به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
زیبا کلام: هاشمی معمار کبیر انقلاب است.

نقی به ارسطو: من هی به تو میگم برو خودت به دکتر نشون بده، آخرش میزنی همه مارو دیوانه میکنی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: AmiR__13
پیام: ۱۰۳
عضویت از: ۶ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- busquets
- رونالدینیو
- پرسپولیس \ ملوان / داماش
- مایلی کهن
گروه:
- کاربران عضو
سلام
این خیلی باحاله کلی حال کردم حتما نگا کنید

سرکار گذاشتن مجری بزرگترین شبکه وهابی
3مگابایت
5مگابایت

BusQuets is the best midfielder
هرکی مشکل داره بیاد قانعش کنم!!
وبلاگم (کلیپ و ... بوسکتس)
۱ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
نقل قول
BusQuets نوشته:

سلام
این خیلی باحاله کلی حال کردم حتما نگا کنید

سرکار گذاشتن مجری بزرگترین شبکه وهابی
3مگابایت
5مگابایت

ایول خیلی باحال بود

۱ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

عالی بود!

هاشمی معمار کبیر انقلاب!!! حاج آقا خاطره مچچچکریم

در جلسه خبرگان قبل از تشکیل جلسه، من به جایگاه هیات رئیسه رفتم و با آقای هاشمی صحبت کردم. ایشان گفتند من خاطره ای از امام می‌خواهم نقل کنم. روزی که آیت‌الله خامنه‌ای در سفر کره شمالی بودند، امام فرمودند ایشان به درد رهبری می‌خورد. آقای هاشمی گفتند با توجه به حضور عراق در مرزها، باید خیلی زود و همین امروز کار را جمع کرد.
اولین بحثی که در این جلسه مطرح شد، بحث شورای رهبری بود که دوستان مخالفت کردند. علت مخالفت هم این بود که می‌گفتند یکی از دلایلی که بازنگری قانون اساسی را مطرح کردیم، شورای عالی قضایی بود. در شورای عالی قضایی به اینجا رسیدیم که تصمیم‌گیرنده باید یک نفر باشد. در نهایت رای‌گیری شد و شورای رهبری رای منفی گرفت. بعد از این بود که آقای هاشمی موضوع خاطره خود را مطرح کردند. بعد از بیان این خاطره و برخی سخنان دیگر بود که مجلس خبرگان به مقام معظم رهبری رای دادند.شخص مقام معظم رهبری می‌گفتند نه و روی این صحبت خود اصرار داشتند و از آن طرف روی انتخاب مرحوم آذری قمی اصرار داشتند. حتی بین آقا و آقای آذری صحبت‌هایی هم رد و بدل شد اما در نهایت مجلس به مقام معظم رهبری رای داد.

آیت الله امامی کاشانی، برنامه تلویزیونی شناسنامه.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
آیت الله معظم امـام خامنــه ای حفظه الله :

دشمنـىِ دشمنان ما بـه‌خاطر ایــن است که نظام جمهورى اسلامى
در مقابل نظام سلطه ایستـاده است،
در مقابل عادت بـدِ تقسیـم دنیـا بـه سلطه‌گر و سلطه‌پذیر ایستـاده است
بقیـه‌ى چیــزها بهانـه است.
امروز بهانـه، مسئله‌ى هستــه‌اى است، یــک روز بهانه حقوق بشر است، یــک روز بهانـه، یـک چیـز دیــگر است .

93/02/31

پ.ن: واشنگتن پست به نقل از سخنگوی دولت آمریکا: در مذاکرات وین باید مسئله موشکی ایران نیز مطرح شود!

۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محــمــد نوشته:

چه عجب یک حرف حساب شنیدیم!

ما نشنیدیم ولی! در ادامه بحث متوجه میشی چرا میگم نشنیدیم!

نقل قول
محــمــد نوشته:

شما مشکلتون اینه از حرف های آقا اون چیزی که خودتون می خواین رو تفسیر می کنید.
فکر می کنید فقط خودتون التزام عملی دارید به ولایت فقیه!
زمان احمدی نژاد هر کس ضد رئیس جمهور حرف می زد میشد ضد ولایت فقیه.
انسان باید انصاف داشته باشه!

