به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
کلاه قرمزی :دی نوشته:

مكر و حيله اونا بالاخره به سمت خودشون برميگرده و دودش تو چشم خودشون ميره چون اين وعده الهيه

همین الانم دودش تو چشم خودشون رفته

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

حمايت هاي پوچ انجلينا جولي و امثالهم فقط و فقط براي كنترل اذهان عمومي و داشتن يه چهره عمومي براي هدايت به سوي مقاصد شوم و پشت پرده هستش، خيلي ساده با چنين چيزايي سعي بر حفظ يه تعادل تو روند كنترل اذهان ميكنند، جالبه كه اين خانم الان ميخواد خودشو نماد صلح جهاني و نماينده مردم امريكا معرفي كنه ولي همين خانم درمورد سوريه ، بحرين ، و جاهايي كه سر شيعيان و مسلمانان مظلوم داره به باد ميره هيچ موضع گيري نداره و يا مثل همين خبري كه گذاشتي شروع ميكنه به سمتو سوي اربابانش خط دادن و نه افشاء حقيقت.

موضوع این خبر نه بحرینه نه سوریه(هرچند داره برای آوارگان سوری هم کاری انجام می ده)که شما داری دنبال موضعش می گردی موضوع سر اون فیلم موهنه و نه بیشتر، همه چیز رو سیاه نبین دوست من، او هم مثل بنده و شما یک انسانه منتها جرمش اینه که تبعه آمریکاست و مسلمون نیست؛آره؟ مثبت تر ببین یه کم!!!
یه نگاه به کارهای انسان دوستانش تو دنیا بکن؛از اون کمک هایی که تو سیل پاکستان کرد یا سرپرستی چند تا بچه ای که به عهده گرفته و.........
چرا ما باید همیشه درباره آدما اینقدر راحت قضاوت کنیم و مثل آب خوردن هر چیزی که خواستیم به مردم دنیا نسبت بدیم،توهم توطئه یک طرفه نیست دل انگیز،حالا این حرفها رو اگه یه هنرپیشه وطنی زده بود به به و چه چه ها به راه بود اما چون این خانوم یه آمریکاییه حتما داره واسه اهداف اربابانش تلاش میکنه دیگه!!!!
چرا ما همیشه درباره همه چیز باید خودمون رو ملاک و معیار قضاوت قرار بدیم.
این داستان رو در مورد پیامبر حتما شنیدی داستان همون کسی که کثافت شکمبه گوسفند بر سر پیامبر می ریخت؛روزی که پیامبر دوباره داشت از اونجا رد می شد و اون مرد رو اونجا ندید و احوالش رو جویا شد و وقتی گفتن مریضه به عیادتش رفت،اینه بزرگی پیامبر ما که حتی با دشمنش یه همچین رفتاری داره.
حالا این بنده خدا که کلا محکوم کرده اون فیلم رو و سازندگانش رو، واقعا ازت قطع امید کردم کمیل، فکر می کردم لااقل تو منطقی به قضایا نگاه می کنی.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
روزنامه هاي فرانسوي شروع به انتشار اون كاريكاتور هاي قديمي كه توهين به رسول خدا بود، كردند. دقيقا تو همين شرايطي كه دنيا بهم ريخته

قصدشون اين مسلمون هارو عصبي كنن؛ بزنن يكي مثل اون سفير امريكا تو ليبي رو بكشن كه بگن ببينيد اين تروريست هارو!

كميل راست ميگه، محكوم كردن هاي مكرر دولت مرداي امريكايي يا سخنراني هاي اشخاصي چون انجليا جولي، همش نمايش محض

رئيس جمهوري كه 2 هفته داره ميگه من اين فيلم رو محكوم ميكنم پس چرا جلوي انتشارشو نگرفته؟ چرا نگفته كارگردانش بايد محكوم بشه بجاش از رهبران مسلمون ميخواد كه بگن مردم اروم بشن!

به قول جناب مدير دوره اين كثافت ها تموم شده مردم شدن مثل يك انبار باروت، بايك فيلم 14 دقيقه اي ببينيد جهان بهم ريخته! اخرين زور هاشون رو دارن ميزنن ...

۲۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه نگاه به کارهای انسان دوستانش تو دنیا بکن؛از اون کمک هایی که تو سیل پاکستان کرد یا سرپرستی چند تا بچه ای که به عهده گرفته و.........

من ديدم نسبت به رسانه علل خصوص سينما و هاليوود اونقدرا هم كه فكر ميكني مثبت نيست نه به خاطر توهم توطئه و اين حرفا كه گفتي چون براي من ثابت شده هستش و يه موضوع بديهي شده كه هيچ گربه اي محض رضاي خدا موش نميگيره، براي من مثل روز روشنه كه صنعت هاليوود اينقدر كثيفه كه حتي يه بازيگر مثل اين خانم نميتونه اونجور كه ميخواد زندگي كنه و تمام رفتارهاي عموميشون براساس صاحبان قدرت هاليوود هستش

همون صاحباني كه مارلين براندو گفت:
نظرتون درمورد هاليوود چيه؟
-هاليوود؟ اون يه مكاني كه دست يهودي هاست و توسط اونا اداره ميشه

بعد از 48 ساعت چنان فشار رسانه اي بهش وارد ميشه كه به غلط كردن ميوفته و ميره پيش خاخام اعظم شهر تقاضاي بخشش ميكنه
اره من توهم توطئه دارم

