به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [ محمدرضا محمودی | MRM_7LINE ]
نام کاربری: Elnino/v
پیام: ۱,۶۷۵
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۹
از: همه جای ایران سرای من است...
طرفدار:
- Pique,Puyol,Messi,Xavi,Villa,iniesta
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
- فکرشو نمیکردم مربی هم داشته باشم...
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ریحانه نوشته:

3صفحه خونــــــــــدم یه دونــــــــه نقـــــــد ندیدم.
من که نفهمیدم شما دارید نقد می کنـــــید یا هندونه زیر بغل این آقا محمد رضا میـــــذارید.

فقط هندونست
خب حالا بریم سر نقد...
سلام داداشی ایشالله خوبی باشی
خب یه کم من حس میکنم البته من فرک میکنما تو کارت جدی نیستی یعنی هستیا ولی خیلی خوب نیستی خجالت بکش
خیلی شلخته هم هستیکی میخوای مرتب شی؟منو باش میخواستم شوهرت بدم
یه کم منطقی باشنمیدونم راجب چیا ولی منطقی باشگاهی وقتی بی منطق میشی لجمو درمیاری
بقیشم باشه بعدا الان اعصاب ندارم فکر کنم

یادمان باشد که تشبیه امام زمان(عج) به آفتاب است.
اگر با آمادن آفتاب بیدار شویم نمازمان قضاست.
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ریحانه نوشته:

3صفحه خونــــــــــدم یه دونــــــــه نقـــــــد ندیدم.
من که نفهمیدم شما دارید نقد می کنـــــید یا هندونه زیر بغل این آقا محمد رضا میـــــذارید.

الان بهترين كامنتي كه تو چند صفحه اخر ديدم همين بود

ببخشيدا ولي واقعا نقد كردنتون بي معناست
يا شما معنا نقد كردنو نميدونيد يا اينكه محمدرضا رو نميشناسيد

ولي قوانين اول تاپيك همه چيو مشخص كرده

ببخشيد ولي اگه طرف مقابل رو خوب نميشناسيد نقد نكنيد بهتر نيست؟؟

نقد معنا گسترده اي داره

ولي اينجا فقط تعريف ميبينيم

نقد گفتن نكات منفي و ضعف هاي طرف مقابله ولي به كرات مشاهده شده كه گفتند نقدي بهش وارد نيست، هيچ شخصي فكر نميكنم كامل صد در صد باشه. محمدرضا هم از اين قانون مستثني نيست

از دوستان تقاضا دارم اگه نكته منفي ميبينن بيان مطرح كنن، ما قراره اشتباهات طرف رو اينجا مطرح كنيم تا طرف خودشو بازسازي كنه و مفيد باشه اين تاپيك و نه با تعاريفمون طرف رو به بن ست برسونيم

دوستاني كه تا الان نقد كردن دوباره فرصت دارن نقد سازنده و درست انجام بدن،با ذكر موارد اشتباه و همچنين پيشنهاد ها براي رفع اين مسائل

براي شروع خودم محمدرضا رو نقد ميكنم،
محمدرضا با تمام شخصيت مهربون و حساسي كه داره ولي اشتباهات بزرگي تو كارش هست

يكي از بزرگترين اشتباهاتش اهميت دادن بيش از حد به ديگرانه، همين مرامي كه بچه ها ميگن تا حدود زيادي داشتنش خوبه ولي به نظرم هركسي اين ارزشو نداره كه تو براش مرام بزاري و بارها و بارها تو زندگيت از اين خصوصيت ضربه خوردي. پس بياد اول شخصيت شناسي داشته باشي و بيبني هركسي ارزش اينو داره كه مرام براش بزاري يا خير.
زود گرم گرفتن بد نيست.اين گرم گرفتن بخشيش به شخصيتت برميگرده و بخشيش هم به نوع تربيت و اداب رسوم. ولي الان زمونه ايه كه انسانيت ها بر اساس اين خصوصيات اخلاقي نميچرخه
منظورم اينه كه تو روابط اجتماعي گرم گرفتن و زود عياق شدن با بقيه دليل محكمي براي استحكام رابطه اجتماعي نيست.اينم بايد بزاري كنار

