به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد مذهبی
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
یک موضوع درباره ماهواره هست...
یکبار توی یک برنامه تلویزیونی یک بازیگر رو دعوت کرده بودن (اسمش رو یادم نمیاد) و ازش درباره ماهواره پرسیدن؟

گفت: «تا وقتی که ما توی خونمون غذای خوب و خوشمزه ای داشته باشیم نمیریم بیرون غذا بخوریم مگر محض تنوع...؛ ولی اگر غذاهای توش خونه خوشمزه و باب مزاج ما نباشه میریم بیرون و غذای بیرون رو میخوریم»!

منظورش اینه که ماهواره هم به همین شکله... وقتی شبکه های تلویزیونی خودمون اونقدر برنمه های خوب و آموزنده و سرگرم کننده بذارن میتونن باعث بشن که مردم به ماهواره رو نیارند؛ حتی اگر بخواهیم از برنامه های بد فاکتور بگیریم ولی باز هم خیلی برنامه ها هستن که میتونند مردم رو به سمت و سوی تلویزیون خودمون سوق بدن و نیازی به جمع کردن دیش و ماهواره نیست...

به نظر من غنی کردن تلویزیون خودمون می تونه مثمرثمر تر باشه تا جمع کردن ماهواره های مردم!

نقل قول
پیامبر (ص) فرمودند: ای علی!بدان که شگفت انگیزترین مردم از نظر ایمان و بالاترین آنها از نظر یقین ،قومی در آخرالزمان هستند که پیامبر را ندیده اند و حجت خدا از آنها پنهان است.ولی آنها به-نوشته-سیاهی روی-کاغذ -سفید ایمان می آورند. (منظور چیزیه که تنها از گذشتگانشون شنیدند)

یک حدیث دیگه ای هم داریم درباره این موضوع:

گفته میشه امام صادق بعد از خوندن نماز ظهر در مسجد، میاند و یک حدیثی میگن که به این شرحه: «

ثواب نماز جماعت ملتی که چندین و چند سال بعد از شما، نمازشون رو می خونن به جماعت، بیشتر از ثواب نماز جماعت ها شماست؛ چون شما دارید حق واقعی رو زنده و حاضر جلوی خودتون می بینید ولی اونها فقط به یک کتاب و چند خط به ما ایمان آوردند».

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
این مطلبی که الان میذارمو خودم هم تازه خوندمش و خیلی روم تاثیر گذاشت نمیدونم چرا ولی خواستم اینجا هم بذارم شایدحتی یه نفر هنوز شانس اینو داشته باشه که بخواد این مطلب روش تاثیر بذاره!
:
بهش گفتم: امام زمان عج رو دوست داری؟

گفت: آره ! خیلی دوسش دارم

گفتم: امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟

گفت: آره!

گفتم : پس چرا کاری که آقا دوست داره انجام نمیدی؟

گفت: خب چیزه!…. ولی دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله

گفتم: از این حرف که میگن به ظاهر نیست ، به دله بدم میاد

گفت: چرا؟

براش یه مثال زدم:

گفتم: فرض کن یه نفر بهت خبر بده که شوهرت با یه دختر خانوم دوست شده و الان توی یه رستوران داره باهاش شام می خوره. تو هم سراسیمه میری و می بینی بله!!!! آقا نشسته و داره به دختره دل میده و قلوه می گیره.عصبانی میشی و بهش میگی: ای نامرد! بهم خیانت کردی؟

بعد شوهرت بلند میشه و بهت میگه : عزیزم! من فقط تو رو دوست دارم. بعد تو بهش میگی: اگه منو دوست داری این دختره کیه؟ چرا باهاش دوست شدی؟ چرا آوردیش رستوران؟ اونم بر می گرده میگه: عزیزم ظاهر رو نبین! مهم دلمه! دوست داشتن به دله…

دیدم حالتش عوض شده

بهش گفتم: تو این لحظه به شوهرت نمیگی: مرده شور دلت رو ببرن؟ تو نشستی با یه دختره عشقبازی می کنی بعد میگی من تو دلم تو رو دوست دارم؟ حرف شوهرت رو باور می کنی؟

گفت: معلومه که نه! دارم می بینم که خیانت می کنه ، چطور باور کنم؟ معلومه که دروغ میگه

گفتم: پس حجابت….

اشک تو چشاش جمع شده بود

روسری اش رو کشید جلو

با صدای لرزونش گفت: من جونم رو فدای امام زمانم می کنم ، حجاب که قابلش رو نداره

از فردا دیدم با چادر اومده

گفتم: با یه مانتو مناسب هم میشد حجاب رو رعایت کرد!

خندید و گفت: می دونم ! ولی امام زمانم چــــــادر رو بیشتر دوست داره

می گفت: احساس می کنم آقا داره بهم لبخنــــــــــد می زنه.