و از اين بابت هم خيلي خرسندم كه هيچ وقت تا موقعي كه مسجد هست نميرم تو كليسا نماز بخونم، گفتي شايد يه بازيگر ايراني اين حرفو ميزد...
بايد خدمتت بگم كه بنده هيچ كدوم از بازيگران داخلمون رو هم به عنوان يه الگو قبول ندارم كه بخوام واسش به به و چه چه كنم
براي من تنها چيزي كه معيار قرار گرفته ميشه تعاليم اسلام و قرانه

همون تعاليمي كه خود قران ميگه يهود و نصارا تا وقتي مثل اونا نشيد ازتون راضي نميشن

اره عزيز من اينطورياست كه بنده نميتونم به فيلم بازي كردن اين عزيز دل دل خوش كنم

نقل قول
موضوع این خبر نه بحرینه نه سوریه(هرچند داره برای آوارگان سوری هم کاری انجام می ده)که شما داری دنبال موضعش می گردی موضوع سر اون فیلم موهنه و نه بیشتر،

کسی که مدعی حق جو بودن و حمایت از مردم مظلومه ، باید بیشتر از همه سمت ظلمهایی بره که به فرمان همین صاحبان قدرت اسراییلی و امریکایی ایجاد شده.وگرنه شما هزار سال برو تو عراقو افغانستان ، به چه دردشون میخوره تا وقتی نظامیهاشون تو این کشورها مثل زالو تمام منابعشون رو غارت کردن و به نامسشون تجاوز کردن و خاکشون رو به گند کشیدن...!
الان اگه خیلی مرده بیاد جلو جنایت هایی که داره رخ میده نظر بده و حرکتی کنه نه برای جنایتایی که رخ داد کسایی که باید سود میکردن کردن و کسایی هم که باید ضرر میکردن همینطور اون وقت میشه نوش دارو بعد از مرگ سهراب

نقل قول

داره این کارا رو از طرف کی میکنه؟
سازمان ملل؟؟
میشه از یه بعدی که نقدی بهش وارد نیست بگی چطور ممکنه فرستاده سازمان ملل از ته دل چنین کاری کنه؟؟

۲۹ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

[quote]من ديدم نسبت به رسانه علل خصوص سينما و هاليوود اونقدرا هم كه فكر ميكني مثبت نيست

متوجه نشدم مگه من گفتم نگاه تو مثبته ،مشخصه که نگاهت به تمام کسانی که به نوعی در هالیوود مشغول به کارن منفیِ منفیه ،حداقل انتظار من از کمیلی که میشناختم این بود که تلاش های انسان دوستانه یه انسان رو قاطی هالیوودیسم و یهود و این داستانا نکنه،یعنی همون مغلطه جزء به کل .
نقل قول
نه به خاطر توهم توطئه و اين حرفا كه گفتي چون براي من ثابت شده هستش و يه موضوع بديهي شده كه هيچ گربه اي محض رضاي خدا موش نميگيره، براي من مثل روز روشنه كه صنعت هاليوود اينقدر كثيفه كه حتي يه بازيگر مثل اين خانم نميتونه اونجور كه ميخواد زندگي كنه و تمام رفتارهاي عموميشون براساس صاحبان قدرت هاليوود هستش

یکطرفه به قاضی نرو دل انگیز،تو همون هالیوودی که در ذهن شماست کارگردانی مثل اسپیلبرگ که خودش یک یهودیه میاد و فیلمی میسازه بنام «مونیخ» (این فیلم رو حتما ببین)و در فیلم حمله میکنه به صهیونیزم،اینم حتما توهم منه و حتما مثل حرکت این خانوم یه حرکت برنامه ریزی شده است برای گربه رقصونی .

نقل قول
همون صاحباني كه مارلين براندو گفت:
نظرتون درمورد هاليوود چيه؟
-هاليوود؟ اون يه مكاني كه دست يهودي هاست و توسط اونا اداره ميشه

بعد از 48 ساعت چنان فشار رسانه اي بهش وارد ميشه كه به غلط كردن ميوفته و ميره پيش خاخام اعظم شهر تقاضاي بخشش ميكنه
اره من توهم توطئه دارم

منبع ؟

نقل قول
و از اين بابت هم خيلي خرسندم كه هيچ وقت تا موقعي كه مسجد هست نميرم تو كليسا نماز بخونم، گفتي شايد يه بازيگر ايراني اين حرفو ميزد...
بايد خدمتت بگم كه بنده هيچ كدوم از بازيگران داخلمون رو هم به عنوان يه الگو قبول ندارم كه بخوام واسش به به و چه چه كنم
براي من تنها چيزي كه معيار قرار گرفته ميشه تعاليم اسلام و قرانه

مگه کسی گفت برو تو کلیسا نماز بخون ،منم از این بابت خرسندمtoo ،مسجد ما همان قدر قابل احترام است که کلیسای مسیح،کسی نگفت مجبوری بازیگری رو الگو قرار بدی،اما من نمیدونم محکوم کردن اون فیلم از طرف یک آمریکایی کار غلطیه؟ اگه این توهم توطئه نیست پس چیه؟

نقل قول
همون تعاليمي كه خود قران ميگه يهود و نصارا تا وقتي مثل اونا نشيد ازتون راضي نميشن

اره عزيز من اينطورياست كه بنده نميتونم به فيلم بازي كردن اين عزيز دل دل خوش كنم

کسی نگفت شبیه اونا شو،فعلا که اون خواهر غیر ایمانی میخواد شبیه ما شه یعنی اونم مثل بنده و شما داره فیلم و سازندگانش رو محکوم میکنه.

