به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آيا آدريانو از اينتر مي رود؟

مدير برنامه هاي آدريانو گفته است او در مورد ماندن يا رفتن اين بازيكن هيچ نظري ندارد.

رينالدي مدير برنامه هاي آدريانو گفته است:"من با ماركو برانكو فقط قهوه خوردم نه هيچ كار ديگري چون ما دوستان خوبي هستيم و روابط خوبي هم داريم. ما درباره خيلي چيزها با هم حرف زديم و حالا وقت آن است كه صبر كنيم.آدريانو قراردادي دارد مثل بقيه بازيكنان و حالا دوباره بازي كردن را شروع كرده و اين خيلي مهم است."

"ما حرفي از فروش او نزديم. اگر قرار است آدريانو بماند يا برود اين را بايد از مقامات تيم بپرسيد نه از من."

"مائوریتزیو زامپارینی, مدیر باشگاه پالرمو اعلام كرده كه مايل است در ماه ‍‍ ژانويه با این بازیکن قرارداد قرضی به امضا برساند."

رينالدي افزوده:" ما نمي توانيم در مورد چيزهايي مثل اين صحبت كنيم.فوتبال مقوله ای جدي است.اگر مسئله اي مشخص باشد،ما آن رابررسي ميكنيم در غير اين صورت جايي براي بررسي وجود ندارد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۱ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شکست میلان مقابل پالرمو

هفته چهاردهم رقابت های فوتبال سری آ ایتالیا با شکست سه بر یک آث میلان مقابل پالرمو پایان یافت.

به گزارش پایگاه اینترنتی الکره نتایج کامل این رقابت ها به شرح زیر است :

شنبه

کاتانیا یک-- لچه یک
یوونتوس چهار-- رجینا صفر

یکشنبه

آاس رم یک -- فیورنتینا صفر
کالیاری یک -- سامپدوریا صفر
سیه نا یک -- تورینو صفر
جنوا یک -- بولونیا یک
اودینزه صفر -- کیه وو یک
اینترمیلان دو -- ناپولی یک
آتالانتا دو-- لاتزیو صفر
پالرمو سه--آث میلان یک

در جدول رده بندی اینترمیلان با سی و سه امتیاز صدرنشین است و تیم های یوونتوس و آث میلان هر کدام با بیست و هفت امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۲ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
یوونتوس نزدیکترین رقیب اینتر صدرنشین شد

تیم فوتبال یوونتوس شنبه شب پس از پیروزی پرگل چهار بر صفر بر رجینا در شهر برفی تورین به مکان دوم مسابقات سری آ صعود کرد .
این پیروزی ششمین پیروزی یوونتوس طی هفت دیدار گذشته لیگ فوتبال ایتالیا بود .
در پی ضربات منجر به گل " مائورو کامورانزی " ، " آمائوری " و " جورجیو چیلینی " ، الساندرو دل پیه رو مهاجم کارکشته یوونتوس نیز دویست و پنجاهمین گل خود را با پیراهن این تیم به ثمر رساند .
این پیروزی ، یووه را به لطف تفاضل گل بهتر بالاتر از آث میلان و در فاصله سه امتیازی اینتر صدرنشین و مدافع قهرمانی سری آ قرار داد . ولی این دو تیم بزرگ میلانی باید یکشنبه به میدان بروند .
این پنجمین بار طی هشت بازی بیرون از خانه رجینا بود که این تیم متحمل یک شکست سنگین شده و بیش از حداقل سه گل دریافت کرد و لذا تاکنون اسم رجینا به عنوان تیمی که در بین 20 تیم حاضر در سری آ دارای بدترین خط دفاعی است ، به ثبت رسیده است .
در دیگر دیدار شنبه که زودتر انجام شد ، کاتانیا پس از توقف یک بر یک در خانه خود در برابر تیم پایین جدولی لچه نتوانست با ناپولی تیم چهارم جدول هم امتیاز شود .
این میزبان سیسیلی پس از گذشت حدود یک ساعت از بازی با گل " میشل پائولوچی " ستاره جوان خود جلو افتاد ولی تیم میهمان توانست هشت دقیقه بعد توسط " خوزه ایگناسیو کاستیلو " بازیکن تعویضی آرژانتینی خود نتیجه را مساوی کرده و یک امتیاز بازی را برای کمک به فرار خود از منطقه سقوط کسب کند .

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۲ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
دل پيه رو: هنوز هم زدن گل مرا هيجان زده مي‌كند
یوفا: الساندر دل پيه رو كاپيتان تيم فوتبال يوونتوس ايتاليا بعد از به ثمر رساندن دويست و پنجاهمين گل خود در اين تيم مقابل رجينا تصديق كرد، هنوز هم از گلزني به وجد مي‌آيد.

به گزارش یوفا: يوونتوس با پيروزي ‪ ۴‬بر صفر در اين مسابقه به دليل تفاضل گل بهتر در جدول مسابقات سري آ، بالاتر از آث ميلان قرار گرفت.

دل پيه روي ‪ ۳۴‬ساله بعد از مسابقه گفت: اگر خوب بازي كنم اما گل نزنم، خوشحال مي‌شوم اما اگر گل بزنم خيلي خوشحال تر مي‌شوم. اين گل‌ها هنوز روي من تاثير مي‌گذارند. نمي‌توانم انكار كنم. اما اين ركوردها، اهدافي نيستند كه من براي خودم قرار داده ام. البته قهرماني در سري آ خيلي مهم است ولي هدف من، پيشرفت است.

وي افزود: بعد از ديدار با رجينا يك روز تعطيلي دارم كه در كنار خانواده ام مي‌مانم اما مسابقه اينترميلان - ناپولي را هم تماشا خواهم كرد.

