به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
ای ول شنبه تعطیل شد این امتحان عربی مزخرفففففففففففففففففففففففففففففف افتاد آخر هوراااااااااااا

چی بگم؟!
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
درسته همه معلما شکایت دارن اما ... یادمه معلم پارسال درس زبان فارسیمون بهمون همش میگفت درس بخونین خَرا درس بخونین که اگه چیزی نشدین مثل من یه معلم بشین. ما هم که از بس از این حرفای شما شنیده بودیم برگشتیم گفتیم شماها که میگین معلمی بدرد نمیخوره و پولش خوب نیست و ... چرا اینجوری میگین؟ گفت من ماهی یک و نیم در میارم. این 600 یا 700 تومن پول ماله 24 ساعت درس تو یک هفته هست که میشه نصف یک هفته و باقیش اضافه کاری حساب میشه که آدم میتونه با همین کلاس های تقویتش بیشتر هم پول در بیاره ( مثل یه معلم ما که از کرج میرفت تا تهران واسه چند ساعت درس دادن و برمیگشت کرج دوباره میرفت یه مدرسه دیگه) ما نشستیم حساب کردیم گفتیم نصف فروردین با خرداد و دی ماه و تابستون و تعطیلی هایی که در طول سال نصیب میشه همش رو هم دیگه میشه 6 ماه. پس اینا فقط نصف یکسال رو کار میکنن و حقوق همه ماه های سال رو میگیرن. حالا به قول خودش آدم تو تابستون میتونه بره یه جا کاری کنه و کلاس بره و یه پولی هم اون طوری بگیره. پس این چیزی که میگی واسه معلمای تو شهر های بزرگ زیاد درست نیست. چون تو شهرهای دیگه خبری از این قِرتی بازیا مثل آموزشگاه های پول پارو کن و کُلاه بردار امثال علوی و قلم چی نیست و فقط دانش آموزه. رفیقم از سنندج اومده بود امسال تو مدرسه ما میگفت انجا بچه هاش اصلن از این کارا بلد نیستن. درسش تو کلاس ما خوب بود اما میگفت تو مدرسه قبلیشون تو سنندج شاگرد تنبل کلاسشون بود. یه چیز دیگه نمیگم همه ولی اکثر معلمایی که تو این شهرها درس میدن نسبت به اونا بدتر درس میدن نمیدونم اینجاها فضاش چطوری لامصصصصب انگار صمیمیت و دل سوزی آدماشون نسبت به اونا کمتره و همه فقط به فکر خودشونن و کم کاری یا بدکاری خودشونو میزارن به حساب همین پول های کرایه و وام و بدبختی های زندگی... .

با توجه به حرف شما یعنی معلما باید تمام وقتشون رو تو تدریس و اینور و اونور برن و در حال بدو بدو باشن تا بتونن مایحتاج زندگیشون رو کسب کنن(تو این تورم بالا،توقعات بالای نسلهای جدید)!
آخه این انصافه!!
مگه معلم خانواده نداره،نباید وقتش رو به اونا هم اختصاص بده، نباید خودش کمی استراحت کنه،تراکتور هم باشه و در طول سال مدام کار کنه که از کار میفته!!!!!

نه عزیزم اینجوری نیست! معلما(نه همشون) که احساس کنن که درآمدشون برای خرج زندگی کافی نیست،مجبورن و میرن دنبال کلاسهای تقویتی!
ضمنا شما میگی که نصف سال کار میکنن و درآمد همه سال رو میگیرن!خوب این قانون استخدامیهاست!
تازه استادا که 12 ساعت در هفته موظفیشونه و درآمد نسبتا خوبی هم دارن،کل سال حقوق میگیرن.
اما اگه شما فقط اداره 1 کلاس رو تو 1 زنگ بهت بدن،نمیتونی از پسش بربیای و فرار میکنی!
اداره کردن دانش آموزای این دوره که هیچ ارزش و احترامی برای معلمشون قائل نیستن(ما که محصل بودیم،جرأت نمیکردیم به معلم نگا کنیم) ،خیلی گستاخن،به جای درس خوندن وقتشون رو با فیلمهای مبتذل ماهواره پر میکنن و نسبت به سنشون خیلی بلدن(بخصوص شهرهای بزرگ) ،وقتی امتحان میگیری میبینی نمره شون صفره،و این همه زحمت کشیدی هیچی بود،اعصابت خرد میشه! خیلی سخته و هنر میخواد!!!!!!

البته تیکه آخر حرفت موافقم که تو شهرهای بزرگ معلما تو کلاسهای مدرسه زیاد با دانش آموزا کار نمیکنن و اونارو به کلاس خصوصیاشون دعوت میکنن تا بهتر یاد بگیرن،چون بچه نماینده ما موقع انتخابات اومده بود شهرمون و میگفت اینجا عجب معلمای زحمت کشی داره،اونجا(تهران) فقط باید میرفتی خصوصی تا یاد میگرفتی!!