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۱۱ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله

ماشالله ما ایرانی ها از این دست توجیه ها توی آستین فراوون داریم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
به گزارش «شیعه نیوز»، امیرالمومنین ( علیه السلام) درباره آیه «بدانید که اموال و فرزندان شما فتنه شمایند» (انفال 28)می فرمایند:خدا انسان ها را با اموال و فرزندانشان می آزماید، تا آن کس که از روزی خود ناخشنود و آن که خرسند است، شناخته شوند، اگرچه خداوند به احوالاتشان از خودشان آگاه تر است، تا کرداری که استحقاق پاداش یا کیفر دارد آشکار کند؛ چه آن که بعضی مردم فرزند پسر را دوست دارند و دختر را نمی پسندند و بعضی دیگر فراوانی اموال را دوست دارند و از کاهش سرمایه نگرانند.

نهج البلاغه، حکمت ۹۳

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۸ اسفند ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
افشای توطئه قطر جهت ترور پادشاه سعودی

به گزارش «شیعه نیوز»، چند روزی است روابط سعودی و قطر به شدت تیره شده است به نحوی که سعودی چند کشور دیگر مانند بحرین و امارات را نیز با خود همراه کرد و همگی سفرایشان را از قطر فرا خواندند.

برخی از تحلیل گران عامل این اختلافات را پشتیبانی محکم قطر از گروه اخوان المسلمین و قدرت گرفتن روزافزون این کشور در مقابل سعودی می دانند و اینکه سعودی در حال حاضر به قطر به عنوان یک سد راه در مقابل برنامه های منطقه ای خود می نگرد.

اما به تازگی خبری توسط روزنامه مصری "الشروق" منتظر شد که شاید بر عمق این اختلافات بیفزاید و به نوعی آنرا تفسیر کند، این روزنامه در یک افشاگری به نقل از منابع آگاه می نویسد دستگاه های اطلاعاتی قطر همان عاملان پشت پرده ای بود ه اند که دیکتاتور لیبی معمر قذافی را تشویق به ترور ملک عبدالله بن عبدالعزیز در زمان ولی عهدی اش کرده اند، توطئه ای که در سال 2008 بخشی از آن فاش شد.

این منابع آگاه افزوده اند انقلاب لیبی و چند دستگی این کشور راه را برای دست یابی به اسنادی موثق که دست داشتن قطر در این قضیه را اثبات می کند ، باز کرده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اعترافات تروریست تونسی از اقدامات گروه های مسلح علیه ارتش سوریه

به گزارش«شیعه نیوز»، یکی از جوانان تونسی که برای جهاد به سوریه رفته و حال به کشورش بازگشته ، با نقاب در تلویزیون رسمی تونس حاضر شد و دست به اعتراف زد.

وی در اعترافاتش گفت: گروه های مسلح افراط گرای مخالف برای متهم کردن ارتش سوریه، مساجد، حسینیه ها را تخریب و قرآن های موجود در آن را آتش می زدند تا شاید به این وسیله نظامیان سنی مذهب ارتش سوریه را تحریک کنند تا از ارتش جدا شوند و به آنها بپیوندند. وی اذعان کرد که همه جهادی ها می دانستند که نصف ارتش سوریه سنی مذهبند و ادعایی به نام ارتش مختص طایفه علوی-شیعی صحت ندارد و نیز همه می دانستند که فریادهای فرقه گرایانه در جدایی عناصر ارتش مفید فایده نیست.

این جهادی تونسی در ادامه اعترافات خود می گوید: ما مساجد و حسینیه ها به ویژه آنهایی که با نام خلفای راشدین نامگذاری شده بودند را بمباران، تخریب و قرآن ها و کتاب های دینی آن را آتش می زدیم و سپس شعارهایی بر دیوارها می نوشتیم که گویا این اقدامات را سربازان اسد انجام داده اند شعارهایی مانند " خدا، سوریه، بشار و بس" و یا ""لا إله إلا الوطن ولا رسول إلا البعث" ، تا بدین وسیله شاید به برخی از مقاصد خود برسیم و ارتش طرفدار بشار اسد را دشمنان خدا معرفی کنیم.

ما همچنین چند کلیپ ویدئویی ضبط کردیم و در آن لباس های ارتش با عبارت (لا إله إلا بشار) پوشیدیم تا افکار عمومی سوریه بخصوص عناصر سنی مذهب ارتش را تحریک کنیم و طایفه و طرفداران بشار اسد را یک گروه فرقه گرا و افراطی معرفی کنیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله

وقتی به دل باشه اثارش تو ظاهر هم میاد. ظاهر و باطن باهم ارتباط دارن و جدا ازهم نیستن.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۳ فروردین ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو

حضرت على علیه ‏السلام مى‏ فرمایند: روزى پیامبر خدا صلى الله علیه و آله براى دیدار فاطمه علیهاالسلام به خانه‏ ما آمد، ولى دخترش را بسیار محزون دید. از او پرسید چرا این گونه غمگینى؟ در جواب گفت: پدر جان! به یاد عالم محشر افتادم كه مردم در آن حال عریان خواهند بود.