نقل قول
کسی که مدعی حق جو بودن و حمایت از مردم مظلومه ، باید بیشتر از همه سمت ظلمهایی بره که به فرمان همین صاحبان قدرت اسراییلی و امریکایی ایجاد شده.وگرنه شما هزار سال برو تو عراقو افغانستان ، به چه دردشون میخوره تا وقتی نظامیهاشون تو این کشورها مثل زالو تمام منابعشون رو غارت کردن و به نامسشون تجاوز کردن و خاکشون رو به گند کشیدن...!
الان اگه خیلی مرده بیاد جلو جنایت هایی که داره رخ میده نظر بده و حرکتی کنه نه برای جنایتایی که رخ داد کسایی که باید سود میکردن کردن و کسایی هم که باید ضرر میکردن همینطور اون وقت میشه نوش دارو بعد از مرگ سهراب

این حرف درست مثل اینه که الان یه نفر یقه کمیل رو بگیره و بگه چرا یه نفر تو کشور تو اون کتاب موهن رو نوشته.
مگه اون خواهر غیر ایمانی مسئول تمام ظلمهاییه که تو دنیا داره اتفاق میافته،یا مسئول اینه که از اون چیزی حمایت کنه که در جهان بینیِ کمیله،اون بنده خدا یه بیانیه داده در محکوم کردن اون فیلم موهن،حالا تو بیا هی فلسطین و لبنان و بحرین و سوریه رو بچسبون به این قضیه؛ماشاالله مخلوط کن رو روشن کردی و هر چی دم دستته ریختی توش .
نقل قول
داره این کارا رو از طرف کی میکنه؟
سازمان ملل؟؟
میشه از یه بعدی که نقدی بهش وارد نیست بگی چطور ممکنه فرستاده سازمان ملل از ته دل چنین کاری کنه؟

چطور ممکنه کسی که نمیخواد از ته دل کاری رو انجام بده بره و سفیر سازمان ملل بشه،کاری که این افراد مشهور تو سازمان های جهانی انجام میدن بیشتر تبلیغیه نه عملی!!!!!!!!!!! مثل همین خانوم مهتاب کرامتی که سفیر صلح یونیسفه(توجه کن که من نمی گم اینارو الگو قرار بده)،کار انسان دوستانه انسان دوستانه است و هیچ ربطی به دین،ملیت،سابقه و...اون شخص نداره،ما باید یاد بگیریم بین مسائل تفکیک قائل بشیم و همه رو با یه چوب نزنیم دل انگیز .

۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
منبع ؟

مارلین براندو*- هنرپیشه دیرین هالیوود- در مورد هالیوود و جهودان که گفت«هالیوود مال جهودهاست و توسط جهودها نیز اداره می شود» عین حقیقت است و خود نیز اذعان دارند.[55]

مارلین براندو پس از انتقاد از فیلم سازان یهودی هالیود به خاطر تبلیغ کلیشه های قومی نادرست از اقلیت ها، به شدت و علنی توبیخ شد.گرچه آن چه این هنرپیشه موفق در آوریل 1996م در مصاحبه رادیویی با لاری کینگ گفته بود کاملاً حقیقت داشت اما مدت کوتاهی پس از آن تاریخ، براندو وادار شد تا یک عذرخواهی بی خود، برای رد حرفهایش سرهم کند.]رک. نشریه پرسمان شماره58 ص15

اين لينكم بخون

نقل قول
متوجه نشدم مگه من گفتم نگاه تو مثبته

نه فقط خواستم تاكيد كنم من ادم نسبي گرايي نيستم و از نسبي گرايي هم خوشم نمياد

مخصوصا نسبي گرايي درمورد هاليوود

نقل قول
،حداقل انتظار من از کمیلی که میشناختم این بود که تلاش های انسان دوستانه یه انسان رو قاطی هالیوودیسم و یهود و این داستانا نکنه،یعنی همون مغلطه جزء به کل

من كاري به اين خانم ندارم و اصلا هم برام مهم نيست چطور شخصيته و از ته دلشه يا نه چون هرچي باشه به خودش و خداي خودش مربوطه و ثواب و جزاشو از خدا ميگيره و نه از من كه بخوام درموردش قضاوت كنم

فقط يه نكته اي هست براي من قابل قبول نيست ، اونم برداشت رسانه اي و خبري و افكار عمومي و ذهنيتي از يه مسئله به نفع صهيونيست جهانيه

چون اين موضوع برام ثابت شدس كه اينا اب از دستشون نميچكه و ميشه از طريق رسانه ، فيلم و هنر زير نظر اونا افكار و نقشه هاي پليدشون رو متوجه شد، الان بحث سر انجلينا جولي نيست بحث سر اينه كه يه سازمان كثيف اينو منتخب كرده ، همون سازماني كه بدبختي رو واسه همين مردمي كه اين زن دوره افتاده توشون ميره به ارمغان اورده.
انگار من هر روز بيام خونه شما دزدي كنم بعد داداشمو بفرستم با مشكلاتتون همدردي كنه

نقل قول
یکطرفه به قاضی نرو دل انگیز،تو همون هالیوودی که در ذهن شماست کارگردانی مثل اسپیلبرگ که خودش یک یهودیه میاد و فیلمی میسازه بنام «مونیخ» (این فیلم رو حتما ببین)و در فیلم حمله میکنه به صهیونیزم،اینم حتما توهم منه و حتما مثل حرکت این خانوم یه حرکت برنامه ریزی شده است برای گربه رقصونی

من با جزياتش كار ندارم، ولي يه چند نمونه مثال ميزنم ، اين يارو كه اومد ايران ادعاي مسلمون شدن كرد رو يادته؟ استون رو ميگم و اومد و يه سري جو رسانه اي جهاني راه انداخت، گفت راه من خلاف راه پدرمه و اين حرفا و مسملون شدمو كلي دري بري ديگه
بعد اومد يه افكار عمومي رو تو اين كشور جلب كرد بعد اونور كه رفت گفت من مسلمون نشدم فقط اسلام رو به عنوان يه دين كامل پذيرفتم و بهش احترام ميزارم قبل از اينم سايتاي صهيونيستي چندين عكس مستهجن ازش منتشر كردن با زناي مختلف.

