به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
واقعا انگار نحسه این پیرهن دوم !
تو این شرایط فقط خرافاتو کم داشتیم.من که اصلا ناراحت نیستم چون دقیقا مثل بازی با آژاکس تا ترکیبو دیدم مطمئن بودم این بازی امتیاز از دست میدیم.برای تاتا به خاطر سیستم چرخشیش احترام قائل بودم و فکر میکردم بالاخره ی مربی اومد که میتونه بازیکنای مسن تیم رو بذاره رو نیمکت و جوونگرایی کنه ولی حالا فهمیدم اینم ی احمقی مثله تیتو و روراه که تو هر شرایطی ژاوی رو بازی میدن تا مبادا تیم نتیجه نگیره.آخه یکی نیست بگه ابله ژاوی 34 سالشه و تازه از مصدومیت برگشته میمیری ی بازی بازیش ندی و فابرگاسو تو پست تخصصیش بازی بدی؟گرچه به شخصه معتقدم دیگه وقته اینه که با ژاوی مثل بازیکنایی که به پایان دوران بازیشون نزدیکن رفتار بشه به طوری که فابرگاس فیکس شه و از ژاوی تو معدود بازیا استفاده شه و البته روبرتو هم نباید فراموش شه.و ی دلیل دیگه که نشون میده تاتا احمقی بیش نیست اینه که کودن میبینه از بارترا استفاده میکنه تیم یا گل نمیخوره یا به سختی گل میخوره بازم میاد از ماسکرانوی احمق تر از خودش استفاده میکنه.

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من نمیخوام آیه یاس بخونم.ولی این تیم شبیه بارسای سال چهارم رایکارده(همون سال با امتیاز مساوی با رئال قهرمانی رو از دست دادیم)اونجام نیم فصل اول عالی بودیم ولی نیم فصل دوم امتیازات مفتی از دست دادیم و تیم مریض نشون میداد.رونالدینیو هم زیاد مصدوم میشد.
البته امیدوارم اینجوری نشه.

در مورد بازیکنا،باید احترام بازیکنامون و باتجربه هامون حفظ بشه و نباید بهشون بتازیم.منم قبول دارم که ژاوی.پویول.پدرو.آلوز.دیگه اون بازیکنای قدیم نیستن.علتشم برمیگرده به اینکه سنشون رفته بالا،حریفان لالیگا از بس جلوشون بازی کردن ازشون شناخت کامل دارن و نمیتونن مثل قبل موفق باشن.ولی اینکه بازی میکنن تققصیر خودشون نیست.مربی باید بلد باشه طوری ازینا بازی بگیره که بیشترین کارایی داشته باشن و احترامشون حفظ بشه.

فقط کافیه به نوع استفاده گیگز تو منچستر یا قبلا دل پیرو تو یووه نگاه کنیم!!

از طرفی هم وقتی یه بازیکن بخصوص عیر کاپیتانها اینقدر تو تیم هستن انگیزه ای ندارن.(آلوز.ماسکرانو.پدرو.آدریانو./شاید هم یکی دو سال بعد مسی)
رئال واسه چی هرسال مدعیه.چون تا میبینه یه بازیکن کارایی قبل رو نداره و انگیزه ای برای پیشرفت ندارن سریع بیرونش میکنن و نیروی باانگیزه و جدید به تیمش اضافه میکنه.

اگه روبن.اشنایدر.دیارا تو تیم میموندن الان کارایی دیماریا.رونالدو.آلونسو رو نداشتن!!یا اوزیل رو نخواستن ایسکوی باانگیره رو آوردن.مطمئن باشید یکی دو سال بعد هم همین دیماریا.بنزما تو رئال جایی ندارن و امثال لویس سوارز و رویس جاشون رو میگیرن.

پس تزریق نیروی جدید به تیم خیلی مهمه که ما چند ساله دفاع نداریم.خط حمله مون هم بجز مسی تعطیله.هافبکمون هم تکراری و کند شده.

البته بارسا هرچی باشه دوسش داریم.ولی بد عادتمون کرده و با توجه به قدرت رقیب تحمل افت و ضعفش رو نداریم.

۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
برید نگاه کنید ببینید دئولوفئو چه جوری داره بازی می کنه. مقابل استوک سیتی بهترین بازیکن زمین شد. یه گل زد و یه پاس گل داد. کلا هم فوق العاده بود. تازه خیلی بهش بازی نمی دن معمولا به عنوان بازیکن تعویضی میاد تو بازی. ولی ببیند با چه انگیزه ای بازی می کنه. تو انگلیس که همه مطبوعات دارن ازش تعریف می کنن. تازه فقط 19 سالشه.