يه نقد بزرگي تو كارت هست داداش، من به عنوان رفيق بهت ميگم، هميشه خودتو در مقابل بقيه خراب ميكني،منظورم اينه كه خودتو له ميكني تا اطرافيانت شاد باشن.يا به هدفشون برسن
ولي عزيز من اينطوري فقط باعث ميشي كه شخصيت خودت خراب بشه، خيلي از ادمهايي كه اطرافتن بعد از گذر از شرايطشون يادشون ميره كه محمدرضايي هم بودهو ولي لطماتي كه تو اين زمينه ميخوري فقط و فقط ضررش براي خودته و نه ديگرون

احساساتت خيلي صادقانس كلا هركسي ميتونه سريع بشناستت فقط كافيه يكم باهات حرف بزنه دو روز باهات نشستو برخواست كنه
ولي خوب نيست
اينكه زود ميتونن بشناسنت يعني اينكه زود نقاط ضعف و قوتتو پيدا ميكنن، پس بايد سعي كني اين مورد رو حتما بهش فكر كني

بعد هميشه به همه مهربوني ميكني و هيچ وقت با بحث كردن و يا تعاملات درجه دو و سه كه عمق شخصيتتو نشون ميده رفتار نميكني
اين ميشه كه شناخت يه عده تو همين درجه يك باقي ميمونه كه همون ظاهرته

الان ببين دليل اينكه اينهمه از اعضا نتونستن نقدت كنن يكيش همين موضوعه كه ابعاد وجوديتو نديدن
يعني وقت اعصبانيت،ناراحتي، بي حوصولگي، نوع نگرشت به مسائل فرهنگي، اجتماعي،علمي ، فوتبالي و علايق شخصيت رو نديدن

اونا فقط يه مدير گالري ديدن كه عاشق عكس بازيه ولي كل وجود تو همينه؟؟ قطعا اينطوري نيست داداش

و يه نكته جالب كه نظر شخصيمه و ممكنه درست نباشه اينكه حس ميكنم خودتم قابليت هاي صد در صد خودتو نميشناسي
حس ميكنم هر دفعه ميتوني ابعاد جديدي از خودت پيدا كني
مثلا همين جريان روح اسفالت

يكم هم كله شقي داداش گاهي با يكم كوتاه اومدن خيلي چيزا حل ميشه، به قول خودت كه ميگي دنده لجت خيلي گيره حس ميكنم واقعا همينطوره. گاهي با يه لبخند ميشه بزرگترين مشكلو حل كرد،گاهي هم با سكوت

احساستتم زيادي بروز ميدي يكم كمش كن داداش همه مثل خودت نيستند قطعا باعث ميشه جايگاه خودتو از دست بدي

خوب فعلا همينا تو ذهنم بود

تو زمينه كار و مسئوليت پذيري فوق العاده اي نميشد اينو نگم

پ.ن
شايد بيام يه سري چيزا ديگه هم بگم

۳ تیر ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
خو کمیل همه که رفیق فابریکش نیستن مثه تو
ما فقط یه آواتار و دوتا عکس و سه تا پخ ازش دیدیم
صب تا شب که مثه تو باهاش نبودیم که بفهمیم کجاش نقد داره

البته حرفاتو قبول دارم که بیشترش فقط هندونه دادیم

۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
PrInCeSs Of RaIn نوشته:

خو کمیل همه که رفیق فابریکش نیستن مثه تو
ما فقط یه آواتار و دوتا عکس و سه تا پخ ازش دیدیم
صب تا شب که مثه تو باهاش نبودیم که بفهمیم کجاش نقد داره

خوب همسايتي گرامي تعريف و تجميد صرف و بدون نقد كه نشد نقد! ما اين تاپيك رو براي اعضاي فعال ميزاريم كه سرشناس هستند قطعا ايراداتي تو كارش هست يا بقيه اين ديدگاهو دارن كه يه اشتباهي داره اينجا مطرح ميكنيم طرف مياد فكر ميكنه و نظر ميده اگه قبول داشت كه ميادو رفعش ميكنه اگه نداشتم كه هيچ نقداي اولي من رو مطالعه بفرميو ببين با چيزي كه الان هستم صد درجه فرق داره قطعا اين تاپيك و اون نقدا خيلي بهم كمك كردن

ميخوايم هدف همين باشه وگرنه تو انجمنا كه حسابي هواي محمدو داريم

خودش ميدونه عزيزه

۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
خوب

دومین نقد کننده وارد میشود
در کل از جمله 5 نفری تو سایت هستی که خیلی بیشتر از هرچیزی دوستش دارم و بهش اهمیت میدم و اعتمادم کامله
دیگه کافیه خوبیها

