به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد مذهبی
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
میگم ک؛
ته تهش که قیامت که بشه و همه انسان های خوب و بد به سزای عمالشون برسن و در نهایت هرکسی جایگاهش مشخص بشه، شیطون این وسط چی میشه؟دقیقا کجا میره؟چیکار میکنه؟

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
شیطان به خاطر نافرمانیش و گمراه کردن این همه ادم میره جهنم تو بدترین جای جهنم هم هست اسفل السافلین.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲ آبان ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
مصباح الهدی نوشته:

شیطان به خاطر نافرمانیش و گمراه کردن این همه ادم میره جهنم تو بدترین جای جهنم هم هست اسفل السافلین.

والا به ما گفتن شيطان اون روز به كسايي كه ميرن پيشش اعتراض كنن ميگك من به شما وعده دروغ دام خدا وعده راست...ولي خودتون اومديد سمت من پسخودتونو سرزنش كنيد ب جاي من...بعد ميره جهنم عايا؟اخه شيطان كه ادم نيس خدايي نكرده...نوعي فرشته ب حساب مياد...مگ ميش بره جهنم؟

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۷ آبان ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
lionel♥mobina نوشته:

نقل قول
مصباح الهدی نوشته:

والا به ما گفتن شيطان اون روز به كسايي كه ميرن پيشش اعتراض كنن ميگك من به شما وعده دروغ دام خدا وعده راست...ولي خودتون اومديد سمت من پسخودتونو سرزنش كنيد ب جاي من...بعد ميره جهنم عايا؟اخه شيطان كه ادم نيس خدايي نكرده...نوعي فرشته ب حساب مياد...مگ ميش بره جهنم؟

بله اینو که میگه به خاطر این میگه که ملت اعتراض میکنن که ما رو شیطان کشوند به این راه وگرنه ما نمیخواستیم بعد شیطان هم میگه که من فقط به شما پیشنهاد دادم خودتون هم عقل داشتید هم انتخاب من که به زود نیاوردم تون!
مگه فقط آدم ها رو خدا جزا میده؟؟ این همه فرشته و مخلوقات دیگه وجود داره اینا الکی افریده نشدن ! همه شون باید به اندازه کارهایی که کردن و نکردن فرمان برداری یا نافرمانی شون جزا ببینن. به خاطر این که از عدالت و حکمت خدا به دوره که این اتفاق نیفته. یه فرشته ی دیگه ای هم بود که نافرمانی خدا رو کرد به اسم فطرس بالش شکسته شد و تبعید شد زمین . چند هزار سال گریه کرد تا این که فکر کنم حضرت جبرئیل بهش یاد میده که امام حسین رو واسطه کنه تا خدا ببخشدش و این طوری میشه که خدا می بخشدش و از اون لحظه قول میده که هرکی هرجای دنیا به امام حسین سلام بفرسته خودش شخصا سلام رو به امام حسین برسونه. اینا نشون میده که فرشته ها و مخلوقات دیگه خدا هم در صورت ارتکاب خطا جزا می بینن. شیطان هم سرنوشتش دوزخه و خودش هم اینو خوب میدونه از همون لحظه ی نافرمانی اینو میدونست ولی غرورش نزاشت که بره عذرخواهی کنه. داستان عذرخواهی نکردنش هم برمیگرده به صحبت هاش با حضرت موسی (اگر اشتباه نکنم ) که قبول نکرد عذرخواهی کنه و گفت خدا باید ازمن عذرخواهی کنه!
بعدشم شیطان فرشته نبود از جنیان بود انقدر عبادت کرد شد شاگرد اول کلاس عبادت خدا ولی لحظه اخر رفوزه شد! یه سجده ش نمیدونم 40هزار یا 4هزار سال طول کشید!

۷ آبان ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
مصباح الهدی نوشته:

نقل قول
lionel♥mobina نوشته:

نقل قول
مصباح الهدی نوشته:

بله اینو که میگه به خاطر این میگه که ملت اعتراض میکنن که ما رو شیطان کشوند به این راه وگرنه ما نمیخواستیم بعد شیطان هم میگه که من فقط به شما پیشنهاد دادم خودتون هم عقل داشتید هم انتخاب من که به زود نیاوردم تون!
مگه فقط آدم ها رو خدا جزا میده؟؟ این همه فرشته و مخلوقات دیگه وجود داره اینا الکی افریده نشدن ! همه شون باید به اندازه کارهایی که کردن و نکردن فرمان برداری یا نافرمانی شون جزا ببینن. به خاطر این که از عدالت و حکمت خدا به دوره که این اتفاق نیفته. یه فرشته ی دیگه ای هم بود که نافرمانی خدا رو کرد به اسم فطرس بالش شکسته شد و تبعید شد زمین . چند هزار سال گریه کرد تا این که فکر کنم حضرت جبرئیل بهش یاد میده که امام حسین رو واسطه کنه تا خدا ببخشدش و این طوری میشه که خدا می بخشدش و از اون لحظه قول میده که هرکی هرجای دنیا به امام حسین سلام بفرسته خودش شخصا سلام رو به امام حسین برسونه. اینا نشون میده که فرشته ها و مخلوقات دیگه خدا هم در صورت ارتکاب خطا جزا می بینن. شیطان هم سرنوشتش دوزخه و خودش هم اینو خوب میدونه از همون لحظه ی نافرمانی اینو میدونست ولی غرورش نزاشت که بره عذرخواهی کنه. داستان عذرخواهی نکردنش هم برمیگرده به صحبت هاش با حضرت موسی (اگر اشتباه نکنم ) که قبول نکرد عذرخواهی کنه و گفت خدا باید ازمن عذرخواهی کنه!
بعدشم شیطان فرشته نبود از جنیان بود انقدر عبادت کرد شد شاگرد اول کلاس عبادت خدا ولی لحظه اخر رفوزه شد! یه سجده ش نمیدونم 40هزار یا 4هزار سال طول کشید!

اهان ممنونم

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۷ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
دوستان کتاب سه گانه آینده کهن رو ک بی ارتباط نیست در این زمینه مطالعه بفرمایید.

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۷ آبان ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
معذرت می‌خواهم که "آدولف هیتلر" نماینده کشور آلمان نیست اما "اسامه بن لادن" نماینده همه مسلمانان جهان است.

به گزارش «شیعه نیوز»، با انتشار گسترده خبرها در فضای مجازی پیرامون گروه تروریستی داعش، تعداد زیادی از جوانان مسلمان با پیام‌های مثبت، صلح‌آمیز و گاه طنزآمیز، در شبکه اجتماعی توئیتر به مقابله با تعصبات و احساسات ضداسلامی می‌پردازند. پایگاه خبری «Columbia Dispatch» نوشت: «لیندا سرسور»، فعال فلسطینی مقیم بروکلین آمریکا در این باره می‌گوید: فضا به‌گونه‌ای شده که توهین به مسلمانان و عرب‌ها به مسئله‌ای قابل توجیه و متفاوت از توهین به سایر ادیان بدل شده است.

در این جنبش توئیتری، جوانان مسلمان با استفاده از هشتگ‌هایی مانند «من می‌ایستم چون...» (#IStandUpBecause ) و «به نام من نه» (#NotInMyName)، تلاش می‌کنند تا تنوع فرهنگی و نقش مثبت اسلام و مسلمانان را به مردم معرفی کنند. همچنین در هشتگ‌هایی مانند «عذرخواهی مسلمانان» (#MuslimApologies) در قالب طنز، نقش مثبت مسلمانان در تمدن انسانی و نیز پیشرفت‌های نوین را معرفی می‌کنند و نشان می‌دهند که چقدر مضحک است که بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان به خاطر یک گروهک کوچک تروریستی مجبور به عذرخواهی شوند.

یکی از کاربران در توئیت خود می‌گوید: «معذرت می‌خواهم که "آدولف هیتلر" نماینده کشور آلمان نیست اما "اسامه بن لادن" نماینده همه مسلمانان جهان است». دیگری به طنز عنوان می‌کند: «من به خاطر جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم (و کشتار انسان‌ها در این جنگ‌ها) عذرخواهی می‌کنم، هرچند که مسلمانان هیچ مداخله‌ای در این جنگ‌ها نداشته‌اند اما گفتم که اگر این جنگ‌ها هم به نام مسلمانان شد، عذرخواهی کرده باشم!».

۲۶ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
اگه کسی از دوستان مطلب، کتاب یا منبعی غیر از این اطلاعات محدودی که توی اینترنت از برج ساعت یا همون برج شیطان که کنار کعبه ساخته شده، سراغ داره ممنون میشم با من به اشتراک بذاره.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۸ آذر ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
به گزارش «شیعه نیوز»، در مذهب ساختگی وهابیت تجسم چهره اشخاص و حتی حیوانات حرام است به همین دلیل اخیرا در بازارهای انگلیس عروسکی به نام "رمیساء" به فروش می رسد که مطابق با خطر فکری وهابیت است و در صورت این عروسک چشم، دهان، بینی و غیره کار نشده است و کاملا صاف است.

روزنامه انگلیسی "دیلی میل" گزارشی را به این عروسک خاص اختصاص داده و نوشته است: عروسک مذکور باحجاب و با لباس قرمز است و برای کودکان وهابی ساکن انگلیس و مطابق با آموزه های آنها ساخته شده است.

در ادامه این گزارش آمده است: ناقدان، این عروسک را رد کرده اند، این طرح را احمقانه خوانده اند و افزوده اند این عروسک دیدگاهی عقب مانده را از اسلام به تصویر می کشد در حالی که اسلام و مسلمانان جزئی از فرهنگ جدید هستند.