اين بازي رسانه ايه.

قران اينا رو خوب براي منو تو توصيف كرده فقط مشكل اينه كه ما سعي ميكنيم نسبي گرايي رو هم تو مفاهيم قراني اجرا كنيم.

درمورد يهودياني كه صبح مسلمون ميشدن و شب ميگفتن اسلام دين خوبي نيست و برميگشتن مگه قران هشدار نداده؟؟مگه عين همين ايه تو مسئله استون رخ نداد؟؟
چرا بايد فكر كنم كه اين ايه كه ميفرمايد يهود و نصارا از شما راضي نميشن و صلاح شما رو نميخوان مگر اينكه شما رو مثل خودشون كنن هم اينجا صدق نميكنه؟؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِیَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِیَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَنْ یَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ ﴿٥١﴾ فَتَرَى الَّذِینَ فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ یُسَارِعُونَ فِیهِمْ یَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَنْ تُصِیبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّهُ أَنْ یَأْتِیَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَیُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِی أَنْفُسِهِمْ نَادِمِینَ ﴿٥٢﴾

اى اهل ایمان ! یهود و نصارى را سرپرستان و دوستان خود مگیرید ، آنان سرپرستان و دوستان یكدیگرند [و تنها به روابط میان خود وفا دارند] . و هر كس از شما ، یهود و نصارى را سرپرست و دوست خود گیرد از زمره آنان است ؛ بى‏تردید خدا گروه ستمكار را هدایت نمى‏كند .«51» كسانى كه در دل‏هایشان بیمارى [دورویى] است ، مى‏بینى كه در دوستى با یهود و نصارى شتاب مى‏ورزند و [بر پایه خیال باطلشان كه مبادا اسلام و مسلمانان تكیه‏گاه استوارى نباشند] مى‏گویند : مى‏ترسیم آسیب ناگوارى به ما برسد [به این سبب باید براى دوستى به سوى یهود و نصارى بشتابیم] . امید است خدا از سوى خود پیروزى یا واقعیت دیگرى [به نفع مسلمانان] پیش آرد تا این بیماردلان بر آنچه در دل هایشان پنهان مى‏داشتند ، پشیمان شوند .«52»

سوره مائده آیات 51 و 52

نقل قول

مگه کسی گفت برو تو کلیسا نماز بخون ،منم از این بابت خرسندمtoo ،مسجد ما همان قدر قابل احترام است که کلیسای مسیح

نكته رو خوب نگرفتي عزيز
دل انگيز اين ضرب المثل يعني اينكه تا وقتي تو دين من انسانهاي درست هستند كه از مظلوم دفاع كنن و حق گرا باشن چرا من بايد به غريبه روي بيارم؟

وگرنه كليساي مسيح هم جايگاه خودشو داره و قابل احترامه

نقل قول
حکوم کردن اون فیلم از طرف یک آمریکایی کار غلطیه؟ اگه این توهم توطئه نیست پس چیه؟

نه كار غلطي نيست ، دمش گرم، فقط منو تو نبايد باور كنيم كه اونا خير و صلاح اسلامو ميخوان.
من اهل فيلم نيستم ولي ميتوني با يه سرچ ساده ببيني چقدر فيلماي ضد ديني و ضد اسلامي و ضد خدا رو همين افراد تهيه و تنظيم كردن، حالا چرا من بايد باور كنم كه اونا صادقن؟؟

نقل قول
مگه اون خواهر غیر ایمانی مسئول تمام ظلمهاییه که تو دنیا داره اتفاق میافته،یا مسئول اینه که از اون چیزی حمایت کنه که در جهان بینیِ کمیله،اون بنده خدا یه بیانیه داده در محکوم کردن اون فیلم موهن،حالا تو بیا هی فلسطین و لبنان و بحرین و سوریه رو بچسبون به این قضیه؛ماشاالله مخلوط کن رو روشن کردی و هر چی دم دستته ریختی توش

نه ، مسئول نيست در جايگاه يه شهروند امريكايي ساده هيچ مسئوليتي نداره، ولي درجايگاه نماينده صلح سازمان ملل نسب به هر قطره خوني كه به ناحق ريخته بشه مسئوله
من اسم اينو مخلوط كن نميزارم ، اسمشو درخواست منطقي ميزارم.

