به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

من حرف آخر رو زدم. هرکس می تونه هر جوری دلش می خواد فکر کنه، اما از این به بعد با کسانی که بدون توهین به دیگران نمی تونن اظهار نظر کنن برخورد می کنم. پس از حرفهای نامربوط پرهیز کنید و نظر خودتون رو بدید و از برچسب زدن به افرادی که باهاتون موافق نیستند پرهیز کنید.

عزیزم اسم این تایپیک رو گذاشتید "بحث آزاد درباره بارسا"
اگه قرار باشه فقط بیایم از بازیکنا تعریف کنیم و بعد از هر بازی به به و چه چه راه بندازیم ، بهتر کلا یه تایپیک اینجا قرار بدید و اسمش رو هم بذارید : " همه چیز عالیه!"
تنها کاری که باید انجام بشه اینه که هر کس که نظر خودش رو میده و یا به نظر دیگران نقدی وارد میکنه ، از هر گونه توهین اجتناب کنه وگرنه کل لذت فوتبال به کل کل کردناش هستش.

اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم!!
۲۴ بهمن ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
M.Rezaei نوشته:

نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

من حرف آخر رو زدم. هرکس می تونه هر جوری دلش می خواد فکر کنه، اما از این به بعد با کسانی که بدون توهین به دیگران نمی تونن اظهار نظر کنن برخورد می کنم. پس از حرفهای نامربوط پرهیز کنید و نظر خودتون رو بدید و از برچسب زدن به افرادی که باهاتون موافق نیستند پرهیز کنید.

عزیزم اسم این تایپیک رو گذاشتید 'بحث آزاد درباره بارسا'
اگه قرار باشه فقط بیایم از بازیکنا تعریف کنیم و بعد از هر بازی به به و چه چه راه بندازیم ، بهتر کلا یه تایپیک اینجا قرار بدید و اسمش رو هم بذارید : ' همه چیز عالیه!'
تنها کاری که باید انجام بشه اینه که هر کس که نظر خودش رو میده و یا به نظر دیگران نقدی وارد میکنه ، از هر گونه توهین اجتناب کنه وگرنه کل لذت فوتبال به کل کل کردناش هستش.

هیچ جای حرفام نگفتم نقد اشکالی داره. گفتم بدون توهین به کسایی که باتون مخالفن بحث کنید.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

نقل قول
M.Rezaei نوشته:

نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

عزیزم اسم این تایپیک رو گذاشتید 'بحث آزاد درباره بارسا'
اگه قرار باشه فقط بیایم از بازیکنا تعریف کنیم و بعد از هر بازی به به و چه چه راه بندازیم ، بهتر کلا یه تایپیک اینجا قرار بدید و اسمش رو هم بذارید : ' همه چیز عالیه!'

هیچ جای حرفام نگفتم نقد اشکالی داره. گفتم بدون توهین به کسایی که باتون مخالفن بحث کنید.

حله ... ولی خدایی بوسکتس بازیکن خوبیه

اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم!!
۲۴ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولی جدا از این بحثا کاشت اتا فهمیده باشه تاکتیکی که بارسا به کار میبره باید تمام اجزاش جز ب جز اجزا بشه وگرنه فایده نداره مثلا اگه پرس نکنیم و بعد از لو رفتن توپ وایسیم نگاه هم دروازه بارسا بخاطر بازی هجومیش به خطر میوفته هم اینکه فشار اگه مستمر نباشه فایده نداره.سرغت پاسها هم تو این چند وقته بهتر شده داریم برمیگردیم به همون پاسهای تک ضرب اگه خدا بخواد و مربیا بفهمن تیکی تاکا همون بازی بارسا تو فصا 2009-2010 و 2010-2011 هست نه بازی 2011 به بغد که هی بگن تیکی تاکا مشکل داره و نسبت به تیم فصل اخر پپ بسنجن تیکی تاکا رو.پاسهای بلند از جناحین فایده نداره تمرکز رو جناحین فایده نداره.خدا بگم چکار کنه این پپ رو که با این فصل اخرش.به جای بازی ترکیبی و استفاده از نفر سوم و چهارم بردن توپ به جناحین رو باب کرد چیزی که اصلا با پاسکاری بارسا جور در نمیاد چون همیشه پاسکاریشون اون گوشه متوقف میشه و توپو برمیگردونن عقب.فقط از کارای ترکیبی یه یک و دو مونده که اونم راحت نفری که فرار میکنه رو میگیرن خدااااااااااااا من ندیدم یه بار تو بارسا به جای اینکه یک و دو دو نفر فرار کنن و بازیکن توپو پاس بده به بازیکنی که اونا انتظار ندارن.یا خلاقت تیم اومده پایین یا مربیای بارسا این تاکتیکو اینچند ساله ااحمقانه وبی هیچ دلیل حذف کردن.