ما خودمون این بازیکن ها رو داریم اون وقت چسبیدیم به خرید بازیکن تیم های دیگه.
قطعا تیم ضعف هایی داره که با خرید بازیکن باید جبران بشه ولی اونجایی که خودمون بازیکن داریم چرا به فکر خرید باشیم؟

انصافا بازی های دنیس سوارز رو دیدن؟؟ هم خوب دریبل می زنه هم خوب پاس میده و دید فوق العاده ای داره. خریدنش برای بارسا بی کار عاقلانه ای بود. ولی به شرطی که یکی دو سال آینده به تیم اصلی بیاد و ازش استفاده کنن.

۱۱ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به نظر من وضعیت انقدر بحرانی نیست. تیم 30 دقیقه اول بازی عالی بود. واقعا داشتم لذت می بردم. یکی از توپامون گل می شد، این بازی هم 4-0 یا 4-1 شده بود.

از نزدن توپای آخر توسط اینیستا و نیمار و بقیه ضربه خوردیم. گل هم که روی اتفاق بود.

یادمون باشه بهترین بازیکن دنیا تو زمین نبود. مسی مثل رونالدو یا بازیکنای دیگه نیست که بود و نبودشون نتیجه رو تغییر نمیده. نبود مسی همه چیزو تغییر میده. این وابستگی هم مایه سرشکستگی نیست، چون مسی انقدر بزرگ هست که به وابسته بودن بهش بشه افتخار کرد.

من از نیمار خیلی عصبانیم، ولی یادمون نره که هنوز بچه. مشکل اینه که با مسی مقایسه ش می کنیم که نباید بکنیم. البته کلا خیلی اثرگذاره فقط ضربه آخر رو بد می زنه. پارسال رو به یاد بیارید که در نبود مسی، چه شکنجه ای می شدیم از دست پدرو و سانچز!

به نظرم زیاد نباید شلوغ کرد. تیم وضعیت بحرانی نداره. یه دفاع خوب می خوایم بدون تردید. ماسکرانو باید از چرخه بازی حذف بشه بدون شک. گوش سسک و نیمار و سانچز باید کشیده بشه بدون تردید. در مورد پدرو هم که البته امیدی نداریم، سر جهازی باشگاس. ولی اوضاع بحرانی نیست.

نقل قول
برید نگاه کنید ببینید دئولوفئو چه جوری داره بازی می کنه. مقابل استوک سیتی بهترین بازیکن زمین شد. یه گل زد و یه پاس گل داد. کلا هم فوق العاده بود. تازه خیلی بهش بازی نمی دن معمولا به عنوان بازیکن تعویضی میاد تو بازی. ولی ببیند با چه انگیزه ای بازی می کنه. تو انگلیس که همه مطبوعات دارن ازش تعریف می کنن. تازه فقط 19 سالشه.

وقتی استاد پدرو هست چه نیازی به این جور بازیکنا داریم آخه؟! شایسته سالاریه در تیم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من از نیمار خیلی عصبانیم، ولی یادمون نره که هنوز بچه. مشکل اینه که با مسی مقایسه ش می کنیم که نباید بکنیم. البته کلا خیلی اثرگذاره فقط ضربه آخر رو بد می زنه.

مشکل اینه که نیمار به عنوان یه فوق ستاره وارد بارسا شد. بازیکنی که دو سال تموم سرش دعوا بوده و شب قبل از اومدنش کل دنیای فوتبال منتظرن ببینن کدوم تیم رو انتخاب می کنه. خیلی ها فکر می کردن قراره یه جادوگر دیگه مثل رونالدینیو بشه. ولی تا الان بیشترین چیزی که ازش دیدیم زمین خوردن بوده. قبول کنید که زمین خوردن هاش بیش از اندازه هست و خیلی تو چشمه.

من از خدامه که نیمار یه بازیکن فوق العاده باشه. ولی اون چیزی که تا الان دیدیم خیلی با اون نیماری که جایزه ی پوشکاش رو برد فرق میکنه.

نقل قول
گوش سسک و نیمار و سانچز باید کشیده بشه بدون تردید

سسک باید تو پست خودش بازی کنه. واقعا چند دفعه باید 9 کاذب باشه که تاتا بفهمه تو اون پست جواب نمی ده؟
کاری که باید انجام بشه (همون طور که خیلی از دوستان اشاره کردن) اینه که ژاوی از ترکیب اصلی خارج بشه و از سسک و روبرتو به جاش استفاده بشه.
در حال حاضر بارترا و پیکه مناسب ترین زوج دفاع هستن. باید بیشتر اینا بازی کنن و امتحان بشن. اگر ضعیف ظاهر شدن اونوقت به فکر خرید یه مدافع درجه یک باشیم.

