به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Armin10
پیام: ۲۱۴
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
دوستان این کلیپ خلاصه بازی مونشن گلادباخ و بایرن مونیخه:

مشاهده لینک

لطف کنید دانلود کنید و نظرتونو راجع به عکس العملای این تراستگن خوش آتیه بنویسید.

ازونجایی که من بشخصه توی تیمم دروازه بانم و بصورت جدی دنبالش میکنم با دیدن واکنشای این پسر واقعا امیدوار شدم و خیالم از باببت جانشین V.V عزیز راحت شد!
----------------------------------------------------------------
درسته ما خیلی خون به دلمون شد تا ویکی شد یه دروازه بان خوب و شیش دونگ که ازون اشتباهاتش کمو کمتر شد تا این فصل تبدیل به یه عامل موثر واسمون شد،اما بعضا دیدم تو این انجمن و انجمنای دیگه که خیلی کوبوندن این مرد رو..
با گفتن این جمله و اشاره به ویکی میخوام یه حرفیو بزنم که با رفتن مدیر راسل (هرچند بد بود یا بهتره بگم خوب نبود!) دوباره خیلی از این هجمه ها و نظرات قهر آلود رو به عینه تو فیسبوک،سایتای ورزشی فارسی زبان و اینجا هم دیدم..

دو نکته رو خیلی وقته دوس دارم بگم:

- نکته:1)

من همیشه این قسمت از سایت و قسمت نقل و انتقالاتو دنبال میکنم گاهی از بعضی نظرات خوشحال و با بعضیاش مخالفم همیشه میخواستم بتوپم به خیلیاتون اما تهش دیدم که شماها هم طرفدار این تیمید و حق دارید از خیلیا راضی نباشید و این شد که تصمیم گرفتم فقط از بیرون ناظر ماجراها و اتفاقات این جمع از هواداران فهیم باشم تا امروز!

ببینید ما خیلیامون فوتبال بازی نکردیم و مطمئنا (یا بهتر بگم با اطمینان) میتونم بگم که جدای از طرفداریمون و احساسات برانگیختمون هیچ خطی رو واسه انتقادامون دنبال نمیکنیم و اغلب از روی حال اون لحظمونه..

بارها اینجا دیدم که توی اوج عصبانیت خیلیا خیلیارو (مسئولین و بازیکنا) کوبوندن،توهین کردن،زیر سوال بردن این موضوع باعث دلخوری خیلی دیگه از طرفدارا شده و حتی با این جمله مواجه شدم که بخاطر این اتفاقات دیگه اینجا نمیام..

درسته ماها همه طرفداریم و باید انتقاد کنیم چون تیممون واسمون مهمه، اما احترام متقابل به بازیکنامون توی زمین و همتیمیامون توی محفل هواداری یچیز واجبه.
بارها دیدم که خیلی از نظرات از روی تعصب بوده و نظر مقابل رو به استهزاء گرفته و دم از منطق زده اما هیچ بویی از منطق نبرده گفته هاشون،دیدم که زیر سوال برده و دلزده کرده طرف مقابلشو از ادامه بحث دیدم که توهین مستقیم کرده اما زیر پرچم انتقاد بردش..
اینارو خیلی دیدم تو این تاپیک، این موارد دو لبه یک شمشیره
یکی اینکه به زنده بودن انجمن کمک میکنه
و دیگری اینکه همون اندازه که میتونه زنده و پویا کنه انجمن رو میتونه به تباهی و تاریک شدنه انجمن منجر بشه!

خیلیاتون باید یه بازنگری توی گفتار و برخورداتون بکنید!

این از نکته اول.
---------------------------------------------------------------------------
- نکته:2)

یکی از دوستان بعداز مراسم توپ طلا یه مطلب گذاشت که با خوندن هر خطش خونم بیشتر جوشید و رگ طرفداریم
بیشتر باد کرد و واقعا دلخور شدم اول از همه از خودم که چقدر از کل کل کردن با طرفدارای دیگه طفره میریم و بگیم ولش کن طرف عقل نداره،یاد گرفتیم فقط بدیای تیممونو ببینیمو به جرات خیلیامون اینقدر این حس رو گرفتیم که حتی نا امید بشیم از تیممون و با ترس از تیم حریف یاد کنیم!
این واقعا بزرگترین گناه یه طرفداره..
بیاید ایمان داشته باشیم به این Barcelona..
دلم میخواد جومون جوی بشه که هرجا چه تو فیسبوک چه تو سایتای خبری و.. هرچند غیر منطقی جلوه کنه بازم جلو اینهمه نامردی و تهمت و بدو بیرا رو از طرف هوادارای دیگه بگیریم..
بیاید بشیم یه دفاع محکم واسه تیممون کاری که هرچن دیره اما واجبه!!!!