بذار روشن تر بگم. زمان ـه احمدی نژادی که همراه شاخص بود، نه جلو تر و نه عقب تر! اینو هیچوقت نخواستید قبول کنید!
درباره جمله ای که گفتی «حرف های آقا اون چیزی که خودتون می خواین رو تفسیر می کنید» باید بگم که دقیقا مصداق این موضوع در حرفهای شما هم دیده میشه!
در هر صورت رهبری دستور داده از رئیس جمهور حمایت کنید، نام نبرد، از مقام حمایت کنید.
و با احترام فراوان، این دروغ بزرگ که:
ما هشت سال در مقابل همه مسائل سکوت کردیم

آیا جبهه شما همچین کاری کرد واقعا؟ مرگ خوبه اما واسه همسایه؟ این حرف آقا که شما بهش استناد میکنی فقط برا زمان آقای روحانیه؟

نقل قول
محــمــد نوشته:

احمدی نژاد هر بازی ای خواست با این مملکت کرد. چه بلایی سر وجهه اسلام تو جامعه جهانی آورد! اون موقع فریاد وا اسلاماتون بلند نشد؟
هر بلایی خواست سر فرهنگ و حجاب آورد صداتون در نیومد. اما نصف اون زمان روحانی و خاتمی انجام شد شما لباس زیر اینا رو پرچم کردین!
جیب مردم رو خالی کرد. بیشترین دزدی تو دولت این آقا شد یک کلوم حرف نزدین!
حالا صداتون در اومده؟

بر پدر و مادر کسی لعنت که مخالف فرهنگ حجاب و عفاف قدمی گذاشته باشه! آقا جان مگه احمدی نژاد و خاتمی وقتی اشتباه میکنن با هم فرقی دارن که هی مثال از این آقا میزنی؟ درضمن، از زمان احمدی نژاد تراژدی تاریخی نسازین! تو هر زمینه ای اگه اشتباهی داشت، من نمیپذیرم که تو زمینه حجاب کم کاری ای کرده باشه. همون گشت ارشادش هم که چنان با مخالفت برخی ناموس پرست! مواجه شد که دیگه اظهر من الشمسه!

تو رو خدا! نصف اون زمان خاتمی انجام شد؟! شاید اون موقع یادت نبوده چه اتفاقاتی افتاده که همچین حرفی میزنی وگرنه.... آغاز کار دولت خاتمی چراغ سبزی بود برای عقده های زیر خاک پنهان شده! حتی خودت هم قبول داری و باز هم داری از فرد حمایت میکنی! پذیرفتن حقیقت انقدرا هم سخت نیست! چیزایی که من از دولت خاتمی تو عالم بچگی دیدم رو تا آخر عمر یادم نمیره! چجوری از اسم آزادی سو استفاده شد. چجوری جونی جای خودش رو به لودگی و هرزگی داد....

نقل قول
محــمــد نوشته:

من نمیگم ساکت باشید! اما انصاف داشته باشید. در مورد اون هم بگید!

واقعا خنده داره این حرفت! مگه دنیای سیاست مدرسه ست؟! وقتی میگم شاخص رو بشناس همینه. هر کسی و تاکید میکنم هر کسی مخالفش رفتار کنه برای من فرقی نداره. اگر احمدی نژاد اشتباه کرده، باید جریمه شو بپردازه و صد البته افرادی مثل خاتمی، موسوی و کروبی. نه اینکه برن هر روز ننه من غریبم بازی در بیارن تو بی بی سی و صدای آمریکا! خربزه خوردی مرد باش پای لرزش بشین!

اگه حرفای آقا اونجا خوبه، اینجا هم خوبه! وقتی میگه از رییس جمهور حمایت کنید خوشتون میاد، وقتی هم میگه اینا فتنه گر بودند هم باید خوشت بیاد! اینطور نیست؟! حالا ما تک بعدی نگاه میکنیم و از حرف های آقا اون چیزی که خومون می خوایم تفسیر می کنیم؟! اینجاست که التزام عملی به ولایت فقیه مشخص میشه!

نقل قول
محــمــد نوشته:

اومد تو تلویزیون ملی کشور دروغ گفت و تهمت هایی زد که اثبات نشده. این کار رو روحانی بکنه ساکت میشینید؟

آره هر کسی بیاد دروغ بگه من ساکت نمیشینم! اما دروغ ـه واقعی! رو حقیقت هم میشه اسم دروغ گذاشت!

نقل قول
محــمــد نوشته:

شما هم چهار سال بشینید سکوت کنید.

دلیلی نداره ما مقابل اشتباهات سکوت کنیم. ما از هر کسی تا جایی حمایت میکنیم که درست قدم برداره.