در آخر هم یه آمار از دئولوفئو مقابل استوک بدم شاید براتون جالب باشه. (بازی مقابل استوک اولین بازیه کامل فصلش بوده)

His dribbling numbers emphasise his explosive potential, including passing two opponents in the Stoke penalty area.

No other Everton player dribbled past as many opponents as Deulofeu and the winger beat more opponents than the Stoke team combined.

No other player had more crosses or shots than Deulofeu and with the opening three goals heavily influenced by his work, it's fair to say his full debut was a major success.

منبع : bleacherreport

۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ژاوی از ترکیب اصلی خارج بشه

مااگه يه بازيكن داشته باشيم كه خوب بازي ميكنه(البته قبول دارم افت كرده)ژاويه درسته تحركش كمه ولي شيرازه ي تيم ه.
بيرون كشيدن اون از زمين بايد به مرورانجام بشه .
همون طور كه اقا سعيد گفتن وضعيت خيلي هم بحراني نيست.
فقط يكمي از روز هاي اوجمون فاصله گرفتيم وجون دار بازي نميكنيم.كه اينم به نظرم طبيعيه ما مربيمون رو عوض كرديم هر تيمي كه مر بيش رو عوض كنه بالاخره افت ميكنه يه امر طبيعيه.
به نظر من بايد به تاتا وقت دادنه فقط تاتاهرمربي ديگه اي هم باشه بايد بهش وقت داد مثل منچستر كه اون سال هاي اول فرگوسن كه منچستر هيچي برا ارائه نداشت ولي باگذشت زمان ديديم كه همين فرگوس چه ها كه نكرد.ماهم بايد به مربيمون وقت بديم وپشتش باشيم به نظر من تنهاچيزي كه ميتونه يه تيمو نابود كنه اينه كه هرسال مربي وكادر فني عوض بشه اين بد ترين چيز برا يه تيمه.

۱۲ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مااگه يه بازيكن داشته باشيم كه خوب بازي ميكنه(البته قبول دارم افت كرده)ژاويه درسته تحركش كمه ولي شيرازه ي تيم ه.

موافق این حرف نیستم. ژاوی با روزهای اوجش خیلی فاصله گرفته. دیگه اون عملکرد رو نداره. نمی گم خیلی بد شده ولی سسک تو وسط زمین بهتر از ژاوی جواب می ده.
یه مقایسه از عملکرد فابرگاس و ژاوی تو این فصل برات می زارم تا بهتر منظورم رو بفهمی:

ژاوی تا الان 15 بار تو میانه ی زمین بازی کرده. 3 گل زده و فقط 2 پاس گل داده. تا حالا هم بهترین بازیکن زمین نشده.
اما سسک تا الان 9 بار تو پست خودش بازی کرده. 5 گل زده و 8 پاس گل داده. مقابل بتیس با دو گل و یک پاس گل بهترین بازیکن زمین بوده.
6 بار هم به عنوان 9 کاذب بازی کرده که فقط تونسته یک گل بزنه.
جالبه که سسک وقتی تو پست اصلیش بازی می کنه حتی گل هم بهتر می زنه!

(آماری که نوشتم مربوط به وقت هایی هست که از اول تو بازی بودن نه وقتی هایی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شدن)

نقل قول
بيرون كشيدن اون از زمين بايد به مرورانجام بشه .

به مرور یعنی چه جوری؟ من اصلا حس نمی کنم که داره به مرور از ترکیب اصلی کنار می ره. تا کی می تونه ادامه بده؟ 35؟ 36؟ الان 33 سالشه قطعا اون توان سابق رو نداره.
من خودم خیلی به ژاوی علاقه دارم. ژوای یه بازیکن خاص بوده از اون بازیکن هایی که شاید دیگه مثلش پیدا نشه. دوران فوق العاده ای رو تو بارسا رقم زده و همین الان هم یکی از اسطوره های باشگاه به حساب میاد.
ولی بازیکنانی مثل ژاوی و پویول هم به مرور افت می کنن و بالاخره یه روز باید کنار بکشن. درسته خیلی غم انگیزه ولی باید قبول کرد.