قبل از شروع نقد به این نکته اشاره کنم که خودتم میدونی که رُک هستمو الان هم رُک میگم که همه این چیزایی که اشاره خواهم کرد رو، صد در صد مطمئن نیستم! احتمال داره کاملا اشتباه کرده باشمپس حرفمو سند نگیر

کلا یک تناقض عجیبی تو رفتارت هستیعنی با توجه به موقعیت و مکان نمیتونی تصمیم درست رو بگیری! منظورم اینه بعضی جاها که نباید گذشت کنی، گذشت میکنی و بعضی جاها که باید گذشت کنی، گذشت نمیکنی
شخصیت فداکاری داریزیاد مرام میذارییه مشکل که هست اینه که واقعا با همه گرم میگیریفکر نکن این کاملا خوبه!نه! با همه صمیمی باش ولی با هرکسی گرم نگیر که ضرر میبینیهمیشه حقیقت طرف مقابلت رو، کمتر و منفی تر از اونی که تو ذهنت هست در نظر بگیرنمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!
از اون جایی که فرد تمیز و مهربان و ساده ای هستی؛ همه رو مثل خودت میبینی! ولی بدون که زمونه بد زمونه ایه
اینم بگم کینه به دلت راه نده و هیچ وقت به فکر انتقام نباشهمیشه این یادت باشه به ازای هر خنجری که میخوری قویتر میشی! میدونم شاید تو دلت بگی که تو حس نکردی خنجر خوردن رو و وقتی یکی به آدم خیانت میکنه اونقدر دردش زیاده که آدم نمیتونه دوباره خودشو پیدا کنه! ولی بدون همه این حسها گذرا هستن! تو دوباره رو پاهات وای میستی و در اصل اونی که خیانت میکنه، خودشو خراب و نابود میکنه!
در کل کینه و انتقام و یکدندگی و بیش از حد سادگی و بیش از حد خونگرمی رو بذار کنار

با همه خوب باش ولی قبل از این که صمیمی بشی مطمئن باش که کامل شناختی طرف رو

تو کارت که خیلی خوبی

اگه بخوام حقیقت رو بگم، اون زمونا که حسام مدیر گالری بود، احتمال این بود که من مدیر گالری بشم ولی تو انتخاب شدیاولاش یه کم حسودی کردم بهتولی بعدش عاشق کارت شدمواقعا از نظر من لایق ترین فرد برای این سمت هستینذار انگیزه ت رو برخی چیزای دیگه بیارن پایین.
تو برای چی کار میکنی؟! مگه غیر از اینه که برای دوستات و رفیقات و هواداران بارسا این کارو انجام میدی؟!
بدون که اونا هم با زحماتی که میکشی آشنایی دارن و قدرتو میدونن

اون سیگار رو هم از دهنت بردار

فعلا همینا به ذهنم اومد و گفتماگه چیزی یادم اومد مطمئن باش که میام

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
میلاد جون ممنون که سر زدی
ممنون ابوالفضل جان
ریحانه خانم بسی از شما متشکرم باید این حرف زده میشد
الناز شلخته خودتی
شرمنده میخوام مستقیم برم سر نقدا
--------------
به کمیل آخر از همه جواب میدم
============
مسعود

نقل قول
در کل از جمله 5 نفری تو سایت هستی که خیلی بیشتر از هرچیزی دوستش دارم و بهش اهمیت میدم و اعتمادم کامله

اینا همه من بودم؟؟؟

نقل قول
دیگه کافیه خوبیها

احسنت
نقل قول
قبل از شروع نقد به این نکته اشاره کنم که خودتم میدونی که رُک هستمو الان هم رُک میگم که همه این چیزایی که اشاره خواهم کرد رو، صد در صد مطمئن نیستم! احتمال داره کاملا اشتباه کرده باشمپس حرفمو سند نگیر

داری پیشمون درس پس میدی

نقل قول
کلا یک تناقض عجیبی تو رفتارت هست یعنی با توجه به موقعیت و مکان نمیتونی تصمیم درست رو بگیری! منظورم اینه بعضی جاها که نباید گذشت کنی، گذشت میکنی و بعضی جاها که باید گذشت کنی، گذشت نمیکنی

