به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
الان دانلود می کنم ببینم چیه
تو پیشنهاد بد نمیدی

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: Forza_Juve_Viva_Ita
پیام: ۱۴۲
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
كوله ‌پشتي‌ اش‌ را برداشت‌ و راه‌ افتاد . رفت‌ كه‌ دنبال‌ خدا بگردد ؛ و گفت : تا كوله‌ام‌ از خدا پر نشود برنخواهم‌ گشت . نهالي‌ رنجور و كوچك‌ كنار راه‌ ايستاده‌ بود . مسافر با خنده‌اي‌ رو به‌ درخت‌ گفت : چه‌ تلخ‌ است‌ كنار جاده‌ بودن‌ و نرفتن ؛ و درخت‌ زير لب‌ گفت : ولي‌ تلخ‌ تر آن‌ است‌ كه‌ بروي‌ و بي‌ رهاورد برگردي . كاش‌ مي‌دانستي‌ آن‌چه‌ در جست‌وجوي‌ آني ، همين‌جاست . مسافر رفت‌ و گفت : يك‌ درخت‌ از راه‌ چه‌ مي‌داند ، پاهايش‌ در گل‌ است ، او هيچ‌گاه‌ لذت‌ جست‌وجو را نخواهد يافت و نشنيد كه‌ درخت‌ گفت : اما من‌ جست ‌و جو را از خود آغاز كرده‌ام‌ و سفرم‌ را كسي‌ نخواهد ديد ؛ جز آن‌ كه‌ بايد . مسافر رفت‌ و كوله‌اش‌ سنگين‌ بود . هزار سال‌ گذشت ، هزار سال ‌ پر خم‌ و پيچ ، هزار سالِ‌ بالا و پست . مسافر بازگشت . رنجور و نااميد . خدا را نيافته‌ بود ، اما غرورش‌ را گم‌ كرده‌ بود . به‌ ابتداي‌ جاده‌ رسيد . جاده‌اي‌ كه‌ روزي‌ از آن‌ آغاز كرده‌ بود . درختي‌ هزار ساله ، بالا بلند و سبز كنار جاده‌ بود . زير سايه‌اش‌ نشست‌ تا لختي‌ بياسايد . مسافر درخت‌ را به‌ ياد نياورد . اما درخت‌ او را مي‌شناخت . درخت‌ گفت : سلام‌ مسافر ، در كوله‌ات‌ چه‌ داري ، مرا هم‌ ميهمان‌ كن . مسافر گفت : بالا بلند تنومندم ، شرمنده‌ام ، كوله‌ام‌ خالي‌ است‌ و هيچ‌ چيز ندارم . درخت‌ گفت : چه‌ خوب ، وقتي‌ هيچ‌ چيز نداري ، همه‌ چيز داري . اما آن‌ روز كه‌ مي‌رفتي ، در كوله‌ات‌ همه‌ چيز داشتي ، غرور كمترينش‌ بود ، جاده‌ آن‌ را از تو گرفت . حالا در كوله‌ات‌ جا براي‌ خدا هست. و قدري‌ از حقيقت‌ را در كوله‌ مسافر ريخت . دست‌هاي‌ مسافر از اشراق‌ پر شد و چشم‌هايش‌ از حيرت‌ درخشيد و گفت : هزار سال‌ رفتم‌ و پيدا نكردم‌ و تو نرفته‌اي ، اين‌ همه‌ يافتي! درخت‌ گفت: زيرا تو در جاده‌ رفتي‌ و من‌ در خودم . و پيمودن‌ خود ، دشوارتر از پيمودن‌ جاده‌هاست ...

Captain Alessandro GOAL Piero
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در ابتدای کمال. بنگر که چگونه می افتی ، چو برگی زرد یا سیبی سرخ ...

15 تا دوستت دارم ؛ 7 تا آسمون ، 7 تا دریا ، 1دنیا ...

غروب شد خورشيد رفت ؛ آفتابگردان دنبال خورشيد ميگشت . ناگهان ستاره اي چشمك زد . آفتابگردان سرش را پايين انداخت !
آري ، گلها هيچوقت خيانت نميكنند ...

روزي دروغ به حقيقت گفت : ميل داري با هم به دريا برويم و شنا كنيم ؟ حقيقت ساده‌لوح پذيرفت و گول خورد . آن دو با هم به كنار دريا رفتند وقتي به ساحل رفتند حقيقت لباسهايش را در آورد . دروغ لباسهاي حقيقت را پوشيد و رفت . از آن روز به بعد دروغ در لباس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان است و حقيقت زشت و عريان است ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: 19_1
پیام: ۳۰۳
عضویت از: ۱۱ شهریور ۱۳۸۵
از: دیار عشق
گروه:
- کاربران عضو
يه روز دل تصميم مي گيره سنگ شه تا ديگه عاشق نشه ميره و سنگ مي شه و ميره قاطي سنگ ها اما اونجاهم عاشق يه سنگي مي‌شه

پشت دریاها شهری است
قایقی باید ساخت...
۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
دو خط موازى زاییـده شدند . پسرکى در کلاس درس آنها را روى کاغذ کشید . آن وقت دو ‏خط موازىچشمشــان به هم افتاد . و در همان یک نگاه قلبشـان تپیـد و مهر یکدیگر را در ‏سینه جای دادند . خط اولى گفت : ما مى توانیم زندگی خوبی داشته باشیم و خط دومی ‏از هیجان لــرزید . خط اولی گفت : و خانه اى داشته باشیم در یک صفحه دنج کـاغذ ‎ .‎
من روزها کار میکنم . می توانم بروم خط کنار یک جاده دور افتاده و متروک شوم ، یا خط کنار ‏یک نردبان . خط دومی گفت : من هم می توانم خط کنار یک گلدان چهار گوش گل سرخ ‏شوم ، یا خط یک نیمکت خالی در یک پارک کوچک و خـــلوت ‎.‎
خط اولی گفت : چه شغل شاعـــرانه اى و حتمأ زندگی خوشی خواهیــم داشـت ‎.‎
در همین لحظه معلم فریاد زد : دو خط موازی هرگز به هم نمىرسند و بچه ها تکرار ‏کردند : دو خط موازی هیچ وقت به هم نمی رسند ‎.‎
دو خط موازی لـرزیدند . به همدیگــر نگـاه کردند و بغض خط دومی ترکید ‎ .‎
خط اولی گفت : نه این امکان ندارد . حتمأ یک راهی پیدا میشود .خط دومی گفت : ‏شنیدی که چه گفتند ؟ هیچ راهی وجود ندارد . ما هیچ وقت به هم نمی رسیم . و دوباره ‏زد زیر گریه . خط اولی گفت : نباید نا امید شد . ما از این صفحه کاغذ خارج می شویم و ‏دنیا را زیر پا می گذاریم . بالاخره کسی پیدا میشود که مشکل ما را حل کند . خط دومی ‏آرام گرفت . و اندوهناک از صفحه کاغذ بیرون خزید . از زیر در کلاس گذشتند . و وارد حیاط ‏شدند . و از آن لحظه به بعد سفرهای دو خط موازی شروع شد . آنها از دشتها ‏گذشتند ، از صحراهای سوزان ، از کوههای بلند ، از دره های عمیق ، ‏از دریاها ، از شهرهای شلوغ‎ . سالها گذشت ؛
و آنها دانشمندان زیادی را ملاقات کردند . ریاضیدان به آنها گفت : این محال است . هیچ ‏فرمولی شما را به هم نخواهد رساند . شما همه چیز را خراب میکنید . فیزیکدان گفت : ‏بگذارید از همین الآن نا امیدتان کنم. اگر می شد قوانین طبیعت را نادیده گرفت ، دیگر ‏دانشی به نام فیزیک وجود نداشت . پزشک گفت : از من کاری ساخته نیست ، دردتان بی ‏درمان است . شیمی دان گفت : شما دو عنصر غیر قابل ترکیب هستید . اگر قرار باشد با ‏یکدیگر ترکیب شوید ، همه مواد خواص خود را از دست خواهند داد .
ستاره شناس ‏گفت : شما خودخواه ترین موجودات روی زمین هستید . رسیدن شما به هم مساوی ‏است با نابودی جهان . سیـارات از مدار خارج می شوند . کرات با ‏هم تصادم میکنند . نظام دنیا از هم می پاشد . چون شما یک قانون بزرگ را نقض کرده ‏اید . فیلسوف گفت : متاسفم... جمع نقیضین محــال است ‎.‎
و بالاخره به کودکی رسیدند . کودک فقط سه جمله گفت : شما به هم میرسید . نه در ‏دنیاى واقعیات . آن را در دنیاى دیگری جستجو کنید .
دو خط موازی او را هم ترک کردند ‏و باز هم به سفرهایشان ادامه دادند. اما حالا یک چیز داشت در وجودشان شکل میگرفت . ‏‏« آنها کم کم میل به هم رسیدن را از دست میدادند . » خط اولی گفت : این بی ‏معنی است . خط دومی گفت : چی بی معنی است ؟ خط اولی گفت : این که به هم ‏برسیم . خط دومی گفت: من هم همینطور فکر میکــنم . و آنها به راهشان ادامه دادند ‎.‎
یک روز به یک دشت رسیدند . یک نقاش میان سبزه ها ایستاده بود و نقاشی میکرد .خط ‏اولی گفت : بیـا وارد آن بوم نقاشی شویم و از این آوارگی نجات پیــدا کنیم ‎.‎
خط دومی گفت : شاید ما هیچوقت نباید از آن صفحه کاغذ بیرون می آمدیم . خط اولی ‏گفت : در آن بوم نقاشی حتمأ آرامش خواهیم یافت . و آن دو وارد بوم شـدند . روی دست ‏نقاش رفتند و بعد روی قلمش . نقاش فکری کرد و قلمش را حرکت داد‎. ‎
و آنها دو ریل قطار شدند که از دشتی می گذشت و آنجا که خورشید سرخ آرام آرام ‏پایین می رفت ، سر دو خط موازی عاشقانه به هم میرسید‏‎ ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: محمدعرفان
پیام: ۸۱۲
عضویت از: ۴ مرداد ۱۳۸۵
از: کشور کاتالونیا
گروه:
- کاربران عضو
من بودم و زیدان بود و پیتر لویجی کولینا.رفتیم تو پارک ابی.چه صفایی داد.خواستم ماتراتزی رو بیارما.گفت من باهاش قهرم.گفتم باشه ولی پیامبر گفته اگه بعد از سه روز بشه مسلمون نیستیا.گفت ااااااا .گفتم ماشین بی ام وه.خورشت قیمه.شوهر خالت کفتره.عموت قلمبه{چه سجعی رفتما}

ادامه در داستان بعد

چه میکنه این ری میستریو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: Lionel_Argentina
پیام: ۴۸۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
الان دانلود میکنم ببینم چیه تو پیشنهاد بد نمیدی :10:

خب چطور بود؟

برنده ی همیشگی، به عشق تو من زنده ام...
به افتخار عشق تو همیشه بازنده منم...
۱۶ آبان ۱۳۸۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مطابق انتظار خیلی قشنگ بود

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ آبان ۱۳۸۵
نام کاربری: antimadrid
پیام: ۸۴۵
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
زندگي اسم نيست.در واقع زيستن است نه زندگي!عشق نيست عشق ورزيدن است.رابطه نيست ربط يافتن است.اواز نيست اواز خواندن است.رقص نيست رقصيدن است! :

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آبان ۱۳۸۵
مهمان_
هنر شمشير اينه كه يكي رو دو تا ميكنه!بنازم به هنر عشق كه دو تا رو يكي ميكنه!

۱۷ آبان ۱۳۸۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۲۵۱ بازدید
۱۴ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۲۰ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۶۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۱۱۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۲۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۲۳ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۸ کاربر آنلاین است. (۹۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!