درباره جبهه گیری تو زمینه حمایت از افرادی مثل سه ملعوم الحال نامبرده باید بگم که هنوز مسیر انقدر تاریک نیست که نشه راه رو تشخیص داد!
امام فرمود که هر جا دیدی دشمن ازت حمایت کرده بدون که یک جای کارت اشکال داشته. دیگه امام رو که قبول دارید؟! وقتی دیدی بی بی سی و تمام رسانه های یک دست دروغ و فریب میان ازت حمایت میکنن... اصلاً این هیچی! وقتی میبنی سران اسرایل ازت حمایت میکنن! بدون که کج رفتی. کسی که یه عده آشغال بی همه چیز که تو ازای امام ما کف و سوت میزدند و عزادارا رو میکشتن رو مردم خداجوی نام میبره دیگه من حرفی برای توصیف عمق فاجعه ندارم! کسی که فلسفه کربلا رو بدونه هرگز با همچین افرادی همصدا نمیشه...

مستان سلامت می کنند
۳۱ خرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
من از موسوی و کروبی حرف زدم؟ این چه منطق مسخره ای ـه که همه چیز رو به موسوی و کروبی ربط میدید؟
من دارم احمدی نژاد رو با روحانی مقایسه می کنم!
این چه منطق مسخره ایه که تا یکی ضد احمدی نژاد حرف میزنه میشه فتنه گر و ضد ولایت فقیه و ضد انقلاب و اسلام و پایمال کننده خون شهدا؟

شما گفتین رئیس جمهور باج داده به غرب(بدون اثبات!!!) :

خدا رو شکر که تمام مشکلات معیشتی مملکت حل شد! شیش ماه رفتن اومدن شام خوردن باج دادن، چه دستاوردی به همراه آوردن!

من میگم احمدی نژاد هم باج داده. البته به شرق.
اگر پیرو امام هستین که نه غربی، نه شرقی!
که باج دادن احمدی نژاد به شرق چیزی برامون نداشته. این باج دادنمون حداقل یه سری اپلیکیشن داشته واسمون!

شما گفتین آقای روحانی اصلا برنامه نداشت! (اینم اثبات نکردین)

، و گرنه این آدم اصلا برنامه ای نداشت که کسی بخواد بهش رای بده

یعنی 51 درصد این مردم به یک انسان بی برنامه رای دادند؟

ببینید دولت قبلی با برنامه هاش چه بلایی سر مردم آورد که به یک بی برنامه رای دادیم!

جلیلی نسخه دوم احمدی نژاد بود. چقدر رای آورد؟ کسانی که برنامه محمود رو قبول داشتند همون مقدار قلیل بودن و بس!

شما فرمودین طبق فرموده آقا این دولت باید حمایت بشه و ما هم سکوت میکنیم. اما دلیلی نداره که چشممون رو بروی اشتباهاتی ببندیم که کل جامعه در عین ناباوری به خوبی براش توجیه و دلیل میارن. و جالب اینجاست اگه همین کارا رو احمدی نژاد میکرد میشد پسر یزید!

توی حمایت از دولت فرقی بین دولت احمدی نژاد و روحانیه؟ یا حضرت آقا منظورشون حمایت از جایگاه ریاست جمهوری ـه و براشون فرقی نداره چه کسی در اون مسند باشه؟

اگر جوابتون بله است پس چرا بنزین 60 تومنی شد 700 تومن ساکت بودید و بنزین 700 تومنی شد هزار تومن فریاد وا اسلاما سردادید؟
چرا از اقدامات دولت قبلی حمایت کردید اما کمی صبر ندارید تا اقدامات دولت فعلی رو ببینید؟

مگه حضرت آقا نگفتن مذاکره کنندگان فرزندان این انقلابن و قدمی خلاف آرمان ها بر نمیدارن؟
شما نظری خلاف حضرت آقا دارید؟

ما خلاف حضرت آقا حرف بزنیم در جایگاه مقابله با ولایت فقیه قرار گرفتیم، اما مخالفت شما با کلام مقام معظم رهبری مخالفت با ولایت فقیه نیست؟

صحبت من سر انصاف ـه!

اگر شما روحانی رو قبول ندارید، مطمئن باشید بنده احمدی نژاد رو قبول نداشتم. اختلاف نظر همه جا هست.