این به دلیل تفاوت سنی و افکارمونه
آدم همیشه با دهن حرف نمیزنه
با کارهاش هم حرف میزنه
اون جا که گذشت دیدی از صدتا ضربه براش سنگین تر بود
اونجا که گذشت ندیدی شاید باید یه درسی بهش داده میشد
پشت هر کاری یه فکر هست

نقل قول
شخصیت فداکاری داری زیاد مرام میذارییه مشکل که هست اینه که واقعا با همه گرم میگیری فکر نکن این کاملا خوبه!نه! با همه صمیمی باش ولی با هرکسی گرم نگیر که ضرر میبینیهمیشه حقیقت طرف مقابلت رو، کمتر و منفی تر از اونی که تو ذهنت هست در نظر بگیرنمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!

میدونی مسعود
گاهی شاید اون طرف مقابلت سرد باشه
سرد سرد و با گرمای تو امید تو دلش روشن شه
به نظرت بهتر نیست آدم با همه گرم باشه ولی باهاشون صمیمی نباشه
گرم بودن یه درجه پایین تر از صمیمیته روش فکر کن متوجه میشی

نقل قول
از اون جایی که فرد تمیز و مهربان و ساده ای هستی؛ همه رو مثل خودت میبینی! ولی بدون که زمونه بد زمونه ایه
اینم بگم کینه به دلت راه نده و هیچ وقت به فکر انتقام نباشهمیشه این یادت باشه به ازای هر خنجری که میخوری قویتر میشی! میدونم شاید تو دلت بگی که تو حس نکردی خنجر خوردن رو و وقتی یکی به آدم خیانت میکنه اونقدر دردش زیاده که آدم نمیتونه دوباره خودشو پیدا کنه! ولی بدون همه این حسها گذرا هستن! تو دوباره رو پاهات وای میستی و در اصل اونی که خیانت میکنه، خودشو خراب و نابود میکنه!
در کل کینه و انتقام و یکدندگی و بیش از حد سادگی و بیش از حد خونگرمی رو بذار کنار

نمیشه با خیال بد بودن زمونه
همه رو با یه چوب بزنی
اگه زمونه بده،تو خوب باش بذار با خوب بودن تو خیلیا درس خوبی رو یاد بگیرن
کینه یه حسیه که نباید باشه اما برا بعضیا باید باشه
کلا وارد بحث کینه نشو که خیلی کینه ای هستم

نقل قول
با همه خوب باش ولی قبل از این که صمیمی بشی مطمئن باش که کامل شناختی طرف رو

اکثرا همینه

نقل قول
تو کارت که خیلی خوبی

اگه بخوام حقیقت رو بگم، اون زمونا که حسام مدیر گالری بود، احتمال این بود که من مدیر گالری بشم ولی تو انتخاب شدیاولاش یه کم حسودی کردم بهتولی بعدش عاشق کارت شدمواقعا از نظر من لایق ترین فرد برای این سمت هستینذار انگیزه ت رو برخی چیزای دیگه بیارن پایین.
تو برای چی کار میکنی؟! مگه غیر از اینه که برای دوستات و رفیقات و هواداران بارسا این کارو انجام میدی؟!
بدون که اونا هم با زحماتی که میکشی آشنایی دارن و قدرتو میدونن

ممنون

نقل قول
اون سیگار رو هم از دهنت بردار

نمیخوام

نقل قول
فعلا همینا به ذهنم اومد و گفتماگه چیزی یادم اومد مطمئن باش که میام

ممنون

۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
کمیل داداش مهربونم

نقل قول
محمدرضا با تمام شخصيت مهربون و حساسي كه داره ولي اشتباهات بزرگي تو كارش هست

درسته
نقل قول
يكي از بزرگترين اشتباهاتش اهميت دادن بيش از حد به ديگرانه، همين مرامي كه بچه ها ميگن تا حدود زيادي داشتنش خوبه ولي به نظرم هركسي اين ارزشو نداره كه تو براش مرام بزاري و بارها و بارها تو زندگيت از اين خصوصيت ضربه خوردي. پس بياد اول شخصيت شناسي داشته باشي و بيبني هركسي ارزش اينو داره كه مرام براش بزاري يا خير.