اينترميلان هم اكنون با ‪ ۳۰‬امتياز صدرنشين جدول سري آ است اما يوونتوس نيز بعد از پيروزي ديشب توانست فاصله خود را با اين تيم به سه امتياز برساند.

۱۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
این دو تا خبر آخریتون تکراریه.
خبر سپهر رو من قبلا" فرستادم و خبر Barcelona_winer رو هم سپهر فرستاده بوده.

۱۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: رونالدو شایسته کسب توپ طلا نبود.

مربی پرتغالی تیم فوتبال اینتر کسب توپ طلای سال 2008 را حق مسلم یکی از بازیکنان خارجی شاغل در تیمش دانست.

خوزه مورینیو در پاسخ به این سوال "اسکای ایتالیا" که چه نظری در خصوص برنده شدن توپ طلا توسط کریستیانو رونالدو دارد، گفت: من ترجیح می دادم یکی از بازیکنان خارجی اینتر این جایزه را می برد.

اینتر در حال حاضر با 6 امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس در صدر جدول رده بندی رقابت های سری آ قرار دارد. " آقای ویژه" در این باره گفت: لیگ هنوز به نیمه راه نرسیده و ما نمی توانیم آرام بنشینیم. باید هر روز به کار سخت خود ادامه دهیم.

منبع

۱۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بوفون: امسال حداقل دو قهرماني مي‌خواهيم.

دروازه‌بان اول يوونتوس معتقد است تيمش مي تواند قهرمان ليگ قهرمانان اروپا و اسكودتو شود.

به نقل از رويترز، جان لوئيجي بوفون گفت: تصور مي كنم يوونتوس قدرت قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا را دارد. ما در اسكودتو نيز يك مدعي جدي هستيم و ميدان را خالي نمي كنيم. امسال حداقل دو قهرماني مي خواهيم.
وي افزود: هيچ بحراني در تيم وجود ندارد و اگر مسائل داخلي پيش بيايد، خودمان آن را حل مي كنيم.
دروازه بان ملي پوش يووه تاكيد كرد: اين همان يوونتوسي است كه هواداران مي خواستند و اكنون شكل گرفته است.

منبع

۱۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
حق با محسنه...قاطی شده..........

۱۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دل پيه رو: تك تك گل‌هايم را به خاطر مي آورم.

كاپيتان تيم فوتبال يوونتوس گفت: تك تك 250 گل زده خود را به خوبي به ياد دارم.

به نقل از كانال 4 ايتاليا، الساندرو دل پيه رو گفت: هرگز فراموش نمي كنم كه چگونه براي اولين بار در لباس يوونتوس گل زدم.وي افزود: من 250 گل براي يووه به ثمر رسانده ام و تك تك گل‌ها را به ياد دارم.
دل پيه رو در ادامه تصريح كرد: چيزي كه براي من اهميت دارد پيراهن يوونتوس بوده و اين ركوردها بهانه اي براي شادي و جشن است. خود را سرباز يوونتوس مي دانم.

منبع

۱۳ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مورينيو: دروگبا مثل پسر من است
وفا: سرمربي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا گفت كه ديديه دروگبا مثل پسرش مي ماند اما اين بدان مفهوم نيست كه او به اينتر خواهد پيوست.

به گزارش یوفا: خوزه مورينيو در يك كنفرانس خبري اظهار داشت: صحبت كردن در مورد دروگبا براي من آسان است چون مثل پسرم مي‌ماند.

سرمربي سابق چلسي، افزود: روزهايي كه با هم بوديم را به خاطر مي‌آورم. از زماني كه او را به چلسي بردم و اولين روزي كه به استمفوردبريج آمد تا فينال مسابقات در ورزشگاه ويمبلي كه مثل ديوانه‌ها او را در آغوش گرفتم.

مورينيو ادامه داد: در عين حال به راحتي نمي‌توانم در مورد او حرف بزنم چون بازيكن چلسي است و با آنها قرارداد دارد و اگر بخواهد برود، گزينه هاي زيادي براي انتخاب دارد.

دروگبا بعد از رفتن مورينيو از چلسي، به روشني نظرش را در مورد اين مربي گفت و حتي تهديد كرد از چلسي مي‌رود.

در ماه‌هاي گذشته نيز خبرهاي زيادي از احتمال پيوستن مهاجم چلسي به اينتر منتشر شده اما تا كنون چنين اتفاقي نيفتاده است.

مورينيو با بيان اينكه در چند ماه گذشته با دروگبا تماس نداشته است، تصديق كرد: آخرين باري كه با او صحبت كردم بعد از مصدوميتش مقابل كلوج در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا بود. علاوه بر اين به خاطر حضور هرنان كرسپو، خوليو كروز، آدريانو و زلاتان ابراهيموويچ در اينجا شرايط خاصي وجود دارد. البته هر وقت صحبت از نارضايتي دروگبا در چلسي مي‌شود، نام اينترميلان بر سر زبان‌ها مي‌افتد.

بنابراين گزارش، مهاجمان كنوني اينتر يعني كرسپو و كروز ممكن است براي پر كردن جاي خالي رود فان نيستلروي مصدوم به رئال مادريد بروند اما رييس باشگاه اينترميلان اعلام كرده است، هيچ نظري در مورد مذاكره با دروگبا براي انتقال احتمالي او به سن سيرو ندارد.

ماسيمو موراتي در اين‌باره گفته است: به نظر من بيش از هر چيز اين خود بازيكن است كه مي‌خواهد به اينتر بيايد. ما به مهاجم احتياج نداريم چون بازيكنان بسيار قدرتمندي در اين پست داريم گرچه مورينيو هم هرگز از من درخواست بازيكن جديد نكرده است.

۱۳ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۹۲۲ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۸۵ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۹۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۶,۹۸۲ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۰۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۸۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!