اما همونطور که شما انتقاد بر علیه احمدی نژاد رو در اون زمان مخالفت با خواسته رهبری میدونستید باید به بنده هم اجازه بدید که مخالفت شما با رئیس جمهور فعلی رو مخالفت با خواسته ولایت فقیه بدونم!

شما مجازید روحانی رو دوست نداشته باشید. میتونید اون رو خائن فرض کنید. اما در حال حاضر باید ازش حمایت کنید. در حال حاضر حمله به روحانی و ضعیف کردنش از داخل آب به آسیاب دشمن ریختنه. اینم از سخنان حضرت آقاست!

۳۱ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
محمد خونسرد باش! یه نفس عمیق بکش بابا داغ کردی! خودت متوجه شدی چی نوشتی؟! اصلا خوندی من چی نوشتم؟! شرط میبندم که نخوندی! تا خط شونزدهم پستت بازهم از افراد اسم بردی در حالی که من گفتم یک اصل رو بشناس نه هی مثل بچه ها سوزنت گیر کنه روی یک نفر و یک اسم!

جواب خیلی از حرفای منو ندادی و بازم حرف خودتو زدی. من موسوی و کروبی رو اسم بردم تا قشنگ جبهه خودت رو مشخص کنی. منطق مسخره ای هم نیست. خواستم نظرتو بدونم. چون حمایت از اونا یعنی ایستادن جلوی آقا!

تو همین پستت هزار جور به حرفای آقا استناد کردی و من همه شو قبول دارم و حرفی فراتر از اون نمیزنم اما باز هم تکرار میکنم که دلیلی نداره که چشممون رو بروی اشتباهاتی ببندیم که کل جامعه در عین ناباوری به خوبی براش توجیه و دلیل میارن.

حالا با این تفاسیر، مثل من همه حرفای آقا رو قبول داری؟ اگه داری که کار من رو خیلی راحت میکنی! از این به بعد خیلی راحت به حرفای آقا برات استناد میکنم شیک و مجلسی!

هی دارم جمله هاتو میخونم و تعجب میکنم که اصلا این جوابی به حرفای منه یا نه! من خیلی صریح و روشن جواب دادم که کسی که اشتباه میکنه برای من فرقی نداره. باید جریمه بده. حالا تو هی محمود محمود بگو! اونم هم کار خوب داشت هم کار بد، معصوم هم نیست.

نقل قول
اما همونطور که شما انتقاد بر علیه احمدی نژاد رو در اون زمان مخالفت با خواسته رهبری میدونستید باید به بنده هم اجازه بدید که مخالفت شما با رئیس جمهور فعلی رو مخالفت با خواسته ولایت فقیه بدونم!

تکرار میکنم چون میدونم اصلا توجه به عرایض بنده نکردی! احمدی نژاد ی که همراه شاخص بود. شاخص هم ولایت فقیه ـه و هر کسی همراهش باشه ما مخلصشم هستیم. احمدی نژاد هم پسرخاله ما نبود.

مخلص کلام، من هم بخوام مثل تو دلیل و مدرک بر بی کفایتی یک فرد بیارم تا ثریا میتونم برات ردیف کنم و خودت هم میدونی. مدرک های ارویجینال! اما بحث من این نیست که مثل ماهی فقط کنج تنگ خودمونو ببینیم. وقتی شاخص تو بشه روحانی و شاخص من بشه احمدی نژاد وا مصیبتا میشه برادر من. اصل خودت رو درست انتخاب کن تا هیچ جا بخاطر حمایت کور کورانه از اصل غلطی که انتخاب میکنی احساس پشیمونی نکنی.

نمیخوام اصرار کنم که بری و جواب این پست منو حتما بدی:
نقل قول
اگه حرفای آقا اونجا خوبه، اینجا هم خوبه! وقتی میگه از رییس جمهور حمایت کنید خوشتون میاد، وقتی هم میگه اینا فتنه گر بودند هم باید خوشت بیاد! اینطور نیست؟! حالا ما تک بعدی نگاه میکنیم و از حرف های آقا اون چیزی که خومون می خوایم تفسیر می کنیم؟! اینجاست که التزام عملی به ولایت فقیه مشخص میشه!

