به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته نباید به عقل ناقص کسی که هنوز پدرو بازیکن فیکسشه (حتی اگه بازی هم نکنه) و همین طور کاسیاس، زیاد توجه کرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

البته نباید به عقل ناقص کسی که هنوز پدرو بازیکن فیکسشه (حتی اگه بازی هم نکنه) و همین طور کاسیاس، زیاد توجه کرد.

اخه از يكي حرف بياريد كه كسي اونارو قبول داشته باشه نه دلبسكه

۱۸ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
من این موضوع یک بار دیگه می گم و می بندم این بحث فرسایشی رو:

ببینید سخت در اشتباهید اگر فکر کنید با این جور صحبت ها و رفتار ها می تونید نظر خودتون رو اثبات کنید.اینطور بحث کردن کاملا اشتباه هست، و فقط پر حرفی هست واصلا هم نتیجه نمی گیریم وقتی در مورد یک موضوعی در حال تبادل نظر هستیم.من نمی دونم چه اصراری دارید که به یک نفر اثبات کنید نظر شما اشتباهِ.!یا این که کی در مورد فلان بازیکن چی گفته! بدترین راه رو برای نقد کردن یک کامنت پیش رو گرفتید در حالی که راه های مختلفی وجود داره.این مسئله وارد یک چرخه ی تکرار میشه و بر میگرده سر خونه ی اول.

شما انتظار دارید همش تعریف و تمجید از یک بازیکن بشنوید ولی اصلا تحمل دیدن و شنیدن نقاط منفی یک بازیکن که یک کاربر اظهار نظر می کنه در مورد فلان بازیکن و نظرش رو می گه، رو ندارید و خیلی سریع از کوره در میرید و منتج به جبهه گیری، بر هم زدن جو،اغتشاش میشه به این فرآیند میگن«انعطاف ناپذیر» .نمیشه اینجا رو بر طبق سلیقه ی یک سری افراد تنظیم کنیم.از همه تیپ آدم اینجا میاد با انواع آنالیز از بازی. زیاد پیچیده نکنید برای خودتون این موضوع رو.

اما در کل، توقع دارید یک کاربر به خاطر این که با اکثریت مخالفه بیاد نگرشش رو عوض کنه؟ نظر هر کسی برای خودش محترمه و روش پافشاری می کنه دلیلی برای عصبانیت من نمی بینم که بخواهید درگیر بشید و از روی هیجان هر چی خواستید به هم بگید جای افراد رادیکالی اینجا نیست، بحث کنید ولی درست!. من می خوام این موضوع رو درک کنید چون واقعا ساده هست و موضوعی تفکیک پذیریه که دارید با هم تلفیقش می کنید.و ازتون می خوام سطح فنی نه اینجا بلکه همه جای این سایت رو با یک سری کامنت های بی ارزش و سطحی نیارید پایین که موجب بشه کسی تو مباحث به دلیل خاص شرکت نکنه.

پ.ن:گزارش پست رو گذاشتن برای گزارش دادن کامنت فردی که، فکر می کنید قوانین رو نقص کرده تا ما با فرد خاطی برخورد کنیم.(پایین کامنت خودتون سمت چپ)

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

خود من هم طرفدار بارسام و دوست دارم ویکی رو تو دروازه ی اسپانیا ببینم. ولی نمی تونیم بگیم کاسیاس هم تو تیم ملی ضعیف کار کرده. مثالش اون تک به تکی که از روبن تو فینال جام جهانی گرفت. (گرچه عکس العمل های والدز تو همین ال کلاسیکو که گذشت چند برابر بهتر بود). نمی خوام بحث رو سر کاسیاس و والدز باز کنم چون خودم یه تار موی سر کچل والدز رو با هیچ کس عوض نمی کنم.
در هر صورت دل بوسکه کسیه که یه جام جهانی و یه یورو پشت سر هم گرفته. درسته بازیکن های خیلی خوبی در اختیار داشته ولی کسی نمی تونه نقش مربی رو تو موفقیت یک تیم کاملا نادیده بگیره.
معمولا هم خیلی از طرفدارن بارسا با دل بوسکه برای سابقه ی طولانیش تو رئال مشکل دارن که البته اگه توجه کرده باشید خود دل بوسکه هم دل خوشی از رئال نداره و باهاشون مشکل داره.

بگذریم... این همه حرف زدم که بگم این بیچاره دل بوسکه رو زیادی دارید نفهم فرض می کنید. وقتی در مورد بوسکتس اینجوری حرف می زنه می شه یه کم رو حرفش حساب باز کرد.
ولی باز هم اگر دل بوسکه رو قبول ندارید مشکلی نیست نمی خوام یه بحث دیگه سر اون بسازم. (فکر کنم اگه همچین اتفاقی بیافته ناظر انجمن خودش میاد شبونه ترورم می کنه )

در نهایت باید بگم که کاملا درسته که وقتی کسی بازی بارسا می بینه، نمی تونه نقش بوسکتس رو تو زمین احساس کنه. آدم بعد از بازی می شینه با خودش فکر می کنه که: خب مثلا تو این بازی مسی گل زد ... فابرگاس پاس گل داد ... اینیستا یا نیمار کلی دفاع حریف رو به هم ریختن ... آلوز یا آلبا از دو طرف با سرعت خودشون حریف رو به هم ریختن ... ولی بوسکتس چی کار کرد اون وسط؟؟
درک نقش بوسکتس یه ریزه مشکل تره چون کاری که تو زمین می کنه مثل بقیه به چشم نمی یاد. ولی به نظرم بعضی از طرفدارها دارن در حقش بی انصافی می کنن. اگه حوصله دارید این چند تا مطلب رو در موردش بخونید.

