به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
بابت نتیجه متاسفم.اما از حرص و ولعمون بری حمله و اینکه بدون هیچ پاس اضافه ای به سوی دروازه حریف یورش می بردیم راضیم.

دقایق آخری که پینتو با تمام وجود برای گرفتن توپ از توپ جمع کن و شروع سریع بازی تلاش می کرد از خودم خجالت کشیدم که چرا در همه ی این سال ها یه بار ازش قدر دانی نکردم.

متشکرم پینتو.

و از تمام بچه هایی که سعیشونو کردند هم متشکرم.

به امید ارائه ی بازی ای بهتر ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تا کی این نیمار می خواد موقعیت خراب کنه؟ نمی دونم چه بلایی سر ضربه زنیش اومده!

تعویض اینیستا با پدرو؟! نه جان من؟! می خوام ببینم تو اون لحظه تو مغز تاتا چی گذشته!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هم ترکیب چیدنش وهم تاکتیک جناب تاتا رو دیگه یه بچه 10 ساله هم از بره!!!فابرگاس یک بازی جواب نده دو بازی جواب نده چندتا بازی جواب نده تا بفهمه پست غیر تخصصی نمیتونه!!!من از همون اولش هم از این خوشم نمیومد یادتون باشه مورد انتقاد هم قرار گرفتم گفتن وایسا 4تا بازی بگذره بعد نظر بده!!زبون درست حسابی هم که نداره راسل احمق آورده اینو چون دهنش باز نمیشه هرجور خسیس بازی دلش بخواد دربیاره!!مربی که بیاد هیچ لیستی واسه نقل وانتقالات نداشته باشه دفاع ویرانه بچپونن تومغز سست عنصرش که دفاع نیاز نداریم!!نیمار هم میزاره چپ وقتی مسی نیست بندازش یه جا حداقل با تکنیکش آزادی عمل داشته باشه!!تموم کنندگی خوب نیست بازیسازی ودریبلینگ که داره بتونه آزاد تر باشه!مونتویا روهم بفرستن بره همون اینتر یا لیورپول شرش کم مرتیکه فاجعه!!ژاوی هم داره به سرنوشت پویول دچار میشه وسنش رفته بالا...به امیدلاماسیا بخوایم بمونیم باید فاتحه تیم خونده بشه...که میشه راسل احمق با اون پیشنهاداش که درحد لیگه ایرانه فحش هم بهش نمیدن چه برسه بازیکن!!!جالب بازی بعد که ویارئال مدتی بعدش هم اتکلتیکو...چمپیونز بماند...همه اینا یه راهکار داره اونم حداقل 3تا بازیکن تو هرپست...وگرنه که...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
بگیرم بخوابم تا از راسل و اون زویی و تاتا شروع نکردم تا تک تک بازیکنان رو فحش ندادم!!!

B A R C A F O R E V E R
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
اختلاف با رئال فقط 3 امتیاز!
به خدا زور داره رئالیو ببریم به بیلبائو ببازیم
این اختلاف واقعا کمه!یعنی با 1 باخت دیگه...

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
خیلی بد بازی کردیم. یعنی همه گند زده زده بودن از خود مربی بگیر تا بازیکنا البته به جز پینتو.
راستش به نظر من زمانش رسیده چند تا از اسطوره هامون خداحافظی کنن.

قبلا هم گفته بودم بعید میدونم تو این سایت کسی بیشتر از من پویول رو دوست داشته باشه ولی باید منافع تیم رو دید. الان تنها کاری که پویول میکنه اینه که اسمش لیست رو پر میکنه و باعث میشه مسئولان تیم گوشه ذهنشون اینه که پویول برمیگرده و ایشالا با سلام و صلوات قضیه دفاع رو جمع میکنیم. تازه این معدود بازیهایی هم که انجام میده با این کیفیت به اعتبار این همه سالی که مثل شیر بازی کرده لطمه میزنه. چون پویول رو بیشتر از همه دوست دارم واقعا دعا میکنم آخر فصل خداحافظی کنه.

ژاوی هم داستانش همینه. دیگه سنش بالا رفته هم توان بدنیش اومده پایین هم محافظه کار شده. دیگه مثل قدیم پاس منجر به موقعیت نمیده اکثر پاساش پاس در عرض هستن. کلا بازی رو جوری درمیاره که تیم حریف با کلی نفرات جلوی دروازشون هستن و ما هم جلوی مدافعای حریف الکی به هم پاس میدیم و دیگه مثل قبل دفاع حریف رو نمیشکافه. حالا توپ هم که لو بره واویلاست. برید ال کلاسیکوی 6-2 رو ببینید و بازی ژاوی تو اون بازی رو با بازی 2 فصل اخیرش مقایسه کنید تا متوجه بشید منظورم چیه. ژاوی یکی از ستون های اصلی تیکی تاکا بود ولی الان دیگه کارایی قبل رو نداره. به نظر من تا وقتی ژاوی کنار گذاشته نشه بارسلونا همینجوری مریض باقی میمونه. من فکر میکنم الان بهترین کار اینه که دیگه ژاوی از جمع بازیکن های اصلی تیم کنار گذاشته بشه و فابرگاس یا سرجی روبرتو جای ژاوی بازی کنن.

همین چیزا تا حدودی در مورد اینیستا هم تا حدودی هست ولی خب اینیستا هم سنش کمتره هم دیگه افتش در حد ژاوی نیست.

راجع به ماسکرانو هم فقط همین رو بگم که اگه دست من بود حتی نمیذاشتم این بازیکن 1 ثانیه هم تو عضویت بارسلونا باقی بمونه.

