به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
حرف ایشون(totoro) البته کاملا بیراه نیست.
ضمن اینکه اشون تو اولین پست توهین کردن، حالا مسائل فنی رو مطرح می کنن و می گن که کاری به مضمون ندارن!
یکی از عمده ترین دلایلی که باعث می شه کسی بره اخراجی ها رو ببینه مضمون فیلمه، که توضیح خواهم داد. اولین اشکال تحلیل شما اینه که اخراجی هارو «یک فیلم طنز» می بینی و با امثال دلداده مقایشه می کنی که قیاست مع الفارقه.
یکی از امتیازات اخراجی ها اینه که برخلاف فیلم هایی مثل «روبان قرمز» گوشه ای از حقایق دفاع مقدس رو نشون دادن، که این نمایششون نزدیک به واقعیت بود.
پس مقایسه سینمای دفاع مقدس با سینمای طنز خیلی خنده دار به نظر میاد و نشان از اشکالات اساسی گویندش داره.
من سینمای دفاع مقدس ایران رو به دو دوره قبل از اخراجی ها و بعد از اخراجی ها تقسیم می کنم. دوره قبل از اخراجی ها دوره ای بود که امثال ابراهیم حاتمی کیا -افرادی که خودشون جنگ رو نمیشناسن- توش می درخشیدند؛ رسول ملاقلی پور استثناء به حساب میاد. دوره اخراجی ها و بعد از اون(که هنوز فیلمی برای رقابت با اخراجی ها ندیدیم) شامل فیلم هایی می شه که سازندگانش ایده هایی از دفاع مقدس دارن. خیلی ها میان فیلم هایی مثل روبان قرمز یا دموکراسی تو روز روشن رو در ژانر دفاع مقدس می گنجونن، ولی من فکر می کنم این فیلم ها در ژانر جداگانه ای به نام «سینمای توهین به دفاع مقدس» قرار می گیرن.
یکی از دلایل حرکت این موج بر علیه اخراجی ها هم همینه، که حقاقی رو بیان می کنه. هم دوران دفاع مقدس هم دوره حال حاضرش.
متاسفانه این حجمه از جایی آب می خوره که چندان قابل اعتماد نیست، و متاسفم که بعضی ها بهش استناد می کنن.

برای مثال -به اصطلاح- سکوت فرهنگی و هنری جامعه رو بیان می کنم.
تا پیش از این هنر -شامل سینما- دست کسانی بود که دوست داشتن از دین جداش کنن و مقدسات رو با جاذبه های -بقول آقا سعید- جنسی جواب بدن.
دوران حاضر باعث شد این افراد سکوت کنن، من هم موافقم! ولی علت سکوتشون این نبود که فضا برای کار مناسب نیست، علتش ورود انسان های دین مدار و اصولگرا به این رشته بوده. اون هایی که همه می شناختن دیگه کار نمی کنن، ولی افرادی به جاشون اومدن که ایده های نو آوردن! روزی می رسه که به جای هنر یک بعدی اون ها، هنر چند بعدی ورودی های جدید سر زیون ها میوفته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
چیزیکه هست ما میدونیم که بخاطر مسائل سیاسی خیلی به اخراجی ها رسیدن.
خودتونم میدونین که بهترین سانس ها و بیشترین سالن ها واسه اخراجی ها بود.
چیزی حدود 2 برابر جدایی نادر از سیمین سالن داشت.
شهر یزد که 3 تا سینما داره هر 3 تاش اخراجی ها رو پخش میکردن.
باید این چیزا رو بد یا خوب قبول کنیم.
دلایل سیاسی باعث شد که لوده گری های قبلی رو نادیده بگیریم.
خود آقا سعید که موقع بحث راجع ب ملک سلیمان گفت : تو سینمایی که بهترین فیلمش اخراجی ها باشه جایی واسه ملک سلیمان نیست)الان شده حامیش.
نه این که بگم از قصد بوده ها.ولی باعث میشه که اصلا یجور دیگه فیلمو نیگا کنن.
اخراجی ها 1 و2 هم تیکه های قشنگ داشت ولی باعث نشد لوده گری هاش مخفی بمونه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من که یادم نمیاد چنین حرفی زده باشم چون من همیشه اخراجی ها رو پسندیدم، اما اینکه میگی سالن بیشتری بهش دادن، به نظر من خیلی معقول و منطقیه و اگر جز این بود باید به عقل اونا که چنین تصمیمی رو می گیرن شک کرد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Totoro
پیام: ۴۷
عضویت از: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- Patrick Stephan Kluivert
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
من گفتم سري اخراجي‌ها مضحكه و اين توهين نيست. منظور از اين حرف اينه كه فيلم سرشار از شوخي‌هاي لوس و بي‌مزه است و فيلم حالت مسخره‌اي به خودش گرفته.
اما مشكل اصلي من با فيلم، لحن شعارزده‌ي فيلمه. البته من انتقال پيام از طريق يك مديوم هنري رو نهي نمي‌كنم. ولي در مورد اخراجي‌ها كارگردان نظرات شخصي خودش رو از طريق قراردادن ديالوگ و يا عملكرد هاي شخصيت‌هاي فيلم به خور تماشاگر مي‌ده. به جاي اينكه حقايق رو در مقابل چشم بيننده قرار بده و اجازه بده خود تماشاگر تصميم بگيره. جاهايي از فيلم كه ديدگاه‌هاي شخصي سازنده اش داخل فيلم لحاظ شده آشكارا و به شكل نا خوشايندي پررنگ شده و كارگردان تأكيد نالازمي بر اونها داره. اميدوارم حرفم رو اشتباه متوجه نشين. كارگردان مي‌تونه پيامش رو از طريق سينما به تماشاگر بده و ضمناً از شعارزدگي هم پرهيز كنه.
اين‌كه بعضي از دوستان فيلم رو پسنديدند فقط و فقط به علت اينه كه مضامين فيلم رو دوست داشتند. همين دوستان اگر مضامين فيلم رو قبول نداشتند فيلم رو به لودگي و ابتذال متهم مي‌كردند. در حالي كه سينما فقط مضمون نيست. اصل، شيوه انتقال مضمونه. وگرنه فيلم با يك سخنراني طولاني و بر مبناي سليقه‌ي يك فرد يا گروه خاص چه تفاوتي خواهد داشت؟
حتي بهترين و انساني‌ترين مضامين در فيلمي كه فاقد ساختار مناسبه، بي‌فايده و ناكارآمده. مانند نقاشي كودكانه‌اي بر مبناي يك مضمون ارزشمند، كه البته در نظر كسي كه درون‌مايه‌ي اون اثر به ايده‌آل هاي ذهنيش نزديكه خوشاينده ولي حتي اون فرد هم نمي‌تونه لقب هنر رو بر اون نقاشي بذاره.