مشکلی که باید حلش کنم
مرام
م:مردونگی
ر:راستی
الف:انسانیت
م:محبت

اگه اینا نباشه زندگی بی معنی میشه این 4 تا کلمه تو اون مرامه خوابیده
4 تا ارزش که حتی قرآن هم ازشون گفته(نه مستقیم )
4 تا کلمه ای که پیامبر و امامامون همیشه تاکیدش کردن
درسته ضربه خوردم اما با این ضربه ها از ارزشام کم نشد
الماس تو گرمای بالا و فشار بالا زمین الماس شده
درسته باید طرفمو بشناسم
اما تو نگاه اول هیچ آدمی بد نیست

نقل قول
زود گرم گرفتن بد نيست.اين گرم گرفتن بخشيش به شخصيتت برميگرده و بخشيش هم به نوع تربيت و اداب رسوم. ولي الان زمونه ايه كه انسانيت ها بر اساس اين خصوصيات اخلاقي نميچرخه
منظورم اينه كه تو روابط اجتماعي گرم گرفتن و زود عياق شدن با بقيه دليل محكمي براي استحكام رابطه اجتماعي نيست.اينم بايد بزاري كنار

بهتر نیست تو همون مدت کوتاه بهترین و شیرین ترین خاطره ها رو برای هم بسازیم؟؟
این چرخ زمونه هم بهم یاد داده که دل به کسی نبندم
گرمی باعث صمیمیت میشه
صمیمیت باعث دوستی میشه
دوستی باعث عشق میشه (البته نه اون عشقاااااا فکر بد نکنین )

نقل قول
يه نقد بزرگي تو كارت هست داداش، من به عنوان رفيق بهت ميگم، هميشه خودتو در مقابل بقيه خراب ميكني،منظورم اينه كه خودتو له ميكني تا اطرافيانت شاد باشن.يا به هدفشون برسن

آره خیلی بده باید درستش کنم
اما پشت اون له شدن یه هدفی هست
این همون لبخند قبل باخته
این همون جمع شدن فنره که نیروشو جمع میکنه و در یک لحظه تخلیش میکنه

نقل قول
ولي عزيز من اينطوري فقط باعث ميشي كه شخصيت خودت خراب بشه، خيلي از ادمهايي كه اطرافتن بعد از گذر از شرايطشون يادشون ميره كه محمدرضايي هم بودهو ولي لطماتي كه تو اين زمينه ميخوري فقط و فقط ضررش براي خودته و نه ديگرون

آره حق با توه باید این رفتار رو shift+delete کنم
واقعا بعضیا ارزشش رو ندارن

نقل قول
احساساتت خيلي صادقانس كلا هركسي ميتونه سريع بشناستت فقط كافيه يكم باهات حرف بزنه دو روز باهات نشستو برخواست كنه
ولي خوب نيست
اينكه زود ميتونن بشناسنت يعني اينكه زود نقاط ضعف و قوتتو پيدا ميكنن، پس بايد سعي كني اين مورد رو حتما بهش فكر كني

مخالفم
این شناختیه که من میخوام داده شه
نه چیزی که اونا میخوان
اونا نقاطی رو پیدا میکنن که اصلا وجود نداره
شایدم باشه ولی اون اصلیه نباشه
همیشه ضربه ها رو از کسایی خوردم که اصل منو شناختن
نه کسایی که فقط شخصیت اولم رو شناختن

نقل قول
بعد هميشه به همه مهربوني ميكني و هيچ وقت با بحث كردن و يا تعاملات درجه دو و سه كه عمق شخصيتتو نشون ميده رفتار نميكني
اين ميشه كه شناخت يه عده تو همين درجه يك باقي ميمونه كه همون ظاهرته

الان ببين دليل اينكه اينهمه از اعضا نتونستن نقدت كنن يكيش همين موضوعه كه ابعاد وجوديتو نديدن
يعني وقت اعصبانيت،ناراحتي، بي حوصولگي، نوع نگرشت به مسائل فرهنگي، اجتماعي،علمي ، فوتبالي و علايق شخصيت رو نديدن

بحث نمیکنم
چون برا عقایدم ارزش قائلم
برا کسی خودم و رو میکنم که با عقاید کور کورانه
با جوجه روشن فکری نخواد حرف بزنه
یه کم حد یه دندم
ببینم طرف مقابلم داره میره جاده خاکی پنچرش میکنم
دوست ندارم با ناراحتیم دوستام رو اذیت کنم
وقتی بی حوصلم کیبرد فرساییم نمیگیره
حرفامو به کسایی میگم که برام ارزش قائلن
میتونن بهم کمک کنن