"دیلی میل" می افزاید که نام این عروسک به اسم یکی از صحابه های زن در زمان پیامبر (صلی الله علیه و آله) است.

"رضوانه" طراح این عروسک به "دیلی میل گفته است: با شیوخ دینی در شهر "لیستر" انگلیس درباره عروسک مذکور صحبت کرده ام و آنها جواز آن را داده اند و این عروسک بی صورت موافق با احکام وهابیت است.

صاحب این طرح که یک معلم بازنشسته در "لانکشایر" انگلیس است اعلام کرده که فکر این طرح پس از نگرانی والدینی که پیرامون بازی فرزندانشان با عروسک هایی که صورت داشتند، به ذهنش رسیده است و کار ساخت آن 4 سال به طول انجامیده است.

۲۷ آذر ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
🔹بسم الله الرحمن الرحيم🔹

بمناسبت شهادت حضرت رسول اکرم به این شبهه 👇 از احادیث و روایات معتبر شیعه و سنی پاسخ میدهیم.

▪شهادت یا رحلت حضرت رسول صلی الله علیه و آله▪

🔘یکی از مظلومیتهای حضرت رسول این است که معمولا به کیفیت شهادت ایشان توجه نمیشود. و معمولا میگویند رحلت حضرت رسول !!! که کاملاً حرف اشتباهی است.
کتابهای سیره و حدیث مرگ رسول خدا بوسیله سم را تایید کرده اند و آن را با احادیث متواتر ذکر کرده اند از جمله:

ابن سعد میگوید در روایتی آمده است: پیامبر ص مسموم درگذشت و شصت و سه ساله بود. این قول ابن عبده است. (1)

📌شیخ مفید میگوید: او در مدینه روز دوشنبه دوشب باقیمانده از ماه صفر در سال دهم هجری درگذشت درحالیکه شصت و سه سال داشت. (2)

📌علامه حلی شهادت رسول خدا را به وسیله سم ذکر میکند. (3)

📌در کتاب جامع الرواه آمده است: پیامبر ص در مدینه مسموم درگذشت.(4)

📌شیخ طوسی میگوید: رسول خدا دو شب باقیمانده از ماه صفر در سال دهم هجری مسموم درگذشت. (5)

📌بیهقی از عبدالله بن مسعود روایت کرده است که وی گفت: اگر ۹بار قسم بخورم که رسول خدا کشته شده اشت برایم محبوبتر است از اینکه یکبار قسم بخورم که او کشته نشده است به جهت اینکه خداوند او را پیامبر شهید قرار داده است. (۶)

📌حاکم نیشابوری کشته شدن رسول خدا را تایید کرده است. آنجا که میگوید: شعبی گفته است: بخدا قسم رسول خدا و ابوبکر با سم کشته شدند و عمر و عثمان و علی بن ابیطالب با شمشیر کشته شدند و حسن بن علی با سم و حسین بن علی با شمشیر کشته شد. (7)

📌ابن مسعود کشته شدن پیامبر در سنه ۱۱ هجری تایید و تاکید کرده است. (8)

📌❗رسول خدا ص فرمود: هیچ پیامبری یا وصی او نیست مگر آنکه شهید میشود. (۹) و همچنین فرمودند: هیچ کس از ما (اهل بیت) نیست مگر آنکه مسموم یا مقتول خواهد بود.(10)

🅾لطفا نشر دهید و کوتاهی نکنید.یا علی

📚 اسناد:
۱-المجدد فی الانساب. محمد بن محمد علوی ص۶
۲-المقنعه شیخ مفید ص۴۵۶ و منتهی المطلب حلی ج۲ص۸۸۷
۳-منتهی المطلب حلی ج۲ ص۸۸۷
۴-جامع الرواه محمد علی اردبیلی ج۲ص۴۶۳
۵-تهذیب الاحکام ج۶ص۱ و بحار الانوار ج۲۲ص۵۱۴
۶-السیره النبویه ابن کثیر دمشقی ج۴ص۴۴۹
۷-المستدرک. ج۳ص۶۰
۸-السیره نبویه ابن کثیر ج۴ص۴۴۹ و البدایه و النهایه ج۶ص۳۱۷و۳۲۲
۹-بصائر الدرجات ص۱۴۸و بحارالانوار ج۱۷ص۴۰۵و ج۴۰ص۱۳۹
۱۰-کفایه الاثر-خراز قمی ص ۱۶۲ و وسائل الشیعه ج۱۴ص۲ و بحارالانوار ج۴۵ص۱ و من لایحضره الفقیه ج۴ص۱۷

۳۰ آذر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۶۸۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۴۹ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۷۷۸ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۶۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۳۱ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۱۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۹۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!