[img width=250]http://www.nolanfans.com/forums/download/file.php?id=734[/img]
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یعنی اگر یه نفر بیاد بگه کل نظرات شما مضحکه، به نظرت توهین نیست و اصلا بهت بر نمی خوره؟

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hey! Say! JUMP نوشته:

یعنی اگر یه نفر بیاد بگه کل نظرات شما مضحکه، به نظرت توهین نیست و اصلا بهت بر نمی خوره؟

من كه نگفتم نظرات ده نمكي مضحكه. من گفتم فيلمش انباشته شده از ديالوگ هاي بد و شوخي‌هاي در نيومده است. در اخراجي‌هاي 2 شما ببينيد چقدر شخصيت جواد رضويان لوس و لوده بود. اين عوامل باعث شده فيلم مضحك به نظر بياد. نظرات ده نمكي كه در سري فيلم‌ها نمود دارند، مضحك نيستند. در مواردي درست و در مواردي قابل بحثند. ولي اين رو هم بگم كه ممكنه واقعاً نظر يك فرد مضحك و مسخره باشه. مثلاً كسي كه فكر مي‌كنه زمين به شكل مكعبه نظر احمقانه‌ و از روي جهلي نسبت به دنياي اطرافش داره. نمي‌شه پذيرفت كه بايد به نظر اين فرد احترام گذاشت. نظر اين فرد مطلقا مضحك و احمقانه‌است و اين يك توهين نيست بلكه واقعيته. در مورد مسائلي كه پيچيده‌ترند بايد به نظر مخالف احترام گذاشت چون در اون موارد يك فرد هرگز نمي‌تونه 100% از درست بودن نظريات خودش مطمئن باشه.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بله گرد بودن زمین یه واقعیت علمیه و کسی که با حقایق مشخصی مثل مسائل علمی مخالفت کنه احمقه. اما لقب دادن کلمه مضحک به یه مبحث سلیقه ای توهین به مخاطبای اونه، و اصرار کردن بهش به جای عذرخواهی، هیچی رو اثبات نمی کنه جز اینکه دیگران در مورد شما یه طور دیگه فکر خواهند کرد!

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
و اصرار کردن بهش به جای عذرخواهی، هیچی رو اثبات نمی کنه جز اینکه دیگران در مورد شما یه طور دیگه فکر خواهند کرد!

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
خوشم مياد اينقدر بعضيا يه حرفي ميزنن، بعد 180 درجه نقيضشو ميگن، و جالبه كه با چه تكنيكي هم بحث ميكنن!

بنده هم به عذرخواهي تاكيد ميكنم، حرف هايي كه الان ميزني بعضا جاي بحث داره ولي از توهين پست اولت نميشه گذشت.

درباره علت بها دادن سينماها به اخراجي ها هم تو صفحات گذشته بحث كرديم، ميتونيد مطالعه كنيد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- سپاهان
- آلمان و اسپانيا
- نكونام
- فرگوسن
- قلعه نويي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Gandalf the White نوشته:

خوشم مياد اينقدر بعضيا يه حرفي ميزنن، بعد 180 درجه نقيضشو ميگن، و جالبه كه با چه تكنيكي هم بحث ميكنن!

بنده هم به عذرخواهي تاكيد ميكنم، حرف هايي كه الان ميزني بعضا جاي بحث داره ولي از توهين پست اولت نميشه گذشت.

درباره علت بها دادن سينماها به اخراجي ها هم تو صفحات گذشته بحث كرديم، ميتونيد مطالعه كنيد.

من دلیلی برای عذرخواهی نمی بینم. گفتن اینکه یه فیلم مسخره است توهین به هواداران اون فیلم نیست. افراد زیادی ممکنه به دلایل شخصی فیلمی رو دوست داشته باشند ولی ایرادات اون فیلم رو هم قبول داشته باشند. داریم راجع به یه فیلم حرف می زنیم نه یه تیم فوتبال. هواداری شما از این فیلم از روی تعصبه. عین یه تیم ازش حمایت می کنید. اینا همه به خاطر جویه که بین دو فیلم اکران عید به وجود اومده و هر کس که یکی از این دو فیلم رو ترجیح می ده برچسب عضویت تو تیم مقابل رو بهش می زنن. مثل خیلی از افرادی که چیز زیادی از فیلم جدایی نادر از سیمین متوجه نشدند اما احساس می کنن باید طرفدارش باشند برای مقابله با تیم حریف.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۳,۸۹۲ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۵۹۰ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۵,۱۵۵ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۰۶۶ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۷ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۳۸۳ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۸۹ بازدید
۱۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۷۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!