The importance of Sergio Busquets
Sergio Busquets - "Enforcing" Barca's success
Why Sergio Busquets Is Irreplaceable for Barca
In Defence of Sergio Busquets' Unsung Role for Barcelona
5 Reasons Why Sergio Busquets Underpins Barcelona's Success

۱۸ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من اصلا این حرف که بازی بوسکتس به چشم نمیاد رو قبول ندارم. من بیننده دو روزه یا سطحی فوتبال نیستم. با تمرکز و دقت فوتبال نگاه می کنم. همین طور هم بازی بوسکتس رو.

بازم میگم بیاید بازی بوسکتس رو ریز به ریز آنالیز کنید.

من 3 سال پیش همین حرف رو در مورد پدرو می زدم، ولی چون دروازه خالی زیاد می زد، کسی به بازیهای افتضاحش دقت نمی کرد. اما امروز گل خالی هم نمی زنه و همه دارن بازیشو می بینن.

باز تاکید می کنم با دقت به تمام بازی بوسکتس نگاه کنید. اون وقت دیگه قطعی چیزی نیست که بگید دیده نمیشه!

۱۸ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohammad.12
پیام: ۳۲۹
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Iniesta
- johan cruyff
گروه:
- کاربران عضو
من این همه خون دل خوردم 5 تا لینک از تحلیل نقش بوسکتس تو بارسا گذاشتم بعد شما می نویسی:

نقل قول
بازم میگم بیاید بازی بوسکتس رو ریز به ریز آنالیز کنید.

پ.ن: مدیر جان یه وقت ناراحت نشی داریم با هم بحث می کنیم. انصافا این سایت از معدود سایت های ایرانیه که من جذبش شدم. اونم به نظرم به خاطر مدیریت خوب شماست. اصلا دوست ندارم این بحث ها کدورتی ایجاد کنه (حالا نه که ما 20 ساله همدیگه رو میشناسیم )

۱۸ آبان ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نگران نباش. واقعا و عمیقا ناراحت کردن من کاری است بسیار دشوار.

۱۹ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
سرجیو به اسم هافبک دفاعی ــه ولی در حقیقت هافبک ارتباطی ــه!
اگه سبک تیکی تاکای بارسا رو یه قطار در نظر بگیریم بوسکتس وصل کننده واگن ــا به همه!
و در حال حاضر بهترین فرد برای این پست تو این سبک ــه!
برای همین دلبسکه هم ازش استفاده می کنه چون اسپانیا به سبک بارسا بازی می کنه!

ولی خب هر بازیکنی یه خاصیت ــایی داره و یه خاصیت ــایی نداره(البته به جز پدرو و تیو که بی خاصیت ــن!)
بوسکتس هم همینطور به عنوان هافبک ارتباطی مثل یه مهره روغن کاری شده و نرم عمل میکنه ولی به عنوان هافبک دفاعی هیچ خاصیتی نداره!

+البته یایا توره چه ارتباطی چه دفاعی واقعا خوب کار میکرد و هنوزم میکنه!
بازیکنایی مثل ماکلله یا مارتینز یا حتی الکس سانگ به عنوان هافبک دفاعی خیلی از سرجیو بهترن ولی اگه بخوایم به عنوان هافبک ارتباطی نظر بدیم سرجیو رتبه اول در اختیار داره!

البته آنالیز 10 بازی خیلی خوبه حتما انجام بدین!

---------
از تمرینات مشخصه که لئو دوباره روحیه ــشُ بدست آورده با اون 2 گل!
+ امروز داشتم بازی ــه چلسیُ میدیدم,واقعا مهاجم نوک فرصت طلب تر از سامی هست؟! دلم براش تنگ شده! امیدوارم تاتا هم هوس یه نوک خوب و جدید کنه!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سرجیو به اسم هافبک دفاعی ــه ولی در حقیقت هافبک ارتباطی ــه!
اگه سبک تیکی تاکای بارسا رو یه قطار در نظر بگیریم بوسکتس وصل کننده واگن ــا به همه!
و در حال حاضر بهترین فرد برای این پست تو این سبک ــه!
برای همین دلبسکه هم ازش استفاده می کنه چون اسپانیا به سبک بارسا بازی می کنه!
ولی خب هر بازیکنی یه خاصیت ــایی داره و یه خاصیت ــایی نداره(البته به جز پدرو و تیو که بی خاصیت ــن!)
بوسکتس هم همینطور به عنوان هافبک ارتباطی مثل یه مهره روغن کاری شده و نرم عمل میکنه ولی به عنوان هافبک دفاعی هیچ خاصیتی نداره!

درست ولي ما الان به يه هافك دفاعي نياز داريم كه بتونه تو ضد حملات حريف رو دفع كنه ونزاره دفاع از هم بپاشه نه اين كه فقط توپ رو بين ژاوي واينستا رد وبدل كنه الان به نظرم بايد به سانگ بازي داده بشه نه بوسكتس البته يه مدافع با تجربه مثل پويول هم خيلي ميتونه به تيم كمك كنه.

۱۹ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
درست ولي ما الان به يه هافك دفاعي نياز داريم كه بتونه تو ضد حملات حريف رو دفع كنه ونزاره دفاع از هم بپاشه نه اين كه فقط توپ رو بين ژاوي واينستا رد وبدل كنه الان به نظرم بايد به سانگ بازي داده بشه نه بوسكتس البته يه مدافع با تجربه مثل پويول هم خيلي ميتونه به تيم كمك كنه.

شاید بشه با این ترکیب بازی کرد...

ویکی
جوردی_خاویر_جرارد_دنی
الکس
آندرس_سرجیو_ژاوی
نیمار_لئو

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آبان ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۹,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۹ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۵۸۱ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۸۴۲ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۵۴۰ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۳۴ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۲۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۵ کاربر آنلاین است. (۸۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!