رسول گرامى فرمودند: نگران مباش، پس از آن كه من، على و ابراهیم خلیل علیه‏السلام سر از قبر برمى‏داریم آنگاه خداوند جبرئیل را با هفتاد هزار ملک به سراغ تو مى‏فرستند، سپس اسرافیل در حالى كه با سه پارچه زیبا از نور در اختیار دارد، كنار تو مى‏آید و تو را از قبر بیرون مى‏ نماید، در حالى كه بدنت پوشیده است...

آنگاه با عزت و احترام بى‏نظیر هفتاد هزار فرشته تسبیح گویان تو را وارد محشر مى‏كنند و به همین تعداد حوریان بهشتى به استقبالت مى‏ آیند. در این هنگام مریم (دختر عمران)، خدیجه (دختر خویلد)، حوا (زن آدم)، آسیه، (دختر مزاحم) هر كدام با صفوف ملائكه اطراف تو را مى‏ گیرند و تو را بر روى منبرى از نور مى ‏نشانند . در این هنگام جبرئیل به حضور تو می رسد و به تو می گوید هر حاجتی داری بگوو تو مى‏گویى: خدایا! حسن و حسینم را می خواهم .

در آن ساعت حسینت را مى‏ بینى كه با بدن خون آلود به محشر مى ‏آید و از خدا مى‏ خواهد كه قاتلان وى را به كیفر رساند، بلافاصله خداوند به خشم آمده و از خشم او ملائكه نیز به خشم آیند و شعله ‏هاى جهنم زبانه مى‏ كشد و قاتلان حسین و دشمنان او بر درون آتش افكنده مى ‏شوند .

منبع:بحارالانوار، ج 43، ص 226- 225 با تلخیص

برگرفته از سایت نبض زمین

۳ فروردین ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو

در احادیث معتبر از طریق شیعه و سنی آمده است كه در روز رستاخیر حضرت فاطمه علیهاالسلام را به ناقه ‏اى از ناقه ‏هاى بهشتى سوار مى‏كنند و ملائكه اطراف او را مى‏گیرند، جبرئیل از طرف راست، میكائیل از طرف چپ، امیرالمؤمنین پیشاپیش، امام حسن و امام حسین نیز از پشت سر، ایشان را همراهى مى‏كنند، و با تمام عظمت و جلالت وى را به محشر مى‏ آورند، تا جایی که خلایق از دیدن ایشان سرهای خود را پایین می اندازند و چشم هایشان را می بندند تا فاطمه دختر رسول خدا عبور کند .

‎مردم محشر با شنیدن این صدا که از عرش خدا صادر می گردد ، همگی سرهای خود را پایین می اندازند و چشم هایشان را می بندند و فاطمه از روی پل صراط عبور می کند و در کنار بهشت قرار می گیرد . سپس با عزت و احترام هفتاد هزار فرشته تسبیح گویان ایشان را وارد محشر می کنند و به همین تعداد حوریان بهشتی به استقبالشان می آیند .

یا مَعشرَ الخَلائق! نكسوا رُئوسِكُم و غَضُّوا اَبصارَكُم حَتى تَمُّر فاطمه علیهاالسلام بِنتَ مُحمد عَلى الصِراطِ، فَتَمُر مَع سَبعین الف جاریه مِن الحُور العَین...

منبع:

كنزالعمال، ج 12، ص 105.

- فرائدالسمطین، ج 2، ص 49، ش 380 و ص 64، ش 387.

- سفینة البحار، ج 2، ص 375.

- شرح نهج البلاغه ابن ابى‏الحدید، ج 9، ص 193.

- بحارالانوار، ج 43، ص 53 و ص 219.

سایت نبض زمین

۳ فروردین ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
شیخ صدوق در كتاب امالى خود از جابر بن عبدالله روایت كرده كه گفت: شنیدم كه رسول خدا(صلى الله علیه و آله) سه روز قبل از رحلت خود به حضرت على(علیه‎السلام) مى‎فرمود:

اى پدر دو نوگل من! سلام بر تو باد، من درباره دو نوگل دنیوى خود به تو توصیه و سفارش مى‎نمایم، طولى نمى‎كشد كه تو دو ركن زندگى خویش را از دست خواهى داد، من تو را به خداوند مى‎سپارم.

هنگامى كه پیامبر اسلام از جهان رحلت كرد، على بن ابى طالب فرمود:

این یكى از آن دو ركن من بود كه رسول خدا به من خبر داد.

و پس از شهادت فاطمه ، فرمود: این دومین ركنى بود كه پیغمبر خدا به من خبر داد

منبع:امالى الصدوق، ص 117، ش
سایت نبض زمین

۳ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۹۴۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۵۵ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۰۱۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۹۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!