اگه وظيفشو درست انجام بده من واقعا ازش تقدير ميكنم
چرا نكنم؟من خودم شخصا يكي از اشخاصي كه خيلي دوسش دارم امريكايه الكس جونز

چون وظيفه اي كه داره رو به نحو احسنت انجام ميده

نقل قول
چطور ممکنه کسی که نمیخواد از ته دل کاری رو انجام بده بره و سفیر سازمان ملل بشه

چطور ممكنه مدونا بر خلاف ميل باطنيش مجبور بشه اعلام كنه كه كابالايسته و مجبور بشه با يه يهودي ازدواج كنه؟
چطور ممكنه يه خبرنگار پير وقتي حقيت رو درمورد سران امريكايي افشا ميكنه كاري باهاش بشه كه به غلط كردن بيوفته؟
چطور ممكنه مارلين براندو چنين چيزي واسش رخ بده؟؟
وقتي جواب اين سوالاتو واقعا پيدا كردي جواب سوال خودتم پيدا ميكني

نقل قول
اری که این افراد مشهور تو سازمان های جهانی انجام میدن بیشتر تبلیغیه نه عملی!!!!!!!!!!!

آ باريكلا دل انگيز زدي تو خال منم همينو ميگم ديگه چرا بايد فريب ظاهر و تبليغات دروغين اينا رو بخوريم؟

نقل قول
ما باید یاد بگیریم بین مسائل تفکیک قائل بشیم و همه رو با یه چوب نزنیم دل انگیز .

بازم تاكيد ميكنم براي من خود اين خانم اصلا مهم نيست و اصلا اينقدر بولد نيست كه درموردش فكر كنم چه برسه به اينكه بحث كنم
بحث سر چيز ديگه ايه بحث سر افكار عموميه ، بحث سر سفيد جلوه دادن سياهيه بحث سر دروغ گفتنه

۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل نوشته:

مارلین براندو*- هنرپیشه دیرین هالیوود- در مورد هالیوود و جهودان که گفت«هالیوود مال جهودهاست و توسط جهودها نیز اداره می شود» عین حقیقت است و خود نیز اذعان دارند.[55]

مارلین براندو پس از انتقاد از فیلم سازان یهودی هالیود به خاطر تبلیغ کلیشه های قومی نادرست از اقلیت ها، به شدت و علنی توبیخ شد.گرچه آن چه این هنرپیشه موفق در آوریل 1996م در مصاحبه رادیویی با لاری کینگ گفته بود کاملاً حقیقت داشت اما مدت کوتاهی پس از آن تاریخ، براندو وادار شد تا یک عذرخواهی بی خود، برای رد حرفهایش سرهم کند.]رک. نشریه پرسمان شماره58 ص15

اين لينكم بخون

واقعا چه منبع موثقی؛ بی اعتبارترین منابع منابع مجازی ان .

نقل قول
نه فقط خواستم تاكيد كنم من ادم نسبي گرايي نيستم و از نسبي گرايي هم خوشم نمياد

مخصوصا نسبي گرايي درمورد هاليوود

یعنی همه چیز برای شما یا سیاه سیاهه یا سفید سفید؛ چه منطقی واقعا ،هیچ چیز در جهان ثباتی ندارد جز بی ثباتی.

نقل قول
من كاري به اين خانم ندارم و اصلا هم برام مهم نيست چطور شخصيته و از ته دلشه يا نه چون هرچي باشه به خودش و خداي خودش مربوطه و ثواب و جزاشو از خدا ميگيره و نه از من كه بخوام درموردش قضاوت كنم

فقط يه نكته اي هست براي من قابل قبول نيست ، اونم برداشت رسانه اي و خبري و افكار عمومي و ذهنيتي از يه مسئله به نفع صهيونيست جهانيه

من نمی دونم محکوم کردن اون فیلم کجاش در راستای منافع صهیونیزمه،حتما بنده و شما هم داریم در همین راستا تلاش می کنیم .

نقل قول
چون اين موضوع برام ثابت شدس كه اينا اب از دستشون نميچكه و ميشه از طريق رسانه ، فيلم و هنر زير نظر اونا افكار و نقشه هاي پليدشون رو متوجه شد، الان بحث سر انجلينا جولي نيست بحث سر اينه كه يه سازمان كثيف اينو منتخب كرده ، همون سازماني كه بدبختي رو واسه همين مردمي كه اين زن دوره افتاده توشون ميره به ارمغان اورده

انگار من هر روز بيام خونه شما دزدي كنم بعد داداشمو بفرستم با مشكلاتتون همدردي كنه

اینجا مراد از من سازمان ملله(برام بگو اگه این سازمان اینقدر پلید و سیاهه و نقشه های پلید اونا رو اجرا میکنه،چرا عضوشیم)، خونه شما، مائیم و داداش،آنجلیا جولی ،از اون ور میگی من کاری با این خانوم ندارم و نیتش رو نمی دونم(برخلاف کامنتهای قبلیت البته)؛ اما اینجا دوباره کارش رو زیر سوال می بری؟
نقل قول

من با جزياتش كار ندارم، ولي يه چند نمونه مثال ميزنم ، اين يارو كه اومد ايران ادعاي مسلمون شدن كرد رو يادته؟ استون رو ميگم و اومد و يه سري جو رسانه اي جهاني راه انداخت، گفت راه من خلاف راه پدرمه و اين حرفا و مسملون شدمو كلي دري بري ديگه
بعد اومد يه افكار عمومي رو تو اين كشور جلب كرد بعد اونور كه رفت گفت من مسلمون نشدم فقط اسلام رو به عنوان يه دين كامل پذيرفتم و بهش احترام ميزارم قبل از اينم سايتاي صهيونيستي چندين عكس مستهجن ازش منتشر كردن با زناي مختلف.
اين بازي رسانه ايه.

من دارم میگم اگه تو مدعی این هستی که هالیوود فقط و فقط در راستای منافع صهیونیزم کار می کنه، پس امثال این فیلم که نمونه هاش هم کم نیست چطور ساخته میشن؟
شما داری داستان مسلمون شدن استون رو تعریف میکنی .