اما برسم به نیمار. خیلی کم پیش میاد حرفای دیگران نظر منو راجع به چیزی که دارم واضح میبینم عوض کنه ولی این مورد نیمار اینطور شد. من از سال قبل هم میگفتم نیمار اگه به اروپا بیاد یه چیزی میشه مثل روبینیو. ولی اول فصل با کلی مقاله که از کارشناسای مختلف خوندم و کلی کامنت که از طرفدارای بارسا تو سایتهای مختلف خوندم فکر میکردم نیمار بهترین خرید این فصل بوده، نمیدونم شاید هم دلم میخواست حرف اونا درست باشه. ولی یه بار دیگه به این نتیجه رسیدم که فوتبال اون چیزیه که تو زمین میبینی نه اون چیزی که N تا کارشناس روی کاغذ بنویسن. با بازیهایی که تا این لحظه از نیمار تو اروپا دیدم فکر میکنم سال پیش درست فکر میکردم و نیمار یه چیزیه مثل روبینیو. یعنی حاضرم الکسیس رو تو زمین ببینم ولی نیمار رو نه. امیدوارم در آینده بهتر بشه وگرنه پول کلانی هدر میره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بزرگترین ایرادی که به تاتا وارده بازی دادن به هموطنش و نیمکت نشین کردن بارتراست. اما به مونتویا نباید اینقدر توهین بشه چون کم اشتباه تر از 3 تا دفاع دیگه بازی کرد.

متاسفانه اونایی که بعد از عوض شدن سبک بازی بارسا و دور شدن از تیکی تاکا اینجا به به و چه چه راه انداخته بودن دیگه خبری ازشون نیست!! یه روزی دلمون خوش بود که اگه نتیجه نمیگیریم لااقل قشنگ بازی میکنیم ، تو 4 ، 5 سال اخیر هم که نتیجه گیری و بازی فوق العاده با هم ترکیب شده بود اما حالا 2 هفته اس نه قشنگ بازی میکنیم نه نتیجه میگیریم

نقل قول

احتمالش هم خیلی زیاده. هنوز تو ویسنته کالدرون ، سانتیاگو ، ال مادریگال و ... بازی نکردیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
حالا 2 هفته اس نه قشنگ بازی میکنیم نه نتیجه میگیریم

حالا نتیجه گرفتن به کنار، به نظر من 2 ساله که قشنگ بازی نمیکنیم. البته بازیهای بوده که زیبا بازی کرده باشیم ولی به نظرم تو 2 سال اخیر بازیمون بصورت کلی زیبا نبوده. نیم فصل آخر پپ، سال قبل و نیم فصل اول تاتا. خیلی وقتا نتیجه گرفتیم ولی اکثر بازیامون تو این مدت بدون وجه زیبایی بوده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
نقل قول

احتمالش هم خیلی زیاده. هنوز تو ویسنته کالدرون ، سانتیاگو ، ال مادریگال و ... بازی نکردیم

ای بابا ! این حرفا چیه من نمیفهمم ؟! حالا 2 تا باخت دادیما اونم بخاطر از هم پاشیدگی تیم، وقتی هیشکی در حد خودش نیست، وقتی دفاع راست جای دنی مونتویا باشه و چپ به جای آلبا آدریانو معلوما قدرت جناحین چقد کمتر شده و تو بارسا هم دنی و آلبا خیییلی وقتا به کمک تیم میومدن، مخصوصا دنی. بذارین برگردن، درست میشه همه چی، بقیه هم قرار نیست همه بازیاشونو ببرن که !

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۱ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ژاوی هم داستانش همینه. دیگه سنش بالا رفته هم توان بدنیش اومده پایین هم محافظه کار شده. دیگه مثل قدیم پاس منجر به موقعیت نمیده اکثر پاساش پاس در عرض هستن. کلا بازی رو جوری درمیاره که تیم حریف با کلی نفرات جلوی دروازشون هستن و ما هم جلوی مدافعای حریف الکی به هم پاس میدیم و دیگه مثل قبل دفاع حریف رو نمیشکافه. حالا توپ هم که لو بره واویلاست. برید ال کلاسیکوی 6-2 رو ببینید و بازی ژاوی تو اون بازی رو با بازی 2 فصل اخیرش مقایسه کنید تا متوجه بشید منظورم چیه. ژاوی یکی از ستون های اصلی تیکی تاکا بود ولی الان دیگه کارایی قبل رو نداره. به نظر من تا وقتی ژاوی کنار گذاشته نشه بارسلونا همینجوری مریض باقی میمونه. من فکر میکنم الان بهترین کار اینه که دیگه ژاوی از جمع بازیکن های اصلی تیم کنار گذاشته بشه و فابرگاس یا سرجی روبرتو جای ژاوی بازی کنن.

خدا خیرت بده. من می خواستم این همه تایپ کنم شما این کار رو کردی دقیقا حرف دل من رو زدی

نقل قول
حالا نتیجه گرفتن به کنار، به نظر من 2 ساله که قشنگ بازی نمیکنیم. البته بازیهای بوده که زیبا بازی کرده باشیم ولی به نظرم تو 2 سال اخیر بازیمون بصورت کلی زیبا نبوده. نیم فصل آخر پپ، سال قبل و نیم فصل اول تاتا. خیلی وقتا نتیجه گرفتیم ولی اکثر بازیامون تو این مدت بدون وجه زیبایی بوده.

با این حرف هم 100% موافقم. بازم حرف من رو زدی.

۱۱ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۲,۲۱۰ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۰۷ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۳,۲۸۰ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۰۵ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۰ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۰۵۷ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۴۱ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۱۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۸۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!