امروز هرچی سایت بود زیرو رو کردم اما دیدم که جو علیه تیم اینقدر این مدت و طی این چند سال زیاد شده که حتی بعضی سایتا به کذب قرارداد نیمار رو بالا بردن در حالی که رئیس مدارکو رو کرد و کلیات قرارداد درست بودنشو نشون میداد اما بازم...
:(

دوس دارم هرجوری میتونید طرفدارای دیگه تیم رو برانگیخته کنید..
بخدا دیگه خسته شدم ازبس دیدم که توهین میکنن به بارسام و مسخره و زیر سوال میبرن والدزمو ، مسیمو، تیممو..
دیگه بسه، بیاید کمک کنیم از همینجا یه جنبش طرفداریه متعصب راه بندازیم،جنبشی که کسی جرات نکنه دمپرش بشه! توهین میکنن بزار بکنن جوابشونو بده! تمسخر میگیرن بزار بکنن جوابشونو مبده! ادبو رعایت کن! خونسرد باش اما جوابشو بده! اینقدر سماجت به خرج بدید تا طرف خسته شه جو خیلی داغونه! خیلی!

بیاید یخورده طرفدار باشیم..

اینارو به عنوان یه هوادار، یکی که تو این مدت با موفقیت بارسلونا شاد شده و با غمش غمگین، یکی که دوس داره هرچند محدود اما دینشو به عنوان یه هوادار ادا کرده باشه دوس داشتم گفته باشم..

مرسی که وقت گذاشتید و نظرمو خوندین..

عشق تو دنیای توپ گرد یه چیزه اونم بارسلوناست..
خدای دنیای توپ گرد یکیه اونم مسیه..
شوالیش یکیه اونم دون آندرسه..

تمام.

۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
قطعا بازگشت آفلای یه روزنه امید رو باز می کنه که از شاهد حضور مدام پدرو نباشیم و این یک خبر بسیار خوبه! امیدوارم تاتا این فرصت رو بهش بده.

قبلا که افلای اصلا در حد بارسا بازی نمیکرد ، حالا که مصدوم هم شده دیگه هیچی.
فکر نکنم از پدرو بهتر باشه .

۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Cule نوشته:

این سیتی چرا اینجوریه؟! خدایی خیلی ترسناکن!!این آگوئرو از وقتی برگشته همش یا هتریک میکنه یا دبل!!چه خبره!!

تا دقیق 80 2-1 عقب بودن بعد تو 10 دقیقه 3 گل زدن!!شاید حریفشون قوی نباشه ولی خودشون خیلی قوی اند!!

من از همین الان استرس اون بازی رو دارم!!تازه اونا تو بازی هوایی خیلی قوی اند و نصف گلهاشون رو کرنر و سانتر از کناره،چیزی که ضعف اصلی ماست!!

آخه مربیش هم بد مربی ـی هست ، پیگیرینی ، کسی که فصل قبل با مالاگا برای بارسا دردسر ساز شد و این فصل تیم خوبی رو داره و میتونه خیلی بیشتر از فصل پیش دردسر ساز بشه برامون.
کسی که فصل قبل در آستانه ی حذف دورتمند قرارداشت تا دقیقه ی 90.
ولی اگه یه مربی دیگه الان سیتی رو داشت یه کم امید داشتیم که از ما شناختی نداره و ضعف های مارو زیاد نمیشناسه

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
اصلا بهترین قرعه سیتی می تونست باشه

نه مثل رئالیم که بگن شالکه جلوشه تیم ضعیفیه. نه این که تیمه در حدیه که ما رو ببره

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
نه مثل رئالیم که بگن شالکه جلوشه تیم ضعیفیه. نه این که تیمه در حدیه که ما رو ببره

هیچ تضمینی نیست که ما سیتی رو حذف می کنیم!!بخاطر اوضاع دفاعمون و خط حمله قوی اونا میگم!!(پارسال میلان با یکی از ضعیفترین تیمهای تاریخش نفسمون رو گرفت و تاآستانه حذف برد/از کجا معلوم امسال با تیم قوی سیتی چی میشه؟)

ضمنا واسه قهرمانی به شانس و قرعه خوب نیازه!!

من همیشه دوست دارم این مرحله به تیم سخت نخوریم تا هم راحت بریم بالا هم مصدوم محروم ندیم در ادامه.

اگه سیتی حذفمون کرد چی؟!!

خداییش زور داره که بعد از 6 فصل رفتن به نیمه نهایی به عنوان سرگروه بخوریم به قویترین تیم دوم و حذف بشیم.(این یعنی آخر بدشانسی که امیدوارم اینجوری نشه)
بعد یکی مثل رئال و رونالدو مفت مفت برن جلو و به گلاش اضافه کنه.

۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MH_220
پیام: ۲,۵۰۷
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: خونمون !
طرفدار:
- لیـــونـل آنــدرس مــــــسی
- MESSI
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه _ پپ گواردیولا
- سرهنگ علیفر !!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آخه مربیش هم بد مربی ـی هست ، پیگیرینی ، کسی که فصل قبل با مالاگا برای بارسا دردسر ساز شد و این فصل تیم خوبی رو داره و میتونه خیلی بیشتر از فصل پیش دردسر ساز بشه برامون. کسی که فصل قبل در آستانه ی حذف دورتمند قرارداشت تا دقیقه ی 90. ولی اگه یه مربی دیگه الان سیتی رو داشت یه کم امید داشتیم که از ما شناختی نداره و ضعف های مارو زیاد نمیشناسه

آره دیگه ... بدیش اینکه که خوب مارو میشناسه ...
میدونم نباید نا امید بود ولی من واقعا امیدی ندارم به مرحله بعد ...
سیتی واقعا خطرناکه امسال ... مخصوصا تو خونه خودش...
ما هم واسه اونا میتونیم خطرساز باشیم در صورتی که اونا فوتبال کثیف ارائه ندن !!
ایشالا صعود کنیم !!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
قطعا بارسای آماده پول سیتی رو شکست میده. حضور نیمار خیلی مهمه، امیدوارم که به موقع آماده بشه. و البته یه نکته مهم هم بازی نکردن ماسکرانوه! از طرف دیگه هم باید سانگ تو زمین باشه و گرنه بوسکتس رو یحیی توره قورت میده! موتور اصلی سیتی توره است. بازیکن جنگنده و بسیار قدرتی و در عین حال خیلی باهوش و تکنیکی با پاسهای عالی. اگر بشه از کار انداختش، بار حمله سیتی گرفته میشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
حضور سانگ در زمین همین بس که جلوی تیمی مثل بتیس بیست دقیقه اول وسط اتوبان شده بود...جلوی رئال هم فکرکنم پاس اشتباه سانگ بود که درفاصله دومتری هم پاسش به مقصد نرسید وبعد اون ضدحمله شکل گرفت...حالا چون ظاهرش سیاهه ویکم درشت میزنه نشان از کیفیت نیست.اگر ماسکرانو تو زمین هم باشه حداقل نمایشی که جلوی اتلتیکو داشت رو داشته باشه جای امید هست...اگرسوتیاش گل کنه مهاجم های سیتی خیلی فرصت طلبن.ما از دفاعمون میترسیم ولی سیتی هم نتایج روببینید کم پیش میاد دروازش بسته بمونه کمی مالکیت توپ البته نه با پاس های بی هدف وکم سرعت میتونه کمک کنه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آخه مربیش هم بد مربی ـی هست ، پیگیرینی ، کسی که فصل قبل با مالاگا برای بارسا دردسر ساز شد و این فصل تیم خوبی رو داره و میتونه خیلی بیشتر از فصل پیش دردسر ساز بشه برامون.

پلگرینی؟؟ کجا پارسال برای بارسا دردسر ساز شد؟ رفت و برگشت که تو لیگ بردیمشون و تو حذفی هم فقط یه مساوی گرفت که اونم خودمون بازی رو شل گرفته بودیم!!

تو رئالی که این همه ریخت و پاش کرده بود هم نتونست کاری بکنه و اوج هنرش بردن تیم های ضعیف بود و به ما هم رفت و برگشت باخت. غیر از یه مساوی 3-3 که با ویارئال گرفت دیگه به یاد ندارم جلوی بارسا کاری تونسته باشه انجام بده.

نقل قول
هیچ تضمینی نیست که ما سیتی رو حذف می کنیم!!بخاطر اوضاع دفاعمون و خط حمله قوی اونا میگم!!

اوضاع دفاع اونا خیلی خیلی داغونه و از هر تیم درپیتی هم 2 تا گل میخورن اما در عوض ما جلوی رئال و اتلتیکو امثال خیلی خیلی خوب دفاع کردیم.

از نظر من اتلتیکویی که بدون مسی و نیمار (از ابتدا) جلوش مساوی 0-0 گرفتیم از نظر قدرت چیزی از سیتی فعلی کم نداره.

نقل قول
از طرف دیگه هم باید سانگ تو زمین باشه و گرنه بوسکتس رو یحیی توره قورت میده!

همون که در حضور سانگ خط هافبک لوانته و ختافه هم داشتن قورتمون میدادن کافیه!!! بزرگی بوسکتس و توانایی هاشو سرمربی بیشتر میشناسه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بزرگی بوسکتس؟!

اگه با حضور سانگ اتوبانه وقتی بوسکتس نامرئی تو زمین باشه چی میشه پس!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۱۲۴ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۱ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۰,۶۴۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۰۲۴ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۸ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۲۶ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۲۳ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۴۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۹ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!