شدن RQ170 ایرانی را زمستان سال جاری عنوان کرد و گفت: تا پایان سال برنامه داریم حداقل ۴ فروند از این نمونه‌ها را بومی کرده و وارد مأموریت هم بشویم.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار امیر علی حاجی زاده با بیان اینکه آمریکایی ها با دیدن RQ170 ایرانی سکته ناقصشان کامل می شود، تاکید کرد: نمونه آمریکایی آن را چون غنیمت است پس نمی دهیم اما اگر تحریم‌های ایران علیه آمریکا برداشته شود شاید یک نمونه ایرانی را به آمریکا بدهیم.

پ.ن: دمش گرم،خوب جوابي داد،حال كردم

۲۲ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمدعلي نوشته:

نمونه آمریکایی آن را چون غنیمت است پس نمی دهیم اما اگر تحریم‌های ایران علیه آمریکا برداشته شود شاید یک نمونه ایرانی را به آمریکا بدهیم.

تا حالا با آمریکا چنین رفتار بدی نشده بود یعنی

مستان سلامت می کنند
۲۲ آبان ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

نقل قول
محمدعلي نوشته:

نمونه آمریکایی آن را چون غنیمت است پس نمی دهیم اما اگر تحریم‌های ایران علیه آمریکا برداشته شود شاید یک نمونه ایرانی را به آمریکا بدهیم.

تا حالا با آمریکا چنین رفتار بدی نشده بود یعنی

اصن به خاكو خون كشيد آمريكا رو با اين جمله

۲۲ آبان ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
واکنش پنتاگون به رونمایی از نمونه ایرانی آرکیو-170

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا روز چهارشنبه به رونمایی از نمونه ایرانی پهپاد فوق‌پیشرفته «آرکیو170» واکنش نشان داده و تلاش کرد این مسئله را کم اهمیت جلوه دهد.

به نوشته خبرگزاری رویترز، سرهنگ «استیو وارن» که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، در پاسخ به سوالی در رابطه با این اقدام ایران، گفت: "بدل بهترین واژه‌ای است که می‌توان به کار برد. امکان ندارد که این پهپاد با فناوری آمریکا انطباق داشته باشد."

وي همچنين مدعي شد: به هیچ وجه امکان ندارد که ایران توانسته باشد به سطح فناوری آرکیو 170 دست یافته باشد.
با این حال، رویترز هم اشاره کرده است که وارن در حالی این اظهارات را مطرح کرد که هیچ مدرک یا دلیلی برای آن ارائه نکرد.(در واقع به صورت غير مستقيم بهش گفت:ببند دهنتو!!) واشنگتن در حالی ساخت مشابه پهپاد آمریکایی را غیرممکن خوانده که مقامات دولتی آمریکا از سال 2011 که این هواپیما توسط متخصصان ایرانی به زمین نشانده شد، بارها امکان مهندسی معکوس و پیاده کردن اطلاعات پهپاد را رد کرده، اما هر بار با انتشار بخش‌هایی از اطلاعات آن، پاسخ خود را دریافت کرده‌اند.

پ.ن: اين يارو مثل اينكه خيلي سوخته
الان هوا سرده برو بيرون يخورده قدم بزن حالت مياد سره جاش
قوي باش ...قوي

۲۲ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اگر عینا مثل اون کپی زدن و حتی اسمش رو هم همون گذاشتن که کار جالبی نیست. مهندسی معکوس بالاخره باید یه کم نوآوری توش باشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
البته من در ذهنم به حدث هایی رسیدم که امیدوارم درست نباشه

در اینکه نتونستند یا نخواستند از فلز در ساخت بدنه استفاده کنند. هم میشه امیدوار شد به این حرکت هم نا امید. احتمال داره از وزنش کم کرده باشن برای اینکه قدرت مانور بیشتری داشته باشه. گزینه منفی رو فعلا مطرح نمی کنم

و اینکه حدث من اینه که از یه سری آپشن ها کم کردن. که امیدوارم اشتباه کرده باشم.

مستان سلامت می کنند
۲۲ آبان ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۱۴۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۱۱۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۸۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۶ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!