نقل قول
قران اينا رو خوب براي منو تو توصيف كرده فقط مشكل اينه كه ما سعي ميكنيم نسبي گرايي رو هم تو مفاهيم قراني اجرا كنيم.

درمورد يهودياني كه صبح مسلمون ميشدن و شب ميگفتن اسلام دين خوبي نيست و برميگشتن مگه قران هشدار نداده؟؟مگه عين همين ايه تو مسئله استون رخ نداد؟؟
چرا بايد فكر كنم كه اين ايه كه ميفرمايد يهود و نصارا از شما راضي نميشن و صلاح شما رو نميخوان مگر اينكه شما رو مثل خودشون كنن هم اينجا صدق نميكنه؟؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِیَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِیَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَنْ یَتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ ﴿٥١﴾ فَتَرَى الَّذِینَ فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ یُسَارِعُونَ فِیهِمْ یَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَنْ تُصِیبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّهُ أَنْ یَأْتِیَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِنْ عِنْدِهِ فَیُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِی أَنْفُسِهِمْ نَادِمِینَ ﴿٥٢﴾

اى اهل ایمان ! یهود و نصارى را سرپرستان و دوستان خود مگیرید ، آنان سرپرستان و دوستان یكدیگرند [و تنها به روابط میان خود وفا دارند] . و هر كس از شما ، یهود و نصارى را سرپرست و دوست خود گیرد از زمره آنان است ؛ بى‏تردید خدا گروه ستمكار را هدایت نمى‏كند .«51» كسانى كه در دل‏هایشان بیمارى [دورویى] است ، مى‏بینى كه در دوستى با یهود و نصارى شتاب مى‏ورزند و [بر پایه خیال باطلشان كه مبادا اسلام و مسلمانان تكیه‏گاه استوارى نباشند] مى‏گویند : مى‏ترسیم آسیب ناگوارى به ما برسد [به این سبب باید براى دوستى به سوى یهود و نصارى بشتابیم] . امید است خدا از سوى خود پیروزى یا واقعیت دیگرى [به نفع مسلمانان] پیش آرد تا این بیماردلان بر آنچه در دل هایشان پنهان مى‏داشتند ، پشیمان شوند .«52»

سوره مائده آیات 51 و52

قال رسول الله: كسى كه به مرد یا زن با ایمان تهمت بزند و یا درباره او چیزى بگوید كه در او نیست، خداوند در روز قیامت او را بر تلى از آتش قرار مى دهد تا از مسئولیت آنچه گفته است در آید.
نقل قول
نكته رو خوب نگرفتي عزيز
دل انگيز اين ضرب المثل يعني اينكه تا وقتي تو دين من انسانهاي درست هستند كه از مظلوم دفاع كنن و حق گرا باشن چرا من بايد به غريبه روي بيارم؟
وگرنه كليساي مسيح هم جايگاه خودشو داره و قابل احترامه

این غریبه هم مثل بنده و جناب عالی یک انسانه و به عنوان یک انسان صحبت کرده از احترام به تمام ادیان، و هر انسان آزاد اندیشی این حرف رو تایید میکنه؛حالا شما اگه دوست داری اسمش رو روی آوردن به غریبه بذار ،با اون عبارت انسانهای درست باز داری میگی که این آدم به زعم شما آدم درستی نیست،قضاوت!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول
نه كار غلطي نيست ، دمش گرم، فقط منو تو نبايد باور كنيم كه اونا خير و صلاح اسلامو ميخوان.
من اهل فيلم نيستم ولي ميتوني با يه سرچ ساده ببيني چقدر فيلماي ضد ديني و ضد اسلامي و ضد خدا رو همين افراد تهيه و تنظيم كردن، حالا چرا من بايد باور كنم كه اونا صادقن؟؟

کسی منکر نفوذ لابی های صهیون در هالیوود نیست اما اینم درست نیست که در مورد هر انسان و هر عملی در هالیوود یکسویه یا به قول شما مطلق قضاوت کنیم،اما چون شما به هیچ عنوان نسبی گرا نیستید،پس دیگه حرفی باقی نمی مونه .

نقل قول
در جايگاه يه شهروند امريكايي ساده هيچ مسئوليتي نداره، ولي درجايگاه نماينده صلح سازمان ملل نسب به هر قطره خوني كه به ناحق ريخته بشه مسئوله
من اسم اينو مخلوط كن نميزارم ، اسمشو درخواست منطقي ميزارم.

اگه وظيفشو درست انجام بده من واقعا ازش تقدير ميكنم
چرا نكنم؟من خودم شخصا يكي از اشخاصي كه خيلي دوسش دارم امريكايه الكس جونز

چون وظيفه اي كه داره رو به نحو احسنت انجام ميده

چطور ممكنه مدونا بر خلاف ميل باطنيش مجبور بشه اعلام كنه كه كابالايسته و مجبور بشه با يه يهودي ازدواج كنه؟
چطور ممكنه يه خبرنگار پير وقتي حقيت رو درمورد سران امريكايي افشا ميكنه كاري باهاش بشه كه به غلط كردن بيوفته؟
اب اين سوالاتو واقعا پيدا كردي جواب سوال خودتم پيدا ميكني

و شما خودت رو در جایگاه قضاوت برای درست انجام شدن یا نشدن مسئولیت تمام نمایندگان سازمان ملل میدونید؟ سر فرصت تمام فعالیت های انسان دوستانه این آدم رو مینویسم برات.
و در مورد اون مثالهای سران آمریکا و افشا و غیره و ذالک سری به کارنامه «مایکل مور »بزن.