نقل قول
اونا فقط يه مدير گالري ديدن كه عاشق عكس بازيه ولي كل وجود تو همينه؟؟ قطعا اينطوري نيست داداش

بهتره همین دیده شه

نقل قول
و يه نكته جالب كه نظر شخصيمه و ممكنه درست نباشه اينكه حس ميكنم خودتم قابليت هاي صد در صد خودتو نميشناسي
حس ميكنم هر دفعه ميتوني ابعاد جديدي از خودت پيدا كني
مثلا همين جريان روح اسفالت

مخالفم
من قابلیتامو میسازم
نه که منتظر باشم تا یه روزی ازشوت استفاده کنم
در یک لحظه یه تصمیم که روش فکر شده و بوووووم

نقل قول
يكم هم كله شقي داداش گاهي با يكم كوتاه اومدن خيلي چيزا حل ميشه، به قول خودت كه ميگي دنده لجت خيلي گيره حس ميكنم واقعا همينطوره. گاهي با يه لبخند ميشه بزرگترين مشكلو حل كرد،گاهي هم با سكوت

بعضی وقتا باید لج کرد
بعضی وقتا با چنگ و دندون حرفت رو به کرسی بشونی
تا بفهمن رئیس کیه

نقل قول
احساستتم زيادي بروز ميدي يكم كمش كن داداش همه مثل خودت نيستند قطعا باعث ميشه جايگاه خودتو از دست بدي

حتما

نقل قول
خوب فعلا همينا تو ذهنم بود

تو زمينه كار و مسئوليت پذيري فوق العاده اي نميشد اينو نگم

پ.ن
شايد بيام يه سري چيزا ديگه هم بگم

ممنون از نقدت
حتما بازم بیا

۴ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
1-آواتارت زشته2-آرایشگر محله دلش برات تنگ شده سری بزن3-انقدر کله پاچه نخور چربیت بالا میره تو جوونی4-ریشتم همونجور که گفتم میزنی5-سعی کن انتقاد پذیر باشی و دیگر هیچ.........عیب خاص دیگه ای پیدا نکردم

چی بگم؟!
۴ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کمیل جون یه نکته.
نمیشد محمدرضا رو بزاری هفته دیگه که دور همی نقد کنیم یه ذره بخندیم.
خودشم بود.
تازه منم کنکور نداشتم بهتر و راحت تر فکر میکردم و نقد میکردم.

داداش به زودی مینقدمت.

۴ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
منم اومدم

پسر پر انرژی و شادی هستی. اما وای به روزی که بخوای غمگین باشی دیگه هیچی نمیتونه حالتو خوب کنه. این جور مواقع هم فراموش میکنی که مسائل مهمتری برای غصه خوردن هست. البته میدونم خودت به اندازه ای از درک و شعور رسیدی که بتونی این موضوع رو بفهمی اما گاهی اوقات ادما هنگ میکنن و لازمه کسی اونارو از پشت هل بده تا بتونن بهتر فکر کنن. تو این هل دادن رو از خیلی ها گرفتی اما کار اصلی که همون استارت زدن هست رو نکردی. برای همین هر بار که اتفاقی می افته بر میگردی سر خونه ی اول و همه باید حرفای تکراری برات بگن تا یه کم اروم بشی.
خلاقیتی که تو کارت خرج میکنی خیلی خوبه. سعی میکنی خوش قول باشی و تا حدودی هم این کارو میکنی.
همه ی تلاشت اینه که بقیه بخندن در صورتی که خیلی از ادما حتی ارزش ندارن که یه ثانیه از وقتت رو به اونا اختصاص بدی و تو در این مورد اشتباه میکنی و همه ی ادمارو با یه ارزش یکسان نگاه میکنی. همین باعث میشه که از بقیه ضربه بخوری اگر بتونی کمی خشک برخورد کنی خیلی خوب میشه. و اینکه با همه صمیمی و گرم نشی. من بر خلاف تو فرقی بین گرم بون و صمیمت نمیزارم.

و در اخر بهت حسادت میکنم چون هم خوبی و هم دوستای خوبی داری

۴ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۷۳۴ بازدید
۱۸ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۵۵ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۶۶ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۰,۹۸۵ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!