خداوندا همینجا صمیمانه از تو میخواهم این تیم را در تمام رقابت های مهم فصل یاری کن و پیروز گردان تا هواداران ان در تمام نقاط دنیا شاد گردند

لطفا ارسال پشت سرهم نزن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یکی به من بگه تکلیف نیمار چی شد؟؟؟ بازی برگشت با من سیتی ممکنه 5 دقیقه بازی کنه؟؟؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: mooom93
پیام: ۵۰۰
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۹۰
از: اهواز
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- آلمان
- کریمی
- پپ گواردیولا
- یحیی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

یکی به من بگه تکلیف نیمار چی شد؟؟؟ بازی برگشت با من سیتی ممکنه 5 دقیقه بازی کنه؟؟؟

هنوز که چراغ سبز بهش نشون ندادن برای بازی ، اگرم برای بازی رایو آماده باشه فکر نکنم تاتا بهش بازی بده...من که به شخصه امیوارم تو بازی با سوسیداد تو لیگ بازی بهش برسه.

King Leo
۲۵ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مطمئنا نیمار تو بازی با رایو نیمه دوم به بازی میاد!چون همون موقع هم مدت زمان پیش بینی مصدومیتش تموم میشه.تازه معمولا بازیکنا زودتر از زمان پیش بینی شده برمیگردن!
برای من سیتی مطمئنا کامل آماده س و مشکلی نداره ولی حدس میزنم که تاتا اونو فیکس بازی نذاره و احتمال زیاد نیمه دوم بیاد!!
چون الان چیزی که از تاتا فهمیدیم اینه که تو بازیای مهم و سخت همزمان از مسی-سسک-اینیستا-ژاوی استفاده میکنه و بقول خودش با حضور هافبکهای بیشتر بازی رو کنترل میکنهو قدرت پاسکاریمون و درصد مالکیتمون بالاتر میره.و توپ کمتر به حریف داده میشه

...

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
چرا فضای بخش رو میریزید به هم ؟

1. دوستان که خودشون شروع کننده بحث و بر هم زدنه نظم اینجا هستند و نظراتشون رو به صورت هدف دار میگن و با نظر همه مشکل دارن دقت کنن! اینطور بحث ها و انتقادها و حساس شدن رو نظر همه درست نیست بهتره به جای دو پهلو حرف زدن؛ و طعنه زدن بحث درست و به جا کنید، و بازم میگم اینجا نیستیم که همش از یک بازیکن خاص تعریف و تمجید بشنویم، هم نکات مثبت و نکات منفی مد نظره!حتی اگر 1 بار به این تاپیک می آیید.

2.هر کس میاد اینجا نظرش خاص خودش رو داره و با ارزشه! و این دال براین موضوع نیست که اگر کسی با نظر شما مخالف بود بهش حمله کنید و جوری برخورد کنید که انگار فقط نظر شما درست هست.پس بحث و انتقاد درست اینجا معنی پیدا میکنه که حقیقتا بعضی ها به نحو احسن اجراش میکن بدون کوچکترین مشکلی.

3.هر بحثی محدوه ی زمانی خاص خودش رو داره و بهتره توی اون بازه ی زمانی صورت بگیره.(بازی بعدی با رایو هست با سیتی که نیست!)

نقل قول
فکر کنم برای اینکه کامنتم حذف نشه از این به بعد باید به بازیکن تیمم و هواداراش توهین کنم!!

من برات توضیح میدم.نه لازم نیست، البته قبلش اگر اظهار نظر به صورت محترمانه و با حفظ ادب؛ به نظر طرف مقابل صورت بگیره حذف نمیشه!

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
این یکی کامنت من که در مورد ترکیب بارسا جلوی سیتی بود چرا حذف شد؟؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
این که تاتا خیلی رو ۴-۳-۳اصرار نداره خیلی خوبه ب نظرم...۴-۴-۲لوزی میتونه عالی باشه واسه بارسا.مسی هم عقب بازی کنه تو بازیای بزرگ خیلی ب کارمون میاد منتهی باید چهار تا مهاجم درست تو زمین باشع نه پدرو که پاس بش بدن بکشه زیر توپ نیمار و الکسیس.نیمار ۹کاذب الکسیس عم مثل تو اودینزه مهاجم نوک.یکی از دلیل هلی ک ریال مورینیو این دو فصل اخر اذیت میکرد این بود ک جای منساب برای هر بازیکن پیدا کرد نمونش راموس اورد وسط تا از خوی بحشیگریش بیشترین استفاده رو کنه مننتهی ما برعسک بازیکنامونو بردیم جایی ک توش تخصص ندارن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۵۴۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۵۵۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۰۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۸۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۳۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!