نقل قول
آ باريكلا دل انگيز زدي تو خال منم همينو ميگم ديگه چرا بايد فريب ظاهر و تبليغات دروغين اينا رو بخوريم؟

توجه نکردی دل انگیز،تبلیغ برای کارهای انسان دوستانه و صلح نه اون تبلیغی که در ذهن شماست.

نقل قول
بازم تاكيد ميكنم براي من خود اين خانم اصلا مهم نيست و اصلا اينقدر بولد نيست كه درموردش فكر كنم چه برسه به اينكه بحث كنم
بحث سر چيز ديگه ايه بحث سر افكار عموميه ، بحث سر سفيد جلوه دادن سياهيه بحث سر دروغ گفتنه

و اصلا بحث سر سیاه سیاه یا سفید سفید دیدن نیست؟ البته نه برای کمیل مطلق گرا .

۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
هيچ كدوم از حرفات قانع كننده نيست چون شما داريد از يه شخصيت دفاع ميكنيد كه اصلا براي من نه شخصيتش مهمه و نه كارش

من دارم از يه جريان حرف ميزنم

شما از يه نفر دفاع ميكني من از يه كليتي انتقاد ميكنم

پس هيچ وقت به نتيجه ثابتي نميرسيم ميدوني چرا چون اين مسئله رو نميشه تو چنين بحثي اثبات كرد كه اين جزء بايد تابع كل باشه اگه ميخواد نباشه بايد كلا سيستمشو از كل جدا كنه و واسه خودش يه كل ديگه اي درست كنه

نقل قول
واقعا چه منبع موثقی؛ بی اعتبارترین منابع منابع مجازی ان .

چقدر قشنگ منابعو برسي ميكني واقعا ياد گرفتم
]رک. نشریه پرسمان شماره58 ص15

- سیدهاشم میرلوحی، آمریکا بدون نقاب، انتشارات کیهان، صفحه 123[

نقل قول
یعنی همه چیز برای شما یا سیاه سیاهه یا سفید سفید؛ چه منطقی واقعا ،هیچ چیز در جهان ثباتی ندارد جز بی ثباتی.

براي من مرز بين سياه و سفيد فقط و فقط ملاك هاي دينيمه ، برخلاف ساير اديان و ساير اشخاص من شخصا همه خوبي ها و بدي ها رو بر اساس معيارهايي كه انسانهاي شريف و بزرگ برام به جا گذاشتن ميسنجم

طبق اون معيار يه چيز نميتونه هم سياه باشه هم سفيد (يعني خاكستري)

نقل قول
من نمی دونم محکوم کردن اون فیلم کجاش در راستای منافع صهیونیزمه،حتما بنده و شما هم داریم در همین راستا تلاش می کنیم

دقيقا نكته همينجاست
چون من اصلا با محكوم كردن اين حركت توسط اين خانم كاري ندارم
فقط خوب ميدونم چطوري ميشه عرصه رو براي يه حركت ناجوانمردانه اماده كرد اينطور كه چند جايي كه ديگه سود و منفعتي توش نيست اين خانم ميره بعد درمورد جاهايي كه منافع امريكا هنوز جريان داره اين خانم نميره و يا به سود امريكا حرف ميزنه مثل همين جريان سوريه كه به نفع تركيه و امريكا حرف زد نه به نفع انسانهاي ازاده و مردم سوريه

اين واسه اونا كافيه وگرنه براي صهيونيست جهاني اين خانم هيچ ارزش ديگه اي نداره

نقل قول
(برام بگو اگه این سازمان اینقدر پلید و سیاهه و نقشه های پلید اونا رو اجرا میکنه،چرا عضوشیم)

چه ربطي داره؟ يعني چون ما عضوشيم اون خوبه يا ما بديم؟
ما مجبور عضو چنين سازماني باشيم تا فشار سياسي جهاني از رومون برداشته بشه. ولي اين بدان معني نيست كه حضور ما تو چنين جمعي نشونه تاييد و درستي اين سازمانه

تو شوراي شش نفره هم حضرت علي حضور داشت، اين يعني چنين شورايي رو قبول داشت؟يا مجبور بود توش شركت كنه؟

نقل قول
اما اینجا دوباره کارش رو زیر سوال می بری؟

اسم اينو نميدونم چي ميزاري
قضاوت، توهم توطئه، بي منطقي،چرخ گوشت، مخلوط كن هم زن جارو برقي يا هرچي من فقط شخصا قبول ندارم كه اين فرد حامي اسلام و مسلمين و مردم مظلومه چون بازم تاكيد ميكنم موش گرفتن گربه براي رضاي خدا نيست
چيز خيلي واضحيه قضاوت درمورد يه پرونده جنايي نيست، مثالم زدم اگه ميخواد واقعا حرف و عملش يكي باشه به عنوان نماينده سازمان ملل وظيفشو درست انجام بده ، وقتي نميده توقع نداشته باش من با نسبي گرايي افراطي و حرفاي به ظاهر قشنگ درموردش قضاوت نكنم

نقل قول
من دارم میگم اگه تو مدعی این هستی که هالیوود فقط و فقط در راستای منافع صهیونیزم کار می کنه، پس امثال این فیلم که نمونه هاش هم کم نیست چطور ساخته میشن؟
شما داری داستان مسلمون شدن استون رو تعریف میکنی

منم جوابتون رو دادم گفتم اين كارم مثل بقيه اونا كه مثال زدم فقط بازي رسانه ايه و تو اين امر بسيار خلاق بودن و داستانها دارن و بار اولشون نيست

نقل قول
قال رسول الله: كسى كه به مرد یا زن با ایمان تهمت بزند و یا درباره او چیزى بگوید كه در او نیست، خداوند در روز قیامت او را بر تلى از آتش قرار مى دهد تا از مسئولیت آنچه گفته است در آید.