البته در این مورد هم دانش آموزای مناطق محروم و شهرهای کوچیک متضرر میشن که پول آنچنانی ندارن تا به این کلاسها برن و فقط باید با تلاش خودشون و زحمت معلماشون به سطح اون دانش آموزا برسن!

بهتره این بحث رو هم دیگه تموم کنیم و کلام آخر اینکه اگه دانش آموزی درس خون باشه،معلمش هیچی هم باهاش کار نکنه و اون ازش چیزی یاد نگیره،ولی خودش همت و تلاش و علاقه به درس خوندن داشته باشه و دنبالش بره و زحمت بکشه ،حتی اگه در محرومترین نقطه کشور باشه، میتونه رتبه 1 کنکور هم بیاره!

نمونه واضحش: اون هم استانی من که اهل جوانرود شهر محروم منطقه 3 بود و نه آموزشگاهی ونه دبیر مشهور آنچنانی و نه ... رتبه 1 کنکوری شد که خیلیها میلیونها خرج کرده بودن ولی پشت سرش قرار گرفتن!

نقل قول
بنده دبیرستان رو فنی و حرفه ای رشته برق صنعتی خوندم.

حدسم درست بود هااااااااان!

نقل قول
کلاً نا امید شدم...! یعنی نصف اینا رو هم نمیزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اَ... !

بخدا اگه بهت دسترسی داشتم الان حسابتو رسیده بودم!
!بجای اینکه دم به دقیقه تو سایت باشی حداقل این 1 ماه آخرو به خودت قول بده که کم بیای دور وبر کامپیوتر و اینترنت لعنتی وبشین درس بخون!
بخدا این 1 ماه آخر خیلی مهم و کارسازه!
اندازه 6 ماه اول تاثیر داره!
فقط برو تستهای سالهای قبل رو مرور کن وروش حلشون رو یاد بگیر کافیه!
وگرنه فردا پس فردا موقع کارنامه دادن و مقایسه رتبه خودت با دوست و همکلاسیات باید حسرت و غصه این روزها رو بخوری که چرا کمی بیشتر نخوندی!!!پیش خودت میگی کاش بیشتر میخوندم، و معلم بیچاره رو مقصر میدونی!و فورا میبینی سربازی بالای سرت وایساده!!!

هرچند این روزها بدون کنکور و با پول هم میشهرفت دانشگاههایی مثل غیر انتفاعی و آزاد و... ولی اینا ارزش ندارن و در مقایسه با دانشگاه ملی هیچ اند.و سطحشون خیلی پایینه و اون پولی رو که بخوای به اونا بدی برای خودت استفاده کن و کیفش رو ببر!

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
میگم این علوی چطوره؟!
من رفتم ثبتنام کردم

پ.ن: دارم فخر میفروشم

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ₳₰ⱡ₳
پیام: ۱,۳۴۰
عضویت از: ۱۹ خرداد ۱۳۹۰
از: ...؟
طرفدار:
- Lionel Messi
- Guardiola
- Argentina
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
هه هه تو مارو خرخون حساب کنی به بقیه چی میگی؟! من سر امتحان از خودم هرچی بشه میبافم بلکه یه جاش جواب درس بود ولی تستی ها رو از بقیه نیگا میکنم سمت چپم یه نفر که اصلا نباس روش حساب کرد سمت راستم هم همینطور جلوییم جلو معلمه پشتیم میگه امتحان ترمه یاسمین!!!! موندم چه کنم

شما که تقلب نمی کردی و تقلب میدادی؟!
چی شد یهو پ؟

نقل قول
مسعود نوشته:

میگم این علوی چطوره؟!
من رفتم ثبتنام کردم

اه اه
خودش نمیدونم چطوریه ولی من هر وقت از جلوش رد میشم برم زبان چزایی میبینم که نیم ساعت میرم تو شوک
خودشونم عین دانش آموزاشون باشن واویلا داره دیگه
البته دوستام که تعریفشو میکنن
دیگه بقیه اش پای اونا

به خدا نمیدونم از دست این معلم حرفه باید برم کلمو کجا بکوبم
یه بلایی سرم آورد که بدبخت دو عالم شدم
فقط خدارو شکر امتحانو عالی دادم وگرنه حتما می کشتمش
اشترسی رو که این به من داد تو امتحان تیزهوشان نداشته ام
فقط به خاطر شلوغ بودن و غیبتم یه اطلاعات غلطی بهم داد که شب امتحان به گریه افتادم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
GRÀCIES PEP نوشته:

بخدا اگه بهت دسترسی داشتم الان حسابتو رسیده بودم!
!بجای اینکه دم به دقیقه تو سایت باشی حداقل این 1 ماه آخرو به خودت قول بده که کم بیای دور وبر کامپیوتر و اینترنت لعنتی وبشین درس بخون!
بخدا این 1 ماه آخر خیلی مهم و کارسازه!
اندازه 6 ماه اول تاثیر داره!
فقط برو تستهای سالهای قبل رو مرور کن وروش حلشون رو یاد بگیر کافیه!
وگرنه فردا پس فردا موقع کارنامه دادن و مقایسه رتبه خودت با دوست و همکلاسیات باید حسرت و غصه این روزها رو بخوری که چرا کمی بیشتر نخوندی!!!پیش خودت میگی کاش بیشتر میخوندم، و معلم بیچاره رو مقصر میدونی!و فورا میبینی سربازی بالای سرت وایساده!!!