نقل قول
درباره جمله ای که گفتی «حرف های آقا اون چیزی که خودتون می خواین رو تفسیر می کنید» باید بگم که دقیقا مصداق این موضوع در حرفهای شما هم دیده میشه! در هر صورت رهبری دستور داده از رئیس جمهور حمایت کنید، نام نبرد، از مقام حمایت کنید. و با احترام فراوان، این دروغ بزرگ که: ما هشت سال در مقابل همه مسائل سکوت کردیم آیا جبهه شما همچین کاری کرد واقعا؟ مرگ خوبه اما واسه همسایه؟ این حرف آقا که شما بهش استناد میکنی فقط برا زمان آقای روحانیه؟

اما میخوام که بری و فکر کنی. دیگه آدم پیش خودش که هرچقدر توجیه و دلیل بتراشه که نمیتونه خودشو قانع کنه که؟!

مستان سلامت می کنند
۳۱ خرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
آقا جان مگه احمدی نژاد و خاتمی وقتی اشتباه میکنن با هم فرقی دارن که هی مثال از این آقا میزنی؟

نگاه به رفتار خودتون بندازید:
خاتمی تو 88 هیچ کاری نکرد. اما بخاطر عدم برائت شد فتنه گر!
احمدی نژاد تو روی حضرت آقا وایساد. اولین رئیس جمهور در جهان بود که 11 روز سر کار نیومد. بی احترامی از این بزرگتر؟
احمدی نژاد فتنه گر نبود؟

نقل قول
تو هر زمینه ای اگه اشتباهی داشت، من نمیپذیرم که تو زمینه حجاب کم کاری ای کرده باشه. همون گشت ارشادش هم که چنان با مخالفت برخی ناموس پرست! مواجه شد که دیگه اظهر من الشمسه!

بدون شک داری شوخی می کنی.
احمدی نژاد توی یک برنامه زنده تلویزیونی گفت با گشت ارشاد مخالفه و تا جایی که قانون به رئیس جمهور اجازه میده جلوشون وای میسته! به سرچ کلمات کلیدی احمدی نژاد و مخالفت گشت ارشاد میتونی فیلمشو پیدا کنی!

اما سوال مهم تر. به فرض گشت ارشاد اقدام احمدی نژاد و محمود حامی اون. آیا اقدام موثری بود؟ 23 سازمان دارن بودجه میگیرن برای کار های فرهنگی. وزارت ارشاد، سازمان تبلیغات، امر به معروف، هماهنگی تبلیغات و ...
اقدام موثر 8 ساله برای حجاب فقط گشت ارشاد؟؟؟ (اونم که احمدی نژاد مخالفت کرده)

نقل قول
دلیلی نداره ما مقابل اشتباهات سکوت کنیم. ما از هر کسی تا جایی حمایت میکنیم که درست قدم برداره.

آفرین. وقتی احمدی نژاد با تبر زد به اقتصاد مملکت و وسط تحریم ها شروع کرد به اجرای یک طرح بزرگ اقتصادی که از دکتر پژوهان مشاور اقتصادی خودش گرفته تا بچه های مدرسه ای این اقدام تو این برهه از زمان رو مضحک خوندن شما سکوت خودت رو شکوندی؟؟؟

وقتی احمدی نژاد تو سازمان ملل با کل توانش اقدام به تخریب چهره اسلام کرد سکوتت رو شکوندی؟ قبول داری ایران نماد اسلام و احمدی نژاد نماینده ایران بود؟ اونجا که گفت قطعنامه بدین تا قطعنامه دونتون پاره بشه قانون گریزی مسلمونا رو نشون نداد؟
واژه اسلام هراسی تا حالا شنیدی؟

اونجا که اومد گفت اون ممه رو لولو برد بدون شک کلی خندیدی! میدونی روزنامه های خارجی چی نوشتن و به خورد جامعه دادن؟ مطمئنا نمی خوای بگی برات مهم نیست که وجهه مسلمونا چطور نشون داده شده؟ تو گوگل سرچ کن ببین چی ترجمه شده!

وقتی کسی صحبت می کنه باید اونقدر عاقل باشه که آب به آسیاب دشمن نریزه. اونم وقتی که نماینده 70 میلیون انسانه!

وقتی در دولت پاکان به اندازه سهم هر ایرانی 220 میلیون تومن دزدی شد، اونم در دورانی که ما در فشار اقتصادی از همه طرف بودیم آیا سکوتت رو شکوندی؟

اگر اون موقع اعتراض کردی الان هم اعتراض کن!

۳۱ خرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اتفاقا منم برای همین دعوت می کنم به انصاف.

اینجا من هر چی بگم شما زیر بار نمیرید. لااقل پیش خودتون شرمنده وجدانتون نباشید!

۳۱ خرداد ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۲۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۲۲۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۲۳۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!