الان من چيزي كه گفتم در اون فرد(به عنوان نماينده سازمان ملل نه به عنوان يه شهروند عادي) در اون نيست؟ اينكه داره وظيفشو غلط انجام ميده و سمتو سوي صاحبان قدرت رو داره در او نيست؟
اگه اينطوريه باشه من اون دنيا جواب خدا رو خودم ميدم ديگه

نقل قول
و شما خودت رو در جایگاه قضاوت برای درست انجام شدن یا نشدن مسئولیت تمام نمایندگان سازمان ملل میدونید؟

چرا ندونم؟
مگه من شيرين عقلم؟ من انسانم ، وظايف اين سازمان هم مشخص شده هستش
وقتي غصور و نامردي ميبينم چشممو ببندم بگم من نميفهمم و نبايد قضاوت كنم؟؟
يا اينكه همش شعور خودمو زير سوال ببرم؟

نقل قول
و در مورد اون مثالهای سران آمریکا و افشا و غیره و ذالک سری به کارنامه «مایکل مور »بزن.

مثل كف دستم ميشناسمش ولي الكسي رو بيشتر دوست دارم

نقل قول
سر فرصت تمام فعالیت های انسان دوستانه این آدم رو مینویسم برات.

خودتو تو زحمت ننداز عزيز
چون وقتي من دارم ميبينم تو اين سيستم حق داره خورده ميشه خودمو گول نميزنم، حق اون چيزي نيست كه اينا وانمود ميكنن، حق تو كف خيابوناي فلسطين و لبنان و سوريه و بحرينه.

بازم هركسي عقيده خودشو داره
و من به اين حرفت احترام ميزارم كه بايد شخصيت انجلينا جولي حفظ بشه(نه شخصيت نماينده سازمان ملل) فقط شخصيت خصوصي و اجتماعي كه داره

حمل بر توهين نشه ها (بازم تاكيد ميكنم دارم درمورد كليت نسبي گرايي حرف ميزنم نه اشخاص خاص)
كسايي كه پشت علي نماز ميخوندن و سر سفره معاويه غذا ميخوردن هم به نظر من انسانهاي نسبي گرايي بودن
چون ميگفتن بحث ديني علي حقه ، تو بحث سياسي معاويه

۳۰ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: hassansas
پیام: ۸۵۰
عضویت از: ۶ فروردین ۱۳۹۰
از: yazd
طرفدار:
- ژاوی
- پپ گواردیولا
- پیروزی
- آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من زیاد نمیخوام وارد بحث بشم .ای خانم انجلينا جولي اگر خیر خواه مسلمین بود فیلم ضد اسلامی نمیساخت

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل نوشته:

حمل بر توهين نشه ها (بازم تاكيد ميكنم دارم درمورد كليت نسبي گرايي حرف ميزنم نه اشخاص خاص)

این مطلق گرایی شما کمیل عزیز ، در واقع خودش ریشه در مقایسه کردن انسان ها و امور به طور نسبی با یکدیگه داره.
امری که به علت ماهیت متغیرش، در واقع اصولا به انتخاب مطلق ختم نمیشه! شاید بشه گفت مطلق گرایی بیشتر در زمینه هایی که هم در سنجش و هم در اعتبار سنجی و هم در اعلام نتایج از کمیت های قابل شمارش استفاده می کنه، کاربرد داره (مثل ریاضی)و در علوم انسانی، اکثر امور نسبی است.
فرض کنیم کمیل نرم افزاری رو آماده کرده و می خواد اونو به مشتری که مدیری موفق و حسابگره نشون بده. در معرفی این نرم افزار کمیل میگه: نرم افزار ایکس از فناوری های روز استفاده می کنه و برترین نرم افزار این عرصه است. مدیر فوق با توجه به این مسائل، نرم افزار کمیل رو می خره. بعد از مدتی، خود کمیل متوجه می شه که یک نکته مهم رو در نرم افزار فراموش کرده یا نقص مهمی داره. اینجا دیگه اون تعریف مطلق اولیه ای که کرده، اجازه اعتراف به اشتباه را به کمیل نمی ده. در واقع کمیل در تله مطلق گرایی افتاده .
توجه به نسبی بودن در امور انسانی، باعث می شه تا بتونیم هر زمان با تغییر متغیرها و عوض شدن معیارها، ارزیابی مجددی به عمل بیاریم نه اینکه همچنان در خم برآوردهای گذشته بمانیم عزیز دل برادر .

-در مورد براندو تنها جریان اون دختر سرخپوست در مراسم اسکار صحت داره(حد اقل من تو هیچ منبع درستی ندیدم این داستان رو)،که اگه دوست داشتی دربارش بحث می کنیم.
مابقی حرفات کماکان تکرار همون حرفای قبلیه گواه بر مطلق گراییت ،و نه بیشتر.
یه چیز دیگه: قضاوت دست بنده و شما نیست.

۳۰ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۱۳ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۵۷ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۲,۱۳۲ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۹,۳۳۰ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۸۸۲ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۷۶۶ بازدید
۲۷ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۸۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۲۸۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!