هرچند این روزها بدون کنکور و با پول هم میشهرفت دانشگاههایی مثل غیر انتفاعی و آزاد و... ولی اینا ارزش ندارن و در مقایسه با دانشگاه ملی هیچ اند.و سطحشون خیلی پایینه و اون پولی رو که بخوای به اونا بدی برای خودت استفاده کن و کیفش رو ببر!

چرا قاطی میکنی یهو؟
اینا رو خودمم میدونم...
چرا فکر میکنی دم به دقیقه سایتم؟
من صبح که کنکور دادم تو خونه ، از ساعت 2 هم رفتم تا 9 بودم کتابخونه.
وقتی اون حرفتو خوندم ته دلم خالی شد ولی عزممو راسخ کردم که جلو ضعفامو بگیرم.
مرسی از حرفای تلنگر وارت ولی نصف ِ اون درصد ها یکم زیادی کم نبود؟

۱۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
lluvia نوشته:

به خدا نمیدونم از دست این معلم حرفه باید برم کلمو کجا بکوبم
یه بلایی سرم آورد که بدبخت دو عالم شدم
فقط خدارو شکر امتحانو عالی دادم وگرنه حتما می کشتمش
اشترسی رو که این به من داد تو امتحان تیزهوشان نداشته ام
فقط به خاطر شلوغ بودن و غیبتم یه اطلاعات غلطی بهم داد که شب امتحان به گریه افتادم

خوش به حالت امتحان حرفتو دادی تموم شد رفت
من جونم در میاد اون همه حرفه رو بخونم
نامردا یه روزم وقت ندادن
ولی خدایی عجب خرخونی هستیا امتحانا شروع شده فقط شبا میای سایت
من صبح تا شب اینجا پلاسم

۱۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
GRÀCIES PEP نوشته:

با توجه به حرف شما یعنی معلما باید تمام وقتشون رو تو تدریس و اینور و اونور برن و در حال بدو بدو باشن تا بتونن مایحتاج زندگیشون رو کسب کنن(تو این تورم بالا،توقعات بالای نسلهای جدید)!
آخه این انصافه!!
مگه معلم خانواده نداره،نباید وقتش رو به اونا هم اختصاص بده، نباید خودش کمی استراحت کنه،تراکتور هم باشه و در طول سال مدام کار کنه که از کار میفته!!!!!

داداشی انصافا من گفتم که معلما باید کل زندگیشونو صرف کار کنن تا بتونن مایحتاج زندگیشونو در بیارن
یجورایی تو هم حرف خودمو میزنی که
خب وقتی 600 یا 700 تومن برای نصف هفته میگیره با نصف دیگه هفته که اضافه کاری میشه هیچی نگیرن یک تومن میگیرن.

حالا مثلا کارمند بانک یا یه شرکت دیگه هم مثل اون خونه و زندگی و قرض داره ولی حقوق پایه اش 600 یا 700 تومنه. اینم مثل معلم درس خونده الکی که نیومده و کلاس تقویتی برای مشتری های بانک هم که نمیتونه بذاره. این که مظلوم تره

خب منم گفتم با همون حقوقی که میگیرن هم میتونن زندگی رو بچرخونن.
حرف من اینه تو این شهر ها هم دانش آموزا و هم معلم ها لوس و کم کارن و باید از این شهر های دیگه یاد بگیرن که بی توقع تر و پرکار ترن البته همشونو نمیگم ولی بیشترشون اینجورین که فکر کنم شما هم جزشون باشی و زیاد خبر نداری از وضع اینجاها.

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آخه محمد همه دبیرا که کلاس خصوصی نمیزارن.
چرا جمع میبندی؟
بعضی از دبیرا هستن ( مثل دبیر ریاضی ه خودم ) صبح تا ظهر کلاس مدرسه ن بعد از ظهر تا شب هم کلاس خصوصی دارن.
بلا نسبتشون مثل چیییییییییییییییییییییییییییز کار میکنن.
نسبت تعداد معلمای بی وجدان به با وجدان ها خیلی کمه ! البته یکیشون نصیب ما بود.
فیزیک سوم دبیرستان یه دبیر داشتیم ، معتاد بود.
هرکی پیشش کلاس میرفت میشد بیست بقیه 6 ،7 و ... .
اصن یه وضعی.

۱۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
يك مدت كميل حسام بايد بيان اينجا پست بدن بوي تعفن خرخوني فضاي اينجا رو پر كرده

۱۲ خرداد ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
مسعود نوشته:

میگم این علوی چطوره؟!
من رفتم ثبتنام کردم

چیزی که پول بدی نمچسبه به آدم
من دو ساله بورسیه ی قلم چیم یه حالی میده
بیشتر هم به خاطر زیست و فیزیکش هنوزمیرم

۱۲ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۹۳ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۶۷۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۹۵۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۳۹ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۶۵ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۴۸۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!