۱۲ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
برای من خیلی جالبه که چقدر راحت و سنگدلانه بازیکنایی که سالها براشون هورا کشیدید رو یک شبه محکوم می کنید و حکم به تبعیدشون میدید!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: R.Zoro
پیام: ۱,۳۱۱
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۲
طرفدار:
- اینیستا
- رونالدینیو-ریوالدو
- پرسپولیس
- برزیل-آرژانتین-اسپانیا
- هیچکدام
- یورگن کلوپ-پپ گواردیولا
- علی دایی-مجید جلالی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
برای من خیلی جالبه که چقدر راحت و سنگدلانه بازیکنایی که سالها براشون هورا کشیدید رو یک شبه محکوم می کنید و حکم به تبعیدشون میدید!
ببخشیدا ولی این حرف شما اصلا منطقی نیست.ژاوی و همه ی بازیکنای تیم انسانن نه ماشین و نمیتونن با افزایش سن کارایی سابقو داشته باشن پس منطق حکم میکنه که از فابرگاس بیشتر از ژاوی استفاده بشه چون ژاوی نمیتونه دو بازی پشت سر هم 90 دقیقه کامل بازی کنه و این ربطی به سنگدل بودن من یا کسایی که این نظرو دارن نداره.هر انسانی پیر میشه و نمیشه جلوی پیر شدنو گرفت پس باید به فکر آینده و بعد از رفتن بازیکنی که سنش زیاده بود والا من به شخصه معتقدم ژاوی بهترین بازیسازه تاریخه ولی این واقعیتم رد نمیکنم که هر انسانی ی عمر فوتبالی داره.

WHEN DO YOU THINK PEOPLE DIE?
WHEN THEY ARE SHOT BY A PISTOL?NO
WHEN THEY ARE RAVAGED BY AN INCURABLE DISEASE?NO
WHEN THEY EAT A POISONOUS MUSHROOM?NO
((ITS WHEN THEY ARE FORGOTTEN))
۱۲ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

سو تفاهم نشه. من ژاوی رو "محکوم" نکردم و "حکم تبعیدش" رو هم صادر نکردم. (که اساسا اگر هم قصد چنین کاری رو داشتم، اختیارش رو نداشتم )

این که می گم ژاوی افت کرده، یک حقیقته که برای هر بازیکنی در اثر بالا رفتن سن پیش میاد. حالا هر چقدر هم که اون بازیکن رو دوست داشته باشیم با بستن چشم هامون حقیقت عوض نمی شه.
در ضمن من ژاوی رو مقصر باخت هامون نمی دونم و اون رو محکوم نمی کنم. اتفاقا به نظر من "ژاوی افت کرده"، بازم ژاویه و از خیلی از بازیکنا بهتره. حرف من این بود که این فصل فابرگاس تو میانه از ژاوی بهتر بازی کرده و آمارش رو هم نوشتم. پس با به کار گرفتن فابرگاس تو اون پست می تونیم بهتر بازی کنیم.
این که می گم ژاوی باید از ترکیب اصلی خارج بشه و فابرگاس بیشتر بازی کنه تبعید نیست و منظور این نیست کلا بره بیرون! یعنی باید چند تا بازی درمیون از ابتدا بازی کنه و تو بقیه ی بازی ها هم بیشتر به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین بشه. اتفاقا اینجوری برای خودش هم بهتره و زیادی انرژی مصرف نمی کنه تا تو بعضی بازی ها کم بیاره. قطعا الان مثل 3، 4 سال پیش توان بدنی نداره.

من ژاوی رو دوست دارم و هنوزم ازش حمایت می کنم. اما باید منطقی باشیم. حمایت به این معنی نیست چشم هامون رو ببندیم و بگیم باید تحت هر شرایطی ژاوی بازیکن ثابت تیم باشه. برای من اینجوی نیست که تا دیروز ژاوی روی عرش بوده باشه و "یه شبه" به فرش اومده باشه.

نقل قول
ببخشیدا ولی این حرف شما اصلا منطقی نیست.ژاوی و همه ی بازیکنای تیم انسانن نه ماشین و نمیتونن با افزایش سن کارایی سابقو داشته باشن پس منطق حکم میکنه که از فابرگاس بیشتر از ژاوی استفاده بشه چون ژاوی نمیتونه دو بازی پشت سر هم 90 دقیقه کامل بازی کنه و این ربطی به سنگدل بودن من یا کسایی که این نظرو دارن نداره.هر انسانی پیر میشه و نمیشه جلوی پیر شدنو گرفت پس باید به فکر آینده و بعد از رفتن بازیکنی که سنش زیاده بود والا من به شخصه معتقدم ژاوی بهترین بازیسازه تاریخه ولی این واقعیتم رد نمیکنم که هر انسانی ی عمر فوتبالی داره.

خوشحالم که منظورم رو فهمیدید

۱۲ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۰,۹۷۵ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۷۵ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۱۹۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۰۱ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۷۶ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۰۱ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۹۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۶۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۴ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!