به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
من نماینده معلمام!حق نداری بهشون توهین کنی و درس نخوندن خودت رو به اون نسبت بدی!!!

توخودت تو دانشگاه و مدرسه بودي نميدوني استاد عقده اي كم نيست؟؟

ازمايشگاه مدار 6 نمره حقمو خورد بهم داد 13 خدايي تو عمرم اينجوري حقمو نخورده بودن از كار عملي ايراد گرفت در صورتي كه كاملا درست بود از برگه تئوري هم نمره كرد چون اشتباها به جاي V سلف نوشته بودن V ورودي خودشم ميدونست من سوال رو بلد بودم

در زمينه درسي هم بعضي از اساتيد از جمله همين استاد محترم وقتي ازش سوال ميپرسي مسخرت ميكنه يك كاري ميكنه از ش سوال نپرسي

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
انصافا نمیشه گفت معلم حق انسان رو نمیخوره!
ولی خوب! حق هم گرفتنیه! اگه یکی زرنگ باشه میتونه بگیره

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
چطور dc رو 80 درصد زدم؟
چطور ac رو 75 درصد زدم؟
حتی ریاضی که بچه های فنی توش مشکل دارن 55 درصد زدم.
بقیه اختصاصیام دست این بود که زد داغونش کرد

اینا چیه دیگه؟

آقا من امروز صبح کنکور خارج از کشور 87 رو زدم.
اینا درصد هایی ه که زدم :

ادبیات : 24
عربی : 48
دینی : 49
زبان : 13
ریاضی : 4/2
فیزیک : 7/4
شیمی : 38

تخمین رتبه م تو کنکور 90 شد 24000.
اصن حالم گرفته شد...

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کنکوری... نوشته:

نقل قول
چطور dc رو 80 درصد زدم؟
چطور ac رو 75 درصد زدم؟
حتی ریاضی که بچه های فنی توش مشکل دارن 55 درصد زدم.
بقیه اختصاصیام دست این بود که زد داغونش کرد

اینا چیه دیگه؟

آقا من امروز صبح کنکور خارج از کشور 87 رو زدم.
اینا درصد هایی ه که زدم :

ادبیات : 24
عربی : 48
دینی : 49
زبان : 13
ریاضی : 4/2
فیزیک : 7/4
شیمی : 38

تخمین رتبه م تو کنکور 90 شد 24000.
اصن حالم گرفته شد...

پسرم اشتباه تایپی نشده؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
مسعود نوشته:

پسرم اشتباه تایپی نشده؟!

دقیقاً کدوم قسمت؟

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
نوبت اول ریاضی تا ص 80 تو امتحان میاد و معلم ریاضیتون که درسش خیلی عقب مونده ( بخاطر تعطیلی هایی که از شانسش تو روزی که با ما داشت نصیب میشد ) تا حدودای ص 50 درس داده و تو یک جلسه ی آخر 30 صفحه رو خیلی سریع میگه که هیچکی نمیفهمه حالا درس نمیده مثل بچه آدم که کتابو میگیره دستش شروع میکنه به حل کردن تمرین های کتاب و بچه ها هم کپی میکنن تو دفترشون نصف وقت کلاس رو صرف تبلیغ کلاس تقویتیش میکنه. هر کی هم میره کلاس تقویتیش سوالای امتحان نوبت اول رو که طرح کننده اش خودش رو بهشون میگه حالا دوتا سوال رو فقط عدداشونو عوض میکنه منم رفتم سر کلاسش امتحان نوبت اول ریاضی سوم رو شدم 18 اما نوبت دوم نهایی بود بدبخت شدم

در اینکه معلمتون 30 صفحه رو 1جا درس داده،کار اشتباهی بوده، شکی نیست! وقتی این همه تعطیلی خورده اون باید برنامه ریزی میکرد براتون و کلاس فوق برنامه میذاشت.

ولی درمورد کلاس خصوصی که گفتی و بخصوص سوال دادنا، این توهین خیلی بزرگی بود!!!!البته قبول دارم که بعضیا برای کلاس تقویتیشون تبلیغ میکنن و اونم بخصوص تو شهرهای بزرگ! که مجبورن!!
بعلت پایین بودن حقوقشون و نرسیدن به مخارج زندگی مجبورن همچین کلاسایی بذارن(آخه با فوقش 600 تومن چه جوری میشه هم کرایه خونه داد و هم وام پس داد و هم ...)

ولی امتحان نهایی همیشه سخته و شاگرد 20 تا اگه بالای 18 بشن!و تو شهر ما تاجاییکه میدونم اکثر دبیرا با دانش آموزا نمونه سوالای نهایی چندسال پیش رو کار میکنن تا کمی با سوالاش آشنا بشن ولی اگرم بعضا وقت اینکار نشد، شما خودت باید دنبال نمونه سوال نهایی باشی و با نوع سوالاتش که معمولا تو 1 محدوده خاصی هستن آشنا بشی!

نقل قول
شما اگه نمایندشونی اعتراض ما رو به گوششون برسون. البته معلم خوب داریم معلم بد هم داریم. ولی اگه معم مدار ما نبود من قول بت میدم الان رتبه دو رقمی میشدم. رمسا گند زد به چهار تا درس تخصصیم. مدار که هیچی نفهمیدم.الکترونک کاربردیم که همینجوری سوالا رو رو تخته مینوشت و بدون توضیح رد میشد میرفت.ما هیچی از اون نفهمیدیم،کارگاه ها هم نفهمیدیم آخرش کتاب داریم یا نه

من نمیدونم شما دانشجویی(درسات به رشته فیزیک میخوره) یا دبیرستانی هستی؟(همچین اسمایی برای کتابهای دبیرستانی نشنیدم،شاید از شاخه های فنی حرفه ای باشه!)

اگه دانشجویی که همه استادا همین جورین و کی از درسشون هالی میشه،فقط باید نوشت!مگه مثل ما معلمای بیچاره ن! که باید تک تک تمرینارو حل کنیم وهرکدوم رو چندبار توضیح بدیم و 1 دونه جا بذاریم،دیگه حق نداریم ازش تو امتحان بدیم!!میگن اینو برامون حل نکردین!!

نقل قول
توخودت تو دانشگاه و مدرسه بودي نميدوني استاد عقده اي كم نيست؟؟ ازمايشگاه مدار 6 نمره حقمو خورد بهم داد 13 خدايي تو عمرم اينجوري حقمو نخورده بودن از كار عملي ايراد گرفت در صورتي كه كاملا درست بود از برگه تئوري هم نمره كرد چون اشتباها به جاي V سلف نوشته بودن V ورودي خودشم ميدونست من سوال رو بلد بودم در زمينه درسي هم بعضي از اساتيد از جمله همين استاد محترم وقتي ازش سوال ميپرسي مسخرت ميكنه يك كاري ميكنه از ش سوال نپرسي

قبول دارم که استادا خیلی بد با دانشجواشون رفتار میکنن! بخصوص دانشجوای کارشناسی،انگار یارو قتل کرده اومده دانشگاه،که البته استثنائاتی هم هست!

نقل قول
آقا من امروز صبح کنکور خارج از کشور 87 رو زدم. اینا درصد هایی ه که زدم : ادبیات : 24 عربی : 48 دینی : 49 زبان : 13 ریاضی : 4/2 فیزیک : 7/4 شیمی : 38 تخمین رتبه م تو کنکور 90 شد 24000. اصن حالم گرفته شد...

عزیز من،باید خیلی بیشتر تلاش کنی،آخه من تجربه دارم و میدونم،تو وقتی این درصدهارو تو خونه میزنی،بیشتر درسها،نصف اونم تو کنکور نمیزنی! البته استثنائاتی هست که ممکنه مساوی یا بشتر بزنی!بستگی به درس خوندنت تو این 1 ماه باقیمونده داره!

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
عزیز من،باید خیلی بیشتر تلاش کنی،آخه من تجربه دارم و میدونم،تو وقتی این درصدهارو تو خونه میزنی،بیشتر درسها،نصف اونم تو کنکور نمیزنی! البته استثنائاتی هست که ممکنه مساوی یا بشتر بزنی!بستگی به درس خوندنت تو این 1 ماه باقیمونده داره!

کلاً نا امید شدم...!
یعنی نصف اینا رو هم نمیزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اَ... !

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کنکوری... نوشته:

کلاً نا امید شدم...!
یعنی نصف اینا رو هم نمیزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اَ... !

بشکاف برو جلو
این زندگی بهت میگه بدو بدو
تا پاهات از خستگی ذوق ذوق کنن و
به دیوار مرگ سُگ سُگ کنن
یکی نیست بگه چته
یکی نیست یه امیدی به دل تو بده ... کی گفته یکی نیست من هستم
تو خجالت نمیکشی زبان رو 13 درصد میزنی بچه پُرو

میخوای چند نکته واسه کنکور که معلم زبانمون که معلم زیبان کنکور هم هست و بهمون گفته رو بهت بگم تا این زبان رو حداقل بهتر بزنی میخوای یا نه؟

میرفتم کلاسش تا وقتی که دفترچه کنکور اومد و بخاطر اون قضیه که بهت گفتم تو پیام شخصی دیگه ول کردم کلاسش رو و درس خوندن رو
........................................

نقل قول
GRÀCIES PEP نوشته:

ولی درمورد کلاس خصوصی که گفتی و بخصوص سوال دادنا، این توهین خیلی بزرگی بود!!!!البته قبول دارم که بعضیا برای کلاس تقویتیشون تبلیغ میکنن و اونم بخصوص تو شهرهای بزرگ! که مجبورن!!
بعلت پایین بودن حقوقشون و نرسیدن به مخارج زندگی مجبورن همچین کلاسایی بذارن(آخه با فوقش 600 تومن چه جوری میشه هم کرایه خونه داد و هم وام پس داد و هم ...)

درسته همه معلما شکایت دارن اما ...
یادمه معلم پارسال درس زبان فارسیمون بهمون همش میگفت درس بخونین خَرا درس بخونین که اگه چیزی نشدین مثل من یه معلم بشین.
ما هم که از بس از این حرفای شما شنیده بودیم برگشتیم گفتیم شماها که میگین معلمی بدرد نمیخوره و پولش خوب نیست و ...
چرا اینجوری میگین؟
گفت من ماهی یک و نیم در میارم. این 600 یا 700 تومن پول ماله 24 ساعت درس تو یک هفته هست که میشه نصف یک هفته و باقیش اضافه کاری حساب میشه که آدم میتونه با همین کلاس های تقویتش بیشتر هم پول در بیاره ( مثل یه معلم ما که از کرج میرفت تا تهران واسه چند ساعت درس دادن و برمیگشت کرج دوباره میرفت یه مدرسه دیگه)
ما نشستیم حساب کردیم گفتیم نصف فروردین با خرداد و دی ماه و تابستون و تعطیلی هایی که در طول سال نصیب میشه همش رو هم دیگه میشه 6 ماه. پس اینا فقط نصف یکسال رو کار میکنن و حقوق همه ماه های سال رو میگیرن.
حالا به قول خودش آدم تو تابستون میتونه بره یه جا کاری کنه و کلاس بره و یه پولی هم اون طوری بگیره.
پس این چیزی که میگی واسه معلمای تو شهر های بزرگ زیاد درست نیست.
چون تو شهرهای دیگه خبری از این قِرتی بازیا مثل آموزشگاه های پول پارو کن و کُلاه بردار امثال علوی و قلم چی نیست و فقط دانش آموزه.

رفیقم از سنندج اومده بود امسال تو مدرسه ما میگفت انجا بچه هاش اصلن از این کارا بلد نیستن. درسش تو کلاس ما خوب بود اما میگفت تو مدرسه قبلیشون تو سنندج شاگرد تنبل کلاسشون بود.

یه چیز دیگه نمیگم همه ولی اکثر معلمایی که تو این شهرها درس میدن نسبت به اونا بدتر درس میدن نمیدونم اینجاها فضاش چطوری لامصصصصب انگار صمیمیت و دل سوزی آدماشون نسبت به اونا کمتره و همه فقط به فکر خودشونن و کم کاری یا بدکاری خودشونو میزارن به حساب همین پول های کرایه و وام و بدبختی های زندگی... .

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۱ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمد نوشته:

بشکاف برو جلو
این زندگی بهت میگه بدو بدو
تا پاهات از خستگی ذوق ذوق کنن و
به دیوار مرگ سُگ سُگ کنن
یکی نیست بگه چته
یکی نیست یه امیدی به دل تو بده ... کی گفته یکی نیست من هستم
تو خجالت نمیکشی زبان رو 13 درصد میزنی بچه پُرو

میخوای چند نکته واسه کنکور که معلم زبانمون که معلم زیبان کنکور هم هست و بهمون گفته رو بهت بگم تا این زبان رو حداقل بهتر بزنی میخوای یا نه؟

یاس.
یه سرباز وقتی میرسه به ته خط تازه تبدیل به وزیر میشه...
من زبانم خیلی خوب بود.
نخوندم اینجوری شدم.اصلاً حوصله ی حل کردنش رو ندارم.
2 تا گرامر میزنم 2،3 تا هم ریدینگ.
آره بده ببینم چیه.
نقل قول
محمد نوشته:

میرفتم کلاسش تا وقتی که دفترچه کنکور اومد و بخاطر اون قضیه که بهت گفتم تو پیام شخصی دیگه ول کردم کلاسش رو و درس خوندن رو

حیف.

۱۱ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
GRÀCIES PEP نوشته:

من نمیدونم شما دانشجویی(درسات به رشته فیزیک میخوره) یا دبیرستانی هستی؟(همچین اسمایی برای کتابهای دبیرستانی نشنیدم،شاید از شاخه های فنی حرفه ای باشه!)

اگه دانشجویی که همه استادا همین جورین و کی از درسشون هالی میشه،فقط باید نوشت!مگه مثل ما معلمای بیچاره ن! که باید تک تک تمرینارو حل کنیم وهرکدوم رو چندبار توضیح بدیم و 1 دونه جا بذاریم،دیگه حق نداریم ازش تو امتحان بدیم!!میگن اینو برامون حل نکردین!!

بنده دبیرستان رو فنی و حرفه ای رشته برق صنعتی خوندم.
الانم دانشگام

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۷۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۲۵۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۶۱۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۱۸ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۱۰ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۵۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۶۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۴۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!