به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
★tHe WaLl 5★ نوشته:
شاید بارسا شکست بخوره ولی زمین نمیخوره...!

به این میگن حرف حساب
آفرین

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم دیگه باید بحث بازی با والنسیا رو جمع کنیم و به فکر بازی های بعد باشیم.
بازی رئال با اتلتیکو میتونه در تعیین قهرمان موثر بشه.
خدا کنه اوضاع مثل دوبار قبل بر وفق مراد بارسا پیش بره.

۱۲ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: saeed.tiraxtorchi
پیام: ۴۵۰
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۹۰
از: Tabriz
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- یوهان کرایف_ پپ گواردیولا_ ریوالدو_رونالدينيو
- تراکتورسازی تبریز
- بعد از ايران:1-ترکیه2-آرژانتین3-اسپانیا
- سامان نريمان جهان
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من دوباره بازي رو ديدم دفاع وسط قد بلند سر به هواي ما افتضاح بود...خيلي ها ميتونستن بدترين باشن ولي ايشون رقيب نداشتن تو اصول دفاعي مشكل داره تمركز زير صفر و بازي هاي نوساني...اشتباه از ماست كه رو اين حساب باز ميكنيم

مرتضي سوزوندي مارو با رفتنت سوزوندي...
۱۲ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
یک توصیه دوستانه به بعضی از دوستان. در اینجور بازیها بلافاصله بعد از پایان بازی کامنت نگذارید. باور کنید که در عصبانیت قوه تعقل به حداقل میرسه و بسیاری از مواقع این کامنتها به دنبالش پشیمانی هست.

مدتیه که بعد از هر بازی بد بعضی از دوستان یاد بازی با منچستر سیتی می افتند و ابراز نگرانی می کنند. خدمت این دوستان باید با اطمینان عرض کنم که آنچه که به خاطر دارم در 25 سال اخیر این تیمهای رقیب بودند که قبل از بازی با بارسا خواب و خوراک نداشته اند و در فکر مهار بارسا و ستارگانش بوده اند نه ما. بنابراین خواهشا شان تیم محبوبمان را با این حرف پایین نیاورید.
من خرافاتی نیستم اما واقعا دارم به نحوست این ماه فوریه اعتقاد پیدا می کنم. با وجود اون شروع طوفانی در خیلی از دقایق تیم مثل مسخ شده ها بود و تقریبا اکثر بازیکنها حتی یک دهم کارایی خودشونو نداشتن. هنوزم باورم نمیشه مسی اون تک به تک آخری را بیرون زده باشه حتی اگر در بدترین شب بازیش بوده باشه.

این فقط یک نظر شخصیه اما معتقدم کل تیم در گلهای خورده مقصرند نه فقط یک بازیکن خاص. در بسیاری از صحنه ها در نیمه دوم 4-5 بازیکن حریف با 1-2 دفاع ما روبرو بودند و اثری از سایر بازیکنا نبود و مشخصا در دفاع تیمی شرکت نمیکردند که این کار را برای دفاعها خیلی مشکل کرده بود. تعویض ژاوی از نظر من اشتباه بود و سسک که شب خوبی نداشت باید تعویض میشد. همیشه حضور همزمان مسی ژاوی و اینیستا و در کنار اینها آلوز مشکل گشا بوده و گره خیلی از بازیها را باز کرده. امشب به معنای واقعی کمبود یک مهاجم جایگزین را احساس کردم و دست تاتا واقعا خالی بود. مطمئنا حضور بازیکنی مثل دلوفئو روی نیمکت خیلی مثمر ثمر تر بود تا تیو. یا تصور کنید بازیکنی مثل داوید ویا وارد زمین میشد. نمیدونم ، ولی این سالها خیلی ستاره سوزی کردیم خیلی......

۱۲ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
واقعا روز بارسا نبود.10 تا بزنی نره تو گل بعد 3 تا موقعیتهاشون رو گل کنن بدشانسی محض آوردیم ولی دلیل نمیشه بگیم همه بد بودن یا 1 نفر خاص مثل والدز.ولی چند تا نکته:

1:اون صحنه ی آخر 1 به 3، مسی-آلوز-اینیستا واقعا قشنگ بود حیف که گل نشد.این حرکت سبک بازی بارساهست باید اینطوری بازی کنن و از ریشه هاشون دور نشن.
2:کی گفته مسی افت کرده شاید به شرایط آرمانیش نرسیده باشه ولی کی 1 گل زد و 1 پاس گل داد؟
3:تاتا آدریانو رو داری، سانگ رو داری، اینیستا رو داری بعد تیو رو بازی میدی؟ همون موقع که البا داشت کم کاری های پدرو رو جبران می کرد و اخراج شد، آدریانو رو باید بازی می دادی.
4:دیوار کوتاه تر از این والدز پیدا نمیکن! دفاع خراب میکنه والدز، هافبک دفاعی خراب میکنه والدز !!!فقط 1 گل مقصر بود همین.دروازه بان های دیگه 100 پله از این بدتر گل میخورن هیچی نیست(قیچی برگردون-لایی-گل 30 متری) ولی والدز به خاطر اشتباهات گذشتش که همه بازیکن ها دارن چند سال مورد مواخذه قرار می گیره.

5:اگر بنا به دویدن و سرعت باشه، تیو خیلی بهتر از پدرو هست تازه هرز هم حرکت نمیکنه-(دیشب پدرو 1 شوت-الکسیس 2 شوت). والنسیا از منچستر یونایتد نزدیک 35 کیلومتر سرعت داره اینطوری بیخود نمیدوه!. یک پاس داغون به مسی داد، چنان حصرت خورد که چرا نتونسته مسی از موقعیت استفاده کنه که تعجب کردم از حس خود خواهیش.هر وقت پدرو فیکسه حس میکنم 10 نفره داریم بازی می کنیم روز به روز غیر قابل تحملتر.

یکی به من بگه تو این 4 ساله چه پیشنهادهایی برای این نخاله از تیم های دیگه اومده(به غیر از psg که به همه پیشنهاد میده) ؟یعنی از تیو هم کمتره که آرسنال بهش پیشنهاد داده.؟

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
★tHe WaLl 5★ نوشته:

شاید بارسا شکست بخوره ولی زمین نمیخوره...!

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
★tHe WaLl 5★ نوشته:

متنفرم از هوادارای بارسا به جز تعداد کمی ـشون!
...یه بازی مارک تر اشتگن بخواد اینجوری بازی کنه اینا ترورش میکنن!!!
تو بازیهای مهم همیشه اینطور بوده نباید انتظاری از سسک و پدرو داشت!
الکسیس هم اصلا باهاش بازی نشد که بگیم خوب و بدشُ!
لئو همیشه خوبه در مورد اینکه میگن خودخواهه,خود خواه پدروئه که وقتی لئو باهاش یک و دو میکنه جواب نمیده و خودش میزنه,شما هم اگه همکاری نبینین خودخواه میشین مثلا!!!
من تسلیمم! هافبک ارتباطی لطف من به بازی مزخرف سرجیو بود! حق با دوستانه, بود و نبود بوسکتس هیچ فرقی نداره!
از خط دفاعی حرف نمیزنم چون به کل بی برنامه و آشفته بود!
ویکی یه دروازه بانه! نمیتونه جای جرارد سر بزنه یا نزاره دنی و خاویر سوتی بدن! بهتر که بره...با این هوادارای مزخرف بارسا
در مورد تاتا هنوز نظر نمیدم تا ببینم این ماه چیکار میکنه!

من حرفی ندارم...والدزو انقدر بزرگش نکنید...همین اشتباهاش پارسال سوپر کاپو گرفا ازمون امسالم بعید نیست لیگ رو بگیره اگه بازی اول فصل بود یا یه زمان که تکلیف مشخص شده حرفی نبود اما تو این بازی و این مقطع مهم فصل یه تیم که میخواد قوی باشه بایئ محکم نشون بده ..بازی با من سیتی هم میتونه همینطور باشه بارسا نشون داده اگه بیوفته رو دور بد بازی کردن سخت میشه برشگردنوند به وضع عادی چه تو یه بازی چه تو چند ال بازی پشت سر هم حداقل تو این چند فصل که اینطور بوده...ما که بخیل نیستیم والدز بهترین بازیشو کنه خیلی خوبه اما تیم گذشته از مسال تاکتیکی و تغیرات غلط که مثلا برای هجومی کردن تیم بود و فقط فاجعه در پی داشت نیاز به یه روحیه قوی داره...حق بده وقتی تیم داره از اول میاد پایین و الوز داره کله شو میخارونه و مسی قدم میزنه اصلا حس خوبی نیست این تیم اشباع شده وسلام...هیچم براشون مهم نیست صدرو از دست بدن...حداقل از رو رفتارشون میشه اینو فهمید...و بدتر از اون این کم شدن روحیه هر چند یکم کندتر اما متاسفانه تو طرفدارای بارسا هم دیده میشه...تیمی که همه ازش میترسیدن و یه زمانی تمام مربی ها میگفتن چطور میشه مثلث مسی ژاوی اینیستا رو مهار کرد الان به روزی افتاده طرفداراش به مساوی با اتلتیکو راضی هستن ئ از من سیتی میترسن...پس اینو همیشه از من یادتون باشه:اگه در مورد تیم به این باور رسیدید و اینطور فکر میکنید پس انتطاراتتونو هم تا همین حد پایین بیارید...چیز واضح و روشنیه تیمی با این وضع روحی چمپیونزو باید تو خواب ببینه....این تلنگر ها باید از طرف طرفدارا به تیم زده باشه طرفدارای بارسا تو اسپانیا باید اعتراض کنن به این اوضاع این چه تیمیه؟؟؟این باخت به قول دوستمون نتیجه ضعف و فرسایش به مرور این تیم بخصوص از لحاظ روحیه...بارسا از اوحش دور شد(فصل 2010-2011)فصل بعد جلو میلان لنگ زد...جلو چلسی لنگ زد...فصل بعد بدتر شد جلو مونیخ(البته این بازیو قبول دارم خیلی مخصوصا ناداوری و مصدومیت توش موثر بود ولی باز هم نشون میداد بارسا داره از اون تیم بزرگ دور میشه چون اصلا در حد انتظار نبود)جلو رئال لنگ زد...تا رسید به اینجا...و از اینم بدتر ممکنه بشه....استعدادای مثل مسی رو این مدیریت اشغال نابود کرد...و ایضا تاکایک اشغال....

۱۳ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
تمام بازیکنان تیم جزو بهترینها هستن بجز چند نفر که داریم چوب لجبازی مدیران و مربیان رو سر استفاده ازینا رو می خوریم.
1-تیو:این بازیکن در حد ذخیره تیمهای پایین لالیگا نیست چه برسه به اینکه تو تیم بزرگ بارسا بازی کنه!
خدایی حیف نیست برای اینکه به این بازی برسه دلوفئو رو رد کردیم بره و دونگو-آداما بدون هیچ دلیلی خط میخورن تا این بجاشون رو نیمکت باشه؟؟؟

2-بوسکتس:این بازیکن درسته تو تیم ملی اسپانیا فیکسه ولی این دلیل بر بهترین بودنش نیست!(مگه آربلوا بهترین دفاع راسته که فیکس اسپانیاست/یا کاسیاس چطور؟)
بوسکتس خوبه ولی هیچوقت جزو بهترینهای جهان و همردیف با پوگبا-متیودی-آلونسو-یایا توره-رامیرز-شواینی-گوندوغان نیست!(تازه پوگبا-متیودی-گوندوغان بعد از بوسکتس اسمی برای خودشون پیدا کردن ولی ازون بهتر پیشرفت کردن)

مشخصه اصلی یه هافبک دفاعی اینه که جنگنده باشه و متاسفانه بوسکتس بخاطر فیزیک خاصش نمیتونه جنگنده باشه!!
و تو بازیهایی که حریف به دفاع مطلق روی میاره هافبک دفاعی به کار نمیاد و اون پشت نتایج خوب تیم پنهان میشه ولی تو بازیایی که تحت فشار حریف باشیم ضعف بارسا و بازی ضعیف اون به خوبی آشکار میشه!!

3-پدرو:نباید تلاشهاش و گلهای حساسش رو نادیده گرفت ولی بالاترین سطح اون همین اندازه ست که متاسفانه در بازیهای سخت وقتی کار گره بخوره نمیشه خیلی روش حساب کرد-اون برای ذخیره گزینه مناسبیه ولی نباید همیشه فیکس باشه!!

4-ماسکرانو:اونم تو مواقعی که پویول و آبیدال مصدوم شدن تونست به خوبی جای اونارو پر کنه ولی بعد از مدتی که دیگه نتونست تو این پست انتظارات رو برآورده کنه،چرا باید با اصرار بیخودی بازم اونو تو دفاع بذاریم؟؟!!اون با توجه به جنگندگی ذاتیش تو هافبک دفاعی میتونه خیلی مفیدتر باشه!!

منظور من از گفتن این حرفا این بود که یه بازیکنی که مدتی خوب بوده ولی بعد دچار افت شده و هرچی بهش فرصت میدیم نمیتونه بهتر بشه،و در حد بارسا بازی نمیکنه،و عوضش حضورش به بارسا ضربه میزنه،چه اصراری هست به بازی دادن اون تو بارسا؟!

دقیقا یاد لجبازی رایکارد با "اوله گوئر-گابری" میفتم که نمیدونم آخرش چه جور راضی شد از تیم برن؟!!
امیدوارم این مربیای ما هم جرات به خرج بدن و اجازه خروج تیو-ماسکی رو بدن!و به فکر بازیکنای درجه یک درخور نام بارسا باشن.
جای امثال پوگبا-گوندوغان-داوید لویز تو بارسا خالیه!!بارسا جای بهترینهاست!!

۱۳ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا باید دست از لجبازی برداره مسی وینگ چپه و سانچز و پدرو مهاجم نوک تخصصی...یعنی چه این وضع مزخرف تا ده تا دفاع میبینن جلوشون بجای رو اوردن به کار ترکیبی(هییی خدا هر وقت اسم کار ترکیبی میاد حسرت اون بارسایی رو میخورم که گزارشگرا میگفتن بازیکناشون چشم بسته همو پیدا میکنن)توپو میارن به گوشه عاخه به چه امیدی؟مسی سر بزنه؟کی بلند قده؟خدایا کی میشع این مدیر و مربی و کلا بارسا دست از این لج بازیاشون بردارن بابا بخدا تیکی تتاکا دورش تموم نشده این که بارسا داره بازی میکنه هر بازیکنی توپو میگیره صد متر جلو میره اسمش تیکی تاکا نیست...اشکال از این تغیرای مزخرفه که پپ اخرین فصلش به وحود اورد تا بلکه بارسا هجومی تر بشه اما تعادل تو خطوط بارسا رو گرفت...خط دفاع و هافبک ضعف تاکتیکی پیدا کردن و خط حمله قوی شد بدون هیچ پشتیبانی و تغذیه از خط هافبک....والا نمیخواد خیلی فکر کنن اینا..بارسا رو خط هافبکش قوی کرد با هافبکایی مثل اینیستا و ژاوی و مسی(که اون موقع بیشتر هافبک بود و ما مهاجم تخصصی داشتیم)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
یک بار دیگه یکی بیاد بگه این والدز دروازه بانه من میدونم چکارش کنم

من میگم والدس بهترین دروازه بان دنیاست، بهتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرین.
میخوام ببینم چیکار میخوای بکنی

نقل قول
یکی بگه بوسکتس بازیکنه خونش حلاله بخدا

من میگم بوسکتس با وجود افتی که کرده کماکان از خیلی ها بهتره. بیا ببینم چطوری میخوای منو بکشی؟؟؟؟

واقعا متاسفم برای بعضی ها که به هیچ عنوان جنبه باخت ندارن و طرفداری از یه تیم رو با دعوا اشتباه گرفتن و مکانی که باید توش از تیم دفاع کرد رو با چاله میدون!!! امثال تو اشتباهی بارسایی شدن! تا وقتی یکی مثل تو بارسایی باشه من شرمم میشه بگم طرفدار بهترین باشگاه دنیام

خجالت بکش!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۰,۸۶۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۲۱ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۹۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۳,۳۰۷ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۷۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۰ کاربر